Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Andorra, byl tam někdo??

kratas (Člen)
30.10.2013 10:28:33
Offline

Andorra, byl tam někdo??

Chtěl jsem se jen zeptat, zda jste někdo podnikli vejlet na motce do Andorry (přes rakousko, itálii, francii, španělsko, Švýcarsko) a pokud ano, zda máte nějaké fajne tipy na body po cestě tam..
(rakouské průsmyky už nee, a Passo delo Stelvio už také ne smile1 ).

Příští rok tam chceme cestovat, tak ať mám co přes zimu plánovat smile1

help

Díky...


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
Petr J. (Člen)
30.10.2013 19:07:54
Offline

Re: Andorra, byl tam někdo??

Měli jsme v plánu, ale povinnosti nedovolily, někde mám možná itinerář...idontknow

Bedřich (Člen)
31.10.2013 00:30:02
Offline

Re: Andorra, byl tam někdo??

nebyl....

hele ta sicna je co za výrobek? Nějakej šikovnej sterej pán nebo značka?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
kratas (Člen)
31.10.2013 07:15:29
Offline

Re: Andorra, byl tam někdo??

bigsmilebigsmile
Myslíš to moje sedlo?? smile1 smile1
bigsmile


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
hlemejzd999 (Člen)
31.10.2013 09:13:55
Offline

Re: Andorra, byl tam někdo??

kratas psal:

bigsmilebigsmile
Myslíš to moje sedlo?? smile1 smile1
bigsmile

sedlo pěkný gooda ty kufry good..jak seš s nima spokojenej ? ..ja chci přesně  tyhle taky kupovat , páč maj otvírací   ty víčka nahoře samostatně , tak doufam , že to bude praktický ... móc pěkný...jo a v Andoře sem nebyl


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Rostyk (Člen)
31.10.2013 09:52:26
Offline

Re: Andorra, byl tam někdo??

Já tam jel letos,cestou tam podívat se na most Millau,když tak cestu mám na  Motorkářích v  cestopise


Dohnat a předehnat
kratas (Člen)
31.10.2013 12:44:37
Offline

Re: Andorra, byl tam někdo??

Ty kufry jsou ok, ale mají výhody i nevýhody.

Výhody:
- docela bytelný a odolný (na každou dovču vždy odost přetížené a furt jsou v pohodě),
- horní víka na číselný kód (dá se v klidu změnit) a dá se tam hezky dodávat věci (v klidu protáneš nejen plastovku s vodou),
- do jednoho kufru se v klidu vlezou dvě přilby,
- do obou kufrů v klidu zabalíš motohadry a může se jít někam na pěší tůru smile1,

Nevýhody:
- když chceš něco vyndat ze spodku kufru, tak je vhodné je sundat z motky, protože jak otevřeš kufr (velký víko) a máš je na motce, tak se ti vše vysype smile2 - ty gumové popruhy ve vnitř vůbec nic neudrží,
-cena je fakt humus smile2 smile2,
-velká víka nedrží v otevřené poloze, když je máš na zemi a chceš se do kufrů sbalit smile2 (nutno vždy nějak podepřít smile2), protože furt padají a to fakt nasere....

Jinak sedlo je na zakázku od DDTuning. Naprosto luxusní práce a po cca 5 letech žádná známka opotřebení nebo tak...prostě geniálně udělané smile1.


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
hlemejzd999 (Člen)
31.10.2013 17:34:26
Offline

Re: Andorra, byl tam někdo??

kratas psal:

Ty kufry jsou ok, ale mají výhody i nevýhody.

Výhody:
- docela bytelný a odolný (na každou dovču vždy odost přetížené a furt jsou v pohodě),
- horní víka na číselný kód (dá se v klidu změnit) a dá se tam hezky dodávat věci (v klidu protáneš nejen plastovku s vodou),
- do jednoho kufru se v klidu vlezou dvě přilby,
- do obou kufrů v klidu zabalíš motohadry a může se jít někam na pěší tůru smile1,

Nevýhody:
- když chceš něco vyndat ze spodku kufru, tak je vhodné je sundat z motky, protože jak otevřeš kufr (velký víko) a máš je na motce, tak se ti vše vysype smile2 - ty gumové popruhy ve vnitř vůbec nic neudrží,
-cena je fakt humus smile2 smile2,
-velká víka nedrží v otevřené poloze, když je máš na zemi a chceš se do kufrů sbalit smile2 (nutno vždy nějak podepřít smile2), protože furt padají a to fakt nasere....

Jinak sedlo je na zakázku od DDTuning. Naprosto luxusní práce a po cca 5 letech žádná známka opotřebení nebo tak...prostě geniálně udělané smile1.

tak ty  vyhody a nevyhody jsou stejne jak u jinejch kufru bigsmile (musis urvat ty bocni distancni spagaty uvnitr , co brani uplnemu otevreni a nebudou se zavirat pri baleni bigsmile ), jen tydle maj navic ty vicka pro rychly pristup , coz je super ...no a za 6200 kc  cerne , co jsou na netu , se mi zas nezdaj nejdrazsi, tak do nich pujdu , jsem rad , ze je nekdo ma a muze rict co a jak , me slo hlavne o ten vrchni deklik , bojim se , jestli to neni nejak chatrny a nekdo tam skrz to male vicko treba nevleze, kdyby to nejak silou odehnul  help
jinak mas peknej stroj - s tema kuframa je to uplne bomba good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
31.10.2013 17:39:23
Offline

Re: Andorra, byl tam někdo??

...kámoš má tydle kufry na Varanoj a chválí si jegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pepa (Člen)
31.10.2013 17:51:55
Offline

Re: Andorra, byl tam někdo??


GSX 1400 K7
hlemejzd999 (Člen)
31.10.2013 18:04:21
Offline

Re: Andorra, byl tam někdo??

pepa psal:

tady jsou ještě levnější: http://www.motocyklovedily.cz/produkt/2 … nokey.html smokin

jo todle jsem hledal , mam ten odkaz ulozenej , jen sem ho nemoh najit , tak jsem dal ty drazsi bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
31.10.2013 20:26:25
Offline

Re: Andorra, byl tam někdo??

Toto jsou nejlepčí kufry :

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/26_zlata_kreditka.jpg



goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

kratas (Člen)
31.10.2013 20:59:05
Offline

Re: Andorra, byl tam někdo??

Díky za pochvalu Bandita. No trošku jsem jej vyšperkoval smile1. Víc už na to nasypat ani snad nejde smile1.

Co se týká těch "kapek" na kufrech, no zatím žádný problém a to jsem tam pár věcí fakt narval smile1. Jestli chceš můžu poslat pár fotek co a jak vypadá a taky, jak se to otevírá, vzhled pantů,....a tak.. smile1.
Jelikož už kufry procestovaly kde co a to i v dost hustých lijácích, tak jen chvála - ve vnitř sucho, pohoda, ale pro sichr dávám věci ještě do tašek ala igelit smile1, a co rok objedu těšnění v kufrech silikonovým sprejem.

No ale cena už je někde jinde, když jsem je kupoval v roce 2008, tak mě stály (po slevě u Suzuki) 10500,-, což byla pěkná řacha!!

Jinak fajne vychytávka je do středového kufru ta molitanová výstelka. Blbě se shání (už ji skoro nedělají), ale má to výhodu v tom, že tam věci nebouchají a tak...


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
kratas (Člen)
31.10.2013 21:01:06
Offline

Re: Andorra, byl tam někdo??

...jo a taky aby pasovali (uchycení) na držáky na motce smile1 .. to je taky tak trochu důležitý .-)


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
ydom (Člen)
23.02.2014 22:47:29
Offline

Re: Andorra, byl tam někdo??

Já jsem přes Andorru jel v 2008 návratem z Portugalska.. Spali jsme hned nad hřištěm fotbalovýho nároďáku - tehdá jsme je neustále drtili, tak jsem se pousmával :), každopádně kemp dobrej a útulnej, jinak byli jsme tam začátkem září - počasí nic moc, pořád pršelo - jinde ne jen v Andořře :) a k věci. Jeli jsme měrem ze Španělska od Tarragony po C-14, to byla moc hezká cesta, široká jako prase - no limits, nějaká jezera či přehrady s typickou azurovou modrou, cestou tuším bylo i nějaké automobilové muzeum no a dál v Andoře - katastrofa..Prolezli jsme jí křížem krážem, je to jen mega nákupní centrum, historie je tam pomálu a když už jsem se chtěl najíst. Jdu do restaurace, kde u vchodu vidím živé humry, tak z jídelníčku dám si něco co se psalo blabla ala humre a přinesli mi vepřový kůže na rozinkách sick idontknowbigsmile ,bavím se jen o hlavním městě..bohužel na víc nebyl čas, projet si vesničky by nebylo asi marné.. cestou odtamtad jsme měli trefit vysokohorskej přejezd - moc nevím no, možná jsme ho trefili možná ne - motorka jela napůl - to znám z Alp, ale bylo tam teplo - chvíli jsem byl ztracen bigsmile co jsme trefili byla mega fronta na celnici s Francií.. Vezl jsem si dotamtud flašky absintu (byly kurva drahý) - vícero, tak jsem měl vítr, ale bez problémů..Jinak ve Francii směrem k moři Carcassonne, ale bacha - kemp pod ním hrůza - ustlali jsme si na nějakým pavoučím hnízdě, ráno se probudím po absintu a myslel jsem, že mám haldy..Ve stanu 3 pavouci velikosti 8cm a pod celtou další 7 kousků.. no nevěřil jsem...
Jo a Stelvio, tam už bych taky nejel - masovka, že jsem s tim v prostředku kopce šlehnul :) (odsral to jen vejfuck - je tak utažený a takovej provoz, že je to hnus) docela se mi líbil tou cestou  http://cs.wikipedia.org/wiki/Timmelsjoch  - ale to byla dovča na měsíc - takže pro tebe možná zajížďka


Když nejezdím,tak tvořím...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr