Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » schánim barák f Praze a vokolí

Borák (Člen)
23.04.2013 21:48:24
Offline

schánim barák f Praze a vokolí

wopičáci mám dotaz, trochen mimo ,ale řešej se tu i větší bejkárny
pár lidí přes stavební firmy nebo architekt se tu určitě najde co se f tom pohybuje .
tak co by to mělo bejt.
min 4+kk ale radeji 5kk, něco kolem 100m2, garáž, Praha pripadne blizke okoli, ale aby to  bylo na vlaku, skola a skolka v miste, max 10 let stary, cena kolem 6 mega, zahrada alespon 200 m2,
pokud někdo vo něčem ví budu rád když se vozve


...nikdo nevojebe Ježíše...
Lenka (Člen)
23.04.2013 22:10:21
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

vo něčem bych věděla, eště před pár tejdny za to chtěli cca 10,5 melounu, teď devět, a myslim, že ani ta nižší cena není v současnosti reálná, budou muset jít ještě dolu...
ovšem nemá to garáž, jen snad parkování na pozemku
na druhou stranu je to takový už širší centrum Prahy, u školy, školka je jedna za rohem, druhá vo pár ulic dál, je to na metru, dopravní dostupnost naprosto luxusní...
akorát teda ty modrý vokna idontknow

http://www.rak.cz/prodej-pronajem/chci- … nid=125244


...Do you know that bad girls go to hell?...
Koldan (Člen)
23.04.2013 22:20:46
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

z 10,5 na 6? no to bych se divilsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
23.04.2013 22:21:40
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Borák psal:

wopičáci mám dotaz, trochen mimo ,ale řešej se tu i větší bejkárny
pár lidí přes stavební firmy nebo architekt se tu určitě najde co se f tom pohybuje .
tak co by to mělo bejt.
min 4+kk ale radeji 5kk, něco kolem 100m2, garáž, Praha pripadne blizke okoli, ale aby to  bylo na vlaku, skola a skolka v miste, max 10 let stary, cena kolem 6 mega, zahrada alespon 200 m2,
pokud někdo vo něčem ví budu rád když se vozve

ty a v Práglu? těžko, beztak z tama utečeš, budů ti chybět hory woesmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lihy (Člen)
23.04.2013 23:46:14
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Borák psal:

wopičáci mám dotaz, trochen mimo ,ale řešej se tu i větší bejkárny
pár lidí přes stavební firmy nebo architekt se tu určitě najde co se f tom pohybuje .
tak co by to mělo bejt.
min 4+kk ale radeji 5kk, něco kolem 100m2, garáž, Praha pripadne blizke okoli, ale aby to  bylo na vlaku, skola a skolka v miste, max 10 let stary, cena kolem 6 mega, zahrada alespon 200 m2,
pokud někdo vo něčem ví budu rád když se vozve

ty voe co piješ :)
100m2 4+ rači 5+ ?bigsmile leda že bys počítal jen obytný místnosti... bigsmile
Praha pripadne blizke okoli, ale aby to  bylo na vlaku bigsmile v praze spíš tramvaj bus metro, okolo bus...vlak málokde
6 mega neni málo, stačí kouknout po inzerci...stejnak ti tu těžko někdo dá u takový věci výrazně lepší cenu než jinde.
Osobně můžu nabídnout jen parcelu cca 1000m2, voda, kanalizace, elektro (plyn v obci neni). V místě pouze školka. Bez auta je to vomrsk, cca 5 min na vlak, autem 10min na Černej most (5km od exitu 8 na D11). Škola autem 5 min.
cena 1250m2

Honzik8719 (Člen)
24.04.2013 01:10:05
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Lihy psal:
Borák psal:

wopičáci mám dotaz, trochen mimo ,ale řešej se tu i větší bejkárny
pár lidí přes stavební firmy nebo architekt se tu určitě najde co se f tom pohybuje .
tak co by to mělo bejt.
min 4+kk ale radeji 5kk, něco kolem 100m2, garáž, Praha pripadne blizke okoli, ale aby to  bylo na vlaku, skola a skolka v miste, max 10 let stary, cena kolem 6 mega, zahrada alespon 200 m2,
pokud někdo vo něčem ví budu rád když se vozve

ty voe co piješ :)
100m2 4+ rači 5+ ?bigsmile leda že bys počítal jen obytný místnosti... bigsmile
Praha pripadne blizke okoli, ale aby to  bylo na vlaku bigsmile v praze spíš tramvaj bus metro, okolo bus...vlak málokde
6 mega neni málo, stačí kouknout po inzerci...stejnak ti tu těžko někdo dá u takový věci výrazně lepší cenu než jinde.
Osobně můžu nabídnout jen parcelu cca 1000m2, voda, kanalizace, elektro (plyn v obci neni). V místě pouze školka. Bez auta je to vomrsk, cca 5 min na vlak, autem 10min na Černej most (5km od exitu 8 na D11). Škola autem 5 min.
cena 1250m2

skoro každý ráno to mám na vlak 15 minut rychlou chůzí a dřív to bylo 20 než udělali cestu podél kolejíbigsmile


...relativní kochač...
Bodlinka (Člen)
24.04.2013 08:53:42
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Lihy psal:
Borák psal:

wopičáci mám dotaz, trochen mimo ,ale řešej se tu i větší bejkárny
pár lidí přes stavební firmy nebo architekt se tu určitě najde co se f tom pohybuje .
tak co by to mělo bejt.
min 4+kk ale radeji 5kk, něco kolem 100m2, garáž, Praha pripadne blizke okoli, ale aby to  bylo na vlaku, skola a skolka v miste, max 10 let stary, cena kolem 6 mega, zahrada alespon 200 m2,
pokud někdo vo něčem ví budu rád když se vozve

ty voe co piješ :)
100m2 4+ rači 5+ ?bigsmile leda že bys počítal jen obytný místnosti... bigsmile
Praha pripadne blizke okoli, ale aby to  bylo na vlaku bigsmile v praze spíš tramvaj bus metro, okolo bus...vlak málokde
6 mega neni málo, stačí kouknout po inzerci...stejnak ti tu těžko někdo dá u takový věci výrazně lepší cenu než jinde.
Osobně můžu nabídnout jen parcelu cca 1000m2, voda, kanalizace, elektro (plyn v obci neni). V místě pouze školka. Bez auta je to vomrsk, cca 5 min na vlak, autem 10min na Černej most (5km od exitu 8 na D11). Škola autem 5 min.
cena 1250m2

a co to je za obec?


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Bodlinka (Člen)
24.04.2013 09:06:23
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Borák psal:

wopičáci mám dotaz, trochen mimo ,ale řešej se tu i větší bejkárny
pár lidí přes stavební firmy nebo architekt se tu určitě najde co se f tom pohybuje .
tak co by to mělo bejt.
min 4+kk ale radeji 5kk, něco kolem 100m2, garáž, Praha pripadne blizke okoli, ale aby to  bylo na vlaku, skola a skolka v miste, max 10 let stary, cena kolem 6 mega, zahrada alespon 200 m2,
pokud někdo vo něčem ví budu rád když se vozve

jinak teda u nás se třeba prodává toto:
http://www.sreality.cz/detail/prodej/du … 1673696092
ten barák znám dobře, vevnitř je to obrovské a byli by jsme sousedi bigsmilebigsmile
jinak dostupnoust do Phy, autem na Černý Most 10min, MHD bus 30min, vlak tu nejezdí, je to rekreační oblast, takže tu máme Jizeru, lesy, louky, pole a v létě mrtě Pražáků bigsmile jo a nesmím zapomenou je tu 5hospod v okolí a kulturák, kde se pořádají klasické vesnické plesy a jiné vymoženosti bigsmile good jo a školka je ve vedlejší vesnici (cca 1km), škola ve St. Bouli (cca 5km).. smile1


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Kelly01 (Člen)
24.04.2013 09:22:39
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Bych neřek jak to na horách "nese"bigsmile


God Save The Queen!
Borák (Člen)
24.04.2013 09:27:54
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

obec je jedno.spíš záleží na dostupnosti busem nebo vlakem.
ten Vestec je už celkem z ruky .
a těch inzerátů moc nejni...a pokud sou je tam většinou trabl.ted se řeší s developerem novostavba a už jen to že nechce přistoupit na stavební dozor častěji než jednou za měsíc mi připadá dost nefer idontknow
jo a ty místnosti ..musí bejt možnost udělat 2x pokojík pro děti obejvák s jídelnou ložnice a PRACOVNA takže aspon těch 4kk

do neděle ted budu mimo tak se nedifte že hned nevodpovídám. letim krmit holuby smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Loser (Administrator)
24.04.2013 09:30:50
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

no ty voe, co zde budes delat?
Jinak s tou Skalkou, co sem davala Lenka je to asi jako s Ceskejma Budejovicema - tam by nechtel bydlet nikdo.
Nechces radsi koupit parcelu v Klecanech nebo ve Zdibech? Tam je to uplne nejvic goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Lihy (Člen)
24.04.2013 10:40:13
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Bodlinka psal:

a co to je za obec?

kousek od vás....Vyšehořovice

Lihy (Člen)
24.04.2013 11:12:47
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Borák psal:

.ted se řeší s developerem novostavba a už jen to že nechce přistoupit na stavební dozor častěji než jednou za měsíc mi připadá dost nefer idontknow

10let starej barák bys koupil a tady ti vadí prohlídka u novýho se zárukou 1x měsíčně?
Zase pochop ty developery, těch baráků dělaj najednou třeba 30 a maji tam svýho stavebního dozora, kterej kontroluje dodavatele a musí se i věnovat klientům... 1 člověka tam má třeba hodinu....1x za měsíc klient z jednoho domu je až až, dyk by pak neměl vůbec čas kontrolovat stavbu jako takovou. Než nějakýho developera vybereš, koukni se na jeho starší věci co dělal a zkus s někym z takovýho baráku promluvit (ale to chce hodně štěstí narazit na normální lidi :) )
Já dělal u central groupu....ač mám k jejich produkci výhrady (osobně se mi líbí málo kterej typ domu z jejich produkce a dispozičně mi u všech chybí některý místnosti, který si myslim barák mít má, ale to je věc názoru), tak v porovnání s ostatníma je to s kvalitou to lepší co můžeš koupit. Jestli netrváš na praze a stačí ti blízký okolí, tak tady jsou dobrý ceny: http://www.central-group.cz/domy-brandy … zska-ctvrt
Nevím kdo staví ty domy co jsou psaný s termínem dokončení v létě 2013, ale ty dokončené stavěla Makra a ti dělali kvalitně. Ten klasik 4 je ukázkovej dům, takže detajly jsou tam dobře doladěný a ten barák je vlastně k nastěhování. Jiná věc je, že se dělal hodně rychle aby se stihnul otevřít před dokončením těch ostatních a pohybovali se po něm lidi při prohlídkách, takže můžou bejt některý věci poškrábaný a hlavně bacha na záruku jakou ti na to daji, pravděpodobně se to bude prodávat jako použité zboží, takže záruka kratší....

Lenka (Člen)
24.04.2013 11:37:46
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Loser psal:

no ty voe, co zde budes delat?
Jinak s tou Skalkou, co sem davala Lenka je to asi jako s Ceskejma Budejovicema - tam by nechtel bydlet nikdo.
Nechces radsi koupit parcelu v Klecanech nebo ve Zdibech? Tam je to uplne nejvic goodgoodgood

co to kecáš? do vesnic typu Zdib a Klecan se stahujou ty, co nemaj na bydlení v Praze, takový lúzři bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
gore (Člen)
24.04.2013 12:02:14
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

http://www.mmreality.cz/cs/nabidka/310663/

..a mávaly bychom na sebe přes rybnikgood a je to zhruba napů cesty mezi mnou a Pavlembigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
nicola.foxx (Člen)
24.04.2013 12:48:42
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Lenka psal:
Loser psal:

no ty voe, co zde budes delat?
Jinak s tou Skalkou, co sem davala Lenka je to asi jako s Ceskejma Budejovicema - tam by nechtel bydlet nikdo.
Nechces radsi koupit parcelu v Klecanech nebo ve Zdibech? Tam je to uplne nejvic goodgoodgood

co to kecáš? do vesnic typu Zdib a Klecan se stahujou ty, co nemaj na bydlení v Praze, takový lúzři bigsmile

NONONO


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Loser (Administrator)
24.04.2013 13:54:04
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

nicola.foxx psal:
Lenka psal:
Loser psal:

no ty voe, co zde budes delat?
Jinak s tou Skalkou, co sem davala Lenka je to asi jako s Ceskejma Budejovicema - tam by nechtel bydlet nikdo.
Nechces radsi koupit parcelu v Klecanech nebo ve Zdibech? Tam je to uplne nejvic goodgoodgood

co to kecáš? do vesnic typu Zdib a Klecan se stahujou ty, co nemaj na bydlení v Praze, takový lúzři bigsmile

NONONO

na ja se klidne priznam. Na bydleni v praze jsem nemel hlavne psychicky. A financne jsem na to mit nechtel good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
24.04.2013 13:56:45
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Kdo by taky chtel bydlet v curakove ze?!bigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Borák (Člen)
24.04.2013 15:59:54
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Brandys uz je trochu z ruky
Jinak dik ... A Jani sorry ty moc zobis vod tebe radsi dal bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
VikecB12 (Člen)
24.04.2013 16:42:53
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Boráčku a co tak najednou že chceš prchnout z hor do té prdele?surprised


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kim (Člen)
24.04.2013 17:41:13
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Lenka psal:
Loser psal:

no ty voe, co zde budes delat?
Jinak s tou Skalkou, co sem davala Lenka je to asi jako s Ceskejma Budejovicema - tam by nechtel bydlet nikdo.
Nechces radsi koupit parcelu v Klecanech nebo ve Zdibech? Tam je to uplne nejvic goodgoodgood

co to kecáš? do vesnic typu Zdib a Klecan se stahujou ty, co nemaj na bydlení v Praze, takový lúzři bigsmile

tam je to samej tuokast,scházej se u toho největšího a pijou tu našubigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Filous (Člen)
24.04.2013 18:48:24
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

VikecB12 psal:

Boráčku a co tak najednou že chceš prchnout z hor do té prdele?surprised

...snat nevjeříš tomu, že by šel Krakonoš k Vltavje???idontknow ...nebláznicool ...určitě to schání pro ségrucool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
24.04.2013 18:54:30
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Filous psal:
VikecB12 psal:

Boráčku a co tak najednou že chceš prchnout z hor do té prdele?surprised

...snat nevjeříš tomu, že by šel Krakonoš k Vltavje???idontknow ...nebláznicool ...určitě to schání pro ségrucool

...good ...už podle dvou cimer pro smrady to moh vytušit bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
24.04.2013 20:45:39
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

za šest míčů bych koupil parcelu a nechal postavit dřevostavbu, zeptej se Prasete ...


ale di, Ty brepto ...
K.a.s.y.m. (Člen)
24.04.2013 20:47:37
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

huskyb12 psal:

za šest míčů bych koupil parcelu a nechal postavit dřevostavbu, zeptej se Prasete ...

a nebo přizemní zděnej bungalov,ale do staršiho bych taky nešel.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Bodlinka (Člen)
25.04.2013 09:30:10
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Borák psal:

Brandys uz je trochu z ruky
Jinak dik ... A Jani sorry ty moc zobis vod tebe radsi dal bigsmile

bigsmile taková podpásovka bigsmilebigsmile pche, náááhodou tam u nás mě mají za slušnou a hodnou holku evilsmokin


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Zdenák (Člen)
25.04.2013 18:13:00
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

http://www.sreality.cz/detail/prodej/du … 1254474588

je to o kousek blíže než 5 hospod a Pražáci.

Autem Krč (rozuměj druhá strana Prahy) 35 min.
No a mohli bychom mávat na sebe... bigsmile
a v podstatě i na Huskyho a Dolínka.


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
nicola.foxx (Člen)
25.04.2013 19:53:00
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

http://www.sreality.cz/detail/prodej/du … 3257414492
http://www.sreality.cz/detail/prodej/du … 3161666396
http://www.sreality.cz/detail/prodej/du … /753590876
http://www.sreality.cz/detail/prodej/du … 1270149980
http://www.sreality.cz/detail/prodej/du … /604435292
http://www.sreality.cz/detail/prodej/du … 3354698588
http://www.sreality.cz/detail/prodej/du … 2723468124

Ze všech těhle lokalit seš za cca 20 minut v centru.
Hele nejni lepčí pozemek a postavit novej. Pak se nemusí řešit, že předchozí majitel nebo stavitel, udělal ňákou příčku blbje a voda s votpadama je špatněidontknow
Něco podobnýho řeším já. Topení vyřešeno první rok, zateplení krovů druhej, sbourání blbě fungujícího otevřenýho krbu a stavba novýho s vložkou štvrtej rok. Teď mě čeká čistička, pak vokna, zateplení a pak se mi tutově něco vysere (třebas prasklý vodovodní rozvody ve zdi bych si přál a nebo krovy ty by byly taky moc gut).

Ale to já jen tak, esli není levnější a praktičtější postavit novotuidontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kelly01 (Člen)
25.04.2013 20:48:07
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Není lepší nemít prachy a tohle nemuset řešitsurprisedbigsmile


God Save The Queen!
Zdenák (Člen)
25.04.2013 21:08:55
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

TO NIcola: Já si to v podstatě stavěl sám ( jako svépomocí ) (jako jinejma rukama) byl jsem každej den 2 x na stavbě a stejně sem začal po 3 letech výměnou rozvodů vody. (svářčka plastu ve výstavbě blbla) a nikomu bych to nepřál.
Na druhou stranu souhlas s tebou co se týká výstavby nového pokud je čas.
pozemek 1,2 a stavba 2,3 bez fasady. něco takovýho


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/192_dum.jpg

*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Lihy (Člen)
25.04.2013 23:13:45
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

nicola.foxx psal:

Ale to já jen tak, esli není levnější a praktičtější postavit novotuidontknow

Je když máš ty prachy najednou. Takhle bydlíš, šetříš a doufášbigsmile

nicola.foxx (Člen)
26.04.2013 00:39:34
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Znám jednoho co bydlel rok v karavanu koupil pozemek před zimou jezdil pro plynový bomby na topení a vaření. Pak z jara betonový mixy co to vylejvali do vyarmovanýho šalungu, kde se to válelo měsíc. pak rozebrali bednění udělali střechu zprovoznili rozvody vody, elektriky, vsadili okna, zateplili a v létě bydlel. Měl to od nějaký firmy bs beton stavby nebo tak něco. Pozemek koupil za 1,5 a za 2 byl barák no a za dalšího ,75 vybavení jako kuchyň koupelna atd včetně elektrospotřebičů. Takovej betonovej baráček 5 pokojů dvje koupelny s hajzlem a bez garáže. Kámoš byl spokojenej. Jenže pak nová paní a ouplně zblbnul, měl zakázaný všechny kamarády. Pak měli vrh z toho dvje dcerky a možná ho pouští na zahradu u baráku. A takovej to bejval ranař. smile2
Jo a táhnul to z hypošky. Takže asik to de taky udělat jinak než koupit starej barák, abych měl hned kde bydlet.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
svatej (Člen)
26.04.2013 13:16:19
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Bodlinka psal:
Borák psal:

Brandys uz je trochu z ruky
Jinak dik ... A Jani sorry ty moc zobis vod tebe radsi dal bigsmile

bigsmile taková podpásovka bigsmilebigsmile pche, náááhodou tam u nás mě mají za slušnou a hodnou holku evilsmokin

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
tajnej (Člen)
26.04.2013 13:44:07
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Borák do Práglu? To jakože příští zimní sraz bude na Bílý hoře?

Ondráš (Člen)
26.04.2013 13:47:43
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

tajnej psal:

Borák do Práglu? To jakože příští zimní sraz bude na Bílý hoře?

A všichni jdeme na běžky do Hvězdy. cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
vorel (Člen)
26.04.2013 13:55:49
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

K.a.s.y.m. psal:
huskyb12 psal:

za šest míčů bych koupil parcelu a nechal postavit dřevostavbu, zeptej se Prasete ...

a nebo přizemní zděnej bungalov,ale do staršiho bych taky nešel.

my s bedou raci vytuneny vetelany, z novostavebsick


řikám si hurikán
Borák (Člen)
29.04.2013 12:41:54
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

jak říkal brácha ..je to pro švicu.
mě by do mutrstfjěžatý nikdo nedostal headshakebigsmile
prodala byt na Bulofce a chce něco se zahrádkou a dostupný k Praze se školkou a školou f okolí .jinak dík za odkazy už sem jí to přeposlal good
budu rád pokud vo něčem budete vědět a nahodíte vodkaz good dík


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kelly01 (Člen)
29.04.2013 14:03:41
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Hele, Borku, už se naváží nový lyže?

Bo bych nerad přišel vo nějaký "fajnovky"smokin


God Save The Queen!
Bodlinka (Člen)
29.04.2013 14:49:12
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

svatej psal:
Bodlinka psal:
Borák psal:

Brandys uz je trochu z ruky
Jinak dik ... A Jani sorry ty moc zobis vod tebe radsi dal bigsmile

bigsmile taková podpásovka bigsmilebigsmile pche, náááhodou tam u nás mě mají za slušnou a hodnou holku evilsmokin

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

fuckfuckbigsmile


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Loser (Administrator)
29.04.2013 16:26:47
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

myslim, ze ted bude v centru u narodniho divadla jeden levnej barak bigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
vorel (Člen)
29.04.2013 16:50:34
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

jej, cerecka je bez skoly


řikám si hurikán
Ondráš (Člen)
29.04.2013 18:53:02
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Loser psal:

myslim, ze ted bude v centru u narodniho divadla jeden levnej barak bigsmilebigsmile

Možná jen pozemek.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Borák (Člen)
29.04.2013 18:54:15
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Kelly asi letos bude smolík smile2idontknow
kámoš na jaře skončil.nějak se nedohodli na prašulích a po 15letech s tim seknul a ja  sem bez zdroje ..teda něco přes mladýho se ještě sežene ale už toho nebude tolik


...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
29.04.2013 19:38:52
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

vorel psal:

jej, cerecka je bez skoly

...krtek?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
29.04.2013 20:02:11
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

ne, velká


řikám si hurikán
Kelly01 (Člen)
29.04.2013 23:29:40
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Borák psal:

Kelly asi letos bude smolík smile2idontknow
kámoš na jaře skončil.nějak se nedohodli na prašulích a po 15letech s tim seknul a ja  sem bez zdroje ..teda něco přes mladýho se ještě sežene ale už toho nebude tolik

Jen jedny fajne prkne pro mnehelpsmile1


God Save The Queen!
Bedřich (Člen)
30.04.2013 00:39:41
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Zdenák psal:

TO NIcola: Já si to v podstatě stavěl sám ( jako svépomocí ) (jako jinejma rukama) byl jsem každej den 2 x na stavbě a stejně sem začal po 3 letech výměnou rozvodů vody. (svářčka plastu ve výstavbě blbla) a nikomu bych to nepřál.
Na druhou stranu souhlas s tebou co se týká výstavby nového pokud je čas.
pozemek 1,2 a stavba 2,3 bez fasady. něco takovýho


http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 92_dum.jpg

nejlepší je náměsíčník :- )


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Borák (Člen)
16.09.2013 22:16:01
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

pořád hledáme bigsmile
nikdo vo něčem neví ? sem jedno velký ucho pokud někdo vo něčem ví


...nikdo nevojebe Ježíše...
Bodlinka (Člen)
17.09.2013 11:03:25
Offline

Re: schánim barák f Praze a vokolí

Borák psal:

pořád hledáme bigsmile
nikdo vo něčem neví ? sem jedno velký ucho pokud někdo vo něčem ví

trhni si bigsmile já Ti nabízela sousedské vztahy, nechtěls fuckbigsmile


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr