Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » BATERKA

PSYCHO (Člen)
13.02.2007 19:13:16
Offline

BATERKA

prosím o radu. jak poznám jakou mam v moto baterku? jestli gelovku nebo bezudržbovou. ja jen vim že je černá a v pussy.  a jestli mam gelovku je možnost tam dát olověnou bezudržbovou? jakej je mezi nima cenovej rozdíl. a jakou by ste mi poradily???    tak sem to ze sebe sick  a teď prosím o rady.


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
david (Člen)
13.02.2007 20:36:26
Offline

Re: BATERKA

dej gelovku,tak ma zkusenost bigsmilebigsmilebigsmile


livet är en kamp...
Antihero (Člen)
13.02.2007 20:40:36
Offline

Re: BATERKA

Je tady vo tom celej článek.Gelovka je dneska standard.Jestli to tahas z Bandasky, je to nejspiš taky gel.
Kup gel.
aj na vlasygood


There's a pie in the sky when you die.
PSYCHO (Člen)
13.02.2007 20:53:07
Offline

Re: BATERKA

a kolik koštuje gelovka do bandasky???


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
KOŽON (Člen)
13.02.2007 20:57:34
Offline

Re: BATERKA

loni jsem kupoval gelovku od varty a stala neco přes dva litry,tak doufam,že vydržibigsmile

PSYCHO (Člen)
13.02.2007 21:00:37
Offline

Re: BATERKA

mušíííbigsmile


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
Michal (Člen)
13.02.2007 21:03:14
Offline

Re: BATERKA

Já tam ma gela YTX9-BS a je tak kolem litru.

KOŽON (Člen)
13.02.2007 21:04:41
Offline

Re: BATERKA

goodgoodgoodgood

PSYCHO (Člen)
13.02.2007 21:07:17
Offline

Re: BATERKA

to už by šlo


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
Michal (Člen)
13.02.2007 21:08:27
Offline

Re: BATERKA

Myslim že je to origo co se dáváidontknow

PSYCHO (Člen)
13.02.2007 21:20:51
Offline

Re: BATERKA

ty seš z rakovníka?? doufam že se potkáme na srazu na koupalku.


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
XJelen (Člen)
13.02.2007 21:30:37
Offline

Re: BATERKA

Michal psal:

Já tam ma gela YTX9-BS a je tak kolem litru.

Jenom bych rád upozornil, že YTX9-BS není gel, ale pouze MF tedy bezúdržbová. Nicméně vynikající za ty peníze. Jedná se o tzv. mikrovlies, jak tomu němci říkají. V těle baterky je něco jako skelná vata napuštěná elektrolytem. Když jí jdeš koupit dostaneš baterku a náplň zvlášť. Je to taková plastová nádobka, kterou na odzátkovanou baterku nasadíš a napustíš ten elektrolyt, pak jí zašpuntuješ, připojíš kontakty a hotovo. Pro nabíjení platí to co pro gelovku, proto možná ta mýlka. Gelovka jako taková povětšinou nejde pod 100€.
Prodavač, kterej o YTX9 prohlásí, že je to gelovka je nejspíš velmi "dobrý" obchodník, nebo neposlouchal dealera pozorně.


Strýcfajtr !!!
PSYCHO (Člen)
13.02.2007 21:34:14
Offline

Re: BATERKA

ja si to hned myslel. tak přesně takovou tam mam. myslel sem že je to gelovka protože vní nic nečvachtalo a neteklo. a taková bohatě stačí do bandasky rv.96 nebo nee


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
XJelen (Člen)
13.02.2007 21:36:15
Offline

Re: BATERKA

PSYCHO psal:

ja si to hned myslel. tak přesně takovou tam mam. myslel sem že je to gelovka protože vní nic nečvachtalo a neteklo. a taková bohatě stačí do bandasky rv.96 nebo nee

Je dobrá i do novějšíchgood Z výroby tam gel nebyl taky. Nevím teda jak u 05 a vyšší.


Strýcfajtr !!!
PSYCHO (Člen)
13.02.2007 21:41:51
Offline

Re: BATERKA

a i cena je přijatelná. 849Kč.good


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
XJelen (Člen)
13.02.2007 21:48:40
Offline

Re: BATERKA

PSYCHO psal:

a i cena je přijatelná. 849Kč.good

Jasněgood při plnění doporučuju pořádně přečíst návod. A možná to nechat až na začátek sezony. Nic už se nenabíjí, naplnit, nechat odstát a je hotovo. Takže lepší je to udělat až před použitím.good


Strýcfajtr !!!
PSYCHO (Člen)
13.02.2007 21:50:22
Offline

Re: BATERKA

ok. dikes za radugood


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
Timerobber (Člen)
14.02.2007 13:41:12
Offline

Re: BATERKA

Já teď koupil Yuasu YTX12-BS do mojí B12, stála u micronixu asi 1500. Tvrdili, že je to gelovka, černá pixla, do který se ze zásobníku musí nalejt kyselina a nechat tak hodinku ustát. Prej to při reakci se vzduchem zgelovatí a je z toho gel. Pak se to má zapouzdřit a nikdy už se do toho neleze. Nevím co je na tom pravdy, viděl jsem baterky na moto i za 5 litrů, ale nechápu, proč když to není gelovka, se všude tyhle YTX jako gelovky prezentujou? Ani jsem skutečnou gelovku (třeba na netu) nikde nespatřil. Je to taková vzácnost, nebo MÁM gelovku?idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Přemek (Člen)
14.02.2007 13:52:27
Offline

Re: BATERKA

Nechci dělat chytrýho, protože chytrej nejsem. Ale zatím co jsem v moto měl byly všechno jen bezúdržbový. Je na nich napsáno buď PB, nebo LEAD a ACID. Tedo volovo a kyselina. Takže je to pak jasný. Tož tak.

šmidaN (Člen)
14.02.2007 14:21:36
Offline

Re: BATERKA

nenajde se tu nějaky človiček s kontaktem na baterie ?? schánim  YUASU YTZ 10 S ,,,ale nemusi to byt yuasa ,stači nějaka min značka ?? nitro ? shido ?? varta ,něco za slušný peníz ? mimochodem na te moji je taky MF a v katalogu yuasy je napsano gelová !!!dík

Timerobber (Člen)
14.02.2007 15:55:08
Offline

Re: BATERKA

Většina lidí mi doporučuje Yuasu nebo Vartu, někteří i Akumu.
Zbytek mi známí nedoporučovali, páč rozdíl je v ceně stovka-dvě a je to bůhví odkud a bůhví od koho. Baterka má vydržet tak 5 let, tyhle úplný ťongy prej můžou bejt po 2 letech v kopru. Ale já tu zkušenost nemám, posílám tu chytristiku co jsem kde slyšel, toš tak.idontknow
Jinak Yuasy www.micronix.eu tuším.


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
leons (Člen)
14.02.2007 16:01:01
Offline

Re: BATERKA

Já tam švihl YTX9 (podle katalogu) a v www.topmoto.cz stojí 798,- s DPH


Yamaha R1
Hlavně dojet
šmidaN (Člen)
14.02.2007 16:02:26
Offline

Re: BATERKA

no tak dosud jsem zjistil  yuasa 3100,-  až 3400,-
                           varta 2400,-
                           nitro 1700,-
to je vic jak řadově stokoruny ,.ovšem podotykam je to na jebku a ne na bandita YTZ10Ssurprised

XJelen (Člen)
14.02.2007 16:46:03
Offline

Re: BATERKA

Timerobber psal:

Já teď koupil Yuasu YTX12-BS do mojí B12, stála u micronixu asi 1500. Tvrdili, že je to gelovka, černá pixla, do který se ze zásobníku musí nalejt kyselina a nechat tak hodinku ustát. Prej to při reakci se vzduchem zgelovatí a je z toho gel. Pak se to má zapouzdřit a nikdy už se do toho neleze. Nevím co je na tom pravdy, viděl jsem baterky na moto i za 5 litrů, ale nechápu, proč když to není gelovka, se všude tyhle YTX jako gelovky prezentujou? Ani jsem skutečnou gelovku (třeba na netu) nikde nespatřil. Je to taková vzácnost, nebo MÁM gelovku?idontknow

To je možný jenom v čecháchbad líp se to prodává.
Jinak platí, že když gel, tak je to GTX

http:/www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/XJelen/baterie.jpg
Nechci to vkládat jako fotku, je to větší, aby to bylo čitelný. Jinak fotky vkládat už umímbigsmile.


Strýcfajtr !!!
Billy (Člen)
14.02.2007 19:39:44
Offline

Re: BATERKA

Ja mam Bannerku a good nejak do litru uz nevim, taky nalit z nadobek a nechat ustat hodinu a zaspuntovat na porad! Taky me rikaly ze je to gelovka a ze to po naliti zgelovati tak nevim. idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Michal (Člen)
14.02.2007 19:48:34
Offline

Re: BATERKA

PSYCHO psal:

ty seš z rakovníka?? doufam že se potkáme na srazu na koupalku.

jj jsem z rakáče. Myslíš Rack-reyd?? Tak tam se 100%ně uvidíme tam já nikdy nechybim. Už aby to bylogoodgood

PSYCHO (Člen)
14.02.2007 19:59:05
Offline

Re: BATERKA

ja tam byl naposledy  s MZ 150 ETZ smile1 tak před 4 rokama bigsmile ale letos se chystamgood


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
Michal (Člen)
14.02.2007 20:03:53
Offline

Re: BATERKA

PSYCHO psal:

ja tam byl naposledy  s MZ 150 ETZ smile1 tak před 4 rokama bigsmile ale letos se chystamgood

Já tam chodil vždycky jenom chlastat.Ale v roce 2005 jsem tam byl na MZ 251 a v roce 2006 už na bandasce a letos se chystam znova.bigsmile

PSYCHO (Člen)
14.02.2007 20:06:22
Offline

Re: BATERKA

tak se vožerem good ja tam byl v loni autem jen tak na čumendu ale nechtělo se mi platit tak sem jel dom.


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
Loser (Administrator)
28.05.2007 15:07:09
Offline

Re: BATERKA

Kuciii, tak ta YTX9-BS je do B6 - 01 v pohode? A kdyz se to napusti tou naplni, tak se ta baterka musi jeste nabijet nebo to muzu flaknout rovnou do motky?idontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
28.05.2007 15:12:39
Offline

Re: BATERKA

Loser psal:

Kuciii, tak ta YTX9-BS je do B6 - 01 v pohode? A kdyz se to napusti tou naplni, tak se ta baterka musi jeste nabijet nebo to muzu flaknout rovnou do motky?idontknowidontknow

Pokud kupouješ novou, tak by měla být nabitá, ne?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
28.05.2007 15:41:23
Offline

Re: BATERKA

sem ted prave cetl na nejakejch strankach, kde ji prodavaji, ze tam mas dolejt ten sajrajt, nechat 45 min odstat, zespuntovat a pak nabitidontknow
se mi to taky nejak nezda


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Radek-Ban (Člen)
28.05.2007 20:16:27
Offline

Re: BATERKA

Michal psal:

Myslim že je to origo co se dáváidontknow

surprisedsurprisedno nevim jak tedka ale bandasku jsem kupoval r.v.2006 a je tam olověnáidontknowidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
fifa b 12 (Člen)
28.05.2007 21:05:39
Offline

Re: BATERKA

origo ma byt  YTX 12 BS  dneska sem ji kupoval stala me bratru 1172 kč ta značka co se dava do novejch yasa nebo tak nějak myslym že to bylo nitro je to stejnej vyrobce udajnegoodgood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Billy (Člen)
29.05.2007 07:27:14
Offline

Re: BATERKA

Loser psal:

sem ted prave cetl na nejakejch strankach, kde ji prodavaji, ze tam mas dolejt ten sajrajt, nechat 45 min odstat, zespuntovat a pak nabitidontknow
se mi to taky nejak nezda

Jo normalne ten elektrolit z tech nadobek nalej do baterky, nasad na baterku podle navodu a naraz a samo to stece a zacne to v tom bublat a nechas jak rikaj i v navodu odstat a pak uz je baterka nabita !! I ja sem to tak delal a baterka byla namlacena po ustaleni goodgood, nevim jak to delaj ale je to super vec good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Loser (Administrator)
29.05.2007 07:34:07
Offline

Re: BATERKA

Billy: ok, dik za info


I'm a loser baby, so why don't you kill me....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr