Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zadni led svetla

jura (Člen)
18.03.2013 20:27:26
Offline

Zadni led svetla

Na jebce mam zadni led diody,jak smerovky tak svetlo,a kdyz se vypne klicek zapalovani,tak nekdy zustane jemne svitit koncove svetlo,nebo blinkr,je to videt jen ve tme,je to tak spravne nebo ne?


Männer sind primitiv,aber glücklich!
VikecB12 (Člen)
18.03.2013 21:44:11
Offline

Re: Zadni led svetla

Selskej rozum mě říká,že to dobře nenísmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
19.03.2013 07:18:36
Offline

Re: Zadni led svetla

jura psal:

Na jebce mam zadni led diody,jak smerovky tak svetlo,a kdyz se vypne klicek zapalovani,tak nekdy zustane jemne svitit koncove svetlo,nebo blinkr,je to videt jen ve tme,je to tak spravne nebo ne?

a nesviti ti spis jakoze od brzdy ? spatne sestelovany cidlo na zadni brzde ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
jura (Člen)
19.03.2013 07:22:29
Offline

Re: Zadni led svetla

Brzda je o.k.Jednou to delalo zadni svetlo,ted prava smerovka,schvalne jsem tam nechal baterku,jestli to bude vybijet nebo ne.idontknow


Männer sind primitiv,aber glücklich!
libac22 (Člen)
19.03.2013 07:51:34
Offline

Re: Zadni led svetla

jura psal:

Brzda je o.k.Jednou to delalo zadni svetlo,ted prava smerovka,schvalne jsem tam nechal baterku,jestli to bude vybijet nebo ne.idontknow

vybíjet to určitě bude ale minimálně , jsou to diody . Ale určitě tam bude něco špatně bad


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
tomasNJ (Člen)
19.03.2013 08:35:16
Offline

Re: Zadni led svetla

něgde je v kontaktech voda...
kámošovi takhle svítí display na acewellu gdyž je mokro nebo po deštisurprised


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Foglik (Člen)
19.03.2013 18:53:50
Offline

Re: Zadni led svetla

tak tak. voda je sfinstvo... na aute mi naprselo do zasuvky na tazny a pri brzdeni mi svitila vzadu mlhovka a ve predu obrysovky :D od ty doby mam zasuvku skovanou v kufru... tak projed vsechny kontakty od predu do zadu rozebrat, prostrikat kontaktolem a pozapojovat. sand to pomuze. pri vypnutym klicku jestli se nepletu jde proud jenom ke spinacce... jinak nikam. tak zacni od predu a jed dozadu

jura (Člen)
21.03.2013 08:04:07
Offline

Re: Zadni led svetla

Tak jsem se bavil s elektrikarem,problem u tech smerovek je,ze jsou to diody,a ve predu jsou normalni,a diody maji maly odpor,takze pri nejakem minimalnim napeti kolem trech voltu se rozsviti,i kdyz jenom malinko.Normalni zarovka by se nerozsvitila,ta ma vetsi odpor,takze nevi nekdo,jestli neexistuje nejaky clen ktery by se vlozil do kabelaze,tim padem by to i blikalo pomalejc,a nesvitilo.idontknow


Männer sind primitiv,aber glücklich!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2013 08:15:46
Offline

Re: Zadni led svetla

jura psal:

Tak jsem se bavil s elektrikarem,problem u tech smerovek je,ze jsou to diody,a ve predu jsou normalni,a diody maji maly odpor,takze pri nejakem minimalnim napeti kolem trech voltu se rozsviti,i kdyz jenom malinko.Normalni zarovka by se nerozsvitila,ta ma vetsi odpor,takze nevi nekdo,jestli neexistuje nejaky clen ktery by se vlozil do kabelaze,tim padem by to i blikalo pomalejc,a nesvitilo.idontknow

ale jiste ze reseni existuje.bid se dava pred ledkovy blinkry odpor ktery simuluje zatez tech asi 21W co ma normalni zarovka a nebo daleko elegantnejsi reseni je koupit prerusovac ktery neni zavisli na zatezi a blika porad stejne.necha se koupit jak original ktery se jen zasadi misto puvodniho a nebo jakykoliv jiny treba KOSS kde vytahnes kabely z puvodniho prerusovace a zapojis do tohohle..je tu o tom spousta prispevku jen nebyl liny hledat


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jardagsf (Člen)
21.03.2013 11:05:40
Offline

Re: Zadni led svetla

ty odpory koupis v radiamaterovi za cca 20,.
jinak jsem zkousel ted led pasky na 12V a male trafo a po vytazeni ze zasuvky jeste chvili sviti - sice s mensi intenzitou a jedna ledka prosvecuje jeste asi 5min


MOTO KOZZI GRISO

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr