Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Vomrknutí auta v Ostravě

spidys (Člen)
11.01.2014 14:06:31
Offline

Vomrknutí auta v Ostravě

Zdar,
rozhod sem se, že se mrknu po nějaký doktorce a bílý Oktáfce (protože na pašíka nemám).
Jedna bílá Oktáfka stojí v Ostravě a tak sem se chtěl místních voptat, jestli by někdo nezainvestoval trochu času a nevomrk jí, jestli má cenu vážit cestu přes celou republiku s bankovkama v kufříku.
A pak jestli někdo má přístup do škodováckýho systému, že by se jako podle VINka mrknul, jakou měla historii.
http://www.tipcars.com/skoda-octavia/20 … 33077.html
Dík moc za veškerý info good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Bedřich (Člen)
12.01.2014 01:22:46
Offline

Re: Vomrknutí auta v Ostravě

Držim palce... taky kupuju jetou káru a vzhledem k tomu, že jsem měl hodně podobný/blízký job s kárama, tak  z toho co a JAK se tady prodává a je mi na  sick to co platilo před lety platí dál a co víc, je to ještě horší...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Brkos (Člen)
12.01.2014 12:05:43
Offline

Re: Vomrknutí auta v Ostravě

Jistota je skoda-plus.cz. koupil jsem oktavku s historii vse sedelo a nakonec jsem o ni prisel, protoze byla kradena. Takže pak jsme koupili ve škodaplus a je na to i zárukagood

jennys (Člen)
13.01.2014 01:33:42
Offline

Re: Vomrknutí auta v Ostravě

No, cestu tam budu mít nejspíš zítra odpo, můžu na to kouknout, ale už předem ti říkám, že ten frajer, co to tam vlastní, je šmečkař, tedy pokud to je stále ten, co jsem u něj koupil kdysi auto já, otevřeně říkám, že jsem nejspíš tehdy naletěl, takže nic moc nečekej.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr