Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » benzin

fifa b 12 (Člen)
28.05.2007 21:25:15
Offline

benzin

včera sem nechtene nechal zapnuto na pri. kohout  u nadrže ta byla plnna a rano sem měl fitr plnej bezinu a tekl po motoru no hruza co by to mohlo byt za zavadu a zda se mi ze  v filtrech se ten benzin obevuje i za jizdy poradite?good


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
nawrc (Člen)
28.05.2007 22:56:40
Offline

Re: benzin

to není závada, PRI je zaplavení karburátoru a když to necháš dlouho, tag je jasný, že ti benál vytečeidontknow


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Fik-B6S (Člen)
29.05.2007 08:02:34
Offline

Re: benzin

Pri ti obejde ventily a pustí benzín samospádem do karbce a když na to zapomaneě tak je hold kalamita...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Filous (Člen)
29.05.2007 08:06:37
Offline

Re: benzin

nawrc psal:

to není závada, PRI je zaplavení karburátoru a když to necháš dlouho, tag je jasný, že ti benál vytečeidontknow

...no vono to tag uplně normální nejni, bo i při poloze PRI, dyš sou f cajku ventilky uzavírající přívot paliva do karbeců, tag se nic nestane...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
29.05.2007 08:09:15
Offline

Re: benzin

nawrc psal:

to není závada, PRI je zaplavení karburátoru a když to necháš dlouho, tag je jasný, že ti benál vytečeidontknow

...když jsem byl před x lety Bandittele tak jsem na PRI jezdil skoro celý rok bigsmile

alex (Člen)
29.05.2007 08:09:46
Offline

Re: benzin

skontroluj olej, ci sa ti benzin nedostal az do motorovej skrine... niekedy sa to stava a to byva problem... bad potom treba olej vymenit...pussy


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Filous (Člen)
29.05.2007 08:10:45
Offline

Re: benzin

fifa b 12 psal:

včera sem nechtene nechal zapnuto na pri. kohout  u nadrže ta byla plnna a rano sem měl fitr plnej bezinu a tekl po motoru no hruza co by to mohlo byt za zavadu a zda se mi ze  v filtrech se ten benzin obevuje i za jizdy poradite?good

...dá se přetpokládat, že ti benzin natek do válců a kolem kroušků i do voleje...skontroluj mnošství voleje, čuchni si k voleji, esi ti volej přibyl a smrdí benzínem, tag na nic nečekej, vypusť ho, a dej novou náplň jinak zadřeš...já bych ho vyměnil i dybych měl pocit, že nepřibyl a nesmrdí, prostě ta pravděpodobnost je dost vysoká a za ty pozdější starosti ten utracenej litr za volej nestojí...jo a esis to nestartoval, tag to ani nedělej, páč můžeš mít spalovací prostor plnej benzínu a vzhledem k temu, že kapalina je nestlačitelná, tag hádej, co by se stalo, dybys s tym přes starter zamotal??? surprisedbad


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
29.05.2007 08:12:12
Offline

Re: benzin

Mour psal:
nawrc psal:

to není závada, PRI je zaplavení karburátoru a když to necháš dlouho, tag je jasný, že ti benál vytečeidontknow

...když jsem byl před x lety Bandittele tak jsem na PRI jezdil skoro celý rok bigsmile

good ...zdravim tele bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
fifa b 12 (Člen)
29.05.2007 21:40:58
Offline

Re: benzin

filous to sem teda jezdil stim olejem mi to napadlo ale fakt nepribyl a s filtru sem ho vylil tou hadičkou no zejtra se tam na to podivam i potom to chytlo bez problemu a ujel sem asi 120 km to uz by snad problem byl myslim s tim motoremsmile2


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Fany (Člen)
29.05.2007 22:11:57
Offline

Re: benzin

no jak píše Filous, měly by to udržet ty ventilky, pokud jsou v pořádku.mně neudržely, mám jeden v háji.benzin proletěl až do oleje.vypustil jsem toho 6litrů...
ale může být i bordel v nádrži a ten pak brání v dosednutí toho ventilu  a netěsní, jak by měl.


Kdo nejezdí, nikdy to nepochopí...
fifa b 12 (Člen)
29.05.2007 22:13:43
Offline

Re: benzin

ted neusnu zejtra na to hned mrknu na ten olejgood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Peka (Člen)
29.05.2007 22:35:24
Offline

Re: benzin

jako my nekdo chce rict ze karbecy na Bckach nemaji plovak a vlastni ventil na plneni???

Pac to asi musi mit, jsem take nechal PRI a nic dokonce jsem ani nenastartoval a musel protacet motor aby tam neco nateklo bigsmile


B12 neni uz je autobus :)
Filous (Člen)
30.05.2007 08:38:04
Offline

Re: benzin

Peka psal:

jako my nekdo chce rict ze karbecy na Bckach nemaji plovak a vlastni ventil na plneni???

Pac to asi musi mit, jsem take nechal PRI a nic dokonce jsem ani nenastartoval a musel protacet motor aby tam neco nateklo bigsmile

...ježiši, přečti si to celý eště jednou idontknow...a buť rát, že máš ventilky fcajku good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mirek D (Člen)
30.05.2007 09:00:29
Offline

Re: benzin

Filous psal:
Peka psal:

jako my nekdo chce rict ze karbecy na Bckach nemaji plovak a vlastni ventil na plneni???

Pac to asi musi mit, jsem take nechal PRI a nic dokonce jsem ani nenastartoval a musel protacet motor aby tam neco nateklo bigsmile

...ježiši, přečti si to celý eště jednou idontknow...a buť rát, že máš ventilky fcajku good

Pán je inženýr, na něj Fildo mušíš vofafrně a polopaticky... .


Autobus je taky Suzuki... .
Bedřich (Člen)
30.05.2007 10:02:09
Offline

Re: benzin

Kámoš, technickej antitalent, měl bandasku rok, pak jsem si ji koupil i já a řek jsem mu, že to PRI na který jezdí a parkuje CELEJ ROK není to pravý vořechovýsurprised....

Nikdy se mu nic nestalo. Někdo má holt takový štestí a někdo jako já má temnou a smolnou pětiletkusurprised


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Jíra (Člen)
30.05.2007 10:32:35
Offline

Re: benzin

Potěší tě, že rozhodně a z daleka nejsi sám? idontknowsmile1


BMW Pičo! :-)
maňas (Člen)
30.05.2007 16:13:32
Offline

Re: benzin

celej rok jezdím na reservu,nic nevypínám a pohoda,asi mám klikubigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Kelly01 (Člen)
30.05.2007 16:19:54
Offline

Re: benzin

To sem dělal..

Než mi došla v nejblbším místěsmile1


God Save The Queen!
Radek (Člen)
31.05.2007 12:47:52
Offline

Re: benzin

fifa b 12 psal:

včera sem nechtene nechal zapnuto na pri. kohout  u nadrže ta byla plnna a rano sem měl fitr plnej bezinu a tekl po motoru no hruza co by to mohlo byt za zavadu a zda se mi ze  v filtrech se ten benzin obevuje i za jizdy poradite?good

Mě se tohle stalo kdysi na aute.zasekaval se plovak.skontroluj ventilky.


Holka a motorka je nejhezčí nahá!!!
fifa b 12 (Člen)
31.05.2007 22:06:46
Offline

Re: benzin

chlapi ted to hlidam a je vse v pohode ja sem ten den co se mi to stalo mel uplne narvanou nadrž jen sem dojel asi 300 metru domu myslim jestli tam nevznikl moc velkej tlak a jehli to propustili proc to ted nedela??mel sem pusteny pri tak 3 h a ani kapka stve me to je to takova nejista zavadasmile2


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Filous (Člen)
01.06.2007 07:49:20
Offline

Re: benzin

fifa b 12 psal:

chlapi ted to hlidam a je vse v pohode ja sem ten den co se mi to stalo mel uplne narvanou nadrž jen sem dojel asi 300 metru domu myslim jestli tam nevznikl moc velkej tlak a jehli to propustili proc to ted nedela??mel sem pusteny pri tak 3 h a ani kapka stve me to je to takova nejista zavadasmile2

...a proč přepínáš na PRI???surprised ...já tudle polohu kohoutu použil dycky akorát na jaře při prvnim startu a to maks na dobu neš sem vykouřil cigáro surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
01.06.2007 08:57:01
Offline

Re: benzin

...nikdy jsem ji nepouzil, nikdy nestacil vyschnout


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
01.06.2007 10:13:26
Offline

Re: benzin

osiris psal:

...nikdy jsem ji nepouzil, nikdy nestacil vyschnout

good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr