Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přístrojovka a budíky

Ferri (Nový člen)
30.05.2007 10:35:06
Offline

Přístrojovka a budíky

Čau lidi, neví někdo jestli je možné zaměnit budíky na starším modelu za novější?? Mám B6 z roku 99, tedy starší model a o budíky jsem přišel, a mám možnost koupit budíky z novějšího modelu, ale nevim jestli mi bude chodit tachometr.

Filous (Člen)
30.05.2007 11:04:28
Offline

Re: Přístrojovka a budíky

Ferri psal:

Čau lidi, neví někdo jestli je možné zaměnit budíky na starším modelu za novější?? Mám B6 z roku 99, tedy starší model a o budíky jsem přišel, a mám možnost koupit budíky z novějšího modelu, ale nevim jestli mi bude chodit tachometr.

...ne e...na starym je tacho honěný mechanicky bowdenem vot předního kola a u novjejších elektronicky vot snímače u řetězovýho kolečka...musel bys ňák pořešit ten snímač, pag jo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Antikrist (Člen)
30.05.2007 11:37:22
Offline

Re: Přístrojovka a budíky

Mrkni na ebay.de určo nějaký levně seženeš.good


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Ferri (Nový člen)
30.05.2007 12:55:44
Offline

Re: Přístrojovka a budíky

Tak díky, to jsem potřeboval vědět. Nevěděl jsem jak jsou právě ty otáčky u nového modelu snímány. Jinak na Ebay jsem koukal a zatím jsem na šestku budíky neobjevil. Ale díky za rady.

Bedřich (Člen)
30.05.2007 13:18:14
Offline

Re: Přístrojovka a budíky

Jak psal Filous..

Já taky scháněl na moji Modřinu B6 96 budíky ale nesehnal. Teda po pravdě sehnal, ale nechtělo se mi za ně dávat 11tis. tak jsem tam dal budíky z B12 za 3500,-good


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
30.05.2007 13:22:40
Offline

Re: Přístrojovka a budíky

Ty na B6 se blbě scháněj i eBay

http://cgi.ebay.de/Tacho-Instrumentenei … dZViewItem


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kelly01 (Člen)
30.05.2007 14:34:57
Offline

Re: Přístrojovka a budíky

Obvolals vrakáče?
Já sehnal za 30min luxusní za 5500,- najeto 7000km..

A na starou B6 budou taky,jen musíš smlouvat..

Jedny jsou http://www.motopuzzle.cz/dily.php?stav= … mp;fisek=6

cena je ovšem vyvolávací a dá se výrazně snížit.

Motovrakáčú najdeš při troše snahy 10 za 5minut..


God Save The Queen!
Buni (Člen)
30.05.2007 18:59:19
Offline

Re: Přístrojovka a budíky

S budíkama je to špatný. Sháněl jsem celou zimu tachomter. Taky na starej model. Nakonec sehnal. Cena 1800. Měli je v Maximotu.

honza1977 (Člen)
15.04.2013 14:21:48
Offline

Re: Přístrojovka a budíky

Čau chlapi. Mám B650N viz profil a po nehodě mi chybí budíky. Jelikož je nemůžu sehnat použitý a nový rozhodně kupovat nebudu, chci se zeptat, jestli bych mohl použít z B650S nebo B600 od 2001. Zajímá  mě jestli už s tím má někdo zkušenost a tak. Díky Honza

Frodo89 (Člen)
15.04.2013 15:30:22
Offline

Re: Přístrojovka a budíky

Budíky z eSka používat je opruz "vypada to blbě"... Máš funkční alespon ten vnitřěk?


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
honza1977 (Člen)
15.04.2013 15:43:09
Offline

Re: Přístrojovka a budíky

No myslel sem, že by se z toho ufikly ty bílý packy a daly se kalíšky z N, jestli by to šlo.
Z původních budíků mám skoro všechno, ale použitelnej je možná držák po srovnání a ještě ručička otáčkoměru. Jinak vše v p..i.

Frodo89 (Člen)
15.04.2013 15:59:13
Offline

Re: Přístrojovka a budíky

Jen jak na to koukam, tak ty obaly na eSko i eNko jsou uplně jiný...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
honza1977 (Člen)
15.04.2013 17:57:23
Offline

Re: Přístrojovka a budíky

Ty budíky nemaj společnej asi ani ciferník. Zřejmě bych z toho skovýho použil jenom ciferník, spodní bílej kryt zbavenej těch bočních pacek a musel bych k tomu sehnat přívodní kabel, horní kryt a spodní misku což budou prachy navíc, tak se ptám, jestli to vůbec půjde poskládat..
Proto mě napadlo dát budíky z B600, na kterejch by se snad musela přepojit jen elektrika

Koldan (Člen)
15.04.2013 18:26:21
Offline

Re: Přístrojovka a budíky

honza1977 psal:

No myslel sem, že by se z toho ufikly ty bílý packy a daly se kalíšky z N, jestli by to šlo.
Z původních budíků mám skoro všechno, ale použitelnej je možná držák po srovnání a ještě ručička otáčkoměru. Jinak vše v p..i.

divil bysas jak se z naprosto roztřískaných budíků dají udělat ještě slušné. zeptaj sa na to Kellyho-puzzláka, kdysik tady byly fotky jak si pohrálevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
honza1977 (Člen)
15.04.2013 19:02:27
Offline

Re: Přístrojovka a budíky

Koldan psal:
honza1977 psal:

No myslel sem, že by se z toho ufikly ty bílý packy a daly se kalíšky z N, jestli by to šlo.
Z původních budíků mám skoro všechno, ale použitelnej je možná držák po srovnání a ještě ručička otáčkoměru. Jinak vše v p..i.

divil bysas jak se z naprosto roztřískaných budíků dají udělat ještě slušné. zeptaj sa na to Kellyho-puzzláka, kdysik tady byly fotky jak si pohrálevil

To věřim, že to jde poslepovat. Já ale asi nemám všechny střepy, tak kryty by mě stejně neminuly. Ještě zkusím sehnat nějakýho šikulu, kterej by napájel přívodní kabel na tišťák ciferníků a pokud to bude fungovat což si nemyslim, tak by bylo veseleji. Kryty už by se nějak posháněly.
Mimochodem, našel by se tu někdo, kdo by si na tu elektriku troufnulhelp samozřejmě na zadarmo

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr