Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » čuramedáni na silnicích

Koldan (Člen)
25.05.2007 08:40:25
Offline

čuramedáni na silnicích

Denně teho najezdím celkem dost a kolikrát mi zůstává rozum stát,co čověk potká na silnici:
čuramedán č. 1
přijedete ke koloně,která se pohybuje sedmdesátkou,před váma je nějaký pickup nebo filcka, kerá jede asi deset metrů za náklaďákem s návěsem.Tak se držíte za ní a čekáte až předjede,jenže čuramedán ve filcce nemá zájem předjíždět,rovinky,kde prostor byl, nechal bez povšimnutí,tak si řeknete fajn, předjedu ho a potom ten náklaďák.No tak začnete předjíždět a co se nestane, čuramedán ve filcce s úsměvem zrychlí a nalepí se na náklaďák, tak aby jste se nedostali mezi ně, takže nakonec nebezpečně trhnete i ten náklaďák a ještě si stihnete všimnout,že čuramedán si opět zpomalil a čeká na další oběťfuck
čuramedán č. 2
jedete si v pohodě devadesátkou,kochačka, žádná divočina, za váma se lepí čuramedán,zjevně nervózní z vaší rychlosti,tag mu bliknete,pustíte ho před sebe a von ten čuramedán čuramedánskej vás předjede a dál pokračuje  osmdesátikilometrovou rychlostí,tagže vás zbrzdífuck
čuramedán č. 3
jedete po dálnici v pravém pruhu 140 km/hod, za vámi v levém pruhu jede čuramedán taky 140 Km/hod,drží se dvacet metrů za vámi,před vámi je náklaďák,kerej byste chtěli předjet,jenže ten čuramedán za vámi vám blokuje pruh,tagže v jedný variantě přidáte a zařadíte se před něj a v tu chvíli čuramedán posunkama, blikáním a troubením dává najevo jakej ste kokot,že ste mu tam vjelfuck Nebo druhá varianta,že ze svejch 140 zpomalíte na 100, zařadíte se za náklaďák a čekáte až se čuramedán v levém se svojí 140 projede kolem vás.fuck Přitom stačilo, aby byl zařazenej za vám v pravém a stejně jako vy používal levej k předjíždění, obzvláště pokud jede stejnou rychlostí jak vy

všechny tři sem dnes potkal,tag mi kurva řekněte,estli by vás to nenasralo!!!!!fuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
SLUGI (Člen)
25.05.2007 08:48:45
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

...a co takhle pro příště sebou vozit ňákou tu basebalovou pálku idontknowgood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
joseph (Člen)
25.05.2007 09:06:53
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Jezdim každý den do práce autem,odpoledne moto,takové kokoty potkávám pořád,čuramedán je moc hezké slovo,ale když ho musíš používat často,tak je lepší kratší kokot.B.pálka je problematická na převoz na moto a z jedoucího stroje obtížně použitelná.

inkvizitorr (Administrator)
25.05.2007 09:13:27
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

já sem si dal včéra cvičně dé jedna až k brnu a to lítaly kurvy snad každý dva kiláky. nejlepří sou ty co nekoukaj do zrcátka když předjížděj a vjedou ti tam... no a fenomén jízdy v levym pruhu celou cestu ani připomínat nebudubadbadbad


doba je temná...
Koldan (Člen)
25.05.2007 09:17:36
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

to joseph: pleteš se woe, čuramedán je hodně silný slovo, nad tím už je jen hulibrko,či kuřbuřt a pak už jen mamrd (nebo taky moderněj madrfakr) jo a nejni to dlouhý,dlouhý je pokud bych psal,že sů to "zachránění potrati z opičích kurev",to pak jo, to už je dlouhýbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
joseph (Člen)
25.05.2007 09:47:51
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

to koldan:tak už jsem se naučil všechny,dík,určitě to mockrát použiju.

Fresh Man (Člen)
25.05.2007 09:48:02
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

bigsmile

halt auta noo.co čekátesurprised


Bandit pičo
bery (Člen)
25.05.2007 09:55:51
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

a tebe to ještě překvapuje? já se nasranej ještě než vyjedu a tak už ani nenadávámbigsmile


momentalně zavostalej
Polo (Člen)
25.05.2007 10:07:19
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

celkem slušně popsané standardní situace u nás na silnicích. Nic víc,nic míň


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
sonyk (Člen)
25.05.2007 10:13:07
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

uplnej souhlas nejhorsi sou bukvy co nekoukaj dozrcatek


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
tajnej (Člen)
25.05.2007 10:33:09
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Radost smi udělal Koldane. Tak krásný popis čuramedánství. Já se bál, že je potkávám jen já.
Eště že na silnicích jezděj i takový báječňáci jako třeba ty a já, takže naše oka mohou spočinout na příjemných, ohleduplných a předvídatelných řidičích bigsmile
O Inkvizovi nemluvě, ten když sedne do auta, stane se z něj pan Dobrota.
Jo a jenom tak pro pořádek - u nás ve Vokovicích se řiká čurOmedán. To až přijedeš do práglu, abys věděl, co ti chtěj smile1

Peka (Člen)
25.05.2007 10:44:20
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

čuramedán č.2 je peknej kokot.
čuramedan č.3 je bohuzel 90% ridicu na ceskych silnicich, nevi ze existuje pravy pruh, hold se nedavaji pokuty za souvislou jizdu, jedina technika je je podjizdet - velice riskatni vzhledem k blbosti čuramedanu pac blbej mozek neni odhadnutelnej

ještě by se dal definovat čuramedan č.4 a možna aj č.5

takova top five tech nejvetsich čuramedanu good


B12 neni uz je autobus :)
Newada (Člen)
25.05.2007 10:56:49
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Čuramedán 4.: na dalnici předjíždí vozidlo které jede 130 a sám tam má tak 132 a pro jistou se zařazuje cca deset metrů před, to už se za ním tvoří kolona čuramedánů jedoucí 130 s votstupama tak metr.


jak dlouho ještě?
Koldan (Člen)
25.05.2007 11:35:16
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

tajnej psal:

Jo a jenom tak pro pořádek - u nás ve Vokovicích se řiká čurOmedán. To až přijedeš do práglu, abys věděl, co ti chtěj smile1

dík,cizí řeči je potřeba umět,dyž čověk přijede do cizí země,vo tom žádná vogo


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
inkvizitorr (Administrator)
25.05.2007 11:49:57
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

tajnej psal:

O Inkvizovi nemluvě, ten když sedne do auta, stane se z něj pan Dobrota.

vogo když to máš f tédéíčku na hliněnejch kolech, tag to de samobigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Koldan (Člen)
25.05.2007 11:54:55
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

inkvizitorr psal:
tajnej psal:

O Inkvizovi nemluvě, ten když sedne do auta, stane se z něj pan Dobrota.

vogo když to máš f tédéíčku na hliněnejch kolech, tag to de samobigsmilebigsmilebigsmile

mám vogo,ale něgdy temu musím pomoctbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
demlis (Člen)
25.05.2007 12:01:12
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

joseph: toz na to bejzbolku by to chtělo na moto nejaký držák, něco podobného jak má Dr.House na tu svoji hulkubigsmile


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Peka (Člen)
25.05.2007 12:02:08
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

jo pravidla na dalnici kdyby byla jako v nemecku co na tacahku to takovy odstup v metrech bo tak podobne, jista vzdalenost je pry trestny cin jiz bigsmile


B12 neni uz je autobus :)
Zdenda (Člen)
25.05.2007 12:33:43
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Denně najedu minimálně 200km. Jak ráno sednu do káry vydržím v klidu maximálně 3 minuty. Včéra jsem ani nesedl do auta a už jsem řval. Oprejskaná 120tka vyjíždí, v ní čurina, háro jak Márč ze Simpsnů bum do auta před sebou, zpátečka, bum do auta za sebou, a znovu bum do auta před sebou. Tak sem jí praštil do haubny a říkám jí esli je normální. Vylezla a prej co jéééééé, ukazuju jí škrábanec na Oktávce a ona: no jo nó dyť je to jenom škrábaneček. Tak jí povídám, že jí pak předložim účet za ten škrábaneček a že se z toho poserefuck

A co mě sere jsou podjíždějící cyklisti, minule jsem jednoho objel, ještě schválně velkým obloukem, jedu jedu a hážu blinkr doprava když tu ten kokot mi málem rozstřelil pravý dveře. A ještě mektal, že nečumim do zrcátka. Tak jsem mu náležitě a barvitě vyspětlil. Ksindl cyklistickej!fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Bouchal (Člen)
25.05.2007 12:53:59
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Zdenda psal:

A co mě sere jsou podjíždějící cyklisti, minule jsem jednoho objel, ještě schválně velkým obloukem, jedu jedu a hážu blinkr doprava když tu ten kokot mi málem rozstřelil pravý dveře. A ještě mektal, že nečumim do zrcátka. Tak jsem mu náležitě a barvitě vyspětlil. Ksindl cyklistickej!fuck

To jo ty by se měli rovnou střílet.A počítam ho sejmout tak akční fízl dá stejně vinu tobě.Nasicksicksick


SV 1000S
joseph (Člen)
25.05.2007 13:05:42
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

to demlis:raději použít brokárnu jako Arnold snad v terminátoru II,to nabíjení za jídy jednou rukou-super,vždy se trefíš,ovšem na kolaře je to skutečně s kanonem na vrabce

osiris (Člen)
25.05.2007 13:12:44
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

...nechápu, jak to, že mě všichni furt potkáváte bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
25.05.2007 13:13:29
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Zdenda psal:

Denně najedu minimálně 200km. Jak ráno sednu do káry vydržím v klidu maximálně 3 minuty. Včéra jsem ani nesedl do auta a už jsem řval. Oprejskaná 120tka vyjíždí, v ní čurina, háro jak Márč ze Simpsnů bum do auta před sebou, zpátečka, bum do auta za sebou, a znovu bum do auta před sebou. Tak sem jí praštil do haubny a říkám jí esli je normální. Vylezla a prej co jéééééé, ukazuju jí škrábanec na Oktávce a ona: no jo nó dyť je to jenom škrábaneček. Tak jí povídám, že jí pak předložim účet za ten škrábaneček a že se z toho poserefuck

A co mě sere jsou podjíždějící cyklisti, minule jsem jednoho objel, ještě schválně velkým obloukem, jedu jedu a hážu blinkr doprava když tu ten kokot mi málem rozstřelil pravý dveře. A ještě mektal, že nečumim do zrcátka. Tak jsem mu náležitě a barvitě vyspětlil. Ksindl cyklistickej!fuck

dyž vysedám z auta,vždy si dávám bacha, abych nebůchl dveřma do veldejšího auta a pokud sa stavím na parkoviště,snažím se postavit tak,aby sůsedovi dveřa nedosáhli na moje,jenže vobčas to prostě nejde a to sem pak vzteklej,dyž si sedím v autě,vedle mě se postaví nějaká rodinka co de nakupovat a vzadu jag ta baba vylézá,tag plnou silou narve svoje dveře do mejch a ani se proviněně nepodívá,prostě pohoda džez.fuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Zdenda (Člen)
25.05.2007 13:34:48
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Před rokem u Makra, černý skla tudíž nebylo vidět, že tam sedím. Přijede Fábie, vylejzá chal bum, to už jsem nadskočil, ale říkám si, buď v klidu, když v tom bum podruhý, to už jsem začal vařit a najednou prásk po třetí a to už jsem letěl ven, koukal na mě jak na zjevení a že prej nechtěl.fuck Jsme národ hovadsick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Loser (Administrator)
25.05.2007 13:35:17
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

KOldan: tak toto me vytaci taky. Se vedle me jednou na parkovisti postavil borecek se stodvackou, vedle sebe blondatou pipku, ktere mohlo byt tak 16. Picka nadrzena, ze ji mladej bere na nakupy, hned rozvalila dvere na plno (pritom tam bylo mista sotva na to, aby z toho auta vylezla). No jasne, ze mi jebla do dveri. Tak jsem hned stahnul vokynko a zacal ji picovat, jestli je slepa nebo jen blondata. V tom na me nabehl ten typos a zacal rvat po me, co na ni jecim. Kdyz jsem si vsiml, ze na ferovku bych na nej asi nemel, tak jsem radsi drzel hubu. Byl jsem mladej zoban a nevedel jsem co a jak, tak jsem ani na poldy nesel a nic. Zato, jak zmizeli v obchodech, tak jsem vylezl a nenapadne jsem mu "jemnymi" kopanci promackl predni blatnik, predni dvere a zadni dvere. Na zadni blatnik uz nedoslo, protoze se nekdo blizil. Nasedl jsem do fotrikojc felcky a preparkoval.

toz takovej ja su gangstabigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Petr (Člen)
25.05.2007 13:41:09
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

cyklisti objíždějící kanály jsou taky super good fuck sick


tož tak..
Billy (Člen)
25.05.2007 13:54:42
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Petr psal:

cyklisti objíždějící kanály jsou taky super good fuck sick

tak na ne mysli ze objizdej kanaly, pac taky jezdim na kole do pracea takovy curamendani kteri jedou autem a predjizdi kolare tak ze je zrcadkem malem sundaji z kola bych nakopal vis kam. pac projekt kanal u krajnice kterej je propadlej cca 5-10 cm je wo tlamu tak ho musi objet ten kolar a ten s tim autem te ma dostatecne objet tak aby te neohrozil takze to plati na obe strany aby si hlidali kdo co objizdia jestli je zrovna kolar predjizden surprised


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Palino (Člen)
25.05.2007 14:51:29
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Koldan
najezdím 70.000 km ročně po českých výmolech a v tvých čuramedánech si dovolím pokračovat. Tak jen ti včerejší
Čuramedán č.4
Přijedu za kolonu osobáků a náklaďáků jedoucí 50km/h. Předjíždím, každý druhý troubí(navíc mám pražskou značku).Říkám si, jestli ve předu není nějaká překážka, to by ode mne nebylo košer. Předjedu všechny a překážka nikde.To jen úplně vepředu jela čadící přetížená avie, za ní 5 kreténů nalepených na sebe a spokojených s rychlostí a ten zbytek troubil na každého, kdo si dovolil předjíždět

Čuramedán č.5 (často ze Zlína a okolí)
Jedu z Brna do Uh.Hradiště.jedu něco kolem 110/hod. Dojíždím auto, chci předjet, v tom i on jede 110 a zrychluje. Po několika kilometerch ho předjíždím na rovince 160, zpomalím na 110,ujedu 300m a auto mizí ze zrcátka. Ti vytrvalejší vydrží do buchláků vzdají až tam.

Čuramedán č.6
Jede v levém pruhu ve městě 40/hod, bohužel stejně rychle jako ten co jede vedle něj v pravém pruhu. 95% řidičů neví, že se dopouští přestupku

Čuramedán č.7
Na křižovatce zastaví 10m před čárou. Na semaforu oranžová - nic, zelená-ještě chvilku nic. Troubím. Hledá šaltpáku.Zařadí klepe na čelo, čímž vám říká, že jste vůl, protože chcete jet na zelenou. Konečně zjistí, že zelená už zelenější nebude a s poskakováním se rozjede. Za ním to stihne max ještě jeden a je tam červená.Zuřím.fuck

atd


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Filous (Člen)
25.05.2007 14:54:08
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

...Koldane, tys to chyt vot Zdendy??? surprised ...šetři se, uš taky nejsi nejmlatčí, s tukovou hmotou, kerous nabral díky svý cukrářce ti určitě stoupnul cholesterol, já enem aby tě neseklo nebo ti nepraskla céfka surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jíra (Člen)
25.05.2007 15:08:49
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Pánové, že vás tohle ještě rozčiluje, dejte měsíc co měsíc několik let po sobě 10 000 km po českých kotárech kamionem a tohle Vám přijde už normální sick... Českej řidič by se posral, kvůli 10 metrům... fuck. Je to smutný, ale je to tak... To Anglie, to je ráj, tam seš jak ve zjevení, nekecám, dávají si tam přednost!!bigsmile


BMW Pičo! :-)
tajnej (Člen)
25.05.2007 15:35:49
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Lúzr tak tos byl ty, jo?
To bráchovi hnedka píšu.

Fresh Man (Člen)
25.05.2007 18:14:29
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

nesnášim ciglisti, ať jezděj těma kanálama a budou v bespečí...
dva vedle sebe ,deset za sebou,  kanály...ätd..  asi si mysej že sou nesmrtelný....

nemaj zrcátka, neplatí pojištění,tak ať nelezou na silnici.


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
25.05.2007 18:15:23
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

jo a eště sebou tahaj děti!!


Bandit pičo
marcoo (Člen)
25.05.2007 21:07:53
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

ČURAMEDÁN Č.7 ´Jedete po hlavní a zvedlejší se přiřítí auto.Má čas najet na hlavní.Ale než se rozkouká co kde jede a nejede,tak zjistí HA JENOM POSRANÁ MOTORKA.Šup a hvízdne to 10 metrů před váma.
ŘEŠENÍ: Předjet,dát za 2 a jet zhruba tak 15.Spěcháš??? Tak mě předjeď když seš tak rychlej.To pak plechovky zuří.fuckfuckfuckpussy

Datel (Člen)
25.05.2007 22:37:36
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Filous psal:

...Koldane, tys to chyt vot Zdendy??? surprised ...šetři se, uš taky nejsi nejmlatčí, s tukovou hmotou, kerous nabral díky svý cukrářce ti určitě stoupnul cholesterol, já enem aby tě neseklo nebo ti nepraskla céfka surprisedbigsmile

..........a pak budeš tahat nohu surprised

fido (Člen)
25.05.2007 23:03:38
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

inkvizitorr psal:

já sem si dal včéra cvičně dé jedna až k brnu a to lítaly kurvy snad každý dva kiláky. nejlepří sou ty co nekoukaj do zrcátka když předjížděj a vjedou ti tam... no a fenomén jízdy v levym pruhu celou cestu ani připomínat nebudubadbadbad

...to dělaj dost řidiči slovenskejch kamionů, to by se člověk posral..bad


bla...blabla...!
fido (Člen)
25.05.2007 23:08:13
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

nemluvě o tom, co jsem míjel dneska po cestě z JI do PE.....CBR v příkopu, nedostal přednost na křižovatce, aspoň to tak vypadalo a ta ženská co ju nedala, pobíhala z mobilem okolo a vyvolávala..chlapi vofafrně!idontknow


bla...blabla...!
Ondráš (Člen)
25.05.2007 23:42:40
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Loser psal:

KOldan: tak toto me vytaci taky. Se vedle me jednou na parkovisti postavil borecek se stodvackou, vedle sebe blondatou pipku, ktere mohlo byt tak 16. Picka nadrzena, ze ji mladej bere na nakupy, hned rozvalila dvere na plno (pritom tam bylo mista sotva na to, aby z toho auta vylezla). No jasne, ze mi jebla do dveri. Tak jsem hned stahnul vokynko a zacal ji picovat, jestli je slepa nebo jen blondata. V tom na me nabehl ten typos a zacal rvat po me, co na ni jecim. Kdyz jsem si vsiml, ze na ferovku bych na nej asi nemel, tak jsem radsi drzel hubu. Byl jsem mladej zoban a nevedel jsem co a jak, tak jsem ani na poldy nesel a nic. Zato, jak zmizeli v obchodech, tak jsem vylezl a nenapadne jsem mu "jemnymi" kopanci promackl predni blatnik, predni dvere a zadni dvere. Na zadni blatnik uz nedoslo, protoze se nekdo blizil. Nasedl jsem do fotrikojc felcky a preparkoval.

toz takovej ja su gangstabigsmile

Ty si potvora zákeřná...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
bobule (Člen)
26.05.2007 08:26:53
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

jeden takovej čuramedán je muj nastávající tchán, po tom co jsme se bavily vo motorkářích a ježdění tak mě řek že v kolonách zásadně neuhne a naopak ještě najede doprostřed aby motorka nemohla projet, a když sem se ho rozčarovaně zeptal proč to dělá tak mě řek že nechápe proč by ten motorkář měl tu kolonu project rychlejc jak von, že když čeká von, tak ať si počká i motorkaidontknow no nato jsme dali ještě pár piv a já ho poslal několikrát do pussypussypussy a že mě může fuckfuckfuck a od tý doby se moc nemusímebigsmile

PS: A to je to bejvalej autobusák kterej má za sebou mega km bez nehody, prostě je to čuramedán.


to jebu
maňas (Člen)
26.05.2007 09:18:41
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

no tak sice už plechovkou jezdím minimálně,ale u nás sou největší pradebilové autobusáci (tím nemyslím osiho ,mirka,ani ostatní) mistři světa ti vyjedou ze zastávky když ho předjíždíš a seš deset metrů za nim ,posledně sem to nevydržel a jelikož sem nespěchal jel za mnou těch zbylejch osum kiláků co mi zbývalo do práce asi 20km/h ,no nasranej byl zjevně a lidi,jelikož to byl linkáč,asi taky


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Ondráš (Člen)
26.05.2007 09:19:29
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Nejni nad dobrý rodinný vstahy, co?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
26.05.2007 11:26:30
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

...třeba nastávající nebude po fotrovi bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
26.05.2007 11:40:12
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

maňas psal:

no tak sice už plechovkou jezdím minimálně,ale u nás sou největší pradebilové autobusáci (tím nemyslím osiho ,mirka,ani ostatní) mistři světa ti vyjedou ze zastávky když ho předjíždíš a seš deset metrů za nim ,posledně sem to nevydržel a jelikož sem nespěchal jel za mnou těch zbylejch osum kiláků co mi zbývalo do práce asi 20km/h ,no nasranej byl zjevně a lidi,jelikož to byl linkáč,asi taky

Mezi náma... Když dává znamení, že vyjíždí ze zastávky, tak bys ho měl pustit stejně jako čekat až mu lidi vystoupí a nastoupí... No, ale kdo to dodržuje, že?idontknow Kouknu a jedu. Lidi se taky nenechají jen tak přejet.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Palino (Člen)
26.05.2007 11:44:42
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

bobule psal:

jeden takovej čuramedán je muj nastávající tchán, po tom co jsme se bavily vo motorkářích a ježdění tak mě řek že v kolonách zásadně neuhne a naopak ještě najede doprostřed aby motorka nemohla projet, a když sem se ho rozčarovaně zeptal proč to dělá tak mě řek že nechápe proč by ten motorkář měl tu kolonu project rychlejc jak von, že když čeká von, tak ať si počká i motorkaidontknow no nato jsme dali ještě pár piv a já ho poslal několikrát do pussypussypussy a že mě může fuckfuckfuck a od tý doby se moc nemusímebigsmile

PS: A to je to bejvalej autobusák kterej má za sebou mega km bez nehody, prostě je to čuramedán.

Mam pocit, že to je postoj většiny dnešních šedesátníků a hlavně těch, co nakroutili za čtyřicetiletou praxi max 70tis kilometrů.
Takhle jsem jednou jel s otcem autem(on řídil), šine si to padesát městem v levém pruhu těsně za autem jedoucím 50 v pravém pruhu. Za námi jede auto bliká a troubí. Ptám se ho proč neuhne a on na to, že ve městě může jet v kterémkoli pruhu. Na otázku co když ten za náma třeba spěchá do nemocnice s děckem odpověděl, že zákony platí pro všechny.idontknow Na první křižovatce jsem s peprnou poznámkou vystoupil a šel pěšky.
Pro objektivitu dodám, že mě vezl minulý týden a poctivě se držel vpravogood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Rendy (Člen)
26.05.2007 11:56:48
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Že by o jednoho napraveného člověka víc goodsmile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Palino (Člen)
26.05.2007 12:10:27
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Rendy psal:

Že by o jednoho napraveného člověka víc goodsmile1

Snad mu to vydržígoodbigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Zdenda (Člen)
26.05.2007 12:12:20
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

maňas psal:

no tak sice už plechovkou jezdím minimálně,ale u nás sou největší pradebilové autobusáci (tím nemyslím osiho ,mirka,ani ostatní) mistři světa ti vyjedou ze zastávky když ho předjíždíš a seš deset metrů za nim ,posledně sem to nevydržel a jelikož sem nespěchal jel za mnou těch zbylejch osum kiláků co mi zbývalo do práce asi 20km/h ,no nasranej byl zjevně a lidi,jelikož to byl linkáč,asi taky

Utobusáci to je kapitola sama o sobě, pouštím je docela často, ale někdy fakt spěchám tak jedu. A to se můžou hned posrat. Nicméně abych zaryl taky do našich řad, u nás se rozmohl novej sport a to jízda na červenou. Červená je už deset sekund a najednou hůů hůů tři supersporty, prolítnou to, auta najíždějící do křižovatky se ještě musí vyhejbat. Bejt v tom autě já tak mu neuhnu ani hovno a ještě bych ho pak dokopal svini.fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Radek (Člen)
26.05.2007 12:12:25
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Zdenda psal:

Denně najedu minimálně 200km. Jak ráno sednu do káry vydržím v klidu maximálně 3 minuty. Včéra jsem ani nesedl do auta a už jsem řval. Oprejskaná 120tka vyjíždí, v ní čurina, háro jak Márč ze Simpsnů bum do auta před sebou, zpátečka, bum do auta za sebou, a znovu bum do auta před sebou. Tak sem jí praštil do haubny a říkám jí esli je normální. Vylezla a prej co jéééééé, ukazuju jí škrábanec na Oktávce a ona: no jo nó dyť je to jenom škrábaneček. Tak jí povídám, že jí pak předložim účet za ten škrábaneček a že se z toho poserefuck

A co mě sere jsou podjíždějící cyklisti, minule jsem jednoho objel, ještě schválně velkým obloukem, jedu jedu a hážu blinkr doprava když tu ten kokot mi málem rozstřelil pravý dveře. A ještě mektal, že nečumim do zrcátka. Tak jsem mu náležitě a barvitě vyspětlil. Ksindl cyklistickej!fuck

A taky je dobry když potkáš 3 cyklisty vedle sebe hned za zatáčkou.Na šumavě ouplně běžnýfuck


Holka a motorka je nejhezčí nahá!!!
Radek (Člen)
26.05.2007 12:17:42
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Fresh Man psal:

nesnášim ciglisti, ať jezděj těma kanálama a budou v bespečí...
dva vedle sebe ,deset za sebou,  kanály...ätd..  asi si mysej že sou nesmrtelný....

nemaj zrcátka, neplatí pojištění,tak ať nelezou na silnici.

ÁMENgood


Holka a motorka je nejhezčí nahá!!!
Palino (Člen)
26.05.2007 12:17:53
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Zdenda
Musíš rozlišovat červenou a tmavě oranžovoubigsmilebigsmilebigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Zdenda (Člen)
26.05.2007 12:27:29
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Radek psal:
Fresh Man psal:

nesnášim ciglisti, ať jezděj těma kanálama a budou v bespečí...
dva vedle sebe ,deset za sebou,  kanály...ätd..  asi si mysej že sou nesmrtelný....

nemaj zrcátka, neplatí pojištění,tak ať nelezou na silnici.

ÁMENgood

S tim vyhejbáním se kanálu to taky jako moc nechápu. Když objíždim cyklistu tak už z vlastního zájmu ho objíždim obloukem. Ale! Ne vždycky to jde! Mám snad vletět kvůli němu do auta, že tam má kanál? Tak ať zastaví, stejně jako když mám v cestě překážku já a nemůžu do levýho. Na co mam ještě všechno čumětidontknow A když ho předjedu a navíc obloukem a on mě za pár metrů chce podjet ačkoliv tam má půl metru místa tak mi je u prdele a chraň ho Bůh aby se dotknul mojí káry!idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
26.05.2007 12:30:41
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Pavel_B12 psal:

Zdenda
Musíš rozlišovat červenou a tmavě oranžovoubigsmilebigsmilebigsmile

Hele nejsem svatej, taky projedu na tmavě oranžovou, ale abych vletěl na přechod deset sekund potom co padla rudá, lidi nelidi a ještě drze vletěl do přijíždějících aut tak to je na mě moc. Je ale fakt, že to tu dělají povětšinou rovinkáři (rovinka-pnej až do omezovače, první zatáčka a jede 10km/h)idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
26.05.2007 12:31:33
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Zdenda psal:
Radek psal:
Fresh Man psal:

nesnášim ciglisti, ať jezděj těma kanálama a budou v bespečí...
dva vedle sebe ,deset za sebou,  kanály...ätd..  asi si mysej že sou nesmrtelný....

nemaj zrcátka, neplatí pojištění,tak ať nelezou na silnici.

ÁMENgood

S tim vyhejbáním se kanálu to taky jako moc nechápu. Když objíždim cyklistu tak už z vlastního zájmu ho objíždim obloukem. Ale! Ne vždycky to jde! Mám snad vletět kvůli němu do auta, že tam má kanál? Tak ať zastaví, stejně jako když mám v cestě překážku já a nemůžu do levýho. Na co mam ještě všechno čumětidontknow A když ho předjedu a navíc obloukem a on mě za pár metrů chce podjet ačkoliv tam má půl metru místa tak mi je u prdele a chraň ho Bůh aby se dotknul mojí káry!idontknow

Si se zase rozohnil.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
26.05.2007 12:36:08
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

...tak hele pohádkáři jeden, za těch 10 sekund už ti co měli tu zelenou maj dávno červenou bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
26.05.2007 12:38:10
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Zdenda psal:
Pavel_B12 psal:

Zdenda
Musíš rozlišovat červenou a tmavě oranžovoubigsmilebigsmilebigsmile

Hele nejsem svatej, taky projedu na tmavě oranžovou, ale abych vletěl na přechod deset sekund potom co padla rudá, lidi nelidi a ještě drze vletěl do přijíždějících aut tak to je na mě moc. Je ale fakt, že to tu dělají povětšinou rovinkáři (rovinka-pnej až do omezovače, první zatáčka a jede 10km/h)idontknow

Jsem rovinkář.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
26.05.2007 12:51:53
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

To Filous: šmejdebigsmile eště furt sem krásnej,mladej,zdravej a úspěšně nabírám svalovou hmotu,jen to rýsování,to mi nějak nevychází,ale asi si nechám poradit vot Huskyho,tomu to prej debigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Zdenda (Člen)
26.05.2007 13:01:07
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

osiris psal:

...tak hele pohádkáři jeden, za těch 10 sekund už ti co měli tu zelenou maj dávno červenou bigsmile

nene


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
26.05.2007 13:01:58
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Ondráš psal:
Zdenda psal:
Radek psal:


ÁMENgood

S tim vyhejbáním se kanálu to taky jako moc nechápu. Když objíždim cyklistu tak už z vlastního zájmu ho objíždim obloukem. Ale! Ne vždycky to jde! Mám snad vletět kvůli němu do auta, že tam má kanál? Tak ať zastaví, stejně jako když mám v cestě překážku já a nemůžu do levýho. Na co mam ještě všechno čumětidontknow A když ho předjedu a navíc obloukem a on mě za pár metrů chce podjet ačkoliv tam má půl metru místa tak mi je u prdele a chraň ho Bůh aby se dotknul mojí káry!idontknow

Si se zase rozohnil.bigsmile

Jsem v pohosmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
26.05.2007 13:06:10
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Zdenda psal:
osiris psal:

...tak hele pohádkáři jeden, za těch 10 sekund už ti co měli tu zelenou maj dávno červenou bigsmile

nene

...tě zas trápím bigsmile
...jsem škodič smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
26.05.2007 13:11:13
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

fuckfuckfuck
radši se vymaroď! Simulante!smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
maňas (Člen)
26.05.2007 13:35:16
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Ondráš psal:
maňas psal:

no tak sice už plechovkou jezdím minimálně,ale u nás sou největší pradebilové autobusáci (tím nemyslím osiho ,mirka,ani ostatní) mistři světa ti vyjedou ze zastávky když ho předjíždíš a seš deset metrů za nim ,posledně sem to nevydržel a jelikož sem nespěchal jel za mnou těch zbylejch osum kiláků co mi zbývalo do práce asi 20km/h ,no nasranej byl zjevně a lidi,jelikož to byl linkáč,asi taky

Mezi náma... Když dává znamení, že vyjíždí ze zastávky, tak bys ho měl pustit stejně jako čekat až mu lidi vystoupí a nastoupí... No, ale kdo to dodržuje, že?idontknow Kouknu a jedu. Lidi se taky nenechají jen tak přejet.good

no ono tohle pravidlo už neplatí dva roky musíš ho pusti jen tehdy pokud to je ten školní takou oranžovou ceduli má za sklem,to je fuk,oni to že sou větší berou jako národní sport,zkoušej to co vydržíš,akorád z náklaďáku maj trochu respekt - vlastní zkušenost bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Ondráš (Člen)
26.05.2007 13:55:14
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

maňas psal:
Ondráš psal:
maňas psal:

no tak sice už plechovkou jezdím minimálně,ale u nás sou největší pradebilové autobusáci (tím nemyslím osiho ,mirka,ani ostatní) mistři světa ti vyjedou ze zastávky když ho předjíždíš a seš deset metrů za nim ,posledně sem to nevydržel a jelikož sem nespěchal jel za mnou těch zbylejch osum kiláků co mi zbývalo do práce asi 20km/h ,no nasranej byl zjevně a lidi,jelikož to byl linkáč,asi taky

Mezi náma... Když dává znamení, že vyjíždí ze zastávky, tak bys ho měl pustit stejně jako čekat až mu lidi vystoupí a nastoupí... No, ale kdo to dodržuje, že?idontknow Kouknu a jedu. Lidi se taky nenechají jen tak přejet.good

no ono tohle pravidlo už neplatí dva roky musíš ho pusti jen tehdy pokud to je ten školní takou oranžovou ceduli má za sklem,to je fuk,oni to že sou větší berou jako národní sport,zkoušej to co vydržíš,akorád z náklaďáku maj trochu respekt - vlastní zkušenost bigsmile

No... Už to bude nějaký rok co jsem se učil na testy...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fleur (Člen)
26.05.2007 15:04:36
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Peka psal:

bohuzel 90% ridicu na ceskych silnicich, nevi ze existuje pravy pruh

Na jednu stranu máš pravdu, ale na druhou stranu - zkus jet v pravém pruhu na dálnici z Olomouce do Brna. To je luxus .... buď koleje hluboký tak 5cm nebo v lepším případě u jednoho sjezdu (myslím ze Slavkova) 2 díry tak 40cm v průměru a 10 do hloubky. Tak vletět i v autě, tak jsi mrtvej muž... bigsmile Proto jezdíme v levém, podmínkou ale je, rychlejším včas uhnout...good

Jiřina (Člen)
28.05.2007 09:21:08
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Čuramadán xx ( sem se v tom kua nějak ztratil): Jedeš ve městě, vjíždím na křižovatku řízenou semafory těsny když mi blikne oranžová. Kamion, stará rezavá Lízina s návěsem, jedoucí za mnou asi 40m tyto křižovatky v klidu projíždí.
4uramedán xx+1: Předjíždím nové Fíčko s rodinkou, řítící se mimo obec zázračnou 80km rychlostí. V klidu pkračuji dál, říkám si, ten se asi nedá. Ale on v klidu jede dál touto raychlosti. V jíždím do obce, ho již nevidět, ale jaké je mé překvapúení, když za okamžik se mi toto auto v obci začne přibližovat asi tak rozdílem třídy. Debil si to v obci řine kilo, možná víct. Dobrá neříkám že tak občas třeba na motorce taky nejedu, ale aby zase mimo obec víceméně spomalil, já mu v kjlidu ujel a on zase v další obci předvedl to samé?idontknow


Tož tak:-D
Loser (Administrator)
28.05.2007 09:54:21
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

ja sem se fcera pretlacoval  s autobusem. Jel jsem za nim pekne dlouho, pze predjet se fakt nedalo. Najednou vidim cedulu rozsireni do dvou jizdnich pruhu (nebo jak se ta krava jmenuje), tak si rikam: zupa, ted ho aspon dam. Toz jsem to rozjel a chystal jsem se odbocit do prichazejiciho levyho pruhu. Ale co se nestalo - ve chvili, kdy jsem byl asi v pulce autobusu, si to ten curamedan zacal najizdet taky do levyho (a bez blinkru). Toz na nej zacinam troubit. A co myslite, ze von? Presne tak - vubec nic. V klidu si najel do levyho pruhu a ja jsem to musel brat v protismeru (nastesti nic nejelo). Kdyz jsem ho predjel, tak cumym, proc vlastne najizdel do toho levyho - jestli tam mel nejakou prekazku nebo co. A co byste rekli ted? Presne tak - zase nic. Pred nim siroko daleko nikdo, ze nim sem jel jenom ja. Tak ted fakt nevim, o co mu slo. Zrejme mel chut ulovit si nejakyho motorkareidontknowfuckfuck


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Jiřina (Člen)
28.05.2007 10:08:59
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Loser psal:

ja sem se fcera pretlacoval  s autobusem. Jel jsem za nim pekne dlouho, pze predjet se fakt nedalo. Najednou vidim cedulu rozsireni do dvou jizdnich pruhu (nebo jak se ta krava jmenuje), tak si rikam: zupa, ted ho aspon dam. Toz jsem to rozjel a chystal jsem se odbocit do prichazejiciho levyho pruhu. Ale co se nestalo - ve chvili, kdy jsem byl asi v pulce autobusu, si to ten curamedan zacal najizdet taky do levyho (a bez blinkru). Toz na nej zacinam troubit. A co myslite, ze von? Presne tak - vubec nic. V klidu si najel do levyho pruhu a ja jsem to musel brat v protismeru (nastesti nic nejelo). Kdyz jsem ho predjel, tak cumym, proc vlastne najizdel do toho levyho - jestli tam mel nejakou prekazku nebo co. A co byste rekli ted? Presne tak - zase nic. Pred nim siroko daleko nikdo, ze nim sem jel jenom ja. Tak ted fakt nevim, o co mu slo. Zrejme mel chut ulovit si nejakyho motorkareidontknowfuckfuck

Tak to už bych asi fakt nevydržel a na další zastávce bych ho asi aji z toho autobusu vytáhl. A nebo za jízdy do něho kopnout, volat cajty, říct že mám zranění a fertig, s čurákem jednímsick


Tož tak:-D
Loser (Administrator)
28.05.2007 10:31:42
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

vyprdl sem se na nej a upaloval vod nej co nejdal.
Pak jsem jeste potkal nejakou asi psychicky labilni zenskou s autem plnym decek. Situace nasledujici: obec, plna cara, pred ni dve auta, odbocka doleva. Celou dobu jede vklidu za tema autama a najednou z niceho nic bez blinkru chtela predjizdet. To ale to prvni auto zacalo odbocovat doleva. Takze brutalni hamovacka na brzdy. Nastesti to ustali vseci bez narazu. Na predjizdeni uz se tada vyprdla a zase si to sinula dal v kolone (jel jsem porad za ni). Najednou vetsi krizovatka - jeden pruh doleva, druhej rovne a treti doprava. Mila krava jede porad v tom prostrednim az do stredu krizovatky a najednou z niceho nic, fik to (opet bez blinkru)doleva. Vubec ji nezajimalo, ze na semaforu svitila cervena pro odboceni vlevoidontknow

Vcera byl asi fakt nejakej divnej denidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
28.05.2007 11:35:51
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

...tak chodte pěšky bigsmile a to by jste stejně psali kdo vám šláp na nohu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
28.05.2007 12:54:23
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Jiřina psal:
Loser psal:

ja sem se fcera pretlacoval  s autobusem. Jel jsem za nim pekne dlouho, pze predjet se fakt nedalo. Najednou vidim cedulu rozsireni do dvou jizdnich pruhu (nebo jak se ta krava jmenuje), tak si rikam: zupa, ted ho aspon dam. Toz jsem to rozjel a chystal jsem se odbocit do prichazejiciho levyho pruhu. Ale co se nestalo - ve chvili, kdy jsem byl asi v pulce autobusu, si to ten curamedan zacal najizdet taky do levyho (a bez blinkru). Toz na nej zacinam troubit. A co myslite, ze von? Presne tak - vubec nic. V klidu si najel do levyho pruhu a ja jsem to musel brat v protismeru (nastesti nic nejelo). Kdyz jsem ho predjel, tak cumym, proc vlastne najizdel do toho levyho - jestli tam mel nejakou prekazku nebo co. A co byste rekli ted? Presne tak - zase nic. Pred nim siroko daleko nikdo, ze nim sem jel jenom ja. Tak ted fakt nevim, o co mu slo. Zrejme mel chut ulovit si nejakyho motorkareidontknowfuckfuck

Tak to už bych asi fakt nevydržel a na další zastávce bych ho asi aji z toho autobusu vytáhl. A nebo za jízdy do něho kopnout, volat cajty, říct že mám zranění a fertig, s čurákem jednímsick

Jojo! Moje řeč! Jenže ty máš na to figuru, já když slezu tak už musím rovnou konatsmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Jarken (Člen)
28.05.2007 14:18:27
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Z poslední doby bigsmile

poznatek č.1 :

Jedu na Skřítku od Šumperka, krásná rychlá pravá, solidně naklopení s Pepinou a ejhle v tom nejhorším okamžiku DVA cyklisté vedle sebe kymácející se ze strany na stranu jak šlapou do kopce - nic říkám si zvednu mašinu víc nadjedu si, udělám větší oblouk... když jsem to začal realizovat, ten vnější najednou ukázal rukou doleva jakoby chtěl odbočit!!Polil mne smrtelný pot - ja ve vrcholu zatáčky, ubrzdit nešlo bad říkám si fertig, já toho mamlase asi sejmu nebo co smile2, páč mi vleze přímo pod kola...ten človíček naštěstí ale neodbočoval, jen kolegovi cosi kdesi rukou ukazoval bigsmile

poznatek č.2 :

Před časem jedu takhle v Košicích autem po městě a dojedu pomalu se šinoucí kolonu osobáků, všichni poslušně v pravém pruhu, levý volný, tak jedu a vidím úplně vepředu zelený žigul a v něm postarší chlap, přičemž až s uctivým odstupem za ním je další auto,dojedu ho, chci ho předjet a ....najednou jsem vše pochopil proč kolona, proč odstup, proč pomalu bigsmile - dědek zničehonic bez blinkru fuk doleva, pak fuk doprava surprised...co vám budu psát projížděl bez blinkrů křižovatky, nedával přednost no hrůza, poslušně jsem se zařadil jak ostatní a čekal až někde zmizí a také škodolibě čekal až zezadu přifrčí někdo jako já a pak se s hrůzou v očích zařadí přede mne.Dočkal jsem se dvou  good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Zdenda (Člen)
28.05.2007 18:33:08
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Heh tak na tom bych si smlsnul a ještě víc muj tatíneksmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Jerry (Člen)
28.05.2007 19:43:55
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

surprisedTo se to hezky čte. Tak jsme si pobrečeli. Všichni jsou čuramedáni a my jsme dobrýgood. A já jsem jednou šel pěšky a naboso a vrazil jsem si řebík do nohy. Ten řebík teda musel bejt čuramedán 1 až 28.
Vždyť to sou všechno věci co nese život.idontknow
Naprosto přesně vím že každej z vás byl minimálně jednou v životě čuramedánem pro někoho jinýho!!bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Tak už nebrečte. Jděte se projet.good


A kurva...
DrIVER (Člen)
28.05.2007 21:37:25
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Když sou čuramedáni ti okolo, je to good Horší, když to člověk zjistí o sobě. Včera ve Slavkově jedu za plechovkou. Čuramedán jel fakt krokem bez zjevné příčiny. Dlouho sem jel za ním, pak sem to ale nevydržel a za křižovatkou, kde byla široká rovinka a nic nejelo, jsem otočil heftem a byl jsem před ním. No jak ho předjedu, kurva přechodsurprised, u něho borec s kočárkem. Ne že bych to neubrzdil, kdybych hodně chtěl, ale borec evidentně čekal co bude když slyšel, jak jsem zatahal. Tak jsem to už projel, ale je mi jasný, že ten borec včera potkal čuramedána na motorce.bad

vorel (Člen)
28.05.2007 21:38:21
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

žery neser, sem chtěl napsat něco dost podobnýho až to dočtu
to sme se teda sešli, samej férovej chlap


řikám si hurikán
Koldan (Člen)
29.05.2007 08:28:49
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

vorel psal:

žery neser, sem chtěl napsat něco dost podobnýho až to dočtu
to sme se teda sešli, samej férovej chlap

každej z nás udělá vobčas čuramedánštinu,ale já se bavím vo naschválech,vo tom dyž ti něgdo schválně přidá jen proto aby ses nedostal před něj,nebo ti schválně nedá přednost s tím,že ty to nějak ubrzdíš.Taky vobčas projedu na červenou páč si teho nevšimnu,prostě udělám chybu,ale naposled jak mě vyšachoval maník,kerej mě úmyslně zablokoval při předjíždění a tlemil se mi přímo do xichtu, tag to fuck nasere


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kožuch (Člen)
29.05.2007 08:43:03
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Taky jsme včera dali 200km do Brna, ale čuramedány jsem na cestě nepotkal. Čuramedáni jsme buď my s kámošem nebo ten nahoře, protože nás táhne přes 200km do Brna na okruh, no a když v 17.45 vytáhneme motorky z dodávky jako že se krásně povozíme tak pošle hustý mrak, který vychčije všecku vodu na okruh sick no a my pokorně nacvičíme nakládání motorek zpět do dodávky a jedeme smutní domů smile2 No nejeblo by vás? help

Bedřich (Člen)
30.05.2007 12:39:07
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

JJ, je to tak spoustu čuramedánů je na světě, jako můj kámoš. Když ti někdo řekne, že najede na dálnici svojí fiestou 1.5D, nasadí 110 a z kopce 120 víc ho nezajímá, je  OK. Ale když ti pak dodá, že úplně pravej je pro kamiony a jeho je ten střední či levej surpriseda v tom jede protože může a nepřekračuje rychlost ... Když mu řeknu že může jet tech 110 v ouplně pravim v maximálním klidu a svojí pohodě mi znova řekne, že to je pro kamionysurprisedsurprised on tam přece nepojede (EGOsurprisedsurprised)
Takle uvažuje moc lidí a to je právě ta bída na našich dálnicích...

Ted jsem jel z Blavy až do Práglu. Někde u Humpolce jsem dojel pasata. V něm německá gertrůda a na kufru pasatu V6. Já jel dodávkou a mastil jsem to dom cca140-150 furt. Nicméně dojíždim gertrůdu v levim pruhu, moje rychlost evidentně vyšší než gertrůdy v levim(pravej volnej tak 20km). Dojíždim, dávám levý blinkr, přibližuji se víc, blinkr nazabírá. Tedy probliknu dálkovejma. Nic, musim brzdit, znoval lehce bliknu dálkovýma, nic. Musim brzdit už fest a dálkový dávám naplno. Babčapussy jen koukne do zrcátka. Srovnám rychlost s gertrůdou na 110, blikám levym, dálkovy vypnutý. No a gertruda za toho šestihrnce vzala a ujela. Mě než se to na těch 130-140 rozjede,  řikam si pussy, je klid. No ale já ji za 5km dojel znovasmile2 celej proces s blikáním probíhá znovu bába nic. Pak za to zase vzala.bad Za dalších 5 km jsem ji znovu dojel a cely znovu. Dobrzdil jsem blikal, dálkový a nic. Tak jsem začal stát na klaksonu. To ta pussy vydržela snad dvě minuty a pak uhla do pravýho a nepřidala. Já myslel, že ji tou dodávkou narvou do Želivkyfuckfuckfuck

Najezdim toho taky docela dost a je to pořád dokola, lidi jsou beohledný a spousta si jich hledí jen před sebe, někdo i vlevo či pravo a málo lidí kouká i za sebesmile2

Cestoval ať už po jedný ose či dvou mě baví, budu jezdit dál a ty čuramedáni  jako záporná věc tomu patří... třeba bude lípbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Koldan (Člen)
30.05.2007 17:28:29
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

ale zme to tady hezky začuramedánovali,že jobigsmilebigsmilebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Loser (Administrator)
30.05.2007 17:34:33
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Koldan psal:

ale zme to tady hezky začuramedánovali,že jobigsmilebigsmilebigsmile

aspon sem mel v praci co cist a nenudil jsem sebigsmilebigsmilegood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
klara (Člen)
30.05.2007 19:11:46
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

bigsmilebigsmilebigsmile To už mě teda dlouho nic tak dobře nepobavilo, jako tahle debata.... Tak vtipně podaný povídání vo kokotech je prostě skvělý!bigsmilebigsmilebigsmile
Já potkala jednoho v pondělí. Valim si to na "espéčku" domu a v poli, kde neni pro vysokej porost vidět, ale je tam jedna docela hezká zatáčka, potkám PŘÍMO V KOLENĚ kreténa ve stodváce na mojí polovině, protože si nadjížděl jak kdyby mu tam nemohlo nic vyjet. Já nestihla udělat nic, on hodil takovou myšku, moc si z toho nepamatuju, byla sem totálně v šoku, myslim, že sem se ho snad musela něčim votřít... skoro sem ani nemohla zastavit, klepaly se mi ruce, nohy, tep snad 300, normálně mě bolely svaly. Kdyby to bylo jinak, zajímalo by mě, jestli bych ho přeskočila nebo byla vpáčená někde v tý škodovce...smile2
Děkuju Bohu, že to dopadlo dobře a tomuhle č...... přeju, aby si někde fakt pořádně namlátil hubu, idiot!Ale SÁM.

Mirek D (Člen)
30.05.2007 21:05:50
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

bobule psal:

jeden takovej čuramedán je muj nastávající tchán, po tom co jsme se bavily vo motorkářích a ježdění tak mě řek že v kolonách zásadně neuhne a naopak ještě najede doprostřed aby motorka nemohla projet, a když sem se ho rozčarovaně zeptal proč to dělá tak mě řek že nechápe proč by ten motorkář měl tu kolonu project rychlejc jak von, že když čeká von, tak ať si počká i motorkaidontknow no nato jsme dali ještě pár piv a já ho poslal několikrát do pussypussypussy a že mě může fuckfuckfuck a od tý doby se moc nemusímebigsmile

Není náhodou z Prahéé? To by dost vysvětlovalo... .

PS: A to je to bejvalej autobusák kterej má za sebou mega km bez nehody, prostě je to čuramedán.


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
30.05.2007 21:10:12
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

maňas psal:

no tak sice už plechovkou jezdím minimálně,ale u nás sou největší pradebilové autobusáci (tím nemyslím osiho ,mirka,ani ostatní) mistři světa ti vyjedou ze zastávky když ho předjíždíš a seš deset metrů za nim ,posledně sem to nevydržel a jelikož sem nespěchal jel za mnou těch zbylejch osum kiláků co mi zbývalo do práce asi 20km/h ,no nasranej byl zjevně a lidi,jelikož to byl linkáč,asi taky

Dneska mě asi jeden z Icomu proklel. Chtěl si to pokrátit přes našu ulicu kde je léta zákaz "nad 3,5 t". Stálo tam moje auto. Vše normální do 3,5 t projede. On musel 400 m couvat. KOlega nekolega. Hlásil mi to soused, já byl pryč.


Autobus je taky Suzuki... .
mates (Člen)
06.06.2007 08:01:53
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

jj sů to ko.oti .... valím si takhle ráno do hokny (pro brňáky :  po Kotlářské) je tam silnice o dvou pruzích, dojíždím trajfl kterej jede v pravým pruhu ... pohoda už sem skoro u něj když si perifiérně všimnu že nějaký jelito v ochtávce kerý jede vedle mě za tím trolejbusem se rozhodl že ten trajfl teda předjede ale u toho mě vytlačí do boku páč přece jedu na mašině a tím pádem nemám nárok na to jet prostředkem pruhu ..... když už byl LP kolem asi 10cm od mý nohy začal aj troubit ... kopl sem mu teda 2x do blatníku a poklepel si na helmu a vokázal fuck ...... když sme pak na semafóře stáli vedle sebe počastoval sem ho aj slovně což teda nechtěl pochopit a furt vyřvával něco vo tom proč mu neuhnu a že sem taky pěknej ko.kot idontknow  .... sů to pussy


… voranžová
Lihy (Člen)
06.06.2007 08:14:25
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

mates psal:

jj sů to ko.oti .... valím si takhle ráno do hokny (pro brňáky :  po Kotlářské) je tam silnice o dvou pruzích, dojíždím trajfl kterej jede v pravým pruhu ... pohoda už sem skoro u něj když si perifiérně všimnu že nějaký jelito v ochtávce kerý jede vedle mě za tím trolejbusem se rozhodl že ten trajfl teda předjede ale u toho mě vytlačí do boku páč přece jedu na mašině a tím pádem nemám nárok na to jet prostředkem pruhu ..... když už byl LP kolem asi 10cm od mý nohy začal aj troubit ... kopl sem mu teda 2x do blatníku a poklepel si na helmu a vokázal fuck ...... když sme pak na semafóře stáli vedle sebe počastoval sem ho aj slovně což teda nechtěl pochopit a furt vyřvával něco vo tom proč mu neuhnu a že sem taky pěknej ko.kot idontknow  .... sů to pussy

Mates: a proč si mu neuhnul? Když jedeš na motorce, taky seš rád když ti někdo uhne a ty můžeš projetidontknow

Mám nejrači borce co podle tacha jedou v obci 50 a jakmile je někdo chce předjet začnou blokovat bo voni jedou přece max povolenou rychlostí a nepřipustěj aby jel někdo jinaksick

mates (Člen)
06.06.2007 08:24:13
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

Lihy: neuhnul ? ....   mno páč by sme se oba dva do toho pruhu nevešli ... byl tam aj protisměr plnej aut  idontknow  ....


… voranžová
mates (Člen)
06.06.2007 08:26:44
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

apropo 50 sem nejel ... nikoho sem neblokoval ... a páč sem zrovna vyjel z baráku tak byl motor studenej takže sem žádný street závody neprováděl .... jo a měl sem ještě zalepený oči a zpomalený ranní reakce fuck


… voranžová
Lihy (Člen)
06.06.2007 10:25:56
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

mates psal:

apropo 50 sem nejel ... nikoho sem neblokoval ... a páč sem zrovna vyjel z baráku tak byl motor studenej takže sem žádný street závody neprováděl .... jo a měl sem ještě zalepený oči a zpomalený ranní reakce fuck

Mates: se hned nečil :D
ta druhá část nebyla vůbec na tebe proto sem tam dal ty dva řádky pauzu :)

mates (Člen)
06.06.2007 10:36:45
Offline

Re: čuramedáni na silnicích

dobrá dobrá ... ale vypadalo to tak smile1


… voranžová

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr