Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

Honza B12 (Člen)
18.06.2012 15:36:21
Offline

Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

Zdravím enduristy a čtyřkolkáře.
V prvním červencovém týdnu jedeme do Rumunska do oblasti Maramures trochu zvorat kopce a louky. Jak už to tak bejvá, tak z původního počtu 6 motorek jsme zbyli 2 statečný. Takže, pokud má někdo zájem vyrazit s náma (buď jako třetí v autě, nebo vlastní dopravou) je vítán.
Ubytování máme zajištěné v doporučovaném penzionu Vladimír v ceně 15 EUR za osobu/noc/snídaně/večeře/. Rezervace je zatím pro 6 osob.
Sestava je 1x DR 650R, 1x WR 450. Trasy spíš lesní cesty a sem-tam nějakej hardcore pro zpestření. Prostě kochačka i zábava.
Pokud se budete chtít někdo přidat, dejte vědět co nejdřív, abych Vladimírovi zbytečně neblokoval pokoje.
Odkaz na ubytování a video z oblasti:
http://carta.ro/cazare-ciocanesti/pensiunea-vladimir/
http://www.youtube.com/watch?v=ax7Bu8VOhZY
Vejletu zdar beer
beerbeer

mi (Člen)
21.06.2012 08:50:13
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

to vídeo surprised každý má nato jiný pohled a názor, ale takle si dovču na moto představit nedovedu bigsmile


svět je cirkusovej stan
zzzmrzlinar (Člen)
21.06.2012 09:09:09
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

mě se to vide náhodou líbí moc, sice borci padaj jak švestky, ale mít v tom termínu volno tak bych jel

Honza B12 (Člen)
21.06.2012 10:50:50
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

Však to není dovča, to je enduro bigsmile

hans (Člen)
21.06.2012 22:11:21
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

kurwa to bych bral hned, ale až příští rok good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Petr J. (Člen)
21.06.2012 22:16:33
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

...špatný termín...smile2

pulmotor (Člen)
28.06.2012 01:56:30
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

Teda pánové k 43 narozeninám jsem si pořídil AFRICU 750bigsmilegood mám to doma tejden a Fároš leží ve sklepje a už asi nevyjedebad,je to SUPERgood jak se s tim jezdí a jde dát i stupačka,což je fuck brutusidontknowgoodsurprisedgoodTak že pokud pojedete na přezrok tak jedu na100%.Tohle je dovolená pro ty co chtěj něco zažít.V Rumunsku už jsem byl ale  s ofroudama,taky brutální vejlety ale ty endura jsou prostě pro chlapy, ty motorky maj kurevskou duši a dostanou te tam kde jiný lidi nikdy nebyli a nebudou a to je proč jsem si to pořídil.To video je fantastickýgoodbigsmile Je to spojení chlapacool a motorky prostě důvjera v sebe a v tu mašinu,voba to musíte ustát a to je přesně vonogoodgoodgoodgood Nikde žádná ABA s vottahem co rosekáš to si spravíš jinak tam necháš motorku a spátky vlakem, tak makej a dělej co umíšbigsmile Tak že budu trénovat a těšit sesmile1smile1smile1


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
hlemejzd999 (Člen)
28.06.2012 07:00:44
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

pěknej sestřih...sice z jedenácti sestříhanejch minut chlapci leží asi tak půlku na zemi bigsmile
ale někoho to baví. bigsmile
nelíbí se mi na tom jen jedna věc a to ,jak tam nechávaj tu vyoranou vrstevnici po celých těch rumunských horách idontknow
tisíce let tam neprojelo kolo , a když má právě někdo chut se podívat na motorce tam , kde by ses normálně nedostal , tak po něm zbyde po Rumunskejch horách jen rozmrdaná brázda po celých hřebenech idontknow
...to je  konkretně pro mně -  starýho trampa ,kterej i vajgla nehodil do ohně - dost eklhaft headshake
ty koleje tam budou rozmrdaný už furt a jen budou větší a větší...smile2


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
28.06.2012 08:06:46
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

hlemejzd999 psal:

pěknej sestřih...sice z jedenácti sestříhanejch minut chlapci leží asi tak půlku na zemi bigsmile
ale někoho to baví. bigsmile
nelíbí se mi na tom jen jedna věc a to ,jak tam nechávaj tu vyoranou vrstevnici po celých těch rumunských horách idontknow
tisíce let tam neprojelo kolo , a když má právě někdo chut se podívat na motorce tam , kde by ses normálně nedostal , tak po něm zbyde po Rumunskejch horách jen rozmrdaná brázda po celých hřebenech idontknow
...to je  konkretně pro mně -  starýho trampa ,kterej i vajgla nehodil do ohně - dost eklhaft headshake
ty koleje tam budou rozmrdaný už furt a jen budou větší a větší...smile2

dane to co pises neni tak uplne pravda.kolem vlasimi se jezdili vicedenni enduro souteze a dneska kdybych te do tech mist vzal tak ani nevis ze se tam neco takovyho jezdilo.ale dojdi se podivat do lesu kde radili lesaci s tezkou technikou a budes zasnout co tam i po deseti letech je.aspon takovou mam ja zkusenost.jedna brazda od motorky je jak prd a za dva dny ji nenajdes..zvlast po destich


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
28.06.2012 10:53:51
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:

pěknej sestřih...sice z jedenácti sestříhanejch minut chlapci leží asi tak půlku na zemi bigsmile
ale někoho to baví. bigsmile
nelíbí se mi na tom jen jedna věc a to ,jak tam nechávaj tu vyoranou vrstevnici po celých těch rumunských horách idontknow
tisíce let tam neprojelo kolo , a když má právě někdo chut se podívat na motorce tam , kde by ses normálně nedostal , tak po něm zbyde po Rumunskejch horách jen rozmrdaná brázda po celých hřebenech idontknow
...to je  konkretně pro mně -  starýho trampa ,kterej i vajgla nehodil do ohně - dost eklhaft headshake
ty koleje tam budou rozmrdaný už furt a jen budou větší a větší...smile2

dane to co pises neni tak uplne pravda.kolem vlasimi se jezdili vicedenni enduro souteze a dneska kdybych te do tech mist vzal tak ani nevis ze se tam neco takovyho jezdilo.ale dojdi se podivat do lesu kde radili lesaci s tezkou technikou a budes zasnout co tam i po deseti letech je.aspon takovou mam ja zkusenost.jedna brazda od motorky je jak prd a za dva dny ji nenajdes..zvlast po destich

právě si myslim , že na těch holejch horskejch hřebenech to takový nebude...kolem Vlašimi to stejně jednou zaroste všechno bigsmile,ale na těch horskejch svazích ,kde nic neroste ,to bude furt a když zaprší , tak to eroduje bigsmile
...nebo koroduje ...bigsmile
ale co ,mně je do toho hovno ,jen to tam prostě asi dle mého názoru nepatří...pěšky jo ,ale todle nevim...
jsem jen obyčejný pobíječ much , škol nemaje ...bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
28.06.2012 10:56:12
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

no a vo našich lesácí se vůbec nebudem bavit bigsmile...
hovada bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
28.06.2012 11:51:05
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

Milane,tak na horách si vo ní mluvil a je doma,tak to má bytgood
Hlemejžď: Voe,jako mlaďoši sme lítali na chalupě po lese s endůrama a kroskama každej den,aji se nám podařilo vyjezdit krásný brázdy v lesních cestách a dneska,deset let potom tam nenajdeš nic,jenom koleje vod traktorů a lakatošůidontknow Nemám rát ježdění v porostu,ale lesním cestám a loukám prostě z motorkou neublížíš ani kdyby ses posralheadshake To zase televize Hovna mezi lidi pustila větu,kerá se hrozně hodí každýmu,komu se teréní motorky,čtyrkolky atd nelíbí...
No a já začínám čímdál víc přemejšlet,že se do románije podívám na tom starým werku,jestli teda bude kloudně jezdit. Ale letos určo nésmile2 Už se s ním sžívám a vod té doby co je doma sem na banditu jel akorát na pičosrazbigsmile Samo na nějakej hárdkór to není,ale na ty lesní/polní cesty je to gutgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
28.06.2012 12:09:32
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

VikecB12 psal:

Milane,tak na horách si vo ní mluvil a je doma,tak to má bytgood
Hlemejžď: Voe,jako mlaďoši sme lítali na chalupě po lese s endůrama a kroskama každej den,aji se nám podařilo vyjezdit krásný brázdy v lesních cestách a dneska,deset let potom tam nenajdeš nic,jenom koleje vod traktorů a lakatošůidontknow Nemám rát ježdění v porostu,ale lesním cestám a loukám prostě z motorkou neublížíš ani kdyby ses posralheadshake To zase televize Hovna mezi lidi pustila větu,kerá se hrozně hodí každýmu,komu se teréní motorky,čtyrkolky atd nelíbí...
No a já začínám čímdál víc přemejšlet,že se do románije podívám na tom starým werku,jestli teda bude kloudně jezdit. Ale letos určo nésmile2 Už se s ním sžívám a vod té doby co je doma sem na banditu jel akorát na pičosrazbigsmile Samo na nějakej hárdkór to není,ale na ty lesní/polní cesty je to gutgood

já neříkám v lese ,na polnackách a tak ...kdybych měl endůro, tak budu taky grosit bigsmile...jen mi to nesedí na tech hřebenech hor,no...jinak tam je vidět na tom videu , jaký sou tam cesty jak pro tank bigsmile
v lese jo,na louce jo  ,všude jo  - jen ne prostě na tech hřebenech ...dyk to určo bude nejaká rezervace


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
zzzmrzlinar (Člen)
28.06.2012 12:35:29
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

hlemejzd999 psal:
VikecB12 psal:

Milane,tak na horách si vo ní mluvil a je doma,tak to má bytgood
Hlemejžď: Voe,jako mlaďoši sme lítali na chalupě po lese s endůrama a kroskama každej den,aji se nám podařilo vyjezdit krásný brázdy v lesních cestách a dneska,deset let potom tam nenajdeš nic,jenom koleje vod traktorů a lakatošůidontknow Nemám rát ježdění v porostu,ale lesním cestám a loukám prostě z motorkou neublížíš ani kdyby ses posralheadshake To zase televize Hovna mezi lidi pustila větu,kerá se hrozně hodí každýmu,komu se teréní motorky,čtyrkolky atd nelíbí...
No a já začínám čímdál víc přemejšlet,že se do románije podívám na tom starým werku,jestli teda bude kloudně jezdit. Ale letos určo nésmile2 Už se s ním sžívám a vod té doby co je doma sem na banditu jel akorát na pičosrazbigsmile Samo na nějakej hárdkór to není,ale na ty lesní/polní cesty je to gutgood

já neříkám v lese ,na polnackách a tak ...kdybych měl endůro, tak budu taky grosit bigsmile...jen mi to nesedí na tech hřebenech hor,no...jinak tam je vidět na tom videu , jaký sou tam cesty jak pro tank bigsmile
v lese jo,na louce jo  ,všude jo  - jen ne prostě na tech hřebenech ...dyk to určo bude nejaká rezervace

mno tak tu brázdu prostě Chřástal nebo horská koza přeskočí a bude. bigsmile

inkvizitorr (Administrator)
28.06.2012 12:37:05
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

hlemejzd999 psal:

já neříkám v lese ,na polnackách a tak ...kdybych měl endůro, tak budu taky grosit bigsmile...jen mi to nesedí na tech hřebenech hor,no...jinak tam je vidět na tom videu , jaký sou tam cesty jak pro tank bigsmile
v lese jo,na louce jo  ,všude jo  - jen ne prostě na tech hřebenech ...dyk to určo bude nejaká rezervace

je vidět žes tam nikdy nebyls, ty endura je to nejekologičtější a nejšetrnější s čim se tam jezdí, 80 procent sou koňský povozy a zbytek 50let starý rumunský třítunový traktory a něco jako tatry z kerejch chčije nafta a volej proudem a nikdo to tam neřeší... zajeď se tam mrknout a zjistíš, že tohle je ten nejmenší problém bigsmilesmokin


doba je temná...
Mour (Člen)
28.06.2012 12:46:46
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

inkvizitorr psal:
hlemejzd999 psal:

já neříkám v lese ,na polnackách a tak ...kdybych měl endůro, tak budu taky grosit bigsmile...jen mi to nesedí na tech hřebenech hor,no...jinak tam je vidět na tom videu , jaký sou tam cesty jak pro tank bigsmile
v lese jo,na louce jo  ,všude jo  - jen ne prostě na tech hřebenech ...dyk to určo bude nejaká rezervace

je vidět žes tam nikdy nebyls, ty endura je to nejekologičtější a nejšetrnější s čim se tam jezdí, 80 procent sou koňský povozy a zbytek 50let starý rumunský třítunový traktory a něco jako tatry z kerejch chčije nafta a volej proudem a nikdo to tam neřeší... zajeď se tam mrknout a zjistíš, že tohle je ten nejmenší problém bigsmilesmokin

...a jak já tam byl naposled, tak za pikslu granka sme vyměnili krásnou kovanou sekyru goodbigsmile

VikecB12 (Člen)
28.06.2012 13:22:46
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

Mour psal:
inkvizitorr psal:
hlemejzd999 psal:

já neříkám v lese ,na polnackách a tak ...kdybych měl endůro, tak budu taky grosit bigsmile...jen mi to nesedí na tech hřebenech hor,no...jinak tam je vidět na tom videu , jaký sou tam cesty jak pro tank bigsmile
v lese jo,na louce jo  ,všude jo  - jen ne prostě na tech hřebenech ...dyk to určo bude nejaká rezervace

je vidět žes tam nikdy nebyls, ty endura je to nejekologičtější a nejšetrnější s čim se tam jezdí, 80 procent sou koňský povozy a zbytek 50let starý rumunský třítunový traktory a něco jako tatry z kerejch chčije nafta a volej proudem a nikdo to tam neřeší... zajeď se tam mrknout a zjistíš, že tohle je ten nejmenší problém bigsmilesmokin

...a jak já tam byl naposled, tak za pikslu granka sme vyměnili krásnou kovanou sekyru goodbigsmile

Moure,vogo tos měl takovou chuť na kakao,že vobětoval sekerusurprisedbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
28.06.2012 13:35:13
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

VikecB12 psal:
Mour psal:
inkvizitorr psal:


je vidět žes tam nikdy nebyls, ty endura je to nejekologičtější a nejšetrnější s čim se tam jezdí, 80 procent sou koňský povozy a zbytek 50let starý rumunský třítunový traktory a něco jako tatry z kerejch chčije nafta a volej proudem a nikdo to tam neřeší... zajeď se tam mrknout a zjistíš, že tohle je ten nejmenší problém bigsmilesmokin

...a jak já tam byl naposled, tak za pikslu granka sme vyměnili krásnou kovanou sekyru goodbigsmile

Moure,vogo tos měl takovou chuť na kakao,že vobětoval sekerusurprisedbigsmile

...když granko miluješ ...bigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
28.06.2012 20:15:56
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

inkvizitorr psal:
hlemejzd999 psal:

já neříkám v lese ,na polnackách a tak ...kdybych měl endůro, tak budu taky grosit bigsmile...jen mi to nesedí na tech hřebenech hor,no...jinak tam je vidět na tom videu , jaký sou tam cesty jak pro tank bigsmile
v lese jo,na louce jo  ,všude jo  - jen ne prostě na tech hřebenech ...dyk to určo bude nejaká rezervace

je vidět žes tam nikdy nebyls, ty endura je to nejekologičtější a nejšetrnější s čim se tam jezdí, 80 procent sou koňský povozy a zbytek 50let starý rumunský třítunový traktory a něco jako tatry z kerejch chčije nafta a volej proudem a nikdo to tam neřeší... zajeď se tam mrknout a zjistíš, že tohle je ten nejmenší problém bigsmilesmokin

je teda pravda , že jsem hodně zcestovalej...jednou jsem byl v Bratislavě a jednou v Drážďanech ještě když NDR byla NDR bigsmile
já to beru podle naší zemicky ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
28.06.2012 20:55:34
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

todle je třeba dálnice v Murmansku

.....tam jsem taky chtěl bejt  bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_2012_murmansk.png

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Honza B12 (Člen)
29.06.2012 10:04:01
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

K té ekologii:
kolem Trutnova jezdí parta endurářů a maj najetý trasy lesem mimo cesty. Podotýkám v místech kam nechoděj lidi na procházka ani na houby a jezděj tam jenom lesáci. Jezděj celkem pravidelně, ale po zimě je problém ty trasy najít i když vím kde jsou. Jinak pokud zrovna moc negázuješ, tak ty stopy jsou sotva vidět.
Nedávno jsme šli s kočárem po lesní cestě kde jezděj lidi na koních. Abych tu cestu takhle rozmrdal na enduru, musel bych tam na jednom místě jezdit alespoň hodinu. Nicméně na koně se každej směje a na mě minulej tejden najížděl na polní cestě bez jakýchkoliv zákazů a brán nějakej kolchozník traktorem. Nedělám bordel tam kde někdo bydlí, jezdím takřka jen po lesních a polních cestách, nejezdím často na stejná místa, kolem lidí které potkám jedu pomalu a stejně se všichni tváří jak kdybych byl hledanej podofil. Už mě to tu sere fuckfuckfuck

hlemejzd999 (Člen)
29.06.2012 10:50:35
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

Honza B12 psal:

mě to tu sere fuckfuckfuck

tos to vydržel dost dlouho bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
karlos100 (Člen)
29.06.2012 12:24:15
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

hlemejzd999 psal:
Honza B12 psal:

mě to tu sere fuckfuckfuck

tos to vydržel dost dlouho bigsmile

bigsmile ser na pseudomoralistický idioty,kterejch je tenhle přiblblej stát plnej..
a nenech si zkazit zábavubigsmile ..základem je nekoukat na Hovnubigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Petr J. (Člen)
29.06.2012 18:18:43
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

pulmotor psal:

Teda pánové k 43 narozeninám jsem si pořídil AFRICU 750....Tak že pokud pojedete na přezrok tak jedu na100%.Tohle je dovolená pro ty co chtěj něco zažít.V Rumunsku už jsem byl ale  s ofroudama,taky brutální vejlety ale ty endura jsou prostě pro chlapy, ty motorky maj kurevskou duši a dostanou te tam kde jiný lidi nikdy nebyli a nebudou a to je proč jsem si to pořídil.

...jedu s Tebou...bigsmile

Petr J. (Člen)
03.07.2012 19:07:04
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

....tak jsem začal trénovat....

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2012/9/003.jpg



cool

vorel (Člen)
03.07.2012 22:25:50
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

uz sem trochu rumunsko a ukrajinu pojezdil, ale na tom hřebenovi bych se zesral na doby


řikám si hurikán
karlos100 (Člen)
11.07.2012 15:49:50
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

my pojedeme v srpnu,kámoš má příbuzný v Banátu,
tak spácháme pořádnej vejlet.. taky trénujubigsmilebigsmilebigsmile
zatím zlehkaredface


...a bude hůř!
VikecB12 (Člen)
12.07.2012 08:59:37
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

A jak vám to trénování jde s tím mrňavoučkým předním kolemevil Normální je mít přece jednadvacítku,to dá rozumsmokincoolgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
karlos100 (Člen)
12.07.2012 09:09:09
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

VikecB12 psal:

A jak vám to trénování jde s tím mrňavoučkým předním kolemevil Normální je mít přece jednadvacítku,to dá rozumsmokincoolgood

to víš,žádnej drsnej off to není,jen kochačkabigsmile
hroch se prostě rád válí v blátěbigsmile


...a bude hůř!
Petr J. (Člen)
12.07.2012 23:59:57
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

VikecB12 psal:

A jak vám to trénování jde s tím mrňavoučkým předním kolemevil Normální je mít přece jednadvacítku,to dá rozum

...fotky s 21" nemám, ale jezdí to s ním parádně...good

vorel (Člen)
13.07.2012 12:20:10
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

karlos100 psal:

my pojedeme v srpnu,kámoš má příbuzný v Banátu,
tak spácháme pořádnej vejlet.. taky trénujubigsmilebigsmilebigsmile
zatím zlehkaredface

byl jsem tam, dybys chtěl nějaký info
existuje i 50tka mapa vod klubu českejch turistůch


řikám si hurikán
karlos100 (Člen)
13.07.2012 12:38:27
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

vorel psal:
karlos100 psal:

my pojedeme v srpnu,kámoš má příbuzný v Banátu,
tak spácháme pořádnej vejlet.. taky trénujubigsmilebigsmilebigsmile
zatím zlehkaredface

byl jsem tam, dybys chtěl nějaký info
existuje i 50tka mapa vod klubu českejch turistůch

to víš,že rád načerpám zkušenost vod znalce..
potkáme se za čtrnác dní,ne??


...a bude hůř!
vorel (Člen)
13.07.2012 13:07:55
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

žjalbohu ne, sem dětima na táboře za Stříbrem

no já tam byl před 6 lety pješky.
je to asi 5 vesnic, celá náhorní oblast velká jak Jizerky
ani metr asfaltu
mezi vesnicema jsme prošlim trasu Svatá Helena-Gernik-Rovensko-Šumice, ale myslím že to je i průjezdný, místy obtížně ale je
Hezký místo byly funkční obecní mlejnky na obilí na potoce za Gernikem směr Rovensko
Ve všech vesnicích je malebno ale chudobno, většinou mají i krám i hospodu s gambáčem
Ve všech vesnicích tě ubytujou za pakatel
V době kdy jsem tam byl, v žádný vesnici nikdo neměl auto, jen koně nebo krávy, voda byla ve studních na ulicích
Lidi odtud bohužel odcházej do čech, bo viděj na turistech co maj pocit že pomůžou když tam pojedou a ubytujou se ale vlastně přispívaj k odlivu mladejch kerý viděj jak se máme dobře
V poslední době se to prej dost mění, češi si tam kupujou chalupy, talijáni stavěj vjetrníky, nejvyší čas tam zajet

cestou tam nebo dom zkuste silnici 67c z Novaci na sever


řikám si hurikán
karlos100 (Člen)
13.07.2012 14:31:14
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

vorel psal:

žjalbohu ne, sem dětima na táboře za Stříbrem

no já tam byl před 6 lety pješky.
je to asi 5 vesnic, celá náhorní oblast velká jak Jizerky
ani metr asfaltu
mezi vesnicema jsme prošlim trasu Svatá Helena-Gernik-Rovensko-Šumice, ale myslím že to je i průjezdný, místy obtížně ale je
Hezký místo byly funkční obecní mlejnky na obilí na potoce za Gernikem směr Rovensko
Ve všech vesnicích je malebno ale chudobno, většinou mají i krám i hospodu s gambáčem
Ve všech vesnicích tě ubytujou za pakatel
V době kdy jsem tam byl, v žádný vesnici nikdo neměl auto, jen koně nebo krávy, voda byla ve studních na ulicích
Lidi odtud bohužel odcházej do čech, bo viděj na turistech co maj pocit že pomůžou když tam pojedou a ubytujou se ale vlastně přispívaj k odlivu mladejch kerý viděj jak se máme dobře
V poslední době se to prej dost mění, češi si tam kupujou chalupy, talijáni stavěj vjetrníky, nejvyší čas tam zajet

cestou tam nebo dom zkuste silnici 67c z Novaci na sever

škoda,furt do mě Jelen kvůlivá Hrošíkovi rejpe,na Tebe by si netroufnul,
a mohli jsme ho hodit do řekybigsmile
Kámoš má ve Sv.Heleně příbuzný,tak se ubytujeme u nich,
třeba jim pár kaček trochu helfne.. Jak píšeš,a co jsem tak četl,nejvyšší čas
tam zajet a něco vidět ,za pár let tam bude moderna.. A nebo možná jen pár
starejch lidí a skomírající vesnice,kdoví.. Tys to chytil ještě panenský...
každopádně se moc těším..


...a bude hůř!
vorel (Člen)
14.07.2012 20:21:42
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

von to jednou Srnec taky pochopíbigsmile


řikám si hurikán
XJelen (Člen)
15.07.2012 07:48:14
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

vorel psal:

von to jednou Srnec taky pochopíbigsmile

ty vole po tom co si to koupil Karlos je to pro mě uzavřený bigsmile to by mi to všecko dal zpátky sežrat redfacebigsmile


Strýcfajtr !!!
vorel (Člen)
15.07.2012 10:53:14
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

no to si kemo dost v pyčibigsmile
snad se z toho trablu nějak vyhrabešidontknow


řikám si hurikán
karlos100 (Člen)
16.07.2012 11:23:15
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

vorel psal:

no to si kemo dost v pyčibigsmile
snad se z toho trablu nějak vyhrabešidontknow

je to poserabigsmile ale to víš,že bych ho nešetřilbigsmilebigsmilebigsmile
furt s rohym pindaj,maj kliku,že jsem holubičí povahabigsmile


...a bude hůř!
Kuba B12 (Člen)
20.07.2012 23:00:03
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

takže dnes odjíždíme,  za 10 dní možná nějaký fotky.  Sem dobitej jak kdyby mě skopala kobyla, ale prej to vydržim.


honda je honda
vorel (Člen)
12.09.2012 16:32:40
Offline

Re: Enduro Rumunsko 1.7. - 7.7. volná místa

tak jak bylo?


řikám si hurikán

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr