Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Tak..a konec legrace..

K.a.s.y.m. (Člen)
20.09.2012 13:40:11
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

ABik psal:
Meloun psal:

sickTak tohle co mi pisete, kritizuju od zacatku!!Bratruv vytvor a fotr jaksi nehodla vrazet do veci,jako je reklama..tak co s tim mam delat?Mam vzit svuj mesicni plat a ze svyho to udelat?Neni s nima vubec rec..mate ve vsem pravdu!!!  Barvy si nejsou vubec podobny,grafika desna,informace okolo naprosto zbytecny..stejne tak i ty dluznici..cely na hovno! Jinak sklo jde do celyho sveta,Japonsko,EU,usa trochu..ty umelci se mezi sebou hodne znaj..kazdopadne naprosto souhlasim..moc s tim ale nezmuzu,kdyz je vedeni zabedneny..smile2((

Podnikat s rodinou? To se radši nechám zaměstnat idontknow Pokud jsi pouze zaměstnanec a nikdo nereaguje na tvoje podněty, tak přestaň mrhat potenciálem a mazej jinam.
BTW už jenom ty maily mi připomínají moje montéry (ruda, hevyspídy...). Mám obavu, že tímto způsobem se moc neodprezentujete.

No a k budoucímu přírůstku mi nezbývá než pogratulovat bigsmilegood

no tak tohle jsi mi vzal z huby.jako chapu ze to Melouna asi bavi nebo nic jinyho neumi ale za tehle podminek bych se nechal nekde v klidu zamestnat.ovsem pokud je v tyhle neperspektivni firme zvyklej na 50000 mesicne tak as jako zamestnanec mit hned nebude.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
yebat (Člen)
20.09.2012 13:46:39
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

bejvalej kolega dělal grafiku pro tyhle stránky a další je programoval: http://www.protivinka.cz/ http://www.ubytovani-orlik.cz/
(plus nějáký další jsou tady: http://www.cservis.cz/page/www-prezentace)
a nestálo to tolik, že bys za to musel dát celou vejplatu... a pokud jo, tak bereš tak málo, že se nech fakt radši někde zaměstnat...
(neber to jako reklamu, ale jako příklad... s tou firmou už nemám nic společnýho a jsou mi u ass )

ty tvoje stránky vypadaj jako práce co jsme dělali ve škole někdy na základce, a já osobně narazit na takovýhle stránky, tak to ve mě nebudí vůbec důvěru a mám strach, abych si odsud ještě nestáhnul vir...

Zdenda (Člen)
20.09.2012 14:22:57
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

hlemejzd999 psal:
Meloun psal:

jedna se o sodnodraselny sklo pro umelce,designery..tj. Na veci tzv.taveny plastiky(sochy,objekty ze skla).V podstate utavime sklo,naleje se do tvaru cihly a oni to pak znovu pretavuji v sadrovych formach a zuslechtujou..pak to jde do galerii a ttam si to pripadne nekdo koupi..Konkurence je Sklarna Bullseye,pak nejaky na Novym zelandu,nova v Rakousku, a asi v i v Italii(nazvy ted z hlavy nevim)..no a samo,ze taky cesky velky sklarny,ktery maji z dob minulych velky zasoby tyci..Jinak www.banasglass.com

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 6_mooe.jpg
moře..to je luxus good

Ty vole, já jsem nic tak pěknýho ze skla ještě neviděl! Kurva jak je možný, že výrobce takovýhodle skvostu jde ke dnu? To mi připomíná, že jsem nedávno jako velkej milovník hutního skla scháněl takový ty skleněný skaláry a ono už se to skoro nedělá, musel jsem až někam za Prahu snad k Berounu do jakési malé firmičky Glas Star. Kurvy dyť to je naprostej unikát! No jo, jenže dneska v éře moderního věku naumění a nějaký podobný hiodnoty každej sere. sick

Ty vogo meloune, když tak mluvíš vo tom USA trhu, já jsem v kontaktu s J. Vaňharou, nevím jestli ho znáš z posledního dnu D, je to velice sympatickej a nenafoukanej chlapík, myslim, že by stálo mu napsat, ukázat nějaký výrobky a třeba se na něčem dohodnout (zastoupení, distribuce a hlavně REKLAMA na US trhu.) Onehdy jsem doslova brečel, když psal, že jim do překladiště choděj stovky balíků od jedné firmy co prodává snad jen jednu a totéž věc. Tak to rozbalili a oni prodávaj zkurvenou televizní deku s rukávama za cca 100 USD, věc se kterou bys tady chcípnul hlady ale na US trhu jich co vím střelili cca 1000ks za měsíc. Neuvěřitelný. Takže tady bych viděl cestu já. Popřemejšlej a dej vědět. Ty vaše skvosty si to zasloužejgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
tachec (Člen)
20.09.2012 14:25:09
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Nejlepší je využít hotové řešení, tzn. nějaký redakční systém pod OpenSource licencí - Joomla, Drupal a podobně. Tím ušetříš za programátora, protože to všechny základní funkce má, pak si můžeš pomoct tím, že si vybereš nějakou pěknou šablonu do toho redakčáku a do ní si vložíš pár obrázků (ty buď máš nebo ti je někdo nafotí - nebo nakreslí). Zbytek už je o tom, vymyslet rozumnou strukturu a pár doprovodných textů (to bývá většinou největší úskalí).

Takovéhle řešení je finančně nenáročné pro každého - ten redakčák je lepší mít vlastní (třeba na nějakém free hostingovém serveru) než to flákat k někomu, kdo ti tam pak bude cpát reklamy a podobně...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Kelly01 (Člen)
20.09.2012 14:45:25
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Tohle až někdo poše starýmu melounovi tak to bude pohovorsmile1

Ale je fajn že vím na koho se obrátit při tvorbě prezentací a webugood


God Save The Queen!
nicola.foxx (Člen)
20.09.2012 15:15:55
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Kelly01 psal:

Tohle až někdo poše starýmu melounovi tak to bude pohovorsmile1

Ale je fajn že vím na koho se obrátit při tvorbě prezentací a webugood

Ty si ještě můžeš jít do školy, kde se to naučíš.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Meloun (Člen)
20.09.2012 15:19:03
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Asi takhle:
O tom, že vypadnu přemejšlim od začátku..jsou tu ovšem veliký ALE..Vůbec netušim, co bych šel dělat, páč v tom, na co mam školu se vůbec nevyznámbigsmile..resp. to, co nás učili, bylo už dávno za vopicema, takže střední naprosto k hovnu(na popud rodičů samozřejmě)..sick
Nemám nikde žádný známý, který by mi nějakej flek dohodili..tlačenka holt nebude..
Mám tady bydlení zadarmo(ikdyž stojí za prd, ale mám..
Jsem tu zvyklej a 50 000? Bejvávalo..idontknow

Zdenda: Na usa se pracuje..toho člověka, co píšeš neznám..zastoupení už jsme tam měli, samozřejmě to byl nějakej zmrd, co nakonec nezaplatil a neprodal ani půlku zboží, páč to napálil na takovou cenu, že to nikdo ani nechtěl..sick..takže to tam někde leží a nikdo neví co s tim..(opět stěstí)

To moře není náš výtvor, nýbrž těch dvou lidí na fotce..bigsmile..my jsme pouze ti, kdo to sklo vyrobí jako materiál..oni s ním pak pracují dál..a když tihle lidi svoje výtvory prodají, tak maj prachy na to s koupit další sklo a tvořit dál..anebo se to někomu líbí a udělaj třeba ještě 5 dalších replik..

A to co tam kdosi psal o pískování a jiných hovadnách..Je toho tř prdele..nejsou na to prostory a brusiči skla fakt nejsme..na všechno potřebuješ spešl mašiny a technologie..drahý technologie..bad

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/172_dlaba1.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/172_dlaba4.jpg



Tohle jsme dělali do Švýcarska..dlaždice z litýho skla..parádní,celkem jednoduchá práce za pěkný peníze..takový kšefty když někdo seženete, tak se na procentech domluvíme..smokin..tohle konkrétně trvalo 21 dní práce a prodalo se za cca 850 000,-..


PURE NAKED BIKE!
hlemejzd999 (Člen)
20.09.2012 15:43:12
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

tak jasný , že to moře dělal někdo jinej , ale je to parádní good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
20.09.2012 15:47:31
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

Sesadit vedeni,kdyz je firma f.osoba nejspis nepujdesmile2..dneska jim to vpalim,pac me uz to sere od zacatku,bud neco udelaj nebo holt neco prodam a udelam to ze svyho..Zirafko,dekujuu..treba se budes moct vyradit..uvidime..myslim,ze i ja bych to udelal lip,jen k tomu sednou,ale to je revir meho dokonaleho bratra..:-\

Souhlasim s tím co tady říkal Loser nebo Nicolla.foxx. Ten web je tragédie. Takhle se dělaly tak před 20 lety.
Sice se tím teda taky moc nezabejvám, ale trendem je něco takovýho (http://www.peugeot.cz/).
Ale úplně stačí něco jako je tohle (http://www.biovoda.com/ , http://www.elektrobazeny.sk/). Jsou to šablony, takže když si s tím Peťa trochu pohraje, změní barvy a obrázky, tak to bude vypadat dobře.good

Pro Žirafu: Ty 2 odkazy co si sem dávala jsou takový ponurý... Koukni sem (http://www.wix.com/). Je tam sousta šablon, který můžeš použít jako inspiraci (včetně HTML kódu).good Fotky máš pěkný.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Žirafa (Člen)
20.09.2012 16:36:44
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Ondráš psal:
Meloun psal:

Sesadit vedeni,kdyz je firma f.osoba nejspis nepujdesmile2..dneska jim to vpalim,pac me uz to sere od zacatku,bud neco udelaj nebo holt neco prodam a udelam to ze svyho..Zirafko,dekujuu..treba se budes moct vyradit..uvidime..myslim,ze i ja bych to udelal lip,jen k tomu sednou,ale to je revir meho dokonaleho bratra..:-\

Souhlasim s tím co tady říkal Loser nebo Nicolla.foxx. Ten web je tragédie. Takhle se dělaly tak před 20 lety.
Sice se tím teda taky moc nezabejvám, ale trendem je něco takovýho (http://www.peugeot.cz/).
Ale úplně stačí něco jako je tohle (http://www.biovoda.com/ , http://www.elektrobazeny.sk/). Jsou to šablony, takže když si s tím Peťa trochu pohraje, změní barvy a obrázky, tak to bude vypadat dobře.good

Pro Žirafu: Ty 2 odkazy co si sem dávala jsou takový ponurý... Koukni sem (http://www.wix.com/). Je tam sousta šablon, který můžeš použít jako inspiraci (včetně HTML kódu).good Fotky máš pěkný.good

Díky :o) Jak řikam, učim se... pro mě je obrovskej úspěch to, že jsem si je napsala sama bez jakejchkoliv šablon...
Technika si vytvořil Honza v nějaký šabloně a já mu to pak už jenom celé přepsala, takže barvy atd nejsou moje volba...
No a ten muj web...je prostě v mejch barvách... to už asi veselejší nebude smile1
Každopádně ty šablony vypadaj dobře, tak třeba příště až budu dělat něco pro někoho kdo má rád víc barev a tak... to co teď dělám pro toho kamaráda je opět v černo modré... jeho přání :)


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Meloun (Člen)
20.09.2012 18:26:49
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Zdenda: Kdybys snad chtěl cokoliv z huťařiny, tak tady máš kontakt na sřátelenýho skláře..troufám tvrdit top  5 v Čr..to když jsem viděl, tak jsem jen zíral..fakt hovado..bigsmile..a člověk se jen dví, že i on dá se říct přežívá..Inu, špatná doba nebo země..řek bych, že třeba v Itálii by se měl fajn..idontknow

http://www.martinstefanek.cz/


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
20.09.2012 18:56:25
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

Asi takhle:
O tom, že vypadnu přemejšlim od začátku..jsou tu ovšem veliký ALE..Vůbec netušim, co bych šel dělat, páč v tom, na co mam školu se vůbec nevyznámbigsmile..resp. to, co nás učili, bylo už dávno za vopicema, takže střední naprosto k hovnu(na popud rodičů samozřejmě)..sick
Nemám nikde žádný známý, který by mi nějakej flek dohodili..tlačenka holt nebude..
Mám tady bydlení zadarmo(ikdyž stojí za prd, ale mám..
Jsem tu zvyklej a 50 000? Bejvávalo..idontknow

Zdenda: Na usa se pracuje..toho člověka, co píšeš neznám..zastoupení už jsme tam měli, samozřejmě to byl nějakej zmrd, co nakonec nezaplatil a neprodal ani půlku zboží, páč to napálil na takovou cenu, že to nikdo ani nechtěl..sick..takže to tam někde leží a nikdo neví co s tim..(opět stěstí)

To moře není náš výtvor, nýbrž těch dvou lidí na fotce..bigsmile..my jsme pouze ti, kdo to sklo vyrobí jako materiál..oni s ním pak pracují dál..a když tihle lidi svoje výtvory prodají, tak maj prachy na to s koupit další sklo a tvořit dál..anebo se to někomu líbí a udělaj třeba ještě 5 dalších replik..

A to co tam kdosi psal o pískování a jiných hovadnách..Je toho tř prdele..nejsou na to prostory a brusiči skla fakt nejsme..na všechno potřebuješ spešl mašiny a technologie..drahý technologie..bad

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … dlaba1.jpg

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … dlaba4.jpg

Tohle jsme dělali do Švýcarska..dlaždice z litýho skla..parádní,celkem jednoduchá práce za pěkný peníze..takový kšefty když někdo seženete, tak se na procentech domluvíme..smokin..tohle konkrétně trvalo 21 dní práce a prodalo se za cca 850 000,-..

No já bych to řek asi takhle..taky teď dělám něco co jsem nikdy nemyslel ,že dělat budu..skočil jsem do toho v podstatě po hlavě.Program v kterym dělám jsem v životě neviděl a učim se ho už rok a půl a pořád umim prd.navíc dělám výrobky o kterejch do dneška nevim jak pořádně fungujou,ale snažim a učim se..i když je to v oboru kterej je mi blízkej a i obor kterej jsem studoval tak je to úplně něco jinýho a učim se to všechno znova.holt se to chce nebát bigsmile
ty podlahy z prosvětlenýho skla jsou bombagood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
20.09.2012 19:04:43
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Kasym: Nikdyvá jsem nebyl vychovávanej k nějakmu sebevědomí..spíš naopak..takže s v tomhle zkrátka nevěřim..je to ve mě, nic s tim neudělám..vždycky si řeknu něco ve smyslu " proč já zrovna bych tohle měl zvládat, když je okol sto tisíc chytřejších, šikovnějších, zkušenějších apod.."..
Dokonce mám sepsanou dá se říct knihu, ale něco mi říká, že by to byl provar..asi se nikdyvá nevodhodlám to vydat..ikdyž už jsem čet takový píčoviny, že by to třeba i mělo úspěch..surprisedsurprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
20.09.2012 19:09:01
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Hele, co dovážet melounysurprised


God Save The Queen!
Meloun (Člen)
20.09.2012 19:10:00
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Kelly01 psal:

Hele, co dovážet melounysurprised

Přijde ti, že jich je v krámech málo?evil


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
20.09.2012 19:19:24
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

Kasym: Nikdyvá jsem nebyl vychovávanej k nějakmu sebevědomí..spíš naopak..takže s v tomhle zkrátka nevěřim..je to ve mě, nic s tim neudělám..vždycky si řeknu něco ve smyslu " proč já zrovna bych tohle měl zvládat, když je okol sto tisíc chytřejších, šikovnějších, zkušenějších apod.."..
Dokonce mám sepsanou dá se říct knihu, ale něco mi říká, že by to byl provar..asi se nikdyvá nevodhodlám to vydat..ikdyž už jsem čet takový píčoviny, že by to třeba i mělo úspěch..surprisedsurprisedbigsmile

spíš máš moc rozumu a prostě přemejšlíš od důsledkách což je asi normální ale bohužel kšeftu to někdy škodí..já jsem na tom v tomhle v podstatě stejně jako ty,ale tohle jsem holt risknul protože jsem musel..práce kde jsem dělal se řítila do ass a bylo to třeba řešit tak jsem to vzal a nelituju...třeba tě okolnosti taky donutí si víc věřit.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
20.09.2012 19:24:46
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:
Kelly01 psal:

Hele, co dovážet melounysurprised

Přijde ti, že jich je v krámech málo?evil

A to je přesně ta úvaha při chybějící sebedůvěře(jsem stejnej), dravec by si řekl no a co?
Já budu nejlepší a nepřipadá v úvahu že by lidi kupovali jinde....


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
20.09.2012 19:26:51
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

K.a.s.y.m. psal:
Meloun psal:

Kasym: Nikdyvá jsem nebyl vychovávanej k nějakmu sebevědomí..spíš naopak..takže s v tomhle zkrátka nevěřim..je to ve mě, nic s tim neudělám..vždycky si řeknu něco ve smyslu " proč já zrovna bych tohle měl zvládat, když je okol sto tisíc chytřejších, šikovnějších, zkušenějších apod.."..
Dokonce mám sepsanou dá se říct knihu, ale něco mi říká, že by to byl provar..asi se nikdyvá nevodhodlám to vydat..ikdyž už jsem čet takový píčoviny, že by to třeba i mělo úspěch..surprisedsurprisedbigsmile

spíš máš moc rozumu a prostě přemejšlíš od důsledkách což je asi normální ale bohužel kšeftu to někdy škodí..já jsem na tom v tomhle v podstatě stejně jako ty,ale tohle jsem holt risknul protože jsem musel..práce kde jsem dělal se řítila do ass a bylo to třeba řešit tak jsem to vzal a nelituju...třeba tě okolnosti taky donutí si víc věřit.

Tohle beru, ale jiná varianta je vrhnout se do něčeho s vlastní investicí na živnosťák a něco jinýho nechat se zaměstnat a když to nejde tak holt odejdeš a zkusíš to jinde...


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
20.09.2012 19:28:54
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Kelly01 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Meloun psal:

Kasym: Nikdyvá jsem nebyl vychovávanej k nějakmu sebevědomí..spíš naopak..takže s v tomhle zkrátka nevěřim..je to ve mě, nic s tim neudělám..vždycky si řeknu něco ve smyslu " proč já zrovna bych tohle měl zvládat, když je okol sto tisíc chytřejších, šikovnějších, zkušenějších apod.."..
Dokonce mám sepsanou dá se říct knihu, ale něco mi říká, že by to byl provar..asi se nikdyvá nevodhodlám to vydat..ikdyž už jsem čet takový píčoviny, že by to třeba i mělo úspěch..surprisedsurprisedbigsmile

spíš máš moc rozumu a prostě přemejšlíš od důsledkách což je asi normální ale bohužel kšeftu to někdy škodí..já jsem na tom v tomhle v podstatě stejně jako ty,ale tohle jsem holt risknul protože jsem musel..práce kde jsem dělal se řítila do ass a bylo to třeba řešit tak jsem to vzal a nelituju...třeba tě okolnosti taky donutí si víc věřit.

Tohle beru, ale jiná varianta je vrhnout se do něčeho s vlastní investicí na živnosťák a něco jinýho nechat se zaměstnat a když to nejde tak holt odejdeš a zkusíš to jinde...

tak na tohle zatim nemám..navíc ani nevim v čem bych podnikalbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
21.09.2012 07:53:54
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

sem myslel, že ty kecy o hrůze těch stránek jsou jen odborné kecy vejtahů co temu rozuměj, tag sem se byl schválně jako lajk mrknůt. a je to fakt hrůza, ty vole tmavě modrý písmo na černém potkladu? oficiální mejly jak ze základní školy? atd. a to má být vaše vizitka do sfěta? Meloune domluv sa s tů Žirafů a udělajte je nové a pak hotové je vokaž tatíkovi. good


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
21.09.2012 07:53:57
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

K.a.s.y.m. psal:
Kelly01 psal:
K.a.s.y.m. psal:


spíš máš moc rozumu a prostě přemejšlíš od důsledkách což je asi normální ale bohužel kšeftu to někdy škodí..já jsem na tom v tomhle v podstatě stejně jako ty,ale tohle jsem holt risknul protože jsem musel..práce kde jsem dělal se řítila do ass a bylo to třeba řešit tak jsem to vzal a nelituju...třeba tě okolnosti taky donutí si víc věřit.

Tohle beru, ale jiná varianta je vrhnout se do něčeho s vlastní investicí na živnosťák a něco jinýho nechat se zaměstnat a když to nejde tak holt odejdeš a zkusíš to jinde...

tak na tohle zatim nemám..navíc ani nevim v čem bych podnikalbigsmile

...mě by se líbil pneuservis, ale barák mám u lesa a kolem jezdí spíš 1-3 někdy i 5 ks cyklistů surprised

tachec (Člen)
21.09.2012 08:10:42
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:
Kelly01 psal:

Tohle beru, ale jiná varianta je vrhnout se do něčeho s vlastní investicí na živnosťák a něco jinýho nechat se zaměstnat a když to nejde tak holt odejdeš a zkusíš to jinde...

tak na tohle zatim nemám..navíc ani nevim v čem bych podnikalbigsmile

...mě by se líbil pneuservis, ale barák mám u lesa a kolem jezdí spíš 1-3 někdy i 5 ks cyklistů surprised

Označ jim tam cyklostezku - začne jich tam jezdit víc a pak jim tam můžeš sypat hřebíky bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Kelly01 (Člen)
21.09.2012 09:53:49
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Udělej na ně "záchytný" jámy a můžeš se pakovat na heliportu a servisu kolsmokin

Pro menší úrazy bych to rozšířil o občerstvovací stanici s prodejem náplastí, tinktur a trávy proti bolestibigsmile


God Save The Queen!
Mour (Člen)
21.09.2012 10:11:34
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Ne, ne ...já si tam udělám pneuservis na horské bicygly goodbigsmilebigsmilebigsmile  ....a hospodu ? surprised ...co kdyby mi tam chodilï lidi? surprisedidontknowbigsmilebigsmile

Kelly01 (Člen)
21.09.2012 12:44:37
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

nebudou moc cmrndat, neboj, budou zraněnibigsmile


God Save The Queen!
svatej (Člen)
21.09.2012 15:26:07
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Mour psal:

Ne, ne ...já si tam udělám pneuservis na horské bicygly goodbigsmilebigsmilebigsmile  ....a hospodu ? surprised ...co kdyby mi tam chodilï lidi? surprisedidontknowbigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile hospůdka na mítince.goodgoodgood


Amen. . .
K.a.s.y.m. (Člen)
21.09.2012 18:44:52
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

svatej psal:
Mour psal:

Ne, ne ...já si tam udělám pneuservis na horské bicygly goodbigsmilebigsmilebigsmile  ....a hospodu ? surprised ...co kdyby mi tam chodilï lidi? surprisedidontknowbigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile hospůdka na mítince.goodgoodgood

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr