Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...bubáci f Zell am See

Filous (Člen)
29.08.2013 19:59:21
Offline

...bubáci f Zell am See

...byl ste tam teť něgdo??? ...já si tam připadal jag f Kuwaitusurprised ...a přiznam se, že mi to nebylo příjemný, páč sem se bál, kerej s tech bubáků bude mít kolem pasu tři kila trhaviny, páč voni tag divně koukajidontknow...to jich tam je tolik normálně nebo tam měli bubáci ňákej svjetovej slet???idontknow ...já jich tolik pohromadě nigdy nevidělsurprised ...za celou prochásku po městě sem viděl snat pjet bílejch, jinag samý bubajdy f hábitech, mladý bubáci jezděj po městě v Mustangách s laděnějma laufama, z rádija se vozívá kvílení, auta polepený heslama "Life is beautifull", "Gold and diamonds", Follow me" a tag podobně, no prostě to nechápuidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kožak (Člen)
29.08.2013 20:21:25
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

jezdit na kraj světa? ...tady u nás néjni třebasmile1 máme tady jednoho takového bubáka v Nera ve špitále a je dochtórem surprisedbigsmile


MRDAT!!!
bery (Člen)
29.08.2013 20:55:42
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

Filous psal:

...byl ste tam teť něgdo??? ...já si tam připadal jag f Kuwaitusurprised ...a přiznam se, že mi to nebylo příjemný, páč sem se bál, kerej s tech bubáků bude mít kolem pasu tři kila trhaviny, páč voni tag divně koukajidontknow...to jich tam je tolik normálně nebo tam měli bubáci ňákej svjetovej slet???idontknow ...já jich tolik pohromadě nigdy nevidělsurprised ...za celou prochásku po městě sem viděl snat pjet bílejch, jinag samý bubajdy f hábitech, mladý bubáci jezděj po městě v Mustangách s laděnějma laufama, z rádija se vozívá kvílení, auta polepený heslama "Life is beautifull", "Gold and diamonds", Follow me" a tag podobně, no prostě to nechápuidontknow

je to tam každej rok - narvaný autobusy headshakesmile2


momentalně zavostalej
bery (Člen)
29.08.2013 20:59:58
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

http://motobery.rajce.idnes.cz/Grossglockner_berglauf_2011/#IMG_7553.jpg

[img][/img]


momentalně zavostalej
bery (Člen)
29.08.2013 21:00:58
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

http://motobery.rajce.idnes.cz/Grossglockner_berglauf_2011/#IMG_7678.jpg

momentalně zavostalej
Frodo89 (Člen)
29.08.2013 21:14:54
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

Filous psal:

...byl ste tam teť něgdo??? ...já si tam připadal jag f Kuwaitusurprised ...a přiznam se, že mi to nebylo příjemný, páč sem se bál, kerej s tech bubáků bude mít kolem pasu tři kila trhaviny, páč voni tag divně koukajidontknow...to jich tam je tolik normálně nebo tam měli bubáci ňákej svjetovej slet???idontknow ...já jich tolik pohromadě nigdy nevidělsurprised ...za celou prochásku po městě sem viděl snat pjet bílejch, jinag samý bubajdy f hábitech, mladý bubáci jezděj po městě v Mustangách s laděnějma laufama, z rádija se vozívá kvílení, auta polepený heslama "Life is beautifull", "Gold and diamonds", Follow me" a tag podobně, no prostě to nechápuidontknow

Chapu to spravne ze mysliš Araby? tak to jsi nejspis jeste nebyl v Teplicich na severu čech.
ale je pravda ze jsem se letos motal maximalne u Atter see


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
REX (Člen)
29.08.2013 21:52:02
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

já tě viděl jen tady v Bene na OMV jak se schováváte před chcancem bigsmile zrovna jsi smokin

si říkám, hele nějakej plešíf na béčku černým bigsmilebigsmilegood


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
VikecB12 (Člen)
29.08.2013 22:04:12
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

Tyhle mrdky sou fšude rozlezlí. Jezdím do Homburgu u Saarbruckenu u francouzkejch hranic a tam je totálně černo,samá tahle lůza,posedávají fšude po ulicích,parcích,zastávkách a houfujou se stejně jako ty naše černý mrdky. A rezatí němčouři sou na směny v arbaitu aby to fšecko uživili. Tohle je obrázek dnešní evropy,do které se s otevřenou náručí hrneme.sick
Takže si Filousku začni zvykat,nebo s tím budeme muset něco začít dělatevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
29.08.2013 22:15:56
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

já vám to řikam furt, jednou a nebude to trvat tak dlouho, budem řikat, jó cikáni, to bylo eště dobrý ...


ale di, Ty brepto ...
Lachtan (Člen)
29.08.2013 22:37:09
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

ste nebyli na Václaváku???sickhelp


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Filous (Člen)
29.08.2013 22:38:01
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

REX psal:

já tě viděl jen tady v Bene na OMV jak se schováváte před chcancem bigsmile zrovna jsi smokin

si říkám, hele nějakej plešíf na béčku černým bigsmilebigsmilegood

...a že ses nepřihlásil, voeidontknow ...f Bene uš sme se neskovávali, tam zrovna bylo na chvíli po dešti, potřeboval sem chcát a měl sem chuť na cígo, lejt začlo aš na nájezdu na D1 a přestalo 5km přet barákem, ale to uš mi bylo jedno, páč z pjetikila za ten den chcalo 400, tagže pohodabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
REX (Člen)
29.08.2013 22:49:25
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

já jel v plechofce z roboty zrounasmile2...asi tak, ani z wokna jsem řvát nemohlidontknow (Caravelle)
příště good smokin


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
Ondráš (Člen)
30.08.2013 09:21:00
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

Filous psal:

...byl ste tam teť něgdo??? ...já si tam připadal jag f Kuwaitusurprised ...a přiznam se, že mi to nebylo příjemný, páč sem se bál, kerej s tech bubáků bude mít kolem pasu tři kila trhaviny, páč voni tag divně koukajidontknow...to jich tam je tolik normálně nebo tam měli bubáci ňákej svjetovej slet???idontknow ...já jich tolik pohromadě nigdy nevidělsurprised ...za celou prochásku po městě sem viděl snat pjet bílejch, jinag samý bubajdy f hábitech, mladý bubáci jezděj po městě v Mustangách s laděnějma laufama, z rádija se vozívá kvílení, auta polepený heslama "Life is beautifull", "Gold and diamonds", Follow me" a tag podobně, no prostě to nechápuidontknow

Já tam byl v březnu a asi na ně byla moc zima...cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Drakoxxl (Člen)
30.08.2013 10:24:00
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

Bohužel v Evropě je už máme.
Na základě džihádu:
1. Stupeň: Přestěhovat se na území, které ovládají nevěřící psy a rozšiřovat tam islám mezi místní obyvatelstvo, stavět tam mešity, získat tam občanství.
2. Stupeň: Po získání občanství se zapojit do politiky, prosazovat „rovnoprávné“ (tedy podle islámského práva) postavení, infiltrovat se do státní správy a bezpečnostních složek.
3. Stupeň: Vyvolávat nepokoje a teror.
4. Stupeň: Nastolení islámského státu a nastolit „MÍR“ (mír nastane, když všichni nevěřící psy budou mrtví).
V západní Evropě probíhá již 2. a 3. Stupeň.
Evropa by to musela radikálně řešit, kdy by muslimy musela zbavit občanství a vystěhovat je...... Protože jsou to voliči, tak to žádný politik neudělá. bad


Lepší někdy, než nikdy.
VikecB12 (Člen)
31.08.2013 14:40:17
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

Tak hold musíme zvolit politiky,kteří to udělají. A né nějakýho vyjebanýho knížete vy vocasovébigsmileidontknow
Najednou by se lidem možná zamlouval starej dobrej Sládek s jeho porevoluční politikou. Lidi ho měli za vola,ale nikdy by semka tuhle špínu nepustil...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
31.08.2013 21:24:02
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

VikecB12 psal:

Tak hold musíme zvolit politiky,kteří to udělají. A né nějakýho vyjebanýho knížete vy vocasovébigsmileidontknow
Najednou by se lidem možná zamlouval starej dobrej Sládek s jeho porevoluční politikou. Lidi ho měli za vola,ale nikdy by semka tuhle špínu nepustil...

kamaráde spadni z jahody... ty si myslíš že jakékoliv prasátko co se do stane ke korýtku se od něj bude chtít odtrhnout??? xxx= volič!volič je jízdenka ke korýtku!!! xxx je hodně=hodně jízdenek ke korýtku!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
01.09.2013 09:37:55
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

Takže se na to jako rovnou vyserem,evropu hodíme přes palubu a budeme si vesele dál,aspoň ještě 5-8 let volit zemenovoklausovce a pak si pudem hodit mašlu,nebo jak to mám chápat? To dík,ale nepřipadá mě to jako nejrozumnější nápad.
Chce to vůdce,kterej opět nadchne davy.... bílejch....   Jinak je s nama a našima děckama ámen,nic jinýho v tom není.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
01.09.2013 09:54:39
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

Můžeš jít volit Obamu....toho černého vůdce bílejch...bigsmile

kneehammer (Člen)
10.09.2013 12:46:05
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

Tag já sem jich tam moc neviděl, páč místo kultury sme chlemtali v kempu a večer když se chlemtá ve městě, tak už bafají šíšu leda tak na balkoně. Každopádně známá z cestofky řikala, že si to tam bubáci oblíbili, není jim tam takovy vedro, jak v té jejich prdeli a na léto se tam stahujou. Na podzim zas táhnou zpátky....


..:: B12 inside ::..
Filous (Člen)
10.09.2013 18:34:23
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

kneehammer psal:

Tag já sem jich tam moc neviděl, páč místo kultury sme chlemtali v kempu a večer když se chlemtá ve městě, tak už bafají šíšu leda tak na balkoně. Každopádně známá z cestofky řikala, že si to tam bubáci oblíbili, není jim tam takovy vedro, jak v té jejich prdeli a na léto se tam stahujou. Na podzim zas táhnou zpátky....

...no to je f píče, takový pjekný město a voni s toho udělaj zasranej Iránsmile2smile2smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lenka (Člen)
10.09.2013 20:41:01
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

my tam byli loni v létě a přišlo mi to tam nějak divný, tak už vim proč bigsmile
bylo jich tam spousta, to je fakt...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Shaky (Člen)
11.09.2013 10:19:50
Offline

Re: ...bubáci f Zell am See

Já tam taky před rokem a to samý - město plné bubáků. Když jsme se ptali v krámě v kempu, tak nám paní řekla, že ve městě bubáci kopily nějaký hotel. Jinak bylo to úplně to samý horda bubáků a bílej nikde. Když jsi jel kolem filousi, tak ses mohl stavit (bydlím i Mirošovic) - kafe mám a cíga taky!!!!! Jinak teď už se dlouho nikam nepodívám na moto, protože dne 16.8. mi vlezl pes pod přední kolo a já a moto to odnesla!!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr