Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zavazicka

palinko (Člen)
19.10.2012 23:59:51
Offline

Zavazicka

Vie mi niekto povedat, aky ucel maju zavazicka na volante? Ja som si doteraz myslel, ze to je len take ukoncenie volantu, ale jak citam ze sa s tym vyvazuje volant, prevencia proti vibraciam a rozne ine blbosti. Takze neviem idontknow

Honzik8719 (Člen)
20.10.2012 00:08:35
Offline

Re: Zavazicka

no sou závažíčka a závažíčka...jsou obyč lehký ty bych řekl že plní jen účel dekorativní a pak prodávají ještě závažíčka těžký "poctivý" a ty mají snad i nějaký funkční účel jak píšeš, já měl dycky obyč lehký


...relativní kochač...
palinko (Člen)
20.10.2012 00:10:18
Offline

Re: Zavazicka

No lebo citam si rozne clanky vibracie motorov, nakolko aj na mojej to nejako moc vibruje. Chlapik napisal ze stratil zavazicko a ze mu vibroval volant. Tak prreto ze ci to cca 100 g zavazie ma nejaky ucel.

Filous (Člen)
20.10.2012 12:15:46
Offline

Re: Zavazicka

palinko psal:

No lebo citam si rozne clanky vibracie motorov, nakolko aj na mojej to nejako moc vibruje. Chlapik napisal ze stratil zavazicko a ze mu vibroval volant. Tak prreto ze ci to cca 100 g zavazie ma nejaky ucel.

...má...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
20.10.2012 12:47:00
Offline

Re: Zavazicka

Motorka s volantemsurprised Kurva co tam u vás hulíte za matrošhelpbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kožak (Člen)
20.10.2012 12:54:39
Offline

Re: Zavazicka

drží se to líp za 10set 2je jak řidítka :)


MRDAT!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
20.10.2012 13:02:11
Offline

Re: Zavazicka

VikecB12 psal:

Motorka s volantemsurprised Kurva co tam u vás hulíte za matrošhelpbigsmile

asi jezdí hadrákem ten volant má bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
20.10.2012 13:14:27
Offline

Re: Zavazicka

VikecB12 psal:

Motorka s volantemsurprised Kurva co tam u vás hulíte za matrošhelpbigsmile

hádam , že palinko použil google prekliadača bigsmile..inak si to neviem vysvetliť


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Velociraptor (Člen)
20.10.2012 19:53:30
Offline

Re: Zavazicka

nemluvi o aute? Pak zni logicky, ze pokud nema zavazicko na kole, tak vibruje volant...idontknow


To,co děláme v životě se ozývá do věčnosti
palinko (Člen)
21.10.2012 00:49:20
Offline

Re: Zavazicka

vtipny bigsmile no neviem ako u vas ale u nas sa to bezne pouzivat ze volant. Riaditka vobec, ked tak este korman. Ale ja to volam volant :D

palinko (Člen)
21.10.2012 00:52:41
Offline

Re: Zavazicka

a dnes som si vsimol, ze mi tachometer pri 120 km/h beha asi tak v rozmedzi 20 km/h to znamena od 100 do 140 . Zle lanko alebo ten snek v kole?

VikecB12 (Člen)
21.10.2012 09:24:00
Offline

Re: Zavazicka

palinko psal:

vtipny bigsmile no neviem ako u vas ale u nas sa to bezne pouzivat ze volant. Riaditka vobec, ked tak este korman. Ale ja to volam volant :D

To je stejný,jako by sme třeba sandálům říkali holínky,taky se to přece dává na nohy,stejně jako se volant i řiditka drží v rucebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
21.10.2012 09:46:27
Offline

Re: Zavazicka

VikecB12 psal:
palinko psal:

vtipny bigsmile no neviem ako u vas ale u nas sa to bezne pouzivat ze volant. Riaditka vobec, ked tak este korman. Ale ja to volam volant :D

To je stejný,jako by sme třeba sandálům říkali holínky,taky se to přece dává na nohy,stejně jako se volant i řiditka drží v rucebigsmile

to je blbee priklad...do holinek si zasadne neberu ponozky bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hlemejzd999 (Člen)
21.10.2012 15:00:19
Offline

Re: Zavazicka

mr.BSE psal:
VikecB12 psal:
palinko psal:

vtipny bigsmile no neviem ako u vas ale u nas sa to bezne pouzivat ze volant. Riaditka vobec, ked tak este korman. Ale ja to volam volant :D

To je stejný,jako by sme třeba sandálům říkali holínky,taky se to přece dává na nohy,stejně jako se volant i řiditka drží v rucebigsmile

to je blbee priklad...do holinek si zasadne neberu ponozky bigsmile

tak určitě...zásadně holínky do ponožek bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kdrk (Člen)
22.10.2012 08:08:38
Offline

Re: Zavazicka

palinko psal:

a dnes som si vsimol, ze mi tachometer pri 120 km/h beha asi tak v rozmedzi 20 km/h to znamena od 100 do 140 . Zle lanko alebo ten snek v kole?

to může být obojí. musíš to rozebrat.

palinko (Člen)
22.10.2012 18:07:25
Offline

Re: Zavazicka

no dobre a ked to rozoberem tak zistim to vizualne ? lebo pri nicom inom mi to nerobi iba pri 120

richie (Člen)
22.10.2012 18:14:05
Offline

Re: Zavazicka

když můžou bejt řidítka volant tak co je potom závažíčko idontknow to může bejt cokoliv... třeba spolujezdec bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
4Fun.cz (Člen)
22.10.2012 23:09:46
Offline

Re: Zavazicka

Tož nevím kde na tom naši bratia boli,....idontknow
"Volant je součást pracující na principu kola na hřídeli umožňující řízení většiny moderních pozemních vozidel i některých dalších dopravních prostředků. Speciálně u automobilů nahradil dříve užívaná řídítka či řídicí páku již na počátku jejich vývoje."


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
yoby (Člen)
22.10.2012 23:14:03
Offline

Re: Zavazicka

4Fun.cz psal:

Tož nevím kde na tom naši bratia boli,....idontknow
"Volant je součást pracující na principu kola na hřídeli umožňující řízení většiny moderních pozemních vozidel i některých dalších dopravních prostředků. Speciálně u automobilů nahradil dříve užívaná řídítka či řídicí páku již na počátku jejich vývoje."

Vůbec nechápeš ten hustopřísnej slang ... kundičky pak padaj na kolena a rvou si rodidla smile1

kdrk (Člen)
23.10.2012 07:50:54
Offline

Re: Zavazicka

palinko psal:

no dobre a ked to rozoberem tak zistim to vizualne ? lebo pri nicom inom mi to nerobi iba pri 120

vizualně to asi moc nezjistíš. muže to dělat víc věcí. Nejdříve vyndej dole náhon a zku, jestli ti jde volně a nemá vojebaný konce, co jdou do převodníků a do budíku. Pak ho zkus dole dát do vrtačky a citovka s ním točit a budeš vidět jestli to dělá. Tím vyřešíš ten spodek a zbyde ti jen náhon a budíky. když to bude dělat dál tak je špatnej náhon a nebo budik..no a tak jedině vylučovací metodou, co si můžeš jednoduše udělat v garáži za chvilku. Je to taková mrdačka, ale u aut se to dělalo taky tak. Pokud nemáš něco vyloženě přidřenýho a nebo vomletýho, což by jsi viděl, tak to jinak nepoznáš, pokud by jsi to na zkoušku neměnil z jiný motorky. Je to taková blbá závada.idontknow Ale musíš si s tim vyhrátgood

losmiros (Člen)
24.10.2012 07:17:04
Offline

Re: Zavazicka

jsem chtel enem rict ze jsem asi 5 let jezdil bez zavazicek a odjezdil furu km. jednoho dne jsem tam dal origa zavazi a zda se mi ze je to lepci, aspon pri tahlych rychlych zatackach to vypada lepe.
ale mozna je to jen psychologicky efekt a nebo uz jsem se naucil konecne trochu jezditsurprised

jinak bych upozornil, ze za nove origo zavazi v suzuki chtej strasny prachy, snad litr za jedno...


on the road
SO 545 (Člen)
24.10.2012 16:37:11
Offline

Re: Zavazicka

Mam Homemade nerezove /tazke/ vysli na 9e komplet.
Spokojnost.Ako vzhlad aj funkcnost.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr