Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pivní chlazení

Cyber_joker (Člen)
08.10.2012 21:34:05
Offline

Pivní chlazení

Zdar, sice to neni moc k tématu, ale myslím že se tu najde i pár lidí co nejen rádi jezděj, ale i lejou-teď na zimu spíš to druhý :). Každou chvíli pořádáme nějaký picí akce a už mě nebaví pořád si pujčovat chlazení, proto sem si řek, že bych se po nějakým kouknul. Nemáte někdo zkušenost s koupí chlazení ať už novýho, nebo jetýho? Nebo co na tom počase odchází? Pořád váhám jestli koupit i chlazení s kompresorem, nebo bez. Každopádně, kdybyste měl nekdo zkušenost s nějakým známým a profláklým výrobcem, nebo se vám i doma něco jen tak nevyužitě válelo, tak se pls ozvěte. Předem dík pussybeer


...přátelé jí bych vám to neradil, já totiž všechno sežeru....
kojaksro (Člen)
08.10.2012 22:16:07
Offline

Re: Pivní chlazení

....my jsme loni s bráchou koupili tátovi k 60-sátinám koupili po přečtění a zkouknutí nějaých recenzí tohle a zatím max. spokojenost. K tomu buď pumpičku (bohatě stačí) nebo kompresor a pohoda. Pokud to nechceš do kšeftu tak to bohatě stačí. Český výrobce, dobrá dostupnost náhradních dílů a servis.smokin

http://www.pivnichlazeni.cz/kompletni-l … stava.html


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Mour (Člen)
08.10.2012 22:19:42
Offline

Re: Pivní chlazení

Když jsme u kolegy používáme toto: http://www.pivnichlazeni.cz/klasicke-vy … k-del.html

VikecB12 (Člen)
08.10.2012 22:34:20
Offline

Re: Pivní chlazení

Mám Lindra,komplet i s kompresorem,protože kdyš už to mít,tak ať je to bez starostí a mrdání se s nějakou pumpičkou,nebo kompresorkemidontknow Stál nějakejch 12 nebo 14tisíc,už nevím přesně,ale byla to komplet sada s hlavou a hadicama. Zatím vodtočil dva roky(nějakejch 30bečekbigsmile) a bez problémů. Na vánoce si vždycky koupím bečičku,na silvestra další a tak nějak ty vymrdaný svátky líp utíkajígoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
08.10.2012 22:43:45
Offline

Re: Pivní chlazení

ste moc rozmazlený. jak to pak taháte na táboráky nebo chaty, kde je problém s elektřinů, ha? e? my to máme vyřešený ináč. Krabicu z nerezi s víkem. Uvnitř vyložená polystyrenem, dovnitř mosazný had (zbytky z palírny:o) ten je vyvedený do trubky a ta je vyvedena nad tu krabici, samo že i s kohoutkem. Pak už jen stačí do krabice hodit tři zmrzlé petky ledu, trošku to zalít a pivánko je jak led a náklady nula nula nicgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
08.10.2012 22:52:28
Offline

Re: Pivní chlazení

Koldan psal:

ste moc rozmazlený. jak to pak taháte na táboráky nebo chaty, kde je problém s elektřinů, ha? e? my to máme vyřešený ináč. Krabicu z nerezi s víkem. Uvnitř vyložená polystyrenem, dovnitř mosazný had (zbytky z palírny:o) ten je vyvedený do trubky a ta je vyvedena nad tu krabici, samo že i s kohoutkem. Pak už jen stačí do krabice hodit tři zmrzlé petky ledu, trošku to zalít a pivánko je jak led a náklady nula nula nicgood

Normálka,hodím to do dodávky,přihodím centrálu a frčímbigsmile A věčinou vo mě doma do neděle nikdo nevígoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
drakstr (Člen)
08.10.2012 23:21:47
Offline

Re: Pivní chlazení

Taky jsem to řešil  myslim si že Lindr  je dost dobrej a dost vydrží :D mam Pigmu 25 K s kompresorem to by mělo  prochladit  25 litru za hodinu bigsmilebigsmile  na krátky  akce jedem z komresoru  z chlazení a když si doma narazim  sud na tejden tak to hodim  na CO2 normálně  z bomby a nekazí se  bigsmile pokud je a doporučuju koupit  fungl novej naražeč k tomu ne žadnou past z hospody pak to tahá vzduch  a zbytečně  to pění to je pak  člověk nasranej  akorát bigsmilebigsmile. A pozor je to děsně navýkoví :D mít doma možnost  narazit  si sud   tě pak točený výjde na 9 kč goodbigsmile
Doporučuji  goodgood http://eshop.lindr.cz/vycepni-zarizeni- … 01418.html


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
VikecB12 (Člen)
08.10.2012 23:32:04
Offline

Re: Pivní chlazení

drakstr psal:

Taky jsem to řešil  myslim si že Lindr  je dost dobrej a dost vydrží :D mam Pigmu 25 K s kompresorem to by mělo  prochladit  25 litru za hodinu bigsmilebigsmile  na krátky  akce jedem z komresoru  z chlazení a když si doma narazim  sud na tejden tak to hodim  na CO2 normálně  z bomby a nekazí se  bigsmile pokud je a doporučuju koupit  fungl novej naražeč k tomu ne žadnou past z hospody pak to tahá vzduch  a zbytečně  to pění to je pak  člověk nasranej  akorát bigsmilebigsmile. A pozor je to děsně navýkoví :D mít doma možnost  narazit  si sud   tě pak točený výjde na 9 kč goodbigsmile
Doporučuji  goodgood http://eshop.lindr.cz/vycepni-zarizeni- … 01418.html

Mám přesně tenhlegood Za poslední dobu je to jediná kloudná věc,co se koupila do barákugoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Radek_Brno (Člen)
08.10.2012 23:44:41
Offline

Re: Pivní chlazení

Zdarec. Když chlaďáček tak jedině s kompresorem. Jen si člověk musí dávat bacha, aby ho nenechal jet naprázdno. Navíc s pumpou je to opruz a pivo bude strašně pěnit, ale to znáte ze zkušenosti bigsmile Jinak výkon je hodně zavádějící. Udává se v litrech/hodinu uchlazení o 10 stupňů. Když máš bečulu zahřátou z auta, je to podstatně míň. Výkon kolem 20 litrů stačí na pohodovou chlastačku. Jen to první trvá trošku dýl. Naražeče doporučuju všechny 3 druhy. Člověk pak není ass když zrovna tenhle typ nemá bigsmile
Dobrý je zvážit variantu se dvouma kohoutama. Slabší kusy můžou narazit nějakou sladkou vodu pro caparty. Lindr je značka celkem v pohodě. Slušná značka je i SINOP. Když jsem dělal u pivovaru, kupovali jsme je pro obchodní zástupce na prezentace. Po cca 2 letech bez problému.

Cyber_joker (Člen)
09.10.2012 00:01:48
Offline

Re: Pivní chlazení

Kua to se to rozjelo, ale tak co bych taky mohl čekat když jde o chlast :D Já osobně sem taky pro chlazení rovnou s kompresorem-sem sviňa pohodlnábigsmile.....Pokaždý když jedu z Hořic tak žíznivě koukám v Nechanicích po fabrice na chlazení a teď zjišťuju že  je to Lindr, takže to je asi jasná volba. Jinak bych se chtěl voptat jaký máte zkušensoti s KOMBI narážečem? Já vesměs kupuju jen Regenta 12 (poměr výkon/cena je best), takže by mi stačil bajonet, ale tak ten cenovej skok tam neni tak markantní.
Jinak všem mod dík za pomocgoodbeer


...přátelé jí bych vám to neradil, já totiž všechno sežeru....
Cyber_joker (Člen)
09.10.2012 00:05:02
Offline

Re: Pivní chlazení

sem kokot, veškerý info o naražečích je v popisku :) takže beru zpět bigsmile


...přátelé jí bych vám to neradil, já totiž všechno sežeru....
drakstr (Člen)
09.10.2012 00:16:36
Offline

Re: Pivní chlazení

bigsmile Tak jako dvou pipa tak neni k zahozeni  po te  co jsem koupil  svoje tak sem litoval že jsem to nekoupil   . Pro děti na limču  super a sud malinovky  je skoro zadarmo :D  jináč jsem odskoušel i  115 K  goodgood bigsmile taky to ujde  .


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
XJelen (Člen)
09.10.2012 09:49:15
Offline

Re: Pivní chlazení

tady snad jenom poznámku, pokud neuděláte ten sud naráz, tak se na nějakej kompresor vyserte, to jenom pro ty co to chtěj na takový to domácí chlastání.


Strýcfajtr !!!
Cyber_joker (Člen)
09.10.2012 12:59:30
Offline

Re: Pivní chlazení

XJelen psal:

tady snad jenom poznámku, pokud neuděláte ten sud naráz, tak se na nějakej kompresor vyserte, to jenom pro ty co to chtěj na takový to domácí chlastání.

neříkám že sem v chlastu zašel nějaký extra zalíbení, ale když už pijem tak jeden sud většinou nestačí, takže to vezmu i s kompresorem...doma mám jen takovej fórovej kompresůrek z ledničky a s tim to nevypadá profesionálně bigsmile


...přátelé jí bych vám to neradil, já totiž všechno sežeru....
XJelen (Člen)
09.10.2012 13:12:44
Offline

Re: Pivní chlazení

Cyber_joker psal:
XJelen psal:

tady snad jenom poznámku, pokud neuděláte ten sud naráz, tak se na nějakej kompresor vyserte, to jenom pro ty co to chtěj na takový to domácí chlastání.

neříkám že sem v chlastu zašel nějaký extra zalíbení, ale když už pijem tak jeden sud většinou nestačí, takže to vezmu i s kompresorem...doma mám jen takovej fórovej kompresůrek z ledničky a s tim to nevypadá profesionálně bigsmile

já měl na mysli ty co si to poříděj domů a točej jeden sud třeba tři čtyři dny. Von ten vzduch sice "nenafukuje jako cóčko" jak se rádo mylně říkává, ale zase docela dobře to pívo začne "žít" a pak se po něm dobře assbigsmile


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
09.10.2012 14:22:16
Offline

Re: Pivní chlazení

XJelen psal:
Cyber_joker psal:
XJelen psal:

tady snad jenom poznámku, pokud neuděláte ten sud naráz, tak se na nějakej kompresor vyserte, to jenom pro ty co to chtěj na takový to domácí chlastání.

neříkám že sem v chlastu zašel nějaký extra zalíbení, ale když už pijem tak jeden sud většinou nestačí, takže to vezmu i s kompresorem...doma mám jen takovej fórovej kompresůrek z ledničky a s tim to nevypadá profesionálně bigsmile

já měl na mysli ty co si to poříděj domů a točej jeden sud třeba tři čtyři dny. Von ten vzduch sice "nenafukuje jako cóčko" jak se rádo mylně říkává, ale zase docela dobře to pívo začne "žít" a pak se po něm dobře assbigsmile

Čoveče Jelene,přes vánoce mám doma bečičku zhruba na ty 3dny,nechávám to tlačit normálka kompresorem a žádnej trablidontknow A vím vo hospodě,kde taky tlačí kompresorem a kdyš tam bečku narazí v pondělí,tak se s ní cmrndají do pátku a taky to není žádná hrůza,pit se to dábigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Drakoxxl (Člen)
09.10.2012 14:24:56
Offline

Re: Pivní chlazení

VikecB12 psal:

Čoveče Jelene,přes vánoce mám doma bečičku zhruba na ty 3dny,nechávám to tlačit normálka kompresorem a žádnej trablidontknow A vím vo hospodě,kde taky tlačí kompresorem a kdyš tam bečku narazí v pondělí,tak se s ní cmrndají do pátku a taky to není žádná hrůza,pit se to dábigsmile

No a v So se krásně poass bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
vendous (Člen)
09.10.2012 17:16:20
Offline

Re: Pivní chlazení

Mám Lindr už asi 5let a spokojenost největší. Používám ho jak na oslavy tak (a to hlavně) na domácí popíjení. Sud mi vydrží 2-3 týdny. Tlačím to COčkem.


Smrt je ze všeho to poslední.
drakstr (Člen)
10.10.2012 06:39:59
Offline

Re: Pivní chlazení

Vyprdni se na chlazení zajdi si do Krakonošova bigsmilegood http://www.youtube.com/watch?v=20ulyVJ0IKI


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
hlemejzd999 (Člen)
10.10.2012 10:24:54
Offline

Re: Pivní chlazení

drakstr psal:

Vyprdni se na chlazení zajdi si do Krakonošova bigsmilegood http://www.youtube.com/watch?v=20ulyVJ0IKI

bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
10.10.2012 12:33:36
Offline

Re: Pivní chlazení

drakstr psal:

Vyprdni se na chlazení zajdi si do Krakonošova bigsmilegood http://www.youtube.com/watch?v=20ulyVJ0IKI

...proč to ale pitomci točili s gambrinusem? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Cyber_joker (Člen)
10.10.2012 15:09:22
Offline

Re: Pivní chlazení

drakstr psal:

Vyprdni se na chlazení zajdi si do Krakonošova bigsmilegood http://www.youtube.com/watch?v=20ulyVJ0IKI

Pěkná práce bigsmile V tom máš prsty?


...přátelé jí bych vám to neradil, já totiž všechno sežeru....
drakstr (Člen)
11.10.2012 00:19:05
Offline

Re: Pivní chlazení

bigsmile Já níc bigsmile já sem to jen našel  na netu bigsmile u nás  v krakonošově  máme točený goodbeer . Tady ma chlazení  kde kdo v chalupě  bigsmilegood.


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr