Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nezbyl někomu blinkr?

Kachna1403 (Člen)
11.04.2013 17:21:22
Offline

Nezbyl někomu blinkr?

Ahoj bandiťáci! Nezbyl vám někomu po bouračce, případně po výměně za miniblínkry jeden funkční blinkr na Bandasku 650 (r. 2006 nevím jestli je podstatné). Dneska se mi zabořil boční stojánek do bahna a už byl malér na světě. Urvala sem jen ten plastový bazmek a sklíčko na zadním levém. Nožička, žárovka i dráty jsou v pohodě, tak se mi nechce kupovat kvůli tomu celý blinkr nebo měnit za neorigo...
Pokud by někdo měl, dohodnem se na ceně! Díky moc a snad nebudete takové jelita jako já. redface

PFremer (Člen)
12.04.2013 07:23:43
Offline

Re: Nezbyl někomu blinkr?

Kachna1403 psal:

Ahoj bandiťáci! Nezbyl vám někomu po bouračce, případně po výměně za miniblínkry jeden funkční blinkr na Bandasku 650 (r. 2006 nevím jestli je podstatné). Dneska se mi zabořil boční stojánek do bahna a už byl malér na světě. Urvala sem jen ten plastový bazmek a sklíčko na zadním levém. Nožička, žárovka i dráty jsou v pohodě, tak se mi nechce kupovat kvůli tomu celý blinkr nebo měnit za neorigo...
Pokud by někdo měl, dohodnem se na ceně! Díky moc a snad nebudete takové jelita jako já. redface

Jé, první padavka... good

Budu mít 4 z autobusu, ale asi potřebujou jinou díru v plastu...


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
tachec (Člen)
12.04.2013 08:07:15
Offline

Re: Nezbyl někomu blinkr?

Bude se muset založit téma: v prachu 2013 bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Kachna1403 (Člen)
12.04.2013 09:25:31
Offline

Re: Nezbyl někomu blinkr?

NJ, kdyby jste věděli, jak mě to naštvalo! Včera jsem v garáži byla asi 5h. Měla jsem komplet rozebraný celý zadek protože jsem měla na opravě podsedlák. Vyměnila jsem nové zadní LED světlo, napájela jsem ty blinkry zpátky, nové turistické plexi od Štěpána, páčky a další kraviny a pak jsem jela na technickou. Stihla jsem to vyfotit, jak to mám hezké a pak mi to žuchne! No na facku!!!! idontknow

http://imageshack.us/f/10/dscn0469u.jpg/



http://imageshack.us/f/547/dscn0477g.jpg/
děda (Člen)
12.04.2013 09:46:26
Offline

Re: Nezbyl někomu blinkr?

cau mam vsechny čtyři blinkry měním za čiré chceš je?
ale je to z Nka 2002

Kachna1403 (Člen)
12.04.2013 10:08:40
Offline

Re: Nezbyl někomu blinkr?

děda psal:

cau mam vsechny čtyři blinkry měním za čiré chceš je?
ale je to z Nka 2002

Dědo děkuju.good Ještě chvíli počkám, narazila jsem na inzerát na motorkářích, kde borec prodává z nějaké bouračky přímo ten samý blinkr, ale je to asi měsíc a půl staré, tak počkám jestli se ozve. Jinak bych Ti napsala a domluvili by jsme se. Ve čtvrtek se vracím do Brna do práce i s motorkou tak bych kdyžtak poslala echo. Ale díky moc.

děda (Člen)
12.04.2013 10:22:53
Offline

Re: Nezbyl někomu blinkr?

Kachna1403 psal:
děda psal:

cau mam vsechny čtyři blinkry měním za čiré chceš je?
ale je to z Nka 2002

Dědo děkuju.good Ještě chvíli počkám, narazila jsem na inzerát na motorkářích, kde borec prodává z nějaké bouračky přímo ten samý blinkr, ale je to asi měsíc a půl staré, tak počkám jestli se ozve. Jinak bych Ti napsala a domluvili by jsme se. Ve čtvrtek se vracím do Brna do práce i s motorkou tak bych kdyžtak poslala echo. Ale díky moc.

nemáš zač nevím kolik za to chce on ale já ti je nechám za cigára :Dsmokin

děda (Člen)
12.04.2013 10:23:20
Offline

Re: Nezbyl někomu blinkr?

kdyžtak hod echo není problém

vendous (Člen)
03.06.2014 18:27:17
Offline

Re: Nezbyl někomu blinkr?

Čaute pánové
Tak sem si trochu pochroumal ego ale hlavně to nevydržel levej přední blinkr, neválí se někomu doma náhodou originál levej blinkr na eSko?


Smrt je ze všeho to poslední.
XJelen (Člen)
04.06.2014 10:41:32
Offline

Re: Nezbyl někomu blinkr?

vendous psal:

Čaute pánové
Tak sem si trochu pochroumal ego ale hlavně to nevydržel levej přední blinkr, neválí se někomu doma náhodou originál levej blinkr na eSko?

smůla, včera ho jeden kolega objednal redface


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr