Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » vozík pod moto

fido (Člen)
25.05.2007 12:55:55
Offline

vozík pod moto

Náhodou nemáte někdo nějakou zkušenost s vozíkem pod hl. stojan? Jedná se mi o manipulaci v malém prostoru na místě. Vidím to takto, najet na nějaký plato s kolečky a na místě otočit motorku o 180 st. Nebo něco na ten způsob...idontknow Dík


bla...blabla...!
Mour (Člen)
25.05.2007 13:07:18
Offline

Re: vozík pod moto

Na hlavním stojanu stačí motku na sebe naklopit a pak otočit i o 180°

alex (Člen)
25.05.2007 13:09:57
Offline

Re: vozík pod moto

fido psal:

Náhodou nemáte někdo nějakou zkušenost s vozíkem pod hl. stojan? Jedná se mi o manipulaci v malém prostoru na místě. Vidím to takto, najet na nějaký plato s kolečky a na místě otočit motorku o 180 st. Nebo něco na ten způsob...idontknow Dík

no, mohlo by to fungovat ale mosel by si dat male kolieska a namontovat ich do kruhu... na krizovy ram, dve proti sebe...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Mour (Člen)
25.05.2007 13:12:58
Offline

Re: vozík pod moto

alex psal:
fido psal:

Náhodou nemáte někdo nějakou zkušenost s vozíkem pod hl. stojan? Jedná se mi o manipulaci v malém prostoru na místě. Vidím to takto, najet na nějaký plato s kolečky a na místě otočit motorku o 180 st. Nebo něco na ten způsob...idontknow Dík

no, mohlo by to fungovat ale mosel by si dat male kolieska a namontovat ich do kruhu... na krizovy ram, dve proti sebe...

...spodek z kanelářské židle surprisedbigsmile

alex (Člen)
25.05.2007 13:15:22
Offline

Re: vozík pod moto

Mour psal:
alex psal:
fido psal:

Náhodou nemáte někdo nějakou zkušenost s vozíkem pod hl. stojan? Jedná se mi o manipulaci v malém prostoru na místě. Vidím to takto, najet na nějaký plato s kolečky a na místě otočit motorku o 180 st. Nebo něco na ten způsob...idontknow Dík

no, mohlo by to fungovat ale mosel by si dat male kolieska a namontovat ich do kruhu... na krizovy ram, dve proti sebe...

...spodek z kanelářské židle surprisedbigsmile

presne tak... good bystrý chlap... bigsmile


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Mour (Člen)
25.05.2007 13:18:15
Offline

Re: vozík pod moto

alex psal:
Mour psal:
alex psal:


no, mohlo by to fungovat ale mosel by si dat male kolieska a namontovat ich do kruhu... na krizovy ram, dve proti sebe...

...spodek z kanelářské židle surprisedbigsmile

presne tak... good bystrý chlap... bigsmile

.....chalan, nie? idontknowbigsmile

Billy (Člen)
25.05.2007 13:19:10
Offline

Re: vozík pod moto

aji ja sem to resil a poresil to tak a funguje to bezproblemu. Mam stoceny na soustruhu z plechu tl 10 mm 2 kolecka a v nich vysoustruzeny na kazdym drazka pro kulicky uprostred  kolecek je dira na sroub ( horni plotna je durch bez zavitu a spodni se zavitem a jeste je sroub na spodku z druhe strany nabodovanej aby se neotocil, je tam proto aby drzel dve plotny ( kolecka) u sebe a mezi nima jsou kulicky a je to v drazcce napatlany vazelinou. krasne se to toci a je to hodne stabilni a pothal jsem to gumou tl. cca 3-4mm nalepil alkaprenem. prumer kolecek je velkej na sirku hl. stojanu + 2 cm z kazde strany. Kdyztak ti reknu prumer kdybys potreboval tedka sem v praci tak to nemam jak pomerit. Ale je to super vec, bohuzel nevim jak budu otacet jebku ktera nema hl. stojan idontknow , vymyslime jeraab smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
alex (Člen)
25.05.2007 13:22:54
Offline

Re: vozík pod moto

Billy psal:

aji ja sem to resil a poresil to tak a funguje to bezproblemu. Mam stoceny na soustruhu z plechu tl 10 mm 2 kolecka a v nich vysoustruzeny na kazdym drazka pro kulicky uprostred  kolecek je dira na sroub ( horni plotna je durch bez zavitu a spodni se zavitem a jeste je sroub na spodku z druhe strany nabodovanej aby se neotocil, je tam proto aby drzel dve plotny ( kolecka) u sebe a mezi nima jsou kulicky a je to v drazcce napatlany vazelinou. krasne se to toci a je to hodne stabilni a pothal jsem to gumou tl. cca 3-4mm nalepil alkaprenem. prumer kolecek je velkej na sirku hl. stojanu + 2 cm z kazde strany. Kdyztak ti reknu prumer kdybys potreboval tedka sem v praci tak to nemam jak pomerit. Ale je to super vec, bohuzel nevim jak budu otacet jebku ktera nema hl. stojan idontknow , vymyslime jeraab smile1

pocuj, ale on to potrebuje potom aj odsunut, nie iba otocit...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
alex (Člen)
25.05.2007 13:24:20
Offline

Re: vozík pod moto

Mour psal:

.....chalan, nie? idontknowbigsmile

chlapec... bigsmilesurprisedbigsmilegoodsurprised dame beer


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Billy (Člen)
25.05.2007 13:28:18
Offline

Re: vozík pod moto

ja teda nechapu kde co chce posunovat ale normalne mas tu tocnu pod motorem zajedu zadnim kolem za na hranu te tocny, sklapim hl stojanek jak normalne kdz davas masinu na hl. stojan a prizvedavam prdel masiny. ta stoji na tocne a pak si stoupnu za masinu a chytnu ju za to madlo vzadu a zatlacim k zemi a otocim na miste o 180° a pak si zuse stoupnu vedle ni a sundam smerem dopredu masinu dolu. a mam cumak masiny ven z garaze.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
alex (Člen)
25.05.2007 13:41:49
Offline

Re: vozík pod moto

Billy psal:

ja teda nechapu kde co chce posunovat ale normalne mas tu tocnu pod motorem zajedu zadnim kolem za na hranu te tocny, sklapim hl stojanek jak normalne kdz davas masinu na hl. stojan a prizvedavam prdel masiny. ta stoji na tocne a pak si stoupnu za masinu a chytnu ju za to madlo vzadu a zatlacim k zemi a otocim na miste o 180° a pak si zuse stoupnu vedle ni a sundam smerem dopredu masinu dolu. a mam cumak masiny ven z garaze.

to je jedno... mas to vymyslene dobre, ale keby si to chcel na tom stojane bokom posunut, tak na tom tvojom to nepojde... chapes, co myslim?


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Billy (Člen)
25.05.2007 13:50:23
Offline

Re: vozík pod moto

to chapu ale pokud by bylo prijatelny ze s ni muzu pak jenom couvat do predu a do zadu tak ju ke zdi das, chapu ze to myslis tak ze to zaparkujes jako kocarek do vyklenku o rozmerech cca 2,20x1,00, jinak at si to udela co nejnizsi ale zas at neosidis tl tech desek good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
inkvizitorr (Administrator)
25.05.2007 14:12:53
Offline

Re: vozík pod moto

http://www.louis.de/_10a80eeca51ec93f9bed36bd5d9596ddca/shop/img450/10003334_910_Fr.JPG



http://www.louis.de/_10a80eeca51ec93f9b … mp;cmd.y=4

šikovnej zámečník udělá za pár kačen, nechal si to takhle udělat otec do garáže, bo má málo místa a naprostá spokojenost....


doba je temná...
Loser (Administrator)
25.05.2007 14:25:12
Offline

Re: vozík pod moto

inkviz: to je zas ale takovy neskladny, ne?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
fido (Člen)
25.05.2007 23:02:15
Offline

Re: vozík pod moto

Billy psal:

to chapu ale pokud by bylo prijatelny ze s ni muzu pak jenom couvat do predu a do zadu tak ju ke zdi das, chapu ze to myslis tak ze to zaparkujes jako kocarek do vyklenku o rozmerech cca 2,20x1,00, jinak at si to udela co nejnizsi ale zas at neosidis tl tech desek good

to by bylo dobrý. A nemáš prosím tě fotku, byl bych ti vděčen, kdybys mi to poslal mejlem pro lepší představu. Díkgood


bla...blabla...!
Ondráš (Člen)
25.05.2007 23:10:21
Offline

Re: vozík pod moto

No já to vyřešil tak, že jsem pod motorku dal kus starého tvrdého linolea (ne ty měkkčené sračky) a když to potřebuji posunout tak jen zaberu. Pneumatiky po tom krásně kloužou, ale jen tak akorát na to posunutí. Stačí popadnout a zabrat. Nejsem Pája Dolínek, ale zvládnu to taky. I s plnou nádrží.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
maňas (Člen)
26.05.2007 09:01:21
Offline

Re: vozík pod moto

no já bych řek že o 180,stupňů otočit motyku asi není problém,když sem kupoval bandasku,tak ten v tom bazaru co stála ji hodil na policajta,chytiljednou rukou za sedlo,druhou za řidítka a jedním pohybem ji otočil,civěl sem jak trubkabigsmile,ale de togood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
fido (Člen)
26.05.2007 16:26:44
Offline

Re: vozík pod moto

Ondráš psal:

No já to vyřešil tak, že jsem pod motorku dal kus starého tvrdého linolea (ne ty měkkčené sračky) a když to potřebuji posunout tak jen zaberu. Pneumatiky po tom krásně kloužou, ale jen tak akorát na to posunutí. Stačí popadnout a zabrat. Nejsem Pája Dolínek, ale zvládnu to taky. I s plnou nádrží.good

to určitě funguje, ale já bych ho musel vždycky rozmotat...bigsmile jenže starý lino se chová divně...smile1no nějak si poradím


bla...blabla...!
sukinrr (Člen)
28.05.2007 14:27:18
Offline

Re: vozík pod moto

Jak uz tady nekdy psal s motorkou najedu pak si ji hodim na nohu a otocim

Billy (Člen)
29.05.2007 07:35:07
Offline

Re: vozík pod moto

fido psal:
Billy psal:

to chapu ale pokud by bylo prijatelny ze s ni muzu pak jenom couvat do predu a do zadu tak ju ke zdi das, chapu ze to myslis tak ze to zaparkujes jako kocarek do vyklenku o rozmerech cca 2,20x1,00, jinak at si to udela co nejnizsi ale zas at neosidis tl tech desek good

to by bylo dobrý. A nemáš prosím tě fotku, byl bych ti vděčen, kdybys mi to poslal mejlem pro lepší představu. Díkgood

No dneska to snad to snad vyfotim a placnu to semka good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr