Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

osiris (Člen)
09.11.2012 20:32:35
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

...blbost jirko, vidíme to každej jinak proto, že ty to chceš vidět jinak a samo si to obhájíš ...dokola? z mýho pohledu seš se svým "udáváním" sebe sama komplet mimo ty
...chápu, vychcanost a ojebávání, naše "krajová" tradice kol řípu, někdy se mi prostě ekluje
...já ti to taky neberu, každej má jinej žaludek a dělá jak "umí" já na to prostě nemám (ani si nejsem jistej, jestli bych chtěl mít)

ps: a s podobnejma příměrama ve stylu "když ti někdo řekne abys skočil, tak skočíš?" už na mě nechoď smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
09.11.2012 21:04:41
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

kdo jezdí jak piča , at platí bigsmile
mě se to teda zatim vyhejbá , páč buď nejezdim jak piča , nebo mám štěstí
...ale nejsem povoláním závislej na plechovce ,ani jinym verku , tak se mi to kecá bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
jardagsf (Člen)
09.11.2012 21:06:55
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

wolowe, zakon stanovi nejake pravidla podle kterych bychom meli fungovat. To, ze ziju a funguju v ramci techto zakonu NEMA vubec nic spolecneho s moji moralkou - to je moje soukrom vec - zakon mi narizuje nejake veci delat ( na tom se shodla vetsina tady tohoto naroda) a k tomu stanovila nejake mechanismy. Pokud se pohybuju v ramci techto zakonu jsem OK. Pokud ne - jsou od toho lidi a pravomoci jak dokazovat a trestat. Nekterych zpusob je jako si najmout taxi a sednout do vlastniho auta a jeste taxalistu povozit...... A rict mi nekdo, ze jsem srab - bo jsem se sam nepriznal, tak se jedna o cloveka a. IQ okolo 80 nebo b.nejakeho dusevniho vyderace nebo c.pohrobek minule ery , kdy se blbost nahrazovala svazackym nadsenim
jardagsf misto do mrdaci mistnosti sem pisici.....smile1


MOTO KOZZI GRISO
hlemejzd999 (Člen)
09.11.2012 21:10:53
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

serte na to ...přeci se nebudem na motorkářskym banditáckym foru bavit vo dodržování předpisů idontknowbigsmile
neznám nikoho , s kym sem tady vodsud někdy jel , že by dodržoval předpisy bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
09.11.2012 21:56:31
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

...jardo kurva, jestli mi taktně naznačuješ, že se mám zosobnit s pánem od "a" až po "c", tak věz, že ti samozřejmě ty symaptie od blbosti, přes debilitu až k rudýmu zateměnci opětuju smile1

ps: k tomu jak to (nebo si to) vysvětluješ ty, nemá cenu se vyjádřit, to je od zdi ke zdi


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SO 545 (Člen)
09.11.2012 22:55:56
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

osirisgood

vorel (Člen)
09.11.2012 23:18:09
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Řek bych že ten méně beznej postoj není hodnej urážek


řikám si hurikán
yebat (Člen)
10.11.2012 09:24:41
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

a teď z jinýho soudku?
policajti nemusí dodržovat předpisy a značky??? to jsem nevěděl... a po nás to vyžadujou? já jenom, že jsem šel z náměstí z hospody, (teď je tam uzavřená ulice) a tam kde rozdávaj pokuty, si to v klidu sami projížděj... zmrdi...fuck

Koldan (Člen)
10.11.2012 10:46:33
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

to emerickej a Osiris: pravdu máte voba, akorát je to černý nebo bílý. já to vidím tak, že postavit se čelem k tomu, že udělám průser je určitě O.K. na druhou stranu být pitomec a strkat hlavu do oprátky mi přijde taky jako nesmysl. To že nechám důkazní břemeno na orgánech je jen moje plné právo a nespojoval bych to s rovností či vychcaností. Kdyby to bylo oboustranné, že mě zastaví policajt, slušně pozdraví a řekne pane řidiči, tady jste to s tou rychlostí přetáhl, ale vzhledem k tomu, že jsme jelita a měříme v průmyslové zóně na konci města, tak na to kašleme a necháme to na domluvě, tak já zas příště řeknu, hele jo, byl jsem to na té fotce já, tady máte pokutu. Jenže sami víme jak to funguje a to co píše Jirka je bohužel pravdou, kdy ze spousty cajtů se stali výběrčí, kteří hledají jen způsob jak nás zkasírovat.

PS: autor příspěvku nemá vyloženě špatnou zkušenost s policií a slušnost vůči nim se mu většinou vyplatilabigsmile na druhou stanu tu samou slušnost vždy očekává i od nich


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
mr.BSE (Člen)
10.11.2012 11:07:45
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Betonářskej má recht good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
10.11.2012 11:32:02
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

...jen si nepleť předposranost a lezení do prdele s křivostí a vychcaností


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SO 545 (Člen)
10.11.2012 12:37:54
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

ak to cele stoji a pada len na dokazovani kto v aute sedel...

potom urcite pride aj u vas doba , ked sa naseru spravia hrubu ciaru
a zacne platit majitel auta alebo firma ktorej patri /mimo lizingu/
a je po ptakach a akomkolvek dokazovani.

Koldan (Člen)
10.11.2012 13:40:33
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

SO 545 psal:

ak to cele stoji a pada len na dokazovani kto v aute sedel...

potom urcite pride aj u vas doba , ked sa naseru spravia hrubu ciaru
a zacne platit majitel auta alebo firma ktorej patri /mimo lizingu/
a je po ptakach a akomkolvek dokazovani.

jenže to je to o co se naši zákonodárci neustále snaží, ale neví jak to udělat. základní princip je v tom, že nemůžeš bý trestaný za něco co jsi neudělal. Takže stejně jako mě nemůžou zavřít za vraždu, pokud k ní někdo použije moji sekeru, neměl bych být trestaný za to, že někdo v mém autě udělá přestupek. i tady by měla fungovat jakási presumpce neviny a důkazní břemeno by mělo být na žalujícím. když zajdu do extrému, tak si vem, že by někdo tvoje auto ukradl, udělal s ním přestupek třeba někoho sundal na přechodu, pak ho vrátil a cajti by bez nějakého vyšetřování řekli, že je jedno kdo seděl za volantem, ale tomu sraženému budeš jako majitel vozidla platit léčení tybad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
SO 545 (Člen)
10.11.2012 15:55:43
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Koldan. Mne je jasne co chces povedat ale u nas a aj v Madarsku , Rakusku a Francuzku to funguje takto.

http://www.topky.sk/cl/1000076/1297930/ … el-vozidla

jardagsf (Člen)
10.11.2012 18:56:08
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

osiris psal:

...jardo kurva, jestli mi taktně naznačuješ, že se mám zosobnit s pánem od "a" až po "c", ....

to bych si nikdy nedovolil bigsmilebigsmilebigsmile a ani jsem to tak nemyslel..asi musim na safari.bigsmile
to vorel: rekl bych ze zadny postoj neni hodny urazek.....smile1
to SO 545 : vcelku zajimava myslenka - ale u nas by to bylo asi takto: postavim automat kameru, vyfotit cisla, orostovat majitele  - proste to porad vidim jako rozdil mezi postihem a buzeraci
jardagsf se statnim molochem a byrokracii neustale bojujici.....coolsmokin


MOTO KOZZI GRISO
Kelly01 (Člen)
10.11.2012 19:32:28
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Číst to nebuduheadshake

Jednou větou, vo co se tu jednásurprised

Že bych se vyjádřilbigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
10.11.2012 21:29:20
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

...nic pro tebe, stejně nemáš peníze smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jardagsf (Člen)
10.11.2012 22:14:43
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Kelly01 psal:

Jednou větou, vo co se tu jednásurprised

jedni chcou platit pokuty radi a dobrovolne a druzi nechcou ani na silu.....bigsmile
jardagsf konecne podstaty se dobrajici......bigsmile bigsmile bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
hlemejzd999 (Člen)
10.11.2012 22:17:48
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

osiris psal:

...nic pro tebe, stejně nemáš peníze smile1

bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
10.11.2012 22:34:23
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

jardagsf psal:
Kelly01 psal:

Jednou větou, vo co se tu jednásurprised

jedni chcou platit pokuty radi a dobrovolne a druzi nechcou ani na silu.....bigsmile
jardagsf konecne podstaty se dobrajici......bigsmile bigsmile bigsmile

...akorát sis tam to "rádi" sám přidal a tím to překroutil ;)
...takže jardagsf alibisticky překrucující, podstatu skrývající bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
11.11.2012 10:32:35
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Disputace je o bodu kam kdo je ochoten ještě uznat svoji blbost


řikám si hurikán
osiris (Člen)
11.11.2012 11:46:50
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

...když vůl, tak vodsaď podsaď


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
11.11.2012 12:47:46
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Já když přišel o papíry kvůli 1KM(po korekci radaru) a o pár bodů kvůli tempomatu nastavenýmu na 50 a spuštěnému v další vesnici kdy bylo pro změnu 40 už jsem rezignoval..

Jsa změřen trpím, platím a neřeším bo nevyřeším nic a ztrácím leda čas a nervysurprisedfuck


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
11.11.2012 12:53:21
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Hele, a k dalšímu problému seděl/neseděl v autě, co se přiznat v inkriminované době k jinému trestnému činusurprised, tím by se body a řidičák daly zachránit, nesurprised

Nebo třeba k "domácímu násilí", přiznáš se na komisi a voni tě  na 10 dní vyženou z baráku, což se dá vydržet u kamarádůbigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
11.11.2012 12:54:45
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Kelly01 psal:

Hele, a k dalšímu problému seděl/neseděl v autě, co se přiznat v inkriminované době k jinému trestnému činusurprised, tím by se body a řidičák daly zachránit, nesurprised

Nebo třeba k "domácímu násilí", přiznáš se na komisi a voni tě  na 10 dní vyženou z baráku, což se dá vydržet u kamarádůbigsmile

...koukám pán je znalecgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jardagsf (Člen)
11.11.2012 12:57:54
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

asi je to na delsi filozof debatu.......
to Vorel: neni to o moralce ale o zakonech, 55km/hod 10m pred ceduli konec obce je prekroceni zakona jako 100km/h pred skolou
jardagsf dukazy proti sobe neposkytujici......smile1

ps. kdysi jsem slysel: vrcholem bonzactvi je prasknout sam sebe.......


MOTO KOZZI GRISO
Kelly01 (Člen)
11.11.2012 14:04:33
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Neprásknout se, to je tzv. "falešné" kamarádství u schizofrenní osobnosti z níž jedna část je hroznej hajzlfuck


God Save The Queen!
SO 545 (Člen)
11.11.2012 14:32:04
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Amen.

osiris (Člen)
11.11.2012 17:30:25
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

...já zas slyšel, že spousta našich prohřešků se dá omluvit spíš, než prostředky kterejma se je snažíme utajit


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SO 545 (Člen)
11.11.2012 18:49:38
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

ale to potom stracas machoefekt.

aj ked nie kazdemu chyba.

bolek009 (Člen)
12.11.2012 10:29:51
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Pomalu, zima bude dlouhá.bigsmile


GSF1250SA K7
honza7 (Člen)
10.05.2013 22:01:46
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Tak se mi vrátili papírysmile1 a už pěšky neudělám ani krokfuck
Těm co to nezažili,přeji aby se tomuto zážitku vyhnuligood


Ty mě taky
Koldan (Člen)
11.05.2013 08:48:39
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

no, abys je zas brzo neměl pryč, vzhledem k tomu co funguje teď, tak to můžou řezat hlava nehlava. dřív postavili trojnožku, k ní hlídku, další musela stát o pár metrů dál a kasírovat to. dnes už se jen postaví a během přestávky na cígo nadělají pár fotek a ty rozešlou a pozvou si nás na vysvětlení a zme v pussy už to vidím jak obce nakupují radary a rozesílají fotky, proč nepomoct obecní kase, že jo. a osoba blízká už nepomože, maximálně tak nějaká vzdálená z Mongolska apod. ale na to každý žaludek mít nebudesurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hlemejzd999 (Člen)
11.05.2013 12:33:25
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Koldan psal:

no, abys je zas brzo neměl pryč, vzhledem k tomu co funguje teď, tak to můžou řezat hlava nehlava. dřív postavili trojnožku, k ní hlídku, další musela stát o pár metrů dál a kasírovat to. dnes už se jen postaví a během přestávky na cígo nadělají pár fotek a ty rozešlou a pozvou si nás na vysvětlení a zme v pussy už to vidím jak obce nakupují radary a rozesílají fotky, proč nepomoct obecní kase, že jo. a osoba blízká už nepomože, maximálně tak nějaká vzdálená z Mongolska apod. ale na to každý žaludek mít nebudesurprised

bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
11.05.2013 12:57:25
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Koldan psal:

no, abys je zas brzo neměl pryč, vzhledem k tomu co funguje teď, tak to můžou řezat hlava nehlava. dřív postavili trojnožku, k ní hlídku, další musela stát o pár metrů dál a kasírovat to. dnes už se jen postaví a během přestávky na cígo nadělají pár fotek a ty rozešlou a pozvou si nás na vysvětlení a zme v pussy už to vidím jak obce nakupují radary a rozesílají fotky, proč nepomoct obecní kase, že jo. a osoba blízká už nepomože, maximálně tak nějaká vzdálená z Mongolska apod. ale na to každý žaludek mít nebudesurprised

No tak hold kdo na to nebude mít žaludek,bude chodit pěšky,jeho blbost. Já se při jednání s fízlama snažím chovat slušně,oni chcou abych něco dodržoval a splňoval,já to na oplátku chcu po nich a kdo z nás něco nedodrží(já rychlost,oni nějakej předpis) ten má smůlusmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kožak (Člen)
11.05.2013 13:12:02
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Koldan psal:

no, abys je zas brzo neměl pryč, vzhledem k tomu co funguje teď, tak to můžou řezat hlava nehlava. dřív postavili trojnožku, k ní hlídku, další musela stát o pár metrů dál a kasírovat to. dnes už se jen postaví a během přestávky na cígo nadělají pár fotek a ty rozešlou a pozvou si nás na vysvětlení a zme v pussy už to vidím jak obce nakupují radary a rozesílají fotky, proč nepomoct obecní kase, že jo. a osoba blízká už nepomože, maximálně tak nějaká vzdálená z Mongolska apod. ale na to každý žaludek mít nebudesurprised

idontknow vono už nemůžu mnět někoho blízkého ? co to cifix má bejt sickbigsmile


MRDAT!!!
Banditatom (Člen)
11.05.2013 16:47:44
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

honza7 psal:

Tak se mi vrátili papírysmile1 a už pěšky neudělám ani krokfuck
Těm co to nezažili,přeji aby se tomuto zážitku vyhnuligood

jo ale bacha já co mě vrátili noty přibral 27kgbigsmilebigsmilebigsmile

Koldanoj: ty nemáš bratránka v Saudské arabii nebo v Japonsku?idontknowevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
honza7 (Člen)
11.05.2013 22:30:38
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Kožak psal:
Koldan psal:

no, abys je zas brzo neměl pryč, vzhledem k tomu co funguje teď, tak to můžou řezat hlava nehlava. dřív postavili trojnožku, k ní hlídku, další musela stát o pár metrů dál a kasírovat to. dnes už se jen postaví a během přestávky na cígo nadělají pár fotek a ty rozešlou a pozvou si nás na vysvětlení a zme v pussy už to vidím jak obce nakupují radary a rozesílají fotky, proč nepomoct obecní kase, že jo. a osoba blízká už nepomože, maximálně tak nějaká vzdálená z Mongolska apod. ale na to každý žaludek mít nebudesurprised

idontknow vono už nemůžu mnět někoho blízkého ? co to cifix má bejt sickbigsmile

když ti nevyfotěj ksicht,tak je to jen za prachy


Ty mě taky
Koldan (Člen)
22.05.2013 19:32:42
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Banditatom psal:
honza7 psal:

Tak se mi vrátili papírysmile1 a už pěšky neudělám ani krokfuck
Těm co to nezažili,přeji aby se tomuto zážitku vyhnuligood

jo ale bacha já co mě vrátili noty přibral 27kgbigsmilebigsmilebigsmile

Koldanoj: ty nemáš bratránka v Saudské arabii nebo v Japonsku?idontknowevil

http://www.novinky.cz/domaci/302592-bez … ikaji.html

Majitelé aut se sice mohou dál bránit tím, že jejich auto řídil někdo jiný, jenže pokud se úřadu nepodaří do 60 dnů ztotožnit, usvědčit a potrestat majitelem označeného řidiče, odpovědnost za přestupek opět padá na toho, kdo auto vlastní.

Majitelé aut, kteří odmítli pokutu zaplatit, se prý vesměs zkoušejí vymlouvat buď stále na osobu blízkou, anebo nově na „osobu vzdálenou“, tedy na to, že jejich auto při spáchání přestupku řídil cizinec či člověk žijící na druhé straně zeměkoule.

„Měli jsme i vysvětlení, že vůz řídil Mickey Mouse s bydlištěm v Disneylandu v Paříži. Brali jsme to jako účelové, a tudíž vina padla na provozovatele,“ zmínil Hubka. Takové výmluvy se podle něj majitelům aut nevyplatí.

„Stejně odpovědnosti neuniknou. Buď ztotožníme řidiče a budeme sankcionovat jeho, v opačném případě delikt řešíme s provozovatelem a ve finále to stejně skončí uložením sankce, navíc vyšší,“ uvedl Hubka.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
22.05.2013 19:38:08
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Koldan psal:
Banditatom psal:
honza7 psal:

Tak se mi vrátili papírysmile1 a už pěšky neudělám ani krokfuck
Těm co to nezažili,přeji aby se tomuto zážitku vyhnuligood

jo ale bacha já co mě vrátili noty přibral 27kgbigsmilebigsmilebigsmile

Koldanoj: ty nemáš bratránka v Saudské arabii nebo v Japonsku?idontknowevil

http://www.novinky.cz/domaci/302592-bez … ikaji.html

Majitelé aut se sice mohou dál bránit tím, že jejich auto řídil někdo jiný, jenže pokud se úřadu nepodaří do 60 dnů ztotožnit, usvědčit a potrestat majitelem označeného řidiče, odpovědnost za přestupek opět padá na toho, kdo auto vlastní.

Majitelé aut, kteří odmítli pokutu zaplatit, se prý vesměs zkoušejí vymlouvat buď stále na osobu blízkou, anebo nově na „osobu vzdálenou“, tedy na to, že jejich auto při spáchání přestupku řídil cizinec či člověk žijící na druhé straně zeměkoule.

„Měli jsme i vysvětlení, že vůz řídil Mickey Mouse s bydlištěm v Disneylandu v Paříži. Brali jsme to jako účelové, a tudíž vina padla na provozovatele,“ zmínil Hubka. Takové výmluvy se podle něj majitelům aut nevyplatí.

„Stejně odpovědnosti neuniknou. Buď ztotožníme řidiče a budeme sankcionovat jeho, v opačném případě delikt řešíme s provozovatelem a ve finále to stejně skončí uložením sankce, navíc vyšší,“ uvedl Hubka.

Jo,zaplatíš pokutu,ale bez bodů atd... Koza se nažere a vlk zustane celejbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
PALOUS (Člen)
22.05.2013 21:48:29
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Koldan psal:
Banditatom psal:
honza7 psal:

Tak se mi vrátili papírysmile1 a už pěšky neudělám ani krokfuck
Těm co to nezažili,přeji aby se tomuto zážitku vyhnuligood

jo ale bacha já co mě vrátili noty přibral 27kgbigsmilebigsmilebigsmile

Koldanoj: ty nemáš bratránka v Saudské arabii nebo v Japonsku?idontknowevil

http://www.novinky.cz/domaci/302592-bez … ikaji.html

Majitelé aut se sice mohou dál bránit tím, že jejich auto řídil někdo jiný, jenže pokud se úřadu nepodaří do 60 dnů ztotožnit, usvědčit a potrestat majitelem označeného řidiče, odpovědnost za přestupek opět padá na toho, kdo auto vlastní.

Majitelé aut, kteří odmítli pokutu zaplatit, se prý vesměs zkoušejí vymlouvat buď stále na osobu blízkou, anebo nově na „osobu vzdálenou“, tedy na to, že jejich auto při spáchání přestupku řídil cizinec či člověk žijící na druhé straně zeměkoule.

„Měli jsme i vysvětlení, že vůz řídil Mickey Mouse s bydlištěm v Disneylandu v Paříži. Brali jsme to jako účelové, a tudíž vina padla na provozovatele,“ zmínil Hubka. Takové výmluvy se podle něj majitelům aut nevyplatí.

„Stejně odpovědnosti neuniknou. Buď ztotožníme řidiče a budeme sankcionovat jeho, v opačném případě delikt řešíme s provozovatelem a ve finále to stejně skončí uložením sankce, navíc vyšší,“ uvedl Hubka.

Teď si mě dorazil, co skopiruje tv z hovna z netu z toho udělají druhý den zprávy, jediný rozdíl je v tom, že si byl rychlejší bigsmile


Jebat motorky :-)
Koldan (Člen)
22.05.2013 22:32:58
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

mě sere ten princip. kde je presumpce nevinny? proč bych měl něco platit, když jsem to neudělal. proč bych měl práskat osobu blízkou u přestupku, když ústava mi umožňuje to nedělat. nedokázali vymyslet jak to udělat, tak si to ulehčili a hodili to zase na nás a to je špatně.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Drakoxxl (Člen)
23.05.2013 09:26:51
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Nic víc, než jak přilepšit obecním kasám za tím nehledej. evil


Lepší někdy, než nikdy.
Loser (Administrator)
23.05.2013 09:55:17
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Drakoxxl psal:

Nic víc, než jak přilepšit obecním kasám za tím nehledej. evil

ja si naopak myslim, ze je treba za tim hledat neco vic.
Jde o to, ze kvuli tomuhle prilepsovani doslo k necemu, co se mi neuveritelne prici. Vymlouvali se na to, ze se ridici vymlouvaji na osobu blizkou a nechteji platit. Ve skutecnosti se nikdo na nic nevymlouval, ale hajil se legalni cestou, kterou system umoznuje. A tady je ten kamen urazu - jak je mozny, ze je v systemu takova vec, ktera obyc lidem umoznuje se branit sankcim aparatu??!!! To musime zrusit. Zrusit to bohuzel nejde, tak vymyslime neco jinyho ... ANO!! Zpoplatnime to!!! Nechces nam napraskat, kdo to to byl? Zaplatis 10K. Prasknes sam sebe (ikdyz jsi to neridil), jsi hodnej ovcan, usetril jsi nam spoustu prace a mas to jen za dvojku. Prasknes svyho znamyho ... jsi nas clovek. Mas to zadara a k tomu male bezvyznamne + (mozna si te rovnou zaradime do tajnych registru praskacu, kteri jsou ochotni udat i svoji matku).

Cely tohle dela z lidi praskace (nejaky plneni obecnich pokladen je zcela nepodstatna vec).
Zpusobu jak ty svine trochu zamestnat (nerikam, ze je to k vyhnuti se zaplaceni, ale spis jim pridelat trochu prace) je jednoduchej. Domluv se s nekolika kamosema a postupne praskejte jeden druhyho. Proste - ja to nebyl, to ridil Franta. Franta: ja to nebyl, to ridil Karel. Karel: ja to nebyl, to ridil Adolf.  .... cim vic lidi, tim lip.

Zpusob, jak se vyhnout pokute v jednoduchem rizeni taky existuje, ale je trosku morbidni


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
23.05.2013 10:24:46
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Loser psal:
Drakoxxl psal:

Nic víc, než jak přilepšit obecním kasám za tím nehledej. evil

ja si naopak myslim, ze je treba za tim hledat neco vic.
Jde o to, ze kvuli tomuhle prilepsovani doslo k necemu, co se mi neuveritelne prici. Vymlouvali se na to, ze se ridici vymlouvaji na osobu blizkou a nechteji platit. Ve skutecnosti se nikdo na nic nevymlouval, ale hajil se legalni cestou, kterou system umoznuje. A tady je ten kamen urazu - jak je mozny, ze je v systemu takova vec, ktera obyc lidem umoznuje se branit sankcim aparatu??!!! To musime zrusit. Zrusit to bohuzel nejde, tak vymyslime neco jinyho ... ANO!! Zpoplatnime to!!! Nechces nam napraskat, kdo to to byl? Zaplatis 10K. Prasknes sam sebe (ikdyz jsi to neridil), jsi hodnej ovcan, usetril jsi nam spoustu prace a mas to jen za dvojku. Prasknes svyho znamyho ... jsi nas clovek. Mas to zadara a k tomu male bezvyznamne + (mozna si te rovnou zaradime do tajnych registru praskacu, kteri jsou ochotni udat i svoji matku).

Cely tohle dela z lidi praskace (nejaky plneni obecnich pokladen je zcela nepodstatna vec).
Zpusobu jak ty svine trochu zamestnat (nerikam, ze je to k vyhnuti se zaplaceni, ale spis jim pridelat trochu prace) je jednoduchej. Domluv se s nekolika kamosema a postupne praskejte jeden druhyho. Proste - ja to nebyl, to ridil Franta. Franta: ja to nebyl, to ridil Karel. Karel: ja to nebyl, to ridil Adolf.  .... cim vic lidi, tim lip.

Zpusob, jak se vyhnout pokute v jednoduchem rizeni taky existuje, ale je trosku morbidni

...souhlas good ...a stejně si myslím, že toto bude platit do té doby, než se někdo nasere, kdo má na to koule a hlavně prachy na soudní spory good a toto jim zruší, tak jak bankám poplatky....

Drakoxxl (Člen)
23.05.2013 12:12:20
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Bohužel ti nahoře to tak potřebují, aby byl bič na prostej lid, protože by jim mohl přerůst přes hlavu a to jak víme z historie tak se žádný mocenský skupině nevyplatilo.
Když už jsme u té akademické debaty, tak zákonodárce to nazval v § 125f  z.č. 361/2001 Sb. správním deliktem provozovatele vozidla (rozuměj presumce viny), neboť právnická nebo fyzická osoba se dopustí správního deliktu tím, že jako provozovatel vozidla v rozporu s § 10 nezajistí, aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem.  Jinými slovy jsi v registru vozidel zapsán jako provozovatel, tak ručíš za to kdo jezdí s tvým vehiklem po českejch cestách. Vyhnout se správnímu deliktu je daleko horší, protože, tam může správní orgán v docela krátké době dle správního řádu rozhodnout, že vyhýbání je účelové a nemá povinnost obesílat všechny napráskané osoby a jednoduše rozhodne, že provozovatel vozidla nezajistil bla bla bla viz. výše a je to. Možné zdržení je tady jen spíše v oblasti administrativních pochybení, ale na to obyčejnej člověk nemá dostatečnej potenciál. Je to stejnej princip co funguje léta u zbraní, kde za zbraň zodpovídá vlastník (držitel licence na zbraň).
No co, zatím se nám tady v tom matrixu žije hezky, až nám sem dorazí ta švédská multikulti, tak tyhle trable budou malicherné evil


Lepší někdy, než nikdy.
Loser (Administrator)
23.05.2013 12:30:17
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

a opet mi to neprijde malicherne. Dle toho, co pises, to vypada, ze mame cekat az prijdou problemy z uplne jine strany a v uplne jinym meritku. Diky cemuz na tyhle "mensi" problemy zapomeneme.
A neni to nahodou prave to, co bylo v planu? Utahneme trochu sroub a jakmile si toho vsimnou a budou s tim chtit neco delat, najdeme neco, co tu luzu zamestna, nazene jim strach a zazene je do kouta. No a my je z toho zachranime a jeste budeme zohlednovat, ze zachrana byla mozna i diky tomu predchozime utahnuti sroubu.
Ted utahli sroubek "pro ridice". Za chvili se vyhrnou pochvalne statistiky, jaka je to vyborna vec. Hodi se k tomu nekolik exemplarnich pripadu, aby nakrmili dobytek a hura na dalsi utahovani ...


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
23.05.2013 12:43:14
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

ja uz jen cekam na dobu kdy se d toho namichaj jeste pojistovny a podle toho kolik s ti autem bude jezdit lidi tolik budes platit a kdyz auto bude ridit nekdo kdo neni ve smlouve a chytej ho  tak tebe stahnou z kuze.je tu absurdistan ale muze a bude daleko hur.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
23.05.2013 18:18:08
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Loser: good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
4Fun.cz (Člen)
23.05.2013 20:09:52
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Viděl bych to asi takto.....idontknow
http://www.youtube.com/watch?v=d1wDv-wzkG4


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Koldan (Člen)
23.05.2013 20:15:14
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Loser psal:
Drakoxxl psal:

Nic víc, než jak přilepšit obecním kasám za tím nehledej. evil

ja si naopak myslim, ze je treba za tim hledat neco vic.
Jde o to, ze kvuli tomuhle prilepsovani doslo k necemu, co se mi neuveritelne prici. Vymlouvali se na to, ze se ridici vymlouvaji na osobu blizkou a nechteji platit. Ve skutecnosti se nikdo na nic nevymlouval, ale hajil se legalni cestou, kterou system umoznuje. A tady je ten kamen urazu - jak je mozny, ze je v systemu takova vec, ktera obyc lidem umoznuje se branit sankcim aparatu??!!! To musime zrusit. Zrusit to bohuzel nejde, tak vymyslime neco jinyho ... ANO!! Zpoplatnime to!!! Nechces nam napraskat, kdo to to byl? Zaplatis 10K. Prasknes sam sebe (ikdyz jsi to neridil), jsi hodnej ovcan, usetril jsi nam spoustu prace a mas to jen za dvojku. Prasknes svyho znamyho ... jsi nas clovek. Mas to zadara a k tomu male bezvyznamne + (mozna si te rovnou zaradime do tajnych registru praskacu, kteri jsou ochotni udat i svoji matku).

Cely tohle dela z lidi praskace (nejaky plneni obecnich pokladen je zcela nepodstatna vec).
Zpusobu jak ty svine trochu zamestnat (nerikam, ze je to k vyhnuti se zaplaceni, ale spis jim pridelat trochu prace) je jednoduchej. Domluv se s nekolika kamosema a postupne praskejte jeden druhyho. Proste - ja to nebyl, to ridil Franta. Franta: ja to nebyl, to ridil Karel. Karel: ja to nebyl, to ridil Adolf.  .... cim vic lidi, tim lip.

Zpusob, jak se vyhnout pokute v jednoduchem rizeni taky existuje, ale je trosku morbidni

vidím to stejně. až na to vymlouvání na kámoše: Majitelé aut se sice mohou dál bránit tím, že jejich auto řídil někdo jiný, jenže pokud se úřadu nepodaří do 60 dnů ztotožnit, usvědčit a potrestat majitelem označeného řidiče, odpovědnost za přestupek opět padá na toho, kdo auto vlastní.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
23.05.2013 20:19:16
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Drakoxxl psal:

Bohužel ti nahoře to tak potřebují, aby byl bič na prostej lid, protože by jim mohl přerůst přes hlavu a to jak víme z historie tak se žádný mocenský skupině nevyplatilo.
Když už jsme u té akademické debaty, tak zákonodárce to nazval v § 125f  z.č. 361/2001 Sb. správním deliktem provozovatele vozidla (rozuměj presumce viny), neboť právnická nebo fyzická osoba se dopustí správního deliktu tím, že jako provozovatel vozidla v rozporu s § 10 nezajistí, aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem.  Jinými slovy jsi v registru vozidel zapsán jako provozovatel, tak ručíš za to kdo jezdí s tvým vehiklem po českejch cestách. Vyhnout se správnímu deliktu je daleko horší, protože, tam může správní orgán v docela krátké době dle správního řádu rozhodnout, že vyhýbání je účelové a nemá povinnost obesílat všechny napráskané osoby a jednoduše rozhodne, že provozovatel vozidla nezajistil bla bla bla viz. výše a je to. Možné zdržení je tady jen spíše v oblasti administrativních pochybení, ale na to obyčejnej člověk nemá dostatečnej potenciál. Je to stejnej princip co funguje léta u zbraní, kde za zbraň zodpovídá vlastník (držitel licence na zbraň).
No co, zatím se nám tady v tom matrixu žije hezky, až nám sem dorazí ta švédská multikulti, tak tyhle trable budou malicherné evil

jenže toto je to co mi nejde do hlavy jak to mohlo projít: jsem vlastníkem, já to neřídil, řídil to někdo jiný, mně blízký. dle ústavy za A) nemůžu být trestaný za něco co jsem neudělal a za B) nemusím práskat sebe pokud bych si tím učinil újmu a ani osobu blízkou. Prostě to jde proti sobě. Osobně si myslím, že je otázka času, kdy se najde někdo kdo si na tom bude chtít udělat jméno a do právního sporu se státem půjde


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
jirka silver (Člen)
23.05.2013 21:19:02
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Mám čerstvou zkušenost z Prahy. V tunelu Lochkov automatická fotka.
Předvolání do Prahy.Auto psaný na mě. Auto jsem neřídil.Řekl jsem osoba blízká bylo spácháno do 19.1.2013.
Za 14dní přišlo předvolání synovi. Poslal tam písemné sdělení,že přestupek
nespáchal a že odmítá vypovídat. Uvidíme co bude dál.
Jinak dle předvolání jsem kouknul do zákona  překročení rychlosti bylo
do 20Km/h.
Policajt mi řekl,že se v tunelu přepíná povolená z 80Km na 60Km podle
venkovní teploty. To tam bude pirátů.
Proč mě nepozvali do Příbrami (podle trvalého bydliště) to mě nasralo.
Pak dám vědět jak to dopadlo. Osoba blízká neznamená, že je to někdo z rodiny. Tohle považuju za policejní šikanu.


Najdete nás na každém kilometru
Koldan (Člen)
23.05.2013 22:32:41
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

no to já mám taky zajímavou zkušenost ze dneška. Stávají v Bohatých Málkovicích když se jede z Vyškova na Bučovice (to pro místní:o) dnes jsem si to neuvědomil a už měbrali. musel jsem se tlemit, páč sem věděl, že su v řiti a že to bude průser, ale byl sem smířený. říká: Pane řidiči víte proč jsme vás zastavili, asi to nemusím říkat, že jo? říkám, ne e, no. tak pojďte za mnou, ale budu mít pro vás dobrou zprávu. dýchněte si a pokud to bude bez alkoholu, tak to bude domluvou. kolik jsem jel? 75. hm, sorry, nějak jsem se zapomněl. no, tady je objížďka a lidi si stěžují, že se tu lítá moc rychle, tak dnes máme dobrý skutek a vy jste ušetřil tři body a 2000.

nechápal jsem a hlava mi to nebere doteď. Buď jim kleklo nějaké připojení na centrálu a nechtělo se jim s tím srat a zapisovat to, nebo mě blbě změřili a neměli důkaz, i když já se pžiznal, nebo zkrátka měli fakt dobrou náladu a já měl kurefské štěstí. takže má dobrá zlušenost s policií pokračuje a nemohu na ně říct ani ň, spíš navopakgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Michal Dk (Člen)
24.05.2013 07:27:11
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Koldan psal:

no to já mám taky zajímavou zkušenost ze dneška. Stávají v Bohatých Málkovicích když se jede z Vyškova na Bučovice (to pro místní:o) dnes jsem si to neuvědomil a už měbrali. musel jsem se tlemit, páč sem věděl, že su v řiti a že to bude průser, ale byl sem smířený. říká: Pane řidiči víte proč jsme vás zastavili, asi to nemusím říkat, že jo? říkám, ne e, no. tak pojďte za mnou, ale budu mít pro vás dobrou zprávu. dýchněte si a pokud to bude bez alkoholu, tak to bude domluvou. kolik jsem jel? 75. hm, sorry, nějak jsem se zapomněl. no, tady je objížďka a lidi si stěžují, že se tu lítá moc rychle, tak dnes máme dobrý skutek a vy jste ušetřil tři body a 2000.

nechápal jsem a hlava mi to nebere doteď. Buď jim kleklo nějaké připojení na centrálu a nechtělo se jim s tím srat a zapisovat to, nebo mě blbě změřili a neměli důkaz, i když já se pžiznal, nebo zkrátka měli fakt dobrou náladu a já měl kurefské štěstí. takže má dobrá zlušenost s policií pokračuje a nemohu na ně říct ani ň, spíš navopakgood

Asi moravce nechávaj v klidu a vydělávaj na Pražákách.bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
24.05.2013 07:34:28
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Michal Dk psal:
Koldan psal:

no to já mám taky zajímavou zkušenost ze dneška. Stávají v Bohatých Málkovicích když se jede z Vyškova na Bučovice (to pro místní:o) dnes jsem si to neuvědomil a už měbrali. musel jsem se tlemit, páč sem věděl, že su v řiti a že to bude průser, ale byl sem smířený. říká: Pane řidiči víte proč jsme vás zastavili, asi to nemusím říkat, že jo? říkám, ne e, no. tak pojďte za mnou, ale budu mít pro vás dobrou zprávu. dýchněte si a pokud to bude bez alkoholu, tak to bude domluvou. kolik jsem jel? 75. hm, sorry, nějak jsem se zapomněl. no, tady je objížďka a lidi si stěžují, že se tu lítá moc rychle, tak dnes máme dobrý skutek a vy jste ušetřil tři body a 2000.

nechápal jsem a hlava mi to nebere doteď. Buď jim kleklo nějaké připojení na centrálu a nechtělo se jim s tím srat a zapisovat to, nebo mě blbě změřili a neměli důkaz, i když já se pžiznal, nebo zkrátka měli fakt dobrou náladu a já měl kurefské štěstí. takže má dobrá zlušenost s policií pokračuje a nemohu na ně říct ani ň, spíš navopakgood

Asi moravce nechávaj v klidu a vydělávaj na Pražákách.bigsmile

nebo byli trochu nalitý a proto mel dobrou naladu  ...je znamo , ze morafský policajti sou taky furt nalitý , jako vetsina ridicu ...tam se to u vas asi tak nehroti bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Michal Dk (Člen)
24.05.2013 15:26:21
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

hlemejzd999 psal:
Michal Dk psal:
Koldan psal:

no to já mám taky zajímavou zkušenost ze dneška. Stávají v Bohatých Málkovicích když se jede z Vyškova na Bučovice (to pro místní:o) dnes jsem si to neuvědomil a už měbrali. musel jsem se tlemit, páč sem věděl, že su v řiti a že to bude průser, ale byl sem smířený. říká: Pane řidiči víte proč jsme vás zastavili, asi to nemusím říkat, že jo? říkám, ne e, no. tak pojďte za mnou, ale budu mít pro vás dobrou zprávu. dýchněte si a pokud to bude bez alkoholu, tak to bude domluvou. kolik jsem jel? 75. hm, sorry, nějak jsem se zapomněl. no, tady je objížďka a lidi si stěžují, že se tu lítá moc rychle, tak dnes máme dobrý skutek a vy jste ušetřil tři body a 2000.

nechápal jsem a hlava mi to nebere doteď. Buď jim kleklo nějaké připojení na centrálu a nechtělo se jim s tím srat a zapisovat to, nebo mě blbě změřili a neměli důkaz, i když já se pžiznal, nebo zkrátka měli fakt dobrou náladu a já měl kurefské štěstí. takže má dobrá zlušenost s policií pokračuje a nemohu na ně říct ani ň, spíš navopakgood

Asi moravce nechávaj v klidu a vydělávaj na Pražákách.bigsmile

nebo byli trochu nalitý a proto mel dobrou naladu  ...je znamo , ze morafský policajti sou taky furt nalitý , jako vetsina ridicu ...tam se to u vas asi tak nehroti bigsmile

Jsem si vzpomněl na Bobule. Tam to bylo super.smile1

hlemejzd999 (Člen)
24.05.2013 15:33:36
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

Michal Dk psal:

Jsem si vzpomněl na Bobule. Tam to bylo super.smile1

bigsmilegood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
25.05.2013 14:23:23
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?

No třeba u nás nachalupě u Vyškova je to fakt masakr,na žíle tam má každej druhej,poliši tam můžou zajet jednou do roka,protože kdyby tam bantovali častějš,tak je pul vokresu bez papírů,tím pádem bez práce,protože se tam bez auta nehneš a nastal by obrovskej sociální problémbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
06.06.2013 21:49:29
Offline

Re: Správní řízení - rychlost - dobrá rada?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr