Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přehrání budíků

signalCZ (Člen)
26.12.2006 14:23:08
Offline

Přehrání budíků

Zdárec, potřebuu poradit zda někde někdo dělá přehrávání softwaru v budíkách.. koupil jsem jetý a maj moc najeto tak bych to chtěl stočit.. díky.

maňas (Člen)
26.12.2006 17:19:57
Offline

Re: Přehrání budíků

a tobě osobně to vadí,nebo máš stroj na kšeft,takový věci se dělaj asi když to chceš střelit,akorád to stejně není k ničemu,protože např. bandit 98 s 20000 km na tacháku je minimálně podezřelej,kolik to teda má a jakej rok,že se ti to zdá moc?


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
SLUGI (Člen)
26.12.2006 17:27:21
Offline

Re: Přehrání budíků

Pokud máš Bandita pro sebe tak na km ser,páč vydrží až až,pokud jen na kšeft tak fuck


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
signalCZ (Člen)
26.12.2006 17:30:13
Offline

Re: Přehrání budíků

na kšeft to není, měl jsem svýho toho jsem vyflákal... 2002, njeto 19000- teď mám budíky který mají 33000. samozřejmě že to je pro mě..

maňas (Člen)
26.12.2006 17:34:16
Offline

Re: Přehrání budíků

no já tomu tak nehovím já mám taky 2002 a na budíkách mám 47200 km


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Petr J. (Člen)
26.12.2006 17:42:11
Offline

Re: Přehrání budíků

chápu to, jako že máš najeto x-kilometrů a těch x-kilometrů chceš mít i na budíkách?

zkus některý ze servisů Suzuki, tohle na koleni asi neuděláš....

maňas (Člen)
26.12.2006 17:45:17
Offline

Re: Přehrání budíků

To Petr J: to je možný mít najeto 19000,za čtyři roky mi to přijde málo neidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
VikecB12 (Člen)
26.12.2006 18:00:03
Offline

Re: Přehrání budíků

Porad melete o kilometrech v zavislosti na stáří motorky.Je to peknej nesmysl,mam kamosa co najeda tak 2-3 tisíce ročne a pak dalšího co najezdí kolem 20 000km za sezonu.A chlasta se s nima obouma stejne dobregoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
pedro (Člen)
26.12.2006 18:20:58
Offline

Re: Přehrání budíků

ja mam rok 04 a na tachu 45 580kmidontknow

666killer (Člen)
26.12.2006 20:06:58
Offline

Re: Přehrání budíků

ser nato bandit vydrzi az az a az tam nieco pusti s pretocenym tach.tak ta urcite nikto nepochvali taketo ojeby nemusimsick


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
MAZI (Člen)
26.12.2006 20:17:21
Offline

Re: Přehrání budíků

nebo zkus 14,000 km couvat  bigsmilebigsmilebigsmile


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Tom-B12 (Člen)
26.12.2006 21:36:26
Offline

Re: Přehrání budíků

A proč ne, r.v.2001, najeto 16000km, předloni 3500, loni ani ne 1000, letos tak 600, tak vo co tady de bigsmile bandit pičofuck

Mirek D (Člen)
26.12.2006 23:06:11
Offline

Re: Přehrání budíků

Taky mě ten budík na 06 ukazuje krapet víc, vogo, 56 a nějaký 3 numera za tím... .
Pro samej tůning a přebarvování nějak zapomínáte jezdit... .


Autobus je taky Suzuki... .
Petr J. (Člen)
27.12.2006 16:43:14
Offline

Re: Přehrání budíků

ti Mireček: Ty přeci nemáš model 06, ne?

Mirek D (Člen)
28.12.2006 01:21:32
Offline

Re: Přehrání budíků

Čolek neprošel, parohatej je náhodou při smyslech a tuší správně že mám 02.... .
Jsem Tě chtěl naprášit že v hoknš howno děláš, ale alespoň jseš pozornej když nic dalšíhogoodpussy


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
28.12.2006 01:23:29
Offline

Re: Přehrání budíků

Ale stejně FZS je tak max No. 2 až 3, víc nee!!!fucksickfucksick


Autobus je taky Suzuki... .
Kuna (Člen)
28.12.2006 09:52:08
Offline

Re: Přehrání budíků

mám rok 02 a najeto poctivých 21000km......... jsem normální??idontknow

Roman :) (Člen)
28.12.2006 10:04:25
Offline

Re: Přehrání budíků

Ja mam 05 a za tu sezonu mam 7,500km. Jezdil bych i vic, ale neni casu ani korunek..


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
nety (Člen)
28.12.2006 10:09:07
Offline

Re: Přehrání budíků

Já koupil v červenci B6S natočeno 23700 a za necelý 2 měsíce tam bylo navíc 8000. A to nebylo moc času. Uvidíme v příští sezóně. Ale je fakt, že každej nemůže bohužel lítat každý den.


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Marián (Člen)
28.12.2006 10:37:08
Offline

Re: Přehrání budíků

za 2 mesice 8000?surprised to snad ani nemusis chodit do prace ne?to je nakejch 130 kilaku na den,kdyz budes jezdit kazdej den...
tak tolik casu vopravdu nemamsmile2smile1


...sam mezi jebkarema...
pepa (Člen)
28.12.2006 19:05:16
Offline

Re: Přehrání budíků

8000 km za 2 měsíce idontknow
to nenajedu ani za rok surprised


GSX 1400 K7
kamil (Člen)
28.12.2006 22:21:54
Offline

Re: Přehrání budíků

já kupoval přesně před dvěma lety fungl B12 tzn.2004 a mám najeto 4600km.Jenže jsem stavěl a mám malý děti ,ale snažím se jezdit pokud to jde.


škoda každý rány,která padne vedle!!!
Kelly01 (Člen)
28.12.2006 22:57:07
Offline

Re: Přehrání budíků

Volesmile1

To sem našukalbigsmile

A na barák se můžusick


God Save The Queen!
MartysN6 (Člen)
28.12.2006 23:07:58
Offline

Re: Přehrání budíků

2 Kamil:kdybys chtěl prodat ,tak ty ujetý km by se mi líbilibigsmilebigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
29.12.2006 11:25:02
Offline

Re: Přehrání budíků

to Kuna: můj 02 měl na jaře 32tis....

mít moto na 1000km/rok je o ničem.....to víc najedu na kole.....bigsmile

Miras (Člen)
29.12.2006 17:44:59
Offline

Re: Přehrání budíků

B12 - 05 (dvě sezony) - 7000km celkově. Proč by mi měl sakra někdo řikat jestli jezdim málo nebo akorát, nechovejte se jak dětifuckfuck

Marián (Člen)
29.12.2006 18:27:15
Offline

Re: Přehrání budíků

to je jasny,ze nikdo nikomu nemuze nakazovat kolik ma najet!nekomu vyhovuje 3 tisice za rok,nekomu 10, nekomu 20,ale rozhodne nikdo tim ze najel malo nebo moc neni u me horsi nebo lepsi motorkar nebo clovekgood
tady de spis vo to verit pri koupi tachu ci ne?anebo koukat se vubec na tacho...?
tot otazkaidontknow


...sam mezi jebkarema...
maňas (Člen)
30.12.2006 11:53:36
Offline

Re: Přehrání budíků

Miras psal:

B12 - 05 (dvě sezony) - 7000km celkově. Proč by mi měl sakra někdo řikat jestli jezdim málo nebo akorát, nechovejte se jak dětifuckfuck

to původně taky tak myšlený nebylo,protože co jsem pochopil tak  tam chtěl na ten budík dostat nějakejch 9000 km při stáří šesti let.Samozřejmě každýho věc,já jen zdělil svůj názor,že když kupuju stroj tak 2-3 litry najetý za rok mě nepřesvědčí o tom,že ten stav je původní.U bandasky co mám teď je to jednoduchý,předemnou jedinej majitel koupená u nás na lízačku a serviska.


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
signalCZ (Člen)
30.12.2006 12:45:23
Offline

Re: Přehrání budíků

abych to uvedl napravou míru!!!fuck
Budíky jsem zboural a měl jsem najetote tolik a tolik km, no a teď jsem koupil jíný jetý a ty maj nejoto o deset tisíc víc než moje motorka!!a mám servisku, tak bych byl rád aby bylo napsaný na budíkách co v servisce, chápete???idontknow

maňas (Člen)
30.12.2006 12:47:03
Offline

Re: Přehrání budíků

signalCZ psal:

abych to uvedl napravou míru!!!fuck
Budíky jsem zboural a měl jsem najetote tolik a tolik km, no a teď jsem koupil jíný jetý a ty maj nejoto o deset tisíc víc než moje motorka!!a mám servisku, tak bych byl rád aby bylo napsaný na budíkách co v servisce, chápete???idontknow

Ha tak to je jiná teď tě chápu to jógood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Kelly01 (Člen)
30.12.2006 17:47:48
Offline

Re: Přehrání budíků

Nikdy nevěř zubní pastě....


God Save The Queen!
KOVAL (Člen)
30.12.2006 20:39:33
Offline

Re: Přehrání budíků

S nevyplněným profilem...

maňas (Člen)
30.12.2006 20:51:46
Offline

Re: Přehrání budíků

KOVAL psal:

S nevyplněným profilem...

no jo,třeba k tomu má nějaký důvod,ale asi bych klidně bral aby zapojení se do diskuze bylo podmíněno plnou registrací,jenže k tomu nikoho nuti nejdebad


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
kamil (Člen)
30.12.2006 21:49:13
Offline

Re: Přehrání budíků

jo,chlapcí,mám na moto najeto přes 100tkm,jezdil jsem pořád a jezdit budu a kolik najedu je moje věc,tak se neserte!!fuck

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/

škoda každý rány,která padne vedle!!!
signalCZ (Člen)
30.12.2006 21:51:16
Offline

Re: Přehrání budíků

Koukám že tu všichni hýříte vtipemgood jen jsem chtěl radu a jen jsem se dočkal urážek a debilních připomínek. Tak díky no kamarái motorkáři....smile2

Filous (Člen)
30.12.2006 22:00:30
Offline

Re: Přehrání budíků

Českej signální:
...nečil se...f ČMN gdysy něgdo inzeroval tudle službu, tag si je f pátek kup a mrkni do nich...ale ber to s rezervou, uš dlouho je nekupuju, tag nevim, esi to tam něgde eště najdeš...no a votpovjedi ses nedočkal, páč nejspíš nigdo nikoho takovýho nezná...a teorije vo najetejch km??? ...vůbec bych to neřešil, páč každej jezdí jinak a dyš pudu kupovat jetou motyku, tag staf techa mě bude zajimat aš naposlet, bo se budu starat vo důležitější vjeci neš vo pjet čísílek na počitadle, to dá rozum...toš tag...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
KOVAL (Člen)
30.12.2006 22:18:54
Offline

Re: Přehrání budíků

Kamarádi motorkáři se znaj jménem a něco vo sobě vědí a NEJSOU neidentifikovatelná zubní pasta,která je navíc děsně tajná.
Kdybys to pochopil,nevyblil bys to cos vyblil.
A navíc bych ti napsal kdo to udělá např.v Hradci Králové,ale proč bych to řešil....idontknow

ninjo (Člen)
30.12.2006 22:19:56
Offline

Re: Přehrání budíků

Taky bych to asi neřešil.do serv napiš porucha budíku se štemplem.Najet se dá 30tkm a 30tkm když se něgdo nestará o motku tak i 18tkm je dost.Cenu určuje stav.


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
signalCZ (Člen)
30.12.2006 22:28:34
Offline

Re: Přehrání budíků

KOVAL:

Já se teda straaaaaašně omlouvám, že jsem si nenapsal o sobě údaje.
TAK SPECIÁLNĚ PRO TEBE!!!!

Jmenuju se Jan Čeřovský, bydlím v Dolních Ředicích (od Pardubic tak 15, od Hradce tak 18km), narodil jsem se v Pardubicích dne 16.5. 1987. Mám holku která se jmenuje Verča  a rozšvihanýho Bandita se serviskou, kvůli který chvi budíky přehrát aby vše sedělo. Stačí????good

bery (Člen)
30.12.2006 22:31:46
Offline

Re: Přehrání budíků

signalCZ psal:

Koukám že tu všichni hýříte vtipemgood jen jsem chtěl radu a jen jsem se dočkal urážek a debilních připomínek. Tak díky no kamarái motorkáři....smile2

no nevim asi co sem čet, ale vo u rážce sem nic neslyšelsurprised, pouze samé fakt.poznámkygoodvč.ident.fuck


momentalně zavostalej
Filous (Člen)
30.12.2006 22:32:26
Offline

Re: Přehrání budíků

signalCZ psal:

KOVAL:

Já se teda straaaaaašně omlouvám, že jsem si nenapsal o sobě údaje.
TAK SPECIÁLNĚ PRO TEBE!!!!

Jmenuju se Jan Čeřovský, bydlím v Dolních Ředicích (od Pardubic tak 15, od Hradce tak 18km), narodil jsem se v Pardubicích dne 16.5. 1987. Mám holku která se jmenuje Verča  a rozšvihanýho Bandita se serviskou, kvůli který chvi budíky přehrát aby vše sedělo. Stačí????good

...tag tipuju, že specijelně Verča bude spoustu lidí zajimat bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
KOVAL (Člen)
30.12.2006 22:41:10
Offline

Re: Přehrání budíků

Filous: Tak to sedí parťáku.good
Ještě pár příspěvků a bude se řešit velikost jejího spodního prádla.good
S jejím rokem výroby to bude na tuty zajímat spoustu lidí.good
Jinak já nepotřebuju spešl pro mně takhle rozepsat její velikost,stačí si vyplnit profil a né zbytečně hned vyskakovat,že jo.

PALOUS (Člen)
30.12.2006 23:18:24
Offline

Re: Přehrání budíků

Hasurpriseduž je to tadysickbigsmile


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
30.12.2006 23:51:35
Offline

Re: Přehrání budíků

...nooo tag jooo teda

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/osiris/fight.gif



signalovi:
...kup si annonci, pac tam sou napsany jag z hradce, tag z pardubek


berrymu:
...cauuuuu kaaaamo, tag tendlecten tejden covece dvakrat surprised ke konci roku to snad strham idontknow (no udelalo se vic casu, no spis sem zavrel kseft a rek sem ke vsemu at se stane co se ma stat) ale jen tak na lehko, bez vystroje, vis, tu jsem nechal doma, to byla podminka, vis jak to se mnou je - ale lakaj mne sycaci a nejhorsi na tom je, ze mne to laka znova taky, kurevsky smile1 ...proste je to fajn, ty to znas good smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bery (Člen)
31.12.2006 09:15:55
Offline

Re: Přehrání budíků

nazdar osi- to je dobře. to chcegood pomaloučku polehoučku, vono tě to chytne a zapomeneš na záda. ba ne , ale nesmíš zapomenout a hlídat se. s tou výstrojí bych ale šel. spíš bych se vyhejbal kontaktu. jen tak lehce na beku. to se dá hrát do 60. táta pořád chodí a je mu přes 60. je to drogasmile1 já chodím 1x týdně hezky s vypotím a dva dny se léčímbigsmile ale máš praudu je to super. taky už nehraju žádnou soutěž jen pro zábavu což je pro tebegood
TAK TI DRŽIM PALCE!!!!!!!!
a příští tejden MOUR DOSTANE RYCHTU!!!!!!!!!  na slávcebigsmile


momentalně zavostalej
signalCZ (Člen)
31.12.2006 10:21:33
Offline

Re: Přehrání budíků

KOVAL:
tak se mimrkni na profil, trochu jsem ho vylepšil, stačí?
až dám mašinu do kupy, tak sem hodím foto a klidně i mlj ksichtbigsmilebigsmilebigsmile
už bude se mnou jednáno jako s rovným?

PALOUS (Člen)
31.12.2006 10:28:17
Offline

Re: Přehrání budíků

Signal
Buď v pohogoodjá taky seru na registracisickbyla to jediná z mejch připomínek ve starý diskusi a nic se s tím neudělalofuckkdo mě zná tak mě zná a kdo né to neřešímbigsmilebigsmile


Jebat motorky :-)
Marián (Člen)
31.12.2006 10:42:40
Offline

Re: Přehrání budíků

pane palousi,rad bych vam zodpovedel vas dotaz kuwa ted nevim jakej,no nevadi aspon ho budu moct zjebatsmile1),ale bohuzel ste vyplnil registraci jako uplnej a nejvetsi ignorant,tak na vas seru pac nevim s kym mam tu cest!fuckbigsmile


...sam mezi jebkarema...
PALOUS (Člen)
31.12.2006 10:49:31
Offline

Re: Přehrání budíků

No na tebe sem čekalfuckale našej jsem super stránky www.motoblazni.czbigsmile
a já nic vědět nechci páč mě je dobře tak jak žijufuckještě by jsi mě vobejdoval u bazáku a to přeci nechcembigsmile


Jebat motorky :-)
Marián (Člen)
31.12.2006 10:53:29
Offline

Re: Přehrání budíků

no tak jestli se ti neco nelibi, tak si muzes zalozit treba stranky www.suzukibandit.cu a tam si delat a mlit co chces treba s polibkomuzemafuck,jo a vo to jezdit k tobe do baraku na kafe ti nikdo nestoji...sickbigsmile


...sam mezi jebkarema...
PALOUS (Člen)
31.12.2006 11:03:39
Offline

Re: Přehrání budíků

Mařeno     
Tobě nevoní moje kafe jo ty šmejde?fuckdej si bacha abych ti nevobtách starou a nevotrávil králíkybigsmilea ty sránky dobrej nápad ale mě stačí telefon a icq a skype a to,že vás mám f seznamu a se mě nezbavíte šmejdibigsmileaž vše pude tak jak má a to i s fotem tak si to klidně vzorně vyplním ale obávám se,že pak bude dost velkej problém kdo co má a pak to tady bude masíčkobigsmilea nmrš tady diskusi woefuck


Jebat motorky :-)
Marián (Člen)
31.12.2006 11:13:06
Offline

Re: Přehrání budíků

tak jo vyhrals,starou ti nepucim,kralika chci k vobedu a mrsit diskuzi tady taky nechci.A ty ses navic ves kery se nejde zbavit pac se nekde zavrta a uz ji nejde placnousmile1
hlafne ze budu mit s kym jezditgood
jo ale stejne jestli se nezaregistrujes tak budes jezdit za mnou, aby sis nemyslel ze mas velkou motorku a ses velkej kluk.
Pro ty ce nevedi,pac neni zaregistrovanej tak ma takovou nakou cernou b12 a ja jenom b6,5 takze sem jenom maly piveckosmile2idontknowsmile1


...sam mezi jebkarema...
Tom-DK (Člen)
31.12.2006 11:41:46
Offline

Re: Přehrání budíků

Kuwa Palous se snad nestydíš za východočeskou sekci pussy když zam dávaš takovej vypussynej profil.

Marián (Člen)
31.12.2006 11:44:18
Offline

Re: Přehrání budíků

jobigsmile


...sam mezi jebkarema...
Tom-DK (Člen)
31.12.2006 11:51:28
Offline

Re: Přehrání budíků

a jak seš registrovanej Palous tady WWW.motoblázni.cz jsem tě tam nenašelfuckfuck

Pšán (Člen)
31.12.2006 12:46:25
Offline

Re: Přehrání budíků

..Paně Palousi.
  Při pročítání zdejších stránek jsem nabyl dojmu,který
  hraničí s přesvědčením,že Vámi provodená registrace
  je aktem nekorektním,nedůstojným,ba co dím,ostudným
  majitele motocyklu B12.
  Tímto jste také znevážil nelehkou,obětavou a také
  nehonorovanou práci strůjců těchto stránek,čož jste si
  zřejmě,ve své vyjímečnosti,ani nestačil uvědomomiti.
  Je možné položit se na otázku,zda se za takto provedenou
  registací neskrývá nějaký zástupný duševní problém
  jedince(Vás),v některých odborných publikacích též
  označen jako mindrák.
  Byl bych tomu rád,pokud vše mnou výše napsané,by nebylo
  pravdou a Vámi provedenou registraci by bylo možno
  považovat(v nejzazším případě)za rádoby vtipnou,
  humornou,dobrá tedy,legrační.
  Věřím,že jste člověk seriózní,muž cti a honoru,a že
  svůj nejapný vtípek po jeho vyčpění uvedete na míru
  pravou,tedy registraci použitelnou i pro ostatní zdejší
  bandití komunitu,prolezlou jebkařema,potažmo i pro hosty
  na těchto stránkách.
  Těmto přeji šťastný Nový rok,zdraví,pohodu a pouze pak
  bezproblémové km.v nové sezóně.

  S pozdravem
 
  Pšán (člen asijské sekce)

  P.S  Tak už si to přepišpussypussypussybigsmilebigsmilebigsmile

  Šťastný Nový rok i toběgoodbigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
bery (Člen)
31.12.2006 12:52:51
Offline

Re: Přehrání budíků

čoeče to je spisovatelsurprisedsurprisedsurprisedbigsmile


momentalně zavostalej
Tom-DK (Člen)
31.12.2006 12:56:49
Offline

Re: Přehrání budíků

Von je Palous asi přehulenej po těc vánocích:bigsmilebigsmile

PALOUS (Člen)
31.12.2006 12:57:32
Offline

Re: Přehrání budíků

Pšán
Ty kluku ušatá pocho že to jsem jágoodale proč když se někdo zaregistruje tak by nechtěl bydlet třeba tam co jásurpriseddyk tady je taky určo někdo kdo je zaregistrovanej a nemá nic ale chce koupitgoodjá chci zas bydlet tady http://www.novinky.cz/koktejl/vandalove … jebs1.html  tak proč bych to tam nemoh napsatsmile2stránky se zmákly pro širokou veřejnost a tím pádem sem může už vopravdu každej a tak proč by nějakej vocas měl vědět vod kud semfuckaž bude registrace alespoň taková jako dříf tak věř,že to změnímgoodjo a k novýmu roku ti přeju fše nej a to aj ostatním a posílám ti hudlana přez celou hubu jestli teda chcešbigsmile


Jebat motorky :-)
Pšán (Člen)
31.12.2006 13:10:23
Offline

Re: Přehrání budíků

PALOUS psal:

Pšán
Ty kluku ušatá pocho že to jsem jágoodale proč když se někdo zaregistruje tak by nechtěl bydlet třeba tam co jásurpriseddyk tady je taky určo někdo kdo je zaregistrovanej a nemá nic ale chce koupitgoodjá chci zas bydlet tady http://www.novinky.cz/koktejl/vandalove … jebs1.html  tak proč bych to tam nemoh napsatsmile2stránky se zmákly pro širokou veřejnost a tím pádem sem může už vopravdu každej a tak proč by nějakej vocas měl vědět vod kud semfuckaž bude registrace alespoň taková jako dříf tak věř,že to změnímgoodjo a k novýmu roku ti přeju fše nej a to aj ostatním a posílám ti hudlana přez celou hubu jestli teda chcešbigsmile

..doufám,pičo,žes to vzal jako recesi ten vzkaz..
..prostě se mi to jen tak chtělo napsat..
..a toho hudlana..pokud nemáš žváro v držce,tak klidněbigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
31.12.2006 13:14:30
Offline

Re: Přehrání budíků

...Palous bes žvára??? surprisedidontknow ...pičovina!!! bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
31.12.2006 13:16:05
Offline

Re: Přehrání budíků

To víš že vzalgoodbigsmiledyk jde fo hofno nébigsmilehlauně jestli ještě hulíš páč na srazu všechny nekuřáci s Filousem vyženem z kumbálubigsmile


Jebat motorky :-)
Pšán (Člen)
31.12.2006 13:24:02
Offline

Re: Přehrání budíků

PALOUS psal:

To víš že vzalgoodbigsmiledyk jde fo hofno nébigsmilehlauně jestli ještě hulíš páč na srazu všechny nekuřáci s Filousem vyženem z kumbálubigsmile

..žeby jako lokální inverzebigsmilebigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Lihy (Člen)
31.12.2006 13:29:06
Offline

Re: Přehrání budíků

Palous: pussy koukej si vyplnit registraci a to pořádněfuck Co když se někomu líbí tvoje motorka a neví kam si pro ní má večer přijet? Jo a dej si tam i číslo na pevnou ať si pro ní nepřídou když seš doma....to by mohl bejt trablbigsmile

PALOUS (Člen)
31.12.2006 13:45:33
Offline

Re: Přehrání budíků

Hele Ty Jesenickej vobejdo hlavně jestli si nezapoměl mě vzít sebou to co sem chtělbigsmilejá už totiž nevím co to bylosurprisedpáč mám f květáku nas....bigsmile


Jebat motorky :-)
maňas (Člen)
31.12.2006 13:51:10
Offline

Re: Přehrání budíků

Lihy psal:

Palous: pussy koukej si vyplnit registraci a to pořádněfuck Co když se někomu líbí tvoje motorka a neví kam si pro ní má večer přijet? Jo a dej si tam i číslo na pevnou ať si pro ní nepřídou když seš doma....to by mohl bejt trablbigsmile

Pravdu díš,ještě mohl přidat druh zabezpečení ať se na to kluci čórkařský můžou připravit doma u telkybigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
31.12.2006 14:49:29
Offline

Re: Přehrání budíků

palousovi: tolik kydu jsi proti tomu mel a ted to bojkotujes, pro mne to je smutny a nechapu to, skoda smile2
...verim, ze prestanes delat krky a das to do pucu, tak sup, sup, sup smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
31.12.2006 15:40:53
Offline

Re: Přehrání budíků

To signalcz: No vidíš,hned se líp komunikuje když víš s kým,za přezdívku se umí schovat kde kdobigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
KOVAL (Člen)
31.12.2006 15:42:29
Offline

Re: Přehrání budíků

No vida,stačilo říct že vim kdo to dělá a už je profil vyplňenej.smile1
Jako teda vim,no akorát jestli ti to bude stát za těch 1000-1500 co si za to ůčtujou... Poněvadž jednak to chvíli dá a taky je na to jaksi potřeba technika a taky něco vo tom vědět.smile2
Asi ti to teda pošlu na email eventuelně,nebo co,abych tady někoho nepohoršoval...

maňas (Člen)
31.12.2006 15:44:25
Offline

Re: Přehrání budíků

PALOUS psal:

Signal
Buď v pohogoodjá taky seru na registracisickbyla to jediná z mejch připomínek ve starý diskusi a nic se s tím neudělalofuckkdo mě zná tak mě zná a kdo né to neřešímbigsmilebigsmile

no tak máme zase o jednoho omrzovače míň signal už vyplnil,tak nedělej hvězdu,ty vod tý metuje - jak si psalbigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
signalCZ (Člen)
31.12.2006 16:09:02
Offline

Re: Přehrání budíků

díky kamarádi motorkářigood

Pšán (Člen)
31.12.2006 16:17:31
Offline

Re: Přehrání budíků

To Signální:
..ani to nebolelo,viďgood
..jinak jsi tomu utek o fous..
..už jsem měl rozepsaný jeden otevřený dopis i pro tebebigsmile
..tož vitej..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
signalCZ (Člen)
31.12.2006 17:34:10
Offline

Re: Přehrání budíků

Pšán:
Já mám z prdele klikubigsmilebigsmile

osiris (Člen)
31.12.2006 17:50:53
Offline

Re: Přehrání budíků

...dostal bys cernou tecku smile1

...palous uz ma pripravenou kulku do obalky, ale von to vcas zmakne good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
31.12.2006 18:04:53
Offline

Re: Přehrání budíků

berymu: to ne, to ja dal podminku, ze vsechny budem bez vystroje, to vis, ze vim jak si dat na beku pozor, ale kdyz se furt musis hlidat - nebo spis hlidat aby te nekdo nenaramploval na mantak, tak to neni vono - ve srandamacich je to pohoda, ale kdyz se hraje na ostro, tak litaj trisky, dyt vis


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr