Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » e-čtečka

Lenka (Člen)
16.05.2013 09:06:44
Offline

e-čtečka

už nemáme doma místo na papírový knihy, takže asi budu muset pořídit tedle elektronickej krám /i když se mi to jako dost příčí/...máte někdo? jakou?


...Do you know that bad girls go to hell?...
hlemejzd999 (Člen)
16.05.2013 09:13:14
Offline

Re: e-čtečka

ja teda zadnou nemam, pac to povazuju  v mym pripade za picovinu , pac ctu cim dal tim min , ale tadyklenc byl jeden hezkej clanek pro srovnani:
http://cdr.cz/clanek/recenze-elektronickych-ctecek ... taky dole v diskuzi pod clankem si pocti
...jo a na technetu byl taky peknej srovnavaci testgood : http://technet.idnes.cz/ceske-ctecky-cy … chnika_pka


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
děda (Člen)
16.05.2013 09:29:07
Offline

Re: e-čtečka

Pokud muzu poradit poridil bych si nejakej slusnej tablet.Knih tam nacpes hafo a muzes na tom sjizdet net a vse :)

tachec (Člen)
16.05.2013 09:34:54
Offline

Re: e-čtečka

Na takové to domácí čtení je dobrý Amazon Kindle 5 černý (BEZ REKLAM) - a nejlíp ho koupit někde v zahraničí - ta cena je pak trochu někde jinde...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Žirafa (Člen)
16.05.2013 09:43:32
Offline

Re: e-čtečka

Já mám tuhle akorát byla bez toho označení 3G http://www.alza.cz/amazon-kindle-touch-3g-d266280.htm, mám jí skoro rok, a přečetla jsem v ní cca 40 knížek (zatím jsem všechny sehnala na netu zadarmo) a nedám na ní dopustit... Rozhodně nelituju toho, že jsem do ní investovala, i když dneska už bych si asi koupila verzi bez wi-fi (nevyužívám) a klidně i bych oželela to, že je dotyková, ale do jiné než do Amazonu bych asi nešla... Líbí se mi hlavně výdrž baterky, nabíjím tak dvakrát do měsíce, elektronickej inkoust je u čtečky více méně nutnost, podsvícený displej ničí oči a žere baterku...
Mamka má tuhle http://www.alza.cz/amazon-kindle-4-sedy … 361514.htm s reklamama a je taky moc spokojená...
Tyhle sponzorované verze s reklamou jsou levnější a reklama tě nijak neomezuje, zobrazí se tam jenom když přestaneš číst tak místo nějaké tapety při vypnuté obrazovce je tam prostě reklama na nějakou další knížku...
Já jsem hodně velký knihomol a miluju normální tištěné knihy a nejraděj bych doma měla všechny oblíbené autory už pro ten pocit a kocháním se na narvanou knihovnu... Ale bohužel z prostorových důvodů to jaksi není možné a při dnešní ceně knížek to taky není úplně reálné, takže investice do čtečky je podle mě dobrá volba...  Navíc je super, že ve čtečce máš spoustu knížek a když někde jsem a jednu dočtu tak můžu hned začít jinou a odpadává tahání těžkých a velkých knih...


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Žirafa (Člen)
16.05.2013 09:46:28
Offline

Re: e-čtečka

děda psal:

Pokud muzu poradit poridil bych si nejakej slusnej tablet.Knih tam nacpes hafo a muzes na tom sjizdet net a vse :)

No tablet je super věc, ale pokud čte často, tak bude otrávená z dobíjení baterky a hlavně podsvícenej displej je na dlouhodobé čtení dost naprd...
Záleží hlavně na tom, jak moc kdo čte, ale pokud se jedná o hodiny týdně tak bych do tabletu asi určitě nešla...


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Lenka (Člen)
16.05.2013 09:52:19
Offline

Re: e-čtečka

Žirafa psal:
děda psal:

Pokud muzu poradit poridil bych si nejakej slusnej tablet.Knih tam nacpes hafo a muzes na tom sjizdet net a vse :)

No tablet je super věc, ale pokud čte často, tak bude otrávená z dobíjení baterky a hlavně podsvícenej displej je na dlouhodobé čtení dost naprd...
Záleží hlavně na tom, jak moc kdo čte, ale pokud se jedná o hodiny týdně tak bych do tabletu asi určitě nešla...

přesně tak, tablet nechci, už takhle mám voči jak krtek...čtečka se mi právě líbí v tom, že to je jako knížka...


...Do you know that bad girls go to hell?...
nicola.foxx (Člen)
16.05.2013 12:48:43
Offline

Re: e-čtečka

Máš štěstí, že du právě kolem.
1) Kupovat tablet na čtění knih je mega píčovina. Když na tom budeš číst, tak porád svítí display a žere to baterku. Takže pak to dobíjíš třebas na dovolený 3x -4x za den.

2) U těch čteček jako je Amazon Kindle a nebo novější whitepapper http://ctecky-elektronickych-knih.heure … aperwhite/ vydrží baterka měsíc a je to super. Je to dost podobný i u ostatních výrobců jako PocketBook atd..
Je to dobře čitelný i na sluníčku nebolí od toho oči, jako u klasickýho papíru.
Pokud se rozhodneš pro čtečku která nemá nasvícenej display jako je třebas ten Amazon Kindle 3,4 a 5, tak si k tomu při špatným světle musíš rozsvítit jako u klasický knížky.

Mám Kindle 4 a jsem s tím maximálně spokojenej.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Lenka (Člen)
16.05.2013 13:30:20
Offline

Re: e-čtečka

nicola.foxx psal:

Máš štěstí, že du právě kolem.
1) Kupovat tablet na čtění knih je mega píčovina. Když na tom budeš číst, tak porád svítí display a žere to baterku. Takže pak to dobíjíš třebas na dovolený 3x -4x za den.

2) U těch čteček jako je Amazon Kindle a nebo novější whitepapper http://ctecky-elektronickych-knih.heure … aperwhite/ vydrží baterka měsíc a je to super. Je to dost podobný i u ostatních výrobců jako PocketBook atd..
Je to dobře čitelný i na sluníčku nebolí od toho oči, jako u klasickýho papíru.
Pokud se rozhodneš pro čtečku která nemá nasvícenej display jako je třebas ten Amazon Kindle 3,4 a 5, tak si k tomu při špatným světle musíš rozsvítit jako u klasický knížky.

Mám Kindle 4 a jsem s tím maximálně spokojenej.

asi taky půjdu do Kindlu...máš zkušenost s těma jejich origo lampičkama? je to k něčemu? já to chci totiž na čtení převážně v noci, když si nemůžu rozsvítit lampičku, abych nebudila dítě...


...Do you know that bad girls go to hell?...
nicola.foxx (Člen)
16.05.2013 14:35:05
Offline

Re: e-čtečka

Lenka psal:

asi taky půjdu do Kindlu...máš zkušenost s těma jejich origo lampičkama? je to k něčemu? já to chci totiž na čtení převážně v noci, když si nemůžu rozsvítit lampičku, abych nebudila dítě...

Zkušenosti s těma jejich lampičkama nemám. Když čtu doma, tak většinou v obejváku a nebo na rybach a tam mám čelovku.
Každopádně bych se být tebou zaměřil na tenhle Kindle http://www.ebook-ctecky.cz/set-amazon-k … knihy-p359 . S touhle čtečkou lampičku vůbec neřešíš, pač to osvětluje diodama. Ten svůj Kindle 4 sem tam kupoval a obchod je v pohodě. A ty pouzdra Tuff-luw sou perfektní. Bez toho pouzdra to tam maj za 3889 http://www.ebook-ctecky.cz/amazon-kindl … ffers-p206 .

Kdybych si měl teď kupovat čtečku tak jdu do Paperwhite.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Lenka (Člen)
16.05.2013 14:40:52
Offline

Re: e-čtečka

nicola.foxx psal:
Lenka psal:

asi taky půjdu do Kindlu...máš zkušenost s těma jejich origo lampičkama? je to k něčemu? já to chci totiž na čtení převážně v noci, když si nemůžu rozsvítit lampičku, abych nebudila dítě...

Zkušenosti s těma jejich lampičkama nemám. Když čtu doma, tak většinou v obejváku a nebo na rybach a tam mám čelovku.
Každopádně bych se být tebou zaměřil na tenhle Kindle http://www.ebook-ctecky.cz/set-amazon-k … knihy-p359 . S touhle čtečkou lampičku vůbec neřešíš, pač to osvětluje diodama. Ten svůj Kindle 4 sem tam kupoval a obchod je v pohodě. A ty pouzdra Tuff-luw sou perfektní. Bez toho pouzdra to tam maj za 3889 http://www.ebook-ctecky.cz/amazon-kindl … ffers-p206 .

to by šlo, na amazonu je za 119$...díííky trenére cool

Kdybych si měl teď kupovat čtečku tak jdu do Paperwhite.


...Do you know that bad girls go to hell?...
Petr J. (Člen)
16.05.2013 15:09:54
Offline

Re: e-čtečka

Lenka psal:

už nemáme doma místo na papírový knihy, takže asi budu muset pořídit tedle elektronickej krám /i když se mi to jako dost příčí/...máte někdo? jakou?

...Ty umíš číst nebo chceš jen vypadat v tramvaji důležitě? bigsmile

Lenka (Člen)
16.05.2013 15:41:24
Offline

Re: e-čtečka

Petr J. psal:
Lenka psal:

už nemáme doma místo na papírový knihy, takže asi budu muset pořídit tedle elektronickej krám /i když se mi to jako dost příčí/...máte někdo? jakou?

...Ty umíš číst nebo chceš jen vypadat v tramvaji důležitě? bigsmile

ne...já umim jenom psát, a chci vypadat důležitě tady cool


...Do you know that bad girls go to hell?...
Ondráš (Člen)
16.05.2013 15:57:33
Offline

Re: e-čtečka

Kindle asi těží hlavně z toho provázání s Amazonem. pkud to využiješ, tak Kindle je jasná volba. Pokud ne, tak bych zkusil něco jiného.

Mám Kindla a na čtení OK. Výdrž měsíc v pohodě a když je nejhůř, tak i ten prohlížeč co tam je integrovaný se dá použít.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lenka (Člen)
16.05.2013 20:02:46
Offline

Re: e-čtečka

Ondráš psal:

Kindle asi těží hlavně z toho provázání s Amazonem. pkud to využiješ, tak Kindle je jasná volba. Pokud ne, tak bych zkusil něco jiného.

Mám Kindla a na čtení OK. Výdrž měsíc v pohodě a když je nejhůř, tak i ten prohlížeč co tam je integrovaný se dá použít.

no já právě si nejsem uplně jistá, jestli to využiju, čtu převážně v češtině (angličtinu hodně vobčas), ale tak prej se to dá nějak přes amazon nahrávat do tý čtečky nebo co...musim to ještě prozkoumat...
jako koukala jsem, co se tak dá koupit, potřebuju něco, s čim můžu číst v noci /typu Kindle Paperwhite, jak mi poradil tady kolega/...a vono toho je na trhu dost...takže se zejtra mrknu do Holešek na svět knihy a snad budu moudřejší (i když to už vlastně moc nejde bigsmile )


...Do you know that bad girls go to hell?...
Kelly01 (Člen)
16.05.2013 20:25:30
Offline

Re: e-čtečka

Kindle je zlatej, zkonvertuješ na něj co chceš, nabídka titulů v češtině je obrovská,
další bude zas Kindlegood


God Save The Queen!
Fik-B6S (Člen)
16.05.2013 20:40:41
Offline

Re: e-čtečka

Jak už tady asi hodně lidí psalo. Kup Kindel, prodávali jsme i levnější číny a stojí to za hovno....sick


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Žirafa (Člen)
16.05.2013 20:56:07
Offline

Re: e-čtečka

nicola.foxx psal:
Lenka psal:

asi taky půjdu do Kindlu...máš zkušenost s těma jejich origo lampičkama? je to k něčemu? já to chci totiž na čtení převážně v noci, když si nemůžu rozsvítit lampičku, abych nebudila dítě...

Zkušenosti s těma jejich lampičkama nemám. Když čtu doma, tak většinou v obejváku a nebo na rybach a tam mám čelovku.
Každopádně bych se být tebou zaměřil na tenhle Kindle http://www.ebook-ctecky.cz/set-amazon-k … knihy-p359 . S touhle čtečkou lampičku vůbec neřešíš, pač to osvětluje diodama. Ten svůj Kindle 4 sem tam kupoval a obchod je v pohodě. A ty pouzdra Tuff-luw sou perfektní. Bez toho pouzdra to tam maj za 3889 http://www.ebook-ctecky.cz/amazon-kindl … ffers-p206 .

Kdybych si měl teď kupovat čtečku tak jdu do Paperwhite.

Já k tomu mám tuhle lampičku http://www.antracitshop.cz/antracitshop … indle-3-DX a baterky vydrží cca dva měsíce, svítí to v pohodě, ale je to takovej plastovej šunt, myslím, že když koupíš nějakou neoriginální tak tím nic nezkazíš, jen to chce nějakou ledkovou. Čtu taky dost v noci když přítel vedle mě usíná a vůbec ho to neruší...
Já provázanost Kindlu s Amazonem vůbec nevyužívám, ale prostě když jsem vybírala čtrčku tak kvalita, parametry a podporované formáty rozhodly a Kindle byl jasná volba good


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Kelly01 (Člen)
17.05.2013 07:13:33
Offline

Re: e-čtečka

V noci se šuká, spí ale nečte, co je tohle za móduheadshakesurprisedbigsmile


God Save The Queen!
tachec (Člen)
17.05.2013 07:24:01
Offline

Re: e-čtečka

Kelly01 psal:

V noci se šuká, spí ale nečte, co je tohle za móduheadshakesurprisedbigsmile

To je kvůli nové výmluvě:

Místo "Bolí mě hlava!" člověk uslyší:

"Čtu si na Kindlu!" (a dokud mně nedojdou baterky, tak neotravuj...)


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Banditatom (Člen)
17.05.2013 07:55:35
Offline

Re: e-čtečka

Kelly01 psal:

V noci se šuká, spí ale nečte, co je tohle za móduheadshakesurprisedbigsmile

A co s teho v noci delas ty?evilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lenka (Člen)
17.05.2013 09:09:04
Offline

Re: e-čtečka

Kelly01 psal:

V noci se šuká, spí ale nečte, co je tohle za móduheadshakesurprisedbigsmile

šukání je pro děcka bigsmile
my trochu starší musíme bejt vzhůru a číst si....obzvlášť když chtěj bejt vzhůru i děti idontknow


...Do you know that bad girls go to hell?...
Žirafa (Člen)
17.05.2013 09:23:34
Offline

Re: e-čtečka

Kelly01 psal:

V noci se šuká, spí ale nečte, co je tohle za móduheadshakesurprisedbigsmile

No ono se to čtení dá stihnout i mezi tím, nejsem totiž chlap, kterej hned po tom vytuhne, a co já sama vzhůru v posteli čučet do stropu... bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Kelly01 (Člen)
17.05.2013 09:29:44
Offline

Re: e-čtečka

Nevytuhnemheadshake

Nabíráme sílu na ránobigsmile

Co "kdyby"surprised


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
17.05.2013 11:13:29
Offline

Re: e-čtečka

Žirafa psal:
Kelly01 psal:

V noci se šuká, spí ale nečte, co je tohle za móduheadshakesurprisedbigsmile

No ono se to čtení dá stihnout i mezi tím, nejsem totiž chlap, kterej hned po tom vytuhne, a co já sama vzhůru v posteli čučet do stropu... bigsmile

Prdlajs mi nevytuhnem mi dlouze premyslimebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jardagsf (Člen)
17.05.2013 14:26:22
Offline

Re: e-čtečka

Cetl jsem na PDA, ted 7" samsunga tablet, v nouzi foun a protoze ctu v noci a na rybach a nechci externe svitit tak jsem chtel podsviceny displey , jako dalsi bude S4 nebo Note - 5" by melo stacit a mam to furt s sebou tablet je na net taky fajn........


MOTO KOZZI GRISO
Petr J. (Člen)
17.05.2013 15:12:40
Offline

Re: e-čtečka

Lenka psal:
Kelly01 psal:

V noci se šuká, spí ale nečte, co je tohle za móduheadshakesurprisedbigsmile

šukání je pro děcka bigsmile
my trochu starší musíme bejt vzhůru a číst si....obzvlášť když chtěj bejt vzhůru i děti idontknow

...Kelly souhlas....zašukat a spát good

Mour (Člen)
17.05.2013 15:18:55
Offline

Re: e-čtečka

Petr J. psal:
Lenka psal:
Kelly01 psal:

V noci se šuká, spí ale nečte, co je tohle za móduheadshakesurprisedbigsmile

šukání je pro děcka bigsmile
my trochu starší musíme bejt vzhůru a číst si....obzvlášť když chtěj bejt vzhůru i děti idontknow

...Kelly souhlas....zašukat a spát good

...zašukat ...a pádit domů bigsmile

nicola.foxx (Člen)
17.05.2013 15:21:47
Offline

Re: e-čtečka

jardagsf psal:

Cetl jsem na PDA, ted 7" samsunga tablet, v nouzi foun a protoze ctu v noci a na rybach a nechci externe svitit tak jsem chtel podsviceny displey , jako dalsi bude S4 nebo Note - 5" by melo stacit a mam to furt s sebou tablet je na net taky fajn........

Jenže zrovna na těch rybách je čtení na tabletu, telefonu na hovno. Pár hodin a je po baterce. Eink display vydží podstatně delší dobu, takže nemusím řešit žádný externí baterky a solární dobíjení.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
17.05.2013 19:35:41
Offline

Re: e-čtečka

Lenka psal:

no já právě si nejsem uplně jistá, jestli to využiju, čtu převážně v češtině (angličtinu hodně vobčas), ale tak prej se to dá nějak přes amazon nahrávat do tý čtečky nebo co...musim to ještě prozkoumat...

Když si to spáruješ a na Amazonu něco koupíš, tak se ti to tam automaticky nahraje při dalším připojení k internetu. Druhá možnost je, že po zaregistrování dostaneš e-mailovou adresu na kterou když pošleš to co chceš do té čtečky nahrát, tak se ti to zase při dalším připojení k internetu nahraje. Jen je potřeba ještě spárovat s e-mailem svým (jen z něj to pak jde posílat) a bohužel to nežere všechny formáty. Jinak se dá celkem jednoduše nahrávat  a spravovat třeba přes Calibri a USB kabel.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lenka (Člen)
17.05.2013 20:12:10
Offline

Re: e-čtečka

Ondráš psal:
Lenka psal:

no já právě si nejsem uplně jistá, jestli to využiju, čtu převážně v češtině (angličtinu hodně vobčas), ale tak prej se to dá nějak přes amazon nahrávat do tý čtečky nebo co...musim to ještě prozkoumat...

Když si to spáruješ a na Amazonu něco koupíš, tak se ti to tam automaticky nahraje při dalším připojení k internetu. Druhá možnost je, že po zaregistrování dostaneš e-mailovou adresu na kterou když pošleš to co chceš do té čtečky nahrát, tak se ti to zase při dalším připojení k internetu nahraje. Jen je potřeba ještě spárovat s e-mailem svým (jen z něj to pak jde posílat) a bohužel to nežere všechny formáty. Jinak se dá celkem jednoduše nahrávat  a spravovat třeba přes Calibri a USB kabel.

jo, kámoš mi něco o tom Calibri říkal, i o tom posílání mailem...příští tejden to vomrknu (na Svět knihy mě hodně zklamali, žádný čtečky idontknow, zas mám ale podepsanou knížku vo Dakaru a taky vod Roberta Fulghuma ), takže pak se uvidí, beztak to koupim na Amazonu, tam je to za uplně jiný peníze a prej i se zárukou a tak podobně je s nima mnohem lepší jednání než s českejma prodejcema....


...Do you know that bad girls go to hell?...
Kelly01 (Člen)
17.05.2013 20:22:23
Offline

Re: e-čtečka

Přednost dávám "Kindle Collection Manager"...


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
18.05.2013 19:57:40
Offline

Re: e-čtečka

Mour psal:
Petr J. psal:
Lenka psal:


šukání je pro děcka bigsmile
my trochu starší musíme bejt vzhůru a číst si....obzvlášť když chtěj bejt vzhůru i děti idontknow

...Kelly souhlas....zašukat a spát good

...zašukat ...a pádit domů bigsmile

....já to mám vše doma, tak naštěstí nemusím nikam pádit bigsmile

Kelly01 (Člen)
19.05.2013 07:32:27
Offline

Re: e-čtečka

Ale už to je celkem nuda, cobigsmile?


God Save The Queen!
jioolk (Člen)
20.05.2013 12:42:54
Offline

Re: e-čtečka

Cus, mam Kindle 4 s reklamama a v pohode slouzi tusim 2 rokem. Jak psali ostatni, vydrz je supr, kolem toho mesice kazdodenniho cteni. Navic kvalita zpracovani je proste vyborna, chovam se k nemu hur nez k normalni knizce (prasknu do baglu mezi ostatni veci a vyrazim, semtam mi spadne, typicky ze strechy auta :D) a ne a ne se posrat at uz si muzu koupit paperwhita :D

nicola.foxx (Člen)
20.05.2013 14:42:31
Offline

Re: e-čtečka

Ohledně těch knížek. Tady máš odkaz kde si můžeš stáhnout balík http://www.ulozto.cz/hledej?type=size__ … p;q=eknihy . Já používám calibre a po instalaci upravím výstupní kódování na cp1250 (nekurví to češtinu při převodu do mobi.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Petr J. (Člen)
20.05.2013 16:49:50
Offline

Re: e-čtečka

Kelly01 psal:

Ale už to je celkem nuda, cobigsmile?

...pořád ještě ne....to se stává? bigsmile

osiris (Člen)
30.12.2013 23:13:19
Offline

Re: e-čtečka

...jestli můžu poradit, mám teď novou zkušenost s phocketbook touch lux, má taky podsvětlení diodama jako kindle paperwhite, na rozdíl od kindle se u tohohle dá i vypnout; mraky formátů napříč platformama, takže čtení všeho bez převodů a ke všemu nižší cena při stejnejch parametrech (jak výkonu, tak velikosti a hmotnosti), docela bomba, řek bych že maličko předjeli kindle


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tajnej (Člen)
31.12.2013 01:06:24
Offline

Re: e-čtečka

osiris psal:

...jestli můžu poradit, mám teď novou zkušenost s phocketbook touch lux, má taky podsvětlení diodama jako kindle paperwhite, na rozdíl od kindle se u tohohle dá i vypnout; mraky formátů napříč platformama, takže čtení všeho bez převodů a ke všemu nižší cena při stejnejch parametrech (jak výkonu, tak velikosti a hmotnosti), docela bomba, řek bych že maličko předjeli kindle

velmi nerad smile1 musím s osim souhlasit (kromě toho nadbytečnýho h v názvu), mám jí od léta a ukrajinskejm číňanům za tenhle počin palec jednoznačně nahoru

osiris (Člen)
31.12.2013 09:49:50
Offline

Re: e-čtečka

...ač nerad smile1, musím s bédou o tom nadbytečným "h" souhlasit smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
31.12.2013 09:56:19
Offline

Re: e-čtečka

Asi máte pravdu, ale tyhle fičury jsou k čemusurprisedidontknow, do nejlevnějšího Kindlu to vždycky nějak převedu, podsvícení je na prd, mám rád pořádný světlo, víc jek 2GB stejně nepotřebuješ protože to je několik tisíc knih a stačí mít nahrátou stovku na jakoukoliv dovolenou, nesurprisedbigsmile

Ale asi to je fajn, stejně jako tablet bo jak říká Knor, sada "Debil" obsahuje, tablet, ajfoun a 5 profilů na fejsbůkubigsmile

Po třech dnech s tabletem letěl do koše a nahradí ho plně funkční ultrabúúúúksmile1

Jo, a nejlepší jsou VIP čuráci ve fitku co při hlídání tepovky odesílaj na těchhle xindlech pořád nějaký zprávy o tom že už běží na 6 nebo dali 14x 35kg na benchbigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
31.12.2013 11:17:58
Offline

Re: e-čtečka

...právě to světlo tam je super a když vezmeš, že kindle paperwhite je (nebo bylo?) to nej mezi čtečkama, tak tenhle pocketbook je řek bych ještě o kousek dál
...jo a nejsem si jistej jestli to správně chápeš, když píšeš o tabletu, my píšeme o čtečkách bigsmile (pocketbook není tablet) smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
31.12.2013 12:38:54
Offline

Re: e-čtečka

Ale jste na tom stejně jak myslí Knorbigsmile

Jasně že to chápu, měl jsem to v ruce ale za Kindle 4 bych to nevyměnil a ještě jsem nenašel zařízení které by mělo něco navíc abych tu potřebu dostal, navíc po zkušenostech s tabletem mi nic bez hardwarových tlačítek do rukou nesmí(myšleno všeobecně)..bigsmile

Takže za mne čím méně fičur tím více Adidas a menší naděje že se něco doseresmokin


God Save The Queen!
osiris (Člen)
31.12.2013 12:55:31
Offline

Re: e-čtečka

...nemotej do toho hovězí bujón
...víš o tom hovno, má to i tlačítka bigsmile
...a je mi jedno, že ty to nechceš smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
31.12.2013 13:32:23
Offline

Re: e-čtečka

Taky nechci šukat Evu Mendes bo její fičury taky nevyužiji, a nepředpokládám že ty bys s nimi ve Dvoře taky udělal nějakou extra kariérubigsmile

Zvlášť když k tomu Evě zasvítíš čtečkou, z toho bude úplně paf !bigsmile


God Save The Queen!
barynek (Člen)
31.12.2013 13:51:36
Offline

Re: e-čtečka

tachec psal:

Na takové to domácí čtení je dobrý Amazon Kindle 5 černý (BEZ REKLAM) - a nejlíp ho koupit někde v zahraničí - ta cena je pak trochu někde jinde...

good mám ho a jsem spokojenejsmile1


Bandit 4EVER!!!
Kelly01 (Člen)
31.12.2013 14:01:35
Offline

Re: e-čtečka

čím se liší 4 od 5, vypadaj stejněsurprised


God Save The Queen!
jardagsf (Člen)
01.01.2014 15:30:55
Offline

Re: e-čtečka

pocket touch lux je nejvic woe, kdyz dostanes pdf tak na amazonu jsi v perdeli, net na 3G zadara uz amazon nema, a podsvetleni je nejvic - bez toho svetla bych furt jel na tabletu, a slot na SD kartu je taky fajn - mam knihovnu na karte a jenom dohravam co kde najdu
jardagsf se cteckou vesele rybarici i v noci bigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Drakoxxl (Člen)
01.01.2014 16:16:44
Offline

Re: e-čtečka

Musím to potvrdit, páč žena jí ode mě dostala k narozkám v září. Nacpal jsem jí do toho móře knih od čtivejch autorů. Odezva rychlá, prostředí příjemný, podsvícení good a dotykáč super. První byla k vzteku, páč jí chybělo to vše předtím a jelikož byla omylem rozšlápnuta, tak byla nahrazena touhle. Všechno jí to převádím Hamster Free EbookConverterem do epubu.
Tady malej přehled co jsem jí tam narval. Za mě nejvíc Deaver a Nesbo good
Jeffery Deaver - Ďáblova slza.EPUB
Jeffery Deaver - Dívčí hrob.EPUB
Jeffery Deaver - Dvanáctá karta.EPUB
Jeffery Deaver - Hodinář.EPUB
Jeffery Deaver - Hořící drát.EPUB
Jeffery Deaver - Chopinův rukopis.EPUB
Jeffery Deaver - Iluze.EPUB
Jeffery Deaver - Kamenná opice.EPUB
Jeffery Deaver - Katedrála hrůzy.EPUB
Jeffery Deaver - Krvavá řeka.EPUB
Jeffery Deaver - Kříže u cesty.EPUB
Jeffery Deaver - Lekce smrti.EPUB
Jeffery Deaver - Manhattan je můj život.EPUB
Jeffery Deaver - Mělké hroby.EPUB
Jeffery Deaver - Milenka spravedlnosti.EPUB
Jeffery Deaver - Modrá sféra.EPUB
Jeffery Deaver - Neklid.EPUB
Jeffery Deaver - Panoptikum.EPUB
Jeffery Deaver - Pekelná kuchyně.EPUB
Jeffery Deaver - Prázdné křeslo.EPUB
Jeffery Deaver - Rozbité okno.EPUB
Jeffery Deaver - Sběratel kostí.EPUB
Jeffery Deaver - Smrt pornohvězdy.EPUB
Jeffery Deaver - Spící panna.EPUB
Jeffery Deaver - Tanečník.EPUB
Jeffery Deaver - Zahrada bestií.EPUB
Jeffery Deaver - Zločin.EPUB
Jeffery Deaver - Žhavé zprávy.EPUB
Jeffery Deaver -Horká noc jako stvořená pro zločin.EPUB
Jeffery Deaver -Pokoj smrti + povidk Učebnicový případ.epub
Jeffery Deaver -Tvůj stín.epub
Červenka nese smrt-Nesbø Jo.epub
Lovci hlav-Nesbø Jo.epub
Nemesis-Nesbø Jo.epub
Netopýří muž-Nesbø Jo.epub
Pentagram-Nesbø Jo.epub
Sněhulák-Nesbø Jo.epub
Spasitel-Nesbø Jo.epub
Švábi-Nesbø Jo.epub
Alexandrijská knihovna-Berry Steve.EPUB
Benátská zrada-Berry Steve.EPUB
Jantarová komnata-Berry Steve.EPUB
Rasputinovo proroctví-Berry Steve.EPUB
Rukopis Karla Velikého-Berry Steve.EPUB
Templářské dědictví-Berry Steve.EPUB
Třetí tajemství-Berry Steve.EPUB
Andělé a démoni-Brown Dan.EPUB
Bod klamu-Brown Dan.EPUB
Digitalní pevnost-Brown Dan.EPUB
Inferno Dan Brown.EPUB
Pavučina lží-Brown Dan.EPUB
Šifra mistra Leonarda-Brown Dan.EPUB
Ztracený symbol-Brown Dan.EPUB
Basnik-Michael Connelly.EPUB
Černá ozvěna -Michael Connelly.EPUB
Dvanáctá oběť-Michael Connelly.EPUB
Falešní hráči-Michael Connelly.EPUB
Temné proudy-Michael Connelly.EPUB
Vyhlidka-Michael Connelly.EPUB
Ztracené světlo-Michael Connelly.EPUB
Hypnotizér-Lars-Kepler.epub
Paganiniho smlouva-Lars-Kepler.epub
Písečný muž-Lars-Kepler.epub
Svědkyně ohně-Lars-Kepler.epub
Zabijáci-Olsen Adler.EPUB
Žena v kleci-Olsen Adler.EPUB
A pavouk přichází-Patterson James.EPUB
Bikiny-Patterson James.EPUB
Čtyři slepé myšky-Patterson James.EPUB
Chuť krve-Patterson James.EPUB
Jack a Jill-Patterson James.EPUB
Kočka a myš-Patterson James.EPUB
Nedostatek Důkazů-Patterson James.EPUB
Pátý jezdec-Patterson James.EPUB
Sběratel polibků-Patterson James.EPUB
Spirála zločinu-Patterson James.EPUB
Tanec smrti-Patterson James.EPUB
Černý řád-Rollins James.EPUB
Fantom hlubin-Rollins James.EPUB
Indiana Jones a Kralovství křišťálové lebky-Rollins James.EPUB
Jidášův kmen-Rollins James.EPUB
Klíč soudného dne-Rollins James.EPUB
Ledový ostrov-Rollins James.EPUB
Mapa z kostí-Rollins James.EPUB
Písečná bouře-Rollins James.EPUB
Pohřbeno v hlubinách-Rollins James.EPUB
Poslední orakulum-Rollins James.EPUB
_Deset plus jeden-Ed McBain.EPUB
80 milionů očí-Ed McBain.EPUB
87 revír se představuje-Ed McBain.EPUB
A-Ed McBain.EPUB
Alice v nebezpečí-Ed McBain.EPUB
Až do nejdelší smrti-Ed McBain.EPUB
Brokovnice-Ed McBain.EPUB
Byla jedna holčička-Ed McBain.EPUB
Dej mládencům ruku jako lopatu-Ed McBain.EPUB
Dlouho jsme se neviděli-Ed McBain.EPUB
Dům co postavil Jack-Ed McBain.EPUB
Hlídky-Ed McBain.EPUB
Hudlaři-Ed McBain.EPUB
Jack a fazole-Ed McBain.EPUB
Jako z lásky-Ed McBain.EPUB
Jeho slovo je zákon-Ed McBain.EPUB
Kalypso-Ed McBain.EPUB
Kniha špekouna Olieho-Ed McBain.EPUB
Kočka v botách-Ed McBain.EPUB
Kráska a zvíře-Ed McBain.EPUB
Která stála za vraždu-Ed McBain.EPUB
Nenávist-Ed McBain.EPUB
Nerozhodnost-Ed McBain.EPUB
Noc kouzel zbavená-Ed McBain.EPUB
Nokturno-Ed McBain.EPUB
Osm černých koní-Ed McBain.EPUB
Polibek-Ed McBain.EPUB
Popelka-Ed McBain.EPUB
Poprava a jiné povídky-Ed McBain.EPUB
Poslední naděje-Ed McBain.EPUB
Poslední tanec-Ed McBain.EPUB
Postrach-Ed McBain.EPUB
Prachy, prachy,prachy-Ed McBain.EPUB
Před zraky čtyřiceti miliónů-Ed McBain.EPUB
Příbuzenská křeč-Ed McBain.EPUB
Příliš tiché hodiny-Ed McBain.EPUB
Přízraky-Ed McBain.EPUB
Sekera-Ed McBain.EPUB
Skládačka-Ed McBain.EPUB
Skřet a královna-Ed McBain.EPUB
Slyšte-Ed McBain.EPUB
Šilhavý medvídek-Ed McBain.EPUB
Těžký prachy-Ed McBain.EPUB
To velké zlé město-Ed McBain.EPUB
Tři slepé myšky-Ed McBain.EPUB
Udělal jsem to já-Ed McBain.EPUB
Ukolébavka.EPUB
Útočník-Ed McBain.EPUB
Vánice-Ed McBain.EPUB
Vdovy-Ed McBain.EPUB
Ve víru velkoměsta-Ed McBain.EPUB
Vražda předem ohlášená-Ed McBain.EPUB
Všichni do jednoho-Ed McBain.EPUB
Zlatovláska-Ed McBain.EPUB
Zlovolnost-Ed McBain.EPUB
Zub za zub-Ed McBain.EPUB
a
Andělé všedního dne-Michal Viewegh.epub
Báječná léta pod psa-Michal Viewegh.epub
Báječná léta s Klausem-Michal Viewegh.epub
Názory na vraždu-Michal Viewegh.epub
Nové nápady laskavého čtenáře-Michal Viewegh.epub
Případ nevěrné Kláry-Michal Viewegh.epub
Román pro muže-Michal Viewegh.epub
Román pro ženy-Michal Viewegh.epub
Účastníci zájezdu-Michal Viewegh.epub
Výchova dívek v čechách-Michal Viewegh.epub
Zapisovatelé otcovské lásky-Michal Viewegh.epub
stačí bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Kelly01 (Člen)
01.01.2014 17:25:42
Offline

Re: e-čtečka

Nesbo nemáš celýho a i do 2GB toho nacpeš 5x vícbigsmile


God Save The Queen!
Drakoxxl (Člen)
01.01.2014 17:45:48
Offline

Re: e-čtečka

Nesba mám jen co net dal. bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Kelly01 (Člen)
01.01.2014 18:02:37
Offline

Re: e-čtečka

http://www.jonesbo.cz/#!knihy/c61v

Levhart už je k mání takysmile1


God Save The Queen!
Drakoxxl (Člen)
02.01.2014 14:06:17
Offline

Re: e-čtečka

Nasáto bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
nicola.foxx (Člen)
03.01.2014 07:40:23
Offline

Re: e-čtečka

Kelly01 psal:

čím se liší 4 od 5, vypadaj stejněsurprised

Barvou. Jinak je to stejný.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Lenka (Člen)
03.01.2014 22:28:12
Offline

Re: e-čtečka

kde berete ty knížky na netu? nemám nervy to někde hledat...
koupila jsem v létě kindle paperwhite a teda dlouho mi trvalo, než sem si zvykla (to je jak s novym chlapem...), ale už je to v cajku a docela na tom jsem schopná číst....


...Do you know that bad girls go to hell?...
hlemejzd999 (Člen)
03.01.2014 23:16:24
Offline

Re: e-čtečka

Lenka psal:

kde berete ty knížky na netu? nemám nervy to někde hledat...

třeba tuná je jich po kokot ...a hezky roztříděné good
http://www.warcenter.cz/viewforum.php?f=139
a nebo na uložto , no....


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
04.01.2014 09:07:57
Offline

Re: e-čtečka

Nebo si stáhni nějaký 2GB balík z ulož to a přeber si co tě zajímá, je to ve složkách podle aecedy..


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
04.01.2014 09:30:24
Offline

Re: e-čtečka

třeba tady je balíček a když rozklikneš vpravo ten obsah archívu , tak tam uvidíš jen na ukázku , jak to vypadá a jak je to řazené ...je tam dycky cca +-3000 knih
http://uloz.to/xixcMjjS/knizky-ebook-rar


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Drakoxxl (Člen)
04.01.2014 10:18:10
Offline

Re: e-čtečka

Tady máě přehled ať víš co hledat http://www.databook.cz/autori
Tady je to sice za poplatek 270,-kč na půl roku, ale zajímavá dostupnost knih http://www.mapaknih.cz/
No a když už člověk ví co hledá, tak to rychle najde jako například toho Levharta Epub hír http://torrentleech.cz/?p=3733 a PDF hír http://czshare.com/5820858/Levhart.pdf smokin


Lepší někdy, než nikdy.
Kelly01 (Člen)
04.01.2014 13:50:36
Offline

Re: e-čtečka

Nebo si je můžem měnitbigsmile


God Save The Queen!
Lenka (Člen)
05.01.2014 19:57:53
Offline

Re: e-čtečka

Kelly01 psal:

Nebo si je můžem měnitbigsmile

jako známky nebo tácky vod píf bigsmile

jo a ještě....chodí mi na čtečku časák VTM, existuje ještě něco takhle?


...Do you know that bad girls go to hell?...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr