Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

jedla (Člen)
15.05.2007 14:38:11
Offline

Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

Zdar kluci.
Před časem jsem se s vámi dělil o tu radost, kdy jsem u Pavelky koupil VTR. Bohužel se na něm začaly vyskytovat mouchy jako netěsnící šavle, tak jsem to dal kámošovi, který se vyzná a ten říká: "která piča ti to prodala".Na motorce deklarované jako super stav byl zespod vařený rám a zpousta jiných věcí, ze kterých zkušené oko vyčetlo, že ta motorka dostala zepředu jebu jako svině. Dal jsem tedy na jeho rady a moto co jerychleji prodal.
Teď už mi v garáži stojí nádherný Fireblade, který jsem koupil od spolehlivého zdroje a je naprosto úžasný.
Co z toho plyne?? v životě už si u těch hajzlů v motocentru olomouc nekoupím anišroubek do kapoty.beer


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
Loser (Administrator)
15.05.2007 14:41:29
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

Uz ho tady kdysi pomlouvali ... stoceny km a podobnebadbadbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
15.05.2007 15:09:09
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

Předpokládám že vše zjištěné(i s vyjádřením mechanika) o VTR jsi zdělil i novému "šťastnému" majiteli,nebo nesurprised


God Save The Queen!
Filous (Člen)
15.05.2007 15:19:30
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

Loser psal:

Uz ho tady kdysi pomlouvali ... stoceny km a podobnebadbadbad

...ale to byl Pavelka z DK surprised ...zřejmě ňáký prokletí tohodle ména bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
15.05.2007 15:33:25
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

...a nikdo už si od tebe nekoupí ani šroubek smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
15.05.2007 15:37:14
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

...všechny jsou stejný smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
15.05.2007 16:13:41
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

taky by me zajimalo,zda jsi na zavady zjistene u mechanika upozornil noveho kupce...pokud ne zachoval si se stejne jako on a nemas mu co vycitat...
pokud ano,vse v poradkugood
btw ja osobne si na DK pavelku nemuzu stezovat.moto sem tam koupil,servisuje mi to bez problemu,ochotne,rychle...posledni kontrolu mi dokonce delal sam osobne.


...sam mezi jebkarema...
pavel dolínek (Člen)
15.05.2007 16:43:45
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

kdyz sipussy a neprohlidnes si to,tak nadavej sam sobesurprised


"una storia italiana"
losmiros (Člen)
15.05.2007 18:32:04
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

na Olomouckýho Pavelku jsem už toho slyšelbad
asi bych tam taky nekupoval, ale když chceš vydělávat tak asi musíš tahat zbořeniny apod. je to kšeft a ne kamarádičkování s motorkařema.

taky by mě zajímalo, jestli jsi upozornil nového kupce, ruku na srdce pokud je to taková jebka, tak bych to taky tajil, když se toho chci zbavit, jsem holt kurva, tož bacha na mě, ale prodávat nehodlám, tož v klidu

akorát mě zaráží nejdřív VTR a teď RR?? to je nějaký divoký ne?idontknow


on the road
Datel (Člen)
15.05.2007 21:05:44
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

Taky jsem se tam díval na jednu Kawu co měla být v super stavu a nebouraná a jen se stačilo podívat na chladič a bylo mě vše jasné fucksmile1

Billy (Člen)
16.05.2007 07:38:12
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

I ja sem se tam kdysi otocil a nejdriv sem si niceho tak nic moc nevsiml ale az se mnou sel kamos mechanik tak rikaa aha tady toto to je svareny to tam je z jinyhoho roku, prestavba alaaa street smile1smile1, Jo motocentrum olomouc sickbad. Je jim tam uplne jedno co prodavaji a chovani k zakaznikovi taky spatny bad, jak jim nehodis prachy pomalu za pult tak nemaji ti mladii foogli moc zajem ti treba poradit nebo se zeptat jestli ti muzou poradit tak sem se nastesti otocil na pate a sel jinam a to at udela kazdej good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Eremi (Člen)
16.05.2007 08:43:54
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

na pavelku z olomouce není slyšet dobrýho slova.
taky jsem tam jednou kupoval asi před 5 lety motku, ale vzhledem k referncím jsem si sebou vzal mechoše přímo z yamahy, kterej mi ji prohlídl a sám mi řekl jaká je pavelka kurva. Naštěstí ta kteoru jsem si vybral byla v komisním prodeji, takže byla ok, ale nedávno jsem se tam byl podívat a pokud není člověk slepej a občas se podívá do katalogu, jak vypadá kterej rok, tak si ty jejich fušeřiny nemůže koupit. Takže jak píše dolínek myslím si, že pussy jsi i ty, navíc, když to není tvoje první motka. A přidávám se k ostatním a zajímalo by mě, jestli jsi při prodeji taky uváděl, že motka je v super stavu nebo jsi napsal, jakej je to vrak?surprised


S úsměvem jde všechno líp :o)
MartysN6 (Člen)
16.05.2007 09:25:14
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

docela by mě zajímalo kdo z vás by to neudělal stejně jako Jedla , určitě by jste kupujícímu řekli že jste zjistili že to má vařenej rám atd. popřípdě hned dali obrovskou slevu a prodali  s velkym prodelkem surprised.Myslím že když to na kupujícího vybališ tak šance že prodáš neni nijak velkáidontknow

každopádně to košer není/neříkam že s tím souhlasim/ ale to je životgood

Marián (Člen)
16.05.2007 09:56:11
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

...a nechas ho se na tom rozstrelit...


...sam mezi jebkarema...
Kelly01 (Člen)
16.05.2007 10:04:56
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

Jedlo!

Halóóóóóóó!!!!

Čas na odpověď vypršel!!!


God Save The Queen!
Eremi (Člen)
16.05.2007 10:19:10
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

MartysN6 psal:

docela by mě zajímalo kdo z vás by to neudělal stejně jako Jedla , určitě by jste kupujícímu řekli že jste zjistili že to má vařenej rám atd. popřípdě hned dali obrovskou slevu a prodali  s velkym prodelkem surprised.Myslím že když to na kupujícího vybališ tak šance že prodáš neni nijak velkáidontknow

každopádně to košer není/neříkam že s tím souhlasim/ ale to je životgood

zaprvé bych takovou motku po zkušenostech co mám nekoupil
i kdyby jo, tak bych si ji dal do odpovídajícího stavu, tak jak jsem udělal když jsem v roce 98 koupil první velkou motorku a byl to totální výmrd, stálo mě to 20 litrů, ale nikdy bych ji neprodal v tom stavu dál, nemám na to žaludek!
vždyck když jsem prodával, tak jsem upozornil na všechny problémy, aby za mnou pak kupující nemohl přijet, že o něčem nevědl!
Takže jsem podle tebe asi vyjímka.
Poslední věc, pokud ji prodal, tak jak píšeš, tedy že kupujícímu nic neřek má držet hubu a ne tady brečet jakej je Pavelka zmrd, což všichni v okolí víme, protože se zachoval úplně stejně jako on!


S úsměvem jde všechno líp :o)
Marián (Člen)
16.05.2007 12:39:22
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

eremigood


...sam mezi jebkarema...
Ondráš (Člen)
16.05.2007 13:05:45
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

2 Jedla: kdyby sis nechal bandita... No jo... Nevybouřené mládí...idontknow


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
16.05.2007 13:10:07
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

Ondráš psal:

2 Jedla: kdyby sis nechal bandita... No jo... Nevybouřené mládí...idontknow

kua, dedkubigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
16.05.2007 13:27:40
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

Loser psal:
Ondráš psal:

2 Jedla: kdyby sis nechal bandita... No jo... Nevybouřené mládí...idontknow

kua, dedkubigsmilebigsmilebigsmile

Hale... Já už si nepotřebuju tahat domu návštěvy za 2 rumy... Já už jsem se usadil.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
16.05.2007 13:33:24
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

Ondras: vogo, ja se chci taky usadit ... ale za ty 2 rumy se mnou zadna nezustane dyl nez jednu noc (nekdy teda opakovane, ale na usazovani to neni)idontknowidontknow
Ale pockej ... jednou prijde cas a i ty chytnes rapl a budes chtit vymenit (bud jednu nebo druhou)... pak se ozvi a ja ti dam zkusene a drahocene radygoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
16.05.2007 13:38:13
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

Loser psal:

Ondras: vogo, ja se chci taky usadit ... ale za ty 2 rumy se mnou zadna nezustane dyl nez jednu noc (nekdy teda opakovane, ale na usazovani to neni)idontknowidontknow
Ale pockej ... jednou prijde cas a i ty chytnes rapl a budes chtit vymenit (bud jednu nebo druhou)... pak se ozvi a ja ti dam zkusene a drahocene radygoodgoodbigsmile

Můžeš začít hned... Třeba tím, čeho se mám pro začátek vyvarovat... Já že až to přijde, abych neudělál nějakou blbost hned na začátku.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
16.05.2007 13:44:30
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

to je zbytecny ti ted neco rikat, pze to stejne hned zapomenes. Az to prijde, tak mi hned zavolej a ja ti pak za dva rumy udelam outechugoodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
16.05.2007 13:46:26
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

Loser psal:

to je zbytecny ti ted neco rikat, pze to stejne hned zapomenes. Az to prijde, tak mi hned zavolej a ja ti pak za dva rumy udelam outechugoodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile

Šmarjá pano...surprised Tak to se budu snažit bej thodnej, aby to ikdy nenastalosmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
16.05.2007 13:51:17
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

toho jsem chtel prave docilit. A beda, jak budes delat voloviny .... to bys sel po znich k Pavelkovibigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
jedla (Člen)
21.05.2007 14:07:18
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

Omlouvám se všem, ale byl jsem na výstavě a neměl přístup k netu.
To že jsem pitka, že jsem si sebou na koupi nikoho nevzal a jednal jsem spontálně, to už vím dneska taky.
Jo a mějte mě za kurwu, ale o stavu jsem kupujícímu neříkal, to bych byl asi poslední majitel.Co se týče ceny tak jsem na té motorce prodělal asi 10 litrů( škoda peněz ale chuj s tím), tedy zase až taková svině nejsem, takže mi vy všichni moralisti můžete políbit řiť. 99% procent z vás by taky držela hubu, kdyby jste v tý mašině měli poslední prachy a na účtu nulu.
Přeju suché cesty bez štěrku
PS: bandit byl super, ale nevybouřené mládí mi velí být rychlejší a taky se na RR líp balí kočičky bigsmile


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
Eremi (Člen)
21.05.2007 14:17:44
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

jedla psal:

Omlouvám se všem, ale byl jsem na výstavě a neměl přístup k netu.
To že jsem pitka, že jsem si sebou na koupi nikoho nevzal a jednal jsem spontálně, to už vím dneska taky.
Jo a mějte mě za kurwu, ale o stavu jsem kupujícímu neříkal, to bych byl asi poslední majitel.Co se týče ceny tak jsem na té motorce prodělal asi 10 litrů( škoda peněz ale chuj s tím), tedy zase až taková svině nejsem, takže mi vy všichni moralisti můžete políbit řiť. 99% procent z vás by taky držela hubu, kdyby jste v tý mašině měli poslední prachy a na účtu nulu.
Přeju suché cesty bez štěrku
PS: bandit byl super, ale nevybouřené mládí mi velí být rychlejší a taky se na RR líp balí kočičky bigsmile

to žes na mašině prodělal 10 tisíc tak proto nejsi svině? hm, zajímavá logika!
a nemluv za ostatní jak by co udělali, to že jsi to tak udělal ty neznamená, že většina ostatních by to udělala taky tak! a že jsi v ní měl poslední prachy a na účtě nulu je jen tvoje věc.


S úsměvem jde všechno líp :o)
nawrc (Člen)
21.05.2007 16:10:44
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

ještě když sem prodával 125ku, tak sem šel tady do olmika k pavelkovi a domluvil sem se s nim, že tam na druhej den přijedu a že si ju ode mě za 36tis veme, krásná cena, tak já jak debil sem k němu druhej den přijel, se všema papírama atd. Bylo mi řečeno, že mi za ňu dá 23tisfuck. Když sem se ptal proč mi teda den předtím říkal jinou cenu, bylo mi odpovězeno, že ta cena je odpovídajícífuckfuckfuck

A ještě k těm vašim hádkám, motorka mi potom sice doma stála ještě dva měsíce, ale pak se ozval kupec a já mu říkám: bude potřeba nová přední guma, za chvilu je technická, na té kvůli zadní gumě neprojdeš, páč má jinej rozměr a na předku sou v piči desky aji kotouče, všechno bude potřeba nový a je potřeba vyměnit olej.
On povídá: S tím sem počítal, šak v klidu.
Takže sem asi za dvě hodiny jel dom a v kapse 41tis.
Takhle se obchodujegood
Borec na mě má číslo a za ten rok a půl co ju má se ozval jenom jednou, když se ptal, kde sežene oil filtr.

Tak ať tady někdo nevykládá jaký sme všichni kurvy, když to není pravda


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Loser (Administrator)
21.05.2007 16:16:23
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

presne tak, jaky kurvy? Ja jsem jenom loser a tak bych tomu kupujicimu o tech vadach bud zapomel rict nebo bych ani nevedel, ze to nejaky vady ma.
toz tak bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
21.05.2007 16:23:51
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

VŠE DOKUMENTUJU FOTKAMA A STAV NEZASTÍRÁM..


God Save The Queen!
Loser (Administrator)
21.05.2007 16:26:36
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

Kelly01 psal:

VŠE DOKUMENTUJU FOTKAMA A STAV NEZASTÍRÁM..

a jak znam tvoje lidove ceny, tak u tebe urcite stoji motyka vic, nez kdyz jsi ji kupoval (ikdyz dolozis foto, jak jsi ji zboural), co?surprisedbigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Petr (Člen)
21.05.2007 22:18:56
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

jedla psal:

Co z toho plyne?? v životě už si u těch hajzlů v motocentru olomouc nekoupím anišroubek do kapoty.beer

a co z toho plyne??
1, si stejný jak oni
2, si horší jak oni, oni umí aspoň obchodovat bigsmile


tož tak..
Peka (Člen)
22.05.2007 08:36:56
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

to nawrc: jo mas parvdu kdyz prijde kupujici a vi ze je tohle a tamhle potreba vymenit, a presto to koupi, tak je to vetsinou tak ze jsou s tim spokojeni, pac o tom vedi, a ne ze pak najdou tam to a jinde zas ono a jsou nastvani co to koupili, tebe bombardujou cos jim to prodal atd....


B12 neni uz je autobus :)
vorel (Člen)
22.05.2007 09:38:48
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

neudělals dobře jedlosick
ale ty cesty bez štěrku ti přeju taky, budeš je obzvlášť potřebovat


řikám si hurikán
Čendina (Člen)
22.05.2007 14:11:48
Offline

Re: Už v životě nikdy v Motocentru Olomouc

Pavelka z Olomouce od nás koupil bráchovu bouchlou FZ1. Za 130 tisíc. O ceně vůbec nediskutoval. Motorka dobrá, ovšem opravy na ní minimálně za 50 tisíc, pokud si člověk poshání a udělá, opravy v origo dílech typu vyměňování by byli podstatně vejš. Tak až uvidíte v jeho nabídce žlutou FZ1 se spodním zubem - novou - nikdy nebouranou. Tak měla totálně rozmačkanou nádrž, prasklý LCD disley, přihnutý vejfuck ke kyvce, opravované zadní sedlo, světlo a ohnutá řidítka. Motor je dobrej - bez škrábnutí, akorát těsně po odškrcení. Rám se zdál taky ok, ale neuškodilo by přeměřit. Přední vidle good.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr