Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » skoro všecko fuč

jennys (Člen)
17.06.2013 19:51:42
Offline

skoro všecko fuč

Tak i mne potkala ta nepříjemnost, že mě navštívili nezvaní hosté a skoro vše je v pussy

Jediné, co zůstalo a paradoxně taky jediné, co bylo pojištěno, byla motorka, jinak komboška s lišákem, helma, rukavice a další drobnosti, vše v nenávratnusmile2

Nedělám si iluze, ale kdybyste někde na netu narazili na podezřele levnou kombinézu, napište, zkusím si to proklepnout...

Banditatom (Člen)
17.06.2013 19:57:32
Offline

Re: skoro všecko fuč

čím dál víc jsem na ty kurvy zlodějský alergickýsickfuck


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kukii (Člen)
17.06.2013 20:53:12
Offline

Re: skoro všecko fuč

chce se mi sick


Život je boj-mašina je nej!!!
Stiegl (Člen)
17.06.2013 22:20:17
Offline

Re: skoro všecko fuč

Zmrdi zkur... všechno to střílet!!fuck To jsi to měl vše v garage?

666killer (Člen)
17.06.2013 23:12:18
Offline

Re: skoro všecko fuč

uf ale moto mas good


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
tomasNJ (Člen)
17.06.2013 23:14:07
Offline

Re: skoro všecko fuč

snad se najde... good

ale nechápu že něgdo krade starou kombinézu...idontknowidontknowidontknow


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
jennys (Člen)
18.06.2013 00:12:29
Offline

Re: skoro všecko fuč

tomasNJ psal:

snad se najde... good

ale nechápu že něgdo krade starou kombinézu...idontknowidontknowidontknow

Nevím, říkám si, že to byli nějaké fetky, co to dali do zastavárny za pár kačen, aby bylo na   dávku, tak celkově i to, co brali, by i odpovídalo, vzali k tomu i starou ojetou látkovou Padanu, mašina na ně byla asi těžká, aby ji odnesli, byla docela zajištěná.

Vlastně ani nevím, jestli něco stihnu sehnat, abych moh přijet na Oravu, takže jak uvidíte týpka v riflích, co se k vám hlásí, sem to jáidontknow

VikecB12 (Člen)
18.06.2013 07:47:43
Offline

Re: skoro všecko fuč

Sou to metky tihle drobní zlodějíčci,věčinou udělají víc škody tím vloupáním,jak je hodnota toho co vodnesousick Já si kolikrát taky říkám,kdy mě to potká,protože su tady profláklej s tím,že pár motorek a věcí mám,ale naštěstí moc případů,kdy není v baráku ani noha není. Někoho tady přistihnout,tak bych se asi dostal do vlády,na Borysmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
18.06.2013 08:04:40
Offline

Re: skoro všecko fuč

...kurvy fucksickbad

hlemejzd999 (Člen)
18.06.2013 08:10:05
Offline

Re: skoro všecko fuč

to by mě yeblo... smile2...kurvy sou to


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
PALOUS (Člen)
18.06.2013 08:45:09
Offline

Re: skoro všecko fuč

No co, budeš fungl, svobodný peněz jak sraček smile1


Jebat motorky :-)
Loser (Administrator)
18.06.2013 09:11:00
Offline

Re: skoro všecko fuč

PALOUS psal:

No co, budeš fungl, svobodný peněz jak sraček smile1

tak tak, budes hezky v novym. Se budete se zdeneckem vyjimat. Fesaci goodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
666killer (Člen)
18.06.2013 09:48:48
Offline

Re: skoro všecko fuč

na oravu dojdes aj v kratasoch pičogoodje to za rohom


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
jennys (Člen)
18.06.2013 11:14:08
Offline

Re: skoro všecko fuč

666killer psal:

na oravu dojdes aj v kratasoch pičogoodje to za rohom

No, po mém loňském vystoupení v Žilině u pumpy bych asi v kraťasech být nechtělbigsmile

Ton@l (Člen)
18.06.2013 11:50:55
Offline

Re: skoro všecko fuč

jennys psal:
666killer psal:

na oravu dojdes aj v kratasoch pičogoodje to za rohom

No, po mém loňském vystoupení v Žilině u pumpy bych asi v kraťasech být nechtělbigsmile

já to nechtěl připomínat:D


Vzdy muze byt hur :-)
666killer (Člen)
18.06.2013 12:25:52
Offline

Re: skoro všecko fuč

redfaceved hej no


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Banditatom (Člen)
18.06.2013 18:46:56
Offline

Re: skoro všecko fuč

jennys psal:
666killer psal:

na oravu dojdes aj v kratasoch pičogoodje to za rohom

No, po mém loňském vystoupení v Žilině u pumpy bych asi v kraťasech být nechtělbigsmile

Strupikevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jennys (Člen)
05.08.2013 18:19:04
Offline

Re: skoro všecko fuč

Tak ledy se pohnuly a snad ho chytli, ale zase je tu nový problém. I když jsem nahlásil vše, co zmizlo, nemám od všeho doklady, samo že od těch nejdražších věcí, takže bych se rád zeptal, zda nemáte někdo schovány doklady od vašich věcí (komboška, helma, rukavice atd.) vše tak 2-3 roky staré, nedělám si sice iluze, že bych nějaké prachy dostal zpátky, ale ať toho hajzla nepustí jen s veřejnýma pracema nebo tak nějak, musím dokladovat, že mi šlohl věci za víc jak 50 tisíc.
Ona ta škoda je ještě vyšší, ale když to nedokážu, v přípravném řízení a pak i u soudu se mi vysměje do ksichtu.fuck

Libor nx (Člen)
05.08.2013 18:28:05
Offline

Re: skoro všecko fuč

jennys psal:

Tak ledy se pohnuly a snad ho chytli, ale zase je tu nový problém. I když jsem nahlásil vše, co zmizlo, nemám od všeho doklady, samo že od těch nejdražších věcí, takže bych se rád zeptal, zda nemáte někdo schovány doklady od vašich věcí (komboška, helma, rukavice atd.) vše tak 2-3 roky staré, nedělám si sice iluze, že bych nějaké prachy dostal zpátky, ale ať toho hajzla nepustí jen s veřejnýma pracema nebo tak nějak, musím dokladovat, že mi šlohl věci za víc jak 50 tisíc.
Ona ta škoda je ještě vyšší, ale když to nedokážu, v přípravném řízení a pak i u soudu se mi vysměje do ksichtu.fuck

Podle mě nemáš povinnost uchovávat účtenky .Když by ti ukradli rodinné šperky po babičce ,tak taky nemáš od nich účty.

jennys (Člen)
05.08.2013 18:47:21
Offline

Re: skoro všecko fuč

Libor nx psal:
jennys psal:

Tak ledy se pohnuly a snad ho chytli, ale zase je tu nový problém. I když jsem nahlásil vše, co zmizlo, nemám od všeho doklady, samo že od těch nejdražších věcí, takže bych se rád zeptal, zda nemáte někdo schovány doklady od vašich věcí (komboška, helma, rukavice atd.) vše tak 2-3 roky staré, nedělám si sice iluze, že bych nějaké prachy dostal zpátky, ale ať toho hajzla nepustí jen s veřejnýma pracema nebo tak nějak, musím dokladovat, že mi šlohl věci za víc jak 50 tisíc.
Ona ta škoda je ještě vyšší, ale když to nedokážu, v přípravném řízení a pak i u soudu se mi vysměje do ksichtu.fuck

Podle mě nemáš povinnost uchovávat účtenky .Když by ti ukradli rodinné šperky po babičce ,tak taky nemáš od nich účty.

Tak s tím jsem nepochodil, vyšetřovatel mi tyto informace navíc sám řekl "mimo záznam", jinak bych nevěděl nic a pak bych případně mohl být po soudu nasraný ještě víc.

Hanz (Člen)
05.08.2013 21:03:19
Offline

Re: skoro všecko fuč

...můžu nabídnout účtenku od přilby z 5/2011 za 6500kč, akorát jsem to kupoval na dovolené v čechách a platil kartou, tak kdyby to nebyl problém, tak se ozvi smile1


WD club member...
Libor nx (Člen)
05.08.2013 23:19:47
Offline

Re: skoro všecko fuč

jennys psal:
Libor nx psal:
jennys psal:

Tak ledy se pohnuly a snad ho chytli, ale zase je tu nový problém. I když jsem nahlásil vše, co zmizlo, nemám od všeho doklady, samo že od těch nejdražších věcí, takže bych se rád zeptal, zda nemáte někdo schovány doklady od vašich věcí (komboška, helma, rukavice atd.) vše tak 2-3 roky staré, nedělám si sice iluze, že bych nějaké prachy dostal zpátky, ale ať toho hajzla nepustí jen s veřejnýma pracema nebo tak nějak, musím dokladovat, že mi šlohl věci za víc jak 50 tisíc.
Ona ta škoda je ještě vyšší, ale když to nedokážu, v přípravném řízení a pak i u soudu se mi vysměje do ksichtu.fuck

Podle mě nemáš povinnost uchovávat účtenky .Když by ti ukradli rodinné šperky po babičce ,tak taky nemáš od nich účty.

Tak s tím jsem nepochodil, vyšetřovatel mi tyto informace navíc sám řekl "mimo záznam", jinak bych nevěděl nic a pak bych případně mohl být po soudu nasraný ještě víc.

Tak to by mě tedy fak zajimalo,jak bych dokazoval třeba ty šperkyidontknowNešlo by třeba požádat prodejce,kde jsi kupoval věci,aby ti přeposlal fakturu?Měli by to mít zálohovaný a když jim vysvětlíš vo co de,tak by ti mohli vyhovětgood

yebat (Člen)
06.08.2013 06:09:53
Offline

Re: skoro všecko fuč

2011 jsem kupoval komplet výbavu... zkusim dohledat účty, měl bych to mít všechno shovaný... kombi Spyke cca 12000,- rukavice Nazran 1500,- a boty Lime za 2800,-

snad si na to vzpomenu až bubu doma... good

mr.BSE (Člen)
06.08.2013 06:28:38
Offline

Re: skoro všecko fuč

a co když budeš argumemtovat účtem třeba vod Spajku a voní nedejsatan najdou tu tvoji kombi a zjistí, že je to např. PSI? nebudeš pak v srackach?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
SuJazuwaki (Člen)
06.08.2013 07:12:24
Offline

Re: skoro všecko fuč

Zmrdovi dát deku + useknout ruku, prostřelit koleno... A ať doloží, že´s to byl ty. Nebylo by od věci, aplikovat to i na vyšetřovatele, soudce.... Ať se jim rožne v palicách surprised


SuJazuwaki
yebat (Člen)
06.08.2013 08:42:05
Offline

Re: skoro všecko fuč

SuJazuwaki psal:

Zmrdovi dát deku + useknout ruku, prostřelit koleno... A ať doloží, že´s to byl ty. Nebylo by od věci, aplikovat to i na vyšetřovatele, soudce.... Ať se jim rožne v palicách surprised

kéž by to tak šlo... známýmu vybrali byt, sebrali co se dalo, mimo jiný komplet vybavení na mašinu, byl pojištěnej, škoda asi za 75t ty zmrdy chytli, odsoudili, ty už si to odkroutili a on neviděl ani korunu... idontknow

XJelen (Člen)
06.08.2013 08:48:43
Offline

Re: skoro všecko fuč

mr.BSE psal:

a co když budeš argumemtovat účtem třeba vod Spajku a voní nedejsatan najdou tu tvoji kombi a zjistí, že je to např. PSI? nebudeš pak v srackach?

přesně tak...bad


Strýcfajtr !!!
Mour (Člen)
06.08.2013 08:54:28
Offline

Re: skoro všecko fuč

XJelen psal:
mr.BSE psal:

a co když budeš argumemtovat účtem třeba vod Spajku a voní nedejsatan najdou tu tvoji kombi a zjistí, že je to např. PSI? nebudeš pak v srackach?

přesně tak...bad

...taky bych to nedělal, mělo by ale stačit čestné prohlášení, že jsi tyto věci vlastnil a že v době pořízení stály tolika tolik a případně jim dodat katalog s ceníkem.idontknow

Drakoxxl (Člen)
06.08.2013 10:26:45
Offline

Re: skoro všecko fuč

Jak píše Mour, pro vyčíslení hodnoty (nebo pro uplatnění náhrady v trestním řízení) by mělo stačit výše popsané, popřípadě podložené svědectvím nějaké osoby.
Bohužel je tady stejně otázka co mu prokážou, respektive za co ho soud odsoudí. Může to skončit např. zatajením nálezu, neoprávněné užívání cizí věci apod.
V případě, že mu prokážou krádež § 205 TZ
(1) Kdo si přisvojí cizí věc tím, že se jí zmocní, a
a) způsobí tak na cizím majetku škodu nikoliv nepatrnou,
b) čin spáchá vloupáním,
c) bezprostředně po činu se pokusí uchovat si věc násilím nebo pohrůžkou bezprostředního násilí,
d) čin spáchá na věci, kterou má jiný na sobě nebo při sobě, nebo
e) čin spáchá na území, na němž je prováděna nebo byla provedena evakuace osob, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.
(2) Kdo si přisvojí cizí věc tím, že se jí zmocní, a byl za takový čin v posledních třech letech odsouzen nebo potrestán, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.
(3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 větší škodu.
(4) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 jako člen organizované skupiny,
b) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu, za živelní pohromy nebo jiné události vážně ohrožující život nebo zdraví lidí, veřejný pořádek nebo majetek, nebo
c) způsobí-li takovým činem značnou škodu.
(5) Odnětím svobody na pět až deset let bude pachatel potrestán,
a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 škodu velkého rozsahu, nebo

počítání škody § 138 TZ
(1) Škodou nikoli nepatrnou se rozumí škoda dosahující částky nejméně 5 000 Kč,
škodou nikoli malou se rozumí škoda dosahující částky nejméně 25 000 Kč,
větší škodou se rozumí škoda dosahující částky nejméně 50 000 Kč,
značnou škodou se rozumí škoda dosahující částky nejméně 500 000 Kč
a škodou velkého rozsahu se rozumí škoda dosahující nejméně částky 5 000 000 Kč.

to Sujaz: no, no, no evil


Lepší někdy, než nikdy.
K.a.s.y.m. (Člen)
06.08.2013 12:42:54
Offline

Re: skoro všecko fuč

to Drako..takjsi nam tu vypsal nejakou nesmyslnou hatlamatilkou co se mu muzestat.pokud toh ale nema vi udelaj na nej bububu zlobivek kluk priste to nedelej.daj mu podminku a tim to skonci protoze poskozeny se nahrady uz nikdy nedocka.takze i ja se priklanim k reseni na miste..tedy nasadou mu prerazit prsty na obou rukou a priste mu je useknout.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jennys (Člen)
06.08.2013 13:40:01
Offline

Re: skoro všecko fuč

mr.BSE psal:

a co když budeš argumemtovat účtem třeba vod Spajku a voní nedejsatan najdou tu tvoji kombi a zjistí, že je to např. PSI? nebudeš pak v srackach?

Nejsem hloupoučké káčátko, samo že kdyby se mezi váma objevilo něco, co by šlo použít, tak to tam dám, nenasypu tam vše, co se objeví, prostě sem si řek, že kdo jinej by mi moh pomoct, než kámoši od motorek...good

osiris (Člen)
06.08.2013 14:52:36
Offline

Re: skoro všecko fuč

K.a.s.y.m. psal:

to Drako..takjsi nam tu vypsal nejakou nesmyslnou hatlamatilkou co se mu muzestat.pokud toh ale nema vi udelaj na nej bububu zlobivek kluk..........

...říkáš drako jo? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lachtan (Člen)
06.08.2013 16:11:00
Offline

Re: skoro všecko fuč

je v prdeli že to a to a todleto se mu může stát, na druhou stranu je otázka co se mu opravdu stane...
mě vybrali v nuslích několikrát auto, nezničili ale zámek, rozházeli věci po autě, vzali z kasliku navigaci, ustřihli hensfrí parota, takže jim byl taky na piču atd
policie se jala šetření, musíme zavolat techniky, vyfotit, pojedete s námi, sepíšeme to, blabla
nakonec nic nefotili, nikam sem nejel, podepsal sem na místě že o tom vědí a šel sem si uklidit ten mrdnik
stačil sem se zeptat co mám udělat když toho krypla zasranýho zkurvenýho uvidim jak se zase dobejvá mě nebo někomu do auta a co když ho nějak zákeřně zezadu pořádně jebnu přez záda?
a co mě po předchozim, my mu můžeme a nemůžeme, vcelku potěšilo my pomáhač a chránič řekl že mě u toho nikdo nesmí vidět a že tu jeho zasranou a nenechavou pazouru mám prošlápnout vo vobrubnik.
skutečnost je stejně jiná, málokdo znás na to má koule, páč sme slušný lidi, ale zlinčovat takovýho xindla by nebylo vod věci.
a Drako, dyž už si ten nadprezident efbíaj v čechách, tak už s tim taky konečně něco udělej... a ty hruPky mi vubec nevaděj, já byl dycky blbej...


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
K.a.s.y.m. (Člen)
06.08.2013 20:49:24
Offline

Re: skoro všecko fuč

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:

to Drako..takjsi nam tu vypsal nejakou nesmyslnou hatlamatilkou co se mu muzestat.pokud toh ale nema vi udelaj na nej bububu zlobivek kluk..........

...říkáš drako jo? bigsmile

teď nevim jak to myslíš ,ale jak to čtu v počítači tak bych telefon nejradši rozšláp co tam chybí písmenek bigsmile
Hele drako ty jsi právník..nebo nedejbože advokát ,že víš kam šáhnout pro zákony? bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
06.08.2013 20:59:23
Offline

Re: skoro všecko fuč

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:

to Drako..takjsi nam tu vypsal nejakou nesmyslnou hatlamatilkou co se mu muzestat.pokud toh ale nema vi udelaj na nej bububu zlobivek kluk..........

...říkáš drako jo? bigsmile

bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
06.08.2013 21:58:59
Offline

Re: skoro všecko fuč

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:

to Drako..takjsi nam tu vypsal nejakou nesmyslnou hatlamatilkou co se mu muzestat.pokud toh ale nema vi udelaj na nej bububu zlobivek kluk..........

...říkáš drako jo? bigsmile

teď nevim jak to myslíš ,ale jak to čtu v počítači tak bych telefon nejradši rozšláp co tam chybí písmenek bigsmile
Hele drako ty jsi právník..nebo nedejbože advokát ,že víš kam šáhnout pro zákony? bigsmile

...jo, myslel jsem to tak bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lachtan (Člen)
06.08.2013 22:50:27
Offline

Re: skoro všecko fuč

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:

to Drako..takjsi nam tu vypsal nejakou nesmyslnou hatlamatilkou co se mu muzestat.pokud toh ale nema vi udelaj na nej bububu zlobivek kluk..........

...říkáš drako jo? bigsmile

teď nevim jak to myslíš ,ale jak to čtu v počítači tak bych telefon nejradši rozšláp co tam chybí písmenek bigsmile
Hele drako ty jsi právník..nebo nedejbože advokát ,že víš kam šáhnout pro zákony? bigsmile

dyk sem psal že je to velký zvíře, účes krabice, skérovanej, šestnáct bojovejch umění a dává práci zásahovce... prostě kapacita, si ho nechtěj rozházet


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Drakoxxl (Člen)
07.08.2013 07:42:41
Offline

Re: skoro všecko fuč

Doba je zlá a bohužel prachy se cpou spíš do údernejch útvarů, páč ti nahoře si vod nějakýho plebsu nenechaj nic líbit. Jo po posledních volbách se tleskalo, že cajtů je moc a že jsou moc drahý, což byla jasná zpráva pro občana koukej se o sebe starat sám, zabezpeč si svůj majetek, rodinu,život...a prachy na ně si tu tiše rozkradem.
to Kasym: jsem věčnej student bigsmile
to Lachtan: škola života je nejvíc good
P.S.: Poctivej občan, kterej má co ztratit, tak na něj ty naše zákony bohužel platěj nejvíc, takže případnej soudce lynč apod. bude vždy průser viz. kušostřelecbad


Lepší někdy, než nikdy.
huskyb12 (Administrator)
08.08.2013 12:49:47
Offline

Re: skoro všecko fuč

Znám příběh, kdy se majitel dílny vracel z putiky spát do kanclu, páč se mu nechtělo domů, našel tam smažku, jak mu vykrádá ten kancl, tak ho domlátil, smažka se vymotala v krvi na ulici, zastavila cajty a ten člověk, jak byl chytrej, rozuměj vožralej, tak jim povyprávěl, s jakou chutí toho zmrda stlouk. Sedí ! Dali ho do vazby hned, takže přišel vo firmu, páč normální firma z krimu řídit nejde, zmdovi eště bude platit bolestný.
Fajn věc, třísknout si, ale ...


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
09.08.2013 22:50:23
Offline

Re: skoro všecko fuč

huskyb12 psal:

Znám příběh, kdy se majitel dílny vracel z putiky spát do kanclu, páč se mu nechtělo domů, našel tam smažku, jak mu vykrádá ten kancl, tak ho domlátil, smažka se vymotala v krvi na ulici, zastavila cajty a ten člověk, jak byl chytrej, rozuměj vožralej, tak jim povyprávěl, s jakou chutí toho zmrda stlouk. Sedí ! Dali ho do vazby hned, takže přišel vo firmu, páč normální firma z krimu řídit nejde, zmdovi eště bude platit bolestný.
Fajn věc, třísknout si, ale ...

...taky mi lóni trochu lepilo, dyk víšsmile2 ...ale udrž se...no a pag sem si řikal, že to mý hrdý přiznání na četnický stanici taky nebyl uplně nejlepčí nápat...naštěstí to byl fakt zmrd a četník stál na mý straněgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr