Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » motorový olej

Pard. (Nový člen)
05.01.2013 13:05:37
Offline

motorový olej

přátelé- jaký olej  používáte ve svých banditech??? Bandit je moje první pořádná motorka, tak bych nerad něco zanedbal. Jde mi hlavně o viskozní třídu- nějaký to API.  Děkuji. Banditům zdar.good

osiris (Člen)
05.01.2013 13:25:05
Offline

Re: motorový olej


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kojaksro (Člen)
05.01.2013 15:04:32
Offline

Re: motorový olej

.....béčku chutná 10W40, Motul, Castrol, Agip, Motorex, Bel-Ray, .....je jich spousta, já preferuji Motulgood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Libor nx (Člen)
05.01.2013 20:54:25
Offline

Re: motorový olej

jj Motul good

Frodo89 (Člen)
05.01.2013 21:23:18
Offline

Re: motorový olej

Libor nx psal:

jj Motul good

Já preferuji Elf, nebo Mobil...
Ted jsem tam měl ostatnima preferovanej Motul 5100 a při vyměně vypadal vážně hrozně...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
SO 545 (Člen)
05.01.2013 22:17:31
Offline

Re: motorový olej

to podla coho posudzujes ?

funkcia oleja nieje aby vyzeral pri vypustani ako ked si ho nalieval...

Koldan (Člen)
06.01.2013 00:41:12
Offline

Re: motorový olej

Pard. psal:

přátelé- jaký olej  používáte ve svých banditech??? Bandit je moje první pořádná motorka, tak bych nerad něco zanedbal. Jde mi hlavně o viskozní třídu- nějaký to API.  Děkuji. Banditům zdar.good

10W40 nebo 15W50, zbytek je plus minus jedno, beztak to de z jednoho suduevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
06.01.2013 11:02:20
Offline

Re: motorový olej

Frodo89 psal:
Libor nx psal:

jj Motul good

Já preferuji Elf, nebo Mobil...
Ted jsem tam měl ostatnima preferovanej Motul 5100 a při vyměně vypadal vážně hrozně...

surprised???bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
XJelen (Člen)
06.01.2013 11:17:56
Offline

Re: motorový olej

Koldan psal:
Pard. psal:

přátelé- jaký olej  používáte ve svých banditech??? Bandit je moje první pořádná motorka, tak bych nerad něco zanedbal. Jde mi hlavně o viskozní třídu- nějaký to API.  Děkuji. Banditům zdar.good

10W40 nebo 15W50, zbytek je plus minus jedno, beztak to de z jednoho suduevil

good loni nás Karlos zásoboval DBV za pjetasedmdesát za litr, doufám, že letos nezklame good

je mi jasný, že se teď pár lidí z toho vosypalo evil


Strýcfajtr !!!
jardagsf (Člen)
06.01.2013 12:00:05
Offline

Re: motorový olej

vychytat slevyu lujze - naplanovat zajezd - koupit probiker za 20E 4l
co taky jineho v zime delat.......bigsmile
jardagsf olejem uz predzasobeny


MOTO KOZZI GRISO
Filous (Člen)
06.01.2013 12:33:07
Offline

Re: motorový olej

...dyby ste mu k tem vopchodnim značkam napsali aspoň viskozitu, dyš uš né specifikaciidontknow ...dyš mu napíšu ELF, Mobil, Motul nebo dovíco, tag mu to moc nepomůžeidontknow
...k dotazu...výropce doporučuje Castrol dříf voznačení GPS, dneska Power 1, 10W40, API SJ...jináč dyš dodržíš specifikaci, je jedno, kerou značku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
06.01.2013 12:58:45
Offline

Re: motorový olej

No já se přetzásobil kastrolem power1 10w40,měli ho na www.motořetězy.cz za nějakejch 166kč/litr a filtry hiflo za 105kčgood Tak sme to vobjednali hromadně do fšech našich(tata,já,Mara,Tukan) strojů a bylo aji poštovný grátisgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
06.01.2013 17:51:57
Offline

Re: motorový olej

Filous psal:

...dyby ste mu k tem vopchodnim značkam napsali aspoň viskozitu, dyš uš né specifikaciidontknow ...dyš mu napíšu ELF, Mobil, Motul nebo dovíco, tag mu to moc nepomůžeidontknow
...k dotazu...výropce doporučuje Castrol dříf voznačení GPS, dneska Power 1, 10W40, API SJ...jináč dyš dodržíš specifikaci, je jedno, kerou značku...

sory bratře, takže za mě a za jardu vobá 10W40 apíčko ti psát nebudu, bo ho procycle i DBV každej rok zvedaj vo písmenko bigsmile


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
06.01.2013 17:55:33
Offline

Re: motorový olej

XJelen psal:
Filous psal:

...dyby ste mu k tem vopchodnim značkam napsali aspoň viskozitu, dyš uš né specifikaciidontknow ...dyš mu napíšu ELF, Mobil, Motul nebo dovíco, tag mu to moc nepomůžeidontknow
...k dotazu...výropce doporučuje Castrol dříf voznačení GPS, dneska Power 1, 10W40, API SJ...jináč dyš dodržíš specifikaci, je jedno, kerou značku...

sory bratře, takže za mě a za jardu vobá 10W40 apíčko ti psát nebudu, bo ho procycle i DBV každej rok zvedaj vo písmenko bigsmile

...já byl ráno po kůži a tag ňák trochu nasranejredfacebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yebat (Člen)
06.01.2013 17:58:47
Offline

Re: motorový olej

a když tu mám asi jeden a půl litru motulu, a litr repsolu, oba stejný specifikace 10W40 určený pro motorky. Můžu to slejt, přikoupit litr a nalejt to do motyky? co na to jan tleskač?

Filous (Člen)
06.01.2013 18:10:44
Offline

Re: motorový olej

yebat psal:

a když tu mám asi jeden a půl litru motulu, a litr repsolu, oba stejný specifikace 10W40 určený pro motorky. Můžu to slejt, přikoupit litr a nalejt to do motyky? co na to jan tleskač?

...nic to neudělá, ale mě se to tag ňák příčí a rači bych s tema zbytkama mazal lištu řetězový pilysurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
deny1234 (Člen)
06.01.2013 20:05:58
Offline

Re: motorový olej

No ja tam mel Motul , ten jako dobry , ted tam je vyrobcem predepisovany Castrol , bo ho kupuju tady za 150 voci http://www.harkgroup.cz/eshop/index.php … &id=54 , ale klouze s nim za studena spojka , tak pujde po 1000 km pryc sick A prijde tam zasejc Motul good

Frodo89 (Člen)
06.01.2013 20:19:44
Offline

Re: motorový olej

Banditatom psal:
Frodo89 psal:
Libor nx psal:

jj Motul good

Já preferuji Elf, nebo Mobil...
Ted jsem tam měl ostatnima preferovanej Motul 5100 a při vyměně vypadal vážně hrozně...

surprised???bigsmilebigsmilebigsmile

Při teplotě tak cca 15°C jsem si vypuštěny olej kapnul na sklíčko:
- hodně rychle stékal proudem o nizké viskozitě
- při přiložení kricího sklička jsem citil v oleji "jako by kaminky"
Což jsem pocitil i u druhych oleju, ale né v tak velké markantosti.
- ještě mi u Motulu 5100 začla prokluzovat spojka cca okolo 7-8tisici otaček "asi holka už dosluhuje"

ELF - Moto 4 HP ECO SAE 10W-4 - nyní
Mobil Extra 4T 10W-40


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
yebat (Člen)
06.01.2013 21:18:19
Offline

Re: motorový olej

deny1234 psal:

No ja tam mel Motul , ten jako dobry , ted tam je vyrobcem predepisovany Castrol , bo ho kupuju tady za 150 voci http://www.harkgroup.cz/eshop/index.php … &id=54 , ale klouze s nim za studena spojka , tak pujde po 1000 km pryc sick A prijde tam zasejc Motul good

tak za studena mi klouže i motul, takže to nechám ohřát, nebo za to prostě za studena neberu a je po problému... smile1

Pard. (Nový člen)
06.01.2013 21:40:24
Offline

Re: motorový olej

Děkuji všem-  přeji co nejdříve suché silnice a teploty min. nad 15 st. Pevné zdraví všemgood

zzzmrzlinar (Člen)
06.01.2013 23:03:31
Offline

Re: motorový olej

hoši jen dejte bacha u těch hypervýhodnejch nabídek Castrolů a jinejch. Jestli to stojí podezřele málo tak je velká pravděpodobnost že tam lejete FALŠOVANEJ ČÍNSKEJ ŠMEJD.

To už je bezpečnější použít značku kde se nepřplácí za logo, bo jí nikdo nefalšuje. Když už Kastróla tak někde kde to fakt je von.

Na podzim jsem viděl na veterán burze v Zákupech pixly auťáckýho Castrólu za 80,- vočí za litr a velký WDéčko za 65,-. Zvenku samozřejmě absolutně k nerozeznání, akorát to WD40 smrdělo místo klasickýho WDčkovýho odéru úplně stejně jako komunistickej olej na jízdní kola a šicí stroje, takže WD to rozhodně nebylo.

Já jsem z levnejch už použil Louisáckej Procycle, Elf, a Orlen všechno za 400-600 za 4 litry tak ještě zkusím to Krušnohorácký DVB a mám to všechno smile1

a specifikaci nezapomenout na MA, nebo MA2 ať tam nenaleje auťáckej náhodou.

vorel (Člen)
07.01.2013 00:05:55
Offline

Re: motorový olej

Ja jouda si tam to wdcko koupil
A ruskej nuz a polni lopatku, ale ty vypadaj pravy


řikám si hurikán
Kelly01 (Člen)
07.01.2013 09:11:27
Offline

Re: motorový olej

Peru do auta Castrol, WD kupuji stáčenej, a jestli mi v krámě prodaj padělek tak to stejně nepoznámbigsmile


God Save The Queen!
zzzmrzlinar (Člen)
07.01.2013 09:20:49
Offline

Re: motorový olej

vorel psal:

Ja jouda si tam to wdcko koupil
A ruskej nuz a polni lopatku, ale ty vypadaj pravy

smile1 ale jinak je Zákupskej blešák úplně nejvíc

já kůpil jen za dvacku vojenskej votvírák a taky asi echt originál.

K.a.s.y.m. (Člen)
07.01.2013 09:40:20
Offline

Re: motorový olej

to WD-cko uz se mi do ruky dostalo taky ale asi to byla jina sarze protoze to smrdelo hodne naftousmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
07.01.2013 11:12:55
Offline

Re: motorový olej

K.a.s.y.m. psal:

to WD-cko uz se mi do ruky dostalo taky ale asi to byla jina sarze protoze to smrdelo hodne naftousmile1

mno, tak to asi bude ta správná kvalitka bigsmile ty hajzly čínský zfalšujou úplně všechno

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr