Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » zloděj na Banditovi

zzzmrzlinar (Člen)
01.10.2012 17:36:56
Offline

zloděj na Banditovi

http://www.motoinzerce.cz/prislusenstvi … pomoc.html

hustý, zkurf zloděj Banditům moc dobrý jméno nedělá bad

PFremer (Člen)
01.10.2012 18:26:12
Offline

Re: zloděj na Banditovi

Svět se v prdel vobrací...fuckfuckfuckfuckfuck


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
osiris (Člen)
01.10.2012 18:47:21
Offline

Re: zloděj na Banditovi

citace od:

gogous.35
IP:88.100.251.xxx
Offline 0/309
Can-Am Outlander MAX 800 XT LTD

"Nazdarek panove,dnes v noci se mi pokusili ukrast motorku.Nejdrive me v tydnu prisel mail,jestli moto jeste vlastnim,odpovedel jsem kladne,ale neprisla zadna odpoved.V sobotu v 19:30 telefon,opet dotaz jestli ji jeste mam,odpovim ano muzete se prijet podivat.
Rekl ,ze je ze Sumperku a zitra mezi 15_16 hodinou prijede,abych mu rekl adresu.JA debil mu ji rekl a dnes po pulnoci nejdrive nahazeli psovi praseci pacicky,ale on je nezere.Pak me vylomili servo na vratech,pustili psa ven,zavreli vrata a cekali pred barakem,jestli se neco bude dit.Slyseli to holky a prisli me vzbudit.Zavolal jsem Policii,ale ty me na rovinu rekli at nepocitam s nejakym patranim,ze slo jen o pokus,Pry objedou rajon a podivaji se po podezrelych osobach.Nafotili,zapsali si inicialy a odfrceli.Toto pisu jako varovani,aby jste pri prodeji cehokoli pres net nebyli takovi BLBCI jako JA."


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
01.10.2012 18:48:55
Offline

Re: zloděj na Banditovi

sicksicksick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
4Fun.cz (Člen)
01.10.2012 18:50:30
Offline

Re: zloděj na Banditovi

A bude hůř bad


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
gerrik (Člen)
01.10.2012 19:07:29
Offline

Re: zloděj na Banditovi

To mu toho Bandita nechali a odjeli na čtyřkolce?

hans (Člen)
01.10.2012 19:27:34
Offline

Re: zloděj na Banditovi

předpokládám že jo.....majitel si asi myslel, že když mu tam "zájmece" nechá mašinu, tak že po něm nemusí chtít oproti půjčení zálohu bad


Sapere Aude
www.gunlex.cz
sonyk (Člen)
01.10.2012 19:46:30
Offline

Re: zloděj na Banditovi

ten bandit bude 100% taky kradenej. JJ někdo už mě poučil a když prodávám tak vždy mimo domov. nebo mimo parking. a když projet tak jedině s penězma v ruce.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
zzzmrzlinar (Člen)
01.10.2012 21:15:45
Offline

Re: zloděj na Banditovi

silný kafe,

doufám, že brzo projde tzv. "doktrína hradu" tzn. můj dům můj hrad. Je to na cestě do sněmovny a údajně je tam jistá šance na přijetí.

...

Koldan (Člen)
01.10.2012 21:56:14
Offline

Re: zloděj na Banditovi

sonyk psal:

ten bandit bude 100% taky kradenej. JJ někdo už mě poučil a když prodávám tak vždy mimo domov. nebo mimo parking. a když projet tak jedině s penězma v ruce.

no nevím, z pohledu kupce bych zas měl problém já, kupovat mašinu někde v poli nebo na parkovišti.idontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
K.a.s.y.m. (Člen)
01.10.2012 22:13:45
Offline

Re: zloděj na Banditovi

Koldan psal:
sonyk psal:

ten bandit bude 100% taky kradenej. JJ někdo už mě poučil a když prodávám tak vždy mimo domov. nebo mimo parking. a když projet tak jedině s penězma v ruce.

no nevím, z pohledu kupce bych zas měl problém já, kupovat mašinu někde v poli nebo na parkovišti.idontknow

mě se osvědčilo dát spicha někde a pak dojet k motorce.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
02.10.2012 08:29:05
Offline

Re: zloděj na Banditovi

ja prodaval povetsinou pod kamerama na benzinach, do garaze si cizi netaham


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
XJelen (Člen)
02.10.2012 09:08:25
Offline

Re: zloděj na Banditovi

Koldan psal:
sonyk psal:

ten bandit bude 100% taky kradenej. JJ někdo už mě poučil a když prodávám tak vždy mimo domov. nebo mimo parking. a když projet tak jedině s penězma v ruce.

no nevím, z pohledu kupce bych zas měl problém já, kupovat mašinu někde v poli nebo na parkovišti.idontknow

pohled do garáže kolikrát napoví, jaká byla péče a jakej je vztah majitele. Já když přijel pro béčko, musel týpek půl garáže přeházet, aby ho dostal ven... bylo jasný, že to není motorkář a v podstatě neví co prodává, dostal školení a o dvacet míň.
Nicméně osiho příspěvek je výstraha.


Strýcfajtr !!!
Koldan (Člen)
02.10.2012 18:54:27
Offline

Re: zloděj na Banditovi

XJelen psal:
Koldan psal:
sonyk psal:

ten bandit bude 100% taky kradenej. JJ někdo už mě poučil a když prodávám tak vždy mimo domov. nebo mimo parking. a když projet tak jedině s penězma v ruce.

no nevím, z pohledu kupce bych zas měl problém já, kupovat mašinu někde v poli nebo na parkovišti.idontknow

pohled do garáže kolikrát napoví, jaká byla péče a jakej je vztah majitele. Já když přijel pro béčko, musel týpek půl garáže přeházet, aby ho dostal ven... bylo jasný, že to není motorkář a v podstatě neví co prodává, dostal školení a o dvacet míň.
Nicméně osiho příspěvek je výstraha.

good


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr (Člen)
02.10.2012 23:26:59
Offline

Re: zloděj na Banditovi

prodej / koupě je vždy trabl,je třeba najit kompromis, na poli bych nekoupil, bez peněz bych jej projet nenechal..


tož tak..
gerrik (Člen)
03.10.2012 07:53:25
Offline

Re: zloděj na Banditovi

Na druhou stranu, vyměnil čtyřkolku za bandita, i když v S sick bigsmile

sonyk (Člen)
03.10.2012 08:20:49
Offline

Re: zloděj na Banditovi

Koldan psal:
sonyk psal:

ten bandit bude 100% taky kradenej. JJ někdo už mě poučil a když prodávám tak vždy mimo domov. nebo mimo parking. a když projet tak jedině s penězma v ruce.

no nevím, z pohledu kupce bych zas měl problém já, kupovat mašinu někde v poli nebo na parkovišti.idontknow

samozrejme. Taky smlouvy a tak pak uz podepisuju doma. A v poli bych neprodaval
smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr