Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Ma to tu cenu?

ZDENEK46 (Člen)
02.02.2013 15:33:46
Offline
Filous (Člen)
02.02.2013 15:45:25
Offline

Re: Ma to tu cenu?

...dost zanedbanej, majitel je bordelář, viz.garáž, chybí točkoměr, km nevjeřim, na druhou stranu vše origo...za 33, max 35 by se s toho dala udělat motorka...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ZDENEK46 (Člen)
02.02.2013 16:27:52
Offline

Re: Ma to tu cenu?

Chlapec slevil na tricetidontknow

VikecB12 (Člen)
02.02.2013 17:48:29
Offline

Re: Ma to tu cenu?

Za tři pětky to de,záleží jak je na tom motor a převodovka. Obecně vzato bych si ale motorku na keré majitel není schopnej ani při prodeji umejt kola nekoupil. Kdyš je někdo zhnilej na tohle,jak asi prováděl ostatní udržbu...
Rači bych toho fešáka co se prodával nedávno za paderedface


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
02.02.2013 18:36:14
Offline

Re: Ma to tu cenu?

ZDENEK46 psal:

Chlapec slevil na tricetidontknow

ty jo , za to sem prodal tu mou starou šestku 96, která brala olej a měla vařenej kus karteru , ...to je plnotučna zadarmo


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kojaksro (Člen)
02.02.2013 18:41:09
Offline

Re: Ma to tu cenu?

....jak píše Filous a Vikec, někdo má motorku jako spotřebák a dle toho taky vypadá, někdo k ní má vztah, je to srdcovka a dle toho taky vypadá.
Počítej s tím, že pokud koupíš motorku, která je 10 a více let stará, je dost pravděpodobné, že do ni nasypeš 10-20tis, jak nic, ba někdy i více. Jsou vyjímky kdy ji kupuješ od majitele, který ji měl jako srdcovku, je v top stavu po technické stránce a sypeš prachy jen do spotřebáku. Já osobně bych váhal koupit motorku, která vypadá, že na ni někdy loni v listopadu naposledy jezdil a v tom stavu je pořád.

....často se nám stává, že si k nám přiveze na servis motorku koupenou jako super kup za 25-35tis. Pak mu spadne, když se dozví aby s tím mohl na pohodu jezdit, že musí udělat: řetězovku, přetěsnit tlumiče, vyteklej centrál a slítany desky (nedej bože kotouče). A to nepočítám, běžnej spotřebák, jako náplně, gumy a pod.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
K.a.s.y.m. (Člen)
02.02.2013 19:01:23
Offline

Re: Ma to tu cenu?

kojaksro psal:

....jak píše Filous a Vikec, někdo má motorku jako spotřebák a dle toho taky vypadá, někdo k ní má vztah, je to srdcovka a dle toho taky vypadá.
Počítej s tím, že pokud koupíš motorku, která je 10 a více let stará, je dost pravděpodobné, že do ni nasypeš 10-20tis, jak nic, ba někdy i více. Jsou vyjímky kdy ji kupuješ od majitele, který ji měl jako srdcovku, je v top stavu po technické stránce a sypeš prachy jen do spotřebáku. Já osobně bych váhal koupit motorku, která vypadá, že na ni někdy loni v listopadu naposledy jezdil a v tom stavu je pořád.

....často se nám stává, že si k nám přiveze na servis motorku koupenou jako super kup za 25-35tis. Pak mu spadne, když se dozví aby s tím mohl na pohodu jezdit, že musí udělat: řetězovku, přetěsnit tlumiče, vyteklej centrál a slítany desky (nedej bože kotouče). A to nepočítám, běžnej spotřebák, jako náplně, gumy a pod.

goodgood
ale tak na přestavbu by to za 20 šlo bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
02.02.2013 19:06:16
Offline

Re: Ma to tu cenu?

Ještě sem si to jednou prohlídl a nejsu si jistej,jestli je to aji za těch mrskejch třice litrů dobrej kaufidontknow Kdyby to mělo ty budíky v cakju,tak možná jo. Záleží jak je na tom spotřebák,pokud bude fšecko nadoraz vojetý,tak bych se na to vysral.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
02.02.2013 19:29:37
Offline

Re: Ma to tu cenu?

VikecB12 psal:

Ještě sem si to jednou prohlídl a nejsu si jistej,jestli je to aji za těch mrskejch třice litrů dobrej kaufidontknow Kdyby to mělo ty budíky v cakju,tak možná jo. Záleží jak je na tom spotřebák,pokud bude fšecko nadoraz vojetý,tak bych se na to vysral.

....jaký bude rozdíl, pokud spotřebák bude nadoraz vojetý i u motky za 100 tis. a r.v.2005 ? surprisedidontknow evil

Mour (Člen)
02.02.2013 19:32:07
Offline

Re: Ma to tu cenu?

Obecně mě přijde lepčí si koupi hujdu za 30 a pak si za 20 vše vyměnit, než koupit za 50 a nic si vyměnit bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
02.02.2013 19:41:16
Offline

Re: Ma to tu cenu?

Mour psal:

Obecně mě přijde lepčí si koupi hujdu za 30 a pak si za 20 vše vyměnit, než koupit za 50 a nic si vyměnit bigsmile

good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
02.02.2013 20:05:32
Offline

Re: Ma to tu cenu?

Mour psal:
VikecB12 psal:

Ještě sem si to jednou prohlídl a nejsu si jistej,jestli je to aji za těch mrskejch třice litrů dobrej kaufidontknow Kdyby to mělo ty budíky v cakju,tak možná jo. Záleží jak je na tom spotřebák,pokud bude fšecko nadoraz vojetý,tak bych se na to vysral.

....jaký bude rozdíl, pokud spotřebák bude nadoraz vojetý i u motky za 100 tis. a r.v.2005 ? surprisedidontknow evil

Je to vždycky přitěžující okolnost a u tohohle "krasavca" bych to viděl jako limitující faktor mezi cenou 30 a nebo 25tisícevilbigsmile
Zhuntovanejch dojetejch motorek sou fšude mraky a na tvou teorii o pořízení laciné a investovat do ní mám jednu připomínku. Z kurvy pannu neuděláševil
Ale jo,pokud někdo touží po plnotučné a nemá love naráz na pořízení pěkné,tak je to dobrýgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
02.02.2013 20:16:59
Offline

Re: Ma to tu cenu?

VikecB12 psal:
Mour psal:
VikecB12 psal:

Ještě sem si to jednou prohlídl a nejsu si jistej,jestli je to aji za těch mrskejch třice litrů dobrej kaufidontknow Kdyby to mělo ty budíky v cakju,tak možná jo. Záleží jak je na tom spotřebák,pokud bude fšecko nadoraz vojetý,tak bych se na to vysral.

....jaký bude rozdíl, pokud spotřebák bude nadoraz vojetý i u motky za 100 tis. a r.v.2005 ? surprisedidontknow evil

Je to vždycky přitěžující okolnost a u tohohle "krasavca" bych to viděl jako limitující faktor mezi cenou 30 a nebo 25tisícevilbigsmile
Zhuntovanejch dojetejch motorek sou fšude mraky a na tvou teorii o pořízení laciné a investovat do ní mám jednu připomínku. Z kurvy pannu neuděláševil
Ale jo,pokud někdo touží po plnotučné a nemá love naráz na pořízení pěkné,tak je to dobrýgood

...říká se ale, že to jsou pak nejlepší manželky goodbigsmilebigsmile ...a vo to u B12 jde goodevilbigsmile

kojaksro (Člen)
02.02.2013 20:27:13
Offline

Re: Ma to tu cenu?

Mour psal:

Obecně mě přijde lepčí si koupi hujdu za 30 a pak si za 20 vše vyměnit, než koupit za 50 a nic si vyměnit bigsmile

....tady samozřejmě hraje roli faktor poměr: r.v. - cena moto - najeté km - stav motorky a v neposlední řadě jakou kupuješ motorku (značku, model)
Pokud budeš mít nabídku B12 05 z 15tis najetejma v super stavu, za 90tísíc. a ten samý ročník s 60tis najetejma, už s tím, že nějaké ty investice proběhly a další čekají za 60. Tak já osobně skočím, do té za 90tis.smokin......neřešte cenu je to jen příklad.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Mour (Člen)
02.02.2013 20:34:59
Offline

Re: Ma to tu cenu?

kojaksro psal:
Mour psal:

Obecně mě přijde lepčí si koupi hujdu za 30 a pak si za 20 vše vyměnit, než koupit za 50 a nic si vyměnit bigsmile

....tady samozřejmě hraje roli faktor poměr: r.v. - cena moto - najeté km - stav motorky a v neposlední řadě jakou kupuješ motorku (značku, model)
Pokud budeš mít nabídku B12 05 z 15tis najetejma v super stavu, za 90tísíc. a ten samý ročník s 60tis najetejma, už s tím, že nějaké ty investice proběhly a další čekají za 60. Tak já osobně skočím, do té za 90tis.smokin......neřešte cenu je to jen příklad.

.... souhlasím v téhle cenové hladině good

Kožak (Člen)
02.02.2013 21:54:37
Offline

Re: Ma to tu cenu?

vona i ta dílna je pěknej hnůj sick


MRDAT!!!
PALOUS (Člen)
02.02.2013 21:56:00
Offline

Re: Ma to tu cenu?

tak hele dyš se podíváte na goreho motorku tak každá je krááásnábigsmilebigsmilebigsmile


Jebat motorky :-)
malda (Člen)
02.02.2013 22:20:34
Offline

Re: Ma to tu cenu?

Moure až budeš rozebirat tak na mě nezapomeň !!

Mour (Člen)
02.02.2013 22:43:41
Offline

Re: Ma to tu cenu?

malda psal:

Moure až budeš rozebirat tak na mě nezapomeň !!

...samozdřejmě goodbigsmile

yebat (Člen)
03.02.2013 00:11:45
Offline

Re: Ma to tu cenu?

osobně jsem rád, že předchozí majitel motorku nevyčistil... já jí koupil za 45, vyleštil jsem jí, po tejdnu jsem za nim přijel a on si trhal vlasy, se slovy, že kdyby jí umyl, tak jí prodá o 15000,- víc... a měl pravdu...
přitom mi stačilo nad tim strávit jednu směnu v zaměstnání... smokin

Honzik8719 (Člen)
03.02.2013 00:21:15
Offline

Re: Ma to tu cenu?

K.a.s.y.m. psal:
kojaksro psal:

....jak píše Filous a Vikec, někdo má motorku jako spotřebák a dle toho taky vypadá, někdo k ní má vztah, je to srdcovka a dle toho taky vypadá.
Počítej s tím, že pokud koupíš motorku, která je 10 a více let stará, je dost pravděpodobné, že do ni nasypeš 10-20tis, jak nic, ba někdy i více. Jsou vyjímky kdy ji kupuješ od majitele, který ji měl jako srdcovku, je v top stavu po technické stránce a sypeš prachy jen do spotřebáku. Já osobně bych váhal koupit motorku, která vypadá, že na ni někdy loni v listopadu naposledy jezdil a v tom stavu je pořád.

....často se nám stává, že si k nám přiveze na servis motorku koupenou jako super kup za 25-35tis. Pak mu spadne, když se dozví aby s tím mohl na pohodu jezdit, že musí udělat: řetězovku, přetěsnit tlumiče, vyteklej centrál a slítany desky (nedej bože kotouče). A to nepočítám, běžnej spotřebák, jako náplně, gumy a pod.

goodgood
ale tak na přestavbu by to za 20 šlo bigsmile

to bych po tom snad šáhnulredface


...relativní kochač...
Kim (Člen)
03.02.2013 08:54:29
Offline

Re: Ma to tu cenu?

Mour psal:
VikecB12 psal:
Mour psal:


....jaký bude rozdíl, pokud spotřebák bude nadoraz vojetý i u motky za 100 tis. a r.v.2005 ? surprisedidontknow evil

Je to vždycky přitěžující okolnost a u tohohle "krasavca" bych to viděl jako limitující faktor mezi cenou 30 a nebo 25tisícevilbigsmile
Zhuntovanejch dojetejch motorek sou fšude mraky a na tvou teorii o pořízení laciné a investovat do ní mám jednu připomínku. Z kurvy pannu neuděláševil
Ale jo,pokud někdo touží po plnotučné a nemá love naráz na pořízení pěkné,tak je to dobrýgood

...říká se ale, že to jsou pak nejlepší manželky goodbigsmilebigsmile ...a vo to u B12 jde goodevilbigsmile

jak se to veme,jestli jich tam měla jak vlaštovek na drátě(majitelů),tak to taky neni vonoidontknowbigsmilebigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
mi (Člen)
03.02.2013 10:24:41
Offline

Re: Ma to tu cenu?

tvl tudle prapra sem měl a nemá to cenu....


svět je cirkusovej stan
VikecB12 (Člen)
03.02.2013 11:12:00
Offline

Re: Ma to tu cenu?

Honzik8719 psal:
K.a.s.y.m. psal:
kojaksro psal:

....jak píše Filous a Vikec, někdo má motorku jako spotřebák a dle toho taky vypadá, někdo k ní má vztah, je to srdcovka a dle toho taky vypadá.
Počítej s tím, že pokud koupíš motorku, která je 10 a více let stará, je dost pravděpodobné, že do ni nasypeš 10-20tis, jak nic, ba někdy i více. Jsou vyjímky kdy ji kupuješ od majitele, který ji měl jako srdcovku, je v top stavu po technické stránce a sypeš prachy jen do spotřebáku. Já osobně bych váhal koupit motorku, která vypadá, že na ni někdy loni v listopadu naposledy jezdil a v tom stavu je pořád.

....často se nám stává, že si k nám přiveze na servis motorku koupenou jako super kup za 25-35tis. Pak mu spadne, když se dozví aby s tím mohl na pohodu jezdit, že musí udělat: řetězovku, přetěsnit tlumiče, vyteklej centrál a slítany desky (nedej bože kotouče). A to nepočítám, běžnej spotřebák, jako náplně, gumy a pod.

goodgood
ale tak na přestavbu by to za 20 šlo bigsmile

to bych po tom snad šáhnulredface

Nějak u tvejch příspěfků čtu mezi řádky,že nutně potřebuješ B12,jen si to nejseš schopnej přiznatevilbigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honzik8719 (Člen)
03.02.2013 14:35:38
Offline

Re: Ma to tu cenu?

VikecB12 psal:
Honzik8719 psal:
K.a.s.y.m. psal:


goodgood
ale tak na přestavbu by to za 20 šlo bigsmile

to bych po tom snad šáhnulredface

Nějak u tvejch příspěfků čtu mezi řádky,že nutně potřebuješ B12,jen si to nejseš schopnej přiznatevilbigsmilegood

help tak jako asi jo....už šetřim na nějakou takovoudle z levnějšíchredfaceevilbigsmile


...relativní kochač...
cyborg (Nový člen)
03.02.2013 14:42:14
Offline

Re: Ma to tu cenu?

když to tak čtu, tak mám B12 rv. 99 s vadou motoru na prodej za 20000. kontakt v profilu

Honzik8719 (Člen)
03.02.2013 15:08:38
Offline

Re: Ma to tu cenu?

cyborg psal:

když to tak čtu, tak mám B12 rv. 99 s vadou motoru na prodej za 20000. kontakt v profilu

vada motoru je širokej pojembigsmile


...relativní kochač...
cyborg (Nový člen)
03.02.2013 15:23:38
Offline

Re: Ma to tu cenu?

Honzik8719 psal:
cyborg psal:

když to tak čtu, tak mám B12 rv. 99 s vadou motoru na prodej za 20000. kontakt v profilu

vada motoru je širokej pojembigsmile

za jízdy ztratil motor tah a následně chcípl úplně, při pokusu nastartovat šel v výfuku modrošedý dým smile2

osiris (Člen)
03.02.2013 15:47:24
Offline

Re: Ma to tu cenu?

cyborg psal:
Honzik8719 psal:
cyborg psal:

když to tak čtu, tak mám B12 rv. 99 s vadou motoru na prodej za 20000. kontakt v profilu

vada motoru je širokej pojembigsmile

za jízdy ztratil motor tah a následně chcípl úplně, při pokusu nastartovat šel v výfuku modrošedý dým smile2

http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=15317


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
03.02.2013 17:42:02
Offline

Re: Ma to tu cenu?

Jak může takhle zasraný někdo něco prodávat? Je ouplně jedno že k tomu nemá vztah sick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr