Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » němci už sou f prdeli

Borák (Člen)
18.10.2012 17:00:34
Offline

němci už sou f prdeli


...nikdo nevojebe Ježíše...
Petr J. (Člen)
18.10.2012 17:59:38
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Také bych jí vyrazil....fuck

VikecB12 (Člen)
18.10.2012 18:19:09
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Zmrdifuck Vrchnost,místo aby tu pakáž vypráskala,tak postihuje normální slušný lidi a těmhle zmrdům lezou doprdele,přitom nevím proč,k čemu je potřebujou,co s nima zamýšlíidontknowsicksick V evropě není práce pro naše lidi a zvou sem cizákyidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
gerrik (Člen)
18.10.2012 19:59:14
Offline

Re: němci už sou f prdeli

to je snad nejaka sranda,ne? ty woe,hitler se musi v hrobe otacet

mr.BSE (Člen)
18.10.2012 20:11:40
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Richie??? Nevíš vo tom něco??? surprised bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Honza (Člen)
18.10.2012 20:25:32
Offline

Re: němci už sou f prdeli

mr.BSE psal:

Richie??? Nevíš vo tom něco??? surprised bigsmile

To si pleteš, v rodině je vrtání v pussy né v zubechbigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
mr.BSE (Člen)
18.10.2012 21:25:31
Offline

Re: němci už sou f prdeli

ajoo good
vedel sem, ze to sou naky diry bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
18.10.2012 21:47:51
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Honza psal:
mr.BSE psal:

Richie??? Nevíš vo tom něco??? surprised bigsmile

To si pleteš, v rodině je vrtání v pussy né v zubechbigsmilebigsmilebigsmile

ďoura jak ďouraevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Koldan (Člen)
18.10.2012 22:15:32
Offline

Re: němci už sou f prdeli

hlavně mi nebere hlavu to, že pokud mám svoju firmu, tag by mělo být jen moja vjěc keho si tam natáhnu a zaměstnám. Pokáď někemu řeknu, že ho nepřijmu proto, že nosí trenky místo slípáků, tag je to dle mého názoru jen moja vjěc, páč já budu ten gdo mu bude dávat love, je to moje osobní přesvěčení a nikemu by do teho nemělo co byt, ten dotyčnej má na výbjěr a nigdo ho nenutí, aby sa ně sral do firmy. no né?fuck

a estliže já nemožu chodit u nich po těch jejich mešitách v botaskách a v nátělníku s manželkou f mini a s výstřihem a muším respektovat ňáké jejich pravidla, proč by oni kurva jako přistěhovalci neměli respektovat to, že je u nás evropanů slušnost, dyž někeho potkám, s někým sa bavím apod. že mu vidím do tváře resp. očí. Ci fix dyk já dyž sa s někým bavím, tag si ze slušnosti sundávám sluneční brejle, aby mi viděl na voči, páč to beru jako slušnost, tož ať sa ti zmrdi přizpůsobí a pokud né, tož ať táhnů do řiti, sa obejdem, no né?surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Honza (Člen)
18.10.2012 22:22:55
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Koldan: Nabízelo by se říct svatá pravda, ale to zavání zase nějakým prosazováním víry tak enem "máš recht"good


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
XJelen (Člen)
18.10.2012 22:23:08
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Koldan psal:

hlavně mi nebere hlavu to, že pokud mám svoju firmu, tag by mělo být jen moja vjěc keho si tam natáhnu a zaměstnám. Pokáď někemu řeknu, že ho nepřijmu proto, že nosí trenky místo slípáků, tag je to dle mého názoru jen moja vjěc, páč já budu ten gdo mu bude dávat love, je to moje osobní přesvěčení a nikemu by do teho nemělo co byt, ten dotyčnej má na výbjěr a nigdo ho nenutí, aby sa ně sral do firmy. no né?fuck

a estliže já nemožu chodit u nich po těch jejich mešitách v botaskách a v nátělníku s manželkou f mini a s výstřihem a muším respektovat ňáké jejich pravidla, proč by oni kurva jako přistěhovalci neměli respektovat to, že je u nás evropanů slušnost, dyž někeho potkám, s někým sa bavím apod. že mu vidím do tváře resp. očí. Ci fix dyk já dyž sa s někým bavím, tag si ze slušnosti sundávám sluneční brejle, aby mi viděl na voči, páč to beru jako slušnost, tož ať sa ti zmrdi přizpůsobí a pokud né, tož ať táhnů do řiti, sa obejdem, no né?surprised

pozdě se vztekat medvídku, to co je v německu je jenom další etapa připosranosti "většinové" populace třeba z cigánské "menšiny". Tak jak se ustupuje cigánům, tak tohle je v podstatě další level.sick


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
18.10.2012 23:13:22
Offline

Re: němci už sou f prdeli

...ať táhnou spátky a neserou se tam, gde vo ně nigdo nestojí, ať přijedou na dofču a po štrnácti dnech ať sypou spátky do svýho muslimskýho svjeta, zmrdifuck ...zasranej multikulturalizmusfuck ...je přeci logický, že dyš se votstěhuju někam, gde sou ňáký zavedený pravidla, tag mi přeci nezbejvá, neš se přispůsobit, dyš tam chci fungovat a né todleidontknow ...a dyš se jim to nelíbí, tag ať tuplem táhnoufuck ...ať si nabouchaj celýho Aláha i s Muhamedem doprdele, bubácifuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
18.10.2012 23:22:10
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Austrálie říká NE – podruhé

Ona to udělala znovu. Nezřekla se svého stanoviska tvrdé linie a člověk musí ocenit její víru a práva jejích krajanů. Jakoby člověk ucítil závan čerstvého vzduchu. Přeji si, aby takovíto vůdcové nastoupily i v Evropě, Kanadě a v USA.
Jako předseda australského ministerstva to udělala znovu! Pravdivější slova, která řekla ona, nebyly žádným významným člověkem ještě vyslovené.
Vyžádalo si to od ní velkou odvahu – říct to, co řekla – říct to, aby to uslyšel svět.

Celý svět by potřeboval takových vůdců!
Když se vláda zaměřila na radikály v úsilí, aby odvrátila potenciální teroristické útoky, tak jim bylo řečeno, aby odešli z Austrálie. Paní Gillardová zvlášť rozhněvala některé australské muslimy, když řekla, že podporovala špionážní agentury monitorující australské mešity.



Citáty z jejího prohlášení:
„Přistěhovalci, a ne Australané se musí přizpůsobit. Buď to akceptujete, nebo ne, ale potom ponesete důsledky. Jsem již unavená z obav našich lidí, jestli urážíme některé jednotlivce, nebo jejich kulturu. Od teroristických útoků na Bali zažíváme vzplanutí vlastenectví většiny Australanů.
„Naše kultura se vyvíjela po dobu dvou staletí bojů, zkoušek a vítězství milionů mužů a žen, kteří hledali svobodu.“
„Mluvíme převážně ANGLICKY“, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakýmkoliv jiným jazykem. Proto, jestli se chcete stát součástí našeho společenství, naučte se tento jazyk!“
„Většina Australanů věří v Boha. To není křesťanské pravicové křídlo, politický tlak, ale fakt, protože křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských zásadách a je to jasně zdokumentované. A není to potřebné vystavovat na stěnách našich škol. Jestli vás uráží Bůh, potom vám navrhuji zvážit jiný kout světa jako svůj nový domov, protože Bůh je součástí naší kultury.“ „My budeme akceptovat vaši víru a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme od vás, je, abyste akceptovali naši víru a žili s námi v souladu s mírovým spolužitím.
Toto je NAŠE KRAJINA, NAŠE ZEM A NÁŠ ŽIVOTNÍ STYL a my vám dáváme příležitost, abyste si to vše užívali. Ale jen co si začnete stěžovat, brečet a frflat na Naši zástavu, Naše závazky, Naši křesťanskou víru nebo Náš životní styl, potom vás vyzývám, abyste využili další výhodu velké australské svobody – PRÁVA ODEJÍT. Pokud tady nejste šťastní, potom ODEJDĚTE. Nebudeme vás nutit tady zůstat. Vy jste požádali, abyste tady mohli být. Takže akceptujte krajinu, pro kterou jste se rozhodli a která vás přijala.“


co je na tom prafdy netuším ale podepsal bych se pod to


...nikdo nevojebe Ježíše...
Pšán (Člen)
19.10.2012 01:06:39
Offline

Re: němci už sou f prdeli

..synci,jedná se o šátek na palici a né o burku,kterým je zahalen obličej..
..každopádně je to projev náboženství,což nikomu neupírám,ale ať mi nikdo neupírá
  mé požadavky na můj personál,který ještě ke všemu budu zaměstnávat a platit já..
..mám své požadavky a pokud je profesně nebo z přesvědčení nejsi schopen naplnit,tak
co?..tak sbohem a šáteček,máš možnost jinde..
..přál bych si,aby zubař zažaloval stát o úhradu pokuty a soudních výloh ze stejného důvodu a to v rovině čistě právního náhledu na věc..
..nemusím zaměstnat někoho,koho nechci..
..už vidím,jak v továrně na košer potraviny je týpek po dvou šichtách,kdy celou dobu vyřvával H..l H....r přeřazen do funkce vedoucího provozu,bo je pracovně způsobilý..
..měli by se probrat,lulini..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Koldan (Člen)
19.10.2012 07:41:51
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Borák psal:

Austrálie říká NE – podruhé




Přistěhovalci, a ne Australané se musí přizpůsobit. Buď to akceptujete, nebo ne, ale potom ponesete důsledky. Jsem již unavená z obav našich lidí, jestli urážíme některé jednotlivce, nebo jejich kulturu. Od teroristických útoků na Bali zažíváme vzplanutí vlastenectví většiny Australanů.
„Naše kultura se vyvíjela po dobu dvou staletí bojů, zkoušek a vítězství milionů mužů a žen, kteří hledali svobodu.“
„Mluvíme převážně ANGLICKY“, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakýmkoliv jiným jazykem. Proto, jestli se chcete stát součástí našeho společenství, naučte se tento jazyk!“
„Většina Australanů věří v Boha. To není křesťanské pravicové křídlo, politický tlak, ale fakt, protože křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských zásadách a je to jasně zdokumentované. A není to potřebné vystavovat na stěnách našich škol. Jestli vás uráží Bůh, potom vám navrhuji zvážit jiný kout světa jako svůj nový domov, protože Bůh je součástí naší kultury.“ „My budeme akceptovat vaši víru a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme od vás, je, abyste akceptovali naši víru a žili s námi v souladu s mírovým spolužitím.
Toto je NAŠE KRAJINA, NAŠE ZEM A NÁŠ ŽIVOTNÍ STYL a my vám dáváme příležitost, abyste si to vše užívali. Ale jen co si začnete stěžovat, brečet a frflat na Naši zástavu, Naše závazky, Naši křesťanskou víru nebo Náš životní styl, potom vás vyzývám, abyste využili další výhodu velké australské svobody – PRÁVA ODEJÍT. Pokud tady nejste šťastní, potom ODEJDĚTE. Nebudeme vás nutit tady zůstat. Vy jste požádali, abyste tady mohli být. Takže akceptujte krajinu, pro kterou jste se rozhodli a která vás přijala.“



co je na tom prafdy netuším ale podepsal bych se pod to

toto je přesně ono, takto by to mělo být!good


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Billy (Člen)
19.10.2012 08:13:45
Offline

Re: němci už sou f prdeli

tu fenu s kapesnikem pres tlamu postavit pussy ke zdi a dvouhlavnovku k palici, skoda ze zde neni legalni zimni lovecka sezona, aspon by jsme se meli cim bavit a za utrzeny skalp jeste dostat odmenu sick. mrdat ten jejich posranej multikulturismum, chces nechces nazdar fuck, prizpusob se a nebo odejdi, jeste abych uhybal takove naplavene spine.
A uz jste zkusila zcela nový Árijec ?  nee ?
Tak ho zkuste bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kožak (Člen)
19.10.2012 08:31:25
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Borák psal:

Austrálie říká NE – podruhé

Ona to udělala znovu. Nezřekla se svého stanoviska tvrdé linie a člověk musí ocenit její víru a práva jejích krajanů. Jakoby člověk ucítil závan čerstvého vzduchu. Přeji si, aby takovíto vůdcové nastoupily i v Evropě, Kanadě a v USA.
Jako předseda australského ministerstva to udělala znovu! Pravdivější slova, která řekla ona, nebyly žádným významným člověkem ještě vyslovené.
Vyžádalo si to od ní velkou odvahu – říct to, co řekla – říct to, aby to uslyšel svět.

Celý svět by potřeboval takových vůdců!
Když se vláda zaměřila na radikály v úsilí, aby odvrátila potenciální teroristické útoky, tak jim bylo řečeno, aby odešli z Austrálie. Paní Gillardová zvlášť rozhněvala některé australské muslimy, když řekla, že podporovala špionážní agentury monitorující australské mešity.



Citáty z jejího prohlášení:
„Přistěhovalci, a ne Australané se musí přizpůsobit. Buď to akceptujete, nebo ne, ale potom ponesete důsledky. Jsem již unavená z obav našich lidí, jestli urážíme některé jednotlivce, nebo jejich kulturu. Od teroristických útoků na Bali zažíváme vzplanutí vlastenectví většiny Australanů.
„Naše kultura se vyvíjela po dobu dvou staletí bojů, zkoušek a vítězství milionů mužů a žen, kteří hledali svobodu.“
„Mluvíme převážně ANGLICKY“, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakýmkoliv jiným jazykem. Proto, jestli se chcete stát součástí našeho společenství, naučte se tento jazyk!“
„Většina Australanů věří v Boha. To není křesťanské pravicové křídlo, politický tlak, ale fakt, protože křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských zásadách a je to jasně zdokumentované. A není to potřebné vystavovat na stěnách našich škol. Jestli vás uráží Bůh, potom vám navrhuji zvážit jiný kout světa jako svůj nový domov, protože Bůh je součástí naší kultury.“ „My budeme akceptovat vaši víru a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme od vás, je, abyste akceptovali naši víru a žili s námi v souladu s mírovým spolužitím.
Toto je NAŠE KRAJINA, NAŠE ZEM A NÁŠ ŽIVOTNÍ STYL a my vám dáváme příležitost, abyste si to vše užívali. Ale jen co si začnete stěžovat, brečet a frflat na Naši zástavu, Naše závazky, Naši křesťanskou víru nebo Náš životní styl, potom vás vyzývám, abyste využili další výhodu velké australské svobody – PRÁVA ODEJÍT. Pokud tady nejste šťastní, potom ODEJDĚTE. Nebudeme vás nutit tady zůstat. Vy jste požádali, abyste tady mohli být. Takže akceptujte krajinu, pro kterou jste se rozhodli a která vás přijala.“


co je na tom prafdy netuším ale podepsal bych se pod to

to je sice hezky napsaný ale když se nad tim člověk zamyslí a podivá se do historie tak i Australani sou přivandrovalci. Přispůsobily se snad domorodcům?Prostě je skorem vyhladily...stejně dopadli rudoši v Americe a vlastně všude na světě kam bílej přišel. Já řikám že za všechno zlo na tejhle planetě může běloch a taky jí dovede do řiti. Ale jinak taky bych jí hnal z ordinacebigsmile


MRDAT!!!
tachec (Člen)
19.10.2012 08:38:36
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Kožak psal:

to je sice hezky napsaný ale když se nad tim člověk zamyslí a podivá se do historie tak i Australani sou přivandrovalci. Přispůsobily se snad domorodcům?Prostě je skorem vyhladily...stejně dopadli rudoši v Americe a vlastně všude na světě kam bílej přišel. Já řikám že za všechno zlo na tejhle planetě může běloch a taky jí dovede do řiti. Ale jinak taky bych jí hnal z ordinacebigsmile

Běloch tuhle planetu do řiti nedovede, protože běloch brzo vymře - to žlutá rasa zaplaví svět a dovede ho ke zkáze...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Mour (Člen)
19.10.2012 08:41:44
Offline

Re: němci už sou f prdeli

tachec psal:

Běloch tuhle planetu do řiti nedovede, protože běloch brzo vymře - to žlutá rasa zaplaví svět a dovede ho ke zkáze...

....pokud to eště tak 50 let vydrží tak to mám v ass bigsmile

nicola.foxx (Člen)
19.10.2012 08:49:17
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Jooo Austrálie. To se jim to žije, když to tam nezkurvila Merklová s kreténem Sarkózim. Jen aby měli politici dost hlasu, tak začli podporovat liný mrdky z východu a jihu. Nazvali to multikulturni společnost a tohle jsou výsledky jejich práce pro pár grošů za voliče a setrvání u korýtka.
Teď je těch línejch dršek s nataženou pazourou jako sraček a nikdo neví co s tím.
Kurva kdyby se to řezalo hned vod začátku, tak byl klid.
Pjekně podle abecedy to řezat : arabi, buzeranti, cikani ......
Hovno vězení se žrádlem a sociální jistoty, posral si to, tak hybaj svázanej na káře na náměstí, kde dostaneš klackem přes hřbet, že ani neslezeš z pódia. Pak by si to aspoň 80% rozmyslelo a nebo lépe by odtáhli zpátky vodkaď přišli.fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
karlos100 (Člen)
19.10.2012 08:50:35
Offline

Re: němci už sou f prdeli

hoši,škoda se tu rozčilovat.. evropa je v piči a nejde to zvrátit.. zanedlouho tu muslimská pakáž ovládne parlamenty a bude hotovo..nikdo v evropě nemá koule na to,aby se s tím vypořádal.. Holt mají recht, mají lepší ideologii,dokážou držet spolu,mají dostatek dětí,mají touhu prosazovat svoje zájmy a ve finále i slabšího protivníka v nás všech.. Proč by teda kurva neměli prosperovat a vyhrát..
A navíc jsou podporovaný největšíma ze všech zkurvenců,hochama z jůesej,
který si myslej,že tak vyříděj evropu jako globálního politicko-hospodářskýho konkurenta.
Jen geniálně pozapomněli,že tak šíří silnější ideje a to se jim v budoucnu dost vymstí..
všude,kde tohle udělali,dneska tráva neroste,takže proč by se to nemělo opakovatbigsmile
..třeba se ještě nakonec najde někdo s koulemabigsmile a osobně dávám přednost tomu,
umřít jako chlap s kouřící padesátosmou v rukách a haldou hadráků,který mě doprovodí,než chcípnout na rakovinu prostaty,nebo se nechat podřezat jak ovce..
...ale možná se toho nedočkámebigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
richie (Člen)
19.10.2012 08:54:01
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Honza psal:
mr.BSE psal:

Richie??? Nevíš vo tom něco??? surprised bigsmile

To si pleteš, v rodině je vrtání v pussy né v zubechbigsmilebigsmilebigsmile

Exemplární trest....

http://m.youtube.com/#/watch?v=vcAN-Efb … %2Fwatch%3
Fv%3DvcAN-Efb57I&gl=C

jinak tady je jedno vtipne video pro germanisty... obletelo to nemecko a vsichni o tom mluvili

je to sice nahrana scenka, ale vetsina si myslela ze je to realita smile1


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
richie (Člen)
19.10.2012 08:54:44
Offline

Re: němci už sou f prdeli


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Loser (Administrator)
19.10.2012 09:21:49
Offline

Re: němci už sou f prdeli

kazdej zamestnavatel ma pravo se rozhodnout, koho prijme. Do toho mu stat nijak vyznamne nekeca. Pruser nastane v okamzik, kdy neprijati nejake uchazece oduvodnis nejakym diskriminacnim vyjadrenim (at uz jinym nabozenstvim, starim, barvou pleti atd.) V ten okamzik jsi v pici.
V byvale praci prisel na pohovor typek kolem padesatky. Zkusenosti obrovske, chut do prace stejne tak, ale bohuzel by prilis nezapadal do mladeho kolektivu lidi do 30ti let. Dalo se to vyresit jednoduchym nastavenim kriterii pro takoveto pripady. No ale bohuzel pica z personalniho mu na ferovku rekla, ze je starej a proto ho nemuze prijmout. A k tomu mu to jeste dala i pisemne. To se pak deli veci. Firma zaplatila pokutu, typka musela najmout (behem zkusebky ho samozrejme vyhodili) a mila picenka z HR si hledala novej flek.

Takze jak rikam. Vono to neni vo tom, ze musis prijmout kazdyho, ale spis vo tom, jak zduvodnis jeho neprijeti.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Koldan (Člen)
19.10.2012 09:54:00
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Loser psal:

kazdej zamestnavatel ma pravo se rozhodnout, koho prijme. Do toho mu stat nijak vyznamne nekeca. Pruser nastane v okamzik, kdy neprijati nejake uchazece oduvodnis nejakym diskriminacnim vyjadrenim (at uz jinym nabozenstvim, starim, barvou pleti atd.) V ten okamzik jsi v pici.
V byvale praci prisel na pohovor typek kolem padesatky. Zkusenosti obrovske, chut do prace stejne tak, ale bohuzel by prilis nezapadal do mladeho kolektivu lidi do 30ti let. Dalo se to vyresit jednoduchym nastavenim kriterii pro takoveto pripady. No ale bohuzel pica z personalniho mu na ferovku rekla, ze je starej a proto ho nemuze prijmout. A k tomu mu to jeste dala i pisemne. To se pak deli veci. Firma zaplatila pokutu, typka musela najmout (behem zkusebky ho samozrejme vyhodili) a mila picenka z HR si hledala novej flek.

Takze jak rikam. Vono to neni vo tom, ze musis prijmout kazdyho, ale spis vo tom, jak zduvodnis jeho neprijeti.

hm, je mi jasný, že jednou budu v této pozici na stopro taky, že skrz stáří, vzhled, nebo jiné věci mě něgde nevemů. Případně se s tím setká Cukrářka, jako matka dvou děí apod. Jendže pořád zme u teho samýho. Pokáď já mám firmu a nejsem státní podník,  a pokáď já sem přesvěčenej, že v mojí firmě budů dělat jen baby s velkýma kozama, tag by to měla být čistě jen a jen moje vjěc, páč je to moje přesvěčení a já sem ten gdo té dotyčné dá love.  tagže pokud by mi f tvém případě nezapadal nový zájemce do věkového průměru ve firmě, což pak obnáší třeba narušení kolektivu, nemůže se účastnit stejných akcí apod. měla by to být moje vjěc, že ho nevemu. ale je jasný, že pohledy se můžou různit v závislosti na kerý straně čowěk stojí a jaká je ta konkrétní situjace


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
XJelen (Člen)
19.10.2012 09:58:49
Offline

Re: němci už sou f prdeli

karlos100 psal:

hoši,škoda se tu rozčilovat.. evropa je v piči a nejde to zvrátit.. zanedlouho tu muslimská pakáž ovládne parlamenty a bude hotovo..nikdo v evropě nemá koule na to,aby se s tím vypořádal.. Holt mají recht, mají lepší ideologii,dokážou držet spolu,mají dostatek dětí,mají touhu prosazovat svoje zájmy a ve finále i slabšího protivníka v nás všech.. Proč by teda kurva neměli prosperovat a vyhrát..
A navíc jsou podporovaný největšíma ze všech zkurvenců,hochama z jůesej,
který si myslej,že tak vyříděj evropu jako globálního politicko-hospodářskýho konkurenta.
Jen geniálně pozapomněli,že tak šíří silnější ideje a to se jim v budoucnu dost vymstí..
všude,kde tohle udělali,dneska tráva neroste,takže proč by se to nemělo opakovatbigsmile
..třeba se ještě nakonec najde někdo s koulemabigsmile a osobně dávám přednost tomu,
umřít jako chlap s kouřící padesátosmou v rukách a haldou hadráků,který mě doprovodí,než chcípnout na rakovinu prostaty,nebo se nechat podřezat jak ovce..
...ale možná se toho nedočkámebigsmilebigsmilebigsmile

k tomu bych snad jenom dodal, že turecká komunita v německu už samozřejmě má poměrně silný zastoupení nejen na místních samosprávách a na "správných" místech a pak samozřejmě každá malá chybka jak psal Zbynďa je voda na mlýn. Celá proměna německý společnosti za posledních deset-patnáct let směrem k turkům je nepřehlédnutelná, stačí jenom co je vidět v televizi.


Strýcfajtr !!!
Lihy (Člen)
19.10.2012 10:07:21
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Filous psal:

... ...je přeci logický, že dyš se votstěhuju někam, gde sou ňáký zavedený pravidla, tag mi přeci nezbejvá, neš se přispůsobit, dyš tam chci fungovat a né todleidontknow

bohužel už nějakou dobu je vidět, že logika nemá v zákonech evropskejch zemí vůbec žádnou oporu....sick

sice mimo téma, ale fčera bylo v nějakejch zprávách v telce, že evropskej soud zakázal používat název pomazánkové máslo....a byl rozhovor s majitelem madety, kterej normálně řek, že se nenechá buzerovat kvůli hovadinám a že jim na to mrdá (místo mrdá použil teda něco trochu slušnějšího :) ) Tak mu držim palce ať s těma kriplama vyjebegood

Loser (Administrator)
19.10.2012 10:39:52
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Koldan psal:

hm, je mi jasný, že jednou budu v této pozici na stopro taky, že skrz stáří, vzhled, nebo jiné věci mě něgde nevemů. Případně se s tím setká Cukrářka, jako matka dvou děí apod. Jendže pořád zme u teho samýho. Pokáď já mám firmu a nejsem státní podník,  a pokáď já sem přesvěčenej, že v mojí firmě budů dělat jen baby s velkýma kozama, tag by to měla být čistě jen a jen moje vjěc, páč je to moje přesvěčení a já sem ten gdo té dotyčné dá love.  tagže pokud by mi f tvém případě nezapadal nový zájemce do věkového průměru ve firmě, což pak obnáší třeba narušení kolektivu, nemůže se účastnit stejných akcí apod. měla by to být moje vjěc, že ho nevemu. ale je jasný, že pohledy se můžou různit v závislosti na kerý straně čowěk stojí a jaká je ta konkrétní situjace

Vsak jsem to psal. Je na tobe, koho si tam prijmes. Jen to holt musis zduvodnit tak nejak politicky korektne. Proste nerict "ses modrej. Tebe nechci" Ale spis neco ve smyslu "je nam lito. Ale na tuto pozici jsme prijali kvalifikovanejsiho cloveka"
Nejvetsi pruser nastal v evropskejch aerolinkach, kdy jim zakazali najimat jen krasny a mlady letusky. Ale museji prijimat zensky a chlapy hlavne kvuli schopnostem. Takze kdyz tedka letis nekam do prdele, tak te obskakujou hnusny tlusty baby, ktery maji problem se protahnout ulickou idontknowidontknowidontknow Neni nad to, kdyz letis s Qatar airways a obsluhujou te krasny letusky. (to jen takove me zamysleni smile1)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
tomB12 (Člen)
19.10.2012 10:51:58
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Lihy psal:
Filous psal:

... ...je přeci logický, že dyš se votstěhuju někam, gde sou ňáký zavedený pravidla, tag mi přeci nezbejvá, neš se přispůsobit, dyš tam chci fungovat a né todleidontknow

:

Maj recht vašnosto, jenže tak to fungovalo na přistěhovalce před 60 lety, ale toto je problém 3-tí generace přistěhovalců. Ti co dělají teď problém jsou od narození občané německa, kam je mají vyhnat? Když německo je jejich rodná země, ale kulturně jsou úplně mimo? První generace drží hubu a krok, bo je ráda za to že se tam dostala, druhá jěstě jakž takž, ale třetí generace ví hovno o tom proč tam je a co tam dělá. Jenom dělají bordel a prosazují svoje "práva" a kulturu, kterou jim bohužel nikdo z halvy nevymyje. sicksicksick

pulmotor (Člen)
19.10.2012 10:57:26
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Odjebat sa o ťaltopussyTady je to konečná Evropa chcipne na HUMANISMUSbadfucksickJediný kde se s nima vůbec neserou je jižní a střední Amerika.Tam ty zmrdi zamotaný v hadrech ani nelezou.Tam když jdeš do banky nebo na úřad a POLDA  (se samopalem) ti nevidí do ksichtu tak tě požádá ať sundáš čepici a brejle,když to uděláš tak slušně poděkuje a z úsměvem tě nechá jít  a pokud ho neuposlechneš má právo te sejmout,tam by ty čubky zamotaný v těch hadrech neměli moc velkou životnostbigsmilegoodbigsmilegoodcoolcoolZákladem opravdické demokracie je vůle většiny!!!!!To ale v naší ''ROZVINUTÉ SPOLEČNOSTI'' dávno neplatí.sicksicksick


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Loser (Administrator)
19.10.2012 11:32:08
Offline

Re: němci už sou f prdeli

pulmotor psal:

Odjebat sa o ťaltopussyTady je to konečná Evropa chcipne na HUMANISMUSbadfucksickJediný kde se s nima vůbec neserou je jižní a střední Amerika.Tam ty zmrdi zamotaný v hadrech ani nelezou.Tam když jdeš do banky nebo na úřad a POLDA  (se samopalem) ti nevidí do ksichtu tak tě požádá ať sundáš čepici a brejle,když to uděláš tak slušně poděkuje a z úsměvem tě nechá jít  a pokud ho neuposlechneš má právo te sejmout,tam by ty čubky zamotaný v těch hadrech neměli moc velkou životnostbigsmilegoodbigsmilegoodcoolcoolZákladem opravdické demokracie je vůle většiny!!!!!To ale v naší ''ROZVINUTÉ SPOLEČNOSTI'' dávno neplatí.sicksicksick

Jak bylo v Egypte? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
béšestka (Člen)
19.10.2012 12:24:07
Offline

Re: němci už sou f prdeli


Prstořeza známej:-)
pulmotor (Člen)
20.10.2012 03:56:14
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Loser psal:
pulmotor psal:

Odjebat sa o ťaltopussyTady je to konečná Evropa chcipne na HUMANISMUSbadfucksickJediný kde se s nima vůbec neserou je jižní a střední Amerika.Tam ty zmrdi zamotaný v hadrech ani nelezou.Tam když jdeš do banky nebo na úřad a POLDA  (se samopalem) ti nevidí do ksichtu tak tě požádá ať sundáš čepici a brejle,když to uděláš tak slušně poděkuje a z úsměvem tě nechá jít  a pokud ho neuposlechneš má právo te sejmout,tam by ty čubky zamotaný v těch hadrech neměli moc velkou životnostbigsmilegoodbigsmilegoodcoolcoolZákladem opravdické demokracie je vůle většiny!!!!!To ale v naší ''ROZVINUTÉ SPOLEČNOSTI'' dávno neplatí.sicksicksick

Jak bylo v Egypte? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

CO ŽE pussy ja a Egyptsurprised ti asi začíná trošku jebatbigsmilebigsmile Pokud to bude poslední moře na světě tak radši nejdřív ušetřím na vodíkovou pumucool a deratizuji to tam než tam bejt v přítomnosti tý svoločesick.NIKDY nepojedu k ARABÁŠUM na dovolenouheadshake.Mám svoje zásadypussyVlastně nikdy neříkej nikdyevil tak jo, až povolej volnej odstřelgood tak tam zavítám na safarigoodgood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Borák (Člen)
20.10.2012 09:56:48
Offline

Re: němci už sou f prdeli

mě se z vemblouda taky líbí akorát palec..teda u holek f kalhotkách bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
XJelen (Člen)
20.10.2012 11:02:27
Offline

Re: němci už sou f prdeli

http://www.novinky.cz/domaci/282174-rom … abory.html
...
„Domnívám se, že článek „Většina Romů, kteří by mohli pracovat, si zaměstnání nehledá“ naplňuje znaky trestného činu. Agresivní a velmi ponižující internetová diskuse na jen potvrzuje mé podezření. Zvažuji podání trestního oznámení proti vaší osobě,“ napsal redaktorovi Práva čtenář Petr Matonoha.
...
v podstatě jen slabší odvar německo-tureckého problému u nás sick


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
20.10.2012 11:36:26
Offline

Re: němci už sou f prdeli

pulmotor psal:
Loser psal:
pulmotor psal:

Odjebat sa o ťaltopussyTady je to konečná Evropa chcipne na HUMANISMUSbadfucksickJediný kde se s nima vůbec neserou je jižní a střední Amerika.Tam ty zmrdi zamotaný v hadrech ani nelezou.Tam když jdeš do banky nebo na úřad a POLDA  (se samopalem) ti nevidí do ksichtu tak tě požádá ať sundáš čepici a brejle,když to uděláš tak slušně poděkuje a z úsměvem tě nechá jít  a pokud ho neuposlechneš má právo te sejmout,tam by ty čubky zamotaný v těch hadrech neměli moc velkou životnostbigsmilegoodbigsmilegoodcoolcoolZákladem opravdické demokracie je vůle většiny!!!!!To ale v naší ''ROZVINUTÉ SPOLEČNOSTI'' dávno neplatí.sicksicksick

Jak bylo v Egypte? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

CO ŽE pussy ja a Egyptsurprised ti asi začíná trošku jebatbigsmilebigsmile Pokud to bude poslední moře na světě tak radši nejdřív ušetřím na vodíkovou pumucool a deratizuji to tam než tam bejt v přítomnosti tý svoločesick.NIKDY nepojedu k ARABÁŠUM na dovolenouheadshake.Mám svoje zásadypussyVlastně nikdy neříkej nikdyevil tak jo, až povolej volnej odstřelgood tak tam zavítám na safarigoodgood

good Přesně takhle to mám nastavený já. Ty mrdky arabskomuslimský se po staletí snaží dobýt evropu a já jim tam budu vozit na to peníze? se asi posrali. Tyhle mrtky nesnáším a celkem nechápu naše stádo vovcí,keří tam houfem valí love za dovolený,na který špórujou celej rok tady v kolbenkáchidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
20.10.2012 11:39:26
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Filous psal:

...ať táhnou spátky a neserou se tam, gde vo ně nigdo nestojí, ať přijedou na dofču a po štrnácti dnech ať sypou spátky do svýho muslimskýho svjeta, zmrdifuck ...zasranej multikulturalizmusfuck ...je přeci logický, že dyš se votstěhuju někam, gde sou ňáký zavedený pravidla, tag mi přeci nezbejvá, neš se přispůsobit, dyš tam chci fungovat a né todleidontknow ...a dyš se jim to nelíbí, tag ať tuplem táhnoufuck ...ať si nabouchaj celýho Aláha i s Muhamedem doprdele, bubácifuck

Máš recht kámo,taky kdybych se votstěhoval do ameriky tak tam nebudu chtít jezdit vochcávkou,ale hold bych musel ustoupit a začít jezdit jejich pickupama a sedlat Ejčdýevilgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
karlos100 (Člen)
20.10.2012 12:48:43
Offline

Re: němci už sou f prdeli

že vás furt baví se rozčilovat kvůli zasranejch šmejdům všech typů,barev,vyznání,atd..bigsmile  X-krát v historii se opakovalo,že rozvinutý,pohodlný,humanistický a mírumilovný kňouraly
zválcovala horda nevzdělanců s líbivější ideologií,nebo větší odhodlaností k vedení..
nemá smysl to probírat globálně,dokud na rozhodujících postech nejsou rozhodní lidé..
teď by měla význam odezva(chci říct odplata) jednotlivců,když ti smrad znásilní ségru,ušmikni mu hlavu,nebo cokoli jinýho..když ti vybere bejvák,zapal mu slum..
ať vidí,že se jim měří stejně..a oni za chvíli přestanou dělat sviňárny.. protože pocítí tíhu trestu ihned na vlastní kůži,ale to je z pohledu humanisty větší zločin,než ten spáchanej šmejdem..Tímto ale v žádném případě nechci navádět slušné občany ke kriminálním deliktům..bigsmilebigsmilebigsmile
dokud nebude přímá a okamžitá vazba mezi spáchaným zločinem a trestem,bude pořád bordel.. holt jsme humanisti a demokrati,tak nám to dávají grázlové sežrat..
ale zas nás může těšit,že prej míra kriminality klesábigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
http://www.vlada.cz/cz/media-centrum/ak … esa-98237/
Holt slušnej,nenáročnej,pracovitej a šikovnej běloch, by měl bejt na seznamu
červený knihy ohroženejch druhů... a to nejsem rasista,jen chci mít možnost se bránit..


...a bude hůř!
hlemejzd999 (Člen)
20.10.2012 13:01:59
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Borák psal:

mě se z vemblouda taky líbí akorát palec..teda u holek f kalhotkách bigsmile

zjednodušeně  řečeno : z celýho multikulturalistickýho světa ,otázek a sporů o náboženství se ti líbí kunda bigsmile...to je logické
šak se neříka nadarmo , že kunda světem hýbe bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
20.10.2012 13:12:42
Offline

Re: němci už sou f prdeli

karlos100 psal:

teď by měla význam odezva(chci říct odplata) jednotlivců,když ti smrad znásilní ségru,ušmikni mu hlavu,nebo cokoli jinýho..když ti vybere bejvák,zapal mu slum..

„Z hlediska vyššího principu mravního, vražda na tyranu není zločinem!“
cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
20.10.2012 16:53:15
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Fšichni sou hrozně nasraní,ale v moment,kdy přijdou volby dete volit "Knížete",kerej to válí taky na fšecky stranyidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
pulmotor (Člen)
21.10.2012 15:02:17
Offline

Re: němci už sou f prdeli

Tenhle rozjebanej svět už může dát do hromady jen vyšší moc(příroda,bůh) je jedno jak tomu říkáme,ale lidstvo je vpussyLidi jsou líný jako vši za cokoli bojovat,stačilo by vypnout na tejden proud a polovina těch dementů pomřebadbadbadsicksick.
Tak žiju na plný koule a nekazím si to malichernostma, a jsem připravenej až to přijde at patřím mezi přeživšípussybigsmilegoodcool


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr