Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » hříbky na b12 99

gsf (Člen)
09.04.2008 21:13:32
Offline

hříbky na b12 99

Hoj hoši a děvčata
potřebuju pár info a možná i fotek, jestli někdo máte fotky uchycení hříbků na rámu u b12 99 prosím pošlete mi foto na mail v profilu a třeba i nějáký rozměry atd prohledal sem forum ale nějak sem nebyl úspěšnej díkhelp


Na každou svini se najde řezník
hans (Člen)
09.04.2008 23:10:23
Offline

Re: hříbky na b12 99

gsf psal:

Hoj hoši a děvčata
potřebuju pár info a možná i fotek, jestli někdo máte fotky uchycení hříbků na rámu u b12 99 prosím pošlete mi foto na mail v profilu a třeba i nějáký rozměry atd prohledal sem forum ale nějak sem nebyl úspěšnej díkhelp

JESTLI TO CHCEŠ PROTO, ABY SIS JE UDĚLAL, TAK TO SI JE RADŠI KUP...TO SRANÍ S TÍM SE ZA TY PRACHY NEVYPLATÍ....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
10.04.2008 07:26:06
Offline

Re: hříbky na b12 99

gsf psal:

Hoj hoši a děvčata
potřebuju pár info a možná i fotek, jestli někdo máte fotky uchycení hříbků na rámu u b12 99 prosím pošlete mi foto na mail v profilu a třeba i nějáký rozměry atd prohledal sem forum ale nějak sem nebyl úspěšnej díkhelp

Zjisti si jak se tu dostat na FTP a tam je i výkresová dokumentace...jen ti dám radu..ty dolní co tam jsou nedělej.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
alex (Člen)
10.04.2008 13:24:30
Offline

Re: hříbky na b12 99

Pridal som na FTP-éčko do zložky "Padaky" výkresy padákov vo formáte PDF...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
alex (Člen)
10.04.2008 14:01:20
Offline

Re: hříbky na b12 99

gsf psal:

Hoj hoši a děvčata
potřebuju pár info a možná i fotek, jestli někdo máte fotky uchycení hříbků na rámu u b12 99 prosím pošlete mi foto na mail v profilu a třeba i nějáký rozměry atd prohledal sem forum ale nějak sem nebyl úspěšnej díkhelp

mas ich na e-maily...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
sigousek (Člen)
01.01.2014 13:42:56
Offline

Re: hříbky na b12 99

Hoj sháním hříbky na b12  rv-99  dělat se mi je nechce měl by někdo odkaz na nějaký kvalitní? Co by i pěkně vypadali?

huskyb12 (Administrator)
01.01.2014 14:10:12
Offline

Re: hříbky na b12 99

sigousek psal:

Hoj sháním hříbky na b12  rv-99  dělat se mi je nechce měl by někdo odkaz na nějaký kvalitní? Co by i pěkně vypadali?

vyráběl Filous, buď se domluv přímo s nim, nebo vobjednej na krámu ...

http://www.banditkram.cz/banditkram/?prodid=6522


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
01.01.2014 14:19:16
Offline

Re: hříbky na b12 99

...ten Husky má rechtgoodcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sigousek (Člen)
01.01.2014 20:37:48
Offline

Re: hříbky na b12 99

Filousi máš nějaký skladem? Potřeboval bych ty černý zkusil jsem ti poslat mail ale hodilo mi to nějakej eror

DanB6 (Člen)
02.01.2014 10:31:15
Offline

Re: hříbky na b12 99

Sorry,uz je tu nabizim ponekolikaty,mam je doma,černý komplet nebo se šedou,nové nepoužité za super cenu!stačí napsat a posilam,kontakt v profilu.


BORN TO BE WILD!
Filous (Člen)
02.01.2014 21:30:21
Offline

Re: hříbky na b12 99

sigousek psal:

Filousi máš nějaký skladem? Potřeboval bych ty černý zkusil jsem ti poslat mail ale hodilo mi to nějakej eror

...momentálně mam skladem enem jedny, teda vlastně uš nemam, páč dneska ráno zavolal zrzek Billy a rovnou je koupil...ale esi nekoupíš vot Dana, asi by nebyl trabl udělat dalšícool ...esi zlobí mejl z profilu, tag tady je rovnou: filip.stinka@seznam.cz...ááánebo zavolej nebo napiš sms, ten je f profilu aktuální, dyby teda jako náhodou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sigousek (Člen)
03.01.2014 15:02:03
Offline

Re: hříbky na b12 99

Filousi domlouvám se zatím s Danem kdyby to nevyšlo tak se ti ozvu ale vypada to slibně :))   

Přes tvůj profil mi maila poslat nešlo bohužel..

huskyb12 (Administrator)
03.01.2014 15:29:11
Offline

Re: hříbky na b12 99

Filous psal:
sigousek psal:

Filousi máš nějaký skladem? Potřeboval bych ty černý zkusil jsem ti poslat mail ale hodilo mi to nějakej eror

...momentálně mam skladem enem jedny, teda vlastně uš nemam, páč dneska ráno zavolal zrzek Billy a rovnou je koupil...ale esi nekoupíš vot Dana, asi by nebyl trabl udělat dalšícool ...esi zlobí mejl z profilu, tag tady je rovnou: filip.stinka@seznam.cz...ááánebo zavolej nebo napiš sms, ten je f profilu aktuální, dyby teda jako náhodou...

tak je mam zase z krámu stáhnout ?


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
03.01.2014 23:05:19
Offline

Re: hříbky na b12 99

sigousek psal:

Filousi domlouvám se zatím s Danem kdyby to nevyšlo tak se ti ozvu ale vypada to slibně :))   

Přes tvůj profil mi maila poslat nešlo bohužel..

...ok, keine stresscool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
03.01.2014 23:06:58
Offline

Re: hříbky na b12 99

huskyb12 psal:
Filous psal:
sigousek psal:

Filousi máš nějaký skladem? Potřeboval bych ty černý zkusil jsem ti poslat mail ale hodilo mi to nějakej eror

...momentálně mam skladem enem jedny, teda vlastně uš nemam, páč dneska ráno zavolal zrzek Billy a rovnou je koupil...ale esi nekoupíš vot Dana, asi by nebyl trabl udělat dalšícool ...esi zlobí mejl z profilu, tag tady je rovnou: filip.stinka@seznam.cz...ááánebo zavolej nebo napiš sms, ten je f profilu aktuální, dyby teda jako náhodou...

tak je mam zase z krámu stáhnout ?

...hele bro, klidně je tam nech, eště mam matrijál na jedny, tag třeba je něgdo bude potřebovat...esi s tym nemáš ňákej trabl???cool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
04.01.2014 13:06:55
Offline

Re: hříbky na b12 99

Filous psal:
huskyb12 psal:
Filous psal:


...momentálně mam skladem enem jedny, teda vlastně uš nemam, páč dneska ráno zavolal zrzek Billy a rovnou je koupil...ale esi nekoupíš vot Dana, asi by nebyl trabl udělat dalšícool ...esi zlobí mejl z profilu, tag tady je rovnou: filip.stinka@seznam.cz...ááánebo zavolej nebo napiš sms, ten je f profilu aktuální, dyby teda jako náhodou...

tak je mam zase z krámu stáhnout ?

...hele bro, klidně je tam nech, eště mam matrijál na jedny, tag třeba je něgdo bude potřebovat...esi s tym nemáš ňákej trabl???cool

gut,samozřejmě pokud jich Dane máš víc, ozvi se vyvěsíme je taky ...


ale di, Ty brepto ...
DanB6 (Člen)
04.01.2014 15:23:46
Offline

Re: hříbky na b12 99

Diky chlapy,nechci vam brat ksefty,ale kdyz bude zajem momentalne mam doma jeste jedny se sedym eloxem.


BORN TO BE WILD!
Filous (Člen)
04.01.2014 20:17:56
Offline

Re: hříbky na b12 99

DanB6 psal:

Diky chlapy,nechci vam brat ksefty,ale kdyz bude zajem momentalne mam doma jeste jedny se sedym eloxem.

...nikomu kšefty nebereš, já se tym neživim, pro mě je to spíš práce navíc, ale potřeboval sem jedny pro mladýho, matrijál sem měl, tag sem uďál rovnou dvoje...no a eště na jedny mi zbylo, tag je udělam, aš mi zbyde chvíle, voni se časem prodajcool...ale zapomněl sem ti říct, že sem je nechal patentovat, tagže mi pošli na oučet 50% z ceny a budem srovnaný i bes právníkůsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
05.01.2014 16:11:49
Offline

Re: hříbky na b12 99

DanB6 psal:

Diky chlapy,nechci vam brat ksefty,ale kdyz bude zajem momentalne mam doma jeste jedny se sedym eloxem.

Nejde vo braní kšeftů, Banditkrám je klubová záležitost ...


ale di, Ty brepto ...
DanB6 (Člen)
05.01.2014 19:33:01
Offline

Re: hříbky na b12 99

Tak v pohoděgood.Když bude zájem,nemám problem vyrobit další.


BORN TO BE WILD!
sigousek (Člen)
06.01.2014 17:14:55
Offline

Re: hříbky na b12 99

Tak dneska mi přišli ty padáky od tebe a vypadají mnohem líp než na tech fotkách moc díky za obchod . goodgoodgood

DanB6 (Člen)
07.01.2014 10:22:02
Offline

Re: hříbky na b12 99

Tož to sem rád,že si spokojenysmile1A jestli myslíš tu fotku co je na bazaru,tak ta není moje,ale od kolegy Filouse B-)


BORN TO BE WILD!
hlemejzd999 (Člen)
07.01.2014 15:17:38
Offline

Re: hříbky na b12 99

halejte se  a sou tydle taky na novější model ? ( vo tom , ze to je esko se nebudem bavit bigsmile)


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
07.01.2014 15:35:42
Offline

Re: hříbky na b12 99

hlemejzd999 psal:

halejte se  a sou tydle taky na novější model ? ( vo tom , ze to je esko se nebudem bavit bigsmile)

S-ko je nepotřebuje to má hlavičku broučkabigsmile jo na tvojí by měli jítsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr