Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Problém s elektrikou

K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 10:31:13
Offline

Problém s elektrikou

dotaz při ustálený rychlosti 150 na šestku mi to tak po 10 vetřinách jízdy vypne motor tak na 2-3 vteřiny prostě otáčkoměr padne na nulu.Ostatní funguje normálně dál.Zkoušel jsem tuhle rychlost na 4 i 5 a nic to nedělá i jsem při těch asi 7500 ot jel na jiny rychlosti a taky nic.
Tak se ptám.Má Bandit hlídání zařazené rychlosti?Prohlížim schéma a našel jsem tam něco co neni nijak popsaný tuší někdo z vás co to je.Označil jsem to červeně.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_schema.jpg


Jinak elektriku už jsem prolez skoro celou.dneska ještě budu zkoušet otestovat spínač bočního stojánku ten mi taky nechodí a kouknu na tu destičku co rozsvicí neutrál a omezuje 2 a 3 rychlost a asi i proměřim sensor na polohu škrtící klapky a i proměřim cívky a vysokonapětový kable.Pak už dál nevim.všechny konektory jsem měl rozebraný a vyčištěný.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Paladin86 (Člen)
16.04.2009 10:54:02
Offline

Re: Problém s elektrikou

Tak to je fakt divný! idontknow Já se mrknu na to schéma co jsi tam dal ale zatim mě vůbec nenapadá co by to mohlo bejt! idontknow

Loser (Administrator)
16.04.2009 11:04:47
Online

Re: Problém s elektrikou

dreba to ma nejakej inteligentni omezovac, pac prece muzes jezdit maximalne 130. Tak bych spis hledal chybu v tech ostatnich rychlostek (4, 5)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
VikecB12 (Člen)
16.04.2009 11:19:05
Offline

Re: Problém s elektrikou

Čoveče,neskoušel si zahejbat kabelama co vedou vot chcípáku na řídítkách,jestli tam třeba není nějakej nalomenej káblík,že by s nim jako v té rychlosti pohnul nápor vzduchu,ale to by asi vobčas udělalo třeba při zatáčení,nebo na hrbech,tak fakt nevím. Dělá to pravidelně,jakože pokaždé,nebo jenom sem tam? Skusil bych ten stojánekgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Paladin86 (Člen)
16.04.2009 11:55:09
Offline

Re: Problém s elektrikou

Taky bych to ještě zkusim rozjet na 5 na 170 a pak až dát 6. Jestli to fakt dělá jenom při tej 150... idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 12:07:47
Offline

Re: Problém s elektrikou

VikecB12 psal:

Čoveče,neskoušel si zahejbat kabelama co vedou vot chcípáku na řídítkách,jestli tam třeba není nějakej nalomenej káblík,že by s nim jako v té rychlosti pohnul nápor vzduchu,ale to by asi vobčas udělalo třeba při zatáčení,nebo na hrbech,tak fakt nevím. Dělá to pravidelně,jakože pokaždé,nebo jenom sem tam? Skusil bych ten stojánekgood

odzkoušeno proměřeno.smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 12:08:10
Offline

Re: Problém s elektrikou

Paladin86 psal:

Taky bych to ještě zkusim rozjet na 5 na 170 a pak až dát 6. Jestli to fakt dělá jenom při tej 150... idontknow

dělá to jen na 6smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Paladin86 (Člen)
16.04.2009 12:30:22
Offline

Re: Problém s elektrikou

K.a.s.y.m. psal:
Paladin86 psal:

Taky bych to ještě zkusim rozjet na 5 na 170 a pak až dát 6. Jestli to fakt dělá jenom při tej 150... idontknow

dělá to jen na 6smile2

Já jsem spíš myslel jestli jenom při 150 na 6ku? Nebo na 6ku od 150 vejš? Ještě mě napadlo.... Nejni rychlost 150 a ty otáčky na 6ku chvíle kdy to vybruje víc než jindy? idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 12:41:54
Offline

Re: Problém s elektrikou

Paladin86 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Paladin86 psal:

Taky bych to ještě zkusim rozjet na 5 na 170 a pak až dát 6. Jestli to fakt dělá jenom při tej 150... idontknow

dělá to jen na 6smile2

Já jsem spíš myslel jestli jenom při 150 na 6ku? Nebo na 6ku od 150 vejš? Ještě mě napadlo.... Nejni rychlost 150 a ty otáčky na 6ku chvíle kdy to vybruje víc než jindy? idontknow

ve vibracích jsem nějak rozdíl nepocítil,ale samozřejmně je to taky alternativa která mě napadla.Nějak víc přes 150 jsem to nezkoušel,ale co jsem zkoušel tak to nedělalo..těch 150 je nějakejch zakletejch.A pak je to je dost na pussy když ti v týhle rychlosti zdechne motor.Je to jak kdyby tě někdo chytil nečekaně vzadu za madlo.
Každopádně dneska ještě přejdu všechny možný spínače a čidla co maj vliv na vypnutí motoru.Moc jich neni.A pak půjdu po kabelech který maj na starosti zapalovnání atd.
každopádně mě to pěkně asssmile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Smokie (Člen)
16.04.2009 12:49:00
Offline

Re: Problém s elektrikou

K.a.s.y.m. :
Ahoj. Troufnu si tvrdit, že je to na 99% policajtem na stojánku.
Měl jsem naprosto identický problém, řešil jsem to i tu jestli chceš mrkni na http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=2275   ... řešil to tam Loser a já tam píšu celou svou story.
Ale problém vyřešen po tom, co jsem vyzkoušel vše jsem prostě jen zkusil toho policajta. Domáčkl jsem ho na doraz a zalepil izolačkou, aby furt držel a přešlo to. Takže jsem jen hodil stojánek do svěráku a víc ohnul tu packu, která přitláčí policajta a VYŘEŠENO.
Vím, že to zní až moc fantasticky a jednoduše, ale zkus to a uvidíš sám.

Tímto zpětně dík všem za pomoc.


" Můžu počítat s tím, že jsme přátelé ? "
K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 12:59:10
Offline

Re: Problém s elektrikou

Smokie psal:

K.a.s.y.m. :
Ahoj. Troufnu si tvrdit, že je to na 99% policajtem na stojánku.
Měl jsem naprosto identický problém, řešil jsem to i tu jestli chceš mrkni na http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=2275   ... řešil to tam Loser a já tam píšu celou svou story.
Ale problém vyřešen po tom, co jsem vyzkoušel vše jsem prostě jen zkusil toho policajta. Domáčkl jsem ho na doraz a zalepil izolačkou, aby furt držel a přešlo to. Takže jsem jen hodil stojánek do svěráku a víc ohnul tu packu, která přitláčí policajta a VYŘEŠENO.
Vím, že to zní až moc fantasticky a jednoduše, ale zkus to a uvidíš sám.

Tímto zpětně dík všem za pomoc.

to mám v plánu tak jako tak..a to že je to právě timhle mě napadlo jako jedna z prvních věcí.On totiž už nějakej špatnej je.protože motorka nejde nastartovat když je vyklopenej ať už tam je nebo neni rychlost.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 13:10:25
Offline

Re: Problém s elektrikou

to smokie:
čéče ty jsi tam napsal to co se ted děje mě a to doslova...Já jsem teda zatim přešel jen celou elektriku.Karbce jsem zamítl rovnou ty by nevypli motor.Ale jinak je to doslovně můj problém.Začnu tím stojánkem Díkygoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
16.04.2009 13:15:50
Offline

Re: Problém s elektrikou

stojánek,nebo čidlo neutrálu. Nefšiml sis náhodou,jestli během toho co to kuckne náhodou neblikne kontrolka neutrálu,že by bylo nějaký pojebaný čidlo...To je podobný,jako kdyš sem já loni řešil tu KLRku,tam to nakomec bylo řídící jednotkou,vyřešil to ignitech za 5tis včetně montáže.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 13:22:19
Offline

Re: Problém s elektrikou

VikecB12 psal:

stojánek,nebo čidlo neutrálu. Nefšiml sis náhodou,jestli během toho co to kuckne náhodou neblikne kontrolka neutrálu,že by bylo nějaký pojebaný čidlo...To je podobný,jako kdyš sem já loni řešil tu KLRku,tam to nakomec bylo řídící jednotkou,vyřešil to ignitech za 5tis včetně montáže.good

hele neutrál neblik to vim na 100% jediny co se na budíkách dělo,že otáčkoměr padnul na nulu.
Ještě mě děs řídící jednotkou...to už jsi jak kámoš ten mi řek taky máš ji v ass dáš 2800 ignitech...tohle řešení budu brát jako poslední bigsmile Prvně radši projdu všechy spínače vypínače čidla atd.Prostě krok po krokusmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
16.04.2009 13:41:07
Offline

Re: Problém s elektrikou

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

stojánek,nebo čidlo neutrálu. Nefšiml sis náhodou,jestli během toho co to kuckne náhodou neblikne kontrolka neutrálu,že by bylo nějaký pojebaný čidlo...To je podobný,jako kdyš sem já loni řešil tu KLRku,tam to nakomec bylo řídící jednotkou,vyřešil to ignitech za 5tis včetně montáže.good

hele neutrál neblik to vim na 100% jediny co se na budíkách dělo,že otáčkoměr padnul na nulu.
Ještě mě děs řídící jednotkou...to už jsi jak kámoš ten mi řek taky máš ji v ass dáš 2800 ignitech...tohle řešení budu brát jako poslední bigsmile Prvně radši projdu všechy spínače vypínače čidla atd.Prostě krok po krokusmile1

Jo,taky sem prolezl asi stokrát celou elektriku,skoušel fšechno možný povotpojovat,propojit a furt to blblo,tak mě zbýval snímač horní ůvratě,cívky a zápalko. U tebe bude na 99% zakopanej pes v tom stojánkugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 14:00:38
Offline

Re: Problém s elektrikou

VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

stojánek,nebo čidlo neutrálu. Nefšiml sis náhodou,jestli během toho co to kuckne náhodou neblikne kontrolka neutrálu,že by bylo nějaký pojebaný čidlo...To je podobný,jako kdyš sem já loni řešil tu KLRku,tam to nakomec bylo řídící jednotkou,vyřešil to ignitech za 5tis včetně montáže.good

hele neutrál neblik to vim na 100% jediny co se na budíkách dělo,že otáčkoměr padnul na nulu.
Ještě mě děs řídící jednotkou...to už jsi jak kámoš ten mi řek taky máš ji v ass dáš 2800 ignitech...tohle řešení budu brát jako poslední bigsmile Prvně radši projdu všechy spínače vypínače čidla atd.Prostě krok po krokusmile1

Jo,taky sem prolezl asi stokrát celou elektriku,skoušel fšechno možný povotpojovat,propojit a furt to blblo,tak mě zbýval snímač horní ůvratě,cívky a zápalko. U tebe bude na 99% zakopanej pes v tom stojánkugood

doufám,že josmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Smokie (Člen)
16.04.2009 14:12:21
Offline

Re: Problém s elektrikou

K.a.s.y.m. :
Je to tam zestručněný, a ty karbce jsem zkusil hned zezačátku, než jsem si všiml, že to prostě na chvíli celý chcípne a spadnou ty otáčky ve vteřině na nulu. Takže jsem šel po vzduchu atd.. Řídící jednotku jsem taky měnil (od kámoše) nepomohlo.
Rovnou to všechno sveď na policajta a ztrestej ho i za mě.
Mě se tehdy tolik ulevilo, že jsem neměl ani sílu mu vynadat bigsmile


" Můžu počítat s tím, že jsme přátelé ? "
K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 14:20:07
Offline

Re: Problém s elektrikou

no z logiky věci vyplívá,že to dělá něco co dokáže vypnout motor a to umí jen policajt.nouzovej vypínač na řidítkách a spínačka a ve finále řídící jednotka.
mu dám pendrekem i za tebe bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
16.04.2009 14:44:14
Offline

Re: Problém s elektrikou

K.a.s.y.m. psal:

no z logiky věci vyplívá,že to dělá něco co dokáže vypnout motor a to umí jen policajt.nouzovej vypínač na řidítkách a spínačka a ve finále řídící jednotka.
mu dám pendrekem i za tebe bigsmile

...All Cops Are Bastards bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
16.04.2009 14:50:44
Online

Re: Problém s elektrikou

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

no z logiky věci vyplívá,že to dělá něco co dokáže vypnout motor a to umí jen policajt.nouzovej vypínač na řidítkách a spínačka a ve finále řídící jednotka.
mu dám pendrekem i za tebe bigsmile

...All Cops Are Bastards bigsmile

Filous, koukam, ze bys mohl doucovat Inkvizze tu anglictinu, jak tady kdysik psal bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 14:59:10
Offline

Re: Problém s elektrikou

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

no z logiky věci vyplívá,že to dělá něco co dokáže vypnout motor a to umí jen policajt.nouzovej vypínač na řidítkách a spínačka a ve finále řídící jednotka.
mu dám pendrekem i za tebe bigsmile

...All Cops Are Bastards bigsmile

goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile Yes sirbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
16.04.2009 15:19:55
Offline

Re: Problém s elektrikou

Loser psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

no z logiky věci vyplívá,že to dělá něco co dokáže vypnout motor a to umí jen policajt.nouzovej vypínač na řidítkách a spínačka a ve finále řídící jednotka.
mu dám pendrekem i za tebe bigsmile

...All Cops Are Bastards bigsmile

Filous, koukam, ze bys mohl doucovat Inkvizze tu anglictinu, jak tady kdysik psal bigsmile

...tsss...s prstem f prdelibigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 15:25:05
Offline

Re: Problém s elektrikou

Filous psal:
Loser psal:
Filous psal:


...All Cops Are Bastards bigsmile

Filous, koukam, ze bys mohl doucovat Inkvizze tu anglictinu, jak tady kdysik psal bigsmile

...tsss...s prstem f prdelibigsmilebigsmilebigsmile

v čí????bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile nemyslíš toho co jste se tu o něm v týhle záležistosti jednou bavilibigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
16.04.2009 15:25:52
Offline

Re: Problém s elektrikou

Filous psal:
Loser psal:
Filous psal:


...All Cops Are Bastards bigsmile

Filous, koukam, ze bys mohl doucovat Inkvizze tu anglictinu, jak tady kdysik psal bigsmile

...tsss...s prstem f prdelibigsmilebigsmilebigsmile

Inkvizové,nebo svojí?bigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
16.04.2009 15:26:22
Offline

Re: Problém s elektrikou

VikecB12 psal:
Filous psal:
Loser psal:


Filous, koukam, ze bys mohl doucovat Inkvizze tu anglictinu, jak tady kdysik psal bigsmile

...tsss...s prstem f prdelibigsmilebigsmilebigsmile

Inkvizové,nebo svojí?bigsmilebigsmilebigsmile

...ty si taky pjeknej úchylbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
16.04.2009 15:31:48
Offline

Re: Problém s elektrikou

Filous psal:
VikecB12 psal:
Filous psal:


...tsss...s prstem f prdelibigsmilebigsmilebigsmile

Inkvizové,nebo svojí?bigsmilebigsmilebigsmile

...ty si taky pjeknej úchylbigsmile

Sis sám naběhl na smečgoodbigsmilebigsmilebigsmile Jinak teda ta přectava je fakt hroznásickbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 20:50:32
Offline

Re: Problém s elektrikou

Tak problém vyřešen...byl to fakt asi ten spínač na bočnim stojánku.Přihnul jsem tu packu co ho zamačkává tak aby ho to zamáčklo uplně dovnitř a ne jako jsem to měl,že koukal 5-6 mm ven a je klid
Smokiemu velký díkgoodgoodsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Bedřich (Člen)
17.04.2009 00:00:06
Offline

Re: Problém s elektrikou

K.a.s.y.m. psal:

Tak problém vyřešen...byl to fakt asi ten spínač na bočnim stojánku.Přihnul jsem tu packu co ho zamačkává tak aby ho to zamáčklo uplně dovnitř a ne jako jsem to měl,že koukal 5-6 mm ven a je klid
Smokiemu velký díkgoodgoodsmile1

To máš kliku. Já jsem měl podovný trabl s elektrikou, taky jsem si myslel, že je to ten spínač a když jsem zjistil tu cenu za nový, udělalo se mi hodně špatně...bad
Naštěsí byl trábl jindegood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
17.04.2009 00:10:34
Offline

Re: Problém s elektrikou

Jo a ta věc v tom schema je patrně kontrolka rezervy


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
K.a.s.y.m. (Člen)
17.04.2009 07:24:56
Offline

Re: Problém s elektrikou

Bedřich psal:

Jo a ta věc v tom schema je patrně kontrolka rezervy

tak to tam můj rok ještě nemá tak proto to neznám bigsmile
no ten spínač stojí asi 1300sick,ale nechá se to na konektroru jen proklemovat a dá se jezdit i bez nějsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Bedřich (Člen)
18.04.2009 01:01:07
Offline

Re: Problém s elektrikou

Nechá, tak jsem to tak i zkoušel, ale víš jak... zapomeneš a ...bad


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Smokie (Člen)
20.04.2009 12:52:27
Offline

Re: Problém s elektrikou

K.a.s.y.m.
Good job.
Poučení : Policajta stačí přimáčknout a dá pokoj ! good


" Můžu počítat s tím, že jsme přátelé ? "
libac22 (Člen)
24.11.2011 19:29:36
Offline

Re: Problém s elektrikou

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_schema.jpg



zdarec nemá někdo toto schéma v lepším rozlišení a nebo nejlíp v češtině smile1 ???


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Bedřich (Člen)
24.11.2011 19:42:28
Offline

Re: Problém s elektrikou

myslím, že lepší rozlišení je v PDF tady v downloadu, ale čeština asi těžko.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
libac22 (Člen)
24.11.2011 19:44:16
Offline

Re: Problém s elektrikou

na to už jsem koukal ale je to tak nastejno smile2


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Bedřich (Člen)
24.11.2011 19:46:45
Offline

Re: Problém s elektrikou

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_schaltplangsf600s-2001.gif

... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
libac22 (Člen)
24.11.2011 19:57:28
Offline

Re: Problém s elektrikou

asi přehlednější ale potřeboval bych vědět jaký je k čemu drát k budíkúm a z toho to nevyčtu


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
libac22 (Člen)
24.11.2011 20:08:09
Offline

Re: Problém s elektrikou

http://electricwiringdiagram.com/wp-content/uploads/2011/07/1996-Suzuki-GSF600-bandit-wiring-diagram.jpeg



tak už jsem našel good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
libac22 (Člen)
25.11.2011 12:00:57
Offline

Re: Problém s elektrikou

to Bedřich : díky za meil tam to je vidět parádně s tím to už snad spáchám good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
hlemejzd999 (Člen)
25.11.2011 13:45:45
Offline

Re: Problém s elektrikou

libac22 psal:

to Bedřich : díky za meil tam to je vidět parádně s tím to už snad spáchám good

pro mě by to šéma muselo bejt tlustejma čarama jak kanalizační přípojka a stejně bych se v tom prd vyznal bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
libac22 (Člen)
25.11.2011 15:19:17
Offline

Re: Problém s elektrikou

hlemejzd999 psal:
libac22 psal:

to Bedřich : díky za meil tam to je vidět parádně s tím to už snad spáchám good

pro mě by to šéma muselo bejt tlustejma čarama jak kanalizační přípojka a stejně bych se v tom prd vyznal bigsmile

hele dělej s tím něco nebo se za chvíli nevyznáš ani v tomhle bigsmile



http://www.wallpaper.cz/primo/ir2/snekmakro--c1280xc720.jpg

Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
hlemejzd999 (Člen)
25.11.2011 16:40:04
Offline

Re: Problém s elektrikou

libac22 psal:
hlemejzd999 psal:
libac22 psal:

to Bedřich : díky za meil tam to je vidět parádně s tím to už snad spáchám good

pro mě by to šéma muselo bejt tlustejma čarama jak kanalizační přípojka a stejně bych se v tom prd vyznal bigsmile

hele dělej s tím něco nebo se za chvíli nevyznáš ani v tomhle bigsmile



http://www.wallpaper.cz/primo/ir2/snekm … 0xc720.jpg

to ještě de ....horší už je tohle....

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_neci_006.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
bandit650s (Člen)
02.03.2013 15:44:25
Offline

Re: Problém s elektrikou

Dobrý den pánové,dlouho už jsem tady nebyl přihlašenej,ale pročítam si to tady. Měl bych prosbu,poradit s problémem. Bandit 1200 S r.v.2005  ,je to ten s čočkami 2000-2005 ,když se pustí blikače na jednu nebo druhou stranu tak pohasínají svetla jak vzadu tak vpředu,není to tak strašné ale je to vidět . Chová se to jako špatná kostra,ale co jsem mohl to jsem zkontroloval a na nic nepřišel. Prklemoval jsem kostru kablem přímo z baterky na svorkovnici a žádná změna.Už jsem s tím v koncích,poradíte někdo? díky za názory a rady,pokud to někdo už řešil a má zkušenost.


Nejhezčí svět je ze sedla Bandita
VikecB12 (Člen)
02.03.2013 16:57:44
Offline

Re: Problém s elektrikou

Slabá,nebo mrtvá baterka? Dělá to i při běžícím motoru?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
bandit650s (Člen)
02.03.2013 22:17:37
Offline

Re: Problém s elektrikou

perfektně startuje ,baterku jsem pravidelně dobíjel,dělalo to už na podzim,stejne pri zhasnutem i běžícím motoru,nevím jak s tím pohnout


Nejhezčí svět je ze sedla Bandita
libac22 (Člen)
03.03.2013 08:15:38
Offline

Re: Problém s elektrikou

první bych koukal na stav baterky a na dobíjení good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
mr.BSE (Člen)
03.03.2013 09:30:40
Offline

Re: Problém s elektrikou

zkus rozdelat a prostriknout konkorem přepínač na riditkach. může tam být prechodak.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
bandit650s (Člen)
03.03.2013 10:19:50
Offline

Re: Problém s elektrikou

myslíš ten co zapíná světla nebo blinkry,je pravda že ten co zapíná varovné blikače zlobí,musí se dát do správné polohy,aby blikaly obě strany,jinak bliká jen levá strana.Baterka je přesně rok stará,včera jsem to trápil dobu pořád svítí světla a bez motoru a pak to krásně chytlo,bez známek vybití světly.Když jsem připojil nabíječku jako další zdroj,tak taky žádná změna.Kolik mám naměřit to dobíjení? Jako u auta 13,8-14V  ?


Nejhezčí svět je ze sedla Bandita
bandit650s (Člen)
03.03.2013 11:08:26
Offline

Re: Problém s elektrikou

Ten spínač světel tam vlastně ani není,rozsvěcuje se to automaticky,místo něj je tam spínač varovných blinkrů. Nějaké relé co rozsvěcí světla by to nemohlo dělat? Kde ho mám hledat? díkes


Nejhezčí svět je ze sedla Bandita
mr.BSE (Člen)
03.03.2013 12:18:39
Offline

Re: Problém s elektrikou

podle mne je to velkym odběrem,kterej způsobuje prechodak. rozeber přepínač blinkru a ten spínač varovnejch a vycisti to tam good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
bandit650s (Člen)
03.03.2013 12:51:48
Offline

Re: Problém s elektrikou

Dobře,aspon vím kde to hledat,díky

mr.BSE psal:

podle mne je to velkym odběrem,kterej způsobuje prechodak. rozeber přepínač blinkru a ten spínač varovnejch a vycisti to tam good


Nejhezčí svět je ze sedla Bandita
bandit650s (Člen)
04.03.2013 12:36:01
Offline

Re: Problém s elektrikou

problém není v kostře,ale v + ,když při zapnutych svetlech a blinkrech proklemuju + na baterce ke svorkovnici u zadniho svetla kde je + ke svetlu ,pohasínání zmizí. Ty spínače jsem prostříkal,rozchodil jsem spínač varovek,blikaji uz obě strany,ale ty svetla bez uspěchu.Myslím že světla zapíná spínací skřínka,ale jenom si to myslím.Aby nebyla vada tam.


Nejhezčí svět je ze sedla Bandita
Newada (Člen)
05.03.2013 20:09:23
Offline

Re: Problém s elektrikou

tak jsem to dneska oživil a stejný problém lehké problikávání, zatím jsem prošel vše co bylo napsáno, tak zítra to vidím na spínačku.


jak dlouho ještě?

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr