Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » NGK nebo DENSO?

Diego1000 (Člen)
24.06.2011 20:20:38
Offline

NGK nebo DENSO?

Zdravím,
jaký je rozdíl mezi svíčkami DENSO U27ETR a NGK CR9EK? Obě jsou schválené pro Bandita,ale DENSO je o 50 Kč dražší. Platím za lepší kvalitu nebo lepší značku?idontknow
Díky za vaše odpovědi pánové

tonda_GSF (Člen)
24.06.2011 20:33:24
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

já bych šel do Denso. evil

osiris (Člen)
24.06.2011 20:48:40
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

...rozdíl v nich nepoznáš


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
24.06.2011 21:08:07
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Diego1000 psal:

Zdravím,
jaký je rozdíl mezi svíčkami DENSO U27ETR a NGK CR9EK? Obě jsou schválené pro Bandita,ale DENSO je o 50 Kč dražší. Platím za lepší kvalitu nebo lepší značku?idontknow
Díky za vaše odpovědi pánové

Denso je dražší? si pamatuju že tu kelly nebo kdo kdysi kupoval denso na b12 protože byly právě levnější než NGK...no jo 2012 se blíží všechno je narubybigsmile

Koldan (Člen)
25.06.2011 10:32:26
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

do plnotučné možeš klíďo dat NGK D9EA. Kojak je měl za dobrů cenu, jedna kolem 80 Kčgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
25.06.2011 13:44:50
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Koldan psal:

do plnotučné možeš klíďo dat NGK D9EA. Kojak je měl za dobrů cenu, jedna kolem 80 Kčgood

Jo. Ty jsem tam dal místo Densa, které tam byly před tím. Tři z nich jsou v pohodě. Jedna se nějak posrala (ulila), tak jsem tam místo ní dal to staré Denso a šlape to zase v klidu.good
Nevím... Všichni tu říkají, že když uleješ svíce, tak je můžeš vyhodit. Myslím, že ty Densa jsem "ulejval" stejně jako ty NGK, ale vydržely tam po celou dobu co jsem je tam měl (2 nebo 3 roky). Stačilo jen vždycky osušit. Ta NGKčková se "ulila" snad jednou a šla pryč. Fakt je, že to Denso bylo dvoujiskřišťové a stála 250,-, ty NGK od Kojaka byly za 80,-. Třeba jsem jen narazil na blbej kus.help Když si vezmu, kolikrát jsem ulil svíčku na pinckovi a vystačil jsem si všechny roky se 2 svíčkama...help Asi jsem je neulil dostatečně.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
25.06.2011 18:27:57
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

...musim říct, že s tema levnejma NGK D9EA nemam moc dobrý skušenosti...párkrát sem je montoval a dycky mi přišel chod motoru takovej nevyrovnanej, nevim, prostě radši to co tam patří...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Miras (Člen)
25.06.2011 18:41:57
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

na radu kellyho jezdim d9ea uz hodne dlouho, nikdy jedinej problem. menim je jak se ma po 12..

Kelly01 (Člen)
25.06.2011 21:04:44
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Já je jezdím vod devadesátýhosedmýhobigsmile


God Save The Queen!
Pepé (Člen)
01.07.2011 13:49:39
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Koldan psal:

do plnotučné možeš klíďo dat NGK D9EA. Kojak je měl za dobrů cenu, jedna kolem 80 Kčgood

Do polotučné se taky hodí??? Nebo cobych tam mohl dát s cenou tak do kilča za kus?


...když to nechceš dělat silou vem si větší kladivo!!!
Filous (Člen)
01.07.2011 14:03:36
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Pepé psal:
Koldan psal:

do plnotučné možeš klíďo dat NGK D9EA. Kojak je měl za dobrů cenu, jedna kolem 80 Kčgood

Do polotučné se taky hodí??? Nebo cobych tam mohl dát s cenou tak do kilča za kus?

...nic...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pepé (Člen)
01.07.2011 14:16:17
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Filous psal:
Pepé psal:
Koldan psal:

do plnotučné možeš klíďo dat NGK D9EA. Kojak je měl za dobrů cenu, jedna kolem 80 Kčgood

Do polotučné se taky hodí??? Nebo cobych tam mohl dát s cenou tak do kilča za kus?

...nic...

bad škoda


...když to nechceš dělat silou vem si větší kladivo!!!
jaryn (Člen)
02.07.2011 06:12:06
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Filous psal:
Pepé psal:
Koldan psal:

do plnotučné možeš klíďo dat NGK D9EA. Kojak je měl za dobrů cenu, jedna kolem 80 Kčgood

Do polotučné se taky hodí??? Nebo cobych tam mohl dát s cenou tak do kilča za kus?

...nic...

A do Inazumy 750?idontknow


God Gave me Everything I want
banda1250 (Člen)
15.08.2011 13:19:25
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Nevíte někdo náhodou,jestli mají mít NGK CR7E nahoře na tom závitu ještě ten našroubovanej voříšek,nebo jak se tomu bazmeku říká.Koupil jsem je a je tam jen závit.A jestli na 1250 jsou s tím nebo bez toho?surprised

libac22 (Člen)
15.08.2011 13:23:31
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

banda1250 psal:

Nevíte někdo náhodou,jestli mají mít NGK CR7E nahoře na tom závitu ještě ten našroubovanej voříšek,nebo jak se tomu bazmeku říká.Koupil jsem je a je tam jen závit.A jestli na 1250 jsou s tím nebo bez toho?surprised

no myslím že tam ten "bazmekt" jak říkáš má bejt určitě evil


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
banda1250 (Člen)
15.08.2011 13:27:47
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

libac22 psal:
banda1250 psal:

Nevíte někdo náhodou,jestli mají mít NGK CR7E nahoře na tom závitu ještě ten našroubovanej voříšek,nebo jak se tomu bazmeku říká.Koupil jsem je a je tam jen závit.A jestli na 1250 jsou s tím nebo bez toho?surprised

no myslím že tam ten "bazmekt" jak říkáš má bejt určitě evil

Tak by to s tim měli prodávat,nésmile1Dám to tam holt s těch starejch.

libac22 (Člen)
15.08.2011 13:30:15
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

to by mněli ! smile1 jo jo mrdni to tam z těch starejch a ass na to...


nebo to reklamuj bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
banda1250 (Člen)
15.08.2011 13:37:28
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Po kolika měníte?V návodu je po 12ti,ale příde mi to brzo.Fungujou zatím v pohoděidontknow

Bedřich (Člen)
15.08.2011 20:35:26
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

12000, tak jak se má, né tak jak cítím opotřebení...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Koldan (Člen)
16.04.2014 20:49:50
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Filous psal:

...musim říct, že s tema levnejma NGK D9EA nemam moc dobrý skušenosti...párkrát sem je montoval a dycky mi přišel chod motoru takovej nevyrovnanej, nevim, prostě radši to co tam patří...

co si tím myslel kamaráde? surprised budu měnit, tak zvažuju, že dám asi origo. nevím, jestli to bylo svíčkama, ale občas se mi zdálo, že si motor tak nějak jakoby odfouknul, přeskočil, prostě něco jako je asymterie na srdci, tak to samé, nepravidelně tam občas něco bylo.surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hlemejzd999 (Člen)
16.04.2014 22:03:18
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Koldan psal:
Filous psal:

...musim říct, že s tema levnejma NGK D9EA nemam moc dobrý skušenosti...párkrát sem je montoval a dycky mi přišel chod motoru takovej nevyrovnanej, nevim, prostě radši to co tam patří...

co si tím myslel kamaráde? surprised budu měnit, tak zvažuju, že dám asi origo. nevím, jestli to bylo svíčkama, ale občas se mi zdálo, že si motor tak nějak jakoby odfouknul, přeskočil, prostě něco jako je asymterie na srdci, tak to samé, nepravidelně tam občas něco bylo.surprised

to by mne taky zajimalo - to mam taky surprised...dycky v nem hrkne bigsmile..ale mam tam iridiový , tak nevim , esli je to dobře , nebo špatně


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
tomasNJ (Člen)
16.04.2014 22:06:48
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Koldan psal:
Filous psal:

...musim říct, že s tema levnejma NGK D9EA nemam moc dobrý skušenosti...párkrát sem je montoval a dycky mi přišel chod motoru takovej nevyrovnanej, nevim, prostě radši to co tam patří...

co si tím myslel kamaráde? surprised budu měnit, tak zvažuju, že dám asi origo. nevím, jestli to bylo svíčkama, ale občas se mi zdálo, že si motor tak nějak jakoby odfouknul, přeskočil, prostě něco jako je asymterie na srdci, tak to samé, nepravidelně tam občas něco bylo.surprised

to je ARYTMIE.... ty suvenýre...bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Koldan (Člen)
16.04.2014 23:35:25
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

tomasNJ psal:
Koldan psal:
Filous psal:

...musim říct, že s tema levnejma NGK D9EA nemam moc dobrý skušenosti...párkrát sem je montoval a dycky mi přišel chod motoru takovej nevyrovnanej, nevim, prostě radši to co tam patří...

co si tím myslel kamaráde? surprised budu měnit, tak zvažuju, že dám asi origo. nevím, jestli to bylo svíčkama, ale občas se mi zdálo, že si motor tak nějak jakoby odfouknul, přeskočil, prostě něco jako je asymterie na srdci, tak to samé, nepravidelně tam občas něco bylo.surprised

to je ARYTMIE.... ty suvenýre...bigsmilebigsmilebigsmile

no ty vole, to sem napsal píčovinu, máš recht, dám si lepanecsmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
17.04.2014 06:52:29
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

...dejte mu vo štvrt votáčky bohatosti víc a bude po arytmiji ve volnobjehu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
17.04.2014 07:32:23
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Za 18 let co mám bandasky jsem nic jinýho než D9EA nepoužilsurprisedassbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
17.04.2014 08:28:47
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

a při ceně 55kč není co řešit
http://www.autodily-cardo.cz/svicky/zap … -ngk-d9ea/
smile1


God Save The Queen!
nevo7 (Člen)
18.04.2014 12:19:53
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Ja tam dávam predpísané NGK a pohoda. Už som to písal v inej diskusii, majú 38000 km a už som ich odpálil /KN filter + 98 benzín im neurobila dobre/. Čas na výmenu, aby ma to niekde nenechalo.


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
bokto (Člen)
14.05.2014 16:54:51
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

zdar mam prosbu,dnes sem měnil svíčky ale co mi je záhadou,jedna svíčka mokrá ,druhá nepatrně mokrá a ty dvě další uplně suchý..... jak je to možný idontknow kde se na tom bere benzín,když to nejede


dej koním pít
Kelly01 (Člen)
14.05.2014 19:50:18
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Jedna je extrémně vzrušivá, druhá normální a ty dvě jsou chladný čumáky, co je na tom divnýhosurprised


God Save The Queen!
bokto (Člen)
14.05.2014 19:53:04
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Kelly01 psal:

Jedna je extrémně vzrušivá, druhá normální a ty dvě jsou chladný čumáky, co je na tom divnýhosurprised

jo taaak cool


dej koním pít
Billy (Člen)
15.05.2014 08:55:21
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

bokto psal:
Kelly01 psal:

Jedna je extrémně vzrušivá, druhá normální a ty dvě jsou chladný čumáky, co je na tom divnýhosurprised

jo taaak cool

Spis jestli ti neprotika benzin durch karbcema, pravdepodobne ti nezavira jak podtlakovej ventil u prepinani pod nadrzi RES-ON-PRI, je tam takova membrana s O-krouzkem, vetsinou je ten O-krouzek v hajzlu, nekdy staci otocit O-krouzek, dalsi vec ktera ti taky nedrzi je jehlovej ventil v karburatoru, novej origo stoji cca 1500,- za kus ( pro jeden karbec).
Riziko je jestli ti to takhle prejka ze to protece motorem do oleje, olej se musi vymenit, dalsi vec nemel bys to startovat jestli je prelitej motor olejem s benzinem a mas tak vysokou hladinu, at si nezkurvis motor pokud temu tak je.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
bokto (Člen)
15.05.2014 14:53:42
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

Billy psal:
bokto psal:
Kelly01 psal:

Jedna je extrémně vzrušivá, druhá normální a ty dvě jsou chladný čumáky, co je na tom divnýhosurprised

jo taaak cool

Spis jestli ti neprotika benzin durch karbcema, pravdepodobne ti nezavira jak podtlakovej ventil u prepinani pod nadrzi RES-ON-PRI, je tam takova membrana s O-krouzkem, vetsinou je ten O-krouzek v hajzlu, nekdy staci otocit O-krouzek, dalsi vec ktera ti taky nedrzi je jehlovej ventil v karburatoru, novej origo stoji cca 1500,- za kus ( pro jeden karbec).
Riziko je jestli ti to takhle prejka ze to protece motorem do oleje, olej se musi vymenit, dalsi vec nemel bys to startovat jestli je prelitej motor olejem s benzinem a mas tak vysokou hladinu, at si nezkurvis motor pokud temu tak je.

měl sem sundanou nádrž je to cca měsíc a drobet a z nádrže ani kapka..... já si třeba myslel,jestli to neni tim že na pussy pálily..... proto sem měnil ty svíčky


dej koním pít
osiris (Člen)
15.05.2014 15:22:35
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

bokto psal:
Billy psal:
bokto psal:


jo taaak cool

Spis jestli ti neprotika benzin durch karbcema, pravdepodobne ti nezavira jak podtlakovej ventil u prepinani pod nadrzi RES-ON-PRI, je tam takova membrana s O-krouzkem, vetsinou je ten O-krouzek v hajzlu, nekdy staci otocit O-krouzek, dalsi vec ktera ti taky nedrzi je jehlovej ventil v karburatoru, novej origo stoji cca 1500,- za kus ( pro jeden karbec).
Riziko je jestli ti to takhle prejka ze to protece motorem do oleje, olej se musi vymenit, dalsi vec nemel bys to startovat jestli je prelitej motor olejem s benzinem a mas tak vysokou hladinu, at si nezkurvis motor pokud temu tak je.

měl sem sundanou nádrž je to cca měsíc a drobet a z nádrže ani kapka..... já si třeba myslel,jestli to neni tim že na pussy pálily..... proto sem měnil ty svíčky

...to sis asi myslel správně, kdyby totiž měla bejt mokrá od nezavřenýho ventilu, tak bys musel mít plnej válec benzínu a to bys jistě poznal


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kazan (Člen)
16.05.2014 18:11:34
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

NGK_JR9Bgood není třeba experimentovat


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
bokto (Člen)
16.05.2014 21:45:20
Offline

Re: NGK nebo DENSO?

kazan psal:

NGK_JR9Bgood není třeba experimentovat

jo ty sem tam nasral :) byli tam ale JR9C


dej koním pít

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr