Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » rada by se hodila

bokto (Člen)
04.05.2014 21:36:13
Offline

rada by se hodila

čau mam prosbu,teď se mi to stalo po 2hé
motorka točí,točí a po dlouhé době chytne,nebo jen cvakne startér a vše zhasne :( a v nízkých otáčkách běží občas na 3..... co myslíte? baterka + svíčky? z ničeho nic idontknow ale nějak mi nejde do hlavy že občas točí uplně normálně a pak že jen cak a ticho help


dej koním pít
Ondráš (Člen)
04.05.2014 21:49:48
Offline

Re: rada by se hodila

Já jsem teda technický antitalent, ale viděl bych to na baterku.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
04.05.2014 21:59:56
Offline

Re: rada by se hodila

...svíce ne...nejdřív zkontroluj kontakty na baterce, ve spínacim relé a na starteru, ať eliminuješ špatnej přenos proudu díky třeba povolenýmu kontaktu nebo oxidaci...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bokto (Člen)
04.05.2014 22:06:10
Offline

Re: rada by se hodila

no je pravda že mi to začalo blbnout co jsem sundal nádrž :D tak jestli sem tam někde něco neposral,když jsem spravoval scottoiler byla tam prdlá hadice tak jestli jsem tam někam nehrábnul míma nemotornýma packama idontknow


dej koním pít
osiris (Člen)
04.05.2014 22:18:47
Offline

Re: rada by se hodila

...vymysli si prosím jinej nadpis, pak to vrátím z hnojníku do technický poradny


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bokto (Člen)
04.05.2014 22:29:44
Offline

Re: rada by se hodila

osiris psal:

...vymysli si prosím jinej nadpis, pak to vrátím z hnojníku do technický poradny

to mam založit nové vlákno? nebo jak to změnit?....


dej koním pít
osiris (Člen)
04.05.2014 23:06:24
Offline

Re: rada by se hodila

bokto psal:
osiris psal:

...vymysli si prosím jinej nadpis, pak to vrátím z hnojníku do technický poradny

to mam založit nové vlákno? nebo jak to změnit?....

...ty si ho vymysli a já to přepíšu (změním), protože to co jsi tam vysek je pro ostatni pak k prdu, totiž představ si mít v "technický poradně" podobnejch nadpisů víc smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bokto (Člen)
05.05.2014 10:21:14
Offline

Re: rada by se hodila

osiris psal:
bokto psal:
osiris psal:

...vymysli si prosím jinej nadpis, pak to vrátím z hnojníku do technický poradny

to mam založit nové vlákno? nebo jak to změnit?....

...ty si ho vymysli a já to přepíšu (změním), protože to co jsi tam vysek je pro ostatni pak k prdu, totiž představ si mít v "technický poradně" podobnejch nadpisů víc smile1

tak já nevim bigsmile snad tam neudělam nadpis : točí a po dlouhé době chytne a nebo jen cvakne startér a nic + občas jde na 3 v nízkých otáčkách


dej koním pít
osiris (Člen)
05.05.2014 10:29:42
Offline

Re: rada by se hodila

bokto psal:
osiris psal:
bokto psal:

to mam založit nové vlákno? nebo jak to změnit?....

...ty si ho vymysli a já to přepíšu (změním), protože to co jsi tam vysek je pro ostatni pak k prdu, totiž představ si mít v "technický poradně" podobnejch nadpisů víc smile1

tak já nevim bigsmile snad tam neudělam nadpis : točí a po dlouhé době chytne a nebo jen cvakne startér a nic + občas jde na 3 v nízkých otáčkách

...takže nadpis "rada by se hodila" ti v technický poradně přijde výstižnej? podle toho má někdo odhadnout jakej problém se ve vlákně řeší?
...fakt tě nenapadne něco jako "občas nestartuje", "někdy nechce chytit", "problém s nastartováním", "v nízkých otáčkách jde na tři válce", "nepravidelný chod" apod. headshakeidontknowsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bokto (Člen)
05.05.2014 10:31:00
Offline

Re: rada by se hodila

osiris psal:
bokto psal:
osiris psal:


...ty si ho vymysli a já to přepíšu (změním), protože to co jsi tam vysek je pro ostatni pak k prdu, totiž představ si mít v "technický poradně" podobnejch nadpisů víc smile1

tak já nevim bigsmile snad tam neudělam nadpis : točí a po dlouhé době chytne a nebo jen cvakne startér a nic + občas jde na 3 v nízkých otáčkách

...takže nadpis "rada by se hodila" ti v technický poradně přijde výstižnej? podle toho má někdo odhadnout jakej problém se ve vlákně řeší?
...fakt tě nenapadne něco jako "občas nestartuje", "někdy nechce chytit", "problém s nastartováním", "v nízkých otáčkách jde na tři válce", "nepravidelný chod" apod. headshakeidontknowsmile1

vidíš vymyslel si to za mě good


dej koním pít
Francouz (Člen)
06.05.2014 00:00:21
Offline

Re: rada by se hodila

Jak to tak ctu, tak myslim, ze spravnej nadpis bude "osi porad" bigsmilegood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr