Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kryt budíku

stanley210 (Člen)
09.06.2014 17:01:29
Offline

Kryt budíku

Zdar chlapi,sháním kryt budíku (chrom. kalíšek) na 600n 96 rok.Sháněl jsem různě po bazarech náhradních dílů apod. ale nikde nic.
Tak než koupím plastovou náhradu za nehoráznej peníz,chci se zeptat,jestli se někomu doma zbytečně neválí?Rád bych vám od něj pomohl bigsmile
Dík moc za případný nabídky.


Kdysi jsem býval velmi namyšlený, ale teď už jsem úplně bez chyby!
Lenka (Člen)
11.06.2014 12:01:20
Offline

Re: Kryt budíku

kdysi jsem po bouračce taky sháněla, ale je to první věc na ráně, takže sekáčová k nesehnání...taky jsem musela koupit fungl nový...
leda že by někdo degradoval motorku a schválně to sundal


...Do you know that bad girls go to hell?...
zzzmrzlinar (Člen)
11.06.2014 13:10:36
Offline

Re: Kryt budíku

jo, jo, taky to vidím špatně, právě proto náhrady stojej nehoráznej peníz bad

já jsem onehdá nechal vyrobit ty  kruhový vršky za pár peněz a spodek jsem nechal spravit a nalakovat černě, vypadalo to beztak líp

K.a.s.y.m. (Člen)
11.06.2014 14:21:30
Offline

Re: Kryt budíku

zzzmrzlinar psal:

jo, jo, taky to vidím špatně, právě proto náhrady stojej nehoráznej peníz bad

já jsem onehdá nechal vyrobit ty  kruhový vršky za pár peněz a spodek jsem nechal spravit a nalakovat černě, vypadalo to beztak líp

Ja si je na novejsi model udelal z laminatu.. Takze pokud je nekdo sikovnej muze si vyrobit ale jorsi uz to bude s chromem to nevim jestli se necha napařovat chromem


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jaryn (Člen)
11.06.2014 19:50:48
Offline

Re: Kryt budíku

Přetáhněte sem mnou založený vlákno v Technický -  "chromování plastů". Je tam odkaz na Preciosu, ta to dělá...


God Gave me Everything I want
Kožak (Člen)
11.06.2014 20:05:20
Offline

Re: Kryt budíku

mrdat chrom ...bigsmile


MRDAT!!!
stanley210 (Člen)
16.06.2014 00:41:02
Offline

Re: Kryt budíku

Tak napadlo mě,že si udělám formu a udělám si kalíšek z laminátu,protože s ním dělám,jen jsem doufal,že by ho někdo mohl mít bigsmile


Kdysi jsem býval velmi namyšlený, ale teď už jsem úplně bez chyby!
K.a.s.y.m. (Člen)
16.06.2014 06:48:00
Offline

Re: Kryt budíku

stanley210 psal:

Tak napadlo mě,že si udělám formu a udělám si kalíšek z laminátu,protože s ním dělám,jen jsem doufal,že by ho někdo mohl mít bigsmile

To by jsi musel mit hoooodne velky stesti aby ho nekdo mel a aby ho chtel vubec prodat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
stanley210 (Člen)
16.06.2014 07:41:49
Offline

Re: Kryt budíku

Nikdy neříkej nikdy,třeba má někdo tacho,který je nefunkční,tak si sežene jinej a tenhle se mu valí v garáži a čeká,až se bude hodit někomu,třeba jako mě teď bigsmile
Je teda fakt,že už ho sháním druhej rok a zatím bezúspěšně,takže samo domo to asi jistí smile1


Kdysi jsem býval velmi namyšlený, ale teď už jsem úplně bez chyby!
Mour (Člen)
16.06.2014 08:42:23
Offline

Re: Kryt budíku

....já bych během dvou let našetřil a koupil originál goodbigsmile

Mour (Člen)
16.06.2014 08:47:02
Offline

Re: Kryt budíku

Mour psal:

....já bych během dvou let našetřil a koupil originál goodbigsmile

teď postup šetření i spočet:

Když kažtý den, po dobu dvou let odložíš 2 koruny, tak Ti to vyjde bigsmile

morganzd (Člen)
16.06.2014 09:04:23
Offline

Re: Kryt budíku

To si ale každej nemůže dovolit, každej není uhlobaron :-x smile1


GSF 600 S '99
SO 545 (Člen)
16.06.2014 09:08:47
Offline

Re: Kryt budíku

hmm... nehovorim ze je to zadarmo ale 50e aby motorka bola motorkou nie zlepencom nieje az taka strasna cena.

Mour (Člen)
16.06.2014 09:16:11
Offline

Re: Kryt budíku

morganzd psal:

To si ale každej nemůže dovolit, každej není uhlobaron :-x smile1

...no, co se dá dělat, já se tak už narodil,  v rodině chudého chalupníka, za chudobu svých rodičů jsem se často styděl bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
16.06.2014 09:46:01
Offline

Re: Kryt budíku

Mour psal:
morganzd psal:

To si ale každej nemůže dovolit, každej není uhlobaron :-x smile1

...no, co se dá dělat, já se tak už narodil,  v rodině chudého chalupníka, za chudobu svých rodičů jsem se často styděl bigsmile

Hlavne si dej bacha aby pak nenarazili na hlinu to ny jsi byl v prdeli bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
16.06.2014 09:47:10
Offline

Re: Kryt budíku

stanley210 psal:

Nikdy neříkej nikdy,třeba má někdo tacho,který je nefunkční,tak si sežene jinej a tenhle se mu valí v garáži a čeká,až se bude hodit někomu,třeba jako mě teď bigsmile
Je teda fakt,že už ho sháním druhej rok a zatím bezúspěšně,takže samo domo to asi jistí smile1

Kazdej ti proda budiky a kryt zvlast prave proto ze je jich tak malo bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
16.06.2014 11:10:57
Offline

Re: Kryt budíku

K.a.s.y.m. psal:
stanley210 psal:

Nikdy neříkej nikdy,třeba má někdo tacho,který je nefunkční,tak si sežene jinej a tenhle se mu valí v garáži a čeká,až se bude hodit někomu,třeba jako mě teď bigsmile
Je teda fakt,že už ho sháním druhej rok a zatím bezúspěšně,takže samo domo to asi jistí smile1

Kazdej ti proda budiky a kryt zvlast prave proto ze je jich tak malo bigsmile

lepší je mít Esko , tam jsou budíky schovany  a ten kryt budikú je vlastně jen poloviční  smile1   a když s tím mrdnes , tak popraská jen  kapota   a to zavaris , nebo koupis jinou smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
stanley210 (Člen)
16.06.2014 12:21:43
Offline

Re: Kryt budíku

Jo,mohl jsem našetřit,ale už je to babička a taky potřebuje jinou péči,než ten nesmyslně předraženej kalíšek bigsmile
Ještě mě napadlo napávhat tam budíky jiný,který se daj líp sehnat.Já totiž rok čekal jen na budík samotnej a patnact kilo pryč a teď další litr... To by se mi ten budík hódně prodražil bigsmile
Nic,budu ještě pátrat a uvidim..


Kdysi jsem býval velmi namyšlený, ale teď už jsem úplně bez chyby!
LiborB12 (Člen)
16.06.2014 12:37:17
Offline

Re: Kryt budíku

já si je objednával z anglie. I s dopravou to na mou B12 stálo 1.700,-. Komunikace se shopem parádní a jsou fakt rychlý. Ve středu jsme objednali a v pondělí jsem je měl doma.

Tady je odkaz:
http://www.banditmaniashop.co.uk/speedo … 1713-p.asp

LiborB12 (Člen)
16.06.2014 12:37:25
Offline

Re: Kryt budíku

já si je objednával z anglie. I s dopravou to na mou B12 stálo 1.700,-. Komunikace se shopem parádní a jsou fakt rychlý. Ve středu jsme objednali a v pondělí jsem je měl doma.

Tady je odkaz:
http://www.banditmaniashop.co.uk/speedo … 1713-p.asp

K.a.s.y.m. (Člen)
16.06.2014 13:04:45
Offline

Re: Kryt budíku

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:
stanley210 psal:

Nikdy neříkej nikdy,třeba má někdo tacho,který je nefunkční,tak si sežene jinej a tenhle se mu valí v garáži a čeká,až se bude hodit někomu,třeba jako mě teď bigsmile
Je teda fakt,že už ho sháním druhej rok a zatím bezúspěšně,takže samo domo to asi jistí smile1

Kazdej ti proda budiky a kryt zvlast prave proto ze je jich tak malo bigsmile

lepší je mít Esko , tam jsou budíky schovany  a ten kryt budikú je vlastně jen poloviční  smile1   a když s tím mrdnes , tak popraská jen  kapota   a to zavaris , nebo koupis jinou smile1

Jo z eSka se budiky kupujou dobre. Taky je mam na Zabakovi z eSka a prisli i s krytem, ale to je mi na eNko k nicemu tak jsem kryt hodil do regalu a obliknul to do krytu co mi zbyl z B6 smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
stanley210 (Člen)
16.06.2014 13:05:30
Offline

Re: Kryt budíku

LiborB12 psal:

já si je objednával z anglie. I s dopravou to na mou B12 stálo 1.700,-. Komunikace se shopem parádní a jsou fakt rychlý. Ve středu jsme objednali a v pondělí jsem je měl doma.

Tady je odkaz:
http://www.banditmaniashop.co.uk/speedo … 1713-p.asp

Díky za odkaz,ale mě by stačil jen ten jeden.Kazdopadne pokud nic neseženu,tak objednám odtud,díky.


Kdysi jsem býval velmi namyšlený, ale teď už jsem úplně bez chyby!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr