Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nováček -prosím o radu

Boris (Člen)
21.05.2007 16:55:36
Offline

Nováček -prosím o radu

zdravím všechny,jsem začáteční a chci si oupit Bandita 600,našel jsem  inzerát  který se mi celkem zamlouvá,manik uvedl že byla položená na bok je tam nová nádrž jinak prý vče O:K  tak bych se chtěl zeotat na co si dát pozor... Díky  http://bazar.motorkari.cz/?cId=inzerat- … atu=143327

Kelly01 (Člen)
21.05.2007 16:58:44
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Klasická rada..
Kup dobrou flašku někomu kdo je starší a trochu se v tom vyzná a navíc bydlí poblíž(podle databáze)..
S ním proveď prohlídku..


God Save The Queen!
jmajor (Člen)
21.05.2007 17:03:01
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Tak tak, jeď tam s někým kdo tomu rozumí. Já to neudělal a co mě pak řekl kámoš mechanik, škoda slov. Taky deklarovali že je v pořádku a v pohodě. Ale dobře mě tak. Teď už to neudělám. sickfuck

PALOUS (Člen)
21.05.2007 17:10:24
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Ani bych tam nejelbigsmilezadní blinkry fučsurprisedpodsedlofka jestli dělaná tak nevím jak páč se mu povedlo tam dát pěkně zavádějící foto č.4.vodřenej boksurprisedpryže nic mocsurprisedhouno víme vo řetězovcesurpriseda mám za sebou taky hledání a to v loni a bych ty xifti musel zabít jak lžou a tak soudím že když už tehle něco přiznal tak zbytek by byl při příjezdu na místo po projebání benzínu a času nemluvě na ránu mezi vočibigsmiletady prodává každou chvilku nějakou a tomu bych věřil mnohem víc páč se najde vždy někdo kdo provalí něco co tomu je a tak to má bejtgood


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
21.05.2007 17:12:36
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

A nemluvě vo tom že víme ůůůůůůůůůůplnou píču co seš vlastně zač tak mě neserbigsmile


Jebat motorky :-)
Loser (Administrator)
21.05.2007 17:19:50
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Boris: prelozim z Paloustiny posledni prispevek - poradne se zaregistruj, at vo tobe vime vic. Anonymni dotazovatele tady nemame moc radi.

toz tak


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Boris (Člen)
21.05.2007 17:20:03
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

nojo,Díky za radu ,nemám to kněmu daleko,tak se na to zajedu aspoň mrknout ať jsem chytřejší...Kdybyste  náhodou o nečem veděli za  cenu tak 87+- tis,tak bych radši koupil od někoho kdo dobře poradí,než aby to stálo pořád jenom v servisu...

SLUGI (Člen)
21.05.2007 17:22:40
Offline

Re: Nováček -prosím o radu


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
PALOUS (Člen)
21.05.2007 17:30:42
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

SLUGI psal:

...wogo Boris ber totok goodgood

http://www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=77271

Di mě z dílnybigsmile a bacha je vonlajn tak držte mordybigsmile


Jebat motorky :-)
škardík (Člen)
21.05.2007 17:33:59
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

fuckbigsmile


viz avatar:)
PALOUS (Člen)
21.05.2007 17:39:20
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

škardík psal:

fuckbigsmile

Zkus něco jinýho woe třeba toto bigsmilefuck
už si s tím zasral aj jine vodkazbigsmile


Jebat motorky :-)
Loser (Administrator)
21.05.2007 17:39:53
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

PALOUS psal:

Di mě z dílnybigsmile a bacha je vonlajn tak držte mordybigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
21.05.2007 17:40:39
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Palous: ty mas dneska nejakou fajn naladugoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
21.05.2007 17:42:11
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

...já bych ji tak tragicky neviděl
...za 85 by mi přišla ok (pokud není křivá) mrkni na ni
...blinkry samo že má, přední bílý a zadní v podsedláku, kterej bych tipnul na origo Xbike
...gumy taky ještě vzorek maj (některý modely ho nemaj až do kraje)
...podle toho, že šponovák na řetěz bude mít ještě vůli, by to taky nemuselo bejt úplně ko
...neděs se von už je starší a houno vidí ;) ale jinak má pravdu, zmetci naslibujou stav 1A
...poslechni furatovu radu a zmermomocni někoho s nabídkou dobrý flašky
...sice má jiný než origo doplňky, třeba i tu měněnou nádrž, ale může být dobře spravená


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
21.05.2007 17:48:48
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Boris
Jako jestli chceš dobrou motorku a navíc rok 03.tak sem koukal,že prodává Radkagoodmá to teď vše po seštelování a s doplňkama tuším aj s tlumičem řízení a vždy se dá jednat o ceněgooda navíc na ní sedneš a můžeš bez problámů a f klidu vodjet k vám ku baťovubigsmileakorát mě sakra řepa nebere co má to ďouče za lubem že prodávásurprised


Jebat motorky :-)
Kelly01 (Člen)
21.05.2007 17:51:38
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Kočár..


God Save The Queen!
škardík (Člen)
21.05.2007 17:52:39
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Kelly01 psal:

Kočár..

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Ty wo tom něco víš??bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


viz avatar:)
maňas (Člen)
21.05.2007 17:54:14
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

SLUGI psal:

...wogo Boris ber totok goodgood

http://www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=77271

no to je teda děssurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Kelly01 (Člen)
21.05.2007 17:54:22
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Je ve věku kdy mívaj reprodukční touhybigsmile


God Save The Queen!
škardík (Člen)
21.05.2007 18:01:45
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

maňas psal:
SLUGI psal:

...wogo Boris ber totok goodgood

http://www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=77271

no to je teda děssurprised

Každýmu co jeho jest.. Nikdy sem nebyl na sériovky a zrovna muj se mi líbí moooc. Kdyby to jelo, tak bych ho neprodal.. Takže si klíďo vlez na svojí tuctovku a di se rači projetgoodbigsmile


viz avatar:)
RadkaB6 (Člen)
21.05.2007 19:50:48
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Kelly01 psal:

Kočár..

Já Ti dám v tomhle věku! A navíc, kočár má 4 kola, já chcu 2!! bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
RadkaB6 (Člen)
21.05.2007 19:52:13
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

PALOUS psal:

Boris
Jako jestli chceš dobrou motorku a navíc rok 03.tak sem koukal,že prodává Radkagoodmá to teď vše po seštelování a s doplňkama tuším aj s tlumičem řízení a vždy se dá jednat o ceněgooda navíc na ní sedneš a můžeš bez problámů a f klidu vodjet k vám ku baťovubigsmileakorát mě sakra řepa nebere co má to ďouče za lubem že prodávásurprised

Děkuji goodsmile1


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
marcoo (Člen)
21.05.2007 21:03:13
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Nebral bych.Je něco jinýho padlá ze stojanu nebo položená.Na venek opraveno ale víš prd co je rámu atd.To pak zajet na defektoskopii a nechat to shlídnout ale to by musel on sám aby ti to ukázal.Nebrat.Víš prd co tomu je.Radči si přidej a kup něco nepadnutýho.Nechceš přeci padnout taky.bad

KOVAL (Člen)
21.05.2007 21:45:14
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

marcoo psal:

Nebral bych.Je něco jinýho padlá ze stojanu nebo položená.Na venek opraveno ale víš prd co je rámu atd.To pak zajet na defektoskopii a nechat to shlídnout ale to by musel on sám aby ti to ukázal.Nebrat.Víš prd co tomu je.Radči si přidej a kup něco nepadnutýho.Nechceš přeci padnout taky.bad

surprisedsurprisedsurprised

žakýno (Člen)
21.05.2007 22:26:41
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

...předem raději něco zjistit a pokoukatsurprised s někým (kdo tomu rozumi.....zaplatitbeer nebo wine nejlepe někomu šikovnýmu z "databaze") než hned odsouditbad. Nejsou jen negativni zkušenosti surprised. "Fšicí" nekupovali hned novou motyku s garancí od "dýlera"smile2......... chce to chladnou hlavu, nespěchej, počasí bude ........bigsmilebigsmilebigsmile


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
Zdenek (Člen)
21.05.2007 22:37:54
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

To Marco,,každej dovoz je spadlá,toho bych se tak nebál,všechno se dá spravit a myslím že i kvalitně,jel bych se na to podívat,vždyť to brát nemusíš Borisi.Zdenek.good

marcoo (Člen)
21.05.2007 23:02:39
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

určitě máš pravdu,já mluvím jen z vlastní zkušenosti.Aby pak nelitoval.

osiris (Člen)
21.05.2007 23:20:17
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

KOVAL psal:

surprisedsurprisedsurprised

...to sou čoudy cooo bigsmile
...třeba se urodila nová pověst good, jak s šestkama dojetejma na limit bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
22.05.2007 08:41:57
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Boris psal:

zdravím všechny,jsem začáteční a chci si oupit Bandita 600,našel jsem  inzerát  který se mi celkem zamlouvá,manik uvedl že byla položená na bok je tam nová nádrž jinak prý vče O:K  tak bych se chtěl zeotat na co si dát pozor... Díky  http://bazar.motorkari.cz/?cId=inzerat- … atu=143327

nebral bych to, za ty prachy se daj sehnat už i podle fota a inzerátu lepší


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Boris (Člen)
22.05.2007 18:07:09
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Dík za rady,asi máte pravdu chce to hledat,hledat,hledat a radši  si někoho vzít když už tomu prd rozumímsurprised

KOVAL (Člen)
22.05.2007 21:38:24
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Tak já vám to teda řeknu!
Kupte si všichni nový motorky a ty starý rovnou zahoďte,přece ty svoje vodjetý starý verky nebudete nikomu prodávat.
Normálně funglovky kupovat ,jinak to nemá smysl,to je snad jasný!
Ty vojetý vodhlásit a vodvýst do sběru,u nás teď dávaj 2.80 za kilčo,tak z toho bude i nějakej vejvar a na tý vaší domlácený kaši v bídným stavu se aspoň nikdo nezabije...
Napsal sem to jasně,jo?


Jinak teda bych raděj koupil od Radky její 2003rok s jasným původem,když je baj voko vo nějakejch 7 litrů dražší a ještě k tomu novější rok výroby.surprised

RadkaB6 (Člen)
22.05.2007 22:01:31
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

KOVAL psal:

Tak já vám to teda řeknu!
Kupte si všichni nový motorky a ty starý rovnou zahoďte,přece ty svoje vodjetý starý verky nebudete nikomu prodávat.
Normálně funglovky kupovat ,jinak to nemá smysl,to je snad jasný!
Ty vojetý vodhlásit a vodvýst do sběru,u nás teď dávaj 2.80 za kilčo,tak z toho bude i nějakej vejvar a na tý vaší domlácený kaši v bídným stavu se aspoň nikdo nezabije...
Napsal sem to jasně,jo?

Jsi poklad díky za důvěru a podporu, ale už je pryč.... bigsmilesmile2


Jinak teda bych raděj koupil od Radky její 2003rok s jasným původem,když je baj voko vo nějakejch 7 litrů dražší a ještě k tomu novější rok výroby.surprised


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Newada (Člen)
22.05.2007 22:10:14
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Mít slíbíno vot Raduš tak to je teda výzva. bigsmilebigsmilebigsmile


jak dlouho ještě?
bubák (Člen)
22.05.2007 22:52:55
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

RadkaB6 psal:
KOVAL psal:

Tak já vám to teda řeknu!
Kupte si všichni nový motorky a ty starý rovnou zahoďte,přece ty svoje vodjetý starý verky nebudete nikomu prodávat.
Normálně funglovky kupovat ,jinak to nemá smysl,to je snad jasný!
Ty vojetý vodhlásit a vodvýst do sběru,u nás teď dávaj 2.80 za kilčo,tak z toho bude i nějakej vejvar a na tý vaší domlácený kaši v bídným stavu se aspoň nikdo nezabije...
Napsal sem to jasně,jo?

Jsi poklad díky za důvěru a podporu, ale už je pryč.... bigsmilesmile2


Jinak teda bych raděj koupil od Radky její 2003rok s jasným původem,když je baj voko vo nějakejch 7 litrů dražší a ještě k tomu novější rok výroby.surprised

Jo pryč, a já vím kdegood Takže děkuju Radce  za všechno, i krásnýho Banditkasmile1 Tzn už nemám žádnou jebku ale B6N halelujábigsmile no nic, nebudu magořit ale mám prostě radost ne? Radko ještě jednou díkygood


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
PALOUS (Člen)
22.05.2007 23:00:21
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

Jediný co mě štve že až uvidím bubáka na bandasce vod Raduš tak budu muset asi zatlačit slzu s pozadísmile2bigsmiletak ji koukej vopatrovat a ne aby si s ní krouhal zelí woebigsmile


Jebat motorky :-)
bubák (Člen)
22.05.2007 23:16:12
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

PALOUS psal:

Jediný co mě štve že až uvidím bubáka na bandasce vod Raduš tak budu muset asi zatlačit slzu s pozadísmile2bigsmiletak ji koukej vopatrovat a ne aby si s ní krouhal zelí woebigsmile

Nee díky, na zelí tu prej máme jiný pohunkybigsmile Aspoň doufám, jsou prej taky z asie ale o původu spekulovat nebudubigsmile Jen těch otáček maj asi míň než by bylo třebagood


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
RadkaB6 (Člen)
23.05.2007 08:30:27
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

bubák psal:
RadkaB6 psal:
KOVAL psal:

Tak já vám to teda řeknu!
Kupte si všichni nový motorky a ty starý rovnou zahoďte,přece ty svoje vodjetý starý verky nebudete nikomu prodávat.
Normálně funglovky kupovat ,jinak to nemá smysl,to je snad jasný!
Ty vojetý vodhlásit a vodvýst do sběru,u nás teď dávaj 2.80 za kilčo,tak z toho bude i nějakej vejvar a na tý vaší domlácený kaši v bídným stavu se aspoň nikdo nezabije...
Napsal sem to jasně,jo?

Jsi poklad díky za důvěru a podporu, ale už je pryč.... bigsmilesmile2


Jinak teda bych raděj koupil od Radky její 2003rok s jasným původem,když je baj voko vo nějakejch 7 litrů dražší a ještě k tomu novější rok výroby.surprised

Jo pryč, a já vím kdegood Takže děkuju Radce  za všechno, i krásnýho Banditkasmile1 Tzn už nemám žádnou jebku ale B6N halelujábigsmile no nic, nebudu magořit ale mám prostě radost ne? Radko ještě jednou díkygood

Držím palečky ať Ti slouží minimálně jako sloužila mě a přeji spoustu šťastně ujetých km. A dost nostalgie, jsem z toho nějak na měkko bigsmile

Palous: No pokud si koupí "Bubák" podobnou kombinézu, ani nás postavou nerozeznáš bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
bubák (Člen)
23.05.2007 08:37:13
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

RadkaB6 psal:
bubák psal:
RadkaB6 psal:


Jo pryč, a já vím kdegood Takže děkuju Radce  za všechno, i krásnýho Banditkasmile1 Tzn už nemám žádnou jebku ale B6N halelujábigsmile no nic, nebudu magořit ale mám prostě radost ne? Radko ještě jednou díkygood

Držím palečky ať Ti slouží minimálně jako sloužila mě a přeji spoustu šťastně ujetých km. A dost nostalgie, jsem z toho nějak na měkko bigsmile

Palous: No pokud si koupí "Bubák" podobnou kombinézu, ani nás postavou nerozeznáš bigsmile

jjjj to je pravda, Banditek si nejspíš bude myslet že jede sám. Ale pro dokonalejší imitaci si budu muset přesunout protektory z ramen trochu víc dopředubigsmilebigsmilebigsmile


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Zdenek (Člen)
23.05.2007 15:31:46
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

To Radko,,,,ale takový hezký voči jako máš Ty nemá Bubák ani kdyby se hodně snažil,a co bude následovat?Zdravím Tě na vysočinu Zdenek.bigsmilegood

maňas (Člen)
23.05.2007 15:39:10
Offline

Re: Nováček -prosím o radu

škardík psal:
maňas psal:
SLUGI psal:

...wogo Boris ber totok goodgood

http://www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=77271

no to je teda děssurprised

Každýmu co jeho jest.. Nikdy sem nebyl na sériovky a zrovna muj se mi líbí moooc. Kdyby to jelo, tak bych ho neprodal.. Takže si klíďo vlez na svojí tuctovku a di se rači projetgoodbigsmile

nechtel jsem tím říc,že je to takový a makový jen sem vyjádřil svůj názor,pokud teda mohu? Prostě se mi to nelíbí ať to máš ty nebo kdokoli jinej


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr