Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Chladic B6 tece

Foglik (Člen)
12.07.2012 21:45:37
Offline

Chladic B6 tece

cau. v nedeli na vyjizdce sem si vsimnul ze mi tece olej z chladice... tak sem pomalu dojel 60km domu, chladic sundal a v pondeli odnesl na opravu... dneska sem ho byl vyzvednout z opravy a pan mi tvrdil ze chladic je v poradku a vubec netekl... ze v nem mel natlakovano 8 Bar a nic neuchazelo. po namontovani, naliti novyho oleje a nastartovani chladic tece jeste vic.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3699_wp_000096.jpg



provizorne sem ho opravil tekutym kovem, tak snad chvili vydrzi... a ted to hlavni... chci se zeptat jaky mate zkusenosti s chladicem co se prodava jako druhovyroba? origo za 19000kc se mi zda docela ranec. nebo koupit starsi origo?

corimec (Člen)
12.07.2012 22:01:55
Offline

Re: Chladic B6 tece

Já bych se tý druhovýroby vůbec nebál,zkušenosti sice nemám,ale než abych dával 2000kč nebo 2500kč za starej do kterýho nevidim a ty ceny se takhle pohybujou,tak za 3000kč má funglovku v náhradě,neni co řešit.Napiš kojaksro,nebo mu zavolej,ten to prodává,poradí a řekne ti jestli měl nějakou reklamaci.

Zdenek (Člen)
12.07.2012 22:11:06
Offline

Re: Chladic B6 tece

To Foglik,,neboj se toho, jezdil jsem na něj 4 sezony, a žádnej trabl, brnkni Štěpánovi. Zdenek.good

corimec (Člen)
12.07.2012 22:22:29
Offline

Re: Chladic B6 tece

Ještě mám dotaz,podle toho kde ti ten volej chčije.Tlakoval ti jenom chladič,nebo chladič i s hadiceme?Jestli tlakoval jen chladič a tvrdí,že neteče tak muže být chyba jinde.

Pajk (Člen)
13.07.2012 00:16:28
Offline

Re: Chladic B6 tece

Foglik psal:

cau. v nedeli na vyjizdce sem si vsimnul ze mi tece olej z chladice... tak sem pomalu dojel 60km domu, chladic sundal a v pondeli odnesl na opravu... dneska sem ho byl vyzvednout z opravy a pan mi tvrdil ze chladic je v poradku a vubec netekl... ze v nem mel natlakovano 8 Bar a nic neuchazelo. po namontovani, naliti novyho oleje a nastartovani chladic tece jeste vic.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 000096.jpg

provizorne sem ho opravil tekutym kovem, tak snad chvili vydrzi... a ted to hlavni... chci se zeptat jaky mate zkusenosti s chladicem co se prodava jako druhovyroba? origo za 19000kc se mi zda docela ranec. nebo koupit starsi origo?

ˇ
Hele podle fotky to vypadá, že ti neteče chladič, ale ve spoji mezi trubkou a chladičem. Mechanik pokud tvrdí, že chladič natlakoval a byl v pořádku, tak není důvod tomu nevěřit.

Banditatom (Člen)
13.07.2012 07:09:09
Offline

Re: Chladic B6 tece

že by jedna s dalších vlastností suzukiho strojůevilbigsmile ono se to dost blbě poznává pač já měl s chladičem stejný problémfuck natlakoval se na 10atm a nic ani bublinka nahodil se na moto a tekl...znova....pak chladič ohřát nic!!! ohřál se cca na 60C a světe div se mikrotrhlinka hned nad tou přírubou!!zvláštní, že ve stejném místě... pokud jsi ho zamatlal tekutým kovem tak se rozběhni proti zdi pač pokud je opravdu prasklej tak ti ho svářeč omládí o hlavu ( ten sráč nejde dolůsick... než začneš vyšilovat jukni jestli nemáš prasklou přírubu nebo těsnění v ní ( O-kroužek).

jinak za mě jdi do druhovýroby myslím, že je má v nabídce i kojaksrogood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Loser (Administrator)
13.07.2012 09:38:55
Offline

Re: Chladic B6 tece

stejnej trabl jsem mel na autobusu. Filous sehnal nejakyho svarece, kterej to dal do kupy. Sice to byla darda, ale tretinova oproti novymu chladici good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
13.07.2012 11:14:48
Offline

Re: Chladic B6 tece

Loser psal:

stejnej trabl jsem mel na autobusu. Filous sehnal nejakyho svarece, kterej to dal do kupy. Sice to byla darda, ale tretinova oproti novymu chladici good

ale máš to pěkně opravený jen co je pravdagood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Foglik (Člen)
13.07.2012 12:23:45
Offline

Re: Chladic B6 tece

priruba je OK a krouzky sem kupoval novy... to byla prvni vec co me napadla... ale kdyz se podivas odkud to tece tak je jasny ze to prirubou ani O krouzkem byt nemuze. co tak koukam tak to tece z toho zuzenyho mista nad prirubou. no ted je to zapatlany tim tekutym kovem... odpoledne to zkusim a kdyz to nepotece bude to OK. jestli to potece tak to odnesu zpatky tomu svareci.

Banditatom (Člen)
13.07.2012 13:30:11
Offline

Re: Chladic B6 tece

foglik.... už jsem ti psal, že tě s tím svářeč pošle do pussy pač ten tekutej kov je mrcha a nejde dolů a aby udělal dobrý těsný svár musí to mět dokonale čistégood kapišto? takže hůl a řež sebigsmile.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Foglik (Člen)
13.07.2012 14:38:33
Offline

Re: Chladic B6 tece

no asi tak... stejne je pocitano ze budu muset koupit novej... asi se domluvim s Kojakem... jinak sem mluvil s tim svarecem a rekl mi ze na tom miste kde to je to stejne nejde opravit... ze by se tam prej nemel jak dostat... takze sem to poradne ocistil a jeste vic olepil... proste to beru jenom jako takovou nouzovou opravu ktera snad dva mesice vydrzi.

tady je presne videt odkud to tece:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3699_wp_000097.jpg
Kelly01 (Člen)
13.07.2012 15:22:32
Offline

Re: Chladic B6 tece

Já vařil 2x, vždycky to stálo kilo a nikdy to neprasklo...


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
13.07.2012 16:31:37
Offline

Re: Chladic B6 tece

Tohle jde zavařitgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Foglik (Člen)
13.07.2012 19:27:54
Offline

Re: Chladic B6 tece

no ja sem zaplatil 250kc a neudelal s nim nic... prej ze to tece odjinud, ze chladic je v poradku a pak vymluvy ze na tomhle miste to stejne nejde varit, ze se tam nejde dostat.... tak sem koupil lepidlo a snad to s nim alespon do konce sezony vydrzi...

Kelly01 (Člen)
13.07.2012 21:08:34
Offline

Re: Chladic B6 tece

můj svařeč to umyje, posype jakýmsi práškem, natlakuje, označí, oláme žebra, zavaří natlakuje a řekne "máš to pussy" bigsmile


God Save The Queen!
Foglik (Člen)
13.07.2012 21:43:11
Offline

Re: Chladic B6 tece

no... holt mate u vas lepsi firmy... kdobi jestli se na to ass a rovnou nerekl ze je v poradku. kdyby to teklo nepatrne... tak dejme tomu ze to nejde videt, ale ze mi na 60km vyteklo 1,5l oleje si mi nezda ze by to teklo malo. tak snad to vydrzi v lepsim pripade do konce sezony a pak koupim novej a bude klid

Zdenek (Člen)
14.07.2012 07:34:55
Offline

Re: Chladic B6 tece

Jak píše Kelly,,ale ten u nás dodělal ještě voštiny, a zaretušoval barvou, ale už to nedělá bo je v důchodu. Zdenek.smile2bigsmile

Inženýrek (Člen)
14.07.2012 09:04:15
Offline

Re: Chladic B6 tece

Zdenek psal:

Jak píše Kelly,,ale ten u nás dodělal ještě voštiny, a zaretušoval barvou, ale už to nedělá bo je v důchodu. Zdenek.smile2bigsmile

Tak uz definitivne?


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Zdenek (Člen)
14.07.2012 09:52:40
Offline

Re: Chladic B6 tece

To Tome,,jo je to tak. Zdenek.bigsmile

Inženýrek (Člen)
14.07.2012 09:56:30
Offline

Re: Chladic B6 tece

Zdenek psal:

To Tome,,jo je to tak. Zdenek.bigsmile

Tak to teď nebude vědět, na který motorce jezdit dřív ;-)


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
K.a.s.y.m. (Člen)
14.07.2012 15:57:19
Offline

Re: Chladic B6 tece

Foglik psal:

no asi tak... stejne je pocitano ze budu muset koupit novej... asi se domluvim s Kojakem... jinak sem mluvil s tim svarecem a rekl mi ze na tom miste kde to je to stejne nejde opravit... ze by se tam prej nemel jak dostat... takze sem to poradne ocistil a jeste vic olepil... proste to beru jenom jako takovou nouzovou opravu ktera snad dva mesice vydrzi.

tady je presne videt odkud to tece:
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 000097.jpg

blbost..vylomit celý poslední žebro a zavařit..na chlazení to mít vliv nebude,ale pokud budeš kupovat novej tak to takhle taky vydrží


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
14.07.2012 16:19:21
Offline

Re: Chladic B6 tece

Inženýrek psal:
Zdenek psal:

To Tome,,jo je to tak. Zdenek.bigsmile

Tak to teď nebude vědět, na který motorce jezdit dřív ;-)

tak to je šťastnej důchodcegood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Foglik (Člen)
14.07.2012 21:41:56
Offline

Re: Chladic B6 tece

sice uz to skoro netece... ale malinko to prosakuje

no zamejslim o tomhle, vypada slusne a cena solidni:
http://www.tipmoto.com/dily-moto/chlaze … ladic.html

a nebo se na nej vyprdnu a v pondeli cinknu do ABmota a objednam za 2900Kc repliku novou... je o to co je lepsi. Novou repliku a nebo starsi origo

corimec (Člen)
14.07.2012 22:52:09
Offline

Re: Chladic B6 tece

Foglik psal:

sice uz to skoro netece... ale malinko to prosakuje

no zamejslim o tomhle, vypada slusne a cena solidni:
http://www.tipmoto.com/dily-moto/chlaze … ladic.html

a nebo se na nej vyprdnu a v pondeli cinknu do ABmota a objednam za 2900Kc repliku novou... je o to co je lepsi. Novou repliku a nebo starsi origo

Za mě novou replikugood

Kelly01 (Člen)
21.07.2012 17:49:12
Offline

Re: Chladic B6 tece

Tak jsem hledal kde mi pídí(neteče, jen je to mastný) 3x vařený chladič, kupodivu to je v debilní přívodní trubce, takže při výměně oleje to vezmu mosazí a fertyg, tím chci říct že vaření se není třeba bátsmile1, mám vařené díry po kreši, urvaný držák chladiče a po 5ti letech pořád držíass

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_chladie-moto.jpg

God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr