Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jiný číslo serie motoru v TP a na motoru

krukef (Člen)
25.05.2014 08:07:55
Offline

Jiný číslo serie motoru v TP a na motoru

Tak už jste mi tu poradili se spojkou a startováním a teď další záludnost.
Dva roky uběhly, už mám v garáži b12 a teď bych chtěl prodat starou b6.
Jenomže...
Když jsem ji kupoval, tak jsem byl tak nadrženej, že jsem si ani nevšiml, že na motoru je vyraženo N13 myslim a v TP je N12. Motorka má značky, technickou do srpna (mi zařídil kámoš ani se neptám jak).  Má nalítáno 70k ale tou výměnou motoru je furt dost v pohodě až na trochu těch vibrací a takovejch běžnejch blbostí.
Nechci bejt svině a prodat to nějakýmu jelimanovi jako jsem byl já, kterej na to přijde až na stk.
1. Co byste s ní dělali vy
2. Ta kolik si myslíte, že ji můžu s tímhle handicapem prodat.
Rád bych se dostal ke dvaceti...

Děkuju předem
Svata

K.a.s.y.m. (Člen)
25.05.2014 08:20:02
Offline

Re: Jiný číslo serie motoru v TP a na motoru

krukef psal:

Tak už jste mi tu poradili se spojkou a startováním a teď další záludnost.
Dva roky uběhly, už mám v garáži b12 a teď bych chtěl prodat starou b6.
Jenomže...
Když jsem ji kupoval, tak jsem byl tak nadrženej, že jsem si ani nevšiml, že na motoru je vyraženo N13 myslim a v TP je N12. Motorka má značky, technickou do srpna (mi zařídil kámoš ani se neptám jak).  Má nalítáno 70k ale tou výměnou motoru je furt dost v pohodě až na trochu těch vibrací a takovejch běžnejch blbostí.
Nechci bejt svině a prodat to nějakýmu jelimanovi jako jsem byl já, kterej na to přijde až na stk.
1. Co byste s ní dělali vy
2. Ta kolik si myslíte, že ji můžu s tímhle handicapem prodat.
Rád bych se dostal ke dvaceti...

Děkuju předem
Svata

Uz se to tu resilo.. Musis na suzuki aby ti napsali dobropis ze jsou motory zamenny a pak udelas jakoby prestavbu. Zmenu ti zapisou do stk. Par  lidi tu tim proslo a ja mam taky v kultovi novejsi motor. Pohledej tu starsi diskuze.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
25.05.2014 09:29:33
Offline

Re: Jiný číslo serie motoru v TP a na motoru

Na bigovi mam to same. Suzuki vydala asi za 600,- potvrzeni o tom, ze doslo k vymene bloku motoru a ze je to shodny dil a souhlasi s tim. To pak dopravka zapsala do TP. Muzu ti dohledat a nakenovat to lejstro i s kontaktem.


Sapere Aude
www.gunlex.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr