Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

BamBo (Člen)
08.08.2012 20:53:22
Offline

Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Nazdar ve spolek,

psalo se pondělí 23.7.2012 krásný letní den v Západních čechách, stvořený pro nádhernou vyjížďku. Proto po práci spěchám do garáže, abych nemarnil ani jedinou minutu z tohoto krásného slunečného dne. V garáži se řádně oblékám do motorkářského oblečení a usedám za řidítka svého bujného oře. Kohoutek přepnutý na pozici rezerva značí, že musím vyrazit k benzině. Přijíždím k Benzině u Darebáka v Plzni, tankuji plnou až po okraj za pěkných 620,-. Pumpařka mi ještě nabízí krásný motorkářský šátek v hodnotě 29,-, samozřejmě kupuji. Dotankováno! Mohu směle vyrazit na ničím nerušenou vyjížďku. Od Benziny vjíždím na ulici Univerzitní a po ní pokračuji. Po ujetí 1km a 350m z pravé strany z ulice U Panasonicu vidím přijíždějící Škodu Octavii. Pozoruji, že řidič kroutí hlavou a zastavuje, usuzuji, že me vidí. V tom zrychluji, abych mu nepřekážel. Přichází nečekaný počin. Řidič Octavie vjíždí do křižovatky. Mačkám brzdovou páčku na maximum, však střetu nedokáži zabránit. Ležím na silnici a dezorientován, přichází ke mě lidi, ptaji se "Co je s tebou? Jsi v pohodě?". Na vše regauji, ale postavit se nemohu. Na noze mám tržnou ránu. Motorce nevím co je, nevidím na ni. Sanita přjíždí rychle a odvaží mě do FN Lochotín. Zde jsem běžně vyšetřen a odeslán na pokoj v úterý 0:20 jsem operován. Ráno doktor přichazí s výsledkem "Odebrali jsme vám kus chrupavky v kolenu, dále máte natrženou šlachu ve stehnu a natržený stehení sval". Týden jsem v nemocnici. Po týdnu v nemocnici se lečím doma. Koleno ohnout nemůžu a chůze je též pro mne námahou.

Ale žiju a to je kurva to hlavní! good  Motorka to nejspíš nepřežila ještě jsem ji neviděl, ale šancí jí podle fotek moc nedávam. smile2

Celá nehoda proběhla v rychlosti 50km/h!!!

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3499_p1010231.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3499_p1010234.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3499_p1010237.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3499_p1010241.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3499_p1010272.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3499_p1010274.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3499_p1010291.jpg
PFremer (Člen)
08.08.2012 20:54:11
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

A kurva.....pussysmile2smile2smile2smile2


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Kelly01 (Člen)
08.08.2012 21:00:17
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

pussy tomu je, takový už mám taky za seboubigsmile

rám se nehne, vyměníš předek a jezdíš...smokin


God Save The Queen!
SO 545 (Člen)
08.08.2012 21:10:01
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Zhojis sa , masinu das dokopy a jazdis dalej akurat na auta budes viac davat pozor.

BamBo (Člen)
08.08.2012 21:12:46
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Premyslim zda to davat do kupy... Je toho nejak moc na vymenu smile2

Mour (Člen)
08.08.2012 21:15:10
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Co říct  surprised ...žiješ good ...vše ostatní se koupí bigsmile

John (Člen)
08.08.2012 21:22:19
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Tak hlavně že si relativně v pohodě good Přeju brzký uzdravení . A motyku si dáš brzy do kupy good a jestli frajer jel z vedlejší tak ho pořádně podoj evil

Kukii (Člen)
08.08.2012 21:22:21
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

pussy srůstej rychle...


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
08.08.2012 21:24:35
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

ty pussy to musela goodbejt rána...hlavně ,že žiješ..ostatní půjde časem


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jaryn (Člen)
08.08.2012 21:25:33
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

jak se tu říká: srůstej... goodgoodgood


God Gave me Everything I want
Frodo89 (Člen)
08.08.2012 21:26:52
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Kelly01 psal:

pussy tomu je, takový už mám taky za seboubigsmile

rám se nehne, vyměníš předek a jezdíš...smokin

Kelly: Má cenu to stále davat dohromady? Když za pytel hrušek si muže pořidit jineho?


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
K.a.s.y.m. (Člen)
08.08.2012 21:28:18
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

ke stavu motorky..reinkarnoval jsem s kamošema horší http://kasym.rajce.idnes.cz/Suzuki_SV_650_N_r.v.2000/ a to nejen tuto bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Frodo89 (Člen)
08.08.2012 21:28:19
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Jinak hlavně že jsi relativně OK smile1 Tak se dej rychle do kupy


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
BamBo (Člen)
08.08.2012 21:28:20
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Pecka to byla, motorka sla pres dva vysoky obrubníky... Spis mi stve, ze jsem v tu chvili nic nevymyslel a nejak ho nezkusil objet, ale nedal mi prednost, tak asi nebylo nic k vymysleni...

WenzelB6 (Člen)
08.08.2012 22:27:49
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

pekna mrda. Hlavne že jsi v cajku. Bouchla plna nadrz, este ze nechytla vod elektriky.
Svody temer netknuty, jen natukly. Das to dokupygood

osiris (Člen)
08.08.2012 22:39:58
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

...no, nejvíc to bolí, když to bolí kvůli idiotovi ...ať srosteš rovně good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
08.08.2012 22:55:55
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

motorku zahodit, nemá žádnou cenu to vopravovat ...
koleno rozhejbat co nejdřív !
za plnění za zranění si jít koupit funglovku good
buď v klidu, dopadlo a dopadne to dobře


ale di, Ty brepto ...
barynek (Člen)
08.08.2012 23:49:57
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

hlavně že jsi celej!good blba podojit a zbytek jak píše Houskagood


Bandit 4EVER!!!
Koldan (Člen)
09.08.2012 07:24:07
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

huskyb12 psal:

motorku zahodit, nemá žádnou cenu to vopravovat ...
koleno rozhejbat co nejdřív !
za plnění za zranění si jít koupit funglovku good
buď v klidu, dopadlo a dopadne to dobře

předběh si mě parde, chtěl sem to napsat stejnakogood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Billy (Člen)
09.08.2012 07:30:58
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

taky bych tu motorku zlikvidoval, rozebrat na dily a rozprodat co jde good. A hlavne kurva poradne rozhejbej tu haksnu a venuj temu cas, cim lip to tedkon uzdravis a rozhejbes pak nebudou takove nasledky good.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Luk (Člen)
09.08.2012 07:49:51
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

hlavne ze zijesgood
je to tam blby misto, oproti zbytku Borskejch poli je tam prednost obracene, lidi si to tam dost casto pletoubad


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Drakoxxl (Člen)
09.08.2012 07:50:08
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Cizí blbost nasere nejvíc, ale když se v týdle zemi daj sehnat noty bez autoškoly, tak mě to ani nepřekvapuje. bad
Žiješ a to je hlavní good srůstej a motyku dáš přes zimu do kupy na blbci se zahojíš a opravíš evil
Jinak čučím surprised, jak se dokáže vohnout brzdovej kotouč, vždycky jsem si myslel, že by spíš prasknul idontknow


Lepší někdy, než nikdy.
Borák (Člen)
09.08.2012 08:35:27
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

hlavně že jsi f cajku
tak rychle srůstej good


...nikdo nevojebe Ježíše...
mr.BSE (Člen)
09.08.2012 10:15:16
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

podle me to nema cenu opravovat, ne ze by to neslo, ale bude to financni a casovej nesmysl headshake
Ja sem svy becko po havarce opravoval, ale to byla jina doba a B6 z 98 stavali kolem 85litru.
Oprava me vysla na nejakych 15-18...
Dneska je to nesmysl...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
XJelen (Člen)
09.08.2012 10:53:42
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Drakoxxl psal:

Cizí blbost nasere nejvíc, ale když se v týdle zemi daj sehnat noty bez autoškoly, tak mě to ani nepřekvapuje. bad

Já budu asi trochu hnusnej, ale v 19 letech na šestce papírově uškrcený a předpokládám, jak je v čechách dobrým zvykem, normálně otevřený... jakej je v tom rozdíl? Teď se jen modlit, aby do toho nikdo nešťoural redface

Přesto rychlou rekonvalescenci přeju. Ten vrak opravdu nemá cenu opravovatheadshake


Strýcfajtr !!!
zzzmrzlinar (Člen)
09.08.2012 11:25:41
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

ta "vodklopená" nádrž vypadá hustě.

Řek bych, že je spíš lepší, že za to může někdo jinej, kdyby to byla tvoje vina, tak si říkášě co seš za vola. Takhles byl jen na blbým místě v blbou dobu a škody na motorce a na zdraví ti zaplatí pojistka viníka.

Drakoxxl (Člen)
09.08.2012 11:42:11
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

XJelen psal:

Já budu asi trochu hnusnej, ale v 19 letech na šestce papírově uškrcený a předpokládám, jak je v čechách dobrým zvykem, normálně otevřený... jakej je v tom rozdíl? Teď se jen modlit, aby do toho nikdo nešťoural redface

Nebo znalec co bude hodnotit rychlost motky zda měl řidič káry možnost reakce a pod... idontknow


Lepší někdy, než nikdy.
Lihy (Člen)
09.08.2012 13:10:03
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

XJelen psal:

Já budu asi trochu hnusnej, ale v 19 letech na šestce papírově uškrcený a předpokládám, jak je v čechách dobrým zvykem, normálně otevřený... jakej je v tom rozdíl? Teď se jen modlit, aby do toho nikdo nešťoural redface

Si teda myslim, že v tomhle případě je to uplně šumák jestli do toho někdo bude šťourat nebo ne. Jestli policie určila jako viníka nehody auto, tak prostě škodu na motorce hadrech a zdraví hradí pojišťovna z auťáckýho povinnýho ručení. Jestli přijdou na to, že motorka nebyla taková na jakou má papíry tak dostane flastr za to, že řídil něco, na co nemá noty, ale to bude zase jiný řízení...s havárkou to nebude mít co dělat. Jiný by to bylo kdyby tu nehodu způsobyl on (nebo měl spoluvinu) to by pak byl průser bo posišťovna by sice zaplatila druhý straně, ale nejspíš by to po něm chtěla jelikož porušil smluvní podmínky.....

XJelen psal:

Ten vrak opravdu nemá cenu opravovatheadshake

taky bych se na to vysral... a jak píše Huskygood

joseph (Člen)
09.08.2012 14:57:33
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Taktéž přeji brzké uzdravení.

XJelen (Člen)
09.08.2012 15:40:28
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

líh - stačí aby se dotyčná pojišťovna co má platit odvolala (a že se jim v poslední době fakt nechce platit) a sice bude viník plechovkář, ale plnění nebude.


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
09.08.2012 15:50:23
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

XJelen psal:

líh - stačí aby se dotyčná pojišťovna co má platit odvolala (a že se jim v poslední době fakt nechce platit) a sice bude viník plechovkář, ale plnění nebude.

...já ač se tak různě ptávám, ještě jsem nenarazil na člověka kterej by s těma pětadvaceti kw a pojišťovnou měl tu čest, vždycky z toho bylo jen "mohlo by se stát" a nebo "kámošova švagrová slyšela vod ženský v práci že jejímu starýmu to říkal sousedův brácha co dělá s tátou jednoho kluka v práci" smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
09.08.2012 16:07:14
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

XJelen psal:

líh - stačí aby se dotyčná pojišťovna co má platit odvolala (a že se jim v poslední době fakt nechce platit) a sice bude viník plechovkář, ale plnění nebude.

a na co by se jako odvolala??? Vogo nejde argumentovat tim, že nehoda by se nestala kdyby na tý motorce nevyjel. To by totiž mohli říct u všech nehod...že poškozená strana je vlastně taky viník bo kdyby seděl doma na prdeli a čuměl na bednu tak se nic nestane.
"a sice bude viník plechovkář, ale plnění nebude" no a to je nesmysl největší bo platí pojišťovna toho kdo nehodu způsobyl a je to pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu...a tu prokazatelně způsobyl...on jako poškozený s nima žádnou smlouvu nemá, tak těžko můžou řikat, že je sice poškozenej ale oni mu nic platit nebudou bo nedodržel to a to atd.

BamBo (Člen)
09.08.2012 16:12:11
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

XJelen psal:
Drakoxxl psal:

Cizí blbost nasere nejvíc, ale když se v týdle zemi daj sehnat noty bez autoškoly, tak mě to ani nepřekvapuje. bad

Já budu asi trochu hnusnej, ale v 19 letech na šestce papírově uškrcený a předpokládám, jak je v čechách dobrým zvykem, normálně otevřený... jakej je v tom rozdíl? Teď se jen modlit, aby do toho nikdo nešťoural redface

Přesto rychlou rekonvalescenci přeju. Ten vrak opravdu nemá cenu opravovatheadshake

Motorka je na 25kW, nic jsem neodskrcoval smokin

Jinak motorku asi opravdu opravovat nebudu, bud koupim dalsiho Bandita a tadytoho budu mit na ND nebo rozprodam... Dal bych za to ranec. Kompletne predni vidlice jsou v tahu, z prednich brzd nezbylo vubec nic, maska neni, stupacky nejsou... A vubec netusim jestli ram je v pohode....

BamBo (Člen)
09.08.2012 16:16:33
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Navic jsem mel pred Banditem Simsona na kterym jsem najel bezmala 15 000km a jeste Hondu NSR 125 a na te jsem mel natoceno kolem 10 000 km. Nevim, kde by mel byt problem "19ti letej týpek na Bandasce" evil

4Fun.cz (Člen)
09.08.2012 16:26:27
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Hlavně že seš celý.Dej se do kupy a hurá na moto good


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
huskyb12 (Administrator)
09.08.2012 17:14:52
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

na všechno zatim ser a hejbej tou haxnou, koleno je velkej kloub a rádo zatuhne - bolest nebolest hejbej s tim fest !
policajti dneska žádnou nehodu na místě neuzavřou, se zraněním už vůbec ne - všechno pude na úřad a esli ten Octavián nejni úplnej zmrd, tak bych trable nečekal ...
uvědomte si, že chybu může udělat každej a když se potká několik špatnej událostí najednou tak to dapadne takhle ...
na druhý fotce je vidět deformace rámu a hlavně motorku s takovou hodnotou nemá smysl vopravovat ...


ale di, Ty brepto ...
gerrik (Člen)
09.08.2012 18:15:12
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Motorka je v pussy , řekl bych, neopravoval bych bad Hlavně se dej do cajku, ono to nějak dopadne good

Banditatom (Člen)
09.08.2012 18:19:16
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

no pěkně pussybad motorky je škoda ale buď rád, že žiješ a máš všechny oudygood

s tím kolenem cvič jinak se poserešsick jo a už si zvykej na to že už nikdy nebude fungovat na 100%bad

ještě takovej detail soudě podle tvého věku motorka byla škrcená na 25Kw a doufám, že jsi tam tu sadu měl? pač jak nésurprised!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
09.08.2012 18:22:03
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Banditatom psal:

no pěkně pussybad motorky je škoda ale buď rád, že žiješ a máš všechny oudygood

s tím kolenem cvič jinak se poserešsick jo a už si zvykej na to že už nikdy nebude fungovat na 100%bad

ještě takovej detail soudě podle tvého věku motorka byla škrcená na 25Kw a doufám, že jsi tam tu sadu měl? pač jak nésurprised!!!

tak ?
tak je to porad jen o pristupu likvidatora, ja mam 25kW v TP a nikdo to po havarce nezkoumal...smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
09.08.2012 18:36:21
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

mr.BSE psal:
Banditatom psal:

no pěkně pussybad motorky je škoda ale buď rád, že žiješ a máš všechny oudygood

s tím kolenem cvič jinak se poserešsick jo a už si zvykej na to že už nikdy nebude fungovat na 100%bad

ještě takovej detail soudě podle tvého věku motorka byla škrcená na 25Kw a doufám, že jsi tam tu sadu měl? pač jak nésurprised!!!

tak ?
tak je to porad jen o pristupu likvidatora, ja mam 25kW v TP a nikdo to po havarce nezkoumal...smile1

čeče v jeho případě si myslím, že po tom půjde pač došlo ke zraněníbad a ještě má řp A25kw. no přeju mu ať má vše okagood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
libac22 (Člen)
09.08.2012 19:48:31
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

ty krávo to je hnus sick to mě chceš říct že tohlensto se ti stalo v 50km/h surprisedsurprisedsurprised
to je mazec bad hlavně že žiješ a relativně jseš cajk ...
to jsem teda myslel že Bandit je tužší idontknow
"bandit vpíči" bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
09.08.2012 20:10:49
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

libac22 psal:

ty krávo to je hnus sick to mě chceš říct že tohlensto se ti stalo v 50km/h surprisedsurprisedsurprised
to je mazec bad hlavně že žiješ a relativně jseš cajk ...
to jsem teda myslel že Bandit je tužší idontknow
"bandit vpíči" bigsmile

no nechtěj vidět jak by dopadla spíš dnešní motorka z lehkym tenkym hliníkovym rámem kterej praskne při opakovanym dopadu z jízdy po zadnimsickhelp


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Foglik (Člen)
09.08.2012 20:16:25
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Sem si rikal ze sem te v Plzni dlouho nepotkal... No brzky uzraveni a dej nam vedet jak to probiha

libac22 (Člen)
09.08.2012 20:17:33
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

K.a.s.y.m. psal:
libac22 psal:

ty krávo to je hnus sick to mě chceš říct že tohlensto se ti stalo v 50km/h surprisedsurprisedsurprised
to je mazec bad hlavně že žiješ a relativně jseš cajk ...
to jsem teda myslel že Bandit je tužší idontknow
"bandit vpíči" bigsmile

no nechtěj vidět jak by dopadla spíš dnešní motorka z lehkym tenkym hliníkovym rámem kterej praskne při opakovanym dopadu z jízdy po zadnimsickhelp

jo jo máš pravdu asi hůř bad ale stejně to je nezkutečný v pade tohlen sick
ted si vem kdyby jel 150 ... tak lítaj třísky a bambo v pussy radši nepřemejšlet headshake


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
XJelen (Člen)
09.08.2012 20:53:25
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

BamBo psal:

Motorka je na 25kW, nic jsem neodskrcoval smokin

pak omluva a všechna čest good já nikoho takovýho dodneška neznal.

osi, líh - na férovku, bude to to první na co se budu ptát při případným střetu v podobný situaci, ať vinen, či nevinen... v podobný sitaci je úspěch víc než padesátiprocentní, když nic jinýho pak spoluvina. Konzultováno s dopravní policií v Chebu, jak říká Houska, nic se neřeší na místě, všechno jde do správního a tam je na to čas.


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
09.08.2012 21:03:56
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

XJelen psal:
BamBo psal:

Motorka je na 25kW, nic jsem neodskrcoval smokin

pak omluva a všechna čest good já nikoho takovýho dodneška neznal.

osi, líh - na férovku, bude to to první na co se budu ptát při případným střetu v podobný situaci, ať vinen, či nevinen... v podobný sitaci je úspěch víc než padesátiprocentní, když nic jinýho pak spoluvina. Konzultováno s dopravní policií v Chebu, jak říká Houska, nic se neřeší na místě, všechno jde do správního a tam je na to čas.

...policajt, i když dopravák si může myslet co chce, klidně to samý co třeba zahradník; myslím, že od práva jsou ty co maj před jménem většinou JUDr. a praxi v příslušným oboru a ty se budou nakonec bít; osobně bych ti moc šancí nedával smile1, ale přeju ti ať to nepotřebuješ bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
09.08.2012 21:22:00
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

osiris psal:
XJelen psal:
BamBo psal:

Motorka je na 25kW, nic jsem neodskrcoval smokin

pak omluva a všechna čest good já nikoho takovýho dodneška neznal.

osi, líh - na férovku, bude to to první na co se budu ptát při případným střetu v podobný situaci, ať vinen, či nevinen... v podobný sitaci je úspěch víc než padesátiprocentní, když nic jinýho pak spoluvina. Konzultováno s dopravní policií v Chebu, jak říká Houska, nic se neřeší na místě, všechno jde do správního a tam je na to čas.

...policajt, i když dopravák si může myslet co chce, klidně to samý co třeba zahradník; myslím, že od práva jsou ty co maj před jménem většinou JUDr. a praxi v příslušným oboru a ty se budou nakonec bít; osobně bych ti moc šancí nedával smile1, ale přeju ti ať to nepotřebuješ bigsmile

ty radši až v poslední řadě... ti naši jsou kůrva drahý redface ale neprohrávaj...zatím
jak říkáš, radši nepotřebovat sick


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
09.08.2012 22:01:45
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

...si živej, tagže srůstejgood ...a jinag jag píše Huskygood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
BamBo (Člen)
09.08.2012 22:09:33
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Foglik psal:

Sem si rikal ze sem te v Plzni dlouho nepotkal... No brzky uzraveni a dej nam vedet jak to probiha

No kdyz se valim po špitálech bigsmile

BamBo (Člen)
09.08.2012 22:11:11
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Jinak vsem diky za podporu. Koleno uz se snazim cvicit a zkousim prvni male prochazky, je to na bednu 3 tydny byt uvazan k posteli... Ale pri te veskere nude aspon doma vybiram novou krasku :-)

Lihy (Člen)
09.08.2012 22:27:41
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

XJelen psal:
BamBo psal:

Motorka je na 25kW, nic jsem neodskrcoval smokin

pak omluva a všechna čest good já nikoho takovýho dodneška neznal.

osi, líh - na férovku, bude to to první na co se budu ptát při případným střetu v podobný situaci, ať vinen, či nevinen... v podobný sitaci je úspěch víc než padesátiprocentní, když nic jinýho pak spoluvina. Konzultováno s dopravní policií v Chebu, jak říká Houska, nic se neřeší na místě, všechno jde do správního a tam je na to čas.

ale spoluvina za co? a co by to pojišťovně pomohlo? když je spoluvina, tak platí jeden druhýmu....pro pojišťovnu se nic nemění...by to musel chtít řešit ten "viník"
http://www.autoweb.cz/muze-byt-ucastnik … tomaticky/

bolek009 (Člen)
10.08.2012 06:17:15
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

osiris psal:

... a nebo "kámošova švagrová slyšela vod ženský v práci že jejímu starýmu to říkal sousedův brácha co dělá s tátou jednoho kluka v práci" smile1

goodbigsmile


GSF1250SA K7
XJelen (Člen)
10.08.2012 08:34:29
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Lihy psal:
XJelen psal:
BamBo psal:

Motorka je na 25kW, nic jsem neodskrcoval smokin

pak omluva a všechna čest good já nikoho takovýho dodneška neznal.

osi, líh - na férovku, bude to to první na co se budu ptát při případným střetu v podobný situaci, ať vinen, či nevinen... v podobný sitaci je úspěch víc než padesátiprocentní, když nic jinýho pak spoluvina. Konzultováno s dopravní policií v Chebu, jak říká Houska, nic se neřeší na místě, všechno jde do správního a tam je na to čas.

ale spoluvina za co? a co by to pojišťovně pomohlo? když je spoluvina, tak platí jeden druhýmu....pro pojišťovnu se nic nemění...by to musel chtít řešit ten "viník"
http://www.autoweb.cz/muze-byt-ucastnik … tomaticky/

jseš si jistej, že by za tebe pojišťovna platila, když "jezdíš bez ŘP" zeptej se toho týpka co votočil autobus na boudu, ten neměl jenom přezkoušení...


Strýcfajtr !!!
BamBo (Člen)
24.09.2012 22:01:07
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

PRODÁM: Suzuki GSF 600S Bandit, r.v. 97, najeto: 39000km.
Motorka lehce padlá ze stojánku, po prvním majiteli -jetá důchodcem z Německa, nikdy nejela v dešti, pravidelný servis. Důvod prodeje: nezbývá mi na ni čas

Dělám si prdel, rozprodam na dily či nejakemu zoufalci prodam jako celek na opravu, ram snad nehnutý. Z předku nezbylo nic snad jen přední rafek a guma jsou v poradku. Motor po kompletnim sežízení + karburátory, zadni novy central a řetězovka. Gumy jakš takš nadojeti... Zbytek motorky je obouchanej, odřenej, ohnutej ci jinak degradovanej. Možnost též prodej jen TP + čísla ramu.

Zbavuje se mi ji tezce, ale co muzu nadelat... Jsem porad študentem a na opravu bych proste nemel kačáky smile2 Radsi koupim novou a rovnou...

Kelly01 (Člen)
25.09.2012 08:24:42
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

pussy tomu je..bigsmile


God Save The Queen!
Frodo89 (Člen)
25.09.2012 09:12:17
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

XJelen psal:
Lihy psal:
XJelen psal:

pak omluva a všechna čest good já nikoho takovýho dodneška neznal.

osi, líh - na férovku, bude to to první na co se budu ptát při případným střetu v podobný situaci, ať vinen, či nevinen... v podobný sitaci je úspěch víc než padesátiprocentní, když nic jinýho pak spoluvina. Konzultováno s dopravní policií v Chebu, jak říká Houska, nic se neřeší na místě, všechno jde do správního a tam je na to čas.

ale spoluvina za co? a co by to pojišťovně pomohlo? když je spoluvina, tak platí jeden druhýmu....pro pojišťovnu se nic nemění...by to musel chtít řešit ten "viník"
http://www.autoweb.cz/muze-byt-ucastnik … tomaticky/

jseš si jistej, že by za tebe pojišťovna platila, když "jezdíš bez ŘP" zeptej se toho týpka co votočil autobus na boudu, ten neměl jenom přezkoušení...

Bohužel, je to tak. Pokud pojištovna muže tak se z placeni vykroutí... Běda když likvidátor zjisti že ta motorka byla v realu otevřená, nebo že máš sjete gumy na platno či atd...
Okamžitě jde vyna na tvou stranu ikdyby tě sestřelil přimo umyslně...

V případě kdy likvidátor pujde po celkem častem jevu mít motorku přiškrcenou jen v TP tak hned k tomu máš na triku Řízeni bez ŘO => 100% viny jde na tebe a pojištovna potobě bude chctít zaplatit všechny škody zpusobene na automobilu...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
25.09.2012 09:15:58
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

BamBo psal:

PRODÁM: Suzuki GSF 600S Bandit, r.v. 97, najeto: 39000km.
Motorka lehce padlá ze stojánku, po prvním majiteli -jetá důchodcem z Německa, nikdy nejela v dešti, pravidelný servis. Důvod prodeje: nezbývá mi na ni čas


Dělám si prdel, rozprodam na dily či nejakemu zoufalci prodam jako celek na opravu, ram snad nehnutý. Z předku nezbylo nic snad jen přední rafek a guma jsou v poradku. Motor po kompletnim sežízení + karburátory, zadni novy central a řetězovka. Gumy jakš takš nadojeti... Zbytek motorky je obouchanej, odřenej, ohnutej ci jinak degradovanej. Možnost též prodej jen TP + čísla ramu.

Zbavuje se mi ji tezce, ale co muzu nadelat... Jsem porad študentem a na opravu bych proste nemel kačáky smile2 Radsi koupim novou a rovnou...

Klasika bigsmile ale plně ti rozumim
PS: Ty papiry by si možna ještě nechal...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Slamescu (Člen)
25.09.2012 09:43:19
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

A kolik to má stát bez těch dokladů?
Popřípadě jenom motor?

Kcool

BamBo (Člen)
26.09.2012 17:54:08
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Pocitam +- 15 000 - 20 000 na cene se da samozrejme dohodnout

BamBo (Člen)
09.10.2012 09:32:25
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 31411.html


tak uz je to ofiko na webu, je mi z toho do breku, chuderka moje mala smile2

barynek (Člen)
09.10.2012 14:25:32
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

BamBo psal:

http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/suzuki/suzuki-gsf-600s-bandit/suzuki-gsf-600s-bandit-431411.html


tak uz je to ofiko na webu, je mi z toho do breku, chuderka moje mala smile2

bude jiná, jsi mladej pussy. Hlavně hejbej s tím kolenemgood


Bandit 4EVER!!!
BamBo (Člen)
10.10.2012 22:02:15
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

barynek psal:
BamBo psal:

http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/suzuki/suzuki-gsf-600s-bandit/suzuki-gsf-600s-bandit-431411.html


tak uz je to ofiko na webu, je mi z toho do breku, chuderka moje mala smile2

bude jiná, jsi mladej pussy. Hlavně hejbej s tím kolenemgood

Jasny, ale cloveku je z toho spatne. Piplá si ten svuj stroj (makal jsem na ni zimu), pak prijede jedna pussy a veskere snazeni je behem 2sec ty tam. Pojistovna mi taky pekne ass , cloveka akorat chteji stahnout z kuze.

Ale abych nebyl takovej pesimista, koleno trenuju, kde muzu a snad to vypada nadejne. smile1 A hlavne chlapi! S berlema je kazda zenska vase, takovy starosti a pece hned maji smile1 K tomu ji vokážete perfektní jizvu a je vase! bigsmile

satanbart (Nový člen)
11.10.2012 13:09:06
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Hlavně, že budeš chodit. Už víš co koupíš?bigsmile  Nebo ses jí zbavil schválně?evilbigsmilebigsmile

BamBo (Člen)
11.10.2012 20:13:08
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Tak nejspis koupim zase Bandita. Jak tady nekdo ma na foru "Bandit nikdy nebo navzdy" A Filousovo "Bandit FOREVER, FOREVER Bandit" good Nebo nekdo tip na lepsi stroj? bigsmilebigsmile

Jo a POZOR Samozrejme, ze se mi na muj inzerat ozyvali samy divny tejpcí, co vam napisou. "Ze bi Bandita od vas koupyly." ale v tu samou dobu, se mi ozval muj dobry kamarad, co holduje starym motorkam a ze by jako potreboval neco japonskeho, spolehliveho a rychlejsiho. Tak jsem mu rekl, ze mam super stroj jen drobicek rozebranej a lehce padlej. Jelikoz on je hrozna pussy tak rekl, ze to opravi, ze je to brnkacka. Ja uplne ass radosti, ze znovu bude jezdit. Holt jdeme do toho "Kdo se boji, sere v síni"!!! smokin

andre.marek (Člen)
11.10.2012 20:33:07
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Kdyby jsi přemýšlel o Banditovi, tak by byl jeden možná na prodej, ale je to od tebe dost daleko, ale přece jen, kdyby něco, tak píšu... evil

Pigi (Člen)
11.10.2012 21:37:13
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

Taky se nabízim s banditem :) U mě je taky jeden k mání. Je to 04 s provozem od 05, na tachu myslim cca 23k a v TP 25kw(otevřená+mám k tomu tu sadu, zavíral sem si jí pro sebe redface). Dyžtak mi pošli mail kdybys měl zájem goodsmile1


eSko je prostě eSko ;)
BamBo (Člen)
13.10.2012 13:47:22
Offline

Re: Už ne BANDIT PIČO, ale BANDIT v PIČI

jasne díky chlapi good V pojistovne se to vlece, takze jeste nemam chechtáky na ucte...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr