Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » poplatky

lori (Člen)
12.02.2013 18:10:37
Offline

poplatky

zdar, co si myslíte vo tem, že za vás chce někdo vymáhat poplatky od bank, není to zas jen výmrd s lidem. www.poplatkyzpet.cz  sory link přímo neumím,bo su lama,čus a názory semidontknowidontknowidontknow


De to, ale dře to.
bobule (Člen)
12.02.2013 18:28:31
Offline

Re: poplatky

tak nějak to taky sleduju ale moc nevěřim tomu že to tady nějak kladně dopadne, dle tý kalkulačky bych za celou dobu hypotéky ušetřil 52500,- což by se mě jako líbylosmokin


to jebu
vorel (Člen)
12.02.2013 19:09:39
Offline

Re: poplatky

lori psal:

zdar, co si myslíte vo tem, že za vás chce někdo vymáhat poplatky od bank, není to zas jen výmrd s lidem. www.poplatkyzpet.cz  sory link přímo neumím,bo su lama,čus a názory semidontknowidontknowidontknow

jakej vymrd? zúčastnit se přece nemusíš. vymrd je žeje banky vybiraj a tady je návod jak se jich zbavit


řikám si hurikán
4Fun.cz (Člen)
12.02.2013 19:27:03
Offline

Re: poplatky

Sice žádnej úvěr momentálně nemám ale jsem pro.Dělají z nás kokoty a konečně jim někdo utnul tipec.Ještě kdyby tak někdo zametl s mobilníma operátorama idontknow


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
lori (Člen)
12.02.2013 19:59:56
Offline

Re: poplatky

vorel psal:
lori psal:

zdar, co si myslíte vo tem, že za vás chce někdo vymáhat poplatky od bank, není to zas jen výmrd s lidem. www.poplatkyzpet.cz  sory link přímo neumím,bo su lama,čus a názory semidontknowidontknowidontknow

jakej vymrd? zúčastnit se přece nemusíš. vymrd je žeje banky vybiraj a tady je návod jak se jich zbavit

no mě se to taky líbí, ale jsme v čechách žebadbad


De to, ale dře to.
vorel (Člen)
12.02.2013 20:10:11
Offline

Re: poplatky

bud ti to vymuzou nebo ne, nic horšího se stát nemůže, takže žádný badbad


řikám si hurikán
K.a.s.y.m. (Člen)
12.02.2013 20:13:23
Offline

Re: poplatky

tady je další parta která se tim zabejvá http://www.bankovnipoplatky.com/
a jsem pro čim víc lidí se tim bude zabejvat tim líp..snad se banky chytnou za nos a zruší to.
proč mám platit platit poplatky zaúčet kterej já vlastně nepotřebuju a ani mi žádný služby neposkytujefuck
Já do toho jdu uvidíme co to přinese.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
lori (Člen)
12.02.2013 20:17:51
Offline

Re: poplatky

vorel psal:

bud ti to vymuzou nebo ne, nic horšího se stát nemůže, takže žádný badbad

no ,dáváš jim plnou moc a veškerý čísla smluv a konta, a co asi dovede takovej právník s plnou mocí není třeba komentovat, a jak často děláš ty pro někoho něco jen tak že se ti chce, nebo vážně věříš tomu že to dělaj proto že je sere jak banky derou obyč. lidi, protobadbadbadbad


De to, ale dře to.
Koldan (Člen)
12.02.2013 21:08:58
Offline

Re: poplatky

lori psal:
vorel psal:

bud ti to vymuzou nebo ne, nic horšího se stát nemůže, takže žádný badbad

no ,dáváš jim plnou moc a veškerý čísla smluv a konta, a co asi dovede takovej právník s plnou mocí není třeba komentovat, a jak často děláš ty pro někoho něco jen tak že se ti chce, nebo vážně věříš tomu že to dělaj proto že je sere jak banky derou obyč. lidi, protobadbadbadbad

ale voni to zadara nedělaj. to víš, že tam bude nějaký bakšiš z vymožené částky, ale i tak je togood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
vorel (Člen)
12.02.2013 21:11:13
Offline

Re: poplatky

no dyt pisu ze dělat nic nemusíš a stěžovat si po webech
cas ukáže


řikám si hurikán
Mour (Člen)
12.02.2013 21:15:16
Offline

Re: poplatky

bigsmilebigsmilebigsmile hústéééé

vorel (Člen)
12.02.2013 21:31:16
Offline

Re: poplatky

jako nechápu co muze právník s plnou moci a číslem účtu k hypotece udělat špatnýho
dostane procento z vymozeny částky od par tisíc klientu


řikám si hurikán
Mour (Člen)
12.02.2013 21:35:36
Offline

Re: poplatky

vorel psal:

jako nechápu co muze právník s plnou moci a číslem účtu k hypotece udělat špatnýho
dostane procento z vymozeny částky od par tisíc klientu

Parťáku já na to znám příběh:

Kluk si jde ke kamarádovi půčit sáňky .....jde....jde ....přemýšlí ....von je strašný škrt a ty sáňky mi určitě nepůjčí ,,,,jde...jde...přijde ke kamarádovi, zazvoní, kamarád votevře a kluk mu říká " Víš co! Strč si ty svoje sáňky do řiti fuckbigsmilebigsmile

vorel (Člen)
12.02.2013 21:42:34
Offline

Re: poplatky

to je vonogood
česká předposranost


řikám si hurikán
zavislak81 (Člen)
13.02.2013 07:01:59
Offline

Re: poplatky

4Fun.cz psal:

Sice žádnej úvěr momentálně nemám ale jsem pro.Dělají z nás kokoty a konečně jim někdo utnul tipec.Ještě kdyby tak někdo zametl s mobilníma operátorama idontknow

S mobilníma operátorama musíme každej zamést sám ass good

lori (Člen)
13.02.2013 16:04:40
Offline

Re: poplatky

vorel psal:

no dyt pisu ze dělat nic nemusíš a stěžovat si po webech
cas ukáže

no já taky nic dělat nebudu,páč nemám tu potřebu a taky si nestěžuju,nýbrž sem jen chtěl vědět co si o tom kdo myslí a jak říkáš,čas ukáže,no a jestli ti vadí že si myslím něco jinýho než ty,tak sory už se to víckrát nestaneidontknowidontknowidontknow


De to, ale dře to.
vorel (Člen)
13.02.2013 17:37:03
Offline

Re: poplatky

mě přijde škoda, že dobrej počin je hned podezřelej
co se ti může stát když dáš plnou moc  zastupování v žalobě na zrušeni poplatkůz hypotecniho úvěru ? ukradnou ti kus hypotéky?


řikám si hurikán
lori (Člen)
13.02.2013 18:07:36
Offline

Re: poplatky

vorel psal:

mě přijde škoda, že dobrej počin je hned podezřelej
co se ti může stát když dáš plnou moc  zastupování v žalobě na zrušeni poplatkůz hypotecniho úvěru ? ukradnou ti kus hypotéky?

já to taky beru jako dobrou věc,jen su asi trochu víc nedůvěřivej a oto šlo jen tak mrknout co si kdo myslí,jinak jim dáváš číslo tvého konta aby ti mněli kam poslat ty vysouzeny love,ikdyž todle banky víidontknow a samo at to všem vyjdegood


De to, ale dře to.
vorel (Člen)
13.02.2013 19:39:06
Offline

Re: poplatky

v pohodě, kdybys to nenazyval výmrdem tak to nekomentuju
(účet si můžeš založit leckde zdarma)


řikám si hurikán
K.a.s.y.m. (Člen)
13.02.2013 20:40:14
Offline

Re: poplatky

lori psal:
vorel psal:

mě přijde škoda, že dobrej počin je hned podezřelej
co se ti může stát když dáš plnou moc  zastupování v žalobě na zrušeni poplatkůz hypotecniho úvěru ? ukradnou ti kus hypotéky?

já to taky beru jako dobrou věc,jen su asi trochu víc nedůvěřivej a oto šlo jen tak mrknout co si kdo myslí,jinak jim dáváš číslo tvého konta aby ti mněli kam poslat ty vysouzeny love,ikdyž todle banky víidontknow a samo at to všem vyjdegood

jak se říká podepsat můžeš přečíst musíš jen blbec to udělá obráceně a pak se diví ,že s nim vyjebali.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr