Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » výměna svíček na B1250

Zufin (Člen)
02.03.2014 18:18:26
Offline

výměna svíček na B1250

tak vsichni uz jezdi a ja celou sobotu a nedeli v garazi,ach jo
dneska jsem chtel vymenit svicky na 1250 a ono ouvej, ty krajni teda fakt nevim jak dostat ven kdyz tam zavazi trubka ramu,ja vim sam su trubka ,ale nevim co s tim, v manualu jsem se dozvedel tak velky ho-no,muzete mi nekdo napsat jak pro debila jak ty ku-vy dostanu ven a pak zas zpet,proste nemam misto kudy vytahnout faju pac po 3cm narazim na ram,snad nebudu spoustet motor dolu,diky moc kazdymu za odpoved

Rum-cajs (Člen)
02.03.2014 19:24:15
Offline

Re: výměna svíček na B1250

jde to, ver si smile1, na ty pricny trubce ramu, co ti prekazi, je zepredu vybrani a klic na svicku (ten dvoudilnej, z vybavy) tam v jedny spravny poloze protahnes jak hada... hodne stesti

Zufin (Člen)
02.03.2014 19:40:58
Offline

Re: výměna svíček na B1250

Rum cajs: diky moc za odpoved,ale me se zatim nedari ani vytahnout tu faju na ni je nejaka gumova ochrana a ta mi uplne znemoznuje tu faju nebo civku nebo co to je vytahnout ,abych se dostal vubec ke svicce,moje nervy
ale rozhodne diky za podporu, zitra pokracuju

Rum-cajs (Člen)
02.03.2014 19:57:33
Offline

Re: výměna svíček na B1250

ta "gumova ochrana" je civka, je nacpana v sachte aby tam nepadal bordel/voda. Ofoukej to od prachu, odpoj konektor a jemnym tahem v ose tu civku vytahnes, a kdyby jo ne, tak nezne nadzvednout sroubovakem

kratas (Člen)
03.03.2014 21:17:51
Offline

Re: výměna svíček na B1250

Já mám sice 650 smile1, ale to je stejný smile1. Pořádně to chytni prackama a tahem nahoru celou faju vytáhni i s tím krytem okolo fajky, popřípadě gyglej do stran a táhni nahoru. Drží to na svíčce a také v deklu docela fest. Já to občas máznu silikonovým olejem a jde to pak lepší ven - myslím tu plochu kolem krytu fajky a deklu smile1.

Pak si zkontroluj zda kabel do fajky máš dobře dotažený, jen abys pak nepičoval, že ti to občas nedává jiskru. Mě to také nešlo vytáhnout po sezóně a podemotáži jsem jsem pak zjistil, že mi nedrží fajne kabel ve faji a musel jsem jej trošku zkrátit, bo to bylo na kablu k faji vychlemtané.... tož tak smile1


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
Bedřich (Člen)
03.03.2014 23:43:32
Offline

Re: výměna svíček na B1250

já jsem to tady už popisoval. Jde to, ale špatně...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Zufin (Člen)
04.03.2014 17:53:28
Offline

Re: výměna svíček na B1250

chlapi diky,zatim jsem se od vikendu nedostal do garaze,ale jeste mi jde o jednu vec,
o ty krajni svicky,musim je tahat ven ze strany toho bocniho plastu? v manualu pisou sundat ten bok tak asi tudy ne?

Filous (Člen)
04.03.2014 21:45:16
Offline

Re: výměna svíček na B1250

...normálně je vytahni nahoru a to i na 1 a 4 válci...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zufin (Člen)
05.03.2014 18:48:39
Offline

Re: výměna svíček na B1250

chlapy diky vsem ,svicky jsou vymeneny,nakonec to nebylo zas az tak strasny

kratas (Člen)
05.03.2014 21:22:01
Offline

Re: výměna svíček na B1250

No vidíš, šikula. Ještě párkrát to urobíš a budeš mistr smile1.

Počkej až si budeš měnit vzduchový filtr, to je pak "jebačka".  Japonec nakonec tam nenechal ani zblo místa navíc!!! bigsmile. Chce to nervy, klid a přesnost....


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
Rum-cajs (Člen)
06.03.2014 10:43:53
Offline

Re: výměna svíček na B1250

taky spatnej neni takovej ten magnet na ohebnym tykadle..., idealne s LEDkou bigsmile

Zufin (Člen)
06.03.2014 18:35:51
Offline

Re: výměna svíček na B1250

To Kratas: tak ten vzduchac jsem delal o den driv jak ty svicky ,nechal jsem si pres noc zmagnetizovat krizak a slo to v poho, ted me jeste ceka namontovat padaky Fehling a to bude taky asi masakr,pac navod v CZ ani nahodou a kdyz jsem to dnes zkousel na necisto tak to zrovna dvakrat nepasuje hlavne ten plechovy drzak na leve strane ma nejaky divny uhly ohnuti a ta zavitnice co me k tomu pribalily ta me teda dorazila, to nemohli udelat kulatinu a jen na koncich zavit?a to ma jako drzet motor jo? ale jinak se uz tesim jak se v sobotu konecne svezu a taky co tam udelaji ty svicky Brisk,jestli to prida aspon par kobylbigsmile,pak poreferuju a halvne taky ten Scorpion esli me bude slyset a nebude tam dira ve vykonu

kratas (Člen)
07.03.2014 07:34:02
Offline

Re: výměna svíček na B1250

Já jsem šel po dlouhých probdělých nocích u internetu do Akrapoviče. Je to hukot, a když vyndám DB killer, tak je to mazec...ale to je jen tak na okruh nebo na chvilku, protože po cca hodině jízdy mám hlavu jak balon - docela řev.
Jinak s DB killer pohoda a hlavně ten lauf má super hmotnost oproti originálu smile1.

Jinak svíce a ostatní díly preferuji raději origo...je to sice dražší, ale nejsou trable.
Uvidíš co ten Scorpion.. smile1


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
K.a.s.y.m. (Člen)
07.03.2014 07:52:52
Offline

Re: výměna svíček na B1250

kratas psal:

Já jsem šel po dlouhých probdělých nocích u internetu do Akrapoviče. Je to hukot, a když vyndám DB killer, tak je to mazec...ale to je jen tak na okruh nebo na chvilku, protože po cca hodině jízdy mám hlavu jak balon - docela řev.
Jinak s DB killer pohoda a hlavně ten lauf má super hmotnost oproti originálu smile1.

Jinak svíce a ostatní díly preferuji raději origo...je to sice dražší, ale nejsou trable.
Uvidíš co ten Scorpion.. smile1

Coz vejfuck bude v pohode jen nechapu proc si ho nekdo koupi a pak tam nechava ty db vlozky aby to jako nervalo..idontknow.ale s Briskama nemam az tak dobrou zkusenost..dali max 10tis. A sli do kopru..origo dali 30tis.pak ta tretinova cena ztraci smysl.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kratas (Člen)
07.03.2014 08:51:46
Offline

Re: výměna svíček na B1250

no přeci dyzajn smile1 . To je to hlavní u vejfucku a taky hmotnost smile1, no ne??? smile1

Ten originál vejfuck je humus....


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
K.a.s.y.m. (Člen)
07.03.2014 10:01:14
Offline

Re: výměna svíček na B1250

Tak to ja to mam trosku jinak ja ocekavam hlavne funkcnost dyzajn je az to posledni bigsmile a hlucnost je bezpecnostni prvek..aspon o me auta vedi ;-)


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
07.03.2014 10:18:29
Offline

Re: výměna svíček na B1250

K.a.s.y.m. psal:
kratas psal:

Já jsem šel po dlouhých probdělých nocích u internetu do Akrapoviče. Je to hukot, a když vyndám DB killer, tak je to mazec...ale to je jen tak na okruh nebo na chvilku, protože po cca hodině jízdy mám hlavu jak balon - docela řev.
Jinak s DB killer pohoda a hlavně ten lauf má super hmotnost oproti originálu smile1.

Jinak svíce a ostatní díly preferuji raději origo...je to sice dražší, ale nejsou trable.
Uvidíš co ten Scorpion.. smile1

Coz vejfuck bude v pohode jen nechapu proc si ho nekdo koupi a pak tam nechava ty db vlozky aby to jako nervalo..idontknow.ale s Briskama nemam az tak dobrou zkusenost..dali max 10tis. A sli do kopru..origo dali 30tis.pak ta tretinova cena ztraci smysl.

ja sem vlozky nekam hodil do skrine a mam ted opacnej problem , ze bych je jen na technickou namontoval , abych jako ucinil predpisum za dost bigsmile, ale treba v Humpolci je po mne nikdo pred dvema rokama nechtel good
jinak me se zda , ze ten vejfuk poradne neslysim( hraje sice pekne nahlas )...jak jedu dopredu , tak ten zvuk jde dozadu a neni to ono bigsmile...jeste ten vitr do blembaku headshake...
musim to nekomu pucit , aby s tim prolit kolem me , jak je hezky slyset z dalky bigsmile
makovice mi taky huci z toho kravalu pri jizde  bigsmile, ale vo tom to je good
bigsmile...dybych chtel tichej , tak tam necham origo
dyž to z křižovatky vohulim ( a neupadnu pri tom ) , tak je efekt dostatecnej good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kratas (Člen)
07.03.2014 10:39:07
Offline

Re: výměna svíček na B1250

je tak...ale pokud jedeš někam na delší vejlet a potkáš třeba kluci policisští rakouští, tak jim moc nevysvětlíš, že tomu hluku ujíždíš smile1. V některých věcech nemají fakt pochopení bad


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
Zufin (Člen)
07.03.2014 17:39:41
Offline

Re: výměna svíček na B1250

tak jsem to dnes poprve projel po tech vsech upravach a musim rict ze s tim Scorpionem jsem nadmiru spokojen,je me slyset a pri uplnem zavreni plynu to aj streli do laufu,no proste parada,vykonu to ma taky dost a pekne se to rozjede aj na 6ku,jeste koupit novy gumy a zacit stradat do prasatka na benzin

Pšán (Člen)
07.03.2014 17:49:25
Offline

Re: výměna svíček na B1250

..když jsme u těch "laďáků"..
..doufám,že je měníte za origo a zachováváte ten rozdíl úhlů
  mezi laufem a podsedlovkou jako u origa..
..pokud ano,tak moje estetické cítění,omlouvám se za svůj názor,dostává
  řádně na prdel..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Zufin (Člen)
08.03.2014 06:22:55
Offline

Re: výměna svíček na B1250

ja mojeho Scorpiona musim nechat tak jak byl origo pac potom by zas byl problem tam nasadit bocni kufr, vis? aj tak tam je mezi laufem a kufrem asi 5cm mezera tak-ze asi budu muset ten kufr ze spodu nejak ochranit proti teplu

Zufin (Člen)
08.03.2014 06:32:55
Offline

Re: výměna svíček na B1250

pro Kasyma: ty svicky Brisky jsem nekupoval kvuli financ. uspore ,byly stejne drahy jak ty japonsky ale nekde jsem tu cetl ze to vyresilo nejaky drobny problemy s chodem motoru a taky proc nepodporit ceskeho vyrobce,uvidim co vydrzi

hlemejzd999 (Člen)
08.03.2014 06:48:55
Offline

Re: výměna svíček na B1250

kratas psal:

je tak...ale pokud jedeš někam na delší vejlet a potkáš třeba kluci policisští rakouští, tak jim moc nevysvětlíš, že tomu hluku ujíždíš smile1. V některých věcech nemají fakt pochopení bad

proto mám dvě vložky ...jednu s menšíma dirkama a jednu ještě s menšíma ...homologovaný good
jen momentálně nevim v který krabici bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
08.03.2014 07:02:38
Offline

Re: výměna svíček na B1250

Pšán psal:

..když jsme u těch "laďáků"..
..doufám,že je měníte za origo a zachováváte ten rozdíl úhlů
  mezi laufem a podsedlovkou jako u origa..

..pokud ano,tak moje estetické cítění,omlouvám se za svůj názor,dostává
  řádně na prdel..

jak to myslis ? jako takhle uhel  ?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_uhle.jpg


to ani jinak nejde ne , kdyz mas drzak porad stejnej na stupacce help


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Pšán (Člen)
08.03.2014 11:28:51
Offline

Re: výměna svíček na B1250

..Too Zufin:
  praktickou stránku kvůli těm kufrům chápu,zvláště pak,když ty origa jsou tak dlouhé..
  osobně kufry nepoužívám,takže to pro mě ztrácí význam a ten úhel mi neladí..
..Too Dan:
  ano,přesně tohle..
  SV to má v origu stejně..podsedlovka s laufem se rozchází,lauf končí půl metru za
  motorkou,a áno,má jen půl motoru (na celý jsem nemělsmokin)
  Laďák mám taky chycený na originál držáku na stupačce,ale ten úhel se dá srovnat..
  A jelikož doba velí zkracovat,kromě odchodu do důchodu,tak i s tou délkou jde
  něco udělat..
 

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/88_012.jpg

..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
08.03.2014 11:48:01
Offline

Re: výměna svíček na B1250

...Brisky nahovno, Fehlingy nahovno, střílení do laufu nahovno, rozdílnej úhel vejfuku a potsedlofky nahovno...ale to já jen tag, že du zrovna kolemcoolbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
08.03.2014 12:37:09
Offline

Re: výměna svíček na B1250

Filous psal:

...Brisky nahovno, Fehlingy nahovno, střílení do laufu nahovno, rozdílnej úhel vejfuku a potsedlofky nahovno...ale to já jen tag, že du zrovna kolemcoolbigsmile

...jen fčely sou na med ... a ten je taky nahovno.


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
08.03.2014 15:52:08
Offline

Re: výměna svíček na B1250

já třeba mám jinej úhel vejfuku než podsedláku bigsmile a mě se to líbí bigsmile
jinak já brisky koupil ,že byli levnější,ale bohužel šli strašně rychle do prdele,ale třeba to někomu funguje..nemám problém s podprou českejch výrobců ale musí to fungovat bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
08.03.2014 16:13:24
Offline

Re: výměna svíček na B1250

...taky jezdim čezeťáckej řetěz a koupim ho zas, nemam trabl, ale u svící  se mi cokolif jinýho neš NGK nevosvječilo...thats all...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zufin (Člen)
09.03.2014 08:42:29
Offline

Re: výměna svíček na B1250

tak kdyz budou stat brisky za houby tak neni problem dat na dalsi sezonu NGK,retez taky davam CZ ,filtry Hiflo,tak a du se projet a uz se tesim na tu strelbu pri zaklapnuti plynu z meho Scorpiona to je balzam na usi,nikdy pred tim jsem nemel ladak tak si to tedka musim vychutnat

K.a.s.y.m. (Člen)
09.03.2014 09:21:52
Offline

Re: výměna svíček na B1250

Filous psal:

...taky jezdim čezeťáckej řetěz a koupim ho zas, nemam trabl, ale u svící  se mi cokolif jinýho neš NGK nevosvječilo...thats all...

řetězy fungujougood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr