Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Eliška

Petr J. (Člen)
15.12.2009 16:15:53
Offline

Re: Eliška

to Mour: hele, mě tuhle někdo říkal, že když se dva milujou je něco jinýho než šukat....resp. že šukat, neznamená se milovat...nebo tak něco...idontknow

bigsmilebigsmilebigsmile

Baltazar (Člen)
15.12.2009 21:25:02
Offline

Re: Eliška

bigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
28.02.2010 12:24:34
Offline

Re: Eliška

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_sdc10703.jpg

The father of the little princess of the dawn
Petr J. (Člen)
28.02.2010 16:41:12
Offline

Re: Eliška

to Baltaz: pořád si říkám, jestli je to pro holku výhra, mít Tvůj xicht...bigsmilebigsmilebigsmile

Což o to, roztomilá je a růžová jí sluší...když Ti je tak podobná, nepřemýšlel jsi doplnit šatník taky o růžovou? Ale aby se to nepralo s oranžovou...bigsmile bigsmilebigsmile

Koldan (Člen)
28.02.2010 20:36:04
Offline

Re: Eliška

a takto to vypadá na začátku:o))

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_p2285556.jpg

Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Borák (Člen)
28.02.2010 22:12:54
Offline

Re: Eliška

Koldane co ty pytle pod vočima??? idontknow
tys to snad vodrodil sám bigsmile
jinak znova gratulace k cerce good


...nikdo nevojebe Ježíše...
Baltazar (Člen)
01.03.2010 06:48:34
Offline

Re: Eliška

Koldane ta je maličkábigsmile
Ale počkej ta poroste jak z vody a než se naděješ budou za ní běhat chlapigoodbigsmile


The father of the little princess of the dawn
svatej (Člen)
01.03.2010 20:30:49
Offline

Re: Eliška

surprised a kdese to da sehnat,kucíí.bigsmilebigsmilebigsmile
Slusi jim,oboum dvoum. good


Amen. . .
Baltazar (Člen)
01.03.2010 20:47:47
Offline

Re: Eliška

svatej psal:

surprised a kdese to da sehnat,kucíí.bigsmilebigsmilebigsmile
Slusi jim,oboum dvoum. good

To mušíš mladej vobčas šukat, nebo aspoň sousedbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Petr J. (Člen)
01.03.2010 23:06:05
Offline

Re: Eliška

to Baltaz: vona není tak maličká, to jen Koldan je strašně velikej...bigsmilebigsmilebigsmile

to Svatej: zítra u beer Ti povím, jak na to musíš...čet jsem vo tom, že by na vlastní kůži, to by mne ani ve snu....bigsmile

Lihy (Člen)
02.03.2010 08:48:04
Offline

Re: Eliška

Koldane, vogo já sem vožralej jen z toho tvýho pohledu, ještě že z fotek neni cejtit chlastbigsmile....to ti tu malou dali do rukou dobrovolně?bigsmile
good

ross (Člen)
02.03.2010 16:53:44
Offline

Re: Eliška

Borák psal:

Koldane co ty pytle pod vočima??? idontknow
tys to snad vodrodil sám bigsmile
jinak znova gratulace k cerce good

tos mi vzal z hubybigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Koldan (Člen)
02.03.2010 21:08:42
Offline

Re: Eliška

no jak to říct, nebylo to úplně jednoduchý to řádně voslavit,ale jináč já mám hendikep vot přirozeníbigsmile, dycky dyž sem napitej, tak mi vystůpají všechny hříchy mládí a okážou sa monokle co sem gde pochytal dyž sem sa něgde s někým liskalbigsmile

TO Jelen: vono to tak ňak bude, Husky mi poslal trénink co cvičí s Prasetem, taky mi nefungujesurprised

To baltaz: no tak dyž sem koukal na míry cos tu psal v 7/2009 tak Eliška neměla o moc víc, takže vono to bude spíš vo tom, že už sis zvykl na věčí ditíbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Baltazar (Člen)
03.03.2010 06:13:25
Offline

Re: Eliška

Koldan asik jo čéče ta naše kočka už má 8 kilobigsmile


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
01.07.2010 09:32:27
Offline

Re: Eliška

Musím se s Vámi podělit o mou radost, je to poslední dobou to jediné co mě dělá šťastným

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_dsc_0384.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_dsc_0387.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_dsc_0389.jpg

The father of the little princess of the dawn
Petula (Člen)
01.07.2010 10:09:40
Offline

Re: Eliška

Baltazar psal:

Musím se s Vámi podělit o mou radost, je to poslední dobou to jediné co mě dělá šťastným
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_0384.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_0387.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_0389.jpg

Tak teď už můžem s ABikem říct, že ti opravdu rozumímegood
Slečna bude asi pěkný kvítko, taky se na to těšímesmile1


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
VikecB12 (Člen)
01.07.2010 10:15:18
Offline

Re: Eliška

Zato já tomu asi nikdy neporozumím,malejch děcek se štitimbigsmile A už vubec si nedokážu přectavit že bych se radoval z toho "jakej nám to udělalo krásnej bobeček"sickbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Fresh Man (Člen)
01.07.2010 10:18:54
Offline

Re: Eliška

VikecB12 psal:

Zato já tomu asi nikdy neporozumím,malejch děcek se štitimbigsmile A už vubec si nedokážu přectavit že bych se radoval z toho "jakej nám to udělalo krásnej bobeček"sickbigsmile

goodmas rechtgood a navic k tomu potrebujes zenckou... jako furt tu samouhelpsurprised


Bandit pičo
Petula (Člen)
01.07.2010 10:20:36
Offline

Re: Eliška

VikecB12 psal:

Zato já tomu asi nikdy neporozumím,malejch děcek se štitimbigsmile A už vubec si nedokážu přectavit že bych se radoval z toho "jakej nám to udělalo krásnej bobeček"sickbigsmile

bigsmilebigsmile si nesmíš s dětma spojovat jenom ty bobečkybigsmilebigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
K.a.s.y.m. (Člen)
01.07.2010 10:26:28
Offline

Re: Eliška

Petula psal:
VikecB12 psal:

Zato já tomu asi nikdy neporozumím,malejch děcek se štitimbigsmile A už vubec si nedokážu přectavit že bych se radoval z toho "jakej nám to udělalo krásnej bobeček"sickbigsmile

bigsmilebigsmile si nesmíš s dětma spojovat jenom ty bobečkybigsmilebigsmilebigsmile

ti pořád nevim jestli těch pár fteřin radosti stojí za ty doživotní starosti bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
01.07.2010 10:26:59
Offline

Re: Eliška

Petula psal:
VikecB12 psal:

Zato já tomu asi nikdy neporozumím,malejch děcek se štitimbigsmile A už vubec si nedokážu přectavit že bych se radoval z toho "jakej nám to udělalo krásnej bobeček"sickbigsmile

bigsmilebigsmile si nesmíš s dětma spojovat jenom ty bobečkybigsmilebigsmilebigsmile

Máš recht,ještě taky řvaní,blití,později prusery ve škole a ve finále drogy nebo nedej satan motorkysurprisedbigsmilebigsmilebigsmile Začínám uvažovat že to voželímbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
01.07.2010 10:31:38
Offline

Re: Eliška

VikecB12 psal:
Petula psal:
VikecB12 psal:

Zato já tomu asi nikdy neporozumím,malejch děcek se štitimbigsmile A už vubec si nedokážu přectavit že bych se radoval z toho "jakej nám to udělalo krásnej bobeček"sickbigsmile

bigsmilebigsmile si nesmíš s dětma spojovat jenom ty bobečkybigsmilebigsmilebigsmile

Máš recht,ještě taky řvaní,blití,později prusery ve škole a ve finále drogy nebo nedej satan motorkysurprisedbigsmilebigsmilebigsmile Začínám uvažovat že to voželímbigsmilebigsmile

ty krávo teď jsem čet.....začínám uvažovat ,že se voženim....piš to pořádně pussy už jsem se vyděsil bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
01.07.2010 10:38:37
Offline

Re: Eliška

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:
Petula psal:


bigsmilebigsmile si nesmíš s dětma spojovat jenom ty bobečkybigsmilebigsmilebigsmile

Máš recht,ještě taky řvaní,blití,později prusery ve škole a ve finále drogy nebo nedej satan motorkysurprisedbigsmilebigsmilebigsmile Začínám uvažovat že to voželímbigsmilebigsmile

ty krávo teď jsem čet.....začínám uvažovat ,že se voženim....piš to pořádně pussy už jsem se vyděsil bigsmilebigsmile

Ty woe prece neni blbej aby se zenil bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Petula (Člen)
01.07.2010 10:44:13
Offline

Re: Eliška

VikecB12 psal:
Petula psal:
VikecB12 psal:

Zato já tomu asi nikdy neporozumím,malejch děcek se štitimbigsmile A už vubec si nedokážu přectavit že bych se radoval z toho "jakej nám to udělalo krásnej bobeček"sickbigsmile

bigsmilebigsmile si nesmíš s dětma spojovat jenom ty bobečkybigsmilebigsmilebigsmile

Máš recht,ještě taky řvaní,blití,později prusery ve škole a ve finále drogy nebo nedej satan motorkysurprisedbigsmilebigsmilebigsmile Začínám uvažovat že to voželímbigsmilebigsmile

Hele ale když se člověk dosane do věku, že sám přestane dělat průsery, pak musí nastoupit děti, aby uhle funkci zastaly, život by byl pak děsná nuda bigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Fresh Man (Člen)
01.07.2010 10:45:27
Offline

Re: Eliška

VikecB12 psal:
Petula psal:
VikecB12 psal:

Zato já tomu asi nikdy neporozumím,malejch děcek se štitimbigsmile A už vubec si nedokážu přectavit že bych se radoval z toho "jakej nám to udělalo krásnej bobeček"sickbigsmile

bigsmilebigsmile si nesmíš s dětma spojovat jenom ty bobečkybigsmilebigsmilebigsmile

Máš recht,ještě taky řvaní,blití,později prusery ve škole a ve finále drogy nebo nedej satan motorkysurprisedbigsmilebigsmilebigsmile Začínám uvažovat že to voželímbigsmilebigsmile

mas napsat L: ze se na to vyseru ....   bo ja sem cet taky vozenimsurprisedsurprisedhelp


Bandit pičo
karlos100 (Člen)
01.07.2010 10:46:24
Offline

Re: Eliška

Billy psal:
K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:


Máš recht,ještě taky řvaní,blití,později prusery ve škole a ve finále drogy nebo nedej satan motorkysurprisedbigsmilebigsmilebigsmile Začínám uvažovat že to voželímbigsmilebigsmile

ty krávo teď jsem čet.....začínám uvažovat ,že se voženim....piš to pořádně pussy už jsem se vyděsil bigsmilebigsmile

Ty woe prece neni blbej aby se zenil bigsmile

voženit se,to je vopravdovej životní průserbigsmilebigsmilebigsmile
to by musel dostat záchvat jako třeba nedávno Netyheadshake


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
01.07.2010 10:50:13
Offline

Re: Eliška

Billy psal:
K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:


Máš recht,ještě taky řvaní,blití,později prusery ve škole a ve finále drogy nebo nedej satan motorkysurprisedbigsmilebigsmilebigsmile Začínám uvažovat že to voželímbigsmilebigsmile

ty krávo teď jsem čet.....začínám uvažovat ,že se voženim....piš to pořádně pussy už jsem se vyděsil bigsmilebigsmile

Ty woe prece neni blbej aby se zenil bigsmile

no právě proto sem se vyděsil bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
01.07.2010 10:54:05
Offline

Re: Eliška

Volové,ste mě samotnýho vyděsilisurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
01.07.2010 11:02:46
Offline

Re: Eliška

...uš aby se tady vobjevil starej praktik Nicola Foxx a vysvjetlil vám jaký to sou radosti a slasti ten manželskej životbigsmilebigsmilebigsmile
...a za mě, dyš si nevyberete ňákou blbku, tag se to dá zvládnoutgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fresh Man (Člen)
01.07.2010 11:08:42
Offline

Re: Eliška

Filous psal:

...uš aby se tady vobjevil starej praktik Nicola Foxx a vysvjetlil vám jaký to sou radosti a slasti ten manželskej životbigsmilebigsmilebigsmile
...a za mě, dyš si nevyberete ňákou blbku, tag se to dá zvládnoutgood

no jooo ty voe ale to je jak vyhrat v loterii ...bigsmile


Bandit pičo
Filous (Člen)
01.07.2010 11:13:39
Offline

Re: Eliška

Fresh Man psal:
Filous psal:

...uš aby se tady vobjevil starej praktik Nicola Foxx a vysvjetlil vám jaký to sou radosti a slasti ten manželskej životbigsmilebigsmilebigsmile
...a za mě, dyš si nevyberete ňákou blbku, tag se to dá zvládnoutgood

no jooo ty voe ale to je jak vyhrat v loterii ...bigsmile

...vot soboty budem mít čas, tag ti dam ňáký rady, abys furt netápal a neles na fšecko co de vokolo a nevyleze na strombigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
01.07.2010 11:21:29
Offline

Re: Eliška

Filous psal:

...vot soboty budem mít čas, tag ti dam ňáký rady, abys furt netápal a neles na fšecko co de vokolo a nevyleze na strombigsmilebigsmilebigsmile

To nedá...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
01.07.2010 11:45:05
Offline

Re: Eliška

No tak hele:
Prvni manzelstvi jsem podcenil a nevychovaval. Porad samy dvoreni a ustupky.
Takze kdyz jsem jakoze prozrel, tak sla doass i s tchynifuck.

To druhy uz si vypiplavam vod zacatku. Neumela varit, byla cista jak lilium(no proste nepopsanej list), vocas hulit nechtela a porad nejaky mazleni, prochazky atd.

Tedkon luxusne vari, luxusne pece(maso a sladkygoodgoodgoodgood), vocasu se nestiti, barak vobstara, suprovyho syna vyrobila(mozna jsem v tom nejakou rolicku sehral, ale nejni to jisty, pac tou dobou byla nejaka bandit akcebigsmile), nenuti me do prochazek, misto pojd se milovat se rika pojd dem pichat, nekeca mi do kamaradu, nekeca mi do motorky, kdyz deme nekde kolem naradi a nad necim slintam, tak mi rekne "je tohle jeste nemas a ja pro tebe stejne nemam nic vymyslenyho k vanocum"good

Mam takovej pocit, ze tentokrat jsem to proste nezanedbal a nevimklo se to kontrolegood

No a ty deti??? Woe Vikecoj, kolikrat asi tak budes prebalovat a mejt prdel pussy kdyz ses taky porad nekde v prdeli HAevil
Ma to spoustu + - . Co je mladej venku z nory, tak se tesim domu na rodinku jeste vic, cas s nima stravenej mi vubec neprijde zbytecnej. Nevadi mi, ze na rodinou dovolenou pojedu autej. Akorat nejezdim na vsechny akce na kterych bych chtel, protoze mi zacal bejt cas s rodinkou vic vzacnej. No a taky s tim malym hajzlikem je kazdej den neco novyho.goodgoodgood

No proste me to bavi a mam se luxusne.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Fresh Man (Člen)
01.07.2010 12:08:52
Offline

Re: Eliška

nicola.foxx psal:

No tak hele:
Prvni manzelstvi jsem podcenil a nevychovaval. Porad samy dvoreni a ustupky.
Takze kdyz jsem jakoze prozrel, tak sla doass i s tchynifuck.

To druhy uz si vypiplavam vod zacatku. Neumela varit, byla cista jak lilium(no proste nepopsanej list), vocas hulit nechtela a porad nejaky mazleni, prochazky atd.

Tedkon luxusne vari, luxusne pece(maso a sladkygoodgoodgoodgood), vocasu se nestiti, barak vobstara, suprovyho syna vyrobila(mozna jsem v tom nejakou rolicku sehral, ale nejni to jisty, pac tou dobou byla nejaka bandit akcebigsmile), nenuti me do prochazek, misto pojd se milovat se rika pojd dem pichat, nekeca mi do kamaradu, nekeca mi do motorky, kdyz deme nekde kolem naradi a nad necim slintam, tak mi rekne "je tohle jeste nemas a ja pro tebe stejne nemam nic vymyslenyho k vanocum"good

Mam takovej pocit, ze tentokrat jsem to proste nezanedbal a nevimklo se to kontrolegood

No a ty deti??? Woe Vikecoj, kolikrat asi tak budes prebalovat a mejt prdel pussy kdyz ses taky porad nekde v prdeli HAevil
Ma to spoustu + - . Co je mladej venku z nory, tak se tesim domu na rodinku jeste vic, cas s nima stravenej mi vubec neprijde zbytecnej. Nevadi mi, ze na rodinou dovolenou pojedu autej. Akorat nejezdim na vsechny akce na kterych bych chtel, protoze mi zacal bejt cas s rodinkou vic vzacnej. No a taky s tim malym hajzlikem je kazdej den neco novyho.goodgoodgood

No proste me to bavi a mam se luxusne.

no cece a nejni ta tvoje pani chlap ????
Gratulace k takovy... a esi je este hezka tak pak skoro zavidimgoodgood


Bandit pičo
karlos100 (Člen)
01.07.2010 12:35:45
Offline

Re: Eliška

nicola.foxx psal:

No tak hele:
Prvni manzelstvi jsem podcenil a nevychovaval. Porad samy dvoreni a ustupky.
Takze kdyz jsem jakoze prozrel, tak sla doass i s tchynifuck.

To druhy uz si vypiplavam vod zacatku. Neumela varit, byla cista jak lilium(no proste nepopsanej list), vocas hulit nechtela a porad nejaky mazleni, prochazky atd.

Tedkon luxusne vari, luxusne pece(maso a sladkygoodgoodgoodgood), vocasu se nestiti, barak vobstara, suprovyho syna vyrobila(mozna jsem v tom nejakou rolicku sehral, ale nejni to jisty, pac tou dobou byla nejaka bandit akcebigsmile), nenuti me do prochazek, misto pojd se milovat se rika pojd dem pichat, nekeca mi do kamaradu, nekeca mi do motorky, kdyz deme nekde kolem naradi a nad necim slintam, tak mi rekne "je tohle jeste nemas a ja pro tebe stejne nemam nic vymyslenyho k vanocum"good

Mam takovej pocit, ze tentokrat jsem to proste nezanedbal a nevimklo se to kontrolegood

No a ty deti??? Woe Vikecoj, kolikrat asi tak budes prebalovat a mejt prdel pussy kdyz ses taky porad nekde v prdeli HAevil
Ma to spoustu + - . Co je mladej venku z nory, tak se tesim domu na rodinku jeste vic, cas s nima stravenej mi vubec neprijde zbytecnej. Nevadi mi, ze na rodinou dovolenou pojedu autej. Akorat nejezdim na vsechny akce na kterych bych chtel, protoze mi zacal bejt cas s rodinkou vic vzacnej. No a taky s tim malym hajzlikem je kazdej den neco novyho.goodgoodgood

No proste me to bavi a mam se luxusne.

Ty bejkubigsmile,tohle si asi skopčim a pošlu na feministky.cz
jako návod na šťastný manželstvíbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
napiš knihu "Manuál k užívání ženy" ať to takhle
zmáknou i ostatní chlapigoodgoodgood
...tu brečím smíchybigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
svatej (Člen)
01.07.2010 12:51:10
Offline

Re: Eliška

nicola.foxx: a kde mas to: Musim se zeptat pani,estli se mi chce? bigsmilebigsmile

Filous: Aaa,panacek si jede valet šunky na maltu.evilbigsmilebigsmile Je ti jasny,ze Fresovi uz stihat nebudes.bigsmilebigsmile


Amen. . .
VikecB12 (Člen)
01.07.2010 13:06:48
Offline

Re: Eliška

Nikolo,teď si přectaf že se Šárkou to mám stejně,taky sem si ju vychoval k obrazu svému,jenom nám v zábavě nepřekáží děcko,takže se nemusím rozhodovat mezi zábavou s přáteli a časem s ní,prostě jede semnou a fertigsmokin A kdyš se jí nechce,tak jedu sám,ale bez výčitek svědomí že nechávám někoho doma. No a kdyš vidím u pár kamošů co děcka mají že rači bouchají přesčasy aby nemusel doma poslouchat řvoucí děcko a vynervovanou ženskou,tak se mě do toho tuplem nechcesmile2 Ale asi mě to v brzké době taky neminesicksmile2 V tomto vohledu přiznávám že su sobecbigsmile,ale přectava toho že mě něco vomezuje mě děsísurprisedbigsmile Chtěl bych si užívat do padesáti a pak koupit děcko hotoví,ať se vo mě postarásmokingoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Marián (Člen)
01.07.2010 13:11:54
Offline

Re: Eliška

nicola to ma dobre zarizenygood


...sam mezi jebkarema...
karlos100 (Člen)
01.07.2010 13:12:15
Offline

Re: Eliška

VikecB12 psal:

Nikolo,teď si přectaf že se Šárkou to mám stejně,taky sem si ju vychoval k obrazu svému,jenom nám v zábavě nepřekáží děcko,takže se nemusím rozhodovat mezi zábavou s přáteli a časem s ní,prostě jede semnou a fertigsmokin A kdyš se jí nechce,tak jedu sám,ale bez výčitek svědomí že nechávám někoho doma. No a kdyš vidím u pár kamošů co děcka mají že rači bouchají přesčasy aby nemusel doma poslouchat řvoucí děcko a vynervovanou ženskou,tak se mě do toho tuplem nechcesmile2 Ale asi mě to v brzké době taky neminesicksmile2 V tomto vohledu přiznávám že su sobecbigsmile,ale přectava toho že mě něco vomezuje mě děsísurprisedbigsmile Chtěl bych si užívat do padesáti a pak koupit děcko hotoví,ať se vo mě postarásmokingoodbigsmile

v padesáti adoptuj sedmnáctiletou ukrajinkugoodbigsmilebigsmile
nebo nějakou aziatku a dopadneš jak woody allenbigsmile


...a bude hůř!
vOjTaB6 (Člen)
01.07.2010 13:13:20
Offline

Re: Eliška

svatej psal:

nicola.foxx: a kde mas to: Musim se zeptat pani,estli se mi chce? bigsmilebigsmile

Filous: Aaa,panacek si jede valet šunky na maltu.evilbigsmilebigsmile Je ti jasny,ze Fresovi uz stihat nebudes.bigsmilebigsmile

Hele, Venco, a neni to spis tak, ze Aja jede na Maltu a Filouse bere sebou jen aby se nereklo....bigsmile

...ty vole, ja jich zase dostanu... redface


Bandit rulezz!!!
VikecB12 (Člen)
01.07.2010 13:14:22
Offline

Re: Eliška

karlos100 psal:
VikecB12 psal:

Nikolo,teď si přectaf že se Šárkou to mám stejně,taky sem si ju vychoval k obrazu svému,jenom nám v zábavě nepřekáží děcko,takže se nemusím rozhodovat mezi zábavou s přáteli a časem s ní,prostě jede semnou a fertigsmokin A kdyš se jí nechce,tak jedu sám,ale bez výčitek svědomí že nechávám někoho doma. No a kdyš vidím u pár kamošů co děcka mají že rači bouchají přesčasy aby nemusel doma poslouchat řvoucí děcko a vynervovanou ženskou,tak se mě do toho tuplem nechcesmile2 Ale asi mě to v brzké době taky neminesicksmile2 V tomto vohledu přiznávám že su sobecbigsmile,ale přectava toho že mě něco vomezuje mě děsísurprisedbigsmile Chtěl bych si užívat do padesáti a pak koupit děcko hotoví,ať se vo mě postarásmokingoodbigsmile

v padesáti adoptuj sedmnáctiletou ukrajinkugoodbigsmilebigsmile
nebo nějakou aziatku a dopadneš jak woody allenbigsmile

goodbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
01.07.2010 13:20:02
Offline

Re: Eliška

vOjTaB6 psal:
svatej psal:

nicola.foxx: a kde mas to: Musim se zeptat pani,estli se mi chce? bigsmilebigsmile

Filous: Aaa,panacek si jede valet šunky na maltu.evilbigsmilebigsmile Je ti jasny,ze Fresovi uz stihat nebudes.bigsmilebigsmile

Hele, Venco, a neni to spis tak, ze Aja jede na Maltu a Filouse bere sebou jen aby se nereklo....bigsmile

...ty vole, ja jich zase dostanu... redface

bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
01.07.2010 14:14:35
Offline

Re: Eliška

Hele Vikecoj:

S tim deckem asi tak, ze sem vedel (spis teda tusil) co to vobnasi. No a jednou jsem se rozhodnul, ze decko chci a ze radci dvje. Tak si za tim musim stat a vychovavat jak nejlip mi to pude.
Ma to svoje klady i zapory. No a co. Takhle to prej ma chodit a dyz nebudou deti, tak pak pride stat a baraky s pozemkama skonci nejakym islamskymu pristehovalymu zmrdikovi a nebo nedej boze cikanovi. No tak to teda hovno, to si radci udelam decka tri.
A zatim si toho hajzlika uzivam a je to pro me sama radost. Tesim se, az s nim budu jezdit na cundr, na vodu, na hory, na kolo a dalsi kokotiny.
Tenkrat dyz mi rekla, ze je zbouchnuta, tak jsem mel radost a kocovinu. Az po nekolika dnech zacalo premejsleni typu no ja blbec, ted budu muset bejt vic doma, min akci na motorkach, min hospod. Ale ty pjekny chvile s prckem to bohate vynahradigoodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
nicola.foxx (Člen)
01.07.2010 14:15:38
Offline

Re: Eliška

Baltazar:

pjekna dcerunka goodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Luk (Člen)
01.07.2010 14:25:07
Offline

Re: Eliška

Baltaz: pekny kukadla, povidla se tigood

nicola: ses fakt rizekgoodbigsmile

karlos: netyho nepodcenuj, ma v zaloze dalsi prekvapkosurprisedevil, ale zatim nam ulozil bobrika mlcenihelppussybigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
K.a.s.y.m. (Člen)
01.07.2010 14:26:17
Offline

Re: Eliška

Luk psal:

Baltaz: pekny kukadla, povidla se tigood

nicola: ses fakt rizekgoodbigsmile

karlos: netyho nepodcenuj, ma v zaloze dalsi prekvapkosurprisedevil, ale zatim nam ulozil bobrika mlcenihelppussybigsmile

ještě řekni že manželku zbouchnul a neudžim se smíchy bigsmile
pak už jedině ,že prodal tripla a koupil koloběžku evil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Luk (Člen)
01.07.2010 14:39:24
Offline

Re: Eliška

nerikam ani tak, ani tak, ale na ma slova dojde...bigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Filous (Člen)
01.07.2010 14:42:36
Offline

Re: Eliška

vOjTaB6 psal:
svatej psal:

nicola.foxx: a kde mas to: Musim se zeptat pani,estli se mi chce? bigsmilebigsmile

Filous: Aaa,panacek si jede valet šunky na maltu.evilbigsmilebigsmile Je ti jasny,ze Fresovi uz stihat nebudes.bigsmilebigsmile

Hele, Venco, a neni to spis tak, ze Aja jede na Maltu a Filouse bere sebou jen aby se nereklo....bigsmile

...ty vole, ja jich zase dostanu... redface

...nepočítaně!!!...zmetku!!!fuckfuckfuck
bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
01.07.2010 14:44:02
Offline

Re: Eliška

Luk psal:

nerikam ani tak, ani tak, ale na ma slova dojde...bigsmile

no hustý,že by fakt byl Nety začínající bubeníkgoodbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
VikecB12 (Člen)
01.07.2010 14:49:46
Offline

Re: Eliška

bigsmilebigsmilekiš kišbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
01.07.2010 14:52:56
Offline

Re: Eliška

VikecB12 psal:

bigsmilebigsmilekiš kišbigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
01.07.2010 14:57:13
Offline

Re: Eliška

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

bigsmilebigsmilekiš kišbigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Nám "mlaďochům" se to směje,ale nejhorší je že kruh se pomalu uzavírásurprisedsickbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
01.07.2010 15:03:57
Offline

Re: Eliška

VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

bigsmilebigsmilekiš kišbigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Nám "mlaďochům" se to směje,ale nejhorší je že kruh se pomalu uzavírásurprisedsickbigsmile

no jsou dva způsoby...buď do toho jít a nebo vyměnit ženskou za jinou a mladší která do toho nebude chtít jít bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
01.07.2010 15:14:18
Offline

Re: Eliška

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:


bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Nám "mlaďochům" se to směje,ale nejhorší je že kruh se pomalu uzavírásurprisedsickbigsmile

no jsou dva způsoby...buď do toho jít a nebo vyměnit ženskou za jinou a mladší která do toho nebude chtít jít bigsmile

Znám jednoho,co to takhle udělal 4krát,no a nedávno si v 47letech udělal vnoučegoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
svatej (Člen)
01.07.2010 17:55:13
Offline

Re: Eliška

vOjTaB6 psal:
svatej psal:

nicola.foxx: a kde mas to: Musim se zeptat pani,estli se mi chce? bigsmilebigsmile

Filous: Aaa,panacek si jede valet šunky na maltu.evilbigsmilebigsmile Je ti jasny,ze Fresovi uz stihat nebudes.bigsmilebigsmile

Hele, Venco, a neni to spis tak, ze Aja jede na Maltu a Filouse bere sebou jen aby se nereklo....bigsmile

...ty vole, ja jich zase dostanu... redface

bigsmilebigsmilebigsmile asi to tak bude. Ty woe,Vojto,este zes sem po dlouhy dobe juknul,von by jinak byl Filous nestastnej,ze si z nej nedelama srandu.evilbigsmilebigsmile


Amen. . .
Petr J. (Člen)
01.07.2010 19:03:07
Offline

Re: Eliška

Hele já na to šel jinak...vyženil jsem vnučku a mám klíd...bigsmile

Malou v neděli odevzdám a mám klid...teda měl jsem, teď už co umí se skajpem to tu na mne bliká co chvíli a pořád, že chce jít jezdit do pískovny...

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/04_8.jpg



Akorát jí pak z tý motorky dostat....to je boj....ale o víkendu vyráží na vlastní, tak snad bude klíííd...cool

Filous (Člen)
02.07.2010 07:27:38
Offline

Re: Eliška

Petr J. psal:

Hele já na to šel jinak...vyženil jsem vnučku a mám klíd...bigsmile

Malou v neděli odevzdám a mám klid...teda měl jsem, teď už co umí se skajpem to tu na mne bliká co chvíli a pořád, že chce jít jezdit do pískovny...

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/04_8.jpg

Akorát jí pak z tý motorky dostat....to je boj....ale o víkendu vyráží na vlastní, tak snad bude klíííd...cool

...ty voe, normálně to slyšim, jag holkám f pondělí ráno vypráví ve školce "....a dědeček mě vozil na teréní motorce, heč !!! !!! bigsmilebigsmilebigsmile ...ale pravdou je, že ste zachovalý prarodičegoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
02.07.2010 07:50:35
Offline

Re: Eliška

A za pár let, až ji budu vyzvedávat před gymplem druhý den spolužačky...

"Tý jo, co Tě to tady vyzvedávalo včera před školou za borce na krásný motorce?"

"Ále, to byl děda...."

bigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
02.07.2010 07:57:59
Offline

Re: Eliška

Petr J. psal:

A za pár let, až ji budu vyzvedávat před gymplem druhý den spolužačky...

"Tý jo, co Tě to tady vyzvedávalo včera před školou za borce na krásný motorce?"

"Ále, to byl děda...."

bigsmilebigsmilebigsmile

...a nebo budou řikat "..........fůůůůj ty si ale hnusná coura dyš se taháš s takovym dětkem, určitě kvůli prachům, coooo???"surprisedbigsmile ...a že seš děda jí nebudou vjeřit ani vomylembigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
02.07.2010 09:36:17
Offline

Re: Eliška

Petr J. psal:

... za borce na krásný motorce?

vzhledem ke vkusu, kterej máš a vobecně s Tvou láskou k jebkám, bych se toho nebál :)))


ale di, Ty brepto ...
Pšán (Člen)
02.07.2010 09:46:08
Offline

Re: Eliška

Filous psal:
Petr J. psal:

A za pár let, až ji budu vyzvedávat před gymplem druhý den spolužačky...

"Tý jo, co Tě to tady vyzvedávalo včera před školou za borce na krásný motorce?"

"Ále, to byl děda...."

bigsmilebigsmilebigsmile

...a nebo budou řikat "..........fůůůůj ty si ale hnusná coura dyš se taháš s takovym dětkem, určitě kvůli prachům, coooo???"surprisedbigsmile ...a že seš děda jí nebudou vjeřit ani vomylembigsmilebigsmilebigsmile

..nesmí sundat přilbu..pak to ujde..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Petr J. (Člen)
04.07.2010 20:29:58
Offline

Re: Eliška

to Filous: jak píše Pšín, iridiové plexi to jistí...bigsmile

A mimochodem, dnes se oslavují narozeniny...good

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/dort1.jpg



wine

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/dort2.jpg
Inženýrek (Člen)
04.07.2010 20:50:35
Offline

Re: Eliška

Petr J. psal:

to Filous: jak píše Pšín, iridiové plexi to jistí...bigsmile

A mimochodem, dnes se oslavují narozeniny...good

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/dort1.jpg

wine

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/dort2.jpg

to jsou mašiny z marcipánu? smile1good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Ondráš (Člen)
06.07.2010 21:13:28
Offline

Re: Eliška

Inženýrek psal:

to jsou mašiny z marcipánu? smile1good

Tak toho, kdo by to dělal z marcipánu bych chtěl vidět...help
Před dotyčným (dotyčnou) bych smekl.coolgood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
07.07.2010 08:39:27
Offline

Re: Eliška

Z marcipánu? To snad ani nejde...né?

bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
07.07.2010 08:40:42
Offline

Re: Eliška

Petr J. psal:

Z marcipánu? To snad ani nejde...né?

bigsmile

motorka z marcipánu jde,ale ne takhle promakaná bigsmile Kukii ji dostala na dortu k svátku...možná mám někde i fotku bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
07.07.2010 11:29:48
Offline

Re: Eliška

Petr J. psal:

Z marcipánu? To snad ani nejde...né?

bigsmile

deto a deto a detobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr J. (Člen)
07.07.2010 12:27:11
Offline

Re: Eliška

to Koldan: důkaz místo slibů....bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
07.07.2010 12:27:42
Offline

Re: Eliška

Koldan psal:
Petr J. psal:

Z marcipánu? To snad ani nejde...né?

bigsmile

deto a deto a detobigsmile

ja říkáš bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_fotografie0245.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_fotografie0247.jpg


na nádrži měla snad i SUZUKI,ale to si nejsem jistej bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
svatej (Člen)
07.07.2010 17:20:41
Offline

Re: Eliška

Koldan psal:
Petr J. psal:

Z marcipánu? To snad ani nejde...né?

bigsmile

deto a deto a detobigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile aaa,panacek je nakej chytrej,co ma doma cukrarku.evil


Amen. . .
bery (Člen)
07.07.2010 18:59:02
Offline

Re: Eliška

přes den dělá bábovky z betonu a po večerech z marcipánubigsmile


momentalně zavostalej
Koldan (Člen)
07.07.2010 23:32:08
Offline

Re: Eliška

bery psal:

přes den dělá bábovky z betonu a po večerech z marcipánubigsmile

neserte ňa, my přibíráme do krásy:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_cam_0199.jpg

Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr J. (Člen)
08.07.2010 08:14:07
Offline

Re: Eliška

to Koldan: se vždycky tváříš, jako by jsi chtěl fotografa v následující vteřině umlátit...vogo...

Lihy (Člen)
08.07.2010 08:39:16
Offline

Re: Eliška

Koldan psal:
bery psal:

přes den dělá bábovky z betonu a po večerech z marcipánubigsmile

neserte ňa, my přibíráme do krásy:
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … m_0199.jpg

Si si vodskočil na focení od míchačky, že si tak spocenej? ....teda jestli to na tý palici neni gelsurprised
bigsmile

Baltazar (Člen)
08.07.2010 08:56:18
Offline

Re: Eliška

Koldan psal:
bery psal:

přes den dělá bábovky z betonu a po večerech z marcipánubigsmile

neserte ňa, my přibíráme do krásy:
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … m_0199.jpg

Koukám že se ti podobá chudinka, jako ta naše měbigsmile

Hezká holčinagood


The father of the little princess of the dawn
huskyb12 (Administrator)
08.07.2010 09:25:20
Offline

Re: Eliška

Koldan: šéne haxen, mit chlupen :)))
mam to podobně, v těhle vedrech je to nejvíc ! :)))


ale di, Ty brepto ...
Koldan (Člen)
08.07.2010 13:40:15
Offline

Re: Eliška

Lihy psal:
Koldan psal:
bery psal:

přes den dělá bábovky z betonu a po večerech z marcipánubigsmile

neserte ňa, my přibíráme do krásy:
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … m_0199.jpg

Si si vodskočil na focení od míchačky, že si tak spocenej? ....teda jestli to na tý palici neni gelsurprised
bigsmile

woe samo že je to gel, ci fix užs viděl šampona bez nagelovaný palicefuck
ale dyby mi to prodlůžilo ptáka a byl bych za věčího husťáka, tag je to samozřejmě vyjetej volej z mašiny nebo slzy vořešprutů co sem zliskalsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kukii (Člen)
09.07.2010 07:49:49
Offline

Re: Eliška

K.a.s.y.m. psal:
Koldan psal:
Petr J. psal:

Z marcipánu? To snad ani nejde...né?

bigsmile

deto a deto a detobigsmile

ja říkáš bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ie0245.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ie0247.jpg
na nádrži měla snad i SUZUKI,ale to si nejsem jistej bigsmile

jj měla tam i suzuki goodgood


Život je boj-mašina je nej!!!
bery (Člen)
09.07.2010 21:21:59
Offline

Re: Eliška

malá už je kočka, ale ty máš nějaké kruhy pod očima - že by nevyspáníbigsmile


momentalně zavostalej
Baltazar (Člen)
26.07.2012 19:59:27
Offline

Re: Eliška

pussy dneska už tři roky

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_dsc_0829.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_dsc_0837.jpg

The father of the little princess of the dawn
Petr J. (Člen)
26.07.2012 23:06:07
Offline

Re: Eliška

Baltazar psal:

pussy dneska už tři roky

...jak Ti přestává být podobná, je z ní kočka po mamince...bigsmile

Ta naše koza slavila před dvěma týdny a v září jí vedu do školy....idontknow

Libor nx (Člen)
27.07.2012 00:01:28
Offline

Re: Eliška

Petr J. psal:
Baltazar psal:

pussy dneska už tři roky

...jak Ti přestává být podobná, je z ní kočka po mamince...bigsmile

Ta naše koza slavila před dvěma týdny a v září jí vedu do školy....idontknow

Jo jo,až na dětech je vidět jak ten čas letíidontknow.Nedávno se mi narodil kluk a už mu jsou 4 pryč.

svatej (Člen)
27.07.2012 07:43:11
Offline

Re: Eliška

Petr J. psal:
Baltazar psal:

pussy dneska už tři roky

...jak Ti přestává být podobná, je z ní kočka po mamince...bigsmile

Ta naše koza slavila před dvěma týdny a v září jí vedu do školy....idontknow

surprised naprostej souhlas, sorry Láďo.evilcool


Amen. . .
joseph (Člen)
27.07.2012 11:58:14
Offline

Re: Eliška

Gratulace,krásné jméno at roste.

hlemejzd999 (Člen)
27.07.2012 13:08:44
Offline

Re: Eliška

Libor nx psal:

Jo jo,až na dětech je vidět jak ten čas letíidontknow.Nedávno se mi narodil kluk a už mu jsou 4 pryč.

když si toho člověk všimne , tak je to v piči bigsmile
já si ji pamatuju , když neměla hlavu větší než malý jabko a dneska je jí 13...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_img027.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_img026.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_pilot.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_earodijnice_001.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_tipka_na_etyokolce.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_p1030221.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_13.jpg


to letí kurvadost  ....smile2


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
svatej (Člen)
27.07.2012 14:21:20
Offline

Re: Eliška

hlemejzd999 psal:
Libor nx psal:

Jo jo,až na dětech je vidět jak ten čas letíidontknow.Nedávno se mi narodil kluk a už mu jsou 4 pryč.

když si toho člověk všimne , tak je to v piči bigsmile
já si ji pamatuju , když neměla hlavu větší než malý jabko a dneska je jí 13...
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … img027.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … img026.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _pilot.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ce_001.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … okolce.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 030221.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 046_13.jpg
to letí kurvadost  ....smile2

surprised jako,hlemejžď,dcera bude fešná,ale prosichr,se zeptej Boráka,na co si dát pozor.evilbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
hlemejzd999 (Člen)
27.07.2012 14:37:29
Offline

Re: Eliška

svatej psal:
hlemejzd999 psal:
Libor nx psal:

Jo jo,až na dětech je vidět jak ten čas letíidontknow.Nedávno se mi narodil kluk a už mu jsou 4 pryč.

když si toho člověk všimne , tak je to v piči bigsmile
já si ji pamatuju , když neměla hlavu větší než malý jabko a dneska je jí 13...
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … img027.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … img026.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _pilot.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ce_001.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … okolce.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 030221.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 046_13.jpg
to letí kurvadost  ....smile2

surprised jako,hlemejžď,dcera bude fešná,ale prosichr,se zeptej Boráka,na co si dát pozor.evilbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

jako na ženichy ? bigsmile ...jednoho měla svého času vyhlídnutého , to bych snad i překous ...bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_alonso.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
PALOUS (Člen)
27.07.2012 16:24:19
Offline

Re: Eliška

Libor nx psal:
Petr J. psal:
Baltazar psal:

pussy dneska už tři roky

...jak Ti přestává být podobná, je z ní kočka po mamince...bigsmile

Ta naše koza slavila před dvěma týdny a v září jí vedu do školy....idontknow

Jo jo,až na dětech je vidět jak ten čas letíidontknow.Nedávno semi narodil kluk a už mu jsou 4 pryč.

pravda, jak je to nedávno když jsem ho zapomněl na zahrádce v hospodě v kočáru a dnes? se bojím že mě strčí do domova smile1


Jebat motorky :-)
Lihy (Člen)
09.08.2012 17:05:57
Offline

Re: Eliška

jojo, včera se to narodilo a dneska už se to sápe po mí motorce....a dělá machry na kolemjdoucí bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/136_dsc_0519.jpg

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr