Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » tlumič řízení - pod světlem

Miras (Člen)
21.01.2008 10:49:09
Offline

tlumič řízení - pod světlem

Vybírám tlumič řízení a nějak mi přijde že ho všichni dělaj na bok. Nevíte která značka ho dělá dopředu pod světlo (B12N-05), tak jak to tu někteří mají? idontknow

Kelly01 (Člen)
21.01.2008 10:54:20
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Firma má dovolenou..


God Save The Queen!
Miras (Člen)
21.01.2008 11:20:48
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Kelly ten setík s uchycením na starší model ještě nabízíš nebo je už pryč? (bych nechal případně úchyt předělat...)

Je ještě nějaká jiná firma co dělá montáž dopředu? Se trochu bojim že když koupim set na bok, tak při pádu motorky půjde do pussy

Ton@l (Člen)
21.01.2008 12:49:13
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Miras psal:

Kelly ten setík s uchycením na starší model ještě nabízíš nebo je už pryč? (bych nechal případně úchyt předělat...)

Je ještě nějaká jiná firma co dělá montáž dopředu? Se trochu bojim že když koupim set na bok, tak při pádu motorky půjde do pussy

No a kdyz to craschnes zepredu tak ten pod svetlem pujde tez do pussy, takze to mas jednobigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Miro (Člen)
21.01.2008 13:48:04
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Tenhle je uložený příčně pod krkem. Uvažoval jsem o něm, ale protože si na jaře chci koupit od pana Suzukiho jebku půl motor tak z toho sešlo. Myslím, že ho má Koldan.

http://www.mpscorse.cz/produkty-tlumice.html

Kelly01 (Člen)
21.01.2008 17:14:31
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Všechno pryč,tlumič,starej set,ideály...


God Save The Queen!
Miras (Člen)
21.01.2008 18:53:52
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Díky, mpscorse vypadá dobře, asi ho objednam. Jsou nejaky rozdíly mezi touto a některou removovanou značkou ve funkčnosti tlumení, nebo jde spíše o nastavení z předvolených poloh?

Kelly01 (Člen)
21.01.2008 18:55:54
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

pouze v dodacích lhůtáchsmile1


God Save The Queen!
spidys (Člen)
21.01.2008 18:58:45
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Jj taky se mi líbí ten od MpsCorse, ale jak sem se tu v průběhu času dozvěděl, je problém s dodánim - tak sem to ani nezkoušel obědnávat smile2


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Miras (Člen)
21.01.2008 19:22:30
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Poslal jsem dotaz, tak uvidím....

Miras (Člen)
22.01.2008 07:08:09
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Tak MpsCorse se bude cca za měsíc dělat v nové variantě uložení před spodní brejle, nemáte někdo nějakou fotku, třeba i na jiný motorce jak to vypadá?
Jinak prý nové uložení je z důvodů větší jednoduchosti, neb pár lidí mělo u uložení před chladič problém se seřízením surprisedsurprised

Petr (Člen)
22.01.2008 08:44:46
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

možná tohle.
má ho vepředu a ktomu je to moc pěkný kus železa..
http://images.google.cz/imgres?imgurl=h … %26hl%3Dcs


tož tak..
Koldan (Člen)
25.01.2008 09:03:50
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

mám ho,sem s ním spokojenej,i dyž je fakt,že namontýrovat to a seřídit mi trošku trvalobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Miras (Člen)
25.01.2008 11:27:46
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Už jsem objednal ten před spodní brejle. Nevypadá to zle a za 5 a půl komplet je to dobrá cena. Jen musím počkat, neb tenhle úchyt vyvíjej. Klidně ale do konce února počkám - značka v depozitu, venku mrazy - není kam spěchat.

Kelly01 (Člen)
25.01.2008 12:09:46
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Jasně,u Míry se spěch nevyplatíbigsmilebigsmilebigsmile


God Save The Queen!
Miras (Člen)
25.01.2008 14:00:07
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Trošku jsi mě vyděsilsurprised

Kelly01 (Člen)
25.01.2008 14:09:16
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

My od přírody nedůvěřiví jsme použili jen montážku a renomovaný tlumičsmokin


God Save The Queen!
Miras (Člen)
25.01.2008 15:27:50
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Nedělá mi problém si připlatit a vzít LSL od louise bratru za sedmičku, ale zase to budu mít na boku....   Mašiny už mi párkrát padli na bok při mí šikovnosti, někde na místě. Nikdy mi neležela jako že kreš, tak jsem si říkal že by se mi více hodila montáž někam napříč, než na bok. No a teď babo raď.  Má někdo montáž na boku? nevíte když to padne na zem jestli se dostane do kontaktu se zemí.
Zase se mi nechce kupovat nějakej shit surprised

VikecB12 (Člen)
26.01.2008 13:19:50
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Tak to shrnem,je to pussy a prodává šmejdy co se seroufuck
A to se vyplatígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Wencl (Člen)
26.01.2008 14:14:38
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Co sa divíte, šak mrkněte na reference http://www.mpscorse.cz/reference.html
Ten pežót tam nemá ani nic...bigsmile

jura (Člen)
27.01.2008 08:38:39
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Mel jsem LSL na boku,tlumic dobry,ale po padu,totalne v prdeli,zbrouseny,ohnuty,vyhodit.Jedine tam dat nejaky mega padak.bad


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Miras (Člen)
28.01.2008 11:15:54
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Napada mě tedy si objednat od MPS jen montážku vybrat do toho nějaký jiný tlumič. Předpokládám že se tlumiče budou lišit akorát typem montáže, tedy podélná-příčná(která bude asi citlivější, vzhledem k menšímu posunu) nebo že by se to dolaďovalo jen tím X polohovým nastavenímidontknow a byly stejný?? Nevíte jestli je na montážce něco co taky může odejít, nebo je to na tlumiči??
Kelly ty jsi s montážkou spokojenej? - že bych do toho objednal ten LSL a bude. Teda ještě zjistim průměry jak montážky tak tlumiče.....  nemám rád takový anabáze, mnohem radši koupim namontuju a jezdim bigsmile

Kelly01 (Člen)
28.01.2008 11:58:15
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

dodání montážky od miry může trvat i 1-2rokysmile1

musíš to někde obšlehnoutsmile2


God Save The Queen!
Americkej (Člen)
28.01.2008 12:51:33
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

bych řekl, že zrovna ta montážka je původce těch problémů, prostě má špatný dráhy a proto se kříží, kvalitnější tlumič zničí tedy také, jen o něco později.Jestli ale pořád o tu pojebanou montážku stojíš a tahle diskuze Tě neodradila, myslím, že Palous Ti jí moc rád přenechá.Pak ty dva roky čekat nemusíš abys poté zjistil, cos to provedl za pitomomost.Jestli je Ti rady, kup si origo na bok a budeš spokojenej.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Miras (Člen)
28.01.2008 14:40:30
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Aha, tak to jsem právě nevěděl, že ta montážka to může ovlivnit.....   Nic, už vás nebudu trápit a zajedu luisovi pro lsl na bok

Martin B12 (Člen)
28.01.2008 15:44:35
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

taky jsem přemejšlel vo tom LSLku ale nelibí se mi to uchycení na vent.víku surprised
/lepší je uchycení na rámu,třeba tlumiče na B12 od Toby,nebo tu montážku udělat jako to má Prase /

jukni na tlumiče NHK/japan/, dýluje to DKRacing a s montážkou na B12 to prodávaj za 8000kč..


street triple picco
Kelly01 (Člen)
28.01.2008 16:17:57
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Americkej to uhád..
Nesmíš s tím moc vrtět,a je dobrý mít omezený dorazy.
Ovšem Švéd už 20000km drží a zatím mu křížení nevadísmile1


God Save The Queen!
KOVAL (Člen)
28.01.2008 19:32:15
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

čekal sem až někdo napíše něco konstruktivního k tomu uchycení vepředu pod světlo...
tak to teda napíšu sám...
stačí když vodmontujete ty dva pojebaný klaksoni,z kusu pásoviny vohnete jeden trepnej držák kterej přiděláte na krku rámu vpředudvouma šroubama přesně tam kde je přidělaný u Ska lešení a pak už jen pověsíte dopředu příčnej tlumič a to jakejkoliv kterej bude vobjímkou na svým tělě přidělanej k tý vohlý pásovině trčící od rámu dopředu pod světlem,koupíte k tlumiči vobjímku na vidli o průměru těch krásnejch 43mm,navlíknete ji třeba na pravou vidli třeba uplně těsně pod spodní brejle aby vám to nevadilo tomu pojebanýmu držáku předního světla kterej je mezi brejlema,propojíte dostatečně dlouhými šrouby M8,třeba tak že mezi vobjímkou a koncem tlumiče je na vejšku třeba ještě distanční trubička několik cm dlouhá aby to na vejšku bylo tam kde chcete...
stačí to jako pro začátek?
no komu to nestačí tak si za domácí ůkol najde na interfernetu někde pár fotek třeba sv 1000N a bude přesně vědět co sem tim myslel,to má ten tlumič takhle origo...

Marián (Člen)
28.01.2008 20:08:00
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

KOVAL psal:

čekal sem až někdo napíše něco konstruktivního k tomu uchycení vepředu pod světlo...
tak to teda napíšu sám...
stačí když vodmontujete ty dva pojebaný klaksoni,z kusu pásoviny vohnete jeden trepnej držák kterej přiděláte na krku rámu vpředudvouma šroubama přesně tam kde je přidělaný u Ska lešení a pak už jen pověsíte dopředu příčnej tlumič a to jakejkoliv kterej bude vobjímkou na svým tělě přidělanej k tý vohlý pásovině trčící od rámu dopředu pod světlem,koupíte k tlumiči vobjímku na vidli o průměru těch krásnejch 43mm,navlíknete ji třeba na pravou vidli třeba uplně těsně pod spodní brejle aby vám to nevadilo tomu pojebanýmu držáku předního světla kterej je mezi brejlema,propojíte dostatečně dlouhými šrouby M8,třeba tak že mezi vobjímkou a koncem tlumiče je na vejšku třeba ještě distanční trubička několik cm dlouhá aby to na vejšku bylo tam kde chcete...
stačí to jako pro začátek?
no komu to nestačí tak si za domácí ůkol najde na interfernetu někde pár fotek třeba sv 1000N a bude přesně vědět co sem tim myslel,to má ten tlumič takhle origo...

ty blaho,to je navod jak pro kutila tima,ale jelikoz tomu nerozumim,tak se radsi do niceho poustet nebudusmile1


...sam mezi jebkarema...
Miras (Člen)
29.01.2008 12:17:35
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

No Kovale návod pěknej, ale i když jsem kluk kterej má doma svěrák, tak nejsem tak šikovnej a šikovný známý taky moc nejsou. Taky bych se bál toho křížení o kterým se tu mluvilo.

Jinak jsem zjistil, že NHK na novější modely nejdou sick   Toby jsou dle mě drahý a LSL tady nabídnou za 10tisidontknow, když u louise je za 259 EUR (7tis)  Takže nakonec nezbude než ten louis.

Uznávám že uchycení na motor není moc chytrý, při kreši by se to na něm mohlo podepsat.

Kelly01 (Člen)
29.01.2008 12:33:35
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

než na motor a na bok tak zlatý křížení pod krkem..

a jestli jednou za 2 roky koupím ohlinse z druhé ruky do 5ti litrů(běžná cena).tak je to lepší volba..


God Save The Queen!
barynek (Člen)
29.01.2008 13:30:52
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

KOVAL psal:

čekal sem až někdo napíše něco konstruktivního k tomu uchycení vepředu pod světlo...
tak to teda napíšu sám...
stačí když vodmontujete ty dva pojebaný klaksoni,z kusu pásoviny vohnete jeden trepnej držák kterej přiděláte na krku rámu vpředudvouma šroubama přesně tam kde je přidělaný u Ska lešení a pak už jen pověsíte dopředu příčnej tlumič a to jakejkoliv kterej bude vobjímkou na svým tělě přidělanej k tý vohlý pásovině trčící od rámu dopředu pod světlem,koupíte k tlumiči vobjímku na vidli o průměru těch krásnejch 43mm,navlíknete ji třeba na pravou vidli třeba uplně těsně pod spodní brejle aby vám to nevadilo tomu pojebanýmu držáku předního světla kterej je mezi brejlema,propojíte dostatečně dlouhými šrouby M8,třeba tak že mezi vobjímkou a koncem tlumiče je na vejšku třeba ještě distanční trubička několik cm dlouhá aby to na vejšku bylo tam kde chcete...
stačí to jako pro začátek?
no komu to nestačí tak si za domácí ůkol najde na interfernetu někde pár fotek třeba sv 1000N a bude přesně vědět co sem tim myslel,to má ten tlumič takhle origo...

a jak je to s eSkem? Kdyz bych to měl přichytit kde je lešení tak musím níž výš?idontknow ne že bych se do toho tedka montoval nebo měl vplánu koupit, ale jen tak pro zajímavost třeba do budoucna smile1


Bandit 4EVER!!!
Miras (Člen)
29.01.2008 13:54:51
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Kelly ty tlumiče jsou nějak průměrově normovaný, že to lze tak snadno zaměnit, nebo je to jen náhoda? Kolik má ten MPS držák průměr?

Antihero (Člen)
29.01.2008 19:20:19
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

...každej výrobce to dělá jinak.
...zrovna ten OLda ze Švédska má výbornej profil kterej každýho frézaře nadchne až k smrti.bigsmile


There's a pie in the sky when you die.
KOVAL (Člen)
29.01.2008 19:42:47
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

fuckTak pro ty méně chápavé kteří mluví o jakémsi křížení které neexisutje,teda pokud se nesnažíte tlumič namontovat někam před chladič kde nemá bejt.

Způsob kterej jsem popsal výše,k rámu vpředu pod světlem a objímkou navlečenou na vidlici(případně okem které je součástí spodních brýlí) mají tlumič STANDARTNĚ namontován VŠECHNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sportovnější modely SUZUKI už přímo z výroby,mám ny mysli VŠECHNY modely GSXR od roku 1985 do roku 2008! Hayabusa včetně,SV 1000 rovněž,o dalších modelech napříč výrobními řadami všech světovejch výrobců psát nebudu.surprised

Takže nevim vo čem je řeč,v čemže je jako pro někoho problém.
Jestli někdo neumí vohnout kus pásoviny a vyvrtat do něj 3 díry vrtákem o průměru 8mm tak ať se raděj vyse.. uplně na jakýkoliv přemejšlení a pokusy neb by mohl tlumič řízení eventuelně namontovat na zadní kolo nebo někam dovnitř motoru...evil

Takže vzhledem k tomu že ti co to nepochopily a zřejmně nesplnily ani domácí ůkol a nenašli si ani na interfernetu tu aspoň jednu fotku třeba toho SV1000 tak to teda udělám sám a ty fotky sem vložim.fuckevil

KOVAL (Člen)
29.01.2008 19:53:50
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/busa1a.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/busa2a.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/busa3a.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/busa4a.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/busa5a.jpg


Stačí?evilevilevilevil
To máme třeba Busu...
Ještě stále někdo nechápe že tam kde je to třeba přidělat k rámu stačí vohnout kus pásoviny a tu přišroubovat k těm držákům na krku které slouží k přidělání přední kapoty u verze S.surprised

Meloun (Člen)
29.01.2008 19:57:20
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Nečil se čéče!surprised
Taky už nejsi nejmladší..bigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
KOVAL (Člen)
29.01.2008 19:58:24
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Jo,nestačí?evil
Vono tam není vidět přední světlo že jo?evil
Tak si dáme ještě sv1000n teda pro ty kteří potřebují vidět  i přední světlo a ještě stále se jim nechce přemejšlet..evil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/sv1.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/sv2.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/sv3.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/sv4.jpg


Dovolím si použít Furatův slogan- Pro dnešek jsem vyčerpal svoji dáfku dobrotivosti.fuckassevilcool

osiris (Člen)
29.01.2008 20:03:10
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

...já bych chtěl to esvéčko redface smile1 redface bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
29.01.2008 20:11:05
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Onasisu:dyk má půl motorubadsmile1

Jo a jestli to je teda eště problém,tak ačkoliv sem kameník,tak klidně nabízím volnou kapacitu a za ty 2-3 litry klidně budu bouchat z tý pásoviny ty montážní sady a v ceně vám to i namontuju.
Neni problém,jen si dovalte jakejkoliv příčnej tlumič a dem na to.good

osiris (Člen)
29.01.2008 20:12:54
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

...já myslel obrázky ještě nějaký good redface bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
29.01.2008 20:30:36
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

KOVAL:

Co budeš chtít za tu objímku na vidli,jak jsi tam štrachal ze skříně?smile1


PURE NAKED BIKE!
KOVAL (Člen)
29.01.2008 20:35:57
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

No woe přece ty 3 litry za tu komplet montážní sadu čoveče i s tou vohlou pásovinou přece.surprisedsmokinsmile1

Miras (Člen)
29.01.2008 20:47:34
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

copak ohlá pásovina, tu bych zvládnul, ale taky se v ní musí ten tlumič ve spojení hýbat a to pochybuji, že bude součástí tlumičesurprised uchycení na vidlici nevidím jako problém, to jsem někde vyděl asi za osum kilo peněz

Antihero (Člen)
29.01.2008 21:02:50
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Miras psal:

copak ohlá pásovina, tu bych zvládnul, ale taky se v ní musí ten tlumič ve spojení hýbat a to pochybuji, že bude součástí tlumičesurprised uchycení na vidlici nevidím jako problém, to jsem někde vyděl asi za osum kilo peněz

Neser toho Kovala furt.
Vem motyku, dojeď za ním a řekni, "chcu hen tlumič" a je...
...dyž dává tak levně.bigsmile

Oficiální montážka+tlumič na Bandita prostě není. Nikdo to nedělá, tak to musíš nějak poskládat z dostupnejch dílů a něco dodělat. Už se s tím smiř.


There's a pie in the sky when you die.
Meloun (Člen)
29.01.2008 21:05:42
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

KOVAL psal:

No woe přece ty 3 litry za tu komplet montážní sadu čoveče i s tou vohlou pásovinou přece.surprisedsmokinsmile1

Tos uhod!surprisedbigsmile
To si vohnu sám jak mám..jen se mi nechce frézovat s tou mrchou..idontknow
Nejni časass


PURE NAKED BIKE!
KOVAL (Člen)
29.01.2008 21:20:12
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Dnes jsem zjevně nevyčerpal ještě pohár své dobrotivosti neb mám od mé krásné ženy nalitu již několikátou sklenku dobrého červeného italského vína od našich přátel..
Miro,milý Miro nepochybuj,neb tvé pochyby zjevně nejsou na místě..cool
Dovolím si jízlivou poznámku..
Jsi si jist že potřebuješ tlumič řízení?surprised
Dobře,dobře,tak teda jo.
Tak co bys řekl že má tak nějak každý tlumič řízení v té objimce kolem svého těla ,tam kde je připojovací bod "G"?evil
Že by to byl kloubový spoj?evil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/tl1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/tl2.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/tl3.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/tl4.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/tl5.jpg

Editoval osiris (29.01.2008 21:33:41)

KOVAL (Člen)
29.01.2008 21:21:29
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/tl6.jpg
jardagsf (Člen)
30.01.2008 06:10:12
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

kua a ja furt nevedel , kde ten bo "G" je a on na tlumici goodbigsmile celej zivot po tom patramidontknowbigsmilebigsmile
kovale diky , tisicere diky
jardagsf odbornou diskuzi zasirajici ale z noveho objevu strasnou radost majicibigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Baltazar (Člen)
30.01.2008 07:28:41
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

jardagsf psal:

kua a ja furt nevedel , kde ten bo "G" je a on na tlumici goodbigsmile celej zivot po tom patramidontknowbigsmilebigsmile
kovale diky , tisicere diky
jardagsf odbornou diskuzi zasirajici ale z noveho objevu strasnou radost majicibigsmilebigsmile

goodgoodgoodgoodgood
jjjo taky jsem furt hledalgood


The father of the little princess of the dawn
Eremi (Člen)
30.01.2008 08:14:53
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

kovalovi zřejmě i přes péči krásné ženy praskla pumpa, ale ještě, že nám stačil sdělit to tajemství bodu Ggoodbigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Koldan (Člen)
30.01.2008 08:36:10
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

hele Kovale,já temu furt nerozumím,nemoh bys mi ty fotky dát v tom nejvěčím rozlišení,navíc s fotkami i řidiče,abych věděl,estli je to celý slušivý a pak návod, abych si to mohl přiblížit a pak taky napsat přesnej postup,jako co si mám kůpit za nářadí,jak to mám špižlat a taksurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
30.01.2008 08:46:38
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

víc se mi to líbí za brejlemasmokin



bo kdybych to měl dle pana Kovala tak jsem o něj při posledním ťukanci přišelsmile2

takhle je zpět a spouží dálsmile1

Důkaz místo slibůevil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/PICT3002.JPG



tím chci říct že každá varianta má své výhody a nevýhody,nejlíp chráněnej je holt vzadu nebo jak to měla Radka DucDuc nahoře,nebo nesurprised


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
30.01.2008 08:48:04
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Přikláním se k zlatěnce,velký rozlišení a nejlépe v BMPbigsmile


God Save The Queen!
Martin B12 (Člen)
30.01.2008 09:10:05
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

mě se ten podélnej líbí good

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MartinB12/tlumic.jpg



taky o něm přemejšlím ,tlumič + objímku od NHK a montážku okopčím od Prasete good


street triple picco
Kelly01 (Člen)
30.01.2008 09:16:23
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Na pussy

taky jsem tím prošel..

moc velká spotřeba tlumičůsmile2

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/PICT1469.JPG

God Save The Queen!
Martin B12 (Člen)
30.01.2008 09:18:17
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Kelly: spotřební věc idontknow smile1


street triple picco
Miras (Člen)
30.01.2008 15:58:22
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Kovale, díky za tvou bezednou trpělivost bigsmilebigsmile

Já totiž koukal na tuhle Kellyho fotku

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/DSC01365.JPG



a tam mi to přišlo na pevno....

Tak v tom případě se asi opravdu stavim v DK racingu ať ukážou co maj a tu pásovinu ( i když mi to přišlo lepší přichitit na dva šrouby od chladiče a táhnout to dopředu pod spodníma brejlema) nějakou zbastlim goodgood

Zdenek (Člen)
30.01.2008 19:08:22
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

To Koval,,díky za ten bod G,já su tak šťasnéj,a ještě dotaz,za kolik by byla sklenka toho dobrého červeného? Zdenek.goodwinebigsmile

KOVAL (Člen)
30.01.2008 19:33:02
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Voli!evil
Jako jasný že se mně líbí víc varianta nahoře u nádrže,tak jako je to lepčí masírka když je to na vočích.good
Jinak to před chladičem jako dobrý,akorát funguje to na pussy to všichni víme.
Na boku třeba u mýho gsxr se to vejde líp než u bandasky,bo ta má víc vytelenej rám do boku a jednak to je hrozně na ráně a druhak se mi zdálo že to tam tak jako překáží docela.
Nejlepší cesta je v předu pod světlem.good A k výrobě "montážní sady " postačí i sada flexa+stojanová vrtačka-made by tesco.good
Miras: jo a nekupoval bych ten Nhk nejlevnější příčnej,ten  co má voznačení myslim 1000,jako funguje dobře stejně jako ty vostatní ale má podstatnou vadu-je zalisovanej a nejde repasovat ani znova naplnitbad. Vem některej ten 2000 řada,braly sme jich tam několik a fungujou 100%ok,akorát aby ti dával délkou chodu tlumení.Teda mně fungoval dobře než jsem ho poslal jednomu repasovat,vod tý doby chčije...smile2

škardík (Člen)
30.01.2008 19:51:08
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

E neni lepčí to mít normálně nahoře jako já??


viz avatar:)
Martin B12 (Člen)
30.01.2008 20:30:13
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Koval: máš nakou představu jaká je  přibližná dýlka potřeba u B12 když to chci hodit podélně , onehdá mi to měřil Humlák ale asi sem to smáznulidontknowsmokin

thx


street triple picco
KOVAL (Člen)
30.01.2008 20:59:46
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Martys: představu mám,ale v garáži..
hele,co takhle- představ si to,jako představ si to- motorka ti stojí na stojánku jo..dáš plnej rejd doprava.. postavíš se vedle motorky na levou stranu..klekneš si..připravený svinovací metr-tkzvaný Sviňák..rozvineš cca 40cm..přiložíš z boku k motocyklu třeba v místě nad motorem.. vysunutý konec umístíš k levé vidli..teď to příde!..pomalu otočíš řidítky do plného rejdu na druhou stranu a tvůj Sviňák se zasouvá.. náraz do odrazu.. a odečítáš v milimetrech případně centimetrech délku potřebnou pro dráhu tlumení.....
Dobrý né?evil
Jako představ si to.evil
smile1

Martin B12 (Člen)
30.01.2008 21:05:09
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

pravda je že si to dokážu představit smile1

zaž se dostanu k motce tak to změřím


street triple picco
Kelly01 (Člen)
30.01.2008 21:05:52
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

dokázal jsem dostat na bok stošedesátku..


God Save The Queen!
osiris (Člen)
30.01.2008 23:05:06
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Kelly01 psal:

dokázal jsem dostat na bok stošedesátku..

...já na záda osmnáctku ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Antihero (Člen)
31.01.2008 00:50:00
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

osiris psal:
Kelly01 psal:

dokázal jsem dostat na bok stošedesátku..

...já na záda osmnáctku ;)

...smokinbigsmilesmokin


There's a pie in the sky when you die.
Miras (Člen)
31.01.2008 07:42:25
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Škardík: Ty máš tlumič nahoře u krku řízení? Nemáš fotku?

K.a.s.y.m. (Člen)
31.01.2008 07:48:26
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Miras psal:

Škardík: Ty máš tlumič nahoře u krku řízení? Nemáš fotku?

Tam ho mají všechny TL 1000 S standartně už z výroby.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Miras (Člen)
31.01.2008 09:32:12
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Copak TL, Škardík má v profilu B6

Filous (Člen)
31.01.2008 09:40:29
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Miras psal:

Copak TL, Škardík má v profilu B6

...B6 stojí rozebraný smutně v rohu garáže a Škarďa se vozí na Teleti...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
škardík (Člen)
31.01.2008 12:27:43
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Omyl. B6 Je složenej. Chybí jen dořešit ten svod na laďák a nějakej ten laminát do podsedláku zespoda(jakože asi podběh) a může do světasmile1 Mechoš už řikal že na něj snad i někoho mágood


viz avatar:)
Miras (Člen)
02.02.2008 17:27:39
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Dělal jste někdy někdo ať z důvodů montáže tlumiče řízení či jiného omezení dorazů řízení? Např. na fotce od Martina B12, kde je vyobrazen tlumič na boku mi přijde že nemůže zdvih tlumiče pokrýt celý rejt. Je mi teda jasný, že tam stačí navařit doraz na krku, ale mám radši "vratný" řešení. Mimochodem Martine, ten tlumič na fotce je od jaký firmy?

osiris (Člen)
02.02.2008 18:05:44
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

...zmenšuje se doraz na brejlích (ať už nalepením, našroubováním atd. jsou vratný) aby ti vidle, brejle nenarážely někam kam nemaj (třeba právě do toho tlumiče) ale ne z důvodu krátkýho chodu (chod musíš mít dostatečnej a správně namontovanej tlumič vůči dráze rejdu)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Martin B12 (Člen)
02.02.2008 21:53:39
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

2 Miras: http://www.holeshot.com/

včera jsem psal do DKracing ohledně tlumiče+montážky a je problém s dodání kompletu , ale doporučil mi tlumič NHK ODM2000 + objímku za 5300 a uchycení na rám si udělám sám  ,jelikož mám starej model B12 tak to bude brnkačka good

Jen nevím jestli delka tlumiče 365mm bude stačit ?help


street triple picco
Miras (Člen)
03.02.2008 11:42:21
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Byl jsem se na ten tlumič v DK podívat, vypadá dobře, ale chod je u něj 12cm a já na bandasce naměřil 16cm. Teda pro boční montáž. To jsetli máš starou nebo novou je snad jedno. Dokonce nová má na tyči pod nádrží závity, takže neni vůbec problém tam nějaký úchyt dát.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Miras/100_6740.JPG
Martin B12 (Člen)
03.02.2008 19:34:57
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Miras: no vydíš a já myslel ža to tam má jen sterej model..

No z toho DK racingu mi přišel i plánek montážky a ten ODM 2000 je tam přímo otypovanej na B12 , musím to oměřit good

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MartinB12/montazka.jpg

street triple picco
Koldan (Člen)
04.02.2008 12:10:08
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Miras psal:

Dělal jste někdy někdo ať z důvodů montáže tlumiče řízení či jiného omezení dorazů řízení? Např. na fotce od Martina B12, kde je vyobrazen tlumič na boku mi přijde že nemůže zdvih tlumiče pokrýt celý rejt. Je mi teda jasný, že tam stačí navařit doraz na krku, ale mám radši "vratný" řešení. Mimochodem Martine, ten tlumič na fotce je od jaký firmy?

mám to. Prostě dva plechy co jsou zkroucený do lehký vrtule a přidělaný šroubkem k díře co je na krku (tuším je to na lešení u esek) Trošku to omezilo doraz,tím pádem při lehkém pádu by nemuseli jít řidítka do nádrže a navíc to pomohlo tlumiči


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
04.02.2008 14:41:06
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Jestli mne někdo okopčilfucksmile1


God Save The Queen!
Miras (Člen)
05.02.2008 08:22:36
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Tak Martine dej vědět jak jsi dopadl až se pustíš do montáže. Já se až budu doma pokusim o ty dorazy a možná do té dvoutísícovky od NHK půjdu taky (když teda bez většího omezení dosáhnu těch cca 12cm. Nevýhodou bude že poté neuzamknu řízení, no čert to vem) . Chtěl jsem to dopředu, ale nechci sundavat klaksony a taky by mi tam vadil spodní držák(seřízení) světla atd. Dám to tdy asi taky na bok.

Kelly01 (Člen)
05.02.2008 10:32:50
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

boční tam nedostaneš kratší pod 14cm..


God Save The Queen!
Miras (Člen)
05.02.2008 11:25:50
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

dík za info, myslel jsem si že rejd o tolik nezkrátim. Viděl jsem co jsi tam dával ty za obrovský tlumič na bok, faktem je že tak velký tlumič je již dost nevzhledný....smile2

Petr J. (Člen)
05.02.2008 13:07:17
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

nemám problém ani s jedním

- ani tlumič
http://www.mpscorse.cz/foto/tlumice/ulozeni_bocni.jpg

- ani přístup MPSCorse

Jen s tlumičem je to někdy až moc nuda, moto jede jak po kolejích...když jej po čase, co si člověk zvykne sundá, je to pěkná divočina....

Kelly01 (Člen)
05.02.2008 14:33:18
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

pussysurprised

jak nevzhledný ty chytrákusurprised

tlumiče mi brala historieidontknow

u 5týho už na značku nehledíševil

nic pro sráče a šetřílky co tvrdí že díky své jízdě nespadnousicksmokin

jen na ukázku pro chytráky(nechce se mi to hledat):

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/jaak.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/jaak1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/jaak2.jpg

God Save The Queen!
Miras (Člen)
05.02.2008 15:49:54
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Nevzhlednej mi přišel na té fotce modro-bílý limitky co jsi sem dával. Např. na tý fotce červený B12 vypadá dobře good, není tak masivní.
Jinak šetřílek neřeší tlumič a možná ani ne mašinuidontknow a padout může každej, teda poku jezdi...

Ty tvoje tlumiče měli všechny těch cca min. 14cm? Na některých ten dlouhý zdvich naní ani vidět, no a pak to vypadá dobře

Kelly01 (Člen)
05.02.2008 16:11:31
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

od 14 do 20ti..

Jak se zkracovaly jejich výměny tak jsem přestal hledět na značku a na délkusmile1

až po montáži pod krk jsem se vrátil k kvalitěevil

jinak ten velkej je taky Corsecool


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
05.02.2008 16:15:02
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

jo,a to na tý červený je úplně nejblběji řešený(Tobi)sick

nejlepší byl ten 14 cm na horní fotce,i na štelovánísmile1

Bohužel Buchláky si vzali i hosmile2

u chycení a objímky mám ve skladě navícsmile1


God Save The Queen!
Miras (Člen)
06.02.2008 08:54:18
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Neměl jsi někdy problém s tím, že by tyč tlumiče vyjížděla moc blízko k noze? Copak je to za značku ten modrý? Ten úchyt co máš je na novou nebo na starou? Sakra asi trochu moc otázek takhle po ránu.....

Kelly01 (Člen)
06.02.2008 09:02:37
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

mocsmile2


God Save The Queen!
SO 545 (Člen)
30.10.2012 21:44:45
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Kelly01 psal:

víc se mi to líbí za brejlemasmokin

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … tlumič.JPG

bo kdybych to měl dle pana Kovala tak jsem o něj při posledním ťukanci přišelsmile2

takhle je zpět a spouží dálsmile1

Důkaz místo slibůevil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … CT3002.JPG

tím chci říct že každá varianta má své výhody a nevýhody,nejlíp chráněnej je holt vzadu nebo jak to měla Radka DucDuc nahoře,nebo nesurprised

Kelly 01 jedna otazka na teba: aky rozsah pohybu ma tlmic na tvojej foto.
Paci sa mi tvoja montaz rad by som ju skopcil len nech viem aky tlmic kupit.
Vdaka za radu.

Koldan (Člen)
30.10.2012 22:45:00
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

SO 545 psal:
Kelly01 psal:

víc se mi to líbí za brejlemasmokin

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … tlumič.JPG

bo kdybych to měl dle pana Kovala tak jsem o něj při posledním ťukanci přišelsmile2

takhle je zpět a spouží dálsmile1

Důkaz místo slibůevil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … CT3002.JPG

tím chci říct že každá varianta má své výhody a nevýhody,nejlíp chráněnej je holt vzadu nebo jak to měla Radka DucDuc nahoře,nebo nesurprised

Kelly 01 jedna otazka na teba: aky rozsah pohybu ma tlmic na tvojej foto.
Paci sa mi tvoja montaz rad by som ju skopcil len nech viem aky tlmic kupit.
Vdaka za radu.

jestli myslíš ten příčný pod světlem, tak nás tady moc nebude co ho má, bo klučina co ho dělal už dnes brázdí silnice tam nahoře. každopádně okopčit to bez mustru asi nezvládneš a budeš muset laborovat

PS: ty krávo, Kelly v tom 2008 byl těžce za vodů, jak tam házel těma lováčama za tlumiče. holt doba sa mění. Kelly žiješ, nebo už tě dostala socijální situacebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
30.10.2012 23:04:02
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

...to víš, v diakonii to maj jak na poště, za každý napsaný slovo platí, jako v telegramu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Borák (Člen)
30.10.2012 23:27:23
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

pokud někdo schání tlumič ten co mám na B12 f profilu je k mání smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
SO 545 (Člen)
31.10.2012 06:50:30
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Nie ten pod svetlo , ale ten napevno pred chladicom ako to ma kelly01.
Pekne ciste riesenie.
Mantazku vyrobit nebude problem laboroval som ovela zlozitejsie veci a funguju...


Borak : sorry ale to nieje tlmic ale ihlica evil

K.a.s.y.m. (Člen)
31.10.2012 08:02:56
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

SO 545 psal:

Nie ten pod svetlo , ale ten napevno pred chladicom ako to ma kelly01.
Pekne ciste riesenie.
Mantazku vyrobit nebude problem laboroval som ovela zlozitejsie veci a funguju...


Borak : sorry ale to nieje tlmic ale ihlica evil

da se pouzit ten co se seriove montoval na SV1000 a nektery novejsi GSXR.jen neni laditelnej.ale funguje taky dobre.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
31.10.2012 08:06:22
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_015.jpg napr. tohle je z SV1000 namontovany na GSXR 1100
omlouvam se jestli se to rovnou nezobrazi ale z telefonu to neumim


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
SO 545 (Člen)
31.10.2012 13:50:53
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Objednal som hyperpro RSC aj s nejakou bizuteriou... ide zima , zahnat nudu treba.

Vdaka vsetkym

Koldan (Člen)
31.10.2012 17:29:38
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

SO 545 psal:

Nie ten pod svetlo , ale ten napevno pred chladicom ako to ma kelly01.
Pekne ciste riesenie.
Mantazku vyrobit nebude problem laboroval som ovela zlozitejsie veci a funguju...


Borak : sorry ale to nieje tlmic ale ihlica evil

no dyk to povídám. to je ten co mám. je chycenej pod chladičem a na krku řízení. jenže jak tu bylo už napsáno, musí se s tím celkem dost polaborovat, aby se nepáčil. ta verze od Kovala s objímkou na vidlích se mi líbí víc


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
SO 545 (Člen)
31.10.2012 20:56:17
Offline

Re: tlumič řízení - pod světlem

Verziu od KOVALA som nevidel ale SV a B6 to je asi trochu ine kafe

drziak lesenia je jasny ale kurva tam zavadzia spodny drziak svetla ktory len tak nejakou pasovinou neobides. V krajnych polohach ani nahodou.
A pre istotu tam zavadzia rozdvojka prednych brzd /sice  je mozne odstranit ale nie v mojom pripade/
dost zakopane miesto.

Ja tu bizuteria nejak presvedcim a potom to sem zavesim na posudenie.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr