Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Tony- oprava po bouračce

XJelen (Člen)
08.08.2012 10:02:09
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Tony psal:

Jsi věděl že se stavim? že jsi měl poznávací tričko bandit pussy? goodsmile1

ne, to on nosí furt a nepere ho! bigsmile


Strýcfajtr !!!
Tony (Člen)
08.08.2012 10:31:39
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

XJelen psal:
Tony psal:

Jsi věděl že se stavim? že jsi měl poznávací tričko bandit pussy? goodsmile1

ne, to on nosí furt a nepere ho! bigsmile

Vždyť to je správný. Na ten rok to vždycky vydrží a pak se koupí novej model good bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Filous (Člen)
08.08.2012 17:31:55
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Tony psal:
Filous psal:

...ty vole, dybych věděl jag si drzej, tag sem se s tebou dneska nebavil, smradefuckbigsmilebigsmilebigsmile

All:
...myslim že ten pacholek zapadne, v reálu je i trochu zakřiknutej a chtěl mi vykatbigsmilecool

Měl jsem v kapse poxera, kdyby sis dneska na něco vzpomněl evil Netušil jsem že jsi to nečetl smile1

A to že jsem Ti chtěl vykat bylo proto, že z plešatejch mám respekt asssmokin

Jsi věděl že se stavim? že jsi měl poznávací tričko bandit pussy? goodsmile1

...chodim enem v Bandit hadrech, hrdej membercoolbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tony (Člen)
11.08.2012 08:59:29
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Já kdybych chodil jen v bandit hadrech tak chodim pořád jen v jednom tričku badbigsmile
A vůbec, od středy jsem choodil na houby, cestoval po Jižních Čechách a taky po rakousku, heč bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3471_bez_nazvu-1.jpg

Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
PFremer (Člen)
11.08.2012 09:59:01
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Filous psal:
Tony psal:
Filous psal:

...ty vole, dybych věděl jag si drzej, tag sem se s tebou dneska nebavil, smradefuckbigsmilebigsmilebigsmile

All:
...myslim že ten pacholek zapadne, v reálu je i trochu zakřiknutej a chtěl mi vykatbigsmilecool

Měl jsem v kapse poxera, kdyby sis dneska na něco vzpomněl evil Netušil jsem že jsi to nečetl smile1

A to že jsem Ti chtěl vykat bylo proto, že z plešatejch mám respekt asssmokin

Jsi věděl že se stavim? že jsi měl poznávací tričko bandit pussy? goodsmile1

...chodim enem v Bandit hadrech, hrdej membercoolbigsmile

good


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Filous (Člen)
11.08.2012 18:07:39
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Tony psal:

Já kdybych chodil jen v bandit hadrech tak chodim pořád jen v jednom tričku badbigsmile
A vůbec, od středy jsem choodil na houby, cestoval po Jižních Čechách a taky po rakousku, heč bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … azvu-1.jpg

...a proč jezdils po polňačkách???surprised ...příště to skus po asfaltu, je to lepčí, vjeř misurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
libac22 (Člen)
11.08.2012 19:24:23
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Filous psal:
Tony psal:

Já kdybych chodil jen v bandit hadrech tak chodim pořád jen v jednom tričku badbigsmile
A vůbec, od středy jsem choodil na houby, cestoval po Jižních Čechách a taky po rakousku, heč bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … azvu-1.jpg

...a proč jezdils po polňačkách???surprised ...příště to skus po asfaltu, je to lepčí, vjeř misurprisedbigsmile

jestli se ještě bojí klopit (podle gumy soudím že jo) tak to je pro něj ideál good bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Tony (Člen)
12.08.2012 09:04:41
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

libac22 psal:
Filous psal:
Tony psal:

Já kdybych chodil jen v bandit hadrech tak chodim pořád jen v jednom tričku badbigsmile
A vůbec, od středy jsem choodil na houby, cestoval po Jižních Čechách a taky po rakousku, heč bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … azvu-1.jpg

...a proč jezdils po polňačkách???surprised ...příště to skus po asfaltu, je to lepčí, vjeř misurprisedbigsmile

jestli se ještě bojí klopit (podle gumy soudím že jo) tak to je pro něj ideál good bigsmile

Tak helejte se volové fuckbigsmile Po šotolině jsem jel asi jen 2 km, pak luxusní asfalt všude fuck A podle gumy soudíš asi jen proto, že byla špinavá jen na středu právě vod tý šotoliny bigsmile
Ničemu nerozumíte, koukám, že musim přidat nějakou tu fotku, jak jsem si zajezdil předtim, než jsem vyrazil evil O tom klopení bychom si mohli povídat evilbigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3471_p1050814.jpg



http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3471_p1050817.jpg



Kolínko na obě strany padlo jak v jižních čechách, tak v rakousku a nebojte se, nervu ho tam za každou cenu jak vopičák smile1 Spíš ho tam dávám jen aby mě nevykopla moc stupačka, i když tam už brousim tu gumu nahoře idontknow


Tak co vy na to, dědkové? evilsmokin

smokinsmokin


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Zdenek (Člen)
12.08.2012 10:27:04
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Toníku,Toníku,, my dědkové jsme tak malý náklony už zapoměli, jezdíme víc,, ty fotky jsou určitě fotomontáž, je potřeba při focení si pod tou stupnou vyndat ten dřevěnej špalík, já sem před 3tejdnama dal na minibajku ramínko, trochu mě bolí, ale to přejde. Za dědky Zdenek.bigsmilebigsmile

Tony (Člen)
12.08.2012 10:38:41
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Zdenek psal:

Toníku,Toníku,, my dědkové jsme tak malý náklony už zapoměli, jezdíme víc,, ty fotky jsou určitě fotomontáž, je potřeba při focení si pod tou stupnou vyndat ten dřevěnej špalík, já sem před 3tejdnama dal na minibajku ramínko, trochu mě bolí, ale to přejde. Za dědky Zdenek.bigsmilebigsmile

Dědku, dědku, minibike neni motorka good na blbnutí dobrý, ale kolínka jsou na zemi pořád, ramínko při normálním náklonu a ten kdo to opravdu umí, dá si v nějakym vracáku i hlavičku ass smile1 Hlavičkáři maj pak hustokrutě obroušenou helmu jako já, jenže já to mám z normální mašiny v provozu a ne z nějakýho pidibiku na hřišti assevilbigsmile

A vůbec, Ty jsi ten Zdeněk ponížen a zhnusen snobama z pussyfóra a nebo ten druhej, "normální"? idontknowbigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
XJelen (Člen)
12.08.2012 10:46:08
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Tony psal:
Zdenek psal:

Toníku,Toníku,, my dědkové jsme tak malý náklony už zapoměli, jezdíme víc,, ty fotky jsou určitě fotomontáž, je potřeba při focení si pod tou stupnou vyndat ten dřevěnej špalík, já sem před 3tejdnama dal na minibajku ramínko, trochu mě bolí, ale to přejde. Za dědky Zdenek.bigsmilebigsmile

Dědku, dědku, minibike neni motorka good na blbnutí dobrý, ale kolínka jsou na zemi pořád, ramínko při normálním náklonu a ten kdo to opravdu umí, dá si v nějakym vracáku i hlavičku ass smile1 Hlavičkáři maj pak hustokrutě obroušenou helmu jako já, jenže já to mám z normální mašiny v provozu a ne z nějakýho pidibiku na hřišti assevilbigsmile
tohle je ten normální bigsmile
A vůbec, Ty jsi ten Zdeněk ponížen a zhnusen snobama z pussyfóra a nebo ten druhej, "normální"? idontknowbigsmile


Strýcfajtr !!!
Tony (Člen)
12.08.2012 10:47:59
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

XJelen chtěl asi něco napsat evil


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
XJelen (Člen)
12.08.2012 10:55:33
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Tony psal:

XJelen chtěl asi něco napsat evil

napsal, ale skovalo se to do citovanýho textu redface
bylo tam
tohle je ten normální bigsmile

zdenek sem myslel


Strýcfajtr !!!
Tony (Člen)
12.08.2012 10:59:48
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

XJelen psal:
Tony psal:

XJelen chtěl asi něco napsat evil

napsal, ale skovalo se to do citovanýho textu redface
bylo tam
tohle je ten normální bigsmile

zdenek sem myslel

Jo tak takhle Ty to šifruješ good
normální? Ok, podle toho se zachovám evil bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Lihy (Člen)
13.08.2012 11:01:16
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Tony psal:

Tak helejte se volové fuckbigsmile Po šotolině jsem jel asi jen 2 km, pak luxusní asfalt všude fuck A podle gumy soudíš asi jen proto, že byla špinavá jen na středu právě vod tý šotoliny bigsmile
Ničemu nerozumíte, koukám, že musim přidat nějakou tu fotku, jak jsem si zajezdil předtim, než jsem vyrazil evil O tom klopení bychom si mohli povídat evilbigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 050814.jpg

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 050817.jpg

Kolínko na obě strany padlo jak v jižních čechách, tak v rakousku a nebojte se, nervu ho tam za každou cenu jak vopičák smile1 Spíš ho tam dávám jen aby mě nevykopla moc stupačka, i když tam už brousim tu gumu nahoře idontknow


Tak co vy na to, dědkové? evilsmokin

smokinsmokin

koukám že pilně trénuješ na "Tony- oprava po bouračce II" bigsmile

Tony (Člen)
13.08.2012 11:11:02
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Lihy psal:
Tony psal:

Tak helejte se volové fuckbigsmile Po šotolině jsem jel asi jen 2 km, pak luxusní asfalt všude fuck A podle gumy soudíš asi jen proto, že byla špinavá jen na středu právě vod tý šotoliny bigsmile
Ničemu nerozumíte, koukám, že musim přidat nějakou tu fotku, jak jsem si zajezdil předtim, než jsem vyrazil evil O tom klopení bychom si mohli povídat evilbigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 050814.jpg

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 050817.jpg

Kolínko na obě strany padlo jak v jižních čechách, tak v rakousku a nebojte se, nervu ho tam za každou cenu jak vopičák smile1 Spíš ho tam dávám jen aby mě nevykopla moc stupačka, i když tam už brousim tu gumu nahoře idontknow


Tak co vy na to, dědkové? evilsmokin

smokinsmokin

koukám že pilně trénuješ na "Tony- oprava po bouračce II" bigsmile

Tohle neříkej ani ve srandě bad jestli se tu to téma někdy objeví, jsem u tebe s bejsbolkou! evilbigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
libac22 (Člen)
13.08.2012 18:13:37
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

to by znamenalo dalších 315 přízpěvků  idontknow -------- ne už nebourej bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Tony (Člen)
13.08.2012 18:40:20
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

libac22 psal:

to by znamenalo dalších 315 přízpěvků  idontknow -------- ne už nebourej bigsmile

Jak 315??? Si myslíš, že to tu jako končí jo? Pche bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
libac22 (Člen)
13.08.2012 18:49:22
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Tony psal:
libac22 psal:

to by znamenalo dalších 315 přízpěvků  idontknow -------- ne už nebourej bigsmile

Jak 315??? Si myslíš, že to tu jako končí jo? Pche bigsmile

no ty pussy  bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Tony (Člen)
13.08.2012 18:54:09
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

libac22 psal:
Tony psal:
libac22 psal:

to by znamenalo dalších 315 přízpěvků  idontknow -------- ne už nebourej bigsmile

Jak 315??? Si myslíš, že to tu jako končí jo? Pche bigsmile

no ty pussy  bigsmile

Vidiš, už je jich tu 319 bigsmile
Tyhle vo hovně jsou v pohodě ale počkej až se začnu zase ptát assbigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Tony (Člen)
04.01.2013 16:16:34
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Nebudu tady zakládat padesátý vlákno kvůli gumám, jen se chci zeptat, jestli někdo jezdíte DUNLOP SPORTMAX SPORTSMART. http://www.megalevnepneu.cz/dunlop-sportsmart-tl-(69w)-160-60-r17-z~z4038526305374.html

kdyžtak jaká ta guma je? Na předku mám novou Dunlop sportmax D212 GP pro a nevim jestli k ní hodit na zadek taky tu dunlopku a nebo zase pirelli diablo, kterou mám odzkoušenou.  http://www.megalevnepneu.cz/pirelli-diablo-dot3408-(69w)-tl-160-60-r17-z~z8019227143041.html
Nejde mi ani tak o nájezd, ten by snad měla mít dobrej ale o to, jak drží v zatáčkách. Ta pirellka dá nejdřív docela pěkně vědět, než ustřelí, nikdy se mi nestalo, že by mi rovnou ulítla prdel.
Předem dík good


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Banditatom (Člen)
04.01.2013 16:40:10
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

jezdil jsi celou sadu od těch pirreli? celkem by mě to zajímalo pač paňmáma chce nový prýže! jak sedi? jaký je nájezd!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
04.01.2013 16:47:05
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Tony psal:

Nebudu tady zakládat padesátý vlákno kvůli gumám, jen se chci zeptat, jestli někdo jezdíte DUNLOP SPORTMAX SPORTSMART. http://www.megalevnepneu.cz/dunlop-sportsmart-tl-(69w)-160-60-r17-z~z4038526305374.html

kdyžtak jaká ta guma je? Na předku mám novou Dunlop sportmax D212 GP pro a nevim jestli k ní hodit na zadek taky tu dunlopku a nebo zase pirelli diablo, kterou mám odzkoušenou.  http://www.megalevnepneu.cz/pirelli-diablo-dot3408-(69w)-tl-160-60-r17-z~z8019227143041.html
Nejde mi ani tak o nájezd, ten by snad měla mít dobrej ale o to, jak drží v zatáčkách. Ta pirellka dá nejdřív docela pěkně vědět, než ustřelí, nikdy se mi nestalo, že by mi rovnou ulítla prdel.
Předem dík good

Dunlop Sortmax sportsmart vřele doporučuju, jezdil sem je na Bulíkovi i RSV a maximální spokojenost a ustřelená prdel? možná někdy na B6 když sem měl RoadAttacky :D jinak troufnu si říct že nejzdim zrovna pomalu a že netahám v zatáčkách se říct nedá a Sportmax jak přibitej, to Samý rosso II co sem měl chvilku v zadu na Bulíkovi....


...relativní kochač...
Tony (Člen)
04.01.2013 17:38:54
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Banditatom psal:

jezdil jsi celou sadu od těch pirreli? celkem by mě to zajímalo pač paňmáma chce nový prýže! jak sedi? jaký je nájezd!

jezdil jsem celou sadu, vlastně 2 sady good Celkem pěkně se zahřejvaly, po 4km už jsem je jel ke hraně. V létě. na mokru nevim, protože na mokru neklopim vubec a jedu jak posranej bigsmile S tí nájezdem si nejsem tak jistej, přední mi dala snad nějakých 15 000 a na středu bylo pořád víc něž 1,6mm, na stranách nebylo nic.
U zadku si tak jistej nejsem, jezdim to totiž až na plátno ale poslední pirelka mi dala něco kolem 6- 7 000...
Dovolilo mi to odřít řadičku a asi 1/3 stupaček, nejsou to vubec špatný gumy. Jen chci teď jezdit častějc na Slovensko a myslel jsem, jestli Dunlopka nedovolí stejnou pilu ale zároveň nenajede o něco víc bigsmileidontknow


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Tony (Člen)
04.01.2013 17:39:54
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Honzik8719 psal:
Tony psal:

Nebudu tady zakládat padesátý vlákno kvůli gumám, jen se chci zeptat, jestli někdo jezdíte DUNLOP SPORTMAX SPORTSMART. http://www.megalevnepneu.cz/dunlop-sportsmart-tl-(69w)-160-60-r17-z~z4038526305374.html

kdyžtak jaká ta guma je? Na předku mám novou Dunlop sportmax D212 GP pro a nevim jestli k ní hodit na zadek taky tu dunlopku a nebo zase pirelli diablo, kterou mám odzkoušenou.  http://www.megalevnepneu.cz/pirelli-diablo-dot3408-(69w)-tl-160-60-r17-z~z8019227143041.html
Nejde mi ani tak o nájezd, ten by snad měla mít dobrej ale o to, jak drží v zatáčkách. Ta pirellka dá nejdřív docela pěkně vědět, než ustřelí, nikdy se mi nestalo, že by mi rovnou ulítla prdel.
Předem dík good

Dunlop Sortmax sportsmart vřele doporučuju, jezdil sem je na Bulíkovi i RSV a maximální spokojenost a ustřelená prdel? možná někdy na B6 když sem měl RoadAttacky :D jinak troufnu si říct že nejzdim zrovna pomalu a že netahám v zatáčkách se říct nedá a Sportmax jak přibitej, to Samý rosso II co sem měl chvilku v zadu na Bulíkovi....

Super, nevíš přibližně kolik Ti najedla na zadku ta sportsmartka? good


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Tony (Člen)
04.01.2013 20:00:26
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

a jezdil jste někdy někdo něco od téhle značky? idontknowbigsmile
http://www.megalevnepneu.cz/avon-3d-ult … 80011.html
Docela mě to láká ale nevyzkoušenýho se bojim bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Banditatom (Člen)
04.01.2013 20:12:52
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Tony psal:

a jezdil jste někdy někdo něco od téhle značky? idontknowbigsmile
http://www.megalevnepneu.cz/avon-3d-ult … 80011.html
Docela mě to láká ale nevyzkoušenýho se bojim bigsmile

Zdenek1 je jezdil na b650... Ale uz sem nechodi myslim co do najezdu byl spokojeny...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
gerrik (Člen)
04.01.2013 20:51:54
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

zajimavá cena good

VikecB12 (Člen)
04.01.2013 21:02:05
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Mám momentálně tu sportsmartku na B12 na předku. Zatím má najeto asi 6000km a zbyvá ji tak 30%. Celkem drží,nikde mě neuklouzla,ale asi příští koupím roadsmartku,na ty su zvyklej,ale semtam klouzne na tom předku...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Tony (Člen)
05.01.2013 14:56:05
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Dík všem, dám tam tu dunlopku good zkusim to.
Je tu někde Filous nebo jinej odborník? cool
Zjistil jsem že napínák má vyjetejch 15 zubů. což jsou tak 3/4 životnosti rozvoďáku, negood?
jen se chci zeptat, je to tak nějak přibližně běžný, že při tachometrovejch 42 000km jsem na tolika zubech a nebo mám najeto jednou tolik? bigsmile
Vím že se to nedá přesně určit, ale tak aspoň přibližně good
A před montáží mám ten čep zatlačit ÚPLNĚ zpátky? surprised
nebo stačí jen o pár zubů?
Jinak ten přístup je tam hezkej, no sickbigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3471_p1080790.jpg

Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Kelly01 (Člen)
05.01.2013 16:47:07
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

zatlačit zpátkysurprised

odstup od stroje a už na nic nešahej bigsmile


God Save The Queen!
Tony (Člen)
05.01.2013 18:02:57
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Kelly01 psal:

zatlačit zpátkysurprised

odstup od stroje a už na nic nešahej bigsmile

Hovno fuckbigsmile
Normálně jsem to restratoval (to znamená to zatlačit zpátky) bigsmile
jako aby nebyl ten čep vysunutej vubec, aby byl na prvnim zubu good No a pak se to tou 19kou šroubem zase vysunulo zpátky na nějakej ten 15tej zub, ale až v motoru fuck Vim, né assbigsmilebigsmile
Krásně to běží, už neslyšim nic, kromě toho krásnýho zvuku z vejfuku smile1


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Filous (Člen)
06.01.2013 12:44:27
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Tony psal:
Kelly01 psal:

zatlačit zpátkysurprised

odstup od stroje a už na nic nešahej bigsmile

Hovno fuckbigsmile
Normálně jsem to restratoval (to znamená to zatlačit zpátky) bigsmile
jako aby nebyl ten čep vysunutej vubec, aby byl na prvnim zubu good No a pak se to tou 19kou šroubem zase vysunulo zpátky na nějakej ten 15tej zub, ale až v motoru fuck Vim, né assbigsmilebigsmile
Krásně to běží, už neslyšim nic, kromě toho krásnýho zvuku z vejfuku smile1

...máš to správněcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tony (Člen)
06.01.2013 13:06:34
Offline

Re: Tony- oprava po bouračce

Supergood Dík
A co těch 42 000 km, je to reálný? bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr