Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vysoké otáčky

zikmund (Člen)
30.03.2014 16:47:44
Offline

Vysoké otáčky

Tak jsem dneska vytahl po zimě bandasku a jel 20 km na projižďku.Jenže nedojel.Při jizdě kolem 160 jsem pustil plyn a nic.Motorka pořad mazala dal jako by se nechumelilo.Tak jsem vypl klič a  zastavil.Po opětovném nastartování motor hned vyskočí na 7-8000 otáček.Zkoušel jsem odělat nadrž,abych se dostal k lankum o karbecu,zda tam něco nebude viset kouslý a na nic jsem nepřišel.Nema náhodou někdo tušeni co se mohlo seknout v karburatorech,nebo jinde?Zitra se na ně chcu podívat blíž.Jo a že motorkaři jsou (velka rodina)jsem se taky přesvědčil.Při čekaní na kamoše s dodavkou jich projelo dobrejch 100-120 a zastavil jen jeden na skůtru

Meloun (Člen)
30.03.2014 21:21:06
Offline

Re: Vysoké otáčky

První se podivej na lanko hned u heftu..tam se mi to povolilo (zřejmě vibrace či co)  a přesně..8tis. otáček a furt to mazalo..good


PURE NAKED BIKE!
zikmund (Člen)
12.04.2014 20:30:34
Offline

Re: Vysoké otáčky

Tak zavada odstraněna.Bohužel nevím čím to přesně bylo,ale těsně před demontáží karburatorů to bylo pořad stejný.Než sem je vymontoval to dosedalo až na volnoběžnej šroubek,takže lanko neviselo Karburatory v servisu poladěný,vyčištěný.Mechanik nenašel žadnej problém.surprisedDneska jsem to namontoval a zas šlape jak hodinkygood

Filous (Člen)
12.04.2014 20:35:23
Offline

Re: Vysoké otáčky

zikmund psal:

Tak zavada odstraněna.Bohužel nevím čím to přesně bylo,ale těsně před demontáží karburatorů to bylo pořad stejný.Než sem je vymontoval to dosedalo až na volnoběžnej šroubek,takže lanko neviselo Karburatory v servisu poladěný,vyčištěný.Mechanik nenašel žadnej problém.surprisedDneska jsem to namontoval a zas šlape jak hodinkygood

...chápu to tag, žes je vymontovals, někam vodnes, mechanik je vyčistil, tys je namontoval a neďáls synchronizaci???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zikmund (Člen)
12.04.2014 21:23:21
Offline

Re: Vysoké otáčky

Filous psal:
zikmund psal:

Tak zavada odstraněna.Bohužel nevím čím to přesně bylo,ale těsně před demontáží karburatorů to bylo pořad stejný.Než sem je vymontoval to dosedalo až na volnoběžnej šroubek,takže lanko neviselo Karburatory v servisu poladěný,vyčištěný.Mechanik nenašel žadnej problém.surprisedDneska jsem to namontoval a zas šlape jak hodinkygood

...chápu to tag, žes je vymontovals, někam vodnes, mechanik je vyčistil, tys je namontoval a neďáls synchronizaci???

Chapeš to dobře...Motorku sem jen zkoušel nakopnout a zahřat zda to nedrží ty otačky.Pude do servisu na kontrolu rozvodáku,seřizení ventilů,synchro a vyměnu řetězovky...

zikmund (Člen)
05.05.2014 18:41:10
Offline

Re: Vysoké otáčky

Tak nakonec jsem se rozhodl udět ventily  a synchro sam.Jenže při kontrole rozvodů(napinak na patym zubu u konce)jsem to zabalil.Takže se bude měnit jak řetězovka i rozvoďák.Tak jsem udělal jen synchro.První dva v pohodě.3a4 taky v pohodě.A když jsem chtěl rovnat první dva s dalšíma,tak jsem si všiml že ze sklinky ubejva benzín při nenastartovane motorce.(jestly se nesekl ventilek v plovákovce) Vzalo si to aspon deci.No a motorka chytla jen s plynem na tři valce.Po chvi ce chytl i čtvrte.tak jsem to jel projet a po osmi kilometrech jsem se vratil zas na tři.Stalo se to při roztahovaní čtverky,kdy to potřebuje vic benzínu.Ve valcu kterej nejede(třetí) svička po vyndaní suchá.Takže tam  nejde benzín.Při vypuštění z karbecu tam benzín byl.Tak zřejmě chyba musí byt někde ve třetím karburatoru Karburatory jsou udelany ze servisu.Už na tym mam strach nekam jet aby me zas nedovezli v dodavce.Na co bych se měl v karburatoru zameřit,co profouknot třeba kompresorem nejakej kanálek,trysku.Na fichtlu stačilo fouknou do trysky a jelo to pokaždy....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr