Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » svieti mazanie

palinko (Člen)
06.03.2013 13:16:31
Offline

svieti mazanie

mal som nehodu na motorke bandit 600 1997 a bola padnuta na bok. Ked nastartujem ostalo mi svietit mazanie, oleja je tam dost. Motorka normalne ide, ale stale svieti mazanie. Kde sa nachadza cidlo a mohlo sa tym padom niecom stat?

Mour (Člen)
06.03.2013 13:22:27
Offline

Re: svieti mazanie

..já si myslím, že čidlo tlaku oleje je pod pravým víčkem na motoře surprised

Filous (Člen)
06.03.2013 14:33:58
Offline

Re: svieti mazanie

...jag píše Mour, baroskop je napravo pot víčkem zapalování dole...stává se že je jen povolenej šroubek a pag to svítí, kór po pádu na tu stranu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
palinko (Člen)
06.03.2013 16:08:28
Offline

Re: svieti mazanie

no hovoril mi to akurat aj mechanik, ten deklik som cely osuchal a moze to byt tym ze to svieti. Viete mi povedat ci je pod tym olej?

mr.BSE (Člen)
06.03.2013 17:40:59
Offline

Re: svieti mazanie

je tam olej smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Mour (Člen)
06.03.2013 19:43:45
Offline

Re: svieti mazanie

...dej motku na hlavní stojan, ten na jedné straně podlož dřívkem tak 3-4 cm tlustým a můžeš sundat deklík a olej ti nevyteče.

Tímto jsem svůj dnešní díl dobroty vyčerpal.bigsmile

Filous (Člen)
06.03.2013 20:50:19
Offline

Re: svieti mazanie

...nevyteče ani dyš nepodložíš, max pár kapek...klidně ho sundej...snaš se nezničit těsnění, jinag tě bude stát nový 180,- Kč nebo budeš stříhat, vyber si dle libosti...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
06.03.2013 23:23:43
Offline

Re: svieti mazanie

Mour psal:

...dej motku na hlavní stojan, ten na jedné straně podlož dřívkem tak 3-4 cm tlustým a můžeš sundat deklík a olej ti nevyteče.

Tímto jsem svůj dnešní díl dobroty vyčerpal.bigsmile

a nemohl by to dat na bocak ? to by pak nemusel podkládat to drivko  a měl by to nakloněný ještě víc ... olej by mu nevytekl ani trošku .


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
07.03.2013 07:39:00
Offline

Re: svieti mazanie

hlemejzd999 psal:
Mour psal:

...dej motku na hlavní stojan, ten na jedné straně podlož dřívkem tak 3-4 cm tlustým a můžeš sundat deklík a olej ti nevyteče.

Tímto jsem svůj dnešní díl dobroty vyčerpal.bigsmile

a nemohl by to dat na bocak ? to by pak nemusel podkládat to drivko  a měl by to nakloněný ještě víc ... olej by mu nevytekl ani trošku .

...moch ...já to dával na hlavní, z důvodu "pocitu" lepší stability idontknow

palinko (Člen)
07.03.2013 18:09:43
Offline

Re: svieti mazanie

aby som nezakladal novu temu, to mazanie je vyriesene, ten srfobik na tom cidle sa opieral o ten bocny deklik. Ale po tej nehode teraz ako to nastartujem a pridam tak to striela do vyfuku. a ked zhasnem tak sa dlho z vyfuku este dymi. Neviete cim to je? predtym to nic take nerobilo

Čigi (Člen)
11.03.2013 18:46:04
Offline

Re: svieti mazanie

Když mi chvili ležele, tak po zahřatí pořádně dymila. Trvalo pěkných par kilometru, nez jsem se te dymovnice z výfuku zbavil a olej se všechen vypalil. Předpokládám, že se ti to, po chvíli jezdění,  samo opraví.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr