Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Scottoiler (jaký? kde?)

Baltazar (Člen)
28.05.2010 22:25:13
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Filous psal:
Pajk psal:

Ty woee jaký má tenhle verk teda přednostibigsmile. To jé chčije mócsmile1, druhej chčije málosmile1, duál ne duálsmile1, kam s tou hadicůsmile1, provrtat kyvkusmile1, a dál mám to všechno zajebaný kurva co s tim, volej v pussy, řetězovka vodešla do věčnejch lovišťbigsmile. Chlapci, chlapci stojí vám to za tobigsmilebigsmilebigsmile.

...sou to lepácí, já uš 14.000km na řetěs nešáhnul, enem doplňuju volejgood ...jednou za čas ho votřu, aby se blejskal a to je celá údržbagood

Jednou za čas je u tebe dvakrát deně což?bigsmile
bigsmile


The father of the little princess of the dawn
Koldan (Člen)
28.05.2010 22:25:28
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Filous psal:
Pajk psal:

Ty woee jaký má tenhle verk teda přednostibigsmile. To jé chčije mócsmile1, druhej chčije málosmile1, duál ne duálsmile1, kam s tou hadicůsmile1, provrtat kyvkusmile1, a dál mám to všechno zajebaný kurva co s tim, volej v pussy, řetězovka vodešla do věčnejch lovišťbigsmile. Chlapci, chlapci stojí vám to za tobigsmilebigsmilebigsmile.

...sou to lepácí, já uš 14.000km na řetěs nešáhnul, enem doplňuju volejgood ...jednou za čas ho votřu, aby se blejskal a to je celá údržbagood

nejdříf je to potřeba vychytatevil

To Palous: kapičky sa nepočítaj ty mrtvej špagátebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Baltazar (Člen)
28.05.2010 22:26:47
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Hele a nemá to vliv na spotřebu a funkci?surprised


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
28.05.2010 22:33:31
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

PALOUS psal:
Filous psal:
Pajk psal:

Ty woee jaký má tenhle verk teda přednostibigsmile. To jé chčije mócsmile1, druhej chčije málosmile1, duál ne duálsmile1, kam s tou hadicůsmile1, provrtat kyvkusmile1, a dál mám to všechno zajebaný kurva co s tim, volej v pussy, řetězovka vodešla do věčnejch lovišťbigsmile. Chlapci, chlapci stojí vám to za tobigsmilebigsmilebigsmile.

...sou to lepácí, já uš 14.000km na řetěs nešáhnul, enem doplňuju volejgood ...jednou za čas ho votřu, aby se blejskal a to je celá údržbagood

13000 a ani ho nevotírámgoodjen do peřinbigsmile

...nemachruj, na co bys ho votíral, dyš uš je dávno mrtvejbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
28.05.2010 23:42:51
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

naděje umírá poslednísurprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
29.05.2010 11:08:30
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Filous psal:
PALOUS psal:
Filous psal:


...sou to lepácí, já uš 14.000km na řetěs nešáhnul, enem doplňuju volejgood ...jednou za čas ho votřu, aby se blejskal a to je celá údržbagood

13000 a ani ho nevotírámgoodjen do peřinbigsmile

...nemachruj, na co bys ho votíral, dyš uš je dávno mrtvejbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
29.05.2010 11:09:34
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Mrtvej ale voslizlej, bez cévky to v tomhle věku už není vonoheadshake


God Save The Queen!
Hanz (Člen)
29.07.2010 17:31:10
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Chlapácisurprised kudy to máte vedený kolem centráluhelp, neměl by někdo fotos...., nádobku mám pod sedlem, hadičku směrem k centrálu a tam nevím kudy to vzít aby to nějak nebylo moc vidět a hlavně aby to něčemu nezavazelo nebo se to někde neskříplo....helphelphelp.....díky


WD club member...
pepa (Člen)
29.07.2010 17:39:56
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Hanz

vedu to směrem dolů a prostrčím očkem, kde drží ta tyčka od třmene zadní brzdy, tou zadrhovací páskou to mám chycený uprostřed kyvky a pak sem nalepil ze spoda kyvky ten bazmek kterým se to prostrčí.
teď sem do dovedl k dokonalosti, že sem to nasměroval na střed řetězu těsně před rozetou - z jednoduchýho sem udělěl DUÁL bigsmile


GSX 1400 K7
Kelly01 (Člen)
29.07.2010 21:16:54
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

vedení mám dokonalé jábigsmile

teď už asi i Koldanevil


God Save The Queen!
Hanz (Člen)
29.07.2010 21:21:08
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Kelly01 psal:

vedení mám dokonalé jábigsmile

teď už asi i Koldanevil

...se pochlub chlubile..surprisedbigsmile


WD club member...
Kelly01 (Člen)
29.07.2010 21:31:40
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_pict3173.jpg

God Save The Queen!
Hanz (Člen)
29.07.2010 21:38:41
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

...vidím dobře, že todle je vedení toho scotta....good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2283_kelly_scott1.jpg

WD club member...
Kelly01 (Člen)
29.07.2010 21:48:50
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Ano, selská variantabigsmile


God Save The Queen!
Hanz (Člen)
29.07.2010 21:53:47
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Kelly01 psal:

Ano, selská variantabigsmile

...no vidíš mě to takhle nenapadlo a je to tak jednoduchý, holt nejsem taková selka jako ty....bigsmile
...na tom rámu to máš jenom přilepený nebo jinak posychrovanýidontknow.....sem posera a mám strach, že mi to vletí do řetězu....smile2


WD club member...
Hanz (Člen)
29.07.2010 21:59:01
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

pepa psal:

Hanz

vedu to směrem dolů a prostrčím očkem, kde drží ta tyčka od třmene zadní brzdy, tou zadrhovací páskou to mám chycený uprostřed kyvky a pak sem nalepil ze spoda kyvky ten bazmek kterým se to prostrčí.
teď sem do dovedl k dokonalosti, že sem to nasměroval na střed řetězu těsně před rozetou - z jednoduchýho sem udělěl DUÁL bigsmile

....díky, taky možnost...good....gratuluji ke spešl duálu...bigsmile


WD club member...
Kelly01 (Člen)
29.07.2010 22:16:59
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

rám 3M páska, kyvka sychrovaná 2x 3mm šroubky...
A urvanou plastovou hadičku bys za jízdy neucítilbigsmile


God Save The Queen!
Hanz (Člen)
29.07.2010 22:48:38
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Kelly01 psal:

rám 3M páska, kyvka sychrovaná 2x 3mm šroubky...
A urvanou plastovou hadičku bys za jízdy neucítilbigsmile

....dobrá tedy, dám na radu "starších" a zkušenějšíchevil....navíc je to asi nejkratší možné řešení, které se mi zamlouvásmokin.......díkygood


WD club member...
MaraKM (Člen)
02.07.2011 15:05:26
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Zdar lidi, vím že jste nespíše všichni na Čeladné, ale potřeboval bych nakopnout....
Právě jsem dodělal instalaci ScottOileru vytáhnu mašinu ven, nastartuji a nic hadička je furt prázdná a to moodrý mazivo nechce téct.

Podtlak cucám z hadičky co jde na kohoutek a navíc pro zichr jsem všechny spoje utěsnil tavnou pistolí stejně se nic neděje... v čem může být problém?

Mám nadohit fotky? Motorka ještě nemá nasazený komplet zadek, takže projet jsem to nebyl


Nic lidského mi není cizí
MaraKM (Člen)
02.07.2011 15:29:48
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3176_imag0174.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3176_imag0178.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3176_imag0180.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3176_imag0181.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3176_imag0182.jpg



a teď do mě, co jsem podělal smile1


Nic lidského mi není cizí
MaraKM (Člen)
02.07.2011 15:57:33
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Tak jsem to "vyřešil". Měl jsem nastaveno asi na polovinu možného dávkování a v tom to trvá snad hodinu... na maximum se již hadička zvolna plní....

Jsem si zase pokecal no bigsmile


Nic lidského mi není cizí
XJelen (Člen)
02.07.2011 17:06:36
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

hele co takhle ten řetěz nejdří vypucovat? Takhle je to škoda voleje... esli teda nejni další krok novej řetěz.


Strýcfajtr !!!
Kelly01 (Člen)
02.07.2011 17:28:07
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Je to takovej "lišák"bigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
02.07.2011 18:09:49
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

...podle tý orandžády bych řek, že je bes maziva, tudíš mrtvej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pepa (Člen)
02.07.2011 18:47:42
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

MaraKM psal:

Zdar lidi, vím že jste nespíše všichni na Čeladné, ale potřeboval bych nakopnout....
Právě jsem dodělal instalaci ScottOileru vytáhnu mašinu ven, nastartuji a nic hadička je furt prázdná a to moodrý mazivo nechce téct.

Podtlak cucám z hadičky co jde na kohoutek a navíc pro zichr jsem všechny spoje utěsnil tavnou pistolí stejně se nic neděje... v čem může být problém?

Mám nadohit fotky? Motorka ještě nemá nasazený komplet zadek, takže projet jsem to nebyl

vono dyš foukáš do tý přivzdušňovací hadičky, tak se ti tam volej natlačí
a nesmí to bejt zavzdušněný, pak to neteče smile2
jen by mě zajímalo jestli to má někdo na bandasce svisle, vono v pololeže je to takový nějaký divný, tak jestli máte nádobku někdo svisle, tak sem hodte- kde???


GSX 1400 K7
Zdenda (Člen)
02.07.2011 20:42:03
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Máš to i v návodu, otevřít na max a plnit tlakem dokud se neodvzdušní celej okruh.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
MaraKM (Člen)
03.07.2011 00:12:09
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

XJelen psal:

hele co takhle ten řetěz nejdří vypucovat? Takhle je to škoda voleje... esli teda nejni další krok novej řetěz.

Očistil jsem ho až pak, když se mi začala tlakovat hadička a byl předpoklad správné funkčnosti - nerad čistím cokoliv před prací, protože to obvykle stejně zasviním něčím jiným (čistil jsem jen místa co jsem zrovna z nějakého důvodu potřeboval)

Kelly01 psal:

Je to takovej "lišák"bigsmile

Njn idontknow chytnul mi trochu lišku minulej měsíc, kdy jsem byl pryč a předtím očividně blbě osušil a promazal řetaz po návatu domů kdy mě chytnul liják redface
Myslíte, že je fakt zralej na výměnu?! Má najeto necelých 4500km a krom měsíc starého bronzu se mi zdá ok idontknow


Nic lidského mi není cizí
hide (Člen)
03.07.2011 00:38:15
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

To je jenom povrchova rez, to je v poho.
Co je to vubec za retez? DID?

MaraKM (Člen)
03.07.2011 00:57:14
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Zlatý ČZ 530 cosi  .... právě taky jsem nad tím mávnul rukou, že je to sice škoda, ale povrchovka se snese - akorát nevím kolik mám dát interval kapání. Najel jsme dneska 50km a nakonec to ustálil na 50s ale nevím nevím, asi to dám tak na 35-40s


Nic lidského mi není cizí
MaraKM (Člen)
03.07.2011 01:06:04
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Tak jsem ještě kouknul do faktur, je od kojaksro kupován 14.2.2010 i s kolečkem a rozetou za 2795,- Kč smile1  (530 SDZ) smile1


Nic lidského mi není cizí
Kelly01 (Člen)
03.07.2011 08:50:57
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Já to mám na štyry a už 5 let jsem s tím nepohnulbigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
03.07.2011 13:14:21
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Kelly01 psal:

Já to mám na štyry a už 5 let jsem s tím nepohnulbigsmile

...good...já s tym teda hejbu při plnění, jako třeba přet půl hodinou, ale jináč taky furt za čtyry a nešahat...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
03.07.2011 14:53:38
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Mysli na mě s tím plechemsmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
03.07.2011 15:08:59
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Zdenda psal:

Mysli na mě s tím plechemsmile1

...Zdendo myslim, uš sem si ho i připravil do regálu, jen sem zatim nenašel v dílně půlhoťku, abych to vodvrtal a vypiloval...vydrž plíssmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hide (Člen)
03.07.2011 19:01:03
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

MaraKM psal:

Tak jsem ještě kouknul do faktur, je od kojaksro kupován 14.2.2010 i s kolečkem a rozetou za 2795,- Kč smile1  (530 SDZ) smile1

Mam ten samej na B12 asi 3t km.
Praskaj mi na nem z neznamy priciny tesnici krouzky.

Billy (Člen)
03.07.2011 22:56:01
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

hide psal:
MaraKM psal:

Tak jsem ještě kouknul do faktur, je od kojaksro kupován 14.2.2010 i s kolečkem a rozetou za 2795,- Kč smile1  (530 SDZ) smile1

Mam ten samej na B12 asi 3t km.
Praskaj mi na nem z neznamy priciny tesnici krouzky.

To je nejaky divny ne uz ? Kua kolikatej uz clovek tady rika ze mu praskaj krouzky ?
A cim to cistis ten retez jakym pripravkem presne ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
hide (Člen)
03.07.2011 23:40:29
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

To sem asi porad ten samej, no ale stve me to no..

MaraKM (Člen)
03.07.2011 23:59:35
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Tak ho máš ještě v záruce, ne? Zkus reklamovat.... teda pokud to nečistíš třeba flexou narex s řezným kotoučem evilredfaceidontknow


Nic lidského mi není cizí
Zdenda (Člen)
04.07.2011 10:27:59
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Filous psal:
Zdenda psal:

Mysli na mě s tím plechemsmile1

...Zdendo myslim, uš sem si ho i připravil do regálu, jen sem zatim nenašel v dílně půlhoťku, abych to vodvrtal a vypiloval...vydrž plíssmile2

Já držim, neboj, jen se zmiňuju, ty zase vydrž s lodí, bo to je počasí to sem nežral...sick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Koldan (Člen)
21.07.2011 20:53:04
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

koupil jsem dnes epoxidovou plastelínu. je to dvousložková hmota, které si uříznete kolik je třeba, v prstech ji promícháte a pak s ní můžete lepit, tmelit apod. udělal jsem si dva pásky, těma jsem chytnul ten dávkovač, pak dalšíma dvěma přidělal tu hadičku ke kyvce. Po půl hodině to bylo jak kamen, za den to má být stoprocentní. je toodolné větru, dešti, dá se to brousit atd. Takže uvidím zítra jak to bude držet a dyžtak sem pak hodím přesný název a fotočku. mohlo by se to hodit i na spoustu dalších věcígood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
MaraKM (Člen)
21.07.2011 23:35:41
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Hmm zní to zajímavěgooda dělají to i jako plastelínu ve více barvách?! evil


Nic lidského mi není cizí
Koldan (Člen)
22.07.2011 07:53:01
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

woe na hraní si kup plastošku v hračkářství:o) viděl jsem to jen v bílé a šedé. ukazoval mi z toho kuličku a ta byla jako kamen. včera jak jsem si  stím hrál, tak to po pěti minutách začalo tuhnout, dalo se to ještě tvarovat, ale už to lepilo pěkně k tomu podkladu  apo hodince když se na to poklepalo, už to bylo pěkně tvrdé. uvidím dneska, jestli to třeba nevytvrdlo tak, že se do toho potom klepen a ono to celý odpadne, ale maník tvrdil, že se to používá místo svárů a že to drží jak čert.takže to zkusím pak přebrousit. jináč lakovat to pude určitě taky, uměl bych si představit tím lepit i díry ve vaně apod.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lihy (Člen)
22.07.2011 08:07:01
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Koldan psal:

woe na hraní si kup plastošku v hračkářství:o) viděl jsem to jen v bílé a šedé. ukazoval mi z toho kuličku a ta byla jako kamen. včera jak jsem si  stím hrál, tak to po pěti minutách začalo tuhnout, dalo se to ještě tvarovat, ale už to lepilo pěkně k tomu podkladu  apo hodince když se na to poklepalo, už to bylo pěkně tvrdé. uvidím dneska, jestli to třeba nevytvrdlo tak, že se do toho potom klepen a ono to celý odpadne, ale maník tvrdil, že se to používá místo svárů a že to drží jak čert.takže to zkusím pak přebrousit. jináč lakovat to pude určitě taky, uměl bych si představit tím lepit i díry ve vaně apod.

Si moc nedokážu představit jak si to s tim udělal aby to na tom drželo tak aby se to neuklepalo.... Já sem s tim opravoval různá drobnosti, jako třeba ubroušený víčko od brzdový nádobky a je to teda super věc na takovou modelařinugood dokonce sem s tim kdysi nouzově opravil i prodřenej levej dekl (nebyl teda uplně durch, ale sákl z toho olej) a taky super ale všechno to byl hodně drsnej povrch do kterýho se to hezky nahňácalo. Poradil mi to kámoš co vozí nebezpečný látky....že ty nádoby sem tam něco prožere a on to tim dycky zalepí a je klidbigsmile

Filous (Člen)
22.07.2011 08:28:12
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

...jag píše Lihy, na domodelování nebo zalepení praskliny výborná a jednoduchá vjec, ale lepit s tym něco na něco nevim nevimidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
22.07.2011 08:49:23
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Co po něm chceteidontknow
Se divím že to neudělal troškou cementu z prácebigsmile


God Save The Queen!
čočkin (Člen)
22.07.2011 09:35:10
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

jsme tim zalepili kamošuv vodní chladič na hornetu (loni v Rakousku) a to měl tu boční stranu děravou a za kus odtrženou od zbytku chladiče(od těch kanálú co jsou vodorovně mezi bokama), ani jsme neoškrabovali barvu a drželo to jako kráva. Ještě jsme do toho chladiče nalili ten sajrajt na utěsnění prasklin a jeli jsme normálně dál, žádný vracení domu!bigsmile
odjezdil tak celou sezonu, než pak v zimě sehnal jinej chladičgood


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Koldan (Člen)
22.07.2011 14:29:42
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Lihy psal:
Koldan psal:

woe na hraní si kup plastošku v hračkářství:o) viděl jsem to jen v bílé a šedé. ukazoval mi z toho kuličku a ta byla jako kamen. včera jak jsem si  stím hrál, tak to po pěti minutách začalo tuhnout, dalo se to ještě tvarovat, ale už to lepilo pěkně k tomu podkladu  apo hodince když se na to poklepalo, už to bylo pěkně tvrdé. uvidím dneska, jestli to třeba nevytvrdlo tak, že se do toho potom klepen a ono to celý odpadne, ale maník tvrdil, že se to používá místo svárů a že to drží jak čert.takže to zkusím pak přebrousit. jináč lakovat to pude určitě taky, uměl bych si představit tím lepit i díry ve vaně apod.

Si moc nedokážu představit jak si to s tim udělal aby to na tom drželo tak aby se to neuklepalo.... Já sem s tim opravoval různá drobnosti, jako třeba ubroušený víčko od brzdový nádobky a je to teda super věc na takovou modelařinugood dokonce sem s tim kdysi nouzově opravil i prodřenej levej dekl (nebyl teda uplně durch, ale sákl z toho olej) a taky super ale všechno to byl hodně drsnej povrch do kterýho se to hezky nahňácalo. Poradil mi to kámoš co vozí nebezpečný látky....že ty nádoby sem tam něco prožere a on to tim dycky zalepí a je klidbigsmile

ptostě sem ušůlal také šůlánky a těma sem přetáhl jak tu hadici tak přímo ten dávkovač. předtím sem jemným šmirglem tu kyfku vobrousil a odmastil to. jako já temu zatím taky moc nevěřím a nepřekvapilo by ňa dyby to drželo fšade na té trupce a dáfkovači, jen ne na tom kovu, ale ně to doporučil přímo ten prodejce, já chtěl původně ňáký lepidlo, estli jako egzistuje a on řekl, že by to uďál takto a že to držet bude. tag já do teho dneska klepnu a uvidíme. eště ně napadlo, že sem moh jeden ten šůlánek přilepit normálka jako na kolmo, udělat taků anténku a tu pak zkusit urvat, pro představu jak to drží. zkusím to dneskaj. každopádně dyž sem to na to dával, tak to tam drželo moc hesky, jak dyž máš v mordě žvejku a dáš si na to čokoládový sušenky a tu žvejku pak chvilku podržíš v ruce, prostě to drží a nende to dolůheadshake

TO Kelly: zvažoval sem to, ale nabídli mi v práci jen plnů cisternu cementu a po složitých výpočtech sem zistil, že by to bylo mocsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
22.07.2011 14:48:50
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Koldan psal:
Lihy psal:
Koldan psal:

woe na hraní si kup plastošku v hračkářství:o) viděl jsem to jen v bílé a šedé. ukazoval mi z toho kuličku a ta byla jako kamen. včera jak jsem si  stím hrál, tak to po pěti minutách začalo tuhnout, dalo se to ještě tvarovat, ale už to lepilo pěkně k tomu podkladu  apo hodince když se na to poklepalo, už to bylo pěkně tvrdé. uvidím dneska, jestli to třeba nevytvrdlo tak, že se do toho potom klepen a ono to celý odpadne, ale maník tvrdil, že se to používá místo svárů a že to drží jak čert.takže to zkusím pak přebrousit. jináč lakovat to pude určitě taky, uměl bych si představit tím lepit i díry ve vaně apod.

Si moc nedokážu představit jak si to s tim udělal aby to na tom drželo tak aby se to neuklepalo.... Já sem s tim opravoval různá drobnosti, jako třeba ubroušený víčko od brzdový nádobky a je to teda super věc na takovou modelařinugood dokonce sem s tim kdysi nouzově opravil i prodřenej levej dekl (nebyl teda uplně durch, ale sákl z toho olej) a taky super ale všechno to byl hodně drsnej povrch do kterýho se to hezky nahňácalo. Poradil mi to kámoš co vozí nebezpečný látky....že ty nádoby sem tam něco prožere a on to tim dycky zalepí a je klidbigsmile

ptostě sem ušůlal také šůlánky a těma sem přetáhl jak tu hadici tak přímo ten dávkovač. předtím sem jemným šmirglem tu kyfku vobrousil a odmastil to. jako já temu zatím taky moc nevěřím a nepřekvapilo by ňa dyby to drželo fšade na té trupce a dáfkovači, jen ne na tom kovu, ale ně to doporučil přímo ten prodejce, já chtěl původně ňáký lepidlo, estli jako egzistuje a on řekl, že by to uďál takto a že to držet bude. tag já do teho dneska klepnu a uvidíme. eště ně napadlo, že sem moh jeden ten šůlánek přilepit normálka jako na kolmo, udělat taků anténku a tu pak zkusit urvat, pro představu jak to drží. zkusím to dneskaj. každopádně dyž sem to na to dával, tak to tam drželo moc hesky, jak dyž máš v mordě žvejku a dáš si na to čokoládový sušenky a tu žvejku pak chvilku podržíš v ruce, prostě to drží a nende to dolůheadshake

TO Kelly: zvažoval sem to, ale nabídli mi v práci jen plnů cisternu cementu a po složitých výpočtech sem zistil, že by to bylo mocsurprised

...ty vole, ušůlej se anténkubigsmilebigsmilebigsmile ...hlavně si pag nešahej na šůlánka, ať tě holky nevezou na pohotovost na vobřískubigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
22.07.2011 15:39:03
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

tag sem byl doma a mrknul na to. kucí to drží jak blbé, zkůšal sem to odlepit silů malů aj ukrutnů a ani sa to nehlo, jag kameňgoodgoodgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Zdenda (Člen)
22.07.2011 19:03:06
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Nerozumim tomu, tos jako omotal kolem kyvky dva pásky jo? Pokud jo tak nevidim rozdíl a to jak účelnej tak estetickej když tam mám dvě stříbrný slabý stahovačky, což je dle mě o dost lepší a jistější. Navíc Filous co má tu udělátko, tak to je úplně nejvíc nejlepší, bo není vidět vůbec nic!good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
22.07.2011 20:10:20
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

...zdendo, nalepil to tam na takový dvě hovínka,  ne kolem dokola smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MaraKM (Člen)
22.07.2011 20:52:32
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Chce to fotku jak šulánků, tak od Filouse udělátka smile1evil


Nic lidského mi není cizí
Zdenda (Člen)
22.07.2011 21:51:30
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

osiris psal:

...zdendo, nalepil to tam na takový dvě hovínka,  ne kolem dokola smile1

Asi jsem teda za píču, nicméně jak psal že udlěal dva šulánky a že to tím přetáhnul, tak sem myslel jako přes kyvku.  Njn...help


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Koldan (Člen)
23.07.2011 00:36:11
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

bóže ty si trůba. prostě sem přiložil tu hadičku a kolem ní sem napatlal tu hmotu, udělal sem z teho prostě účko a to sem nalepil na kyfku zespodu. Stejně tak sem chytil ten dáfkovač, prostě sem ho přiložil ke kyfce a zapatlal ho tů hmotů. fše je zespodu, tagže nejni vidět lautr nic. fígl je f tem, že to nepoužíváš jako lepidlo, že bys to dal mezi styčné plochy, ale tů hmotů vytvoříš úchyt, já to zítra nafotím


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
23.07.2011 08:26:13
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Nechceš to vyfotit, tvůj popis připomíná montáž betonářské hadicesurprisedbigsmile


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
23.07.2011 08:39:43
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

bóže je to tady samej vořešprut co neví jak se dělaj šůlánky z plastošky. Ci fix děcka s čím ste si hráli jako dudlíci?
jo a ta hmota je toto:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_obraz010.jpg

Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
23.07.2011 09:08:13
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

A co bez blesku, makro a zaostřitsurprised

A samo že nás zajímá i foto z motorkyevil


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
23.07.2011 09:18:51
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

jaký blesk? jaký makro? woe Nokia 6300. eště sem to moh namalovat pastelkamabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
23.07.2011 09:18:54
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

...no na prstech to drží koukám slušně bigsmile ...jestli ses teda včera večer vůbec myl bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MaraKM (Člen)
23.07.2011 10:30:15
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Tahle diskuzese mi začíná líbít čím dál více bigsmilebigsmilegood


Nic lidského mi není cizí
Koldan (Člen)
23.07.2011 13:29:20
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

osiris psal:

...no na prstech to drží koukám slušně bigsmile ...jestli ses teda včera večer vůbec myl bigsmile

včera ne e, až dneskaj je sobota, každopádně se budu muset vypucovat pořádně, byl sem při tem aj na veckuidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
24.07.2011 23:18:57
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

takže jsem to byl dneskaj aj projet a drží to jak sviňa, je to jako svár:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_scot1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_scot3.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_scot4.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_scot.jpg


a toť máte šůlánka:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_scot2.jpg

Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
25.07.2011 07:19:48
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Koldan: Ser na ně, když neví co je šulánek. bigsmile

Koldan (Člen)
25.07.2011 07:47:14
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Mour psal:

Koldan: Ser na ně, když neví co je šulánek. bigsmile

máš recht, to by taky mohli vořešpruti eště chtět vysfětlovat jaký je rozdíl mezi gučů a gulůass


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
25.07.2011 08:07:01
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Koldan psal:
Mour psal:

Koldan: Ser na ně, když neví co je šulánek. bigsmile

máš recht, to by taky mohli vořešpruti eště chtět vysfětlovat jaký je rozdíl mezi gučů a gulůass

surprised ..tak to ser aji na mě bigsmilebigsmile

Zdenda (Člen)
25.07.2011 08:50:11
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Nevim, já bych tomu moc nevěřil, myslim tomu spojení tmel-kyvka. Na těch našich tankodromech do dostává takový prdy, že se obávám aby se to neulouplo.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Koldan (Člen)
25.07.2011 09:48:32
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

chytil sem to ruků a začal s tím lomcovat, pohnul jsem celou mašinou na stojanu a na tem ani prasklinka, fakt je to jak svár a tvrdé jak kameň, ale ináč mě to taky hlava nebere, že to tak drží. idontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lihy (Člen)
25.07.2011 10:34:03
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Koldan psal:

chytil sem to ruků a začal s tím lomcovat, pohnul jsem celou mašinou na stojanu a na tem ani prasklinka, fakt je to jak svár a tvrdé jak kameň, ale ináč mě to taky hlava nebere, že to tak drží. idontknow

Vogo měls to pověsit pod střechu....vlašťofky vy ti to udělaly stejněbigsmile

Zdenda (Člen)
25.07.2011 13:31:12
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Koldan psal:

chytil sem to ruků a začal s tím lomcovat, pohnul jsem celou mašinou na stojanu a na tem ani prasklinka, fakt je to jak svár a tvrdé jak kameň, ale ináč mě to taky hlava nebere, že to tak drží. idontknow

Ale jo, proč ne, jen nezapomeň že delší provoz po našich silnicích dokáže divy.smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
stoner (Člen)
25.07.2011 13:49:56
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Koldan psal:

chytil sem to ruků a začal s tím lomcovat, pohnul jsem celou mašinou na stojanu a na tem ani prasklinka, fakt je to jak svár a tvrdé jak kameň, ale ináč mě to taky hlava nebere, že to tak drží. idontknow

Nevím, jestli nebudeš mít v budoucnu problém se změnami teplot. idontknow Odlišná teplotní roztažnost kyvky a toho tmelu Ti mohou narušit adhesi. Testoval jsem nějaký lepidla a byl to jeden z problémů.

stoner (Člen)
25.07.2011 13:53:08
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Kelly01 psal:

Já to mám na štyry a už 5 let jsem s tím nepohnulbigsmile

Můžu se zeptat, co štyry? Na svým nemám žádný stupně (nebo jsem slepej) nebo jsou to čtyři kapky za minutu? idontknow
Než s tím půl sezony laborovat, tak to se nechám raději poučit. good bigsmile

Filous (Člen)
25.07.2011 13:58:16
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

stoner psal:
Kelly01 psal:

Já to mám na štyry a už 5 let jsem s tím nepohnulbigsmile

Můžu se zeptat, co štyry? Na svým nemám žádný stupně (nebo jsem slepej) nebo jsou to čtyři kapky za minutu? idontknow
Než s tím půl sezony laborovat, tak to se nechám raději poučit. good bigsmile

...mi historici máme na svejch přetpotopních Scottech eště stupinicisurprised...to víš, tenkrát, jó to byli ňáááááký Scottoilery, né ty dnešní, vošizený bes stupnicecoolbigsmilebigsmilebigsmile

P.S. ...dej to cca na štvrtku a fertiggood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
stoner (Člen)
25.07.2011 23:41:03
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Filous psal:

...mi historici máme na svejch přetpotopních Scottech eště stupinicisurprised...to víš, tenkrát, jó to byli ňáááááký Scottoilery, né ty dnešní, vošizený bes stupnicecoolbigsmilebigsmilebigsmile

P.S. ...dej to cca na štvrtku a fertiggood

To už jsem si zvykl, že dneska není nic, takový co bývalo. bigsmile bigsmile
Jinak díky. good

MaraKM (Člen)
26.07.2011 01:23:41
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

stoner psal:
Kelly01 psal:

Já to mám na štyry a už 5 let jsem s tím nepohnulbigsmile

Můžu se zeptat, co štyry? Na svým nemám žádný stupně (nebo jsem slepej) nebo jsou to čtyři kapky za minutu? idontknow
Než s tím půl sezony laborovat, tak to se nechám raději poučit. good bigsmile

No já furt ubírám a ubírám a ubírám bigsmile už to mám fakt jen "trošku" od minima... Teď co tam máme ty "vybrání" nebo zoubky dejme tomu, tak to mám od minima tak cca o 6 těchto zoubků.... schválně se pak o víkendu podívám a něco vymyslíme smile1

P.S.: Lítám s tím už nějakých 1700km a i když snižuji, tak furt je to máznuté jak má být a aspoň mi už z toho olej při zastávce nekape a není zasrané vše okolo, i když na centrálním stojaně je "vlhko" furt smile1


Nic lidského mi není cizí
VikecB12 (Člen)
26.07.2011 06:35:56
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Stojan mám mastnej taky,ale aspoň to de vapkou nebo hadrou pěkně dolů,né jak kdyš je to zamrdaný vod těch lepivejch spreju s kerejma má aji Arva co dělat.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
26.07.2011 13:34:06
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

VikecB12 psal:

Stojan mám mastnej taky,ale aspoň to de vapkou nebo hadrou pěkně dolů,né jak kdyš je to zamrdaný vod těch lepivejch spreju s kerejma má aji Arva co dělat.good

Tak tak! good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
MaraKM (Člen)
26.07.2011 18:14:21
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

VikecB12 psal:

Stojan mám mastnej taky,ale aspoň to de vapkou nebo hadrou pěkně dolů,né jak kdyš je to zamrdaný vod těch lepivejch spreju s kerejma má aji Arva co dělat.good

Musím říct, že tohle se mi na té olejničce líbí taky -> řetaz je máznutej a i pohledově vypadá čistej a svěží bigsmile prostě ten můj zlatej ČZ svítí - předtím abych to furt mydlil nějakým hadrem atd... smile1


Nic lidského mi není cizí
Koldan (Člen)
02.03.2014 10:18:27
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

budu kupovat novou náplň, tag zvažuju, estli nevzít tento:
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/93700/c8 … eplot.html
v zimě nejezdím, dokáď není aspoň těch 20°C to nevytahuju a je fakt, že kolikrát v lítě je parno. co tam dáváte vy?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
kojaksro (Člen)
02.03.2014 11:57:25
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

.....Martine dej do normálních teplot, ten do vyšších doporučuji když jedeš na dovču někam hodně na jih. Naše klima = do standardních teplotsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Koldan (Člen)
02.03.2014 12:20:24
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

o.k. ještě to dávám do kupy a pošlu ti to:o)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
02.03.2014 20:50:59
Offline

Re: Scottoiler (jaký? kde?)

Já ten hustej(na vzžší teploty) jednou měl a stálo to zahovno,když bylo chadno,tak to neteklo vubec. Musel sem to nakonec namíchat pul na pul s normálním,abych to vubec spotřeboval...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr