Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

AdamSV (Nový člen)
14.08.2012 20:42:26
Offline

Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

Zdarec, chci vás požádat o radu. Mám suzuki bandit 1200s r.v. 2001 a dnes jsem si všiml, že jsem někde ztratil jeden ze šroubů držících madlo pro držení spolujezdce. Nechce se mi kupovat nový v Suzuki a stejně tak bych rád origo, protože je prodloužený i pro možné uchycení sítě atd. Nemáte nějaký vhodný kontakt či znáte místo nejlépe v okolí Brna nebo Žďáru nad Sázavou? Díky moc

Filous (Člen)
14.08.2012 20:50:46
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

...dyš nechceš origo, tag vyšroubuj ten druhej a mazej k soustružníkoj...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
14.08.2012 21:03:55
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

Filous psal:

...dyš nechceš origo, tag vyšroubuj ten druhej a mazej k soustružníkoj...

A to se vyplatígoodbigsmile
Piča jak chcou lidi ty motorky držet v provozu,kdyš nejsou ochotní koupit šroubidontknow Su z toho už dost špatnej kdyš to čtu pořát dokolasmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kdrk (Člen)
14.08.2012 21:05:15
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

já myslim že nejlepší kontakt v tomhle případě bude nejblžší SUZUKI.  Nemuže přece bejt zas tak drahej, aby se kvůli tomu vyplazilo to lítání kolem??idontknow

osiris (Člen)
14.08.2012 21:37:36
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

VikecB12 psal:
Filous psal:

...dyš nechceš origo, tag vyšroubuj ten druhej a mazej k soustružníkoj...

A to se vyplatígoodbigsmile
Piča jak chcou lidi ty motorky držet v provozu,kdyš nejsou ochotní koupit šroubidontknow Su z toho už dost špatnej kdyš to čtu pořát dokolasmile2

...good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
14.08.2012 21:59:45
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

VikecB12 psal:
Filous psal:

...dyš nechceš origo, tag vyšroubuj ten druhej a mazej k soustružníkoj...

A to se vyplatígoodbigsmile
Piča jak chcou lidi ty motorky držet v provozu,kdyš nejsou ochotní koupit šroubidontknow Su z toho už dost špatnej kdyš to čtu pořát dokolasmile2

...taky sem míval tydle stavy, ale uš je mi to jedno, gdo chce kam...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
14.08.2012 22:39:41
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

AdamSV psal:

Nechce se mi kupovat nový v Suzuki a stejně tak bych rád origo,

Já nechci rozpoutávat flame, ale jestli jsem na Parts Depotu dobře koukal, tak stojí 61 kč.
Proč nechceš kupovat nový?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Libor nx (Člen)
14.08.2012 23:00:39
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

Ondráš psal:
AdamSV psal:

Nechce se mi kupovat nový v Suzuki a stejně tak bych rád origo,

Já nechci rozpoutávat flame, ale jestli jsem na Parts Depotu dobře koukal, tak stojí 61 kč.
Proč nechceš kupovat nový?help

protože si myslí,že mu ho tady někdo dá zadarabigsmile

Banditatom (Člen)
15.08.2012 15:44:09
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

VikecB12 psal:
Filous psal:

...dyš nechceš origo, tag vyšroubuj ten druhej a mazej k soustružníkoj...

A to se vyplatígoodbigsmile
Piča jak chcou lidi ty motorky držet v provozu,kdyš nejsou ochotní koupit šroubidontknow Su z toho už dost špatnej kdyš to čtu pořát dokolasmile2

good a ve finále zjistí, že u soustruřníka za něj dá 200kč za 1h prácebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
15.08.2012 16:13:38
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

to je na vomrdání ... co budeš dělat ? surprised
nechceš novej ale ,aby byl originál....headshake..tak snad vobjet vrakoviště v okolí Brna, Chomutova a Tábora a někde určitě bude ...good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
AdamSV (Nový člen)
15.08.2012 21:52:35
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

Ale houbec nechci držet v provozu...když jsem kupoval poslední plastový nýtek dozadu za nekřesťanský prachy v Suzuki Brno, tak jsem si říkal, proč teď nezkusit radu v tomto fóru. Ale když vidím, jak to některý lidi otravuje, tak se na ten čas tady radši příště vykašlu.

PS pro ty, kteří nechtějí tyto příspěvky číst pořáT dokola: stačí je nečíst ;)

kdrk (Člen)
15.08.2012 22:02:17
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

hned se neurážej. Ti všichni tady vždy rýdi poraděj i s těma sebe většíma problémama. Ale chtít radu, jak ušetřit na šroubu za 60 kaček ? help. To asi nikomu nemůže rozum pobrat. Až budeš mít ňákej velkej problém, tak díky těmhle všem, co tady píšou, ušetříš ty tvoje nekřes'tanský peníze, ale z 60 korunama jsi trošku za / no nevim ale asi za pussy / Sorry .

Kelly01 (Člen)
16.08.2012 07:27:07
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

Kdo, kdo se urážísurprised
To tu máme rádi, s těma je na chvíli prdel, pak se vrací na motorkářebigsmile

PS: Nevím oč se jedná, pičoviny o šroubech do sedadla už dávno nečtubigsmile


God Save The Queen!
AdamSV (Nový člen)
16.08.2012 10:10:40
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

Já se neurážím, to bych tam nedával toho smajlasmile1 V suzuki mi ten šroub objednají, ale stojí 410,- Kč. Takže hoši nevím (a zde bych tu radu opravdu uvítal), kde jste ho viděli za 60 kaček. Pak je ještě otázka, jestli všichni myslíme ten stejný.

AdamSV (Nový člen)
16.08.2012 10:29:22
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

Na tomto odkazu je to součástka číslo 17. Být to za polovic, tak sem s tím ani nechodím, ale přes 300 (a v suzuki přes 400) za jeden šroub, který nemá životně důležitou funkci, mi skutečně připadá hodně

http://www.partsdepot.cz/originalni-dil … 2005/9429/

A kdyby náhodou někoho napadla otázka, proč tedy otravuju s něčím, co nemá životně důležitou funkci...chci mít mašinu v co nejlepším stavu a ne různě poslepovanou, kde co člověk najde.

Tak ať to bezproblémově jezdí všem bez výjimky a třeba někdy někde...

tachec (Člen)
16.08.2012 10:30:39
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

AdamSV psal:

Já se neurážím, to bych tam nedával toho smajlasmile1 V suzuki mi ten šroub objednají, ale stojí 410,- Kč. Takže hoši nevím (a zde bych tu radu opravdu uvítal), kde jste ho viděli za 60 kaček. Pak je ještě otázka, jestli všichni myslíme ten stejný.

Klasický šroub stojí 61Kč, ten prodloužený (www.partsdepot.cz - č.18) co se za něj chytají pavouci, síťky a podobně stojí 336Kč, takže těch 410Kč u Suzuki je reálná cena.


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
hlemejzd999 (Člen)
16.08.2012 13:28:29
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

no to bude asi normalni cena u toho šroubu...kupoval jsem v suzuce jednou zarovicky do pristrojovky na B6 96- cena 94 kc za jednu....pak jsem objednaval z Parts Depot gumicky na repas zadniho brzdice - cena 550 s postovnym (za ctyri hranatý gumicky !!! )
takze tech cen bych se nebal bigsmile , ten sroub te bude hrat u srdce do konce zivota a budes vedet , ze mas masinu v super original stavubigsmilegood
PS: vzdycky ,kdyz jsem se pak podival na ten zadni brzdic , tak mě bylo takovy teplo po tele  , jak me ten supr  pocit hral ...bigsmile...( myslim , ze to bylo tim )bigsmile
proste sou to palky a u neceho se s tim proste smir a objednej ...u nas je nastesti prodejce , kterej rozebira bouracky a prodava vsechno na dily , tak tam se takovyhle prkotiny shanej paradne good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
16.08.2012 14:31:08
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

A pak si představ,že je tady pár takovejch,keří mají ty šrouby pohozený v dílně v takové bedně s harampádím na bandita a jen tak jim tam leží ladem,protože mají namáklej givi nosič a k tomu dodávají šrouby delší.bigsmile Ale neboj,neprodámcool Teda ty šrouby,bandita možná jobigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
16.08.2012 14:56:37
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

vikecoj: nejlepší by bylo překližkový letadlo, to si můžeš vopravovat doma smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nicola.foxx (Člen)
17.08.2012 10:05:21
Offline

Re: Kde sehnat šroub na držák spolujezdce?

VikecB12 psal:

A pak si představ,že je tady pár takovejch,keří mají ty šrouby pohozený v dílně v takové bedně s harampádím na bandita a jen tak jim tam leží ladem,protože mají namáklej givi nosič a k tomu dodávají šrouby delší.bigsmile Ale neboj,neprodámcool Teda ty šrouby,bandita možná jobigsmile

Vogo mám pocit, že se mi taky válej někde ve sklepě. Ale nedám, leda za 450,-.
Mám k nim citovej vztah.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr