Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Kelly01 (Člen)
06.09.2012 09:40:04
Offline

Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Vzhledem k tomu že se mi rozpadá A636N kde mám IGO8 a TomTom, budu nucen navigaci nějak pořešit s tím, že na Nokia mapy jsem si nikdy nezvykl a používám je v N66 pouze v krizi...

Jenže nehodlám mít zapnutá data, pouze wifi, a v diskuzích jsem zjistil že hodně telefonů má problém se zachycením satelitů(navíc jsem zjistil že jsou čipy které neberou oba druhy satelitůsurprised) pokud nejsou aktivována data...

citace: vecsina novych sony maju dvojadrove ST ericsson a tie glonass nepodporuju, cize xperia S a Acro S podporuju a P,U,Sola,GO bohuzial nie..

takže hledám něco odzkoušeného a funkčního, displej od 3,5", cokoliv nad 4" je nepřijatelné, další podmínka je foťák s ostřením a makrem..

Chtěl jsem Xperia GO, ale tam právě navigace offline údajně nic moc až nic..smile2, a H G300 se mi zas zdá moc těžkejredface


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
06.09.2012 09:43:55
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Doplním:

Dále je tu kontroverzní GPS, při zapnuté asistenci operátora je jeho fixace celkem rychlá, kolem 15 až 20 sekund. Pokud je asistence operátora deaktivovaná, trvá třeba i dvacet minut, než dojde k zafixování satelitů a někdy jsem čekal marně a musel jsem restartovat zařízení. GPS modul se tak stává bez asistence dat nepoužitelným.

zdroj:
http://mobilenet.cz/clanky/testujeme-so … roidu-9999

takže pro mne to asi nebudesmile2


God Save The Queen!
Brkos (Člen)
06.09.2012 09:50:51
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Mám motorolu motoluxe a používám navigon, data vypnutý a hledá satelity max 5 minut. Když zapnu data určuje polohu hned...

hlemejzd999 (Člen)
06.09.2012 09:52:36
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

moc se v tom vrtáš ... bigsmile
kup něco ...cokoli , stejně budeš nadávat , že ti to pojede pomalu a kurva , proč se zase nechce načíst ten GPS signál, a kurva , proč se to seklo, a kurva proč mi to řeklo „ odboč doleva “ tak pozdě bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
06.09.2012 09:58:47
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

moje HáTéCéčko teda načítá satelity hned...načítá jich kopici ..používám Sygic  offline a žáden problem good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Inženýrek (Člen)
06.09.2012 10:41:40
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

hlemejzd999 psal:

moje HáTéCéčko teda načítá satelity hned...načítá jich kopici ..používám Sygic  offline a žáden problem good

Stejné na SGS2 a naprostá spokojenost good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
osiris (Člen)
06.09.2012 11:36:13
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Inženýrek psal:
hlemejzd999 psal:

moje HáTéCéčko teda načítá satelity hned...načítá jich kopici ..používám Sygic  offline a žáden problem good

Stejné na SGS2 a naprostá spokojenost good

...dtto. + navigon i copilot


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
06.09.2012 11:38:29
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

map factor navigator ,maká dobře,je na marketu zdarma bez použití připojení ale co si budem povídat normální navigace s použitím papírové mapy je nejvícgood


Jebat motorky :-)
Kelly01 (Člen)
06.09.2012 11:59:27
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Takže jak to pozoruji HTC a Samsung problémy s offline GPS nemají, problém je v tom, že 10 let používám SE a bojím se že to bude velká změnasmile2

Které typy teda doporučujete? Prostuduji si je, akorát dodržet parametry nahoře, tzn. úhlopříčku, makro a přehledný hudební přehrávačsurprised


God Save The Queen!
osiris (Člen)
06.09.2012 12:06:01
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

...hele android jako android, nemyslíš? čeho se chceš tada bát, jinýho tvaru tlačítek? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ABik (Člen)
06.09.2012 12:51:49
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Kelly01 psal:

Takže jak to pozoruji HTC a Samsung problémy s offline GPS nemají, problém je v tom, že 10 let používám SE a bojím se že to bude velká změnasmile2

Které typy teda doporučujete? Prostuduji si je, akorát dodržet parametry nahoře, tzn. úhlopříčku, makro a přehledný hudební přehrávačsurprised

bigsmile aplikace MyAnswer ti dává jasnou odpověď bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
06.09.2012 12:58:46
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

ABik psal:
Kelly01 psal:

Takže jak to pozoruji HTC a Samsung problémy s offline GPS nemají, problém je v tom, že 10 let používám SE a bojím se že to bude velká změnasmile2

Které typy teda doporučujete? Prostuduji si je, akorát dodržet parametry nahoře, tzn. úhlopříčku, makro a přehledný hudební přehrávačsurprised

bigsmile aplikace MyAnswer ti dává jasnou odpověď bigsmile

v tom případě se připojuji s velice užitečnou aplikací Motion Fart good...odpověďi se dočkáš při každém pohybu telefonu nejlépe umístěného v zadní kapse kalhot bigsmile
fakt bomba bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Frodo89 (Člen)
06.09.2012 13:30:51
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Kelly01:
V dnešní době mám dojem, že at koupíš cokoliv s 2jadrem s Androidem. Tak budeš vrámci možnosti spokojenej parchant... PS: stále musiš mit na vědomí že to je jen mobil a né plnohodnotná GPS....

A s problemem hledání satelitu, jsem se setkal pouze u mého dědečka HTC TyTN2 Kaiser... Který bez připojení k internetu ty satelity vážně hledal nejmeně 20minut... Ale toto byl začatek GPS ve smartphonu. a běžel tenkrát na OS Win. Mobile 6,1

Jinak momentalně vlastním HTC Evo 3D a použivam Sygic... A až na par chyb jsem spokojeny parchant...
- při plném jasu dispeleje a použivanim GPS se mobil z auta či motorky nestiha plně dobijet...
- Je nachilny na teplo... Občas se ten mobil na sluničku přehřal a vypnul... PS: prdel když se ti to stane při vjedzu do Salcburgu a ty spolehaš, že tě ta GPS městem protahne k cíli Hangar7


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
pepa (Člen)
06.09.2012 14:27:24
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

PALOUS psal:

map factor navigator ,maká dobře,je na marketu zdarma bez použití připojení ale co si budem povídat normální navigace s použitím papírové mapy je nejvícgood

tak jsem nainstaloval a uvidíme smokin


GSX 1400 K7
libac22 (Člen)
06.09.2012 15:29:57
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Samsung galaxy S2 a mám - Auru a ještě mě nikdy nezklamala pěkná grafika , řazení do pruhů atd. signál GPS perfekt good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
hlemejzd999 (Člen)
06.09.2012 15:45:44
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

libac22 psal:

Samsung galaxy S2 a mám - Auru a ještě mě nikdy nezklamala pěkná grafika , řazení do pruhů atd. signál GPS perfekt good

jo,jo.... raději bych bral SGS II,III ...to moje  HáTéCéčko má na sluničku čitelnost displeje dost na píču bad...i když vohulíš jas , tak ve srovnání s amoled displejem vod samsungu je to trabant proti mercedesu...to je jedinný mínus , který mě někdy sere ,ale v autě dobrý ...tam neni tolik toho přímého sluníčka ,lae když třeba v létě hledáš v seznamu volajících , tak to je na hovno bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
libac22 (Člen)
06.09.2012 16:00:06
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

hlemejzd999 psal:
libac22 psal:

Samsung galaxy S2 a mám - Auru a ještě mě nikdy nezklamala pěkná grafika , řazení do pruhů atd. signál GPS perfekt good

jo,jo.... raději bych bral SGS II,III ...to moje  HáTéCéčko má na sluničku čitelnost displeje dost na píču bad...i když vohulíš jas , tak ve srovnání s amoled displejem vod samsungu je to trabant proti mercedesu...to je jedinný mínus , který mě někdy sere ,ale v autě dobrý ...tam neni tolik toho přímého sluníčka ,lae když třeba v létě hledáš v seznamu volajících , tak to je na hovno bigsmile

taky jsem dlouho vybíral  http://www.youtube.com/watch?v=p3axSZX1R_s   
display bomba ale jde na jeho úkor baterka rychlejc dolu ale to přežiju


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
hide (Člen)
07.09.2012 09:52:37
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Mam SE Xperia Neo a satelity chytne do několika vteřin od zapnutí.
Ne nadarmo v recenzích píšou v superlativech o jejím GPS modulusmile1

Fik-B6S (Člen)
07.09.2012 18:15:28
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Stáhni si někde poslední verzi sygicu a když ho nainstalauješ tak si stáhneš přes wifi mapy přímo z jejich serveru a pak už jedeš normálně offline...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
BamBo (Člen)
07.09.2012 18:23:08
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Mam SE Xperia Pro, neskutečnej dříč! Baterka drži 4 dny, coz je na smartphone krasny cas. GPS funguje i v OFFLINE rezimu a je dost presna, chyta i kdyz nema primy pohled na nebe. Mam tam iGO 8, facha krasne, akorat nemluví bigsmile varuje akorat na rychlost, ale urco by  to slo nejak vyladit smile1

http://mobilizujeme.cz/clanky/sony-eric … martphonu/

luboss (Člen)
07.09.2012 19:42:07
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

nokia C6 za korunu a navigace běží rychle good

ještě na symbianu, teda a sygic s nejnovejsima mapama co jsem nasel, s Prazskym okruhem, takze asi novy  good


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
huskyb12 (Administrator)
07.09.2012 20:39:58
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

ACE2 a navigon - bez výhrad


ale di, Ty brepto ...
Zdenda (Člen)
07.09.2012 22:45:32
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

iPhone 4, 4s + Sygic, TomTom velká spokojenost..good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
07.09.2012 23:32:58
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

pussysurprisedbigsmile maséři z Paladia s ajfouny, tak to jsem tu nečekalbigsmilebigsmilebigsmile


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
08.09.2012 09:47:47
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Kelly01 psal:

pussysurprisedbigsmile maséři z Paladia s ajfouny, tak to jsem tu nečekalbigsmilebigsmilebigsmile

nahodou, ntb od applu rad nemam, ale telefon (4;4s) delaj mooc dobrej good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
08.09.2012 09:58:00
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Se masírujte, za telefon bych nedal víc jak 6000bigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
08.09.2012 12:14:00
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

buď su uplnej debhyl nebo nerozumím řeči zdejšího kmenesurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
08.09.2012 14:30:45
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Kelly01 psal:

Se masírujte, za telefon bych nedal víc jak 6000bigsmile

ja taky ne bigsmile
p.s. Jabko nemam,takze nemasiruju smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hlemejzd999 (Člen)
08.09.2012 14:56:55
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

podle mě na makro a navi ti Kelly stačí nějaký HTC s foťákem 8,0MPx ..dělá docela luxusní  fotky , na to , že je to jen plastová čočka  a navigace sygic - luxus ...s přidaným hlasem Lišky bigsmilegood
tady jsou neupravený fotky z mýho founu

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_noc_1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_imag0856.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_leto.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_imag0866-1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_p1050692.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_imag0802.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
libac22 (Člen)
08.09.2012 16:12:03
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

tfuj zas ty nohatý vobludy sick
ale jináč jsme to tady Kelymu neusnadnili , co příspěvek to jinej typ tel i navi bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
VikecB12 (Člen)
08.09.2012 16:16:23
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Banditatom psal:

buď su uplnej debhyl nebo nerozumím řeči zdejšího kmenesurprised

Neboj,taky su tady z toho nějakej zmatenej,kdyš čtu v nadpisu android,zakladatel Kelly,tak sem měl pocit,že se budeme bavit vo nějaké robotice,jako že by si nechal nahradit titan něčim lepčím a voni tady mluví fšichni v šifrách a skratkáchsmile2
Asi su tady jedinej(mimo Filousebigsmile) kdo má telefon na telefonování,sms,kalendář a hlavně budíkgoodbigsmile A telefon,kde je baterka po štyrech dnech mrtvá je napiču,zlatá 6210-6310 kerá dávala deset dní a né abych měl mobil,kerej musí byt furt na káblusick
Ale přátelé,nestačím se divit,jak je reklama mocná,pičoviny za desítku tady má každá piča,dokonce o ní uvažují i duchodcisurprisedbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
08.09.2012 16:21:00
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

vikecej: moje řečgood kdybych nemusel tak ten krám hodím z okna ale hold doba si to žádásmile2 a 6210 a 6310 nejlepší telefon jakej jsem kdy mělgood nezničitelný 14 dní nepotřeboval kábl no supergood on stejně dědek prozře, že koupil nesmysl kerému stejně nikdy neporozumíevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
08.09.2012 18:30:26
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

3 základní body:
100% funkční a rychle se chytající GPS v offline režimu
Modrej zub(kvůli handsfree v káře, v tom je SE nedostižnej)
Foťák s makrem
(wifi samozřejmostísmokin)

a hledám nízký řidítka průměr 28,6mm + drsný zrcátka, chci to snížit a úplně rovných se bojímbigsmile
(to jen mezi řečíass)


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
08.09.2012 18:33:02
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Vikec a Tom> vy ste proste takovy dva dinosauři bigsmile
ten Kelly se aspoň snaží držet krok goodbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
08.09.2012 18:44:18
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Jasně, když nás minule vyvezli z domova na deky a hrnce tak je předvádějící měli všichni, včetně košilí v "lososu"bigsmile
Větší foun má už leda Abík, ale to je dezorientovaný sebestředný imidžista, čím víc chromu tím víc Fordbigsmile


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
08.09.2012 19:29:02
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

VikecB12 psal:

Ale přátelé,nestačím se divit,jak je reklama mocná,pičoviny za desítku tady má každá piča,dokonce o ní uvažují i duchodcisurprisedbigsmile

za desítku ...to bude nějakej křáp,ne ? bigsmileevil


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
08.09.2012 19:38:16
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Kokotibigsmile

Hlavní problém je že už nejsou k mání mety pro TT v PDA, takže musím změnit navigaci a jednoúčelovou nechci, takže to udělám rovnou s telefonem a bude jako náhradní místo N66, primárem zůstává trvale ELMsmokin


God Save The Queen!
Miras (Člen)
11.09.2012 08:44:00
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Na tvoje požadavky bych řekl HTC ONE V
- 3,7palce
- pěkný rozlišení
- dobrej foťák
- gps bez problémů
- nechtěj za to nesmysl....

Zdenda (Člen)
12.09.2012 00:10:12
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Nevim ale navi v těhle mobilech je dobrá max v čr. V zahraničí si málo kdo platí datovej roaming. Nejsem zase takovej odborník ale neni navigace v těhle krámech závislá i na signálu operátora? Já to beru jen jako nouzovku, v autě a na moto mám jednoúčelový tomtomy...


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Dado (Člen)
12.09.2012 02:01:30
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Zdenda psal:

Nevim ale navi v těhle mobilech je dobrá max v čr. V zahraničí si málo kdo platí datovej roaming. Nejsem zase takovej odborník ale neni navigace v těhle krámech závislá i na signálu operátora? Já to beru jen jako nouzovku, v autě a na moto mám jednoúčelový tomtomy...

Ne, je to offline tzn, že data nepapágood Jinak za mě HTC z poslední ředy ONE, nabíhá za 10sec. Jen poprvé když to zapneš po vybalení z krabice to trvalo bez wifi dýl cca 40sec, ale pak už nikdy. Používám Sigic od pumpy za body a HTC ONE X.
To 01 : tam u vás v azii je prej dobrá značka DOCOMO bigsmilegood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
K.a.s.y.m. (Člen)
12.09.2012 06:23:50
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Banditatom psal:

vikecej: moje řečgood kdybych nemusel tak ten krám hodím z okna ale hold doba si to žádásmile2 a 6210 a 6310 nejlepší telefon jakej jsem kdy mělgood nezničitelný 14 dní nepotřeboval kábl no supergood on stejně dědek prozře, že koupil nesmysl kerému stejně nikdy neporozumíevilbigsmile

6310 si porad muzes koupit..tata brachovy mlady ji ted koupil novou na Aukru za 1500smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
12.09.2012 08:02:25
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Zdenda psal:

Nevim ale navi v těhle mobilech je dobrá max v čr. V zahraničí si málo kdo platí datovej roaming. Nejsem zase takovej odborník ale neni navigace v těhle krámech závislá i na signálu operátora? Já to beru jen jako nouzovku, v autě a na moto mám jednoúčelový tomtomy...

1. NE - můžeš používat offline
2. NE - potřebuješ jen signál GPS
jako nouzovku bych to nebral...je to plnohodnotná navigace a už bych si NIKDY samostatnou navigaci nekoupil....leda by uměla vykouřit bambuli ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
12.09.2012 08:25:15
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Tobude umět další model Nokie, a pojede to na W8bigsmile


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
12.09.2012 08:43:15
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Kelly01 psal:

Tobude umět další model Nokie, a pojede to na W8bigsmile

...no tak hlavně aby se to nesekalo bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
12.09.2012 08:48:47
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

to snad ne, zatím řeší problém s regulací rychlosti...

Ale podporuje to NFC štítek Smart Tag, už jen ladí přidělání štítkusmokin


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
12.09.2012 18:28:17
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

jsme dneska zkusil do S5570 nacpat Sigyc a funguje to pěkně..až jsem z toho byl překvapenej a je to telefon za 2500,-


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenda (Člen)
12.09.2012 18:37:23
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

hlemejzd999 psal:
Zdenda psal:

Nevim ale navi v těhle mobilech je dobrá max v čr. V zahraničí si málo kdo platí datovej roaming. Nejsem zase takovej odborník ale neni navigace v těhle krámech závislá i na signálu operátora? Já to beru jen jako nouzovku, v autě a na moto mám jednoúčelový tomtomy...

1. NE - můžeš používat offline
2. NE - potřebuješ jen signál GPS
jako nouzovku bych to nebral...je to plnohodnotná navigace a už bych si NIKDY samostatnou navigaci nekoupil....leda by uměla vykouřit bambuli ...

Sorry spletl jsem si to s funkci TT HD traffic kde jsou GSM data potreba. Jinak kdyz hodne volas tak je to s navigaci na pikacu proto pro me nouzovka.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
vendous (Člen)
12.09.2012 19:10:41
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

Co si myslíte o Galaxy ace2?


Smrt je ze všeho to poslední.
hlemejzd999 (Člen)
12.09.2012 20:51:29
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

vendous psal:

Co si myslíte o Galaxy ace2?

na telefonování asi dobrý


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
12.09.2012 20:53:27
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

K.a.s.y.m. psal:

jsme dneska zkusil do S5570 nacpat Sigyc a funguje to pěkně..až jsem z toho byl překvapenej a je to telefon za 2500,-

co by ne ...nezáleží na tom  , kolik ten telefon stojí bigsmile..na dceřiným telefonu samsung galaxy mini to jede taky parádněgood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
12.09.2012 20:54:25
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:

jsme dneska zkusil do S5570 nacpat Sigyc a funguje to pěkně..až jsem z toho byl překvapenej a je to telefon za 2500,-

co by ne ...nezáleží na tom  , kolik ten telefon stojí bigsmile..na dceřiným telefonu samsung galaxy mini to jede taky parádněgood

...což je vlastně ten , cos psal bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
13.09.2012 06:35:01
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

bigsmilebigsmilebigsmile jo to je galaxy minismile1jen je nahovno kdyz ti nekdo zavola..nez se to srovna s utlumenim navigace a zobrazi to volajiciho docela to trva.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
13.09.2012 14:54:09
Offline

Re: Telefon s androidem pro offline navigaci(navazuje na téma kamera) :)

K.a.s.y.m. psal:

bigsmilebigsmilebigsmile jo to je galaxy minismile1jen je nahovno kdyz ti nekdo zavola..nez se to srovna s utlumenim navigace a zobrazi to volajiciho docela to trva.

kdo má něco dulezityho na srdci , tak počká..bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr