Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Spojka B6 jakou?

tonda_GSF (Člen)
27.02.2014 18:50:12
Offline

Spojka B6 jakou?

Zdar pičobando,


chtěl bych se zeptat, jakou značku spojkových lamel a plechů si mám objednat na mojí B6? bigsmile
Měnil jsem ve 30 tis. originál za lucas, protože mi prokluzovala, ale teď mam 45 tis. a je totálně v pussy. Motorku musim tak 15 km zahřívat a točit max. do 5-6 tis, pak je to lepší, ale už to klouže skoro pořád ve vysokejch otáčkách... Leju tam klasicky Castrol GPS 10W40, ale po výměně spojky tam dám Motul, i když je to asi jedno...

Filous (Člen)
27.02.2014 18:53:11
Offline

Re: Spojka B6 jakou?

...dobrá zkušenost s TourMaxgood ...dodávaj do prvovýroby...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tonda_GSF (Člen)
27.02.2014 18:55:11
Offline

Re: Spojka B6 jakou?

A nějakej tip na stránku, kde výjde nejlevněji? bigsmile

tonda_GSF (Člen)
27.02.2014 19:04:50
Offline

Re: Spojka B6 jakou?

ještě se zeptám, lamely vemu určitě od TourMaxu, ale plechy taky nebo je to jedno?evil

Frodo89 (Člen)
28.02.2014 19:37:36
Offline

Re: Spojka B6 jakou?

tonda_GSF psal:

Zdar pičobando,


chtěl bych se zeptat, jakou značku spojkových lamel a plechů si mám objednat na mojí B6? bigsmile
Měnil jsem ve 30 tis. originál za lucas, protože mi prokluzovala, ale teď mam 45 tis. a je totálně v pussy. Motorku musim tak 15 km zahřívat a točit max. do 5-6 tis, pak je to lepší, ale už to klouže skoro pořád ve vysokejch otáčkách... Leju tam klasicky Castrol GPS 10W40, ale po výměně spojky tam dám Motul, i když je to asi jedno...

Zvláštni: problém bych hledal jinde "v oleji nebo mezi helmou a riditky"... me original spojka začínala klouzat ve vysokejch ot. tak jsem tam dal klasiku od Lukase a nové pružiny...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
kojaksro (Člen)
28.02.2014 21:21:37
Offline

Re: Spojka B6 jakou?

....jak píše Filous, Tourmax, EBC, Vicma (ta má hondí NHC), Vesrah ok, Lucas je celkem ready, ale na B6 lamely již několika lidem, po pár tisících klouzali, na Béčku prostě nefungujou.

Lamely - http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/121235/c … urmax.html

Pružiny - http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/121237/c … urmax.html

Plechy dej origo sada za 1380,-Kč a máš klidcool


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Filous (Člen)
01.03.2014 12:00:29
Offline

Re: Spojka B6 jakou?

Frodo89 psal:
tonda_GSF psal:

Zdar pičobando,


chtěl bych se zeptat, jakou značku spojkových lamel a plechů si mám objednat na mojí B6? bigsmile
Měnil jsem ve 30 tis. originál za lucas, protože mi prokluzovala, ale teď mam 45 tis. a je totálně v pussy. Motorku musim tak 15 km zahřívat a točit max. do 5-6 tis, pak je to lepší, ale už to klouže skoro pořád ve vysokejch otáčkách... Leju tam klasicky Castrol GPS 10W40, ale po výměně spojky tam dám Motul, i když je to asi jedno...

Zvláštni: problém bych hledal jinde "v oleji nebo mezi helmou a riditky"... me original spojka začínala klouzat ve vysokejch ot. tak jsem tam dal klasiku od Lukase a nové pružiny...

...ále piču, lamely vot Lucasu stáli dycky za hovnoheadshake

...jináč k dotazu, koupil bych lamely a pružiny vot TourMaxu, plechy esi nejsou fijalový nebo evidentně vopotřebený, bych nechal původní...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
01.03.2014 12:20:26
Offline

Re: Spojka B6 jakou?

Frodo89 psal:
tonda_GSF psal:

Zdar pičobando,


chtěl bych se zeptat, jakou značku spojkových lamel a plechů si mám objednat na mojí B6? bigsmile
Měnil jsem ve 30 tis. originál za lucas, protože mi prokluzovala, ale teď mam 45 tis. a je totálně v pussy. Motorku musim tak 15 km zahřívat a točit max. do 5-6 tis, pak je to lepší, ale už to klouže skoro pořád ve vysokejch otáčkách... Leju tam klasicky Castrol GPS 10W40, ale po výměně spojky tam dám Motul, i když je to asi jedno...

Zvláštni: problém bych hledal jinde "v oleji nebo mezi helmou a riditky"... me original spojka začínala klouzat ve vysokejch ot. tak jsem tam dal klasiku od Lukase a nové pružiny...

A ted tu vo snehurce a voleji od castrolubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nevo7 (Člen)
03.03.2014 12:55:05
Offline

Re: Spojka B6 jakou?

Fúúú, len 30 tis. km na spojku, to je dosť málo, ale zlé zaobchádzanie smile1.
Ja ju tam mám už vyše 100 tis. km a ide, za studena už šmýka, ale ešte ju nechám.
Aj Louis predáva celú sadu tak okolo 140 eur to bolo /pozerám, že je to Lucas http://www.louis.de/_4098d45dbf6036b7c0 … rwgr=245/.


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr