Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zkrácení výfuků.

John (Člen)
27.12.2013 18:04:37
Offline

Zkrácení výfuků.

Čau všichni,
dnes jsem sundal laďáky abych je převatoval, a zjistil jsem, že pod objímkou se začíná trhat plášť. Zajímavý že u obou idontknow
Dotaz zní, jestli při zkrácení o 10 až 15 cm nějak výrazně změním zvukový projev ?
Něco málo o zkracování jsem našel v předchozích diskuzích, snad by to neměl být problém.
Do nového opláštění se mi nechce.
Dík za každou radu.

Filous (Člen)
27.12.2013 18:18:18
Offline

Re: Zkrácení výfuků.

...změní se nejen zvukovej projef, ale i chování motoru, vobvzlášť v nískejch...a né k lepčímu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
John (Člen)
27.12.2013 18:27:33
Offline

Re: Zkrácení výfuků.

Filous psal:

...změní se nejen zvukovej projef, ale i chování motoru, vobvzlášť v nískejch...a né k lepčímu...

Tak tím je to daný, nechám to tak, jezdilo to doteď tak už se to neposere smile1
Dík good

Filous (Člen)
27.12.2013 18:34:55
Offline

Re: Zkrácení výfuků.

John psal:
Filous psal:

...změní se nejen zvukovej projef, ale i chování motoru, vobvzlášť v nískejch...a né k lepčímu...

Tak tím je to daný, nechám to tak, jezdilo to doteď tak už se to neposere smile1
Dík good

...na druhou stranu stříkadlo si s tym poradí líp jag karbec...třeba já zkracoval vo 12 cm a dole ucukaný, nervózní na plynu, f pjeti ďoura...po instalaci DB killeru se fšecko srovnalo a uhladilo, tagže uš ho nevyndávám...ale řek bych, že to teť nejni dole tag fsteklý, coš mě trochu sere, ale stejně uš jezdim jag mrdalsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
John (Člen)
27.12.2013 19:00:49
Offline

Re: Zkrácení výfuků.

DB killer nemám a nehodlám nic riskovat , dám vatu a fertig.
Jo a jako mrdal jezdím taky, ale to už je asi daný věkem smile2 zase dobrý že udržíme moč good .....zatím

K.a.s.y.m. (Člen)
27.12.2013 19:51:24
Offline

Re: Zkrácení výfuků.

Filous psal:
John psal:
Filous psal:

...změní se nejen zvukovej projef, ale i chování motoru, vobvzlášť v nískejch...a né k lepčímu...

Tak tím je to daný, nechám to tak, jezdilo to doteď tak už se to neposere smile1
Dík good

...na druhou stranu stříkadlo si s tym poradí líp jag karbec...třeba já zkracoval vo 12 cm a dole ucukaný, nervózní na plynu, f pjeti ďoura...po instalaci DB killeru se fšecko srovnalo a uhladilo, tagže uš ho nevyndávám...ale řek bych, že to teť nejni dole tag fsteklý, coš mě trochu sere, ale stejně uš jezdim jag mrdalsmile2

u Youshi to zničí i zvuk..origo dýlka je luxusní..zkrácená má divnej chraplák.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr