Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Haltry na pitbika

Pigi (Člen)
04.09.2012 22:18:25
Offline

Haltry na pitbika

Zdarec, potřeboval bych poradit. Chci koupit haltry na pitbika(furt se trhaj duše), kterej má kola 90/100-14 a 70/100-17. A nevim jak velký koupit. Sou v palcích a já netušim jak je velkej ráfek badidontknow. Hledám to jak pussy a nemůžu nic najít. Pozná někdo jak je velkej ráfek(v palcích) podle rozměrů gum?

Díky goodgood.


eSko je prostě eSko ;)
Filous (Člen)
06.09.2012 18:21:21
Offline

Re: Haltry na pitbika

...skusim ti napovjedět...třeba Bandaska má voba ráfky sedumnáctipalcový, stejně jako fšecky "normální" japoncký motocygly a teť to příde...rozměry třeba přední Bandaskový gumy sou 120/70 R17...ha???...e??? ...mrkni na ty svý pidibajkový gumy a schválně co tam vyčtešsurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
06.09.2012 19:58:13
Offline

Re: Haltry na pitbika

Filous psal:

...skusim ti napovjedět...třeba Bandaska má voba ráfky sedumnáctipalcový, stejně jako fšecky "normální" japoncký motocygly a teť to příde...rozměry třeba přední Bandaskový gumy sou 120/70 R17...ha???...e??? ...mrkni na ty svý pidibajkový gumy a schválně co tam vyčtešsurprisedbigsmile

surprised..kouzelník pičo  surprised
bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Pigi (Člen)
06.09.2012 22:39:54
Offline

Re: Haltry na pitbika

Filous psal:

...skusim ti napovjedět...třeba Bandaska má voba ráfky sedumnáctipalcový, stejně jako fšecky "normální" japoncký motocygly a teť to příde...rozměry třeba přední Bandaskový gumy sou 120/70 R17...ha???...e??? ...mrkni na ty svý pidibajkový gumy a schválně co tam vyčtešsurprisedbigsmile

pussy tam vyčtu na tom ráfku, jelikož tam nic napsanýho neni kurwa. A pokud mi to nechceš říct, tak si to najdu někde jindeassassbigsmilebigsmilebigsmile. Tak šup sem s tim goodbigsmilebigsmile

PS:asi budu blbej...fuck


eSko je prostě eSko ;)
Libor nx (Člen)
06.09.2012 23:28:11
Offline

Re: Haltry na pitbika

Pigi psal:
Filous psal:

...skusim ti napovjedět...třeba Bandaska má voba ráfky sedumnáctipalcový, stejně jako fšecky "normální" japoncký motocygly a teť to příde...rozměry třeba přední Bandaskový gumy sou 120/70 R17...ha???...e??? ...mrkni na ty svý pidibajkový gumy a schválně co tam vyčtešsurprisedbigsmile

pussy tam vyčtu na tom ráfku, jelikož tam nic napsanýho neni kurwa. A pokud mi to nechceš říct, tak si to najdu někde jindeassassbigsmilebigsmilebigsmile. Tak šup sem s tim goodbigsmilebigsmile

PS:asi budu blbej...fuck

Ty jsi jak moje holka,tá taky si něco přečte a ví velkoupussyještě jednou si to po Filousovi přečti.máš čučet na gumy a né na ráfky

K.a.s.y.m. (Člen)
07.09.2012 06:56:00
Offline

Re: Haltry na pitbika

ty ses fakt jak debil..rozmer rafku je vzdy posledni dvojcisli v rozmeru gumy..tedy v tvem pripade 14" a 17" pokud te zajima sirka rafku tak 1" je 25,4 mm takze to si snad zmeris a dopocitas uz sam ne?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
07.09.2012 07:20:13
Offline

Re: Haltry na pitbika

Pigi psal:
Filous psal:

...skusim ti napovjedět...třeba Bandaska má voba ráfky sedumnáctipalcový, stejně jako fšecky "normální" japoncký motocygly a teť to příde...rozměry třeba přední Bandaskový gumy sou 120/70 R17...ha???...e??? ...mrkni na ty svý pidibajkový gumy a schválně co tam vyčtešsurprisedbigsmile

pussy tam vyčtu na tom ráfku, jelikož tam nic napsanýho neni kurwa. A pokud mi to nechceš říct, tak si to najdu někde jindeassassbigsmilebigsmilebigsmile. Tak šup sem s tim goodbigsmilebigsmile

PS:asi budu blbej...fuck

mladí a neklidní? pokud dobře vidím, tak ti to dokonce zvýraznil. potřebuješ to mít i červeně, abys to viděl? tak si příště odpověď pořádně přečti, než se tady začneš na někoho utrhovat a posílat na něj fakáčefuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Pigi (Člen)
07.09.2012 08:44:08
Offline

Re: Haltry na pitbika

Koldan psal:
Pigi psal:
Filous psal:

...skusim ti napovjedět...třeba Bandaska má voba ráfky sedumnáctipalcový, stejně jako fšecky "normální" japoncký motocygly a teť to příde...rozměry třeba přední Bandaskový gumy sou 120/70 R17...ha???...e??? ...mrkni na ty svý pidibajkový gumy a schválně co tam vyčtešsurprisedbigsmile

pussy tam vyčtu na tom ráfku, jelikož tam nic napsanýho neni kurwa. A pokud mi to nechceš říct, tak si to najdu někde jindeassassbigsmilebigsmilebigsmile. Tak šup sem s tim goodbigsmilebigsmile

PS:asi budu blbej...fuck

mladí a neklidní? pokud dobře vidím, tak ti to dokonce zvýraznil. potřebuješ to mít i červeně, abys to viděl? tak si příště odpověď pořádně přečti, než se tady začneš na někoho utrhovat a posílat na něj fakáčefuck

Na nikoho fuck neukazuju. Možná tak na sebe good. Hned se rozčilovat nemusíš, nemyslel sem to špatněidontknow. Pochopil sem že to poslední čislo je velikost ráfku, ale potřebuju velikost v palích, abych koupil správně velký haltry.goodgood a k tomu mi 17 ráfek nepomůže, když halty sou 1.40-1.66, 1.85, 2.15, 2.50 a prostě nevim jak velký do toho koupit...beerbeer


eSko je prostě eSko ;)
Mour (Člen)
07.09.2012 08:56:55
Offline

Re: Haltry na pitbika

Co to jsou "haltry" idontknowsmile2

Pigi (Člen)
07.09.2012 08:59:46
Offline

Re: Haltry na pitbika

Mour psal:

Co to jsou "haltry" idontknowsmile2

To navrtáš do ráfku a když za to vezmeš, tak ti neproklouzne guma na ráfku a netrhaj se ti duše :)


eSko je prostě eSko ;)
K.a.s.y.m. (Člen)
07.09.2012 09:15:31
Offline

Re: Haltry na pitbika

Pigi psal:
Koldan psal:
Pigi psal:


pussy tam vyčtu na tom ráfku, jelikož tam nic napsanýho neni kurwa. A pokud mi to nechceš říct, tak si to najdu někde jindeassassbigsmilebigsmilebigsmile. Tak šup sem s tim goodbigsmilebigsmile

PS:asi budu blbej...fuck

mladí a neklidní? pokud dobře vidím, tak ti to dokonce zvýraznil. potřebuješ to mít i červeně, abys to viděl? tak si příště odpověď pořádně přečti, než se tady začneš na někoho utrhovat a posílat na něj fakáčefuck

Na nikoho fuck neukazuju. Možná tak na sebe good. Hned se rozčilovat nemusíš, nemyslel sem to špatněidontknow. Pochopil sem že to poslední čislo je velikost ráfku, ale potřebuju velikost v palích, abych koupil správně velký haltry.goodgood a k tomu mi 17 ráfek nepomůže, když halty sou 1.40-1.66, 1.85, 2.15, 2.50 a prostě nevim jak velký do toho koupit...beerbeer

no prvne jsi mel rict ktery rozmer rafku chces..prumer ne sirku?prumer rafku mas 14" a 17" ale sirku si musis zmerit nebo se zastav v prvnim pneuservisu at ti to veme tema mericima klestema.tyhle miry co tu pises jsou podle me sirky.z 90% jsou ty rozmery na rafku skoro vzdy to je psany nejak takhle (sirka(cislo) a typ(byva to pismeno) a potom teprve prumer)


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
PALOUS (Člen)
07.09.2012 09:33:44
Offline

Re: Haltry na pitbika

Mour psal:

Co to jsou "haltry" idontknowsmile2

v našem nářečí to jsou hajtry a to už víš nebigsmile


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
07.09.2012 10:10:03
Offline

Re: Haltry na pitbika

PALOUS psal:
Mour psal:

Co to jsou "haltry" idontknowsmile2

v našem nářečí to jsou hajtry a to už víš nebigsmile

...hajtry, hmmm idontknow ...No to vím bigsmilebigsmilebigsmile

huskyb12 (Administrator)
07.09.2012 20:24:22
Offline

Re: Haltry na pitbika

kolevá montáže haltru tu gumu stejně musíš sundat a když už bude dole, tak snad nejni takovej trabl ten ráfek změřit, ni ? :)


ale di, Ty brepto ...
Koldan (Člen)
07.09.2012 23:08:27
Offline

Re: Haltry na pitbika

huskyb12 psal:

kolevá montáže haltru tu gumu stejně musíš sundat a když už bude dole, tak snad nejni takovej trabl ten ráfek změřit, ni ? :)

jo vogu, jendže ráfek je f palcích a třeba Dolínkoj palec je ouplně inačí než můj, jag to potem změří mudrlante? ha? e?headshakeevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
08.09.2012 12:10:33
Offline

Re: Haltry na pitbika

Mour psal:

Co to jsou "haltry" idontknowsmile2

jinak taky hujdygood

pigi čeče ten pitbike muší mět neskutečnou sílu že ti protoří gumubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pigi (Člen)
08.09.2012 20:41:32
Offline

Re: Haltry na pitbika

Banditatom psal:
Mour psal:

Co to jsou "haltry" idontknowsmile2

jinak taky hujdygood

pigi čeče ten pitbike muší mět neskutečnou sílu že ti protoří gumubigsmile

Tak sílu to má good, ale stejně pudu do ňákýho krossovýho endůra. A to protočení neni moc velkej problém. Už sem tu duši měnil 3x, vždycky byla uplné vejpůl.


eSko je prostě eSko ;)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr