Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » karburatory

sniper270 (Člen)
01.06.2013 19:21:11
Offline

karburatory

zdravim chlapi otazka na odbornikov mam B12 rok 2001 a potreboval by som vediet ako nastavit bohatost zmesi na karburatoroch na kolko otaciek inac som vymenil vzduchovy filter povodny tam bol KN ko ale nenormalne zasraty a dal som tam hilfo cervene a mam pocit ze je chudobna zmes striela to do vyfuku sem tam

Filous (Člen)
02.06.2013 16:28:36
Offline

Re: karburatory

...tři votáčky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sniper270 (Člen)
20.06.2013 18:07:38
Offline

Re: karburatory

noo dal som to na 3 otacky nastavena bola na 4 tak uvidim ako bude slapat lebo som neskusil startuje v pohode len som sa chcel este spytat co su to na karburatoroch od spodu za diery jedna je sruba na nastavovanie zmesi potom take nieco ako kanalik zakryty medenym plieskom a nakoniec akoby diera na nejaky srub ale nieje tam niic smile2

Lachtan (Člen)
21.06.2013 08:37:20
Offline

Re: karburatory

sniper270 psal:

noo dal som to na 3 otacky nastavena bola na 4 tak uvidim ako bude slapat lebo som neskusil startuje v pohode len som sa chcel este spytat co su to na karburatoroch od spodu za diery jedna je sruba na nastavovanie zmesi potom take nieco ako kanalik zakryty medenym plieskom a nakoniec akoby diera na nejaky srub ale nieje tam niic smile2

jedna diera je vypouštění karbců


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
sniper270 (Člen)
23.06.2013 21:24:34
Offline

Re: karburatory

na vypustanie karbecov nieje nahodou na boku ta malicka? a ta je na spodku a zo zavitom inac dik za radu na stelovanie pomohlo to pussy

Lachtan (Člen)
24.06.2013 09:56:06
Offline

Re: karburatory

totok...
http://suzukibandit.cz/download.php?sekce=2

a google překladač...


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr