Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » buchlaky

Msudra (Člen)
30.08.2008 09:19:11
Offline

buchlaky

Musím se pochlubit s videjkem z buchlaku, zatim se teprv ucim ja a moje bandaska ale mam z nej radost good

http://www.youtube.com/watch?v=QBqxcqnrlZ0

kdyby ste nekdo jel do buchlaku na projizdku kontakt je v profilu good


gdo maže,ten jede...:)
Ton@l (Člen)
30.08.2008 11:13:36
Offline

Re: buchlaky

Msudra psal:

Musím se pochlubit s videjkem z buchlaku, zatim se teprv ucim ja a moje bandaska ale mam z nej radost good

http://www.youtube.com/watch?v=QBqxcqnrlZ0

kdyby ste nekdo jel do buchlaku na projizdku kontakt je v profilu good

v tom levym pruhu moc nejezdit, bo te to muze stat nejenom rozbitou motorku  a par tydnu v nemocnicismile1 jinakgood se tam nekdy potkame a zajezdimesmile1


Vzdy muze byt hur :-)
Msudra (Člen)
30.08.2008 11:55:26
Offline

Re: buchlaky

no tak to te muze ve finale stat i ten pravej ze jo?good


gdo maže,ten jede...:)
Ton@l (Člen)
30.08.2008 12:27:28
Offline

Re: buchlaky

Msudra psal:

no tak to te muze ve finale stat i ten pravej ze jo?good

to sice jo, ale v tom levem se obcas objevi nedockavy strelec v protismeru a to pak mas srdce az v kalhotachbigsmile uz se mi to taky stalobad


Vzdy muze byt hur :-)
Msudra (Člen)
30.08.2008 14:22:15
Offline

Re: buchlaky

Ton@l psal:
Msudra psal:

no tak to te muze ve finale stat i ten pravej ze jo?good

to sice jo, ale v tom levem se obcas objevi nedockavy strelec v protismeru a to pak mas srdce az v kalhotachbigsmile uz se mi to taky stalobad

fakt jo? no tak to me teda ne a doufam ze nestane ale v tom pripade zacinam davat na radu zkusenejsich.... ja zas nemam rad kdyz pravym potkam za zatackou kamion jedouci 30 km/h idontknow


gdo maže,ten jede...:)
Ton@l (Člen)
30.08.2008 14:39:16
Offline

Re: buchlaky

Msudra psal:
Ton@l psal:
Msudra psal:

no tak to te muze ve finale stat i ten pravej ze jo?good

to sice jo, ale v tom levem se obcas objevi nedockavy strelec v protismeru a to pak mas srdce az v kalhotachbigsmile uz se mi to taky stalobad

fakt jo? no tak to me teda ne a doufam ze nestane ale v tom pripade zacinam davat na radu zkusenejsich.... ja zas nemam rad kdyz pravym potkam za zatackou kamion jedouci 30 km/h idontknow

posledne se tam se mnou honila octavka 1,9tdi a hodil prede mne borec mysku proste potkas tam radu kokotu co si leci komlexismile1


Vzdy muze byt hur :-)
Msudra (Člen)
30.08.2008 15:03:17
Offline

Re: buchlaky

Ton@l psal:
Msudra psal:
Ton@l psal:


to sice jo, ale v tom levem se obcas objevi nedockavy strelec v protismeru a to pak mas srdce az v kalhotachbigsmile uz se mi to taky stalobad

fakt jo? no tak to me teda ne a doufam ze nestane ale v tom pripade zacinam davat na radu zkusenejsich.... ja zas nemam rad kdyz pravym potkam za zatackou kamion jedouci 30 km/h idontknow

posledne se tam se mnou honila octavka 1,9tdi a hodil prede mne borec mysku proste potkas tam radu kokotu co si leci komlexismile1

oktafka f Tédéíčku no nekecejgood jak ta se mohla honitidontknow
ale uznavam ze se tam najdou solidni šílenci nškdy ma člověk o sebe strach kdyz je to tam jak na dni otevrenych dveribad


gdo maže,ten jede...:)
losmiros (Člen)
30.08.2008 20:47:53
Offline

Re: buchlaky

kluci proc mi videa z tube nejedou??? nainstaloval jsem flash a ono prd, este tam neco melou s Java script turned off, ale to nemam tuseni kde to hledat

poradte nekdo??


on the road
mr.BSE (Člen)
31.08.2008 09:05:24
Offline

Re: buchlaky

zapni javascript smile1
co mas za prohlizec?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
čočkin (Člen)
31.08.2008 10:14:52
Offline

Re: buchlaky

Me se zase nezobrazi vetsina fotek co jsou hned u prispevku.


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
31.08.2008 10:33:04
Offline

Re: buchlaky

Kdyz na to prazdny okno bez fotky kliknu, tak mi to napise "HTTP 404 NOT FOUND" a treba v prispevku hned nad tim je fotka normalne videt.


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
qwerty (Člen)
31.08.2008 10:53:19
Offline

Re: buchlaky

jak to tady ctu tak samej ITak evil

bych neveril ze muze byt tolik negramotnych lidi na jednom foru bigsmilecool


WD club member.
čočkin (Člen)
31.08.2008 10:57:13
Offline

Re: buchlaky

Hlavne ze umim jezdit na motyce, jen kdyby vcera  nemeli tu helikopteru...


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
31.08.2008 11:25:57
Offline

Re: buchlaky

Myslim kluky z party "Vokradat a buzerovat"


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Ondráš (Člen)
31.08.2008 16:13:21
Offline

Re: buchlaky

cockin psal:

Hlavne ze umim jezdit na motyce, jen kdyby vcera  nemeli tu helikopteru...

Takže si to byl ty co tě ve Vodňanech odchytli policajti. Já jsem si to myslel... Jeli jsme kolem a akorát si se drbal na bradě.smile1

Co se stalo?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
čočkin (Člen)
31.08.2008 17:08:35
Offline

Re: buchlaky

Cau, ja vas taky videl, Peta se otocila a ja ji zdravil.good  No "udajne" jsem ujel 2 policejnim hlidkam, projel policejni zataras a jeste ujel policejni Hondě. Pak tam byla jeste ta helikoptera!fuck Nicmene maji fotku motorky se znackou 5S 48 48 a ja mam 5S 48 43 a navic v dobe prijezdu "prislusniku" jsem ani nesedel na motorce ale zastavili me asi 15-20 metru od motorky na chodniku. Hrozili ze mi hned vemou ridicak, nakonec mi vsechny doklady vratili. Sesmolili nejakej protokol, ani me nevyzvali abych se na nej vyjadril a pripadne se i podepsal, takze nedodrzeni sluzebniho postupu, a ja bych se v tu chvili velice rad vyjadril!!!fuck. Navic i kdyz jsem neridil, tak pod psychickym natlakem a vyhrozovanim jednoho z policistu "ze by me nejradsi zastrelil" ode me vyzadovali ridicak, technicak, ruceni a dejchnuti do digitalu (vse v naprostem poradku). Pak si nafotili motorku, rekli ze to poslou na magistrat nevim jakyho mesta a odjeli do centra tim stylem ze hrabali az gumy piskaly a kourily, takze na tricitce a ve meste jeli tak 80-90km/h fuck  Pak sem zajel na ten mlejn, byl jsem tam do 19:20, vy jste se neobjevili, tak jsem letel devadesatkou do prace a prijel o pul hodiny dpozde.fuck  Jinak zdravim Prazskou sekci a ostatni z okoli.coolsmile1


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Žirafa (Člen)
31.08.2008 17:42:55
Offline

Re: buchlaky

cockin psal:

Cau, ja vas taky videl, Peta se otocila a ja ji zdravil.good  No "udajne" jsem ujel 2 policejnim hlidkam, projel policejni zataras a jeste ujel policejni Hondě. Pak tam byla jeste ta helikoptera!fuck Nicmene maji fotku motorky se znackou 5S 48 48 a ja mam 5S 48 43 a navic v dobe prijezdu "prislusniku" jsem ani nesedel na motorce ale zastavili me asi 15-20 metru od motorky na chodniku. Hrozili ze mi hned vemou ridicak, nakonec mi vsechny doklady vratili. Sesmolili nejakej protokol, ani me nevyzvali abych se na nej vyjadril a pripadne se i podepsal, takze nedodrzeni sluzebniho postupu, a ja bych se v tu chvili velice rad vyjadril!!!fuck. Navic i kdyz jsem neridil, tak pod psychickym natlakem a vyhrozovanim jednoho z policistu "ze by me nejradsi zastrelil" ode me vyzadovali ridicak, technicak, ruceni a dejchnuti do digitalu (vse v naprostem poradku). Pak si nafotili motorku, rekli ze to poslou na magistrat nevim jakyho mesta a odjeli do centra tim stylem ze hrabali az gumy piskaly a kourily, takze na tricitce a ve meste jeli tak 80-90km/h fuck  Pak sem zajel na ten mlejn, byl jsem tam do 19:20, vy jste se neobjevili, tak jsem letel devadesatkou do prace a prijel o pul hodiny dpozde.fuck  Jinak zdravim Prazskou sekci a ostatni z okoli.coolsmile1

surprised no pěkný... bad já jsem koukala hlavně po motorkách jestli se tam někdo rozsekal nebo co, tebe sem si nějak nevšimla, ale motorka mi připadala jako tvoje...
Takže co si vlastně udělal?


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Ondráš (Člen)
31.08.2008 17:57:49
Offline

Re: buchlaky

2 cockin: Tak to nasere...surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
31.08.2008 18:51:28
Offline

Re: buchlaky

cockin psal:

Cau, ja vas taky videl, Peta se otocila a ja ji zdravil.good  No "udajne" jsem ujel 2 policejnim hlidkam, projel policejni zataras a jeste ujel policejni Hondě. Pak tam byla jeste ta helikoptera!fuck Nicmene maji fotku motorky se znackou 5S 48 48 a ja mam 5S 48 43 a navic v dobe prijezdu "prislusniku" jsem ani nesedel na motorce ale zastavili me asi 15-20 metru od motorky na chodniku. Hrozili ze mi hned vemou ridicak, nakonec mi vsechny doklady vratili. Sesmolili nejakej protokol, ani me nevyzvali abych se na nej vyjadril a pripadne se i podepsal, takze nedodrzeni sluzebniho postupu, a ja bych se v tu chvili velice rad vyjadril!!!fuck. Navic i kdyz jsem neridil, tak pod psychickym natlakem a vyhrozovanim jednoho z policistu "ze by me nejradsi zastrelil" ode me vyzadovali ridicak, technicak, ruceni a dejchnuti do digitalu (vse v naprostem poradku). Pak si nafotili motorku, rekli ze to poslou na magistrat nevim jakyho mesta a odjeli do centra tim stylem ze hrabali az gumy piskaly a kourily, takze na tricitce a ve meste jeli tak 80-90km/h fuck  Pak sem zajel na ten mlejn, byl jsem tam do 19:20, vy jste se neobjevili, tak jsem letel devadesatkou do prace a prijel o pul hodiny dpozde.fuck  Jinak zdravim Prazskou sekci a ostatni z okoli.coolsmile1

Me to zni tak, ze jina SPZ, zadna problema.idontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
čočkin (Člen)
31.08.2008 20:47:46
Offline

Re: buchlaky

Uvidime co nam poví helikoptera.surprised


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
gerrik (Člen)
23.08.2012 20:38:33
Offline

Re: buchlaky

Buchlaky jsem projíždel Dneska, hnus váženi, šílený provoz, kamióny, blázni v plechovkach sick nikdy víc, asi stárnu bad

Stiegl (Člen)
23.08.2012 21:17:00
Offline

Re: buchlaky

gerrik psal:

Buchlaky jsem projíždel Dneska, hnus váženi, šílený provoz, kamióny, blázni v plechovkach sick nikdy víc, asi stárnu bad

Já jel dneska z Pece nach Prag a taky síla. Cestou jsem potkal 3 crashe a dvakrát mi to tam nejaka pinda z vedlejší hezky strelila. On byl dneska spis nějakej debilni den. Těšil jsem se že se trochu svezu, kdyz neni pátek nebo neděle a ono prd...bad

hlemejzd999 (Člen)
23.08.2012 21:50:58
Offline

Re: buchlaky

ty pičo já si tu tak pěkně čtu a vono to je styry roky starý vlákno bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Tony (Člen)
23.08.2012 22:48:17
Offline

Re: buchlaky

A jak to dopadlo? Co na to helikoptera? bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Filous (Člen)
24.08.2012 17:50:32
Offline

Re: buchlaky

...my byli v Buchlákách minulej tejden a musim říct, že teda hnus...ty hadi, ten provos, jakejkolif crash znamená vopravdu vážnej trabl, drškofka a žebra u Trampa hnusný a drahý, Kofola do kemílku, prostě nevimidontknow ...Dubá teda nejni taky žádná sláva, ale voproti Buchlákum zlatá...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
barynek (Člen)
24.08.2012 18:32:48
Offline

Re: buchlaky

Filous psal:

...my byli v Buchlákách minulej tejden a musim říct, že teda hnus...ty hadi, ten provos, jakejkolif crash znamená vopravdu vážnej trabl, drškofka a žebra u Trampa hnusný a drahý, Kofola do kemílku, prostě nevimidontknow ...Dubá teda nejni taky žádná sláva, ale voproti Buchlákum zlatá...

Buchláky jsem jel v autě (zatím), ale Dubá v týdnu mi přišla dobrá, začlo se to štosovat až před Mělníkemidontknow


Bandit 4EVER!!!
gerrik (Člen)
24.08.2012 18:53:57
Offline

Re: buchlaky

To jsem rád, že nejsu sám divný bigsmile

Koldan (Člen)
24.08.2012 19:28:30
Offline

Re: buchlaky

jj už to nejni to co to bejvalo. dyž tam přijel člověk v pátek odpoledne, nebo v sobotu kolem oběda, dalo se to projet tak, že člověk za celou dobu se nemusel táhnout za autem. teď je tam velký provoz prakticky nepřetržitě, takže si zajedeš dvě zatáčky a pak se za někým táhneš, takže o ničem. a ty hadi škoda mluvitsmile2 jediná pěkná lokalita tady je směrem za Zlínem na Vizovice, Vsetín apod. tam se to aspoň trošku vlní, ale rovnat se tomu co jsem viděl v jižních čechách, nebo severních nemůže:o( prodám béčko a koupím něco na kravení na pole, těch tu máme dostsmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
24.08.2012 20:51:29
Offline

Re: buchlaky

Buchláky jedině před přestavbousmokin


God Save The Queen!
barynek (Člen)
24.08.2012 21:33:12
Offline

Re: buchlaky

Koldan psal:

jj už to nejni to co to bejvalo. dyž tam přijel člověk v pátek odpoledne, nebo v sobotu kolem oběda, dalo se to projet tak, že člověk za celou dobu se nemusel táhnout za autem. teď je tam velký provoz prakticky nepřetržitě, takže si zajedeš dvě zatáčky a pak se za někým táhneš, takže o ničem. a ty hadi škoda mluvitsmile2 jediná pěkná lokalita tady je směrem za Zlínem na Vizovice, Vsetín apod. tam se to aspoň trošku vlní, ale rovnat se tomu co jsem viděl v jižních čechách, nebo severních nemůže:o( prodám béčko a koupím něco na kravení na pole, těch tu máme dostsmile2

no Šumava je luxus, a na severu to je taky jak kde. Ale z druhý strany Sudet je to o něčem jinýmgood


Bandit 4EVER!!!
Petula (Člen)
24.08.2012 22:24:05
Offline

Re: buchlaky

barynek psal:

no Šumava je luxus, a na severu to je taky jak kde. Ale z druhý strany Sudet je to o něčem jinýmgood

good jak říkáš, Šumava je luxus..
až na ty pussy v plechovkách, co předjížní do zatáčky přes plnou


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Progear 650 (Člen)
25.08.2012 07:46:14
Offline

Re: buchlaky

Tak, šumava je vážně gut...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
jardagsf (Člen)
25.08.2012 11:07:51
Offline

Re: buchlaky

Kelly01 psal:

Buchláky jedině před přestavbousmokin

myslis jako s kostkama? to ale nebyl tramp.......bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
jardagsf pametnik smile1


MOTO KOZZI GRISO
Kelly01 (Člen)
25.08.2012 12:07:25
Offline

Re: buchlaky

Ale ještě byli bajkeři a ne šampóni jak dnessmokin


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
25.08.2012 12:19:12
Offline

Re: buchlaky

Ale asfalt byl místy krásnejass, akarát ta zatáčka už neexistuje, motorce nic není, bo mi doklouzala na záda do toho rigolu(je to vidět na asfaltu) za nájezdem do lesabigsmile
Jinak si všimněte jak pěkně pokračuje rádius stop v rigolu, to už není ode mne, byla to populární zatáčka, bo neměla plynulý rádius ale prudce se tady lomila, takže se nedala držet stopa ani s úsměvem na rtechass
S roztříštěným ramenem jsem tam tvrdl 6 hodin, bo když přijela policie z KM tak mi zdělili že jsem 200m na území UH a ať si sanitku a odvoz zajistím tambigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_zataeka.jpg


Na blbý dotazy proč jsem tam tvrdl odpovídám, že nebylo jednoduchý zajistit odvoz a motorku jsem tam nechat nechtěl a Dancal nepatřil mezi dnes populární kreši "odolné" telefonybigsmile


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
25.08.2012 12:22:30
Offline

Re: buchlaky

Kelly01 psal:

Ale ještě byli bajkeři a ne šampóni jak dnessmokin

...a ženský chodily normálně s motorovkou do lesa , chlapi do hospody , manželky pak pro ně posílaly svý děti ...jo to byla krásná doba good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
25.08.2012 12:25:17
Offline

Re: buchlaky

hlemejzd999 psal:
Kelly01 psal:

Ale ještě byli bajkeři a ne šampóni jak dnessmokin

...a ženský chodily normálně s motorovkou do lesa , chlapi do hospody , manželky pak pro ně posílaly svý děti ...jo to byla krásná doba good

a manželky měli pořýdný bobřidla?surprised

To kelly:  kolikrát si ty buchláky projel celý?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
25.08.2012 12:31:46
Offline

Re: buchlaky

Banditatom psal:

a manželky měli pořýdný bobřidla?surprised

jo to bejvávaly beranice ...vod bradavek až na záda .. to už se dneska nevidí bigsmile
taky Hradčany , když byli ještě dřevěný ....


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
25.08.2012 13:02:03
Offline

Re: buchlaky

Ale už se chválabohu občas nějakej ten vkusně upravenej bobřík vrací, z těch holátek už je kolikrát na blitísickbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
25.08.2012 13:04:31
Offline

Re: buchlaky

Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:
Kelly01 psal:

Ale ještě byli bajkeři a ne šampóni jak dnessmokin

...a ženský chodily normálně s motorovkou do lesa , chlapi do hospody , manželky pak pro ně posílaly svý děti ...jo to byla krásná doba good

a manželky měli pořýdný bobřidla?surprised

To kelly:  kolikrát si ty buchláky projel celý?bigsmile

Naposledy 9x za sebou, po desátý už jsme jeli zvlášť, já v sanitce a moto u Koldana na vozíkubigsmile
Po uzdravení jsem tam už nedojel bo mi cestou vzali papírybigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
25.08.2012 13:18:21
Offline

Re: buchlaky

Kelly01 psal:

Ale už se chválabohu občas nějakej ten vkusně upravenej bobřík vrací, z těch holátek už je kolikrát na blitísickbigsmile

copa snad si nepřipadáš jako pedofil? babky co jsou s tebou na patře se holej?surprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kakac (Člen)
25.08.2012 13:23:53
Offline

Re: buchlaky

Názor na holátka mám podobnej jak Kellybigsmilebigsmilebigsmile
A hlavně ass na celý buchláky.....
jel jsem Gerlos a to je paráda tak 3x Buchláky.Menší provoz , lepší a hlavně čistší cesta a navrch toho všeho Krimmerské vodopády...luxus.goodgood
Jen ten poplatek 5E ten to kazí.....smile2


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Kelly01 (Člen)
25.08.2012 13:48:08
Offline

Re: buchlaky

Banditatom psal:
Kelly01 psal:

Ale už se chválabohu občas nějakej ten vkusně upravenej bobřík vrací, z těch holátek už je kolikrát na blitísickbigsmile

copa snad si nepřipadáš jako pedofil? babky co jsou s tebou na patře se holej?surprised

U nás v pečovateláku nevím, leda bych ze zeptal holek co nás berou 2x týdně žínkousmokin


God Save The Queen!
yebat (Člen)
25.08.2012 16:31:24
Offline

Re: buchlaky

tak tady je něco pro vás... :D
http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=14425

Kelly01 (Člen)
25.08.2012 16:37:13
Offline

Re: buchlaky

Vášnivá jak cypgoodsurprised

Jebu prasárny, jedu do kinaass


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr