Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Něco pro "automobilové" kupce

kratas (Člen)
25.02.2014 07:44:07
Offline

Něco pro "automobilové" kupce


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
hlemejzd999 (Člen)
25.02.2014 09:07:31
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

to je uplně k hovnu ... nejvetsi jistotu mas , kdyz si koupis funglovku ...to nikdo nevojebe good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
zzzmrzlinar (Člen)
25.02.2014 09:11:20
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

ten autotracer náhodou není úplněš na hovno, neříkám, že je to neprůstřelný, ale lepší než pěst do voka

Petr J. (Člen)
25.02.2014 09:39:47
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:

to je uplně k hovnu ... nejvetsi jistotu mas , kdyz si koupis funglovku ...to nikdo nevojebe

...nemáš pravdu...

xrohy (Člen)
25.02.2014 12:13:54
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Petr J. psal:
hlemejzd999 psal:

to je uplně k hovnu ... nejvetsi jistotu mas , kdyz si koupis funglovku ...to nikdo nevojebe

...nemáš pravdu...

Přesnéééé...good


Čaroděj Dobroděj 8-)
hlemejzd999 (Člen)
25.02.2014 12:39:26
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

xrohy psal:
Petr J. psal:
hlemejzd999 psal:

to je uplně k hovnu ... nejvetsi jistotu mas , kdyz si koupis funglovku ...to nikdo nevojebe

...nemáš pravdu...

Přesnéééé...good

přesńéééé uplne k hovnu good...  treba auta dovezeny  , kdyz nemaj zadnej zaznam a hned po dovezeni se zaregistruji do systemu Cebia ,tak maj certifikát goodidontknow
kilometry pred registrací do cebia nema cebia sanci zjistit ...nedavno byl porad v televizi a ve svete motoru casopise je peknej clanek ,  jak lidi hezky koupili skodovku z nemecka s overenim atd. a  nakonec vyslo , ze to byla olitana mrdka  snad ze dvestetisicema navic , nez co bylo na tachometru a v certifikátu . ..nakonec to zjistili az z databaze SAGA ,  do kterej nema pristup zadna cebia , jen skodovka kvuli reklamacim .
tohle je dobry jen na to , ze zistis , jestli to auto je hledany , jinak na nic


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
25.02.2014 14:28:21
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

to Slimák: vůbec jsi to nepochopil...

Nemáš pravdu s tím, že leda nové auto je řešením...

Příběh z okolí:
Kamarád si koupil nové BMW u autorizovaného prodejce...funglovka...
Za tři roky prodával. Bazar nechtěl vykoupit, protože auto bylo bourané...po dlouhých tahanicích se zjistilo, že než auto převzal, v servisu s ním jeli do myčky, nějak se netrefili, orvali celý bok, celý bok vyměnili, auto předali...jako nové nejeté, nebourané...

Tož tak...

hlemejzd999 (Člen)
25.02.2014 15:13:35
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Petr J. psal:

to Slimák: vůbec jsi to nepochopil...

Nemáš pravdu s tím, že leda nové auto je řešením...

Příběh z okolí:
Kamarád si koupil nové BMW u autorizovaného prodejce...funglovka...
Za tři roky prodával. Bazar nechtěl vykoupit, protože auto bylo bourané...po dlouhých tahanicích se zjistilo, že než auto převzal, v servisu s ním jeli do myčky, nějak se netrefili, orvali celý bok, celý bok vyměnili, auto předali...jako nové nejeté, nebourané...

Tož tak...

ale pochopil jsem to velice dobre , ze to myslis na zu funglofku , to je extremni pripad , kdy se tak zachoval autorizovnej prodejce ...v tisici jinajch pripadech si koupis opravdu funglovku . S Cebii je ale tisice pripadu , kdy certifikat a overeni jsou k nicemu ,takze za mne fnglovka .smile1
toz asi tak smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
25.02.2014 15:18:16
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

a ten servis bych dal k soudu pro podvod  ...coz s certifikatem od cebie si  muzes leda zatopit.
koho budes zalovat , kdyz bazaristi rikaj:  to my ne , my uz jsme to stoceny koupili a jsme taky obeti podvodu ? coz je bezna praxe ...Jak rikam Cebia je k hovnu


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kratas (Člen)
25.02.2014 15:27:17
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

smile1 ....dal jsem vám sem ten odkaz jen pro možné potřeby a případně nějaké to info a né že se tu hned na počkání poškubete bigsmile bigsmile


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
hlemejzd999 (Člen)
25.02.2014 15:33:32
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

kratas psal:

smile1 ....dal jsem vám sem ten odkaz jen pro možné potřeby a případně nějaké to info a né že se tu hned na počkání poškubete bigsmile bigsmile

tak sem dej jeste nejakej vodkaz smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
25.02.2014 15:49:29
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:

.....takze za mne funglovka ....

...v jaké že to funglovce jezdíš? bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
25.02.2014 16:00:49
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Petr J. psal:
hlemejzd999 psal:

.....takze za mne funglovka ....

...v jaké že to funglovce jezdíš? bigsmile

no tak ted uz to funglofka samozrejme neni ...pred sedmilety byla smile1 , ale kdyz budu zas kupovat auto , tak zas  funglovku... treba bez asr, esr  a jinejch ser , klidne min vybavenou , ale novou ...se starejma pleckama sem uz jezdil dost  smile1 ...prodavat to nehodlam ,az se to rozpadne , tak to poslu ze skaly s klidnym srdcem , ze si svoje odslouzil. ale nevim ,
jak to bude dlouho trvat, zatim mam 89 tisic km, takze jsemv klidu. pri mem rocnim najezdu  a spravne udrzbe tak jeste dalsich 7 let.
toz tak


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
25.02.2014 18:03:13
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

to slimák s bodou maj sice v něčem praudu ale zas na druhou stranu... kupuju kháru od kámoše co jí kupoval jako novou ( 1,2mil) je první majitel servisováno pohoda džez... já to auto kupuju za zlomek ceny co stojí nové toď jedna věc, druhá věc je ta, že než jít do korejské mrdky tak raděj budu jezdit v desetkrát bouráne feliciibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
25.02.2014 19:32:47
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Banditatom psal:

to slimák s bodou maj sice v něčem praudu ale zas na druhou stranu... kupuju kháru od kámoše co jí kupoval jako novou ( 1,2mil) je první majitel servisováno pohoda džez... já to auto kupuju za zlomek ceny co stojí nové toď jedna věc, druhá věc je ta, že než jít do korejské mrdky tak raděj budu jezdit v desetkrát bouráne feliciibigsmile

za prve : bavime se o koupi ciziho auta z bazaru - takze nevis nic o majiteli a servise ... kazdej nekupuje od znameho kamose .
a za druhe : jakej je rozdil mezi korejskou mrdkou a ceskou felicií ?  proc bys radsi jezdil ve feliciji ? ...nevim proc bych si nevybral korejce - mam ho sedum let...vlastne v dubnu to bude osum a za tu dobu jsem nemel zadnej problem . 
a hlavne je mi to uplne jedno , kdyz to jezdi , tak neresim .
jakmile  vejdu do bazaru , tak resim picoviny jako kilometry ,stari, jestli to neni kradeny , kolik do toho  budu muset jeste nasypat,  a kdyz chci spolehlivy ,tak novy , pac vim , ze se nekolik let nebude srat  a kdyz jo ,tak je v zaruce .
lidi prijdou do bazaru a koukaj na BMW chtej ho koupit , pac ho dyckky chteli jako kluci , ale maj na nej jen dveste tisic,
ale zas koukaj na km aby to nemelo moc nalitano .
... nekoukaj na cenu dilu  , kolik bude stat provoz a tak.
tak se nesmime divit , ze s tim prodejci vyjebavaj a stacej km ...kdyz to lidi kupujou ?
to radsi novou korejskou mrdku.


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
25.02.2014 19:48:09
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:

....to radsi novou korejskou mrdku.

... ono né všechny díly na ty korejské mají levnější než třeba staré M-B ...

Jinak proti korejcům nic nemám...

Banditatom (Člen)
25.02.2014 19:49:03
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

jako s těma kilometra maj sfatou pravdu...lidi jsou blbí a první co je je že čumí na tachometr kolik to má nahrkané i když z 90% je to mimo realitubigsmile a celkovej stav neřeší... Mě se po pravdě víc líbí felicie něž korejskej design ( ale to je dle vkusu každého soudruha). já mám tu smůlu, že auta které se mě líbí jsou kolem jednoho megabigsmile nové


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
25.02.2014 19:51:54
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:
Banditatom psal:

to slimák s bodou maj sice v něčem praudu ale zas na druhou stranu... kupuju kháru od kámoše co jí kupoval jako novou ( 1,2mil) je první majitel servisováno pohoda džez... já to auto kupuju za zlomek ceny co stojí nové toď jedna věc, druhá věc je ta, že než jít do korejské mrdky tak raděj budu jezdit v desetkrát bouráne feliciibigsmile

za prve : bavime se o koupi ciziho auta z bazaru - takze nevis nic o majiteli a servise ... kazdej nekupuje od znameho kamose .
a za druhe : jakej je rozdil mezi korejskou mrdkou a ceskou felicií ?  proc bys radsi jezdil ve feliciji ? ...nevim proc bych si nevybral korejce - mam ho sedum let...vlastne v dubnu to bude osum a za tu dobu jsem nemel zadnej problem . 
a hlavne je mi to uplne jedno , kdyz to jezdi , tak neresim .
jakmile  vejdu do bazaru , tak resim picoviny jako kilometry ,stari, jestli to neni kradeny , kolik do toho  budu muset jeste nasypat,  a kdyz chci spolehlivy ,tak novy , pac vim , ze se nekolik let nebude srat  a kdyz jo ,tak je v zaruce .
lidi prijdou do bazaru a koukaj na BMW chtej ho koupit , pac ho dyckky chteli jako kluci , ale maj na nej jen dveste tisic,
ale zas koukaj na km aby to nemelo moc nalitano .
... nekoukaj na cenu dilu  , kolik bude stat provoz a tak.
tak se nesmime divit , ze s tim prodejci vyjebavaj a stacej km ...kdyz to lidi kupujou ?
to radsi novou korejskou mrdku.

Přál bych ti aby ti temhle optimizmus vydržel i při koupi nového auta jakékoliv značky.Protože co platilo o kvalitě dřív už dneska taky neni pravda.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
25.02.2014 19:54:26
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

K.a.s.y.m. psal:

Přál bych ti aby ti temhle optimizmus vydržel i při koupi nového auta jakékoliv značky.Protože co platilo o kvalitě dřív už dneska taky neni pravda.

...bohužel je to tak, vidím to všude okolo a novými auty...sick

Banditatom (Člen)
25.02.2014 19:58:28
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:
Banditatom psal:

to slimák s bodou maj sice v něčem praudu ale zas na druhou stranu... kupuju kháru od kámoše co jí kupoval jako novou ( 1,2mil) je první majitel servisováno pohoda džez... já to auto kupuju za zlomek ceny co stojí nové toď jedna věc, druhá věc je ta, že než jít do korejské mrdky tak raděj budu jezdit v desetkrát bouráne feliciibigsmile

za prve : bavime se o koupi ciziho auta z bazaru - takze nevis nic o majiteli a servise ... kazdej nekupuje od znameho kamose .
a za druhe : jakej je rozdil mezi korejskou mrdkou a ceskou felicií ?  proc bys radsi jezdil ve feliciji ? ...nevim proc bych si nevybral korejce - mam ho sedum let...vlastne v dubnu to bude osum a za tu dobu jsem nemel zadnej problem . 
a hlavne je mi to uplne jedno , kdyz to jezdi , tak neresim .
jakmile  vejdu do bazaru , tak resim picoviny jako kilometry ,stari, jestli to neni kradeny , kolik do toho  budu muset jeste nasypat,  a kdyz chci spolehlivy ,tak novy , pac vim , ze se nekolik let nebude srat  a kdyz jo ,tak je v zaruce .
lidi prijdou do bazaru a koukaj na BMW chtej ho koupit , pac ho dyckky chteli jako kluci , ale maj na nej jen dveste tisic,
ale zas koukaj na km aby to nemelo moc nalitano .
... nekoukaj na cenu dilu  , kolik bude stat provoz a tak.
tak se nesmime divit , ze s tim prodejci vyjebavaj a stacej km ...kdyz to lidi kupujou ?
to radsi novou korejskou mrdku.

Přál bych ti aby ti temhle optimizmus vydržel i při koupi nového auta jakékoliv značky.Protože co platilo o kvalitě dřív už dneska taky neni pravda.

good i když je to smutné je to tak...dneska jsem se byl dívat na kháru a super jen do té doby než jsem se o těch autech něco nedočetsmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
25.02.2014 19:59:19
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

Přál bych ti aby ti temhle optimizmus vydržel i při koupi nového auta jakékoliv značky.Protože co platilo o kvalitě dřív už dneska taky neni pravda.

...bohužel je to tak, vidím to všude okolo a novými auty...sick

já to právě vidim taky..měl a mám ještě jedničkou koktu z 98 a na podzim jsme koupili Alhambru 04 a objevujou se mi na ní problémy o kterej jsem u oktávky ani nepřemejšlel a to je mnohem starší a má mnohem víc km.a nebo jsem měl smůlu na kup a o alhambru se němci starali huře než češi o služení oktavku koupenou v čr.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
25.02.2014 20:04:15
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

K.a.s.y.m. psal:
Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

Přál bych ti aby ti temhle optimizmus vydržel i při koupi nového auta jakékoliv značky.Protože co platilo o kvalitě dřív už dneska taky neni pravda.

...bohužel je to tak, vidím to všude okolo a novými auty...sick

já to právě vidim taky..měl a mám ještě jedničkou koktu z 98 a na podzim jsme koupili Alhambru 04 a objevujou se mi na ní problémy o kterej jsem u oktávky ani nepřemejšlel a to je mnohem starší a má mnohem víc km.a nebo jsem měl smůlu na kup a o alhambru se němci starali huře než češi o služení oktavku koupenou v čr.

čeče jsem v pasti jestli si koktu nechat a dojezdit do mrtva nebo jí vyměnit za podstatně novější kháru!smile2 mám dost dobrou nabídkusmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
25.02.2014 20:09:26
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Petr J. psal:
hlemejzd999 psal:

....to radsi novou korejskou mrdku.

... ono né všechny díly na ty korejské mají levnější než třeba staré M-B ...

Jinak proti korejcům nic nemám...

myslis jako stare embecko ? smile1 tak to sou supr kary jeste dneska smile1)))


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
25.02.2014 20:21:04
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

Přál bych ti aby ti temhle optimizmus vydržel i při koupi nového auta jakékoliv značky.Protože co platilo o kvalitě dřív už dneska taky neni pravda.

...bohužel je to tak, vidím to všude okolo a novými auty...sick

kdyz vy koukate na auta co jsou tak nejak moderni a hezky... ja myslim auto jako treba dacije, s kterym muzes do lesa a nebojis se , ze chytnes spodkem kamen neb o parez , v kufru vozit motorovku ,  cement a stuk  ... das tam slozenej hlinikovej zebrik , kterej se ti vepredu  vopre vo palubku ... a  kdyz se ti uvnitr roztrhne pytel s vapnem , tak te to nesere  , jako u nejaky oktavky 4x4 v metle, s klimatizaci ,navigaci jak krava  , plnou vybavou a na hlinach smile1
kazdej mame jine pozadavky na auto .smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
yoby (Člen)
25.02.2014 21:18:42
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Banditatom psal:

good i když je to smutné je to tak...dneska jsem se byl dívat na kháru a super jen do té doby než jsem se o těch autech něco nedočetsmile2

O autech toho každej nakecá smile1

Petr J. (Člen)
25.02.2014 21:36:37
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

K.a.s.y.m. psal:

.... objevujou se mi na ní problémy o kterej jsem u oktávky ani nepřemejšlel a to je mnohem starší a má mnohem víc km.....

...také se mi teď rozblikala kontrolka, která by blikat neměla, resp. měla jinak....tak budu muset na diagnostiku smile2

mr.BSE (Člen)
25.02.2014 22:14:30
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:
Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

Přál bych ti aby ti temhle optimizmus vydržel i při koupi nového auta jakékoliv značky.Protože co platilo o kvalitě dřív už dneska taky neni pravda.

...bohužel je to tak, vidím to všude okolo a novými auty...sick

kdyz vy koukate na auta co jsou tak nejak moderni a hezky... ja myslim auto jako treba dacije, s kterym muzes do lesa a nebojis se , ze chytnes spodkem kamen neb o parez , v kufru vozit motorovku ,  cement a stuk  ... das tam slozenej hlinikovej zebrik , kterej se ti vepredu  vopre vo palubku ... a  kdyz se ti uvnitr roztrhne pytel s vapnem , tak te to nesere  , jako u nejaky oktavky 4x4 v metle, s klimatizaci ,navigaci jak krava  , plnou vybavou a na hlinach smile1
kazdej mame jine pozadavky na auto .smile1

ty nemas pozadavky na auto, ale na traktor s vleckou bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
K.a.s.y.m. (Člen)
26.02.2014 07:35:24
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:
Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

Přál bych ti aby ti temhle optimizmus vydržel i při koupi nového auta jakékoliv značky.Protože co platilo o kvalitě dřív už dneska taky neni pravda.

...bohužel je to tak, vidím to všude okolo a novými auty...sick

kdyz vy koukate na auta co jsou tak nejak moderni a hezky... ja myslim auto jako treba dacije, s kterym muzes do lesa a nebojis se , ze chytnes spodkem kamen neb o parez , v kufru vozit motorovku ,  cement a stuk  ... das tam slozenej hlinikovej zebrik , kterej se ti vepredu  vopre vo palubku ... a  kdyz se ti uvnitr roztrhne pytel s vapnem , tak te to nesere  , jako u nejaky oktavky 4x4 v metle, s klimatizaci ,navigaci jak krava  , plnou vybavou a na hlinach smile1
kazdej mame jine pozadavky na auto .smile1

Dane tohle vozim i v alhambre ale jde spis o celkovej jizdni komfort.kdyz sedim dve hodiny v aute tak z toho chci vylezt jako clovek a ne rozlamenej a unavenej navic mam ted pozadavek na to dat do kufru kocarek tak abych ho nemusel jakkoliv skladat a nebo upravovat a k tomu veci pro tri lidi na par dni plus dva psy a nepremejslet o tom jak to tam srovnat a ani jedno dacia zatim neumi.
Jinak to co psal BSE pro tebe sedi..kup si traktor ten ti bude vyhovovat lip smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
26.02.2014 07:47:22
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Co furt máte s novýma káramasurprised

teď jsem otočil Itálii v mém 11 let starém veteránovi a nic mne nebolelo, zima mi nebyla,
vše se tam vešlo a žádný nový "systém" či ovládací prvek mi nechybělsurprised

Haranty nemám a 2 psy tam taky bez problémů dostanubigsmile

Takže za mne: minim. dalších 5 let nejsem tou "správnou cílovou" skupinou jakýchkoliv prodejců bo výrazy jako "inovace" a nedejbože "Image" mi neříkají nicass


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
26.02.2014 07:50:51
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Kelly01 psal:

Co furt máte s novýma káramasurprised

teď jsem otočil Itálii v mém 11 let starém veteránovi a nic mne nebolelo, zima mi nebyla,
vše se tam vešlo a žádný nový "systém" či ovládací prvek mi nechybělsurprised

Haranty nemám a 2 psy tam taky bez problémů dostanubigsmile

Takže za mne: minim. dalších 5 let nejsem tou "správnou cílovou" skupinou jakýchkoliv prodejců bo výrazy jako "inovace" a nedejbože "Image" mi neříkají nicass

bigsmilebigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Billy (Člen)
26.02.2014 08:57:35
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

mr.BSE psal:
Kelly01 psal:

Co furt máte s novýma káramasurprised

teď jsem otočil Itálii v mém 11 let starém veteránovi a nic mne nebolelo, zima mi nebyla,
vše se tam vešlo a žádný nový "systém" či ovládací prvek mi nechybělsurprised

Haranty nemám a 2 psy tam taky bez problémů dostanubigsmile

Takže za mne: minim. dalších 5 let nejsem tou "správnou cílovou" skupinou jakýchkoliv prodejců bo výrazy jako "inovace" a nedejbože "Image" mi neříkají nicass

bigsmilebigsmilebigsmile

rupni te sem tu kombosku z klokana jak je tam nasackovanej bigsmile imidzovka


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
mr.BSE (Člen)
26.02.2014 09:59:29
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Billy psal:
mr.BSE psal:
Kelly01 psal:

Co furt máte s novýma káramasurprised

teď jsem otočil Itálii v mém 11 let starém veteránovi a nic mne nebolelo, zima mi nebyla,
vše se tam vešlo a žádný nový "systém" či ovládací prvek mi nechybělsurprised

Haranty nemám a 2 psy tam taky bez problémů dostanubigsmile

Takže za mne: minim. dalších 5 let nejsem tou "správnou cílovou" skupinou jakýchkoliv prodejců bo výrazy jako "inovace" a nedejbože "Image" mi neříkají nicass

bigsmilebigsmilebigsmile

rupni te sem tu kombosku z klokana jak je tam nasackovanej bigsmile imidzovka

Mám ji bohužel pouze v paměti bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
26.02.2014 13:16:26
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Teď se v ní pejří Borákovibigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
26.02.2014 17:04:52
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

mr.BSE psal:
Kelly01 psal:

Co furt máte s novýma káramasurprised

teď jsem otočil Itálii v mém 11 let starém veteránovi a nic mne nebolelo, zima mi nebyla,
vše se tam vešlo a žádný nový "systém" či ovládací prvek mi nechybělsurprised

Haranty nemám a 2 psy tam taky bez problémů dostanubigsmile

Takže za mne: minim. dalších 5 let nejsem tou "správnou cílovou" skupinou jakýchkoliv prodejců bo výrazy jako "inovace" a nedejbože "Image" mi neříkají nicass

bigsmilebigsmilebigsmile

....prej dva psybigsmilebigsmilebigsmile
...prej imagebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
26.02.2014 19:29:44
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Vejdou se i do poloviční káry než mámass

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_img_3538.jpg

God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
26.02.2014 19:37:14
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Kelly01 psal:

Vejdou se i do poloviční káry než mámass
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_3538.jpg

Css u nohou jo..já mám pro každou vzadu jednu sedačku bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
26.02.2014 20:08:27
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Kelly01 psal:

Vejdou se i do poloviční káry než mámass
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_3538.jpg

...levýho umej surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
26.02.2014 20:16:24
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

osiris psal:
Kelly01 psal:

Vejdou se i do poloviční káry než mámass
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_3538.jpg

...levýho umej surprised

pepř a sůl, ne? bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hlemejzd999 (Člen)
26.02.2014 20:17:47
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

mr.BSE psal:
osiris psal:
Kelly01 psal:

Vejdou se i do poloviční káry než mámass
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_3538.jpg

...levýho umej surprised

pepř a sůl, ne? bigsmile

a co česnek ? idontknow


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Luk (Člen)
26.02.2014 20:19:04
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

K.a.s.y.m. psal:

Dane tohle vozim i v alhambre ale jde spis o celkovej jizdni komfort.kdyz sedim dve hodiny v aute tak z toho chci vylezt jako clovek a ne rozlamenej a unavenej navic mam ted pozadavek na to dat do kufru kocarek tak abych ho nemusel jakkoliv skladat a nebo upravovat a k tomu veci pro tri lidi na par dni plus dva psy a nepremejslet o tom jak to tam srovnat a ani jedno dacia zatim neumi.
Jinak to co psal BSE pro tebe sedi..kup si traktor ten ti bude vyhovovat lip smile1

http://www.dacia.cz/modelova-rada/lodgy/predstaveni/
idontknowbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
hlemejzd999 (Člen)
26.02.2014 20:20:50
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Luk psal:
K.a.s.y.m. psal:

Dane tohle vozim i v alhambre ale jde spis o celkovej jizdni komfort.kdyz sedim dve hodiny v aute tak z toho chci vylezt jako clovek a ne rozlamenej a unavenej navic mam ted pozadavek na to dat do kufru kocarek tak abych ho nemusel jakkoliv skladat a nebo upravovat a k tomu veci pro tri lidi na par dni plus dva psy a nepremejslet o tom jak to tam srovnat a ani jedno dacia zatim neumi.
Jinak to co psal BSE pro tebe sedi..kup si traktor ten ti bude vyhovovat lip smile1

http://www.dacia.cz/modelova-rada/lodgy/predstaveni/
idontknowbigsmile

goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
26.02.2014 20:24:00
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

super ... to je pořádný auto  za normální prachy good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_dacia.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
yebat (Člen)
26.02.2014 20:34:27
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

za 379 si koupim 5 mejch aut, a ještě mi zbyde 25 litrů... surprisedbigsmile

yebat (Člen)
26.02.2014 20:36:39
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

(jo a v každym budu mít i motor... )evil

hlemejzd999 (Člen)
26.02.2014 20:46:00
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

yebat psal:

(jo a v každym budu mít i motor... )evil

a dva nahradni rozebrany  v kufru ... hm, to znam ...mam kamoše  a ten jiny auta nekupuje bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
26.02.2014 20:56:36
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:

super ... to je pořádný auto  za normální prachy good
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _dacia.jpg

Ty vole,za ty prachy si budu vozit prdel v medvědovi S nebo G a ještě mě zbyde 100 000kč na benzín do toho štyrlitrabigsmile Nebo nějakou hezkou M5kuevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
26.02.2014 21:18:06
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

VikecB12 psal:
hlemejzd999 psal:

super ... to je pořádný auto  za normální prachy good
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _dacia.jpg

Ty vole,za ty prachy si budu vozit prdel v medvědovi S nebo G a ještě mě zbyde 100 000kč na benzín do toho štyrlitrabigsmile Nebo nějakou hezkou M5kuevil

Přeeeesně!!good


PURE NAKED BIKE!
hlemejzd999 (Člen)
26.02.2014 21:23:32
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

VikecB12 psal:
hlemejzd999 psal:

super ... to je pořádný auto  za normální prachy good
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _dacia.jpg

Ty vole,za ty prachy si budu vozit prdel v medvědovi S nebo G a ještě mě zbyde 100 000kč na benzín do toho štyrlitrabigsmile Nebo nějakou hezkou M5kuevil

no tak jasně ... v nějaký paštice 20 let starý  s 250 tisicema km , ja mluvim o dacii treba za tech 250-280 ..nemusi to bejt hned za tech 375
a jak dlouho s tim budeš jezdit ? rok , dva , nebo čtyři ? ... kdyz bych si koupil takovejhle vehikl , tak urcite s tim , ze to vodjezdim do mrtva ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
26.02.2014 21:26:34
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

mě nepřesvědčíte pánové bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Meloun (Člen)
26.02.2014 21:28:03
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:

mě nepřesvědčíte pánové bigsmile

Pa č už jsi starej..smile2


PURE NAKED BIKE!
mr.BSE (Člen)
26.02.2014 21:34:48
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

VikecB12 psal:
hlemejzd999 psal:

super ... to je pořádný auto  za normální prachy good
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _dacia.jpg

Ty vole,za ty prachy si budu vozit prdel v medvědovi S nebo G a ještě mě zbyde 100 000kč na benzín do toho štyrlitrabigsmile Nebo nějakou hezkou M5kuevil

...nebo S-Type 4.2... ale co s dvanáct let starou károu? Podle mě je to jako časovaná finanční bomba.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
26.02.2014 21:36:08
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:

mě nepřesvědčíte pánové bigsmile

Hale sedni si do dachcije a pak si sedni trebas do s60 nebo xc70 popr mercedes 320e bigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
yebat (Člen)
26.02.2014 21:40:40
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

tak já koupil V40 2001 1,9 85kW, vyšlo mě to na 70 i s rozvodama, filtrama a olejem.  Vybavený to je, pohodlný taky a odvezu v tom i ty pytle cementu, o kterých si tu psal... žebřík hodim na střechu a ještě to utáhne vozejk... :D

od léta jsem s tim najel cca 15tkm, teď mě čeká další výměna oleje a mezitím jsem do toho lil akorát naftu (žere to do šesti a to na to šlapu, dálky jsem se dostal i pod 5) ... a když se něco posere?... no tak mi furt do 280 zbývá dost velká rezerva abych to s úsměvem nechal opravit... (ještě když mám slevu 40% v autokelly... evil) bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
26.02.2014 23:14:59
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:

mě nepřesvědčíte pánové bigsmile

Hale sedni si do dachcije a pak si sedni trebas do s60 nebo xc70 popr mercedes 320e bigsmilebigsmile

hale mojim monterkam je to uplne jedno v cem sedi smile1
proste takovy auto nepotrebuju , klidne to  do ty papirny vodjedu v tej novej dacii  ...na to abych tady voslnil ty 80letý  báby to staci smile1  ...uz takhle se křižujou , kdyz vyjedu na mej japonskej motorce  a po vsi se rozleha zvuk meho liboveho ladaku smile1 , pak se pres plot ptaj , jak je to silny   , kolik to jede a kdyz jim reknu ze to je vobsah tisicdveste    , tak  potichu drmoli zdravas maria... nedovedu si predstavit to pozdvizeni , kdybych jednou prijel v medvedovi ...uz takhle jsou nasrany , ze jim nevodpovidam ,, dejztopanbu''. smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
26.02.2014 23:19:08
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Meloun psal:
hlemejzd999 psal:

mě nepřesvědčíte pánové bigsmile

Pa č už jsi starej..smile2

no to taky smile1 .... ale ne, tak  me proste nejaky auta neberou... jen potrebuju ,aby to melo tazny a popelnik a vic je mi u prdele smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
26.02.2014 23:44:48
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

VikecB12 psal:

...za ty prachy si budu vozit prdel v medvědovi S....

...to mě vždycky pobaví, jak před panelákem frajer leze do staré S-classe s pneumatikami Kumho...bigsmilebigsmile....to je fakt nejvíc goodbigsmile

Meloun (Člen)
26.02.2014 23:47:37
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:
Meloun psal:
hlemejzd999 psal:

mě nepřesvědčíte pánové bigsmile

Pa č už jsi starej..smile2

no to taky smile1 .... ale ne, tak  me proste nejaky auta neberou... jen potrebuju ,aby to melo tazny a popelnik a vic je mi u prdele smile1

V pořádkugood
Ale pořád nechápu, jakou výhodu má novej vošizenej zmetek oprpti starý poctivý káře?idontknow..To budu raděj machr v BMW 530 z 98 za 130tisíc a těch ušetřenejch xxxtisíc projezdim v v benzinu/naftě + servis, než je v nějakym bezpohlavním papíráku,kde navíc musim platit za garančky..sicksickbigsmile  Utáhne to cokoliv..je to fortelný, plechy tlustý a navíc to pořád ypadá dobře..no ne??evil


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
26.02.2014 23:49:09
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Mrdám na vás, beztak jsem bez peněz, tak se mě tyhle kecy netýkajfuckbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
27.02.2014 00:19:36
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:
mr.BSE psal:
osiris psal:

...levýho umej surprised

pepř a sůl, ne? bigsmile

a co česnek ? idontknow

Jako pod pažu?help
bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
27.02.2014 00:53:04
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Ondráš psal:
hlemejzd999 psal:
mr.BSE psal:


pepř a sůl, ne? bigsmile

a co česnek ? idontknow

Jako pod pažu?help
bigsmile

tak urcite bigsmile ... kam jinam smile1
to Meloun : ja taky , jen si tak rikam co bych kupoval , kdybych na to jako mel bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
27.02.2014 07:02:27
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Luk psal:
K.a.s.y.m. psal:

Dane tohle vozim i v alhambre ale jde spis o celkovej jizdni komfort.kdyz sedim dve hodiny v aute tak z toho chci vylezt jako clovek a ne rozlamenej a unavenej navic mam ted pozadavek na to dat do kufru kocarek tak abych ho nemusel jakkoliv skladat a nebo upravovat a k tomu veci pro tri lidi na par dni plus dva psy a nepremejslet o tom jak to tam srovnat a ani jedno dacia zatim neumi.
Jinak to co psal BSE pro tebe sedi..kup si traktor ten ti bude vyhovovat lip smile1

http://www.dacia.cz/modelova-rada/lodgy/predstaveni/
idontknowbigsmile

Znovu opakujou nedelaj...az budu chtit jezdit v zebrinaku tak si koupim zebrinak a ne neco co se tak chova..nehlede na ze i pro me kterej si na desing nepotrpi je to fakt ale fakt hnusny auto.
bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
27.02.2014 07:10:00
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Meloun psal:

V pořádkugood
Ale pořád nechápu, jakou výhodu má novej vošizenej zmetek oprpti starý poctivý káře?idontknow..To budu raděj machr v BMW 530 z 98 za 130tisíc a těch ušetřenejch xxxtisíc projezdim v v benzinu/naftě + servis, než je v nějakym bezpohlavním papíráku,kde navíc musim platit za garančky..sicksickbigsmile  Utáhne to cokoliv..je to fortelný, plechy tlustý a navíc to pořád ypadá dobře..no ne??evil

mas pravdu , ale treba taky ne ...jde vo to , co za ty penize koupis ...esli sráč , nebo voňavku
vidim to kolem sebe  - kamos si koupil bavoráka ( taky nejakyho staryho), furt to nekam vozí , furt se v tom hrabou a cpe do toho prachy ,
brácha si koupil pred dvema lety prasáta  a skoncil ted takhle

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_1529958_585242404888271_286532110_o.jpg


od zacatku srani s turbem , pak s cerpadlem , nebo  s cim  no a ted motor v pussy
tak si koupil tohle  zase stary , taky vypada hezky  a jen za 89

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_1240036_593164107429434_1231209957_n.jpg


drzim mu palce , at mu to slape , ale já nemam takovou vodvahu , ja chci proste auto , ktery nebudu muset od zacatku co dva roky resit .
kdyz sectu ty penize ,to co von dal behem sesti let za auta  ( predtim pasatem mel taky neco podobnyho  a taky za 90 klacku) , tak ja mam porad tu moji motokaru v bezvadnym stavu - karu s tim taham taky a nemam jedinou zavadu .
proste past vedle pasti bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
27.02.2014 07:20:55
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_1622224_608064522606059_304351026_n.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_1620840_593164244096087_1449109878_n.jpg



no reknete - muzu ja s timhle jezdit  do lesa  ... ha , he ? idontknowbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Meloun (Člen)
27.02.2014 09:44:20
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

No vidiš..a já jen leju benzin a olej občas..takový věci, že jsem to koupil s vymlácenou nápravou a brzdama v pussy neřešim..to je spotřebák..tlumiče origo původní..spojka atd..najeto údajně 230..good


PURE NAKED BIKE!
yebat (Člen)
27.02.2014 14:10:28
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:

[url]no reknete - muzu ja s timhle jezdit  do lesa  ... ha , he ? idontknowbigsmile

http://i.auto-bild.de/ir_img/3/9/2/4/5/1/Volvo-XC-70-729x486-49c6bf88d4e38552.jpg



A jak mu to tam sluší...
bigsmile

VikecB12 (Člen)
27.02.2014 14:46:17
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:
Meloun psal:

V pořádkugood
Ale pořád nechápu, jakou výhodu má novej vošizenej zmetek oprpti starý poctivý káře?idontknow..To budu raděj machr v BMW 530 z 98 za 130tisíc a těch ušetřenejch xxxtisíc projezdim v v benzinu/naftě + servis, než je v nějakym bezpohlavním papíráku,kde navíc musim platit za garančky..sicksickbigsmile  Utáhne to cokoliv..je to fortelný, plechy tlustý a navíc to pořád ypadá dobře..no ne??evil

mas pravdu , ale treba taky ne ...jde vo to , co za ty penize koupis ...esli sráč , nebo voňavku
vidim to kolem sebe  - kamos si koupil bavoráka ( taky nejakyho staryho), furt to nekam vozí , furt se v tom hrabou a cpe do toho prachy ,
brácha si koupil pred dvema lety prasáta  a skoncil ted takhle
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 2110_o.jpg
od zacatku srani s turbem , pak s cerpadlem , nebo  s cim  no a ted motor v pussy
tak si koupil tohle  zase stary , taky vypada hezky  a jen za 89
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 9957_n.jpg
drzim mu palce , at mu to slape , ale já nemam takovou vodvahu , ja chci proste auto , ktery nebudu muset od zacatku co dva roky resit .
kdyz sectu ty penize ,to co von dal behem sesti let za auta  ( predtim pasatem mel taky neco podobnyho  a taky za 90 klacku) , tak ja mam porad tu moji motokaru v bezvadnym stavu - karu s tim taham taky a nemam jedinou zavadu .
proste past vedle pasti bigsmile

Tady jasně vidíš na bráchovi,že se nevyplácí jezdit vobyčejnejma LIDOVEJMAVOZIDLAMA,protože sou to vošizený sráči,kerý skončí v kopřivách vo polovinu dřív,než auta renomovanejch výrobců a mezi ně vopravdu folcvágen a spol neřadím,protože sou to právě oni,kdo se snaží ten autoprůmysl posledních 30let dotáhnout do stádia kdy je výrobní náklad jen zlomkem prodejní ceny auta a rači vynaloží obr prostředky na reklamní kampaňe,uplatky a já nevým co ještě,jen aby lidem nalili do lebky to,že jejich směšná koncepce je kůlbigsmile Nehodlám se na té taškařici podíletbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
27.02.2014 15:44:25
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

bla, bla, blabigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
27.02.2014 19:00:08
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Vikecej nekdy te chapu rozumim ti i s tebou souhlasim ale obvac me dokazes opravdu uvest v udivbigsmile hele brachu narazis na koncernove mrdky( nejsem nejakej zarytej zastance koncernu i kdyz uz mam druhej koncernak ) ale uvedom si co je tahle zeme za srotak a co se sem vozi za vrazdy! Kolikrat se ani nedivim ze ty autoveby jsou plny humusu haneni a buh vi ceho pac klasickej smelinec koupi v nemecku jetou hujdu ktera ma trista na tacho,stoci ji na polovinu bez udrzby kterou to auto potrebuje a hura s ni na trh jako s nadhernou vonafkou! No a pak to tak vypada "umrelo me cerpadlo,odeslo me servo a bla bla bla.... No a pak jsme u klasickejch ceskejch autowebu v kterych se doctes ouplny prd! Dalsi vec nekteri z nas uvazuji pri koupi auta i trosku ekonomicky a nej jen tim ze zadohrab je nejvic sestilitr jede jak pica atd. Kdybych nemel takovou nabidku tak me kokta zustane do duchodu! Nepotrebuju si honit saska na silnici s hustokrutoprsinou mega kosmo karou chcu se jen dopravit s bodu a do bodu b a pokud mozno co nejlevnejc! A ted do me piculindobigsmile
Yebat: jj ale me ho tchan nechce pujcitbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
27.02.2014 19:18:26
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Ale šak já ti to neberu,taky mám teďka auto kerý jezdí za šest nafty,taky sem ustoupil od krmení velkýho benzínusmile2. Ale nezlob se na mě,že někdo ještě dneska de a dá za jedničkovou koktu 66kw z roku 2003 třeba 130 tisíc mě nepřipadá moc normální a ani ekonomický-to je hlavní duvod,kterým si lidi tu koktu obhajujou.idontknow
Dokonce dokážu pochopit,že si někdo koupí kiu,nebo toho hundaja,když chce mermomoci funglovku-sou přecejenom za dobře,ale že někdo dá,jako muj kamoš 6kil za koktu fakt nechápubigsmile Já si o tom myslím svoje a nikdo mě to nevymluví. Naštěstí diky tomu zbyvá dost normálních aut pro měbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
27.02.2014 19:39:55
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Hele v tom s tebou souhlasim ( i kdyz prodat tu moji koktu za stotricetvoci by bylo fajnbigsmile) jako pravda zrovna skodovka je u nas nekrestansky predrazena a ja osobne bych si ji nikdy novou nekoupil!!! Zrovnas ja jsem si koktu dovezl z rise primo od majitele takze pres zadnej zasranej bazar nesla a opravdu slouzi i kdyz ma kilometru co ma.nejvic me dokaze rozesmat kdyz prijdw kupec jukne na tachometr a zhrozi se i kdyz auto je opravdu v dobrem stavu a ze slovy " v aaa ji muzu met za ty same love ale o 100tis min takze bud slev nebo jdu" tak jdi! To vis ze by se me libil nejakej 2.5a vic ale z mojim jezdenim? A popravde kde si takove auto uzijes? Bud mame rozmrdane silnice na kerejch se bojis i na kole nebo mas za kazdym rohem policajta s radarem a bojis se tomu slapnou.  a k te ojete kokte divis ze jsou lidi ochotni za to tolik vyhodit? Ceskej senbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
27.02.2014 19:47:38
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

BanditaTom: Já kdybych si třeba tu novou Oktávku koupil okamžitě, ale zjistil jsem, že na ní nemám peníze bigsmile

VikecB12 (Člen)
27.02.2014 19:56:06
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Banditatom psal:

Hele v tom s tebou souhlasim ( i kdyz prodat tu moji koktu za stotricetvoci by bylo fajnbigsmile) jako pravda zrovna skodovka je u nas nekrestansky predrazena a ja osobne bych si ji nikdy novou nekoupil!!! Zrovnas ja jsem si koktu dovezl z rise primo od majitele takze pres zadnej zasranej bazar nesla a opravdu slouzi i kdyz ma kilometru co ma.nejvic me dokaze rozesmat kdyz prijdw kupec jukne na tachometr a zhrozi se i kdyz auto je opravdu v dobrem stavu a ze slovy " v aaa ji muzu met za ty same love ale o 100tis min takze bud slev nebo jdu" tak jdi! To vis ze by se me libil nejakej 2.5a vic ale z mojim jezdenim? A popravde kde si takove auto uzijes? Bud mame rozmrdane silnice na kerejch se bojis i na kole nebo mas za kazdym rohem policajta s radarem a bojis se tomu slapnou.  a k te ojete kokte divis ze jsou lidi ochotni za to tolik vyhodit? Ceskej senbigsmilebigsmilebigsmile

No dyť říkám že mám už taky auto bez motoru,jede to jak kokta,taky nahovnobigsmile. Ale aspoň ten zbytek je trochu líp zabalenej a je to lacinějšíbigsmile Já bych proti těm koktám,pasatum,golfum a já nevím čemu ještě v podstatě nic neměl,kdyby se to prodávalo za stejný love jako ta kia,když je to stejnej krám,ale nechápu tu 100%ní přirážku,ať už fungl,nebo vahrkaninabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
27.02.2014 19:57:10
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Mour psal:

BanditaTom: Já kdybych si třeba tu novou Oktávku koupil okamžitě, ale zjistil jsem, že na ní nemám peníze bigsmile

Tome tak to jsme na tom mozna stejne s tim ze ja bych za koktu pul mice nedalbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenda (Člen)
27.02.2014 21:11:50
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

VikecB12 psal:
hlemejzd999 psal:
Meloun psal:

V pořádkugood
Ale pořád nechápu, jakou výhodu má novej vošizenej zmetek oprpti starý poctivý káře?idontknow..To budu raděj machr v BMW 530 z 98 za 130tisíc a těch ušetřenejch xxxtisíc projezdim v v benzinu/naftě + servis, než je v nějakym bezpohlavním papíráku,kde navíc musim platit za garančky..sicksickbigsmile  Utáhne to cokoliv..je to fortelný, plechy tlustý a navíc to pořád ypadá dobře..no ne??evil

mas pravdu , ale treba taky ne ...jde vo to , co za ty penize koupis ...esli sráč , nebo voňavku
vidim to kolem sebe  - kamos si koupil bavoráka ( taky nejakyho staryho), furt to nekam vozí , furt se v tom hrabou a cpe do toho prachy ,
brácha si koupil pred dvema lety prasáta  a skoncil ted takhle
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 2110_o.jpg
od zacatku srani s turbem , pak s cerpadlem , nebo  s cim  no a ted motor v pussy
tak si koupil tohle  zase stary , taky vypada hezky  a jen za 89
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 9957_n.jpg
drzim mu palce , at mu to slape , ale já nemam takovou vodvahu , ja chci proste auto , ktery nebudu muset od zacatku co dva roky resit .
kdyz sectu ty penize ,to co von dal behem sesti let za auta  ( predtim pasatem mel taky neco podobnyho  a taky za 90 klacku) , tak ja mam porad tu moji motokaru v bezvadnym stavu - karu s tim taham taky a nemam jedinou zavadu .
proste past vedle pasti bigsmile

Tady jasně vidíš na bráchovi,že se nevyplácí jezdit vobyčejnejma LIDOVEJMAVOZIDLAMA,protože sou to vošizený sráči,kerý skončí v kopřivách vo polovinu dřív,než auta renomovanejch výrobců a mezi ně vopravdu folcvágen a spol neřadím,protože sou to právě oni,kdo se snaží ten autoprůmysl posledních 30let dotáhnout do stádia kdy je výrobní náklad jen zlomkem prodejní ceny auta a rači vynaloží obr prostředky na reklamní kampaňe,uplatky a já nevým co ještě,jen aby lidem nalili do lebky to,že jejich směšná koncepce je kůlbigsmile Nehodlám se na té taškařici podíletbigsmile

No to si ten starej krap dovolil hodne kdyz je to max rok 2000 a dvakrat to vobjelo zemekouli se vysrat co. Hmm. Je zajimavy, ze pri kvalitnim servisu a koupe od funglovky tzn. ne s historii JPP mi ve vozovim parku zbejva jedna B5F z roku 2001, Tdi 96kw ktera ma najeto uz temer melouna a funguje uplne skvele. Nenadrzuju ani jedny znacce, netrpim nejakejma dogmatama z Japoncu, Nemcu nebo ja nevim ceho ale zdejsi objektivita hodnoceni je opravdu usmevna. Nerikam, ze koncern je nejaka supr cupr extra trida ale podivej se kolem sebe, kolik tech aut jezdi oproti tem tvejm vychvalovanejm a kolik tyhle auta tocej denne kilometru oproti tem tvejm. Kup si nekolik Oktavek nebo Passatu od funglovky, dej jim kazdej den pokouriut a pri 300 000 mudruj jestli to jsou mrdky nebo nejsou.

Takhle vypada auto co ma najeto pres devet kil v mojem pripade. Rucni myti, drahej olej, vcasny vymeny oleju, original dily, zahrivat pozvolna motor a dochlazovat turbo. Jinak ani hovno. Strasna mrdkagood

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/105_338827_157634030991798_787282435_o.jpg

Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Banditatom (Člen)
27.02.2014 21:22:25
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Zdenda: jj moje kokta sice neni koupena jako nova ale od prvniho majite s vypsanou serviskou s tim ze tomu je tohle tohle a tohle... Kupovana pri 195tis momentalne 436tia a auto jede jak ma!ale jak pises zadny mrdky dily olej jak se meni kdyz se ma menit zadnej srac atd...trebas me umrela dvouhmota pri 360tis!!! Cerpadlo puvodni jen vstriky leteli ven kluli cisteni turbo menil bejvalej majitel pri 180tis !!! Momentalne bezi furt! Jj jak pises je to o tom jak se o karu staras!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
27.02.2014 21:56:05
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Hele Zdendo,myslíš si,že kdybys měl místo pasata nebo co to je,třeba medvěda E,tak by s tvou péčí a přístupem umřel dřív? Já myslím že né a navíc bys ten milion najel v mnohem větším komfortu. Já nikdy osobák novej mít nebudu a ani po tom netoužím,pro mě sou to vyhozený peníze. Já se motám ve starejch vohrkanejch ludrách a tam prostě pro mě nemá tohle auto smysl. Pořizovačka je vyžší než za "prémiovky" a to co za ty peníze dostanu je nesrovnatelný. Pro tebe,když kupuješ funglovky je to ale samo rozdíl,dat třeba 7kil za pašíka a nebo 1,5míče za to Ečko. Já jako kupec ojetin tenhle hendikep nemám,tak proč si nedopřát to lepší,který za mě někdo zaplatil tu funglofku a ty love už prodrbalgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
27.02.2014 22:25:12
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

A vubec,to že je to naleštěný,čistý,navoňěný z toho dělá lepší auto?
Třeba v práci byly felicie,fšechny neskutečný porce kilometrů,pickup 1,3 kerej si vodkoupil jeden zaměstnanec má dneska nějakejch 550 000km a je to snad vizitka nějaké supr káry,se kterou by měli chtít fšichni jezdit? Nebo ten můj sráč boxer,mám s ním 510 000km a narovinu řeknu,že sou lepší dodávky pod sluncem.
Už by se mohlo zase vo chlup voteplit,meleme hovnabigsmile Naštěstí tohle téma beru dost z nadhledem,bavím se,jak chytají lidi na "drc"goodbigsmile
Pá,du chrnět,říše volásmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
28.02.2014 09:33:31
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

VikecB12 psal:

A vubec,to že je to naleštěný,čistý,navoňěný z toho dělá lepší auto?
Třeba v práci byly felicie,fšechny neskutečný porce kilometrů,pickup 1,3 kerej si vodkoupil jeden zaměstnanec má dneska nějakejch 550 000km a je to snad vizitka nějaké supr káry,se kterou by měli chtít fšichni jezdit? Nebo ten můj sráč boxer,mám s ním 510 000km a narovinu řeknu,že sou lepší dodávky pod sluncem.
Už by se mohlo zase vo chlup voteplit,meleme hovnabigsmile Naštěstí tohle téma beru dost z nadhledem,bavím se,jak chytají lidi na "drc"goodbigsmile
Pá,du chrnět,říše volásmile2

ještě jeden příspěvek a byl bys zralej na banán bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Mour (Člen)
28.02.2014 09:35:30
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Banditatom psal:
Mour psal:

BanditaTom: Já kdybych si třeba tu novou Oktávku koupil okamžitě, ale zjistil jsem, že na ní nemám peníze bigsmile

Tome tak to jsme na tom mozna stejne s tim ze ja bych za koktu pul mice nedalbigsmile

...já jo, tatík ji má od novoty 08 a super, zatím žádná závada a to už má skoro 43 tis. km najeto good

pepa (Člen)
28.02.2014 11:41:14
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

to s tím dost lítá bigsmile


GSX 1400 K7
Kelly01 (Člen)
28.02.2014 11:55:44
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Mour je po němbigsmile


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
01.03.2014 14:58:53
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

a jinak běžná údržba ...


zepředu ráno

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_20140301_104341.jpg



zezadu odpoledne bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_20140301_141435.jpg


mušim spravit ten pojebanej prasklej  plastovej nárazník , když jsem těm hasičum udělal z tý popelnice pečící plech bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
02.03.2014 08:40:56
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Cim to ze mam jeste original vyfuk?bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
02.03.2014 08:47:09
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Banditatom psal:

Cim to ze mam jeste original vyfuk?bigsmilebigsmilebigsmile

mluvis vo tej kokte s 400sta tisicema na tachaku , ze jo ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
02.03.2014 09:19:16
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:
Banditatom psal:

Cim to ze mam jeste original vyfuk?bigsmilebigsmilebigsmile

mluvis vo tej kokte s 400sta tisicema na tachaku , ze jo ?

Jobigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
02.03.2014 09:19:59
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

a to tažné natřeš taky žejogoodbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Janekgsf (Člen)
02.03.2014 09:34:04
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

tomasNJ psal:

a to tažné natřeš taky žejogoodbigsmile

To tažný přímo volá po vypískování a komaxitusurprisedbigsmile


...nemusíme přece všechno pochopit, stačí to přijmout ne?
mr.BSE (Člen)
02.03.2014 11:02:05
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Banditatom psal:

Cim to ze mam jeste original vyfuk?bigsmilebigsmilebigsmile

taky mám na voze původní výfuk... r.v. 2001, 245 000km... ITAL surprisedbigsmile
... kecám, vlnovec je novej smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Progear 650 (Člen)
02.03.2014 13:53:30
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

kokta 270tkm, rok 2004, vyfuk puvodní v dobrém stavu...smokin


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
yebat (Člen)
02.03.2014 15:52:05
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

jo a na loganu fotřík měnil čepy asi po 60tkm... a to ho má vod novoty... idontknow

hlemejzd999 (Člen)
02.03.2014 16:24:43
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

mr.BSE psal:
Banditatom psal:

Cim to ze mam jeste original vyfuk?bigsmilebigsmilebigsmile

taky mám na voze původní výfuk... r.v. 2001, 245 000km... ITAL surprisedbigsmile
... kecám, vlnovec je novej smile1

dyk jo ...vyfuk mam taky voriginal v dobrem stavu ...ted jsem menil celej ten kus s tim vlnovcem , pac me to vyslo na 1600,- a kupovat samotnej  vlnovec za petikilo , pak to davat nekomu varit a stejne bych to mušel rozebrat , tak jsem to tam flák celý no ...ass
jo a to tažný sem vomet košťátkem a zase schoval ...prej vopískovat a komaxit idontknowbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
ale zase jsem sundal vzadu bubinky , vobrousil  a nastrikal  zavodnickou cervenou goodbigsmile...ted je to teprv motokára good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
yebat (Člen)
02.03.2014 16:47:13
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

hlemejzd999 psal:
mr.BSE psal:
Banditatom psal:

Cim to ze mam jeste original vyfuk?bigsmilebigsmilebigsmile

taky mám na voze původní výfuk... r.v. 2001, 245 000km... ITAL surprisedbigsmile
... kecám, vlnovec je novej smile1

dyk jo ...vyfuk mam taky voriginal v dobrem stavu ...ted jsem menil celej ten kus s tim vlnovcem , pac me to vyslo na 1600,- a kupovat samotnej  vlnovec za petikilo , pak to davat nekomu varit a stejne bych to mušel rozebrat , tak jsem to tam flák celý no ...ass
jo a to tažný sem vomet košťátkem a zase schoval ...prej vopískovat a komaxit idontknowbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
ale zase jsem sundal vzadu bubinky , vobrousil  a nastrikal  zavodnickou cervenou goodbigsmile...ted je to teprv motokára good

kde je fotka? surprised
bigsmile

Ondráš (Člen)
04.03.2014 13:37:09
Offline

Re: Něco pro "automobilové" kupce

Sice nevím jak je to s kvalitou, ale kamarád z IBM mi říkal, že dělali výběrové řízení na 300 aut (možná že to byla subdodávka pro celou střední a východní Evropu, ale do ČR šlo 300 kusů).
Škoda Octavia - 500 tis/kus
Mercedes (myslím že) C - 400 tis/kus

Takže IBM teď jezdí v Mercedesech, protože je vyšly levněji než Škodovka.
Já koupil před 3 rokama koktu za 30 tis a jak si chrochtám. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr