Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

LukiX (Člen)
04.03.2013 07:44:33
Offline

Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

Čau chlapi,
potřeboval bych poradit při nákupu Bandita 1200, rv 2001. Jel jsem se na jeden kousek přes půl republiky podívat, na fotkách vše pěkné, na místě jsem zjistil klasiku - dovoz z Francie, položeno, opraveno. Moto vizuélně celkem pěkná..

Ale teď k mému dotazu. Majitel se dušoval, že moto startuje poprvé po zimě. Po startu hustý bílý dým jak z mlhostroje na párty pro teenagery.. Podle mě se také nechytly všechny 4 válce. K výfuku jsem přímo nečuchal, ale cítil jsem spálený olej. Co mě ale dostu znepokojovalo bylo občasné zasyčení typu pst z oblasti motoru - (karburátorů?) Takto motorka prostě syčela. Venku bylo cca 6°C. Nechali jsme moto trošku prohřát a já se jel projet. Nejprve do cca  4000ot/min škubání, motorce se moc nechtělo. Po cca 400 metrech jízdy bílý kouř z výfuku zmizel, motorka jak v nízkých i vyšších otáčkách jela jako víno, syčení zmizelo. Motor vydával všelijaké zvuky. Pak jsem mašinu byl ještě 2x projet, za tepla chytala vzorně, kouž z vúfuku řádný.

Momentálně mám odježděnu jednu sezonu na 600n a musím tedy říct, že můj motor zní více kultivovaně.

Můžete mi prosím někdo poradit, jestli se mám tomuto kusu z daleka vyhnout, nebo se jedná o normální stav? jaksik bohužel neumím zjistit, jestli majitel motorku fakt startoval po zimě, nebo mi kecal a moto je v pussy.

Díky moc :)


Bandit 600N, 2001, 1200S->N 2001
sonyk (Člen)
04.03.2013 10:29:08
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

me osobne b6n 2003 po zime taky skubala. slo to jako na tri valce nechtelo jet. pak se chytla a po dalsich 20km bylo zas do dalsiho jara ok. prikladal sem to tomu: ze se vypalil nejakej ten usazenej bordel a starej benzin. jestli mas pochybnosti tak se na ni vyser a hledej dal.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
libac22 (Člen)
04.03.2013 10:32:41
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

tak v 6 stupních ti bude kouřit vždycky za studena si myslím , smrad ze spálenýho oleje je věc druhá no :) a zvuk motoru ? vzducháč má jinej a vodník taky ...
ale takhlen z popisu ti toho nikdo moc neřekne ...


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Stiegl (Člen)
04.03.2013 10:59:12
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

Já když startuju po zimě tak mi to taky hulí jako fabrika... minimálně na ten sytič. To si myslím, že je normoš, ten smrad nevim, to asi normální není. Na druhou stranu měl jsem B6 2001 a ty zvuky, které ta motorka někdy vydávalabigsmile a to byla v perfekntím stavu. Počkal bych na vyjádření někoho kdo do toho víc vidí nebo přímo ten model jezdí. Filous, Kojak atd.

Filous (Člen)
04.03.2013 11:00:27
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

...takle ti nigdo neřekne, chce to vidět a slyšet...každopádně koktání a chod na tři je po delší vodstáfce normální...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
04.03.2013 11:45:50
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

Ale zároveň není normální prodávat motorku nenachystanou,nevoživenou a vubec bych s člověkem,kerej má tenhle přístup k věci nejednalsmokin A je rozdíl bílej kouř,nebo pára. Pára je v těchto teplotách normální,bílej kouř je problém a je mě jedno,jak dlouho motor nevrčel...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
karlos100 (Člen)
04.03.2013 12:01:49
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

VikecB12 psal:

Ale zároveň není normální prodávat motorku nenachystanou,nevoživenou a vubec bych s člověkem,kerej má tenhle přístup k věci nejednalsmokin A je rozdíl bílej kouř,nebo pára. Pára je v těchto teplotách normální,bílej kouř je problém a je mě jedno,jak dlouho motor nevrčel...

chceš říct,že to měl předem nakopnout,vohřát a pak čekat na kupce
a ukázat mu švýcarysurprisedbigsmileidontknow
mě to přijde tahle poctivější.. a lepší bílej dým než černej..


...a bude hůř!
yebat (Člen)
04.03.2013 12:03:50
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

může bejt rád, že to po tý zimě vůbec nastartoval... smile1 já vytřískal baterku a až napodruhý s pomocí baterky z auta přes kabely po hooodně dlouhym točení naskočila, postupně se chytaly válce, a ty zvuky co to vydávalo... headshake no a jestli škubala, tak možná nebyla ještě zahřátá a klouzala spojka ne?

yebat (Člen)
04.03.2013 12:05:39
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

karlos100 psal:
VikecB12 psal:

Ale zároveň není normální prodávat motorku nenachystanou,nevoživenou a vubec bych s člověkem,kerej má tenhle přístup k věci nejednalsmokin A je rozdíl bílej kouř,nebo pára. Pára je v těchto teplotách normální,bílej kouř je problém a je mě jedno,jak dlouho motor nevrčel...

chceš říct,že to měl předem nakopnout,vohřát a pak čekat na kupce
a ukázat mu švýcarysurprisedbigsmileidontknow
mě to přijde tahle poctivější.. a lepší bílej dým než černej..

z pohledu prodejce bych jí po zimě aspoň jednou nechal pořádně zahřát... viz příspěvek před... bigsmile nedovedu si představit, že bych tohle někomu předváděl při prodeji, a řikal mu že to je normální... samo že než by někdo přijel, nechal bych to vychladnout a ukázal mu studenej start... good

LukiX (Člen)
04.03.2013 12:23:03
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

Díky moc za odpovědi chlapi. je fakt, že z mojí 6ky se taky občas linou zajímavé zvuky. To cukání bych asi připsal na vrub studenému motoru a tomu že se ještě občas nechytal jeden válec. Ale po ujetí pár metrů bylo vše OK. Spojka OK. Co si myslíte o tom syčení? Někdo mi říkal, že se může jednat o podtlaky od karbeců..
Ale přesně jak píšete, přístup prodejce je mi také záhadou. Přece po zimě tu motorku před prodejem (třeba den předem) projedu a nastartuju, abych pak nevypadal před kupujícím jak ocas... Jinak za tepla ta mašina pak jela moc pěkně. Nějak z toho právě nemám dobrý pocit.


Bandit 600N, 2001, 1200S->N 2001
K.a.s.y.m. (Člen)
04.03.2013 12:30:45
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

syceni muze mit na svedomi netesnost nejake gumove priruby nebo spis chybi cepicka na serizeni podtlaku.to ze z toho sel bilej dym muze bejt klidne skondenzovanou vodou ve vejfuku to po zime nebejva nic divnyho nebo druha varianta jestli masina lezela muze bejt i natekli olej ve vejfucku a ohratim se vypali.zvlast pokud tam je origo mezisvod a vejfuk tak to moze chvili trvat nez se vypalil. bo je to sama prepazka a derovany trubky.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
04.03.2013 12:30:50
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

LukiX psal:

Nějak z toho právě nemám dobrý pocit.

...pokud z toho nemáš dobrý pocit, jdi o dům dál...nejrozumnější, co můžeš udělat...

VikecB12 (Člen)
04.03.2013 12:37:02
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

yebat psal:
karlos100 psal:
VikecB12 psal:

Ale zároveň není normální prodávat motorku nenachystanou,nevoživenou a vubec bych s člověkem,kerej má tenhle přístup k věci nejednalsmokin A je rozdíl bílej kouř,nebo pára. Pára je v těchto teplotách normální,bílej kouř je problém a je mě jedno,jak dlouho motor nevrčel...

chceš říct,že to měl předem nakopnout,vohřát a pak čekat na kupce
a ukázat mu švýcarysurprisedbigsmileidontknow
mě to přijde tahle poctivější.. a lepší bílej dým než černej..

z pohledu prodejce bych jí po zimě aspoň jednou nechal pořádně zahřát... viz příspěvek před... bigsmile nedovedu si představit, že bych tohle někomu předváděl při prodeji, a řikal mu že to je normální... samo že než by někdo přijel, nechal bych to vychladnout a ukázal mu studenej start... good

Takhle sem to myslelgood Ale lidi sou líní aji něco prodat,kolikrát kdyš vidím to,jak nebo kde a čim fotí fotky do inzerátů,tak se mě chce blejtsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
karlos100 (Člen)
04.03.2013 12:56:07
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

VikecB12 psal:
yebat psal:
karlos100 psal:


chceš říct,že to měl předem nakopnout,vohřát a pak čekat na kupce
a ukázat mu švýcarysurprisedbigsmileidontknow
mě to přijde tahle poctivější.. a lepší bílej dým než černej..

z pohledu prodejce bych jí po zimě aspoň jednou nechal pořádně zahřát... viz příspěvek před... bigsmile nedovedu si představit, že bych tohle někomu předváděl při prodeji, a řikal mu že to je normální... samo že než by někdo přijel, nechal bych to vychladnout a ukázal mu studenej start... good

Takhle sem to myslelgood Ale lidi sou líní aji něco prodat,kolikrát kdyš vidím to,jak nebo kde a čim fotí fotky do inzerátů,tak se mě chce blejtsmile2

bigsmile jsem Tě trochu dráždil bejkubigsmilebigsmilebigsmile co seš vo rostlinný stravě a vodě,
jsi vznětlivější a radikálnějšíbigsmile


...a bude hůř!
osiris (Člen)
04.03.2013 13:01:27
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

...každej má jiný priority, tím pádem motorku každej nemusí brát jako svátost, ale třeba jako dopravní prostředek kterej mu má sloužit a ne aby on sloužil dopravnímu prostředku bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
04.03.2013 13:30:54
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

osiris psal:

...každej má jiný priority, tím pádem motorku každej nemusí brát jako svátost, ale třeba jako dopravní prostředek kterej mu má sloužit a ne aby on sloužil dopravnímu prostředku bigsmile

No,ale aji třeba auto se líp prodává,kdyš je umytý a vyluxovaný,než kdyš je na rozmazanejch fotkách focenejch telefonem zhrnutá rohožka plná písku,oříšků a jinejch chuťovek a kapsa ve dveří narvaná jak vodpadkovej košbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
04.03.2013 13:31:58
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

karlos100 psal:
VikecB12 psal:
yebat psal:


z pohledu prodejce bych jí po zimě aspoň jednou nechal pořádně zahřát... viz příspěvek před... bigsmile nedovedu si představit, že bych tohle někomu předváděl při prodeji, a řikal mu že to je normální... samo že než by někdo přijel, nechal bych to vychladnout a ukázal mu studenej start... good

Takhle sem to myslelgood Ale lidi sou líní aji něco prodat,kolikrát kdyš vidím to,jak nebo kde a čim fotí fotky do inzerátů,tak se mě chce blejtsmile2

bigsmile jsem Tě trochu dráždil bejkubigsmilebigsmilebigsmile co seš vo rostlinný stravě a vodě,
jsi vznětlivější a radikálnějšíbigsmile

Neboj,neberu to s tou stravou zas tak striktněbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
04.03.2013 13:34:45
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

VikecB12 psal:
osiris psal:

...každej má jiný priority, tím pádem motorku každej nemusí brát jako svátost, ale třeba jako dopravní prostředek kterej mu má sloužit a ne aby on sloužil dopravnímu prostředku bigsmile

No,ale aji třeba auto se líp prodává,kdyš je umytý a vyluxovaný,než kdyš je na rozmazanejch fotkách focenejch telefonem zhrnutá rohožka plná písku,oříšků a jinejch chuťovek a kapsa ve dveří narvaná jak vodpadkovej košbigsmile

...to určitě, sám bych taky koupil spíš to uklizený, ale zas podle ceny že jo smile1 ...předpokládám taky, že ten co k tomu má vztah pouze jako k dopr. prostředku z toho taky nechce vydolovat jak za tu svátost bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
corimec (Člen)
04.03.2013 13:53:07
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

Co se týče toho syčení,přikláním se k tomu co K.a.s.y.m.,zkontroluj jestli jsou na karburátorech gumový čepičky,nejspíš tam bude nějaká chybět,nebo bude protržená.

Filous (Člen)
04.03.2013 14:40:21
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

corimec psal:

Co se týče toho syčení,přikláním se k tomu co K.a.s.y.m.,zkontroluj jestli jsou na karburátorech gumový čepičky,nejspíš tam bude nějaká chybět,nebo bude protržená.

...pak by ale motor nešel pravidelně ani po zahřátíidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
04.03.2013 17:09:49
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

corimec psal:

Co se týče toho syčení,přikláním se k tomu co K.a.s.y.m.,zkontroluj jestli jsou na karburátorech gumový čepičky,nejspíš tam bude nějaká chybět,nebo bude protržená.

mě takhle občas dost hlasitě syčela stará šestka ...furt sem nevěděl , odkud to syčí , až sem jednou zjistil , že z nádrže kolem víka ...bylo to normálně slyšet i za jízdy


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
04.03.2013 18:27:38
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

hlemejzd999 psal:

mě takhle občas dost hlasitě syčela stará šestka ...furt sem nevěděl , odkud to syčí , až sem jednou zjistil , že z nádrže kolem víka ...bylo to normálně slyšet i za jízdy

...Ti na to kapal sliz....se nediv šneku...bigsmilebigsmile

Kelly01 (Člen)
04.03.2013 18:33:23
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

To muselo žrát aby ten podtlak v nádrži byl slyšitelnejbigsmile


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
04.03.2013 18:45:40
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

Filous psal:
corimec psal:

Co se týče toho syčení,přikláním se k tomu co K.a.s.y.m.,zkontroluj jestli jsou na karburátorech gumový čepičky,nejspíš tam bude nějaká chybět,nebo bude protržená.

...pak by ale motor nešel pravidelně ani po zahřátíidontknow

to je fakt,ale víš sám jak jsou tyhle motory náladový bigsmile a jestli to nějakej blb seřídil i s touhle chybou tak to teplý nějak rozumně jet může.může mu tam syčet i PAIR s děravou nebo nezapojenou hadicí věcí tam je dost kudy jde vzduch a podtlak.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
04.03.2013 19:01:43
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

VikecB12 psal:

Ale zároveň není normální prodávat motorku nenachystanou,nevoživenou a vubec bych s člověkem,kerej má tenhle přístup k věci nejednalsmokin A je rozdíl bílej kouř,nebo pára. Pára je v těchto teplotách normální,bílej kouř je problém a je mě jedno,jak dlouho motor nevrčel...

Ses citabigsmile becko jsem prodaval skoro puk roku a kdybych mel po kazdym telefonatu behat do garaze tak jsem kluk vyhublabigsmileaz kdyz prijel klucina co mel opravdu zajem tak jsem mu ferove rekl ze motorka pul roku nebezela pred nim jsem tam dal baterku a udelal jsem startovaci ritual.... Nasrat nejaky ohrivani! Jo a jakou barvu ma vodni para voe kdyz se line z vejfucku?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
04.03.2013 19:30:46
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

Kelly01 psal:

To muselo žrát aby ten podtlak v nádrži byl slyšitelnejbigsmile

to měl beztak z toho jak mu chcal ten volej na botu evilbigsmile


...relativní kochač...
hlemejzd999 (Člen)
04.03.2013 19:32:27
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

Honzik8719 psal:
Kelly01 psal:

To muselo žrát aby ten podtlak v nádrži byl slyšitelnejbigsmile

to měl beztak z toho jak mu chcal ten volej na botu evilbigsmile

Botoiler vole bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Koldan (Člen)
04.03.2013 19:47:46
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

nehledal bych v tom nějakou krpu. je to 12 roků stará motorka, navíc karbec, vzducháč, tak od toho nemůžeš čekat, že to bude jak ty dnešní stříkačky. A to že to prodejce nedal do pucu? mrkni na to jak byla zasraná,jestli ji aspoň před zimou dal trošku péče, v jakém stvu nechal řetaz apod., pokud byla čistá, tak je vidět, že aspoň nějakou péči dostala. to, že ji před tvým příjezdem nestartoval nic neznamená. Za prvé mohl mít pochybnosti, jestli se vůbec někdo ozve, za druhé si mohl říct, že na to sere, že buď to budeš chtít nebo ne, třeba to až tak nutně prodat nechce. To, že po téměř půlročním stání z výfuku vyletí různé vůně a kouře bych taky jako tragédii neviděl, navíc po návodu na různých servrech mohl válce prolít přes svíčky olejem. to syčení bude pravděpodobně zapomenutá ta čepička na podtlacích, měl jsem to taky prostě si to nepravidelně upšouklo. jo a jestli se mu to podařilo po takové době relativně dobře natočit je celkem plus. good a že mašina cuká a jede na tři válce je normálka, aspoň po takové odstávce, ten benál tam taky asi nebude bůhvíco a jestli to po prohřátí bylo cajk, tak neřešit. jediné co bys měl vědět je to, že béčka z roku 2001 berou víc oleje než ty ostatní. ale dá se s tím žít, počítej od 2,5 dcl po 4 dcl na 1000 km jak komu.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Frodo89 (Člen)
04.03.2013 21:26:44
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

VikecB12 psal:

Ale zároveň není normální prodávat motorku nenachystanou,nevoživenou a vubec bych s člověkem,kerej má tenhle přístup k věci nejednalsmokin A je rozdíl bílej kouř,nebo pára. Pára je v těchto teplotách normální,bílej kouř je problém a je mě jedno,jak dlouho motor nevrčel...

Souhlasim. Zas na druhou stranu, až moc přichystana motorka se mi zda též podezřelá...
Jinak tek bilej hustej kouř co tu popisuje muže byt klidně z nevypuštěného airboxu...
Osobní zkušenost... že si motor přisaval tu směsku oleje s něčim přes odvětravaní do airboxu...
Stačí jen vypustit zatkou a je vše OK...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Inženýrek (Člen)
05.03.2013 20:19:53
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 85110.html
Takhle se připravuje motorka na prodej dle mýho blbýho good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
hlemejzd999 (Člen)
05.03.2013 20:21:41
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

Inženýrek psal:

http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/suzuki/suzuki-gsx-1200/suzuki-gsx-1200-inazuma-485110.html
Takhle se připravuje motorka na prodej dle mýho blbýho good

surprisedgood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
05.03.2013 21:37:28
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

good A tohle je taky pacient,motorka naleštěná snad aji zevnitřbigsmile,všechno tipťopgood Ale je to vo lidech,se stačí podívat v tom videu,jak má uklizený kolem baráku,na trávníku nenajdete jedno stéblo delší než zbytek a tak to bude u tohoto člověka asi sefšim a popravdě bych s ním mile rád vobchodovalbigsmile Mašina najetejch mraky kilometrů,ale vzhled parádní,technice sou ty kilometry jedno,tam je to jak u auta na statisíce kmgood http://www.motoinzerce.cz/motorky/bmw/6 … 00-lt.html


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
yebat (Člen)
05.03.2013 22:03:44
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

hlemejzd999 psal:
Inženýrek psal:

http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/suzuki/suzuki-gsx-1200/suzuki-gsx-1200-inazuma-485110.html
Takhle se připravuje motorka na prodej dle mýho blbýho good

surprisedgood

goodsurprised
nádhera... good
(a teď si vemte, jak by to bylo hnusný, kdyby to bylo SKo... sick)

huskyb12 (Administrator)
05.03.2013 22:20:43
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

pánové, je to 2001, kouř bude volejovej ...


ale di, Ty brepto ...
Kožak (Člen)
05.03.2013 22:27:07
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

Inženýrek psal:

http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/suzuki/suzuki-gsx-1200/suzuki-gsx-1200-inazuma-485110.html
Takhle se připravuje motorka na prodej dle mýho blbýho good

a ta je móóóc pěkná good


MRDAT!!!
Luk (Člen)
06.03.2013 06:52:29
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

huskyb12 psal:

pánové, je to 2001, kouř bude volejovej ...

taky sem si rikal...ale hlavne jak psal nekdo vejs, kdyz by se mi neco nezdalo, tak jdu dal, dyt je jich 3ass


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
sonyk (Člen)
06.03.2013 19:11:19
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

VikecB12 psal:
osiris psal:

...každej má jiný priority, tím pádem motorku každej nemusí brát jako svátost, ale třeba jako dopravní prostředek kterej mu má sloužit a ne aby on sloužil dopravnímu prostředku bigsmile

No,ale aji třeba auto se líp prodává,kdyš je umytý a vyluxovaný,než kdyš je na rozmazanejch fotkách focenejch telefonem zhrnutá rohožka plná písku,oříšků a jinejch chuťovek a kapsa ve dveří narvaná jak vodpadkovej košbigsmile

si koukal do myho auta na parkovisti ne bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
LukiX (Člen)
07.03.2013 08:58:28
Offline

Re: Pomoc při nákupu B12 (bílý kouř, syčení)

Ahoj chlapi,
díky moc za Vaše příspěvky, nakonec mi to nedalo a pro 12ku jsem včera zajel. Včera proběhl studený start - žádný kouř jako minule, vše OK. Pak jsem absolvoval cestu 200 km domů, moto jede pěkně :) Až na to občasné zasyčení "odněkud", ale to už pořeším hned jak budu mít trochu času :)


Bandit 600N, 2001, 1200S->N 2001

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr